Elite: Dangerous

poruka: 2.515
|
čitano: 303.661
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Elite: Dangerous

imas trejd ruta koje su i više od 10 milja na sat...

 

čekiraj eddb, kad vec trejdaš (i ja sam stari trejdaš,furam cuttera za max haul)

 

 

Inače malo sam igrao ovih dana,chieftain je kewl! samo dost slabi stitovi,a canopy da ne pricamo :D

11 godina
neaktivan
offline
Elite: Dangerous

makli su skimmer misije zasad, a i oni passenger misije sa jednom udaljenom stanicom su nerfane.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Elite: Dangerous

ima li neko problema sa " COMMS PANEL" -om, nakon 2 minute igre panel se smrzne, i nikog vise ne vidim, niti mogu komunicirati. ako ima tko kakav savjet - samo dajte.. hvala

dododomba
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Elite: Dangerous

Pozdrav.Malo sam se pogubio pri pojedinim misijama,gdje me trazi da nabavim nekakve conductors iteme.E sada...Pretpostavljam da bi trebao na neku odredjenu stanicu otici,gdje ih se moze nabaviti.Ali neznam koje to stanice bi trebale imati.Pa me zanima dal postoji kakva trazilica po galaxy map,da se moze npr upisati taj neki item koji mi je potreban i da mi oznaci gdje se moze naci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elite: Dangerous

sve što ikad trebas

https://eddb.io/

nadjes gdje mos kupit sve ikad i opcenito sve ikad.

13 godina
offline
Elite: Dangerous

http://store.steampowered.com/sub/105710/

U Deluxe Edition je sve što je do sada izašlo (igra + jedan DLC)?

 

Koji je najjeftiniji kvalitetni joystick za Elitu?

Šta mislite o Logitech extreme 3d pro (400kn)? Može iskustva od nekoga tko ga koristi?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Elite: Dangerous

Akcija od 47% je do ponedjeljka

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Elite: Dangerous

Imas Thrustmaster hotas x za cca 50$

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Elite: Dangerous

Malo reklame - recenzija Sagittarius Eye fan časopisa, kojeg ja uređujem. :)

Danas je izašao 9 broj. Pa ako netko voli sf štivo, časopis je popuno in-game u svijetu Elite. 11 članaka, 80 stranica, dizajnirano by me.

Časopis se može pročitat na http://www.sagittarius-eye.com/

Skippajte video na 17:13 - forum ne vuče timeindex, sorry

youtu.be/LZK4C_0n-tA?t=17m13s

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 21:15 (Moloch).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Elite: Dangerous

Lex, ovo je zakon. Svaka čast  

10 godina
offline
Elite: Dangerous

Hvala quickr! U SAGi sam uletio kod izrade broja 6 tamo negdje početkom ove godine. Odmah sam i preuzeo art direktor poziciju i složio cijeli novi look&feel. Ima nas 50ak pisaca, fotografa, artista, još jedan dizajner kao pomoć meni, videografi, snimatelji (radimo i video bulletine - i tu imam malo svoje prste u intro sekvenci ;) - https://www.youtube.com/channel/UCZ1bCaFmoacEDCmw3JS1zTQ)

Imamo i službenu podršku developera i kao što vidiš veliki su fanovi časopisa :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 12:26 (Moloch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Elite: Dangerous

Pozdrav ekipa.Susreo sam se sa jednim problemom pri pokretanju igre.Izbaciva mi ovaj error pri samom paljenju launchera

 

Error during app startup

 

Could not load the file or assembly System Security

Version=2.0.0.0,Culture=Neutral

Publickeytoken=b03fSf7f11d50a3a or one of its

dependenties,the system cannot find the file specified.

 

OK imam za kliknuti i nakon toga dolazi sljedeca poruka:

 

App failed to start 

 

Internal error creating window:

 

Object reference not set to an instance of an object.

 

OK takodjer za kliknuti

 

Pokusao sam chekirat fileove od igre i sve je proslo uredno,ali ne pomaze.Takodjer na novo instalirao game i opet ista stvar.Isto tako sam probao i chekirati windows fileove sa sfc scannow u Run aplikaciji i sve je proslo uredno.Nemam pojma do cega je.Dali se jos tko susreo sa slicnim ili istim problemom?Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Elite: Dangerous

Nešto ti ne štima s .NET instalacijom Windowsa. https://www.techhit.com/how-to/install-.net-3.5.1/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Pokusao sam i to.Kada zelim instalirat taj 3,5 ili 4 verziju,kaze da je vec imam instaliranu.E sada,ako je nesto u banani sa tim NET framework,trebao bi ga uninstal.Ali problem je u tome sto ga nemogu naci pod control panel.Jednostavno nema ga nigdje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Pokusao sam i to.Kada zelim instalirat taj 3,5 ili 4 verziju,kaze da je vec imam instaliranu.E sada,ako je nesto u banani sa tim NET framework,trebao bi ga uninstal.Ali problem je u tome sto ga nemogu naci pod control panel.Jednostavno nema ga nigdje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Rijesio sam.Na mom win10je malo drugacije to slozeno,pa je uninstall i install automatiziran.Hvala.
11 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Evo samo da javim.Za sve one koji neznaju,novi update je vani.1,8gb...
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Elite: Dangerous

I to novi chapter...Puno novih stvari,a tolko malo vremena...

11 godina
offline
Elite: Dangerous

Pozdrav ekipa.Pitanjce...Sa kojim programom je najbolje uzimati SS-ove od igre?Probao sam sa Steamom,ali nisam bas zadovoljan.I koji program preporucujete za uredjivanje slike?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Endymon kaže...

Pozdrav ekipa.Pitanjce...Sa kojim programom je najbolje uzimati SS-ove od igre?Probao sam sa Steamom,ali nisam bas zadovoljan.I koji program preporucujete za uredjivanje slike?

 Igra ti ima built in screenshot funkciju; F10 za obični (rezolucija ekrana) i Alt + F10 za high resolution screenshot.

A za obradu slike, klasika; photoshop.

http://www.dd3d-studio.com/
13 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
11 godina
offline
Elite: Dangerous

Vidim da je malo umrla tema.Pa da je malo i ozivimo.Jucer je bio prvi dan ED devova,koji su prikazali novi exploration za Beyond chapter 4.Pa me zanima sta mislite o tome?Jel vam se svidja i dal ce to probuditi player community?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Elite: Dangerous

Ja sam ostao itekako ugodno iznenađen sa svime pokazanim na streamu jučer.

 

Exploration dobiva totalan makeover i pravi gameplay, upgrade grafike - volumetrijske efekte, novi lighting engine (i nightvision! :D), dobivamo in-game lore enciklopediju, log/guide/trailbook ("Codex"), orrery mapu, USSovi će sad biti perzistentni, nove stvari za otkriti u svemiru, HUD overhaul...

 

S obzirom da su zasad prikazali samo 1/4 sadržaja koji je prikazan i planiran za patch 3.3 , dobiti ćemo najveću količinu sadržaja i promjena dosad u jednom patchu. I sve što su pokazali jučer je stvarno dobro!

 

Ovdje je popis Exploration/Codex novosti (https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/451383-Content-Recap-Beyond-Chapter-Four-Livestream-Exploration-and-the-Codex)

 

Više detalja za ostalih 3/4 patcha: Squadrone (player guild sustav), novi mining -  I najsočnije od svega; planirane dinamičke scenarije (a'la Guildwars 2) - ćemo vidjeti kroz iduće tjedne. Zasad za nove scenarije znamo iz ovog članka: https://www.pcgamesn.com/elite-dangerous/elite-dangerous-scenario-missions.

 

Ukratko - ako opet ne ispuste lopticu, ED će definitivno biti totalno drukčija igra. Bilo je i vrijeme. Osobno sam (oprezno) optimističan :D

Community je jako dobro prihvatio stream, svi su zadovoljni viđenim uključujući i rezident hatere. Iskreno, mislim da nitko nije ovo očekivao.

 

Evo i VODa jučerašnjeg streama, svakako preporučam proletiti kroz njega jer ima hrpa stvari

 

Beta kreće 30.10.

 

The Chapter Four content reveal livestreams will be on the following dates:

  • Exploration, Codex and Visual Improvements – 18 October (19:00 BST)

  • BGS and Scenario Interactions – 25 October (19:00 BST)

  • Mining and Squadrons – 01 November (19:00 GMT)

  • The Ships – 8 November (19:00 GMT)

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 18:59 (Moloch).
Moj PC  
3 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Elite: Dangerous

nego.... imam anacondu. no muka mi je od činjenice da na pola mjesta ne mogu sletjeti. što bi sad preporučili kao neki mission- exploration brod u isto vrijeme? condu sam fitao za sve pomalo i općenito me služio jako dobro.  python je dobar no možda ima neki bolji? trebam savjet

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Elite: Dangerous

Python je i dalje odličan izbor za medium pad mission runnera. Kombo explorer/mission, hm, nekad bio AspX, sad je Krait navodno jako dobar - iskreno još ga nisam probao :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 21:53 (Moloch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Elite: Dangerous

zadnjih tjedan i pol vozim alliance chieftain, stavio sve A module na njega i svi itemi su od lv1 do lv3 engineered. danas prebacim u anacondu i najbolja usporedba bi bila stari trabant (conda) i novi ferrari (chieftain).  conda nema ništa na sebi engineered osim oružja no mislim da nema apsolutno šanse da ikada više vozim taj brod osim ako ne odlučim otići u 3 pm u exploration. kako sam taj brod mogao vozitu prije.... nije mi jasno. no imam cilj za dalje, sve A module na anacondu sa engineered i neka stoji u garaži ako ništa drugo haha

10 godina
offline
Elite: Dangerous

Jučer je startala beta 3.3.

Serveri su malo štucali, po običaju kad krene beta, no viđeno zasad ( nedostaju squadroni i novog mining, to će pustit kroz koji tjedan) izgleda odlično.

Grafika je znatno poboljšana, pogotovo adapativno i volumetrijsko osvjetljenje... igra izgleda brutalno bolje. Tamne strane planeta su sad totalno tamne, tako da morate palit novi night vision. Promijenio se ugođaj u igri samo tako. :)

Imate par screenshota niže pa bacite pogled.

 

Nove exploration mehanike su po meni vrlo dobre, a perzistentni USSovi u svemiru koje otkriješ skeniranjem, a ne vožnjom u SCu dok se random ne spawnaju je prva liga.

Scenarije još nisam stigao isprobat, prenestabilni su bili serveri jučer zbog preoptećenja.

Uz to, procurila je i navodna informacija da će premium content koji su obećali biti mission DLCovi - link na leakani video: https://streamable.com/ehcjp
Napomena da to NIJE nova sezona ED, nego samo DLC pack. Ovo sve uzmite sa zrncem soli, jer realno nitko ne zna što će bit od toga. ;)


Uglavnom - igra će s 3.3 definitivno biti puno bolja. Za zagrižene veterane koji su izgorili grindajuć :D možda neće imati toliko puno da ih vrati, no većina će bit' sretna.

Za nove igrače - mislim da nije bilo boljeg vremena za uletit u igru od nadolazećeg patcha. Definitivno će bit' drugi doživljaj igre. Za one kojima je na "možda" listi za kupnju ili se premišljaju - trenutno je na 50% popusta, topla preporuka. Računajte da imate minimalno 50-100 sati dok samo sve isprobate, a nakon toga ovisno o tome koliko vam paše sandbox ili ne, od par stotina do tisuća sati ako se nakačite. Sve ovo što sad dolazi u igru smo mi veterani kumili i čekali godinama! :D

Evo i par videa od OAanta, da vidite malo betu u akciji:

 





 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 9:34 (Moloch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Skullscar1989 kaže...

zadnjih tjedan i pol vozim alliance chieftain, stavio sve A module na njega i svi itemi su od lv1 do lv3 engineered. danas prebacim u anacondu i najbolja usporedba bi bila stari trabant (conda) i novi ferrari (chieftain).  conda nema ništa na sebi engineered osim oružja no mislim da nema apsolutno šanse da ikada više vozim taj brod osim ako ne odlučim otići u 3 pm u exploration. kako sam taj brod mogao vozitu prije.... nije mi jasno. no imam cilj za dalje, sve A module na anacondu sa engineered i neka stoji u garaži ako ništa drugo haha

 

Full-enginereed Anaconda je totalno druga zvijer, full okretna i brza. ;)
Neće nikad bit u rangu inženjeranog Chiefa, naravno, no ja koristim Anacondu kao glavni brod i jedino gdje fali okretnosti je u supercruiseu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice