Dragon Age 2

poruka: 929
|
čitano: 129.560
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Dragon Age 2

LJudi jel itko gledao ovaj preorder u kome se dobije Dragon Age™ 2: Bioware Signature Edition, a ukljucuje sljedece:

Pre-order Dragon Age II before January 11, 2011 and receive an automatic upgrade to the BioWare Signature Edition - a special, collector’s edition version of the game that contains $20 of of additional content, exclusives, and other perks.
Apostate's Courage - staff
Seeker's Bulwark - shield
Adder of Antiva - bow
Might of Sten - sword
Bonus Character And Mission
Downloadable Game Soundtrack

 

Ovo bih si uzeo, ali ne znam gdje. Steam ga jos nema, ali mislim da ce biti i dosta skup. Gledao ovdje i ovdje. Jel zna netko gdje bi se moglo naci jeftinije?   Cini mi se kao odlicna stvar. Samo se bojim da bi na steamu ovo bilo 60€.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Novi članak ( i novi trailer )...

Link.

 

Popravio sam ti link.

Danny!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 20:36 (Danny_HR).
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2
Ramo kaže...

Ovo bih si uzeo, ali ne znam gdje. Steam ga jos nema, ali mislim da ce biti i dosta skup. Gledao ovdje i ovdje. Jel zna netko gdje bi se moglo naci jeftinije?   Cini mi se kao odlicna stvar. Samo se bojim da bi na steamu ovo bilo 60€.

http://www.game.co.uk//PC-Games-and-Downloads/RolePlaying/~r352044/Dragon-Age-2-Bioware-Signature-Edition/

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2

Hvala Danny, reci mi samo jel ovo digital download, ili mi salju postom DVD? Iskreno preferiram digitalno.

16 godina
offline
RE: Dragon Age 2
Salju postom. Digitalno... pogledaj cijenu izravno na EA store. Ma da sumnjam da je jeftinije od Steama.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2

Pa problem je u tome sto ga Steam nema uopce :-) Da ima vec bih ga kupio.

15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Novi trailer.

.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
ko ovdje planira uzet originalnu igru?
50Niggas
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2
Iskreno, mislim da većina u ovoj temi. Jedna od rijetkih igara koja ima ovakvu situaciju.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
ja cu prvo skinut da probam da nije neki fail, ako se uvjerim, kupujem...
dragon age mi je bio veliko iznenađenje, mislio sam ga igrat koji tjedan, a ispalo valjda najbolja igra u zivotu uz gta IV, tako da sam i original kupio
najvjerojatnije cu igrat *khm* a kad si skupim love kupit cu tek tolko da ju imam na zidu, tak i tak ci i na original stavit crack tako da nemoram igrat s cd...
50Niggas
15 godina
odjavljen
offline
RE: Dragon Age 2

a znas da nece biti fail.. jednostavno nije moguce

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
u prodaji, nemoguce
u gameplayu, nikad se nezna,...
50Niggas
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Otkriven novi žneski lik,  Aveline Vallen

link 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Evo ga, Developer Diary - Part 1.

Link 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
jedva cekam da igra izađe, obozavao sam prvi dio, razmisljam da ga opet instaliram, ali nemam mjesta na laptopu...
kad dođe komp, prva igrica koju cu igrati bit ce dragon age, na max detaljima :)
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
13 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Meni samo igru kvare ti njihovi silni DLCovi u kojima samo tako dobiješ najbolje oružje i oklop... pa to igru čini dosadnom!

 

Nadam se da će nastavak popraviti (nepostojeću) atmosferu iz prvog dijela, da bude malo više ko u Witcheru, da ljudi hodaju uokolo, kad uđeš u tavern da vidiš svađe, pijance, čuješ glazbu, ljudi se kreću etc. etc.

 

I napomena BioWareu, postoje mnoge boje a ne samo SMEĐA! I popravite arhitekturu, u prvom je dijelu bila neoprostivo loša.

Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Dragon Age 2

Evo jos jedan trailer i novi lik:

TWO BIG UPDATES for DA2 FANS
Our best video yet on demonstrating how combat works in Dragon Age 2. Check it out here: http://dragonage.bioware.com/da2/gallery/

NEW character Fenris is announced here: http://dragonage.bioware.com/da2/world/characters/fenris/

 
0 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
DžavoŠepard kaže...

Meni samo igru kvare ti njihovi silni DLCovi u kojima samo tako dobiješ najbolje oružje i oklop... pa to igru čini dosadnom!

 

Nadam se da će nastavak popraviti (nepostojeću) atmosferu iz prvog dijela, da bude malo više ko u Witcheru, da ljudi hodaju uokolo, kad uđeš u tavern da vidiš svađe, pijance, čuješ glazbu, ljudi se kreću etc. etc.

 

I napomena BioWareu, postoje mnoge boje a ne samo SMEĐA! I popravite arhitekturu, u prvom je dijelu bila neoprostivo loša.

 Joj daj ne se*i.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2

Šta da "ne serem"? Gdje su ti argumenti, šta ti uopće smeta u onome šta sam rekao? Nepobitna je činjenica da je Denerim sasvim smeđ i da je to dominanta boja u DA. I neki "upperclass" tavern izvana izgleda isto ko obična koliba, kao i "legendarna" trgovina wonders of thedas.

 

Šuma je smeđa, Orzamar je smeđ... jedina iznimka smeđosti su circle tower i Haven.


Baš mrzim kad seljaci idu pisat ljudima da ne "seru" bez ikakvih argumenata i objašnjenja.

16 godina
online
Dragon Age 2

Pa sve se događa u blatu, na kamenu i u šumi - priča mračna da mračnija ne može biti. Kakve bi ti boje htio?

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
Elles D. kaže...

Pa sve se događa u blatu, na kamenu i u šumi - priča mračna da mračnija ne može biti. Kakve bi ti boje htio?

 

Pa malo roze nebi nedostajalo. {#}

 

Predobar novi action mode.

Prvi DA sam odigrao sa rogueom i računa sam da igram sa casterom ovaj, ali nema šanse nakon onakvog jebačkog roguea.

We are eternal. The pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2

Ali da je čitav grad smeđ je nerealno. Arhitektura je kriminalna, sve identično izgleda, svaki dvorac baš identična arhitektura, ko da ih je sve isti čovjek gradio. Jedini dio koji izgleda donekle realno je Alienage, ali pošto su tamo svi siromašni, onda je logično da sve izgleda bijedno, a ne ko u market districtu gdje svjetski poznata trgovina Wonders of Thedas izgleda izvana isto ko kuća za sirotinju.

 

Šume su smeđe? Kamen je smeđ? Barem da dodaju malo sivoga bi bilo dobrodošlo. Samo zato što je blight ne znači da su sve boje izblijedjele.

 

Priča je malo glupava, meni bi bilo puno zanimljivije da su stavili neke ljudske neprijatelje. Tome se nadam u drugom DA.

16 godina
online
RE: Dragon Age 2
DžavoŠepard kaže...

Šume su smeđe? Kamen je smeđ? Barem da dodaju malo sivoga bi bilo dobrodošlo. Samo zato što je blight ne znači da su sve boje izblijedjele.

Ima i zelenih stabala i sivih palača. Ako to nisi vidio, onda reinstaliraj drivere za grafičku :)

 

 

DžavoŠepard kaže...

Priča je malo glupava, meni bi bilo puno zanimljivije da su stavili neke ljudske neprijatelje. Tome se nadam u drugom DA.

U tom slučaju igra nije za tebe. Meni je igra bila iznimno zanimljiva. Onda sam pročitao knjige i poželio sam da sam učinio masu stvari drugačije :) Malo povijesti stavlja neke stvari u drugačiju perspektivu.

 

Pa ima i ljudskih neprijatelja... Loghain i raznorazni banditi koje tamaniš uokolo :) Gdje bi došli kad mi se i međusobno tamanili uokolo?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
Elles D. kaže...
DžavoŠepard kaže...

Šume su smeđe? Kamen je smeđ? Barem da dodaju malo sivoga bi bilo dobrodošlo. Samo zato što je blight ne znači da su sve boje izblijedjele.

Ima i zelenih stabala i sivih palača. Ako to nisi vidio, onda reinstaliraj drivere za grafičku :)

 

 

DžavoŠepard kaže...

Priča je malo glupava, meni bi bilo puno zanimljivije da su stavili neke ljudske neprijatelje. Tome se nadam u drugom DA.

U tom slučaju igra nije za tebe. Meni je igra bila iznimno zanimljiva. Onda sam pročitao knjige i poželio sam da sam učinio masu stvari drugačije :) Malo povijesti stavlja neke stvari u drugačiju perspektivu.

 

Pa ima i ljudskih neprijatelja... Loghain i raznorazni banditi koje tamaniš uokolo :) Gdje bi došli kad mi se i međusobno tamanili uokolo?

 

Zelenih stabala ima samo "uz cestu". Sve šume su smeđe. Palače su sive i smeđe, ali i ta siva ima nijanse smeđe u sebi, kao i sva trava i manje-više sve teksture u igri (čak i zubi). Ima ljudskih neprijatelja, ali mnogo manje nego iritantnih darkspawnova, koji sve do awakeninga bivaju obična bezlična čudovišta. Loghain mi je uvijek bio faca i bilo mi je žao što ne mogu s njim (Cailan je bio kreten, mrzio sam ga :))

 

Problem s pričom je u tome da je sva grandioznost vrlo forsirana. Ono, svi traže taj urn of sacred ashes, Eamon pošalje sve svoje vitezove i oni nađu i popa Genitiva i Haven. Da je tako lako nać taj urn bi već bio pronađen prije 100 godina. Ja bez problema sam razbijem sve darkspawne u dead trenchesima, a onaj legion of the dead koji ima i bolje statse i oklop od mene "ne može". Gotovo nema moralnog sivila za razliku od Witchera gdje nije bilo "dobrih" i "zlih" izbora.

 

Gdje bi došli da se stalno međusobno tamanimo? Pa tu smo gdje jesmo baš zato šta smo se prije 20 godina tamanili :P

 

 

 

16 godina
online
Dragon Age 2

Da, Cailan nije ispao kao Maric, ali što ćeš - nije da ga trpiš dugo :) Njegovog polubrata ipak imaš na grbači dulje vrijeme.

 

Crno bijeli svijet izbora imaš u većini BW igara - ME, DA, BG, NW... Meni je to OK jer onda mogu guštati u prolazu s jednim likom kao dobričina, a za drugi prolaz obično uzmem nekog ženskog lika i napravim neku bad ass evil bitch i s njom potamanim sve one koji ne zaslužuju živjeti :)

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
Elles D. kaže...

Da, Cailan nije ispao kao Maric, ali što ćeš - nije da ga trpiš dugo :) Njegovog polubrata ipak imaš na grbači dulje vrijeme.

 

Crno bijeli svijet izbora imaš u većini BW igara - ME, DA, BG, NW... Meni je to OK jer onda mogu guštati u prolazu s jednim likom kao dobričina, a za drugi prolaz obično uzmem nekog ženskog lika i napravim neku bad ass evil bitch i s njom potamanim sve one koji ne zaslužuju živjeti :)

 

Zato me živcira onaj return to Ostagar. Ono, imam elfa koji mrzi svo ljudsko plemstvo, a prikazuje se njegova "tužna" faca kad se prisjeća Cailana... WTF??? I onda kažem leave him to the wolves, i isto se prikazuje "moja" tužna faca.

 

Ja isto sad sve samo ubijam, popa Genitiva, onog dezertera u Ostagaru, Vaughana, Wynne... etc. etc.

Ali mi u replayima smetaju raznorazni dosadni djelovi (hvala bogu na "skip the fade" modu :))

16 godina
online
RE: Dragon Age 2
Čitam tvoje postove i pitam se - zašto uopće igraš DA kad te toliko toga smeta? :)
Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
Elles D. kaže...
Čitam tvoje postove i pitam se - zašto uopće igraš DA kad te toliko toga smeta? :)

Zato što volim RPGove, a proteklih par godina ih je jako malo kvalitetnih. Moglo bi se reći da mi padaju standardi. Problem u Dragon ageu nije toliko u ideji koliko u izvedbi. Primjerice, svi originsi su mi odlični (osim human noble), ali me živcira što ostali dijelovi igre nisu ni približno tako detaljno i kvalitetno obrađeni, te odbacuje zanimljive odnose između rasa i klasa u svijetu u korist "zajedničkog neprijatelja" (dosadnih darkspawnova). Po meni su najbolji RPGovi u proteklih par godina Witcher, Mount&Blade, Risen, Dragon Age i Fallout NV.

16 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Kako izgleda borba. Ja njet happy panda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 15:44 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Dragon Age 2

Dok god imaju pauziranje, ja sam happy :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice