Elite: Dangerous

poruka: 2.515
|
čitano: 303.948
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Elite: Dangerous

I kad dolazi update, krajem godine? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Elite: Dangerous

Da. Beta će trajat minimum 4 tjedna - update će vjerojatno bit koji tjedan nakon toga, dakle nekad u prosincu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Elite: Dangerous

Anaconda, robigo, passenger misije. Da vidim jel mogu danas nagrindati par stotina milijuna za opremu na anacondi haha 

 

 

edit: za cca 15 min dobijem oko 20 mil credits (15 min jer računam vrijeme za traženje misija). dobra zarada ali dosadno u pm. ako vam se da možete i do cca 25 mil zarađivati ali potrebno je prebacivati online-solo-online i tražiti samo misije od cca 2.5m do 3m credits za destinaciju sirius atmospherics. većina putnika su kriminalci pa se dobro pazite da vas ne skeniraju dok ste kod postaje. ili se poravnajte sa ulazom na 8-9km i pun gas unutra. malo nezgodno s anacondom bez shield-a ali ide hahaha. idete iz hausers reach u Robigo sistemu cca 50 ly dalje do Sothis pa skenirate beacon i nazad 50 ly do postaje. idem bez shield-a na brodu jer sam u najveći slot stavio fuel scoop. ostalo su 3x 6c first class cabin, 3x 5d business, 3x 4e economy.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 15:25 (Skullscar1989).
11 godina
offline
Elite: Dangerous

Pozdrav.Jel vani novi patch?Vidim da neki igraju,ali meni i dalje stoji verzija 3...Aha ispravak...To je beta.Sve pet 😁

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 16:13 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Elite: Dangerous

Anaconda mi se preporodila sa svim A modulima, kao da nije riječ o istom brodu. Ovi 7a thrusters su odlični. Još oko 200 mil za reactive bullkhead i mogu se igrati s engineers 

10 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Endymon kaže...

Pozdrav.Jel vani novi patch?Vidim da neki igraju,ali meni i dalje stoji verzija 3...Aha ispravak...To je beta.Sve pet 😁

 Vani je trenutno beta, imaš na prethodnoj stranici više detalja o tome

8 godina
neaktivan
offline
Re: Elite: Dangerous

moje božićno drvce 

10 godina
offline
Elite: Dangerous

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elite: Dangerous

Holy shit! Wow

 

Mining sam par puta uzeo i uvijek je onak...basic

10 godina
offline
Elite: Dangerous

:D Da, mining je doživio kompletan overhaul.

 

Evo recap videa OAnta o miningu

 

 

Još jedan recap squadrona

 

 

I kompletan stream Fdeva:

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 11:22 (Moloch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elite: Dangerous

Da da pratim OA i Korneliusa,nisam stigao pogledat ovih dana,promaklo mi :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Elite: Dangerous

igra će se preporoditi. jedva čekam

 

 

edit: nevjerojatno koja je razlika u engineered anacondi sa svim a modulima + reactive bullkheads i bi-weave shield i anacondi bez toga.

shield resistance su 36.6/38.1/52.8 sa 1135 health. armor je 35.3/9/33.3 sa 4350 health. shield boosteri, hull-module reinforcement su isto na lv2-3.

u res hazardous naletim na gunship i 2x krait mk 2. 2 kraita sam pojeo u jednom naletu na njih a za to vrijeme je fighter skinuo shield na gunship, naciljam ga i oderem. boom. prelagano haha. oružja su mi 3x large multi-cannon sa overcharged, 2 small, 2 medium i 1 huge pulse laser svaki sa focused. svako oružje je na lv2 engineered. strah me pomisliti što će biti ako ikada sve podignem na lv5

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 15:50 (Skullscar1989).
15 godina
offline
Elite: Dangerous

Nadam se da ce konacno dodati sadrzaj vrijedan potencijala ove igre.

Da budem potpuno iskren, Elita je jos jedini razlog zasto imam instaliranu WIndows paarticiju na kompu.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Elite: Dangerous

O tome da igra ima potencijala pričamo tamo negdje od 2014, da nešto se popravilo od tada ali imam dojam da je moglo/trebalo puno više.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
brane82 kaže...

O tome da igra ima potencijala pričamo tamo negdje od 2014, da nešto se popravilo od tada ali imam dojam da je moglo/trebalo puno više.

 

Znam o cemu pricas.

Par stranica ranije sam cicibekao upravo o tome.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
10 godina
offline
Elite: Dangerous

Ja uopće neću pokretat 3.2,samo beta dok ne izađe release. 😶

 

Idealno vrijeme za počet igrat ED. 3.3 je odličan... Čak mi je žao što nisam čekao do sad da je kupim. 

 

Exploration je totalno drukčiji u beti- ne da se poredit s postojećim placeholder mehanikama. Eh što nisu ovo izbacili 2015e umjesto šugavog powerplaya...

 

Odličan gameplay će sad biti i uzet veći medium ili large brod, opremit ga multipurpose i samo ići od sustava do sustava. U svakom sad bar nešto ima za radit.

 

Mining svakako guba sad,iako je to i dalje mining 😂

 

Combat zone su isto dobre. Radio chatter je cool detalj,a ovi attack waveovi unutra ipak imaju ipak malo više smisla nego prije. Scenariji su fora. Nadam se da će ih nastaviti dodavati. Znamo da će biti DLCovi s video acted custom misijama, ali valjda će biti i novih free scernarija. Inače će opet letit kamenje 😉

 

Btw tko nije vidio DLC leak: https://streamable.com/ehcjp

 

A grafika... Wow. 😀 Ja se dosta bavim fotografijom u igri i radim i na SAGi časopisu pa mi je to dosta važan dio igre - sa zadovoljstvom mogu reći da su izmjene dramatične. Pojedine scene su nadrealno dobre. Elita je sad ultimate space screenshot engine 😂

 

Promijenilo se dosta ljudi u dev teamu-pogotovo producentska ekipa-i to se vidi.

 

Žao mi je samo što nema domaće ekipe. Bilo bi super imati domaći squadron i fleet carrier (kad dođe) ali nekak sumnjam da imamo dovoljno ljudi da to ima smisla, pogotovo ako su 50% toga burned outs. 💩 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 9:18 (Moloch).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Skullscar1989 kaže...

igra će se preporoditi. jedva čekam

 

 

edit: nevjerojatno koja je razlika u engineered anacondi sa svim a modulima + reactive bullkheads i bi-weave shield i anacondi bez toga.

shield resistance su 36.6/38.1/52.8 sa 1135 health. armor je 35.3/9/33.3 sa 4350 health. shield boosteri, hull-module reinforcement su isto na lv2-3.

u res hazardous naletim na gunship i 2x krait mk 2. 2 kraita sam pojeo u jednom naletu na njih a za to vrijeme je fighter skinuo shield na gunship, naciljam ga i oderem. boom. prelagano haha. oružja su mi 3x large multi-cannon sa overcharged, 2 small, 2 medium i 1 huge pulse laser svaki sa focused. svako oružje je na lv2 engineered. strah me pomisliti što će biti ako ikada sve podignem na lv5

 

Hehe, rekao sam ti.  😉

Moja je sva G5 (osim PP naravno) i to još stari engineer moduli. Burst laseri, MC i 2 packhounda. Packhoundi za zezanje s malim brodovima i fighterima. Samo melješ sve ispred sebe.

12 godina
offline
Re: Elite: Dangerous

Heh ,onda i ja čekam 3.3. Dobijem neopisivu zelju za igrajnem ED tu i tamo ali onda skuliram kad se sjetim da nisam dugo igro,a i uvijek neki oveći peč lurka okolo pa stalno igram na mahove...Al morma priznat nisam dugo.

I dalje smatram kako je ED najbolja igra tog tipa na trzistu samo eto,izgoris...Sve pare šta sam zaradio nisam exploitao,doslovce niti jedan exploit. A mos mislit kak je tesko do para bilo doc davno prije...Da sam uletio u igru kasnije vjerojatno nebi tolko izgorio al eto..

15 godina
offline
Elite: Dangerous

Sa druge strane, za razliku od suprotnog tabora, ova igra postoji i radi i svakih nekoliko mjeseci napravi super skok.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Rhodin kaže...

Sa druge strane, za razliku od suprotnog tabora, ova igra postoji i radi i svakih nekoliko mjeseci napravi super skok.

 Misliš SC?  

 Pa nije tabor suprotan, dapače to su trebale biti igre koje ne isključuju jedna drugu i predstavljaju revival space sim žanra..  svaka čast Brabenu i ekipi na do sada napravljenom i na konstantnim nadogradnjama legendarnog Elite-a.

 Od SC-a ne očekujem više ništa, no nadam se solidnom SP iskustvu u S42 kampanji jednog dana - fingers crossed.. 

Lijep pozdrav ;)
10 godina
offline
Elite: Dangerous

Najava Mambe

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Elite: Dangerous

krasan

dododomba
10 godina
offline
Elite: Dangerous

Nakon "crackanja" asteroida ostaje veliki oblak prašine koji se širi i perzistentan je...

 

Dakle neposredno nakon detonacije:

 

 

... i izgled područja nakon 5 minuta (pardonirajte ultraširok FOV kamere - htio sam da se vidi što više)

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Elite: Dangerous

Jedva cekam se vratit :D
U iskusenju sam sad,al patch ce ubrzo na live (valjdA)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elite: Dangerous

3-5 tjedana za live.

15 godina
offline
Elite: Dangerous

Nazovite me picajzlom, ali zvuk mi je malo pokvario dozivljaj spacesim-a.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Elite: Dangerous

Zaista bih želio 'ozbiljnije' zaigrati Elite, no svaki puta kad me ulovi, ne sjednu mi kontrole - možda bi trebao nabaviti neki HOTAS ili barem flightstick..  na tipkovnicu i miša, pa čak i Xbox controller mi je dosta nezgodno za igrati. 

 

Na čemu vi igrate Elite? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Dado_ZG78 kaže...

 

 

Na čemu vi igrate Elite? 

Thrustmaster t-flight HOTAS X + tipkovnica + miš

10 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
syncmaster245b kaže...

Nazovite me picajzlom, ali zvuk mi je malo pokvario dozivljaj spacesim-a.

 

Picajzlo :D
Što te točno smeta? Slobodno ti ugasi zvuk :)

 

Dado_ZG78 kaže...

Zaista bih želio 'ozbiljnije' zaigrati Elite, no svaki puta kad me ulovi, ne sjednu mi kontrole - možda bi trebao nabaviti neki HOTAS ili barem flightstick..  na tipkovnicu i miša, pa čak i Xbox controller mi je dosta nezgodno za igrati. 

 

Na čemu vi igrate Elite? 

 

E, kontrole će sad od 3.3 verzije biti stvarno vesele jer smo dobili još HRPU bindinga za alate za skeniranje....

 

Dosta ljudi igra na tastaturu+miš, što je možda i najbolja kontrola ako hoćeš pogodit nešto s fiksnim oružjima - ali je svakako najgora opcija ako pričamo o guštu letenja, imerziji i smislu spacesima ;)

Xbox controller nije loša opcija, ali stvarno nema dosta gumba. Iako ED podržava multi-button input, to je i dalje tlaka.

 

HOTAS najbolja opcija po meni. X52 ili t1600 fcs. Nešto tog ranga.

 

Ja osobno koristim Logitech X52Pro HOTAS + tastatura i miš + Xbox controller + EDTracker (head tracker) + Voiceattack klon :D

 

  • HOTAS za kontrolu broda / Ship launched fightera i vanity kamere.
  • Tastatura i miš za menije, galaxy mapu i rijeđe korištene kontrole.
  • Voice attack (kad mi se da) za izdavanje naredbi fighteru i sl.
  • Xbox kontroler za upravljanje SRVom (vozilo).
  • EDtracker za gledanje okolo :)

 

Sad za nove senzore se još nećkam stavit ih na kontroler ili na HOTAS.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 20:09 (Moloch).
15 godina
offline
Re: Elite: Dangerous
Dado_ZG78 kaže...

Zaista bih želio 'ozbiljnije' zaigrati Elite, no svaki puta kad me ulovi, ne sjednu mi kontrole - možda bi trebao nabaviti neki HOTAS ili barem flightstick..  na tipkovnicu i miša, pa čak i Xbox controller mi je dosta nezgodno za igrati. 

 

Na čemu vi igrate Elite? 

 Saitek X52, upravo onaj kojeg vidis u cockpitu

Moloch kaže...
syncmaster245b kaže...

Nazovite me picajzlom, ali zvuk mi je malo pokvario dozivljaj spacesim-a.

 

Picajzlo :D
Što te točno smeta? Slobodno ti ugasi zvuk :)

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice