Dead Space 3

poruka: 385
|
čitano: 69.956
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

Vidim da igra dosad nije dobila svoju temu pa sam je odlučio napraviti, smatram kako je ovaj serijal itekako zaslužuje.

Dakle, igra još nije služebno najavljena od strane EAa, ali je po mnogim naznakama očito da je već neko vrijeme u razvoju. Najnovija od takvih informacija izašla je danas, igra je naime ponuđena za preorder na jednom afričkom sajtu, tako da je postojanje iste postalo neupitno, pitanje je samo kada će je EA potvrditi.

Zbog trenutnog nedostatka informacija ne očekujem aktivnost u temi, za sada bi bilo dovoljno lijepiti poznate informacije o igri u temu, čisto da ostane u korak s vremenom bez bespotrebnog lutanja drugim stranicama.

There you have it, enjoy. :)

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Dead Space 3

navodno da ce se radnja odvijati na nekom smrznutom planetu... i da ce koristit frostbite 2 engine

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Dead Space 3
skank666 kaže...

navodno da ce se radnja odvijati na nekom smrznutom planetu... i da ce koristit frostbite 2 engine

frostibite 2? poznavajući bf3 bit će ludo bugovita :)

15 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

Lako za bugove, neznam koliko takav engine paše jednoj horor igri, od koje se ne očekuju ni otvoreni prostori ni neka velika destrukcija, baš me zanima kako će to izgledati.

Što se mene tiče mogao je ostati i stari engine, bio je dosta dobar, sve je bilo statično i s jako malo stvari se mogla vršiti interakcija, ali je grafika bila konkretna, detaljna i brza, taman za takav tip igre.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Dead Space 3
thuglife kaže...

Lako za bugove, neznam koliko takav engine paše jednoj horor igri, od koje se ne očekuju ni otvoreni prostori ni neka velika destrukcija, baš me zanima kako će to izgledati.

Što se mene tiče mogao je ostati i stari engine, bio je dosta dobar, sve je bilo statično i s jako malo stvari se mogla vršiti interakcija, ali je grafika bila konkretna, detaljna i brza, taman za takav tip igre.

Could not agree more, dvica je izgledala odlično. Atmosfera je ono bitno. Nadajmo se da neće podbaciti. Jedino me u dvici živciralo mjesta na mapi i nivoi di se endless spawnali ili onaj protvnik kojeg nemreš ubit. Kad igraš na većim težinama neki djelovi siu nemogući :/

12 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

Dosadni su više s tim Frostbite enginom.{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Dead Space 3
Winchester01 kaže...

Dosadni su više s tim Frostbite enginom.{#}

Ako si u nešto uložio hrpu par zašto nebi forsirao svuda?

15 godina
odjavljen
offline
Dead Space 3

http://www.bug.hr/master/vijesti/dead-space-3-frostbite-20/114390.aspx

http://www.bug.hr/master/vijesti/dead-space-3-ledenom-planetu/111235.aspx

evo nasao sam linkove...

a cuj, frostbite2 u kombinaciji sa nekim ledenim planetom nebi bilo lose... uzimajuci u obzir da bude vecih otvorenih prostora. nema smisla takav engine a leveli da budu kako do sada...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

Neznam koliko je za samu igru dobro da bude na otvorenome, da nebi izblijedila atmosferičnost, svede li se to samo na etape, što je bio slučaj kod prethodnih djelova, možda ni ne bude loše.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dead Space 3

Obožavam DS1 ali   dvica je od sredine copy/paste od jedinice. Nadam se da trica neće biti kopy/paste jedinice/dvojke.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

Meni se sviđa što u dvice nema baš puno onih ološa što iz svog tijela (ako se uopće može nazvati tijelom) izvlače nove udove, ima ih tek negdje na zadnjem levelu.

Ajme kako sam u jedinici od panike bježao od njih. Trica bi mogla biti isto dobra nema veze što je kako ovaj kaže copy/paste igra je briljantna. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dead Space 3

DS1 je rjetki klasik ako gledamo postojeću generaciju hardvera. DS2 ja također fantastičan, ali DS1 se pamti.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dead Space 3

Meni su oba odlicna !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dead Space 3
briatore kaže...

DS1 je rjetki klasik ako gledamo postojeću generaciju hardvera. DS2 ja također fantastičan, ali DS1 se pamti.

DS1 je bio svojevrsna inovacija žanra, i prvi pravi EAov horor, dvica je također izvrsna, ali nije unijela ništa posebno što već nije bilo viđeno u prvom nastavku, što možda i nije bio tako loš potez za ovakav tip igre.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

A da su nešto i mijenjali u dvojci onda bi kukali kak igra ne valja. Ko će svima ugodit.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

U trici zasigurno mjenjaju dosta toga ( totalno drugi engine za početak ), pa ćemo vidjeti kako će to proći, mada se nebi bunio n ida su mjenjali samo gamepaly elemente, ovaj engine je sasvim solidno mogao popraviti sva tri nastavka serijala ( pod uvjetom da ih ne izađe još ).

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

Volim kad se malo toga mijenja, to i jest pravi nastavak . Isti stil igranja samo dobiješ nove i zabavnije misije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

Potvrđeno je, igra će imati drop in- drop out co-op. Također, došlo je do određenih promjena u arsenalu, plasma cutteru je defaultni položaj vertikalni, a ne horizontalni, secondary fire mode je nekakav repulse, s "knockback" efektom na neprijatelje. Issac će u ovom nastavku moći i čučati, što će mu omogućiti skrivanje iza manjih zaklona, a dodana je i mogućnost brzog izmicanja ( kolut u nekom smjeru ). I zadnje, stasis će ovaj puta biti razvijeni te će biti omogućeno okretanje stvari koje njime držimo/ nosimo.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dead Space 3

Odlični su mi bili jedinica i dvojka. Onaj povratak na Ishimuru koja je u karanteni u dvojci...odlično

 

A ovo za izmicanje...hm... U onom ogromnom odjelu on da se valja po podu.... Samo da ne bude pokretan kao Geralt The Witcher jer će to onda biti loše.

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Dead Space 3

Kad se samo sjetim na DS 2 hard težina: oko10-11h gameplaya

                                                                  3 put možeš saveat

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dead Space 3

Super su oba dijela, samo kontrole se bile lose rijesene u kecu koliko se ja sjecam.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dead Space 3
zoka kaže...

Super su oba dijela, samo kontrole se bile lose rijesene u kecu koliko se ja sjecam.

Kad se navikneš nisu loše, štoviše, jako dobro pašu.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

Ne sumnjam da će ovo bit najbolji horror game.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dead Space 3
Tommy_123 kaže...

Ne sumnjam da će ovo bit najbolji horror game.

Ovisi što pod horor game uzmeš, ovo nikako nije pravi, psihološki horor, tipa Silent Hilla ( barem prvih par natavaka ), diskutabilno je i jeli uopće survival horor, ali zasigurno jedna od najbolji akcija s elementima horora jest.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dead Space 3
thuglife kaže...
Tommy_123 kaže...

Ne sumnjam da će ovo bit najbolji horror game.

Ovisi što pod horor game uzmeš, ovo nikako nije pravi, psihološki horor, tipa Silent Hilla ( barem prvih par natavaka ), diskutabilno je i jeli uopće survival horor, ali zasigurno jedna od najbolji akcija s elementima horora jest.

Definitivno survival horor. Ne psihološki tipa Silent Hill ali zabavni monster horror.

 

Prva dva nastavka su mi bila odlična. Volim sci fi i volim horror. Jedva čekam i ovaj.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 15:55 (gringo88).
11 godina
protjeran
offline
Dead Space 3

Ovaj cu igrati kao i prva dva, grafika je vise nego dobra s obzirom sa SYS REQSE a gameplay odlican.Nema potrebe za promjenom engina.

clock2much
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dead Space 3
Tommy_123 kaže...

Ne sumnjam da će ovo bit najbolji horror game.

 

Vjerojatno imas amneziju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 16:48 (FLes).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dead Space 3
FLes kaže...
Tommy_123 kaže...

Ne sumnjam da će ovo bit najbolji horror game.

 

Vjerojatno imas amneziju.

 

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3
The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dead Space 3

Can't fuckin' wait, za kad je najavljen?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice