Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.700.371
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Dota 2

Moguce da se bude igrao na starom patchu

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Novi patch, niko nista ne komentira. Kako vam se cini? 

Void jako lupa sa magic dmg talentom od pasivne, jos ima i talent za produzen range na timewalku.

SF mi se svidja, pokusavam slozit magic dmg carrya od njega, ima 40% CD reduction, +150 raze dmg i +10% spell amp. I jos razeovi radu dodatni dmg kad se stackaju, lakse je ubit na midu +60dmg po stacku. Onda su ubacili i talenat za +3dmg po dusi, sa aghsom dobija +230dmga, ali sam uspio zbugat nekako item i dobio sam +280.

 

Dark Willow op?? Wisp op?? Pangolir zaku*ac?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Niko ne prica nista kad se slabo igra dota ovdje.

Iskreno najvise mi se svidja u svem tom novi random sistem, iako se mnogima ne svidja.

 

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

Fortification na creepove debilana. Pomaknute rune i fontane je ok, sad na pocetku svakog gamea (odigrao ih 4) ekipa bas ide aggro na rune. Pudge i hookanje runa mi je imba. Pangalor njesra zesce a willow imba. Gledao jucer neke streamove i ekipa u svakoj partiji rastura. 

Meni je drago da su buffali spectre, nju igram najvise u zadnje vrijeme. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FuzzyBrain kaže...

Fortification na creepove debilana. Pomaknute rune i fontane je ok, sad na pocetku svakog gamea (odigrao ih 4) ekipa bas ide aggro na rune. Pudge i hookanje runa mi je imba. Pangalor njesra zesce a willow imba. Gledao jucer neke streamove i ekipa u svakoj partiji rastura. 

Meni je drago da su buffali spectre, nju igram najvise u zadnje vrijeme. 

 Meni isto nije sjeo glyph na kripovima najbolje, al patch je prevelik, ima sigurno masu op stvari koje nisu jos otkrivene, previse mogucnosti ima, vrijeme ce dat rezultate :D

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

E jesam danas dobar game sa stormom odigro, imo sam 46k networtha u 50 minuti, s tim da game nije izgledo najbolje, njihova meduza je u 20 minuti imala : treadse, aquilu, mom, mantu i skadi. 21-0 skor na kraju, definitivno najdominantiniji game sa stormom koji sam ikad odigro

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jel neko kuzi ovaj novi ranked?

 

Znaci MMR je zamjenjen s medaljama, ali kolko sam skuzio kjudi i dalje imaju svoj MMR.

 

Jel to onda znaci da i dalje dobivas +-25 nakon svakog gejma, pa onda ako povecas MMR za odredenu vrijednost(jel je to tocan broj ili ovisi o necemu?) dobis dodatnu zvjezdicu na medalji?

 

Ali oni sad kazu da se ta medalja ne moze smanjit, jel to onda znaci da ja nakon sto dobim neki rejting mogu izgubit 1000MMR-a i jos uvjek imat istu medalju i zvjezdice, jer to bas nema smisla? Neko te boosta u tih prvih 10 gejmova i onda dalje vjecito ruinas drugima gejmove jer nemozes izgubit rank...

 

Takodder, ako pretpostavimo da postoji direktna korelacija izmedu MMR-a nakon kalibracije i medalje, onda bi se po tome moglo utvrdit koja medalja i zvjezdica predstavlja koji MMR(npr. Divine 5* = 6k+ MMR), ili se to mozda ne odnosi direktno prema MMR-u nego prema udjelu MMR-a u ukupnom playerbaseu (npr. Divine 5* je MMR od top 0.001 % igraca).

 

Jel moze nego ko se vec kalibriro malo pojasnit to?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Akrohail kaže...

Jel neko kuzi ovaj novi ranked?

 

Znaci MMR je zamjenjen s medaljama, ali kolko sam skuzio kjudi i dalje imaju svoj MMR.

 

Jel to onda znaci da i dalje dobivas +-25 nakon svakog gejma, pa onda ako povecas MMR za odredenu vrijednost(jel je to tocan broj ili ovisi o necemu?) dobis dodatnu zvjezdicu na medalji?

 

Ali oni sad kazu da se ta medalja ne moze smanjit, jel to onda znaci da ja nakon sto dobim neki rejting mogu izgubit 1000MMR-a i jos uvjek imat istu medalju i zvjezdice, jer to bas nema smisla? Neko te boosta u tih prvih 10 gejmova i onda dalje vjecito ruinas drugima gejmove jer nemozes izgubit rank...

 

Takodder, ako pretpostavimo da postoji direktna korelacija izmedu MMR-a nakon kalibracije i medalje, onda bi se po tome moglo utvrdit koja medalja i zvjezdica predstavlja koji MMR(npr. Divine 5* = 6k+ MMR), ili se to mozda ne odnosi direktno prema MMR-u nego prema udjelu MMR-a u ukupnom playerbaseu (npr. Divine 5* je MMR od top 0.001 % igraca).

 

Jel moze nego ko se vec kalibriro malo pojasnit to?

 

i dalje je, u suštini, sve isto kao i prije osim tih medalja. kao što si rekao, na profilu će ti (tijekom sezone) uvijek biti prikazana najveća medalja do koje si došao, ali brojčani MMR je i dalje tu, i sam ga i dalje možeš vidjeti tako da odeš na profil -> stats. taj brojčani MMR i dalje pada/raste ovisno o rezultatima. i da, već se otprilike zna koja medalja je u kojem rangeu MMR-a. moj party rank je Legend, a brojčano je to bilo oko 3500.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Akrohail kaže...

Jel neko kuzi ovaj novi ranked?

 

Znaci MMR je zamjenjen s medaljama, ali kolko sam skuzio kjudi i dalje imaju svoj MMR.

 

Jel to onda znaci da i dalje dobivas +-25 nakon svakog gejma, pa onda ako povecas MMR za odredenu vrijednost(jel je to tocan broj ili ovisi o necemu?) dobis dodatnu zvjezdicu na medalji?

 

Ali oni sad kazu da se ta medalja ne moze smanjit, jel to onda znaci da ja nakon sto dobim neki rejting mogu izgubit 1000MMR-a i jos uvjek imat istu medalju i zvjezdice, jer to bas nema smisla? Neko te boosta u tih prvih 10 gejmova i onda dalje vjecito ruinas drugima gejmove jer nemozes izgubit rank...

 

Takodder, ako pretpostavimo da postoji direktna korelacija izmedu MMR-a nakon kalibracije i medalje, onda bi se po tome moglo utvrdit koja medalja i zvjezdica predstavlja koji MMR(npr. Divine 5* = 6k+ MMR), ili se to mozda ne odnosi direktno prema MMR-u nego prema udjelu MMR-a u ukupnom playerbaseu (npr. Divine 5* je MMR od top 0.001 % igraca).

 

Jel moze nego ko se vec kalibriro malo pojasnit to?

 https://dota2.gamepedia.com/Matchmaking/Seasonal_Rankings

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pozdrav,

 

Uskoro počinje Dota 2 Regionalna Liga na platformi FaceIt-a, gameovi se igraju u CM modu. 2 kapetana odabiru još po 4 igrača. 

 

Da bi ste igrali treba vam FaceIt Account, spojite steam na taj account te dodajte igru Dota 2.

Zatim se pridružite jednoj od 2 divizije.

Divizija 1 - preko 4000 MMR-a (od 6-10 lvl-a na faceitu)

Divizija 2 - do 4000 MMR-a  (od 1-5 lvl-a na faceitu)

Svakom pobijedom dobivate određen broj poena i experienca, zatim kada dosegnete level 6 možete preći u prvu ligu.

 

Naš Discord Server

Facebook - https://www.facebook.com/dota2rl/

Twitter - http://twitter.com/dota2rl

Twitch - http://twitch.tv/dota2rl

 

 

Liga je još nova, tako da se igrači skupljaju, uskoro će biti gotova i web stranica. Za više informacija pitajte na discordu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
online
Dota 2

trazim herald/crusader/ ili ancorn acc ako ima neko za trade

 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Dota 2

Imam ja javi se Ako ti jos treba

Vule9999
16 godina
online
Dota 2

Jel gledao tko? Premocno...

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

Definitivno najbolje finale do sad.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Čestitke OG-u. Prava borba na kraju, svaka čast!

www.apartmani-rakic.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nevjerovatno finale, pratim n0taila otkad je poceo igrat za fnatic u honu, ovo je za mene brutalno bilo. I da, naravno da sam predvidio da ce OG osvojit :D

btw ima li neko za igrat, opet sam poceo nakon internationala :DD

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 9:16 (infernoxcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...

...

btw ima li neko za igrat, opet sam poceo nakon internationala :DD

 Igraš ranked? Koji si rank?

vorpal mind, was it?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
noyou kaže...
infernoxcro kaže...

...

btw ima li neko za igrat, opet sam poceo nakon internationala :DD

 Igraš ranked? Koji si rank?

 Ancient, poslo sam ti pp pa pogledaj

12 godina
offline
Re: Dota 2

pozdrav,da li je itko imao problem s packet loss-om, imam ping 29 a packet loss 50% konstantno i neigrivo je jako

10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

ekipa, jedno pitanje. jel moguce da mi laptop s i3 2350m ne moze fluidno vrtit dotu na low? jer, ako se ne varam na pocetku kad sam uzeo taj laptop sve mi je radilo sasvim ok.
imam problem s dropanjem fpsa i to po periodima od par sekundi. cujem da se laptop gusi i zavrti ventilator svakih pet sekundi na max.
dota radi na low detaljima i 1600x900, ali ima taj fps drop svaki put kad se laptop zaleti. okrece na 30-40fspa i onda padne na 10. istu sam stvar primjetio kad gledam nesto na youtubeu u vecoj kvaliteti.

formatirao sam ssd i stavio dotu na svjeze windowse, ali ista stvar.
jel zna netko kako mozda manualo za optimizirat grafiku?

btw ocistio sam laptop iznutra, prasinu i sranja.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
isuckatthisgame kaže...

ekipa, jedno pitanje. jel moguce da mi laptop s i3 2350m ne moze fluidno vrtit dotu na low? jer, ako se ne varam na pocetku kad sam uzeo taj laptop sve mi je radilo sasvim ok.
imam problem s dropanjem fpsa i to po periodima od par sekundi. cujem da se laptop gusi i zavrti ventilator svakih pet sekundi na max.
dota radi na low detaljima i 1600x900, ali ima taj fps drop svaki put kad se laptop zaleti. okrece na 30-40fspa i onda padne na 10. istu sam stvar primjetio kad gledam nesto na youtubeu u vecoj kvaliteti.

formatirao sam ssd i stavio dotu na svjeze windowse, ali ista stvar.
jel zna netko kako mozda manualo za optimizirat grafiku?

btw ocistio sam laptop iznutra, prasinu i sranja.

 

Koliko ti je star laptop ? Kad si zadnji put promijenio pastu na procesoru ? To vrcenje ventilatora je posljedica hladjenja procesora koji pocne radit snaznije kada mora obradit zahtjevniju kolicinu podataka/procesa, ali radi lose odvodnje topline, pocne se grijat previse - ventilator pocne hladit - grije se jos vise - ventilator dodje na maksimalne okretaje i ne moze dalje - procesor skuzi da se temperatura ne snizava - smanjuje se kolicina obrade podataka i otuda smanjenje frameova. Meni se znalo desit da bi se jednostavno komp ugasio jer je proc kuhao, kao i sve ostalo unutar kucista. Ne kazem nuzno da je to tvoj problem, ali ako vec nisi, zamjena paste bi ti dobro dosla.

12 godina
offline
Dota 2

jedno bottlneck pitanje jel moguće da i5 6600k gura 1060 na fullhd sve na max na jedva 60% mislim i dalje je igrivo i sve super al baš sam se iznenadio kada sam danas vidio da je dota postala tako procesorski zahtjevna naspram cs go i iracinga? 

 

ili je to meni nešto sa driverima / igriciom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Dota 2

Kak to mislis na jedva 60%??? Ja sam igrao do prekjucer na tom kombu i vrtilo je Dotu na izmaxanim postavkama lock 75fps, 2560x1080 reza. Mislim da ti grafa ne treba biti na 100% da bi se igra vrtila na max., trosi snage kolko joj treba, ali nisam ziher.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 20:56 (The_Fichek).
12 godina
offline
Dota 2

ma kuzim ja to i imam stalno prek 100fpsa al proc je na 100 a grafa oko 60 samo a lock je na 240 znači da je 240 i 60% to bi bilo ok, ugl da ne idemo u off samo sam htio provjerit jesu li oni neš ubavcili sta troši cpu drasticno vise neg prije

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Dota 2

Malo cudno da, probaj uninstall drivere za grafu sa DDU pa opet install. Sta ce ti lock na 240, ak smijem znat :O Imas 6GB ili 3GB varijantu 1060? Proc si clocko ili ne?

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 23:07 (The_Fichek).
12 godina
offline
Dota 2

6gb nisam clockao jos uvijek

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

dota je uvijek bila cpu intensive game, kao i drugi RTS.ovi (npr sc2)

12 godina
offline
Re: Dota 2

ima tko da igra ranked ja sam rank legend 2 ,moze i normal game,ako je tko zainteresiran ostavljam svoj steam profile

 

https://steamcommunity.com/id/cukemanuel/

 

 

14 godina
offline
Dota 2

Pratio itko TI9?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2

Ne pratim kad je zavrsio pred tjedan dana haha

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice