Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.138.249
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Naravno da ga gledam 

 

Nego, jel netko primjetio puno "bogatiju" grafiku ? Znaci opcenito sam od 1.34 dobio oko 20ak fpsa vise i sama cesta, trava i nebo imaju vise nekakvih realisticnijih boja?

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

Jel ko Emkuru gleda?

Nije ETS tema al tu je to negdje haha :D

 

Ja sam ga probao gledati ali mi nije nekako sjeo. Mozda mu triba opet pruziti sansu :D

A kad smo kod americkih, dobar mi je bio i Vasiliy Agiy. Ne znam, decko mi je bas bio nekako zanimljiv. Sad vise ne vozi.

A od europskih mi je jos dobar i Stavros969, ali on samo review-ove radi

 

Ja vise ne igram bez next gen graphics moda pa nisam primjetio, a nisam ni igrao zadnja dva mjeseca pa se ni ne sjecam kako je bilo prije.

Ali ako su stvarno promijenili nesto onda svakako podržavam promjenu!

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 22:56 (Prte).
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ekipa pozdrav!

Nemam baš nekog iskustva u igranju ove igrice, vidio sam na netu i čini mi se zanimljiva. Želim je instalirati na svoje računalo, tražim po torrentu ali baš i nemam sreće. Pogledao sam na Steam stanici koju vi često spominjete u vašim postovima. Naišao sam na cijenu od 4,99$ za kupnju te igrice. Da li je to full verzija i da li ste to isplati po vama kupiti?

hvala, lp

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Je, to je full verzija ali je tzv. base game. Znaci samo osnovna mapa. Za potpuni dozivljaj bi bilo dobro kad bi kupio i ostale dodatke (going east, scandinavia, vive la france, italia i beyond the baltics) ali to onda trazi i nesto vise novaca. Iako se i sa osnovnom igrom mozes dobro zabaviti.

Mozda bi najbolje bilo da skines demo sa Steama pa probas prije kupnje

 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako da kupim American Truck preko steam-a ? Vazi jos danas ovaj popust pa me zanima kako da to uradim . Hitno mi treba odgovor . Imam VISA karticu i dovoljno para da kupim igricu preko steama . Hvala puno svima . :) 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Je, to je full verzija ali je tzv. base game. Znaci samo osnovna mapa. Za potpuni dozivljaj bi bilo dobro kad bi kupio i ostale dodatke (going east, scandinavia, vive la france, italia i beyond the baltics) ali to onda trazi i nesto vise novaca. Iako se i sa osnovnom igrom mozes dobro zabaviti.

Mozda bi najbolje bilo da skines demo sa Steama pa probas prije kupnje

 

hvala ti, sad sam našao na torrentu neku verziju od FitGirl repapack pa je instaliram. ali instalacija traje pola sata -.-
mislim da ću ipak kupiti verziju sa Steam-a dok je tako povoljna

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Kako da kupim American Truck preko steam-a ? Vazi jos danas ovaj popust pa me zanima kako da to uradim . Hitno mi treba odgovor . Imam VISA karticu i dovoljno para da kupim igricu preko steama . Hvala puno svima . :) 

 

Stavis igru u kosaricu i odaberes "purchase for myself". Nakon toga kao nacin placanja odaberes "Visa" i ukucas podatke s kartice. I to je to

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel treba broj sa kartice da se kuca kao sto je na kartici sa razmakom izmedju brojeva ? I to je original igra a kljuc isto dobijam ? Hvala lepo . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Idu brojevi bez razmaka. Jos ti triba datum kad ti istjece kartica i ona tri broja na poleđini kartice.

Sa Steamom nemas greske. Kljuc ne dobijes nego se igra odma pojavi u tvom library-u

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 13:33 (Prte).
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala puno .:)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel treba svi brojevi na kartici i one zadnje 4 cifre koje se nalaze i na poledjeni a iza njih ona zadnja tri broja . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo slike , ali nesto nece kako treba . 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 14:07 (dzonyy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bilo bi bolje da makneđ sliku sa podacima o kartici dok je nije vidio netko tko ne treba. 

 

Inače, mislim da je sve ok napisano i da bi trebalo raditi ako imaš para na kartici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A što ti točno kaže? Možda nemaš dovoljno na kartici?

I briši tu sliku dok je nije vidio neko ko ne bi triba. Nikad ne stavljaj podatke s kartice na internet da svi vide 

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam pare na kartici uplatio sam jutros evre na kartici u mojoj banci , ali nece nesto . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Obrisao sam sliku i uplatio 5 evra za american truck .

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Aj dodaj me na Steam.

 

Jebako (crvena lopta je na slici)

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uspio si?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

odustao sam od kupnje igrice iz razloga što nemam adekvatan komp za igru. Minimalna količina RAM-a je 4GB a ja imam 3GB te neću moći iskoristiti igricu u pravom smislu i u njoj potpuno uživati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 14:15 (naldo).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam uspeo . 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
naldo kaže...

odustao sam od kupnje igrice iz razloga što nemam adekvatan komp za igru. Minimalna količina RAM-a je 4GB a ja imam 3GB te neću moći iskoristiti igricu u pravom smislu i u njoj potpuno uživati.

 Nista te ne kosta da probas jogurt verziju. Ja sam ju svojevremeno igrao sa 2 GB i radila je cist ok uz neke sitne korekcije.

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

E ovo mi je poslato na moj email . 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ma da, u pravu si. Probat ću je. Reci mi ako je kupim da li je mogu denistalirati neograničeno puta i da li je mogu instalirati opet na drugi komp bez ponovne kupnje?

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
naldo kaže...

ma da, u pravu si. Probat ću je. Reci mi ako je kupim da li je mogu denistalirati neograničeno puta i da li je mogu instalirati opet na drugi komp bez ponovne kupnje?

 Da. Samo je potrebno izvršiti potrebnu verifikaciju podataka prilikom prijavljivanja na drugom računalu. Konkretno, bit će ti poslan kod(pet karaktera) na tvoj mail te ćeš isti morat upisat u Steam aplikaciji na tom drugom računalu.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nemap znanja 😆😜
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Scania P Low.

 

Obvezno štivo prije puta, bilo online ili fizički

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 19:48 (vrinho).
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako da povezem american truck preko world of trucka sta treba da uradim ?  

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Stari moj kriva tema
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ok . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo par slika stolca u završenoj fazi 

Button box je izgledao puno bolje u mojoj glavi ali nema veze, kad je mrak onda ne izgleda lose

 
13 0 hvala 3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice