Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.127.296
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

imam pitanje, vec dosta igram piratsku verziju ETS 2 ,ali mi je dosadilo

 

 

zanima  me da li je multiplayer zanimljiv, i sta je zapravo cilj u njemu? sve isto kao SP samo sto jos imas dodatnih vozaca, koji vjeorjatno ni ne igraju po pravilima ?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
exer1234 kaže...

 

sve isto kao SP samo sto jos imas dodatnih vozaca, koji vjeorjatno ni ne igraju po pravilima ?

 na MP ti svi voze striktno po pravilima

a evo i nekih mojih primjera

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 0:46 (NiDJO7Z7).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako god ali meni ovo bas nedostaje bar jednom mjesecno ...

 

I uvjek kad poludim u RL ja odem u MP (Calais-Duisburg), napravim paaar tura tamo i nazad (vozim max 90) i nakon toga ja sam ko nov-novcijati u RL-u ...

 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 18:20 (suMaper).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo jos malo domaćih radova 

Umjetnički dojam -2 ali funkcionira 

 
13 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav

Već dva - tri dana imam problem da mi se igrica u sred igranja crasha. Samo se smrzne i izađe u windows kao da sam stisnuo alt+f4 i zatvorio program.

Kad odem u event viewer i ogledam log vidim ovo:

 

"Aplikacija koja je prouzročila pogrešku: eurotrucks2.exe, verzija: 1.31.2.0, vremenska oznaka: 0x5afc8033
Modul koji je prouzročio pogrešku: KERNELBASE.dll"

 

Ali nemam pojma šta bi to moglo biti. 

 

Igrica je legit kupljena preko steama i updatana na zadnju verziju.

Windows je legit updatan.

 

dešava li se ovo ikome jop i imate  li kakav savjet?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A ne znam, jedino mi pada na pamet da imas kakav mod koji smeta. Neki koji nije updatean na zadnju verziju

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

od modova imam ovo

railway_cargo_pack_by_Jazzycat_v1.7.2_eng

military_cargo_pack_by_Jazzycat_v1.7.1_eng

 

iskreno ne znam jesu li updatani ni kako to provjerim i napravim.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Cini se da je nova verzija 1.8.5 tako da makni te modove sto imas i instaliraj si nove verzije i mislim da bi tribalo biti ok

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

:D 

Electronic Dance Music ♥
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Instalirao sam najnoviju verziju moda i sada je ok.

Hvala na savjetu

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Našao sam jednu RJL Scaniu u garaži na koju sam već pomalo zaboravio. Meni jedna od omiljenijih.

:D :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 20:33 (vrinho).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pripremamo se za sutra pomalo

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 Ako je netko propustio (slucajno/namjerno): Steam - SUMMER SALE !

upravo je u tijeku: WEEK LONG DEAL! Offer ends 23 July ... i za ETS2 i za ATS ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

nakon dužeg vremena ponovo sam počeo igrati ets2, bez modova, zanima me da li se vama pregrijava komp ili ets postao zahtjevniji ili je meni komp star

 

inače imam dolje navedenu konfiguraciju, riječ je laptopu Lenovo Y700

 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 15:57 (miller1985).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

iz dosade poceo opet igrati, offline...

medutim, cim god dodem na autocestu, nakon nekog vremena mi kamion uzasno sporo pocne se kretati, nece preko 30kmh...nije retarder, jer ga uredno ukljucim i iskljucim (i vidim po rucici), jednostavno kao da nema snage...

po gradu, cim krenem, kamion ide super, ima snage i sve, cim dodem na autocestu, prikljucim se, jedva se krecem...evo danas mi cak isao ok po autocesti, ali na prvim naplatnim, platim i da cu krenut i jedva mrda...pritom moram traziti vagu sa kuplungom, kao da sam na 20% uzbrdici

 

original igra, kupljena preko steama davno + mod za zvuk scanie new series v8 (taj problem mi se dogada kod mecke, renaulta i scanie - ostale nisam isprobao) + mod hq rain sound...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

RuskeGTT - pokusaj novi profil bez modova, pa vici ...

Nase prikolice stizu u 1.32 - http://blog.scssoft.com/2018/08/update-132-appetizer-trailer-ownership.html

 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uz specijalne transporte sa pratnjom, kupnja i vožnja vlastitih prikolica mi je bila želja od samo početka igranja ETS2. Isplatilo se čekati! Moram priznati da nisam očekivao da će taj dio tako detaljno i opširno odraditi. Definitivno će ovo biti jedan od najboljih updateova do sad!

 

Malo je reći da sam sad još i više nestrpljiv za 1.32 OB.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
RuskeGTT kaže...

iz dosade poceo opet igrati, offline...

medutim, cim god dodem na autocestu, nakon nekog vremena mi kamion uzasno sporo pocne se kretati, nece preko 30kmh...nije retarder, jer ga uredno ukljucim i iskljucim (i vidim po rucici), jednostavno kao da nema snage...

po gradu, cim krenem, kamion ide super, ima snage i sve, cim dodem na autocestu, prikljucim se, jedva se krecem...evo danas mi cak isao ok po autocesti, ali na prvim naplatnim, platim i da cu krenut i jedva mrda...pritom moram traziti vagu sa kuplungom, kao da sam na 20% uzbrdici

 

original igra, kupljena preko steama davno + mod za zvuk scanie new series v8 (taj problem mi se dogada kod mecke, renaulta i scanie - ostale nisam isprobao) + mod hq rain sound...

 da li mozda cujes nekakvo "struganje" tj. da li si mozda povecao kocenje motorom, isto tako probaj promijenit na rucno saltanje i automatsko a moguce da je i zrak u kocnicama (iako sumnjam, da nema zraka u kocnicama kamion nebi mogao krenut)

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

a pazi, kamion skroz dobro vozi po gradu, cim dodem na autocestu, ako stanem, nemogu vise krenut ili krene JEDVA, jednom prilikom mi je kod prelaza sa ceste na autocestu, dakle sam prilaz, na ravnome, kamion usporio i morao sam saltat iz 11. u 5. da bi mogao nastaviti voziti, dakle nisam nista dirao, samo zmigavac i okret volana u zavoju...a jednom mi i stao na prilazu, nisam mogao UOPCE krenut...bas blokada zesca ili ful uspori, nista od toga nije aktivirano, nikakva kocnica...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Uz specijalne transporte sa pratnjom, kupnja i vožnja vlastitih prikolica mi je bila želja od samo početka igranja ETS2. Isplatilo se čekati! Moram priznati da nisam očekivao da će taj dio tako detaljno i opširno odraditi. Definitivno će ovo biti jedan od najboljih updateova do sad!

 

Malo je reći da sam sad još i više nestrpljiv za 1.32 OB.

 

 

 Jel se zna mozda sluzbeni izlazak te verzije

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znaš kak to ide sa SCSom. Nema nikakvih datuma do tren kad izađe. Pretpostavljam da OB stiže kroz par tjedana (kraj 8. ili početak 9. mj), a službena verzija nekih 3 tjedna nakon toga (moja procjena, sredina 9. mjeseca). Tako je bar otprilike do sad bilo

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Od Open Bete nas dijeli nekoliko dana. SCS je danas ukinuo embargo na informacije, tako da beta testeri mogu slobodno dijeliti sve novosti vezane za najnoviji update.

U videu se može vidjeti glavna novost i ono što većina igrača čeka, a to je na koji način će funkcionirati kupnja vlastitih prikolica i prijevoz tereta sa istima.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

deinstalirao sam i reinstalirao i opet cim dodem na autocestu mi kamion jebeno uspori...neznam sta vise napraviti...neki jebeni bug mi u igri i nemogu nista protiv njega...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Nisam pogledao cijeli video nego onako na preskokce ali jako mi se svida onaj dio gdje moras parkirati prikolicu prije utovara 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odrađeno je i bolje nego što sam mislio da bude. A cijeli taj koncept je gotovo identičan mojoj ideji koju sam imao prije za kupnju vlastitih prikolica. Jedva čekam da stigne beta i da isprobam to, a kasnije naravno i službena verzija, pa da igru podignemo na novi nivo.

 

Jedina želja mi je da u jednom od slijedećih updateova bude moguće voziti WoT ugovore sa vlastitim prikolicama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja bi volio da mozemobslagari unutrasnjost tereta.Znaci slaganje robe i osiguravanje sa kajsevima.Znaci,ako lose slozis i vozis divljacki,da ima posljedica radi oatecenja robe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
RuskeGTT kaže...

deinstalirao sam i reinstalirao i opet cim dodem na autocestu mi kamion jebeno uspori...neznam sta vise napraviti...neki jebeni bug mi u igri i nemogu nista protiv njega...

Ne vjerujem da je u samoj igri problem. Otvori novi profil i probaj onda, tebi nešto u kontrolama u tom profilu ne valja. Imaš volan, gamepad ili...? Kao da su ti tipke za retarder ili kočenje motorom na istoj poziciji ko i gas, ne znam kak to drukčije objasniti. Pročitaj ovo, možda nađeš rješenje.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

nisi shvatio...da je superpozicija tipki, ne bi uopce kamion isao...meni ide skroz normalno i ubrzava mocno po gradu, cim dodem na autocestu ugine kao da mu 150ks, a ne 400-600...muka je tako vozit...dakle nesto je u igri...jer da je u tipkama, onda ne bi ni po gradu mogao voziti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jesi probao sa drugim profilom? Imaš možda kakve modove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

clean install...

nisam probao sa drugim profilom

evo sad sam isao vozit poljska-svedska kratku turu da isprobam...nisam primjetio da mi na autocesti sporije ide, stovise isao je fino, 100+ bez beda...nakon jedne naplatne, zaboravio sam iskljuciti retarder, krenuo s njime, prvih 6-7 brzina, kamion je MRVICU sporije kretao, ali daleko brze nego kad mi se pojavljuje problem gore navedeni, ugasio sam retarder i isao dalje...btw, na info displayu pise da iskljucim retarder, tako da nije 100000% u gore navedenom problemu to krivac, nego jednostavno igra steka ponekad...evo sad nije...nije mi jasno

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice