Dragon Age video problem

poruka: 7
|
čitano: 2.506
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Dragon Age video problem

Imam problem s grafikom dok igram na laptopu Toshiba A210-19J Windows Vista 32-bita. Mislim da je laptop dovoljno jak za tu igru.

Isprobao sam igru i na svom stolnom PC-u i sve normalno radi, ali nisam sada u mogucnosti igrati na njemu.

 

Normalno je instaliram i pokrenem. Vec sam kod kreacije lika primjetio da bi moglo biti problema. Lijevo gdje se vidi lik je sve crveno.

Vidi se lik, ali kroz tu crvenu maglu. Kad sam pokrenuo igru ista stvar se dogada i u prvom dijalogu. Na trenutke se likovi vide kroz crvenu maglu, na trenutke je sve normalno.

Kad sam krenuo trcati s likom i okretati se ponavlja se ista stvar. Na trenutak je sve ok, onda imam crvenu maglu, pa malo zelenu, pa malo rozu itd. Na trenutke mi cak cijeli ekran bude u samo jednoj boji i nista drugo niti ne vidim osim boje.

 

Patchirao sam s zadnjim patchom, ali nista se nije promijenilo. Na PC-u radi bez patcha.

Problem je sto nema novih drivera za graficku. Budem se probao jos igrati s opcijama Vertical Sinc i sl.

 

Da li je imao netko slicnih iskustava ili mozda zna sto bi mogao biti problem?

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dragon Age video problem
Skini najnovije drivere sa grafičku, zatim sve settinge na "low" pa ih postupno povećavaj dok ne dođe najbolji omjer izgleda i performansi (FPSa-)
Random chance seems to have operated in our favor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dragon Age video problem
Spock kaže...
Skini najnovije drivere sa grafičku, zatim sve settinge na "low" pa ih postupno povećavaj dok ne dođe najbolji omjer izgleda i performansi (FPSa-)

Kao sto sam napisao u prvom postu. Nema novijih drivera za graficku na laptopu (to mi je jedna od iritatnijih stvari kod laptopa).

Probao sam mijenjati detalje od low prema very high, ali nema nikavih poboljsanja.

Nemam problema s FPS-ima, jer jos nisam niti uletio u nikakvu akciju. Pa mi ide glatko i na very high.

Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
neaktivan
offline
Dragon Age video problem
Probaj uključit/isključit ovaj Hypermemory i stavi najnovije drivere cijelog čipseta. Nabavi neku drugu instalaciju igre pa probaj. Reinstaliraj OS sa najnovijim driverima i FLASH evima za sve komponente.
Random chance seems to have operated in our favor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age video problem

E sad, ne odgovaram na problem - sorry - vec opisujem svoj  Mršti se

 

Jucer sam pocela igrati DA:O - imam laptop, HP 6735s - e sad - ispocetka je sve bilo iznenadjujuce dobro, vrtilo je bez ikakvih problema - sve dok nisam otisla sa Duncanom - tad krece kampanja  Plač - zvuk mi preskace i replicira se, dok mi grafika malo zapinje i preklapa neke boje.  Plač

 

Sad, citala sam postove na http://social.bioware.com/forum/1/topic/58/index/492941/1#539943 - dakle ima vise ljudi s istim problemom, no ni update drivera ni ono sa iskljucivanjem CPU1 nije pomoglo.  Neodlučan Ima li tko slican problem - ili jos bolje rjesenje?!  Nevinašce

 

Jer ono, kad razmislim, nije neigrivo i tako prestrasno,   al mi je steta, dijalozi su fantasticni i igra me bas "povukla" - tako da ne bih htjela da si ugodjaj unistavam...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age video problem

Sto se tice drivera za grafiku na laptopu postoji program mobility modder pomocu kog mozes da modifikujes driver za desktop racunar kako bi mogao da se instalira na laptopu sto mozda moze da resi tvoj problem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dragon Age video problem
Spock kaže...
Probaj uključit/isključit ovaj Hypermemory i stavi najnovije drivere cijelog čipseta. Nabavi neku drugu instalaciju igre pa probaj. Reinstaliraj OS sa najnovijim driverima i FLASH evima za sve komponente.

Uspio sam naci neke drivere za drugi model (ali ocito ima istu graficku). Za sada radi normalno. Iskljucivanje Hypermemory nije pomoglo.

Martin Mystere kaže...

Sto se tice drivera za grafiku na laptopu postoji program mobility modder pomocu kog mozes da modifikujes driver za desktop racunar kako bi mogao da se instalira na laptopu sto mozda moze da resi tvoj problem.

Ovo je interesantno. Isprobati cu, ako bude problema u buducnosti.

Cypher: Ignorance is bliss.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice