Empire-Total War

poruka: 109
|
čitano: 31.961
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Empire-Total War

Potaknut sve većim metežom koji ova igra ostavlja odlučio sam pokrenuti temu koja se tiče novog Total War-a kojeg očekujemo početkom iduće godine.JA, dugogodišnji obožavatelj Total War serije mislim da Empire nastavlja jedan logički slijed pokrenut sa Shogunom, prema onome što je vidljivo iz trailera Empire je punokrvni nasljednik svih Total War-ova.Naime, govori se da osim poslovično dobre bitke na kopnu postoji još bolja bitka na moru.Spominje se da se više neće samo stistkati automatic resolve kad nam se približi protivnik sa svojom flotom, već da ćemo potpuno zapovijedati brodovima koji će spremno izvršavati svaku našu zapovijed.Što vi mislite hoće li Empire biti PUN POGODAK kao i prethodnici?Smijeh

Kako se zove lanac od osam Velebita:velebajt hahahaha(LOL).....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War

ROME je bio dobar

Medievil II-loš

 

koje je vrijeme radnje ovoga novoga i kad izlazi?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
offline
Empire-Total War

Rome je bio pun pogodak, to definitivno, ali su nekako medieval us*ali, jednostavno nisu trebali radit nastavak, samo me zanima kakav je exp.pack za njega KINGDOMS- nisam ga probao??

Kako se zove lanac od osam Velebita:velebajt hahahaha(LOL).....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Empire-Total War

Evo, danas sam malo igro Empire i mogu reći da je fenomenalan. Grafika, zvuk, detalji,... Odličan

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju http://doktor1.blog.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War

ja sam ga igro i nisam baš zadovoljan. ne zato kaj je drukčiji od ostalih total wara nego malo je nerealan. stavio sam sve na najteže i drugi potez sam s austriom osvojim veneciju, koja ne izgleda ni približno ko venecija već ko neko selo (ne znam točno kak je venecija izgledala u 18. st al ovak ni približno). no čak ni to nije bitno, nego što sam venecijo osvojo s 300 ljudi. on ih je imao isto tolikoi u gradu se nije mogao obranit (nema zidova više što je normalno). u Medievalu i ostalim total war serijalima sla su bila veća od venecije. a kak se vojnici kreću, katastrofa-debili. AI koma. a total war je bio poznat po igrivosti

ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 20:02 (Maus).
16 godina
offline
RE: Empire-Total War
Maus kaže...

ja sam ga igro i nisam baš zadovoljan. ne zato kaj je drukčiji od ostalih total wara nego malo je nerealan. stavio sam sve na najteže i drugi potez sam s austriom osvojim veneciju, koja ne izgleda ni približno ko venecija već ko neko selo (ne znam točno kak je venecija izgledala u 18. st al ovak ni približno). no čak ni to nije bitno, nego što sam venecijo osvojo s 300 ljudi. on ih je imao isto tolikoi u gradu se nije mogao obranit (nema zidova više što je normalno). u Medievalu i ostalim total war serijalima sla su bila veća od venecije. a kak se vojnici kreću, katastrofa-debili. AI koma. a total war je bio poznat po igrivosti

 Kakve veze ima kako Venecija izgleda na početku igre. Pa nije ovo simulacija. Naravno da su u početku naselja manja da bi imala mjesta za razvoj.

I zašto bi bilo čudno da si osvojio Veneciju sa 300 ljudi? Ako si ikad prije igrao Total war trebao bi znati da nije bitan broj nego tip jedinica, iskustvo generala i, napokon, tvoja vještina upravljanja trupama. A da ne počnemo pričati o moralu, terenu i sl.

Istina, igra je drukčija od dosadašnjih. Ja sam pokrenuo kampanju i prvih 20-30 poteza bio totalno zbunjen. Gubio sam svaku bitku koju bih započeo. Međutim kada sam počeo kužiti igru nisam se mogao odlijepiti od nje.
Čini mi se da je kampanja bolje riješena. Lakše se upravlja provincijama. Npr. rast stanovništva. U Medievalu 2 kada je stanovništvo doseglo određeni broj trebalo je proširiti grad. Ako to ne učiniš brzo nastanu neredi i onda upadaš u začarani krug. Zbog nereda moraš smanjiti poreze. Zbog smanjenih poreza nemaš novaca za proširiti grad a ni za osvojiti novi jer ne možeš regrutirati novu vojsku. Dok u Empires kada stanovništvo dosegne određeni broj podigne se novo naselje samo od sebe koje u samom početku stvara prihode.

S druge strane čini mi se da je cijena održavanja vojske porasla. Imao sam dvije armije (jedna na starom kontinentu i jedna na novom) i kad sam počeo štancati nove vojnike upozoren sam  da bih mogao bankrotirati. WTF? A većina gradova mi je bez i jednog vojnika. Ipak, kampanju (koja mi je trebala poslužiti kao uvod u igru i gdje nisam mario da li ću doživjeti totalni poraz) sam uspješno nastavio i već posjedujem pola Evrope i dio Sjeverne Amerike.

Pomorske bitke su jako teške jer moraš upravljati svakim brodom posebno. Pirati imaju nenormalno jake brodove odmah u početku (100-njak topova po brodu naspram mojih 50-tak) i sada pokušavam složiti jaku flotu da ih se riješim.

To su moji utisci ove igre. Sviđa mi se što moraš opet učiti ispočetka i što razvojni tim nije samo skopirao Medieval ili Rome nego se potrudio napraviti novu igru.
16 godina
offline
RE: Empire-Total War
Lijepo objašnjeno.

Igra samo čeka da ju instaliram, još nisam imao vremena ali zbilja sa nestrpljenjem čekam.

Vidjeti ćemo kak je.
www.infinite-gamers.com
16 godina
offline
Empire-Total War

U međuvremenu sam našao odličan tutorial koji ne pokriva baš sve ali je dovoljan za prokužiti novosti u igri:

http://shoguntotalwar.yuku.com/topic/48849/t/Spraetter-39-s-Guide-to-Empire-Total-War.html

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2009 22:50 (jastreb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War
jastreb kaže...
Maus kaže...

ja sam ga igro i nisam baš zadovoljan. ne zato kaj je drukčiji od ostalih total wara nego malo je nerealan. stavio sam sve na najteže i drugi potez sam s austriom osvojim veneciju, koja ne izgleda ni približno ko venecija već ko neko selo (ne znam točno kak je venecija izgledala u 18. st al ovak ni približno). no čak ni to nije bitno, nego što sam venecijo osvojo s 300 ljudi. on ih je imao isto tolikoi u gradu se nije mogao obranit (nema zidova više što je normalno). u Medievalu i ostalim total war serijalima sla su bila veća od venecije. a kak se vojnici kreću, katastrofa-debili. AI koma. a total war je bio poznat po igrivosti

 Kakve veze ima kako Venecija izgleda na početku igre. Pa nije ovo simulacija. Naravno da su u početku naselja manja da bi imala mjesta za razvoj.

I zašto bi bilo čudno da si osvojio Veneciju sa 300 ljudi? Ako si ikad prije igrao Total war trebao bi znati da nije bitan broj nego tip jedinica, iskustvo generala i, napokon, tvoja vještina upravljanja trupama. A da ne počnemo pričati o moralu, terenu i sl.

Igrao sam sve total war-ove od shoguna. malo mi je čdno za veneciju jer ipak je to venecija a nigdje vode na mapi. ma glupo mi je to s 300 ljudi zato kaj je meni venecija objavila rat (igram na najteže i s austrijom) a nije imala 200 vojnika. to se sve dogodilo u prvih 5 turnova igre.
inače igra i nije tak loša kad se privikneš na novi stil ratovanja.
ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
16 godina
offline
RE: Empire-Total War
Maus kaže...

malo mi je čdno za veneciju jer ipak je to venecija a nigdje vode na mapi.
 Ok, to je malo čudno.

Inače, developeri rade na patchu koji bi trebao izmijeniti neke stvari. Po forumima čitam da npr. AI te nikad ne napada s mora tako da ukrca jedinice na brod i iskrca ih na tvom teritoriju. Sve to će se s vremenom ispraviti. Igra je tako kompleksna da su greške neizbježne.

Meni je igra zabavna i ovako i počeo sam bolje kužiti kopneno ratovanje, jučer sam npr. vodio rat protiv irokeza. Isprva su me desetkovali, ali kasnije sam samo s jednom armijom pobijedio njihove tri. Indijanci su inače zahebani jer odmah jurišaju prsa na prsa pa stigneš opaliti samo jedan plotun u njih.

Jučer sam isprobavao razne formacije jedinica s obzirom da treba nastojati da dvije jedinice isovremeno gađaju isto područje pa sam za sada napravio ovo:

/\/\/\/\/\ (kosine su bile manje strme ako kužite o čemu pričam)

i

l                  l
l                  l
l_ _ _ _ _ _ l  u ovom slučaju treba paziti da su vlastite jedinice izvan dometa ove druge.


Baš me zanima kako vi postavljate jedinice u početku.
16 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

 

Meni je žao što ne mogu isprobavati čari novog Total War Mršti se Vjerujem svemu pozitivnom što ste napisali o samoj igri, ali mene ubija taj setting. To razdoblje koje pokriva igra za mene je "najidiotskije" razdoblje u povijesti ratovanja, pa se ne mogu uživjeti u taj svijet. A za novi Total War tako dorađen bih dao i više nego u Algoritmu... Što se melee borbe tiče, volim sve od prapovijesti do prije otkrića baruta, a ranged ratovanje sve od WWII do futurističkih scenarija. Ono razdoblje od muškete preko postrojenih "pucajte-u-mene" gay odjevenih vojnika do WWI meni je totalni sucks.

 

Šteta, mora da je mnogima zabavno i da ja propuštam zabavu... ali jbg...

 

 

Bolujem od sindroma PiTi, jeSt, Pit...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

skinuo sam demo sa steama, začudo moja kanta igru vrti na ultra detaljima bez cukanja. a imam amd 4600+, 3gb rama i 8800 gts. bome fino optimizirano. AA sam stavio na 2x a AF na 8x i sve ok radi.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 54 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 45
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Empire-Total War

Probal igrat s englezima ali nisam imal volje dramit na tri strane pa sam uzel austrijance koji tak i tak imaju hrvatsku pod sobom pa peglam s austrijancima.
Forsiram research za vojsku tak gazim sve pred sobom.
Početno stanje je bilo takvo da sam s par stotina vojnika jedva krpal kraj s krajem ali sad kad sam napumpal proizvodnju i malo pomaknul granice imam para da ne znam kam bi s njima.

 

Igra mi je super sjela jer mi fale takve strategija a na kraju krajeva niko mi ne brani da si instaliram i Rome.

 

Btw prvo i osnovno napravite research da si ekipa klekne nakon kaj pukne s puškom jer na taj način igranja neprijateljska vojska nema šanse.

Ono lik me napadne sa 1000 vojnika a ja imam oko 500 i predviđanja su da budem izgubil. Krene fajt posložim vojsku koja je viši level nego njegova, ima tu fintu s pucanjem u tri reda i fajt završava s recimo 100 mrtvih na mojoj strani i 900 na njegovoj ;)

 

 

16 godina
offline
RE: Empire-Total War
Faerdhur kaže...

 

Meni je žao što ne mogu isprobavati čari novog Total War Mršti se Vjerujem svemu pozitivnom što ste napisali o samoj igri, ali mene ubija taj setting. To razdoblje koje pokriva igra za mene je "najidiotskije" razdoblje u povijesti ratovanja, pa se ne mogu uživjeti u taj svijet. A za novi Total War tako dorađen bih dao i više nego u Algoritmu... Što se melee borbe tiče, volim sve od prapovijesti do prije otkrića baruta, a ranged ratovanje sve od WWII do futurističkih scenarija. Ono razdoblje od muškete preko postrojenih "pucajte-u-mene" gay odjevenih vojnika do WWI meni je totalni sucks.

 

Šteta, mora da je mnogima zabavno i da ja propuštam zabavu... ali jbg...

 

 

 Baš šteta, meni je setting dobro legao, samo se moraš naviknuti na sporiji način borbe jer dok se jedinice gađaju mušketama praktički stoje na mjestu. Imaš konjicu za zaletavanje u pješadiju ali moraš biti oprezan da te pješadija ne preduhitri plotunom.

Probaj si pogledati koji film koji se dešava u to razdoblje pa te to možda napali. Preporučam Master & Commander što se tiče pomorskih bitaka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War
Faerdhur kaže...

 

Meni je žao što ne mogu isprobavati čari novog Total War Mršti se Vjerujem svemu pozitivnom što ste napisali o samoj igri, ali mene ubija taj setting. To razdoblje koje pokriva igra za mene je "najidiotskije" razdoblje u povijesti ratovanja, pa se ne mogu uživjeti u taj svijet. A za novi Total War tako dorađen bih dao i više nego u Algoritmu... Što se melee borbe tiče, volim sve od prapovijesti do prije otkrića baruta, a ranged ratovanje sve od WWII do futurističkih scenarija. Ono razdoblje od muškete preko postrojenih "pucajte-u-mene" gay odjevenih vojnika do WWI meni je totalni sucks.

 

Šteta, mora da je mnogima zabavno i da ja propuštam zabavu... ali jbg...

 

 

 isto je kod mene
uopce ne volim to razdoblje i zato je necu skinut a pogotovo ne kupiti
Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War

uf bome je teško napočetku s austrijom zbog prusa. al sam se tamanio s njima. treba u početku savez napravit sa venecijom i njemačkim državama pa onda deri po prusima. i da naravno što prije vojne tehnologije razvit. ja sam pruse jedva nabio i to sa canister shootom od topništva. al je bio masakr kad su došli u domet tog čuda. istina treba još par bugova ispravit ali to je normalno. moram povući svoje primjedbe s početka ove teme, Total War rules. Svaka čast ekipi koja je radila igru jer ovo je nešto sasvim novo u usporedbi s ostalim igrama iz TW serijala.

a što se remena radnje tiče - zanimljivo. to razdoblje povijesti mi je nekak najslabije. uvijek me je zanimalo tko je vladao italijom - svi po malo.

ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 0:15 (Maus).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War
jastreb kaže...
Probaj si pogledati koji film koji se dešava u to razdoblje pa te to možda napali. Preporučam Master & Commander što se tiče pomorskih bitaka.
 
Ovo je uvijek dobar recept, pogledati film i napaliti se Osmijeh. Često nakon nekog filma skočim u igru s tim žanrom. I gledao sam taj film, odličan.

Međutim, Empire TW nije samo na moru. Većinom je kopno i kad vidim onako postrojene stotine vojnika na bojnom polju koji čekaju hitac i ležerno pune svoje muškete, zgadi mi se sve.

Ako razumiješ, ja sam ti za dva područja samo: "up-close-and-personal" (mač, štit, koplje, sjekira) i "duck-and-cover" (pucanje s najmerom da ubiješ, ali i preživiš). A to "napoleonsko" razdoblje je teška zbunjola za čovječanstvo zbog toga što su imali vatreno oružje, a još uvijek se furali na čast i slavu u borbama, što je bilo pogubno, bespotrebno, za stotine tisuća ljudi. Stajati na čistini pred ciljnikom muškete... jao i fuj... Ali, dobro, sve evoluira, pa tako i ratovanje. Kad su ljudi skužili da se treba sakriti i pucati počeo je razvoj suvremenog ratovanja. Danas ti je riječ "zaklon" jedna od temeljnih u svakoj vojnoj obuci.

Ne mogu, sorry. Hvala za trud Osmijeh Ne mogu svojim oduševljenjem za jednu izvrsnu igru koja bi me trebala zabavljati dati svoju podršku tom glupavom i zbunjenom razdoblju povijesti čovječanstva... Možda jedino razmislim ako Oleg i slične kolege ovdje koji strastveno ljube vojnu taktiku malo pojasne u čemu je čar tog razdoblja i što je bitno i smisleno utjecalo da ratovanje tada bude tako blesavo. Nije li Oleg često u recenzijama koristio riječ grognard koja je iz "napoleonskog" razdoblja? Ako ima nekog bitnog smisla, razmislit ću i upadam u vaš klub, ali ovako moja svijest i podsvijest skupa odbijaju pomisao na zabavu kroz ratovanje od XVII. stoljeća do početka XX.

Hvala





Bolujem od sindroma PiTi, jeSt, Pit...
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 8:32 (Faerdhur).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War

Faerdhur mogu ti reć da se u ovom TW 50% bitke boriš prsa u prsa. ispališ prvi plotun i juriš. i opet je cilj okružit neprijatelja i s leća i bokova ga iznenadit. i ja sam bio raočaran u početku al sad je super. ipak je to Total war najbolji serijal ikada, nemogu oni neš loše napravit.

ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
15 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War


Baš me zanima kako vi postavljate jedinice u početku.
 Ja uglavnom vojsku postavim u jednu liniju i onda se prilagođavam protivniku kako idem naprijed. A ako se branim onda pokušavam neku uzvisinu zauzet i bokove dobro pokrit. a mene zanima gdje topništvo postavljate. Npr ako imate 15 jedinica pješadije i 5 topničkih jedinica. ja ih stavim u sredinu a pješadiju na bokove ali čne znam kolko je to dobro.
ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
16 godina
offline
RE: Empire-Total War
Faerdhur kaže...

Ako razumiješ, ja sam ti za dva područja samo: "up-close-and-personal" (mač, štit, koplje, sjekira) i "duck-and-cover" (pucanje s najmerom da ubiješ, ali i preživiš). A to "napoleonsko" razdoblje je teška zbunjola za čovječanstvo zbog toga što su imali vatreno oružje, a još uvijek se furali na čast i slavu u borbama, što je bilo pogubno, bespotrebno, za stotine tisuća ljudi. Stajati na čistini pred ciljnikom muškete... jao i fuj... Ali, dobro, sve evoluira, pa tako i ratovanje. Kad su ljudi skužili da se treba sakriti i pucati počeo je razvoj suvremenog ratovanja. Danas ti je riječ "zaklon" jedna od temeljnih u svakoj vojnoj obuci.


 Skroz te razumijem, i meni je ponekad glupo kad čitam opise jedinica pa se neke karakteriziraju kao elite. A jedina vještina koju moraju savladati je brzo punjenje puške. Priznajem, moraju imati i dobre živce jer nije lako puniti pušku pod neprijateljskom vatrom. Ali zato tu dolazi do izražaja dobar strateg koji vojnicima upravlja.

Sve to me podsjeća na western. Možda je čudno ali u filmu Unforgiven Gene Kackman objašnjava onom piscu da u dvoboju pištolja nije biti brz (onda su se pleli mitovi o najbržem čovjeku na zapadu) nego priseban. Pa je to ilustrirao pričom o tipu koji je bio brz ali si je u brzini propucao stopalo. Isto tako je valjda i u vrijeme napoleonskih ratova. Trebao si biti sabran da ne promašiš i da brzo napuniš pušku i to je to.

I mene bi zanimalo kad bi netko povijesno potkovan objasnio zašto se se ratovanja vodila na takav način.

@ Maus: negdje sam čitao da je topove najbolje staviti između jedninca tipa ovo:

_ _ _ _@_@_@_@_ _ _

@ su topovi, ali ja ih stavljam obično iza na nekom brdu i generala kraj njih da ih čuva. Primjetio sam da neprijatelj obično prvo juriša na topove pa možeš to iskoristiti da ih privučeš u željeno područje koje je pokriveno s više strana tvojom vojskom.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 11:39 (jastreb).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War
Maus kaže...

Faerdhur mogu ti reć da se u ovom TW 50% bitke boriš prsa u prsa. ispališ prvi plotun i juriš

 
Da, ovome se i nadam, opali pa klanje bajunetima. Dakle, 50% klanje, i koliko ono posto pomorskih bitaka? Možda uletim.

Inače, rasprave o Total War igrama na njihovim forumima (i na stranicama s modovima) se uistinu vode na prilično "povjesničarskoj" razini, jer ljudi od tog serijala očekuju ostvarenje sna svakog stratega i taktičara u duši. Zato je i meni bitan ugođaj.


Bolujem od sindroma PiTi, jeSt, Pit...
16 godina
offline
RE: Empire-Total War

U to doba je balistika bila nepoznanica i muskets su bile tolko neprecizne da je ubit nekog bila umjetnost. Navoji u cijevi puške nisu bili standard i pogodit nekoga na veću udaljenost od dvadesetak metara je bilo čudo (muskete s navojima u cijevi su bile u stanju pogodit metu na udeljnost do nekih 130 metara za razliku od običnih koje su bile precizne do nekih 20 metara). Pošto su u to doba isfurali puške "muskets" a da bi s njom ubil nekoga moralo se tak stat u formaciju od par desetaka ljudi i pucat u nadi da se pogodi meta. Da je rat vođen rovovski trebalo bi valjda mjesec dana da neko nekoga ubije.
Meni je ta shema s masom ljudi koji idu u formaciji da bi puknuli i onda punili puške dok ih kontra strana trpa baš fora ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 13:05 (NEW_MAN).
16 godina
offline
Empire-Total War

Skinite si i ove modove koji dodaju krv i poboljšavaju dim iz mušketa i topova. Ima i mod koji dodaje koračnice za vrijeme napada.

Link: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=237457

 

Hvala NEW_MAN na pojašnjenju, meni je isto fora namjestiti formaciju i onda gledati kako se fajtaju, naročito nakon što sam skinuo Smoke mod, cijelo stratište bude zadimljeno. Mod se ne preporuča ako imate slabije mašine Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Empire-Total War

Dali je itko igro Road To Endepandance... Je čemu ta kampanja...?

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War
NEW_MAN kaže...

U to doba je balistika bila nepoznanica i muskets su bile tolko neprecizne da je ubit nekog bila umjetnost

 
To ima smisla


Bolujem od sindroma PiTi, jeSt, Pit...
16 godina
offline
Empire-Total War

Ako kupim Empire jel' se treba napravit nešto tipa 'registrirati se na interentu' da igra radi. Tj. je li je problem prebaciti na drugi PC.

 

Znam da ove današnje moderne igre imaju probleme tipa - koliko puta ih možeš reinstalirati.

Ke?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Empire-Total War

Kupiš intaliraš i peglaš, nema nikakve drame vezane uz internet.

Kad već spominjete dim ak se ne varam neki francuz je izmislil barut koji nije radil dimnu zavjesu koja je bila pravi problem u to doba. Ono došlo masu ljudi raspištoljili se i za minutu je bilo toliko dima da se ništ nije vidlo.

Najozbiljnije ono došlo par tisuća ljudi raspucali se i za 5 minuta generali nisu znali ko pije a ko plača. Plus taj smokeless barut je bil 3x jaci tak da ga je trebalo manje a range se udvostručil. To je bilo negdi sredinom devetnaestog stoljeća(ili kasnije), znači iza 1799 do kad se kampanja u ovoj igri može igrat.

Moram skinut taj smoke mod mislim da je onda igra realističnija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 14:40 (NEW_MAN).
16 godina
offline
RE: Empire-Total War
NEW_MAN kaže...

Kupiš intaliraš i peglaš, nema nikakve drame vezane uz internet.

16 godina
offline
RE: Empire-Total War
jastreb kaže...
NEW_MAN kaže...

Kupiš intaliraš i peglaš, nema nikakve drame vezane uz internet.

  Hvala. Skoro kupih.

Evo šta kaže pod minimum PC requirements: *REQUIRES INTERNET CONNECTION AND FREE STEAM ACCOUNT TO ACTIVATE
 
Ke?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War

ma skini s neta verziju i nema problema. razor rules.

 

što se brodovlja tiče, evo iskreno ja se nisam još ni jedanput borio s brodovima osim na tutorialu(igram s austrijom i osvojio sam pol europe). jednostavno si je nemogu priuštit. znam da ju moram napravit i poslat po svijetu da trguje al nikako je napravit. kad dođem do britanaca morat ću.

ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice