DayZ (standalone)

poruka: 7.753
|
čitano: 845.606
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
moderator
offline
DayZ (standalone)

Bude šta s toga ove godine?Jel rekao šta lik?

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
pirat kaže...

Bude šta s toga ove godine?Jel rekao šta lik?

Čisto sumnjam, nema ništa službeno osim da čekaju da se smiri prašina oko konkurencije :) Možda i nešto kažu ovaj tjedan pošto su najavili, ali kontam da nema šanse da izađe ove godine.

Na forumu su neki pričali da će malo kasniti koji mjesec ali to su sama nagađanja. Ja čekam rocketa da nešto zine.

15 godina
offline
DayZ (standalone)

Pazi, Rocket ni nema vremena da nama odgovara na naša pitanja jer vjerovatno ima mnogo posla  i pokušavaju sredit igru tako da može van prije kraja godine kak su i najavili. Rekao je da ako bude trebalo da će ju malo odgodit, ali još nigdje nije napisao da igra ne izlazi u prosincu.

Ja se nebi začudio da u sljedećih tjedan dana dobijemo datum kada će DayZ doć na steam.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
DayZ (standalone)

Ja se sve nadam da ce sljedeci tjedan onako iznenada ju izbacit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
SimeKZ kaže...

Ja se sve nadam da ce sljedeci tjedan onako iznenada ju izbacit.

U utorak... onak odma ispod bora DayZ {#}

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
13 godina
neaktivan
offline
DayZ (standalone)

Sumnjam da ce je izbaciti za vrijeme salea. I warz devovi su zurili da izbace svoju igru prije salea.

 

Evo sta je nedavno napisao na reddditu:

"we want to make this the best it can be. That is all we care about now. Everything else is secondary, release date, profit - the lot. Marek (CEO) and me both want the same thing, DayZ to live up to its potential."

 

Mislim da je bolje da izbace stabilan build sa dovoljno novih stvari koje ce nas zabavljati dok ne pocnu izlaziti updates-i. Pouka cijele price:

 

https://twitter.com/rocket2guns/status/281570295624630272

Steam: merce990
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 17:34 (Merce).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
DayZ (standalone)

Što reći na ovu reklamu. Dali oni to opčenito misle ili misle na to da će igra izaći 2013 {#}

 

 

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
DayZ (standalone)

Reko bi da je to opcenito.... al mora izaci 2013 pa nece cekati 2014 {#}

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: VandaL | RaceNET: VandaLzd
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
DayZ (standalone)

 U jedno vrijeme u 2013.g će igra izać,al mi bi mogli alphu dobiti drugi tjedan...

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
DayZ (standalone)

Ko je to mi? {#}

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: VandaL | RaceNET: VandaLzd
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: DayZ (standalone)
VandaL.pr! kaže...

Ko je to mi? {#}

Svi mi :)

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Re: DayZ (standalone)


al mi bi mogli alphu dobiti drugi tjedan...

imas neke info ili ovak objektivno misljenje, jel razmisljam upravo neznam dal da uzmem armu sad dok je na popustu...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
15 godina
moderator
offline
Re: DayZ (standalone)
disibio kaže...

imas neke info ili ovak objektivno misljenje, jel razmisljam upravo neznam dal da uzmem armu sad dok je na popustu...

Nemam,al govorilo se da će do kraja godine.

 

Teško da će drugi tjedan al nikad se nezna.

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
DayZ (standalone)

Razmišljam da uzmem Armu 2 sa steama za tih 60kn pa da odigram taj Dayz.

Bilo bi mi bed da sad uzmem i onda da igra izađe za 2 tjedna

Imam još nekih 2 sata da razmislim {#} 

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
AmonZero kaže...

Razmišljam da uzmem Armu 2 sa steama za tih 60kn pa da odigram taj Dayz.

Bilo bi mi bed da sad uzmem i onda da igra izađe za 2 tjedna

Imam još nekih 2 sata da razmislim {#} 

 

Ako ces uzimati uzmi zbog Arme koja je odlicna ratna simulacija... Na dayz gledaj kao bonus... Barem ja tako mislim
15 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
Command Prompt kaže...
AmonZero kaže...

Razmišljam da uzmem Armu 2 sa steama za tih 60kn pa da odigram taj Dayz.

Bilo bi mi bed da sad uzmem i onda da igra izađe za 2 tjedna

Imam još nekih 2 sata da razmislim {#} 

 

Ako ces uzimati uzmi zbog Arme koja je odlicna ratna simulacija... Na dayz gledaj kao bonus... Barem ja tako mislim

ne ako ne misliš nikada upaliti običnu armu...

15 godina
offline
DayZ (standalone)

Sve ovisi sto ce biti sa DayZ kad izadje kao standalone tj. koliko ce biti upotrebljiv onaj sa arma2


Po meni buduci da najavljuju brojne promjene koje nece biti pracene na Arma 2 verziji mislim da ce Arma 2 verzija kroz odredjeno vrijeme past u zaborav ili barem biti daleko losija. to je samo iz onoga sto citam. Kad bi bilo svejedno sa kojim igras onda naravno uzmi za 60kn neces propast. Ali ako te arma ne zanima, a DayZ standalone uvodi promjene... ja ne bih

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Rhodin kaže...

Sve ovisi sto ce biti sa DayZ kad izadje kao standalone tj. koliko ce biti upotrebljiv onaj sa arma2

Točno tako. Već kada izađe imati će dosta modifikacija u samom enginu, promjene oko inventory-a... Tako da će svakako verzija samog moda pasti u zaborav. Pa već prije par mjeseci su rekli da više ne rade na modu nego će samo određeni ljudi iz community-a raditi na nekim preinakama. No to su uglavnom sve sitnice, nikakve velike promjene kao što su hakeri,optimizacija,serveri...

 

Mislim da će biti velika stvar i pun pogodak što će surađivati sa steamom. Te naravno samim igračima puno jednostavnije nego brdo kerfeka što se mora s modom raditi trenutačno.

 

Još samo da kažu datum i pojavi se na steamu da već te novce potrošim na dayz koji već čekaju duže vrjeme na njega :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2012 22:42 (thechosenfreak).
13 godina
offline
DayZ (standalone)

Ček nisam samo ubra, dakle ovo će bit kao zasebna igra, i onda se to kupuje? Ne moram uzimat armu da bi je igrao ili nešto?

Ako bude jeftino mislim da ću taj standalone uzet, kada naravno izađe, nadajmo se što prije, jer treuntni ovaj dayz...rekao mi je frend da ne uzimam, toliko hakera nigdje nije vidio kaže.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2012 13:08 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
fila2208 kaže...

Ček nisam samo ubra, dakle ovo će bit kao zasebna igra, i onda se to kupuje? Ne moram uzimat armu da bi je igrao ili nešto?

Ako bude jeftino mislim da ću taj standalone uzet, kada naravno izađe, nadajmo se što prije, jer treuntni ovaj dayz...rekao mi je frend da ne uzimam, toliko hakera nigdje nije vidio kaže.

Nečeš morati ulaziti u armu za igrati više, bit će zasebna igra.

Nagađa se da bi mogla doći 15$, naravno ako je kupiš kad je još u alphi ili beti.

 

Pa ja mislim da su hackeri jedan od glavnih razloga zašto se ide raditi zasebna igra. Igra će radi toga biti optimizirana nešto bolje, pošto će iz nje izbaciti neke stvari koje ima arma, a netrebaju za dayz. Znači igra bi mogla bolje raditi na slabijim konfiguracijama od arme.{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2012 13:17 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Jack Sparrow kaže...

Nečeš morati ulaziti u armu za igrati više, bit će zasebna igra.

Nagađa se da bi mogla doći 15$, naravno ako je kupiš kad je još u alphi ili beti.

 

Pa ja mislim da su hackeri jedan od glavnih razloga zašto se ide raditi zasebna igra. Igra će radi toga biti optimizirana nešto bolje, pošto će iz nje izbaciti neke stvari koje ima arma, a netrebaju za dayz. Znači igra bi mogla bolje raditi na slabijim konfiguracijama od arme.{#}

Predivno onda, hvala.

Dayz ima jako puno potencijala, i zbilja tražim neku igru sa kojom bi izgubio popodne, a da mi ne dosadi brzo. Nadajmo se skoro da će izaći.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
12 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Hakeri su problem ali samo na odredenim serverima. Na serverima gdje je admin stalno online... nema frke sa hakerima i odlicno je onda. Obozavam jednostavno tu arminu realnost.
15 godina
offline
DayZ (standalone)

A sad pazi, standalone igra u kojoj nece biti bitno na kojem si serveru i je li admin online ili ne. Takodjer admin moze pomoc nakon sto hackeri pobiju odredjeni broj ljudi i ti ljudi ih prijave adminu. Ali to ne znaci da ce se vrijeme vratit i da ce se tim ljudima vratit stvari.

Takodjer to je Arma 2 i kako je netko rekao ima hrpu stvari koje trebaju armi, a ne trebaju DayZ-u, a neke stvari koje bi modovi htjeli staviti u DayZ ne mogu jer arma ne podrzava. Standalone igra je radjena za DayZ, a ne za Armine poterbe. Drugi je engine, bolje je optimizirana, rijesava brojne probleme, uvodi novitete itd.

 

Po meni, ako se desi da bude poput najavljivane (a sve manje vjerujem developerima i njihovim najavama) bit ce izvrsna.

Ovisi dakako o cijeni, ali ako bude ko minecraft fora (sa cijenom) bit ce sve to skupa odlicno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
DayZ (standalone)

Moja procjena je da neće biti skuplja od 100kn.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
DayZ (standalone)

Gledam malo gameplay ovog trenutnog arming dayza, pa tu cijeli dan izgubiš po livadam tražeći iteme i ekipu.

Gledam jacka i frankiea, ahaha predobro je tako igrat.

tako da se sve više brusim na taj novi dayz.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
akp imas ekipu ne gubis niti sekunde lunjajuci.
Nisam ja niti mislio da je isto mod i standalone. Ali bit ce show standalone... prebolesno ce to bit.
14 godina
offline
DayZ (standalone)

Evo ako nekoga zanima danas se oglasio Dean Hall pa pročitajte.  Link

Moj PC  
0 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
thechosenfreak kaže...

Evo ako nekoga zanima danas se oglasio Dean Hall pa pročitajte.  Link

Bilo je i vrijeme više...

A i naravno, idalje nikakvih vijesti o DayZ-u... {#}

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2013 9:33 (Et_Tu_Brute?).
14 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
Et_Tu_Brute? kaže...
thechosenfreak kaže...

Evo ako nekoga zanima danas se oglasio Dean Hall pa pročitajte.  Link

Bilo je i vrijeme više...

A i naravno, idalje nikakvih vijesti o DayZ-u... {#}

Nažalost to je činjenica, no dobro je da se oglasio da šljakaju na igri :) Izgleda da neće tako brzo izaći kao što sam prepostavio čim su fulali rok. No to znači da sređuju igru, bolje da odgode ako će biti bolje sređena i ispolirana.

16 godina
offline
DayZ (standalone)

I'd taken a deliberate step away from the spotlight, particularly given the scandals that have gone on with things with the WarZ. I won't dwell on this issue, only to say that while gamers can tell the difference between the two products - many people can't and it became quite unpleasant for me when I became approached both in real-life and through the internet associating me with the War Z.

 

L O L

Pa se sad ljudi pitaju zašto je pod stresom zbog igre s kojom nema veze.

 

Da je došlo do toga i da moram trpjeti uvrede neinformiranih budala zbog lažljivca koji tako očito žele zaraditi na mojoj ideji garantirano bi iskoristio "morona u žurbi" i jednostavno Hammerpointu zabranio korištenje imena WarZ. Što je previše je previše.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice