Doom 4

poruka: 255
|
čitano: 47.351
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Doom 4 u izradi
14 godina
neaktivan
offline
Doom 4

Zna ko kad izlazi doom 4

Slavko
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Doom 4

ma to sve bezveze

 
0 14 hvala 0
16 godina
offline
Doom 4

Pogledaj ovu diskusiju: http://forumplanet.gamespy.com/off_topic_discussion/b49536/19999608/r19999800/

 

Još moram tricu odigrati, komp mi je preslab trenutni, kada novi sjedne prvo ide Doom3, onda HalfLife, pa Crysys... Veselica xD

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4

ma nakon doom-a 1 i 2 ostalo sve nije bas bilo vrijedno spomena. Mogli bi za promijenu nesta, hmmm originalno smislit? Tesko...Je*ali ih nastavci...

15 godina
neaktivan
offline
Doom 4

Meni je Doom 3 bila dosta dobra igra. Kad se samo sjetim tih večeri kad sam ga igrao...

Po meni, najveci nedostatak je bila monotonost nivoa.

Rijetko kad si na otvorenom, uglavnom lutaš po unutrašnjosti.

Nadam se da će to popravit u četvorki.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4

Upravo to vidis jedan hodnik vidio si ih sve...Igra mi je dosadila nakon 2 sata...A današnjih dana letvica za dobar FPS je bome postavljena dosta visoko pa ce mo vidit sta ce bit. Idalje mislim da bi trebali okrenut se originalnim naslovima a ne više must pare iz prozvakanog dooma.

14 godina
neaktivan
offline
Doom 4

Ja jedva ćekam dok će izaći,samo se bojim što će sve zahtjevati od kompa.

 

 

 

Doom 4 Doom 4
Slavko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4

A koji doom 1,2 ili 3

Slavko
16 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4
Slavko135 kaže...

A koji doom 1,2 ili 3

Što bi ti ova poruka trebala značiti? Odgovaraš sam sebi ili šta već? Radi takvih stvari već si jednom bio suspendiran s foruma. Nastaviš li s ovim slijedi trajni ban. 
When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4

mislio sam na ovo

Upravo to vidis jedan hodnik vidio si ih sve...Igra mi je dosadila nakon 2 sata...A današnjih dana letvica za dobar FPS je bome postavljena dosta visoko pa ce mo vidit sta ce bit. Idalje mislim da bi trebali okrenut se originalnim naslovima a ne više must pare iz prozvakanog dooma.

Slavko
15 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4

To se iz tvog posta uopce ne moze procitat.

 

Mislim na Doom3, Doom 1 i 2 su ipak bila neka druga vremena. Ako doom4 bude kao doom3 po meni bi to bilo loše. Nije mi se svidio Doom3 ocekivao sam ne znam ni ja sta jer sam ko klinac prao po doom 1 i 2 i onda kad je doso doom3 jednostavno nije bio toliko dobar. Stalno isto, tu i tam se trznes iste boje, prostori. Bezveze IMO...

 

A opcenito mi je i dosta nastavaka u PC gaming svjetu. Stalno neki novi nastavci. Ajmo neki novi serijal pokrenut a ne izvlacit igre od prije 100 godina i onda plakad kad propadnemo jer nismo mogli u 12 godina slozit igru SmijehBelji se

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2009 19:12 (mislav_01).
15 godina
protjeran
offline
Doom 4

Ljudi moji

Doom 4 se radi samo zbog grafičkog egninea

tj. id tech 5

boli nji briga kakva ce igra bit

bitna je grafika

i da taj engine pokupuje svak ziv i da zarade na njemu

Otac u duši, majka sinu puši. Otac voli, majka ljubi druge.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Doom 4

Sad kad dođe id Tech 5 engine, onda id-ovci Tech4 pustiti u open-source (valjda).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Doom 4

Da. Samo što je   i 4 dovoljno napredna za danasnje igre.

Otac u duši, majka sinu puši. Otac voli, majka ljubi druge.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4

doom 3 strašna grafika s obzirom na to da se mogao igrati i sa slabim grafičkim..a četvorka nemože bit loša sigurno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Doom 4

Budimo realni ,svi vi kojiji toliko kaljate Doom,ne radite to iz tog razloga sto je igra smece kako vi kazete,vec je problem u tome sto nemate muda da ustanete navrece da pisate a kamo li igrate jednu horror igru u ranim vecernjim satima ,LUZERI......nemoj te komentarisati igru koju niste presli ili odigrali bar 2-3 sata,doom 3 je hit medju horror FPS,na zalost slazem se da je Resoruction of Evil ,stvarno smece...........pozzzzzzzzzzzzz

Moj PC  
7 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4
darkside kaže...

Budimo realni ,svi vi kojiji toliko kaljate Doom,ne radite to iz tog razloga sto je igra smece kako vi kazete,vec je problem u tome sto nemate muda da ustanete navrece da pisate a kamo li igrate jednu horror igru u ranim vecernjim satima ,LUZERI......nemoj te komentarisati igru koju niste presli ili odigrali bar 2-3 sata,doom 3 je hit medju horror FPS,na zalost slazem se da je Resoruction of Evil ,stvarno smece...........pozzzzzzzzzzzzz

to potpisujem, iako znam da je to zabranjeno, ali moram isto tako reći, da svak ko podcjenjuje doom 3, nije nikada igrao pravi horror

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
offline
RE: Doom 4

doom 3 je odličan, al ja ću svoje živce ipak čuvati za nešto pametnije Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Doom 4

E ovako ljudi moji ovo nisam mogao napustiti kad sam procitao omg...

Ja sam igrao doom 1 i 2 kad sam bio balavac od 5,6,7 god... i kad je dosao doom 3 prije 4 ili 5 godina ja sam ga u 2 tjedna presao 8 puta i ovo sto ljudi pricaju da je igra bezveze to si oni samo misle jer neznaju kakav je to horor a pogotovo kad ga igras u 3 ili 4 ujutro u potpunom mraku i jos uz to ako si sam doma i eventualno jer nemaju pc-e za tu igru tj nisu imali pc-e tada da to pokrenu  u max ili tak nes i kazem ko to nije zaigrao definitvno se zaj... .Znam da su tada komponente bile skuplje za vrijeme dooma 3 ali sta je tu je i sada bi  je mogao igrat ali necu jer ne mogu staviti rezu na 1920x1200 jer nema opciju pa ono eto toliko o tome lijep pozdrav.

Kuco
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doom 4

Igrao sam doom 3 i dosadio mi je nakon nekog vremena. 1 i 2 su legendarne igre i bilo mi ih je zabavno igrat ko klincu,ali mi bolju atmosferu ima Alien vs Predator 1 nego Doom 3.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Doom 4

Iskreno alien vs predator je meni smjesna igra ali izlazi novi dio to ce biti brutalno pa cemo to da i da zaigramo hehhe... Cya idem off

Kuco
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4

E cuj im komentara ..pravi lol..nevalja dom 3 a ? Šta znaju djeca o zavićaju !!! Nekad je to u bivšoj sfrj bila popularna serija...ja sam 76 godiste ..gejmer od vremena starog komodora, preso sam barem 200 igrica ..igro xxx igrica.. nezna im se broj ..po koju tablu i deinstalacija...al kad je dom 3 izaso... to je bilo veselje i praznik za dusu i oci...al naravno ta igra se igra sa slusalicama ..u kasnim satima ..il sa roletnama na prozorima..kvalitetne slusalice, volume na max ..pa da vidiomo ta muda ..ja sam je tako preso petnestak puta u zadnjih 4-5 god kad je i izasla..i  oba dijela su mi super... progulio sam tepih bjezeci  i potrosio 1 l znoja od straha ..to je igra u kojoj zaoprave radi pravi andrealin (ali naravno ako se igra pod vec pomenutim uslovima; racunar zvjerka, grafika ekstra, kvalitetne slusalice i igranje u kasnim satima ..a volume na max )mozda sitne dorade je trebalo igrici ...al to su sitnice , jer kad na zadnjoj tabli pogledate log..ima skriven u onoj pecini i tu su komentari i pozdravi od velikog dijela  tima  koji je radio na toj igri i kad to pogledate kroz sta su ljudi prolaazili da bi tu igru napravili to se naravno mora cijeniti !!!   Uglavnom meni je dom 3 jos uvjek najbolja igra ikad napravljena... i najaci horor svih vremena poslije starog dobrog Undainga koji je jos uvjek igriv i AVP 2  !!! A mp dom 3  nije vrijedan ni pomena ...  poz pravim gejmerima ..a djeca nek se drze tetirsa, klikera  i lastrike ! Nadam se da ce dom 4 biti jos bolji !

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 13:06 (Predatorxxx).
15 godina
odjavljen
offline
Doom 4

valjda si vidio datume, a ima sto novosti o doom-u 4? jel ima kakvih trailera, screena itd?

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 13:44 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Doom 4

Hahaha evo nam oživjela već prašnjava tema Namigiva

 

Zbilja, ništa o tom Doom-u 4 već mjesecima..    valjda su ga stavili na led zbog 'financijske krize' Belji se

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4
Dado_ZG78 kaže...

Zbilja, ništa o tom Doom-u 4 već mjesecima..   valjda su ga stavili na led zbog 'financijske krize' Belji se

Ma nisu. Prevelik je to projekt da ga stave "pod led" Pročitao sam prije nekoliko dana da će nove informacije o Doomu 4 biti iznesene na QuakeConu 2010 a to je negdje krajem kolovoza.

16 godina
offline
RE: Doom 4

ne znam za vas al ja sam doom3 odigrao 3-4 puta.. fenomenalna igra.. da nema te klaustrofobičnosti i osamljenosti ne bi bila tako dobra..

nek doom4 ode tim putem i ja sretan Osmijeh naravno, i da stave neke "ejđ di" zvukove oružja a ne one isprdke kakvi su bili u d3 Belji se

al prije toga rage..

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 13:49 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4
Dado_ZG78 kaže...

Hahaha evo nam oživjela već prašnjava tema Namigiva

 

Zbilja, ništa o tom Doom-u 4 već mjesecima..    valjda su ga stavili na led zbog 'financijske krize' Belji se

Sumnjam da ce ga dugo odgadati jer je, ako se dobro sjecam, Carmack izjavio kako ce mu to biti poslijednji projekt prije mirovine...

14 godina
odjavljen
offline
RE: Doom 4
rustweaver kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Hahaha evo nam oživjela već prašnjava tema Namigiva

 

Zbilja, ništa o tom Doom-u 4 već mjesecima..    valjda su ga stavili na led zbog 'financijske krize' Belji se

Sumnjam da ce ga dugo odgadati jer je, ako se dobro sjecam, Carmack izjavio kako ce mu to biti poslijednji projekt prije mirovine...

a on je jos u cetdresetima, dakle relativno mlad za mirovinu.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
16 godina
offline
Doom 4

Ha pričekajmo onda QuakeCon Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doom 4
Weky kaže...

a on je jos u cetdresetima, dakle relativno mlad za mirovinu.

Osobno je izjavio da zeli u mirovinu, vec mu je lagano svega dosta a para je nakupio i zeli se posvetiti sada svome hobiju (raketomodelarstvo).

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Doom 4 u izradi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice