DayZ (standalone)

poruka: 7.753
|
čitano: 845.905
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
DayZ (standalone)

sta mu je tesko napisat otprilike kad ce izac tako ce se rjesit pustih napadaju na twiteru facebooku i ostalin stranicama

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
DayZ (standalone)

Reko je jednom pa zahebo. Na kraju ce izac ko iznenadenje na steamu kao preorder mozda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
PeTaR_HR kaže...

sta mu je tesko napisat otprilike kad ce izac tako ce se rjesit pustih napadaju na twiteru facebooku i ostalin stranicama

 

Nemoj očekivati da će igra izaći za tjedan-dva. Da zna točno informaciju sigurno bi rekao. Bilo bi odlično da izađe ovaj mjesec no to je malo vjerovatno. 

15 godina
offline
DayZ (standalone)

Nakon prethodnih najava igre za 11 i 12 mjesec, na kraju ćemo igrat SA tamo u 4 mjesecu {#}

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
AmonZero kaže...

Nakon prethodnih najava igre za 11 i 12 mjesec, na kraju ćemo igrat SA tamo u 4 mjesecu {#}

eh, budi sretan ako bude tamo

13 godina
offline
DayZ (standalone)

Jedva čekam to, šteta što nema konkretnih informacija ali eto.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
AmonZero kaže...

Nakon prethodnih najava igre za 11 i 12 mjesec, na kraju ćemo igrat SA tamo u 4 mjesecu {#}

Bolje i to nego da dobijemo poluzavrsen engine. Mislim da ce izaci krajem ovog mjeseca, praznici su prosli , Rocket se nakon zasluzenog odmora  vraca u HQ i sigurno ce se maksimalno posvetiti standalone-u.

Steam: merce990
16 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
PeTaR_HR kaže...

sta mu je tesko napisat otprilike kad ce izac tako ce se rjesit pustih napadaju na twiteru facebooku i ostalin stranicama

Eh, i to mu ni bi baš puno pomoglo. Lijepo ti piše u ovom odlomku koji je glavni razlog zašto se povukao iz javnosti:

I'd taken a deliberate step away from the spotlight, particularly given the scandals that have gone on with things with the WarZ. I won't dwell on this issue, only to say that while gamers can tell the difference between the two products - many people can't and it became quite unpleasant for me when I became approached both in real-life and through the internet associating me with the War Z.

Znači Hammerpoint je (ciljano) uspio sličnim imenom zbuniti manje upućene ljude do te mjere da nisu znali da su WarZ i DayZ dvije zasebne igre. I na kraju su ti slabije informirani ljudi počeli napadati Halla i preko interneta i osobno jer su mislili da je Hall kriv za laži i probleme od kojih pati WarZ. A on s tim naravno nema nikakve veze.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 0:25 (ZC_Someone).
12 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
thechosenfreak kaže...
PeTaR_HR kaže...

sta mu je tesko napisat otprilike kad ce izac tako ce se rjesit pustih napadaju na twiteru facebooku i ostalin stranicama

 

Nemoj očekivati da će igra izaći za tjedan-dva. Da zna točno informaciju sigurno bi rekao. Bilo bi odlično da izađe ovaj mjesec no to je malo vjerovatno. 

ma briga se mene kad ce izac nego kad bi on reka odprilike kad ce onda bi se rjesija pustih napadaja sa pitanjima

11 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
ZC_Someone kaže...

Znači Hammerpoint je (ciljano) uspio sličnim imenom zbuniti manje upućene ljude do te mjere da nisu znali da su WarZ i DayZ dvije zasebne igre. I na kraju su ti slabije informirani ljudi počeli napadati Halla i preko interneta i osobno jer su mislili da je Hall kriv za laži i probleme od kojih pati WarZ. A on s tim naravno nema nikakve veze.

WarZ je najveće smeće od igrice, izdano u suradnji sa Steamom da se pokupe pare od idiota. Hammerpoint je znao da moraju izdati WarZ prije Dayz-a, jer da je obrnuto, svi bi pokupovali Dayz i nitko ne bi ni pogledao njih. Ići izdavati Alphu vani i to za pare, je čista bahatost + što su u opisu stavili stvari koje nemaju (false advertising). Izdavanje Alphe je uspjelo samo Minecraftu, ali on je bar radio (i potpuno originalna ideja).

He who dares, wins
12 godina
offline
DayZ (standalone)

Točno to...

 

Al molim vas nemojte spamati ovu temu stim jer ta igra ne zaslužuje spominjanje!

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: VandaL | RaceNET: VandaLzd
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
moderator
offline
Re: DayZ (standalone)
CptJackDaniels kaže...

WarZ je najveće smeće od igrice, izdano u suradnji sa Steamom da se pokupe pare od idiota.

Nazivaš mene i ostale koji su kupili WarZ idiotima.NEMOJ!

CptJackDaniels kaže...

Ići izdavati Alphu vani i to za pare, je čista bahatost

Pa i DayZ će izać u alphi i naplaćivat će ga.

 

 

Gle ne kažem ja da je WarZ nešto pretjerano dobra igrica,al pošto ja volim zobmače kupio bi i govno(i probao igrati).

Naravno kupit ću i DayZ da nebi bilo da sam neki hejter,"ventilator" WarZ-ja il neki drugi kura* pa da serem u ovoj temi.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 12:27 (pirat).
12 godina
offline
DayZ (standalone)

Dobro je... ja sam se mako tamo iz teme, sad se ti makni odavde. Pisi o nama kako smo mi to i to tamo jer igramo DayZMod.

 

Steta da u onom forum postu nije rekao malo vise kako igra napreduje ili tako nesto. Ja se i dalje nadam da su oni do polovice 12mj vecinu sredili pa sada nema velikog posla.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: DayZ (standalone)
SimeKZ kaže...

Dobro je... ja sam se mako tamo iz teme, sad se ti makni odavde. Pisi o nama kako smo mi to i to tamo jer igramo DayZMod.

Si ti lud?Ja mislim kupiti ovu igru,tako da se ja nigdje ne mičem.

 

Ja nikad nisam napisao nešto o ljudima koji igraju DayZ(mod),ja sam samo odgovorio ovom liku da me nek ne naziva idiotom.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 13:04 (pirat).
11 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
pirat kaže...
CptJackDaniels kaže...

WarZ je najveće smeće od igrice, izdano u suradnji sa Steamom da se pokupe pare od idiota.

Nazivaš mene i ostale koji su kupili WarZ idiotima.NEMOJ!

a kako bi drugačije nazvao ljude koje jure kupiti nešto, a da nisu se ni malo informirali o tome kakav je proizvod zapravo? Krave muzare? Apple korisnici? 

 

Rocket je na nekom izlaganju rekao da neće puštat Alphu dok ne bude stabilna i normalno igriva, zato i im i treba dugo. Kad jednom izađe, sačekat ću da vidim ocjene od Frankiea, SideStrafea i sl, pogotovo šta kaže zajednica, onda ide eventualna kupovina.

He who dares, wins
15 godina
moderator
offline
Re: DayZ (standalone)
CptJackDaniels kaže...

a kako bi drugačije nazvao ljude koje jure kupiti nešto, a da nisu se ni malo informirali o tome kakav je proizvod zapravo? Krave muzare? Apple korisnici? 

 

Rocket je na nekom izlaganju rekao da neće puštat Alphu dok ne bude stabilna i normalno igriva, zato i im i treba dugo. Kad jednom izađe, sačekat ću da vidim ocjene od Frankiea, SideStrafea i sl, pogotovo šta kaže zajednica, onda ide eventualna kupovina.

Pa sigurno ih nemaš pravo nazivati idiotima,na kraju krajeva troše svoju lovu.Ja sam dao 200kn za warz,informirao sam se i pogledao par videa.

DayZ kupujem odmah kad dođe na steam,on jedino može biti bolji od moda.

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
pirat kaže...

Pa sigurno ih nemaš pravo nazivati idiotima,na kraju krajeva troše svoju lovu.Ja sam dao 200kn za warz,informirao sam se i pogledao par videa.

DayZ kupujem odmah kad dođe na steam,on jedino može biti bolji od moda.

{#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
CptJackDaniels kaže...
pirat kaže...
CptJackDaniels kaže...

WarZ je najveće smeće od igrice, izdano u suradnji sa Steamom da se pokupe pare od idiota.

Nazivaš mene i ostale koji su kupili WarZ idiotima.NEMOJ!

a kako bi drugačije nazvao ljude koje jure kupiti nešto, a da nisu se ni malo informirali o tome kakav je proizvod zapravo? Krave muzare? Apple korisnici? 

 

Rocket je na nekom izlaganju rekao da neće puštat Alphu dok ne bude stabilna i normalno igriva, zato i im i treba dugo. Kad jednom izađe, sačekat ću da vidim ocjene od Frankiea, SideStrafea i sl, pogotovo šta kaže zajednica, onda ide eventualna kupovina.

 

ja osobno nisam jurio kupiti, informirao se jesam, probao igru jesam i bila mi je zabavna. i guess what? još uvijek mi je zabavna. prepuna bugova, problema, hackera ali ju još uvijek igram. kada sam kupovao znao sam u što ulažem tih velikih 120kn, i što mogu očekivati. jesam zato idiot? možda. ali i dalje stojim pri svemu što sam napisao.

 

btw, otkuda inače crpite info o DayZ SA? Onaj službeni blog/twitter ili?

12 godina
protjeran
offline
DayZ (standalone)

Ljudi imaju malo prevelika očekivanja od standalona. Jer oni mogu tu igru istom mjerom zaje*at 

kao što je to napravio hammerpoint. Tako da bih vam savjetovao da malo smanjite očekivanja jer

čete se samo na kraju razočarat sa dobivenim proizvodom. Ono što je Rocket sve rekao da planira ubaciti u igru,

od toga neče biti ni 20% kada igra izađe, nego če to postupno ubacivat u igru kao što (ja se barem nadam) to WarZ planira.

Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
DayZ (standalone)

Sam je reko sta je vec sve ubaceno u igru na onom predstavljanju. Tako da auti, chernarus+, bolesti su unutra. Ostaje samo nesto sta moze testirati pa staviti ako zajednica prihvati. Poput povracanja i ostalih stvari sta mjenjaju igru i nacin igranja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
Merce kaže...

 

Boots are part of the clothing system. Currently the following clothing systems exist for standalone:

Headwear (e.g. motorcycle helmet)

Vision / Face

Torso (jacket, hoodie etc..)

Vest (anti-stab etc...)

Trousers (e.g. cargo pants)

Footwear (e.g. boots, trainers, sneakers)



Spawning is changing. I'm now implementing spawn containers, so that individual items can spawn in weird places, like under beds, on shelves etc... so that is much more like scavenging.

 

Post nalazi na prvoj stanici pa se možda i preskoči. Pored bolesti i ovo je par novina koje su ubačene.

 

Što se tiče Warz-ja ne razumijem čemu toliki hejt prema forumašima koji igraju. Ako im se igra sviđa neka igraju, čemu vrijeđanje...

Steam: merce990
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)
Merce kaže...

 

Post nalazi na prvoj stanici pa se možda i preskoči. Pored bolesti i ovo je par novina koje su ubačene.

 

Što se tiče Warz-ja ne razumijem čemu toliki hejt prema forumašima koji igraju. Ako im se igra sviđa neka igraju, čemu vrijeđanje...

nemoraju nam dolaziti ovdje u temu i hvalit se kupovinom propale igre...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
15 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
dj_renny kaže...

nemoraju nam dolaziti ovdje u temu i hvalit se kupovinom propale igre...

Ali zato prozivati debilima sve ljude koji igraju warz u ovoj temi je u redu. Ma bravo.

13 godina
neaktivan
offline
DayZ (standalone)

A neki mogu ici na warz temu i hejtat :S Mnogi koji igraju warz zeljno ocekuju dayz standalone znaci li to da se oni ne mogu javljati na ovoj temi :S Valjda imamo slobodu da na ovom forumu pisemo gdje hocemo i iznosimo svoja misljenja.

Steam: merce990
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 21:32 (Merce).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
pirat kaže...
CptJackDaniels kaže...

a kako bi drugačije nazvao ljude koje jure kupiti nešto, a da nisu se ni malo informirali o tome kakav je proizvod zapravo? Krave muzare? Apple korisnici? 

 

Rocket je na nekom izlaganju rekao da neće puštat Alphu dok ne bude stabilna i normalno igriva, zato i im i treba dugo. Kad jednom izađe, sačekat ću da vidim ocjene od Frankiea, SideStrafea i sl, pogotovo šta kaže zajednica, onda ide eventualna kupovina.

Pa sigurno ih nemaš pravo nazivati idiotima,na kraju krajeva troše svoju lovu.Ja sam dao 200kn za warz,informirao sam se i pogledao par videa.

DayZ kupujem odmah kad dođe na steam,on jedino može biti bolji od moda.

Daj šta mu se opravdavaš frajer ide okolo i samo njegovo mišljenje je ispravno. Nitko zreo i normalan se neće nazvat tim dječjim stilom kapetan jack, pelinboy, jeger majstor.

Kupio si igru koju igraš, i ako si zadovoljan njome nemoraš se nikom opravdavbat a pogtovo keyboard warrioru.

Warz je odličan način za brzu zaradu radi samo dayz preko kojeg je te pare dobio. Preskočio sam srećom, jer ću pare ostavit za dayz, ali planiram probat warz, od koelge ali nikako da uhvatim vremena.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ (standalone)

Mislim da jos radi nexus warz emulator, pa probaj ako nisi alergican na {#}.

Steam: merce990
12 godina
protjeran
offline
DayZ (standalone)

Aj da završimo ovu raspravu jednom zauvjijek. Ja se povlačim iz rasprave 

a vi kako želite. Igru sam kupio igru ču i igrat, a ako se nekima to ne sviđa jebi*a.

Čujemo se kada izađe standalone.{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
bornasepic kaže...

Aj da završimo ovu raspravu jednom zauvjijek. Ja se povlačim iz rasprave 

a vi kako želite. Igru sam kupio igru ču i igrat, a ako se nekima to ne sviđa jebi*a.

Čujemo se kada izađe standalone.{#}

Završit ćeš raspravu jednom zauvijek, dok ne izađe standalone?

 

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
protjeran
offline
Re: DayZ (standalone)
Et_Tu_Brute? kaže...
bornasepic kaže...

Aj da završimo ovu raspravu jednom zauvjijek. Ja se povlačim iz rasprave 

a vi kako želite. Igru sam kupio igru ču i igrat, a ako se nekima to ne sviđa jebi*a.

Čujemo se kada izađe standalone.{#}

Završit ćeš raspravu jednom zauvijek, dok ne izađe standalone?

 

Vidjet čemo kakavstandalone bude{#}

 

Edit: jer je sada borba između WarZ i ono što ljudi misli da če standalone biti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2013 0:12 (bornasepic).
12 godina
offline
Re: DayZ (standalone)
bornasepic kaže...

Vidjet čemo kakavstandalone bude{#}

 

Edit: jer je sada borba između WarZ i ono što ljudi misli da če standalone biti.

Eto to tvoje zauvijek nije trajalo punih 20 minuta...

A standalone jedino može biti bolje, kako znam? E pa lijepo :P

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2013 0:16 (Et_Tu_Brute?).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice