Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.126.418
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nasao sam ti vot profil . ae sacu da slikam pa da ti posaljem . 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na svoj se prijavi i slikaj Log Book, pa postavi sliku ovdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo slike

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Naravno da ti ne računa kad ti je samo jedan teret ispravno odvožen. Moraš u ili iz različitih država, a ti si vozio samo po Njemačkoj.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Sacu da pokusam ponovo da vidim da li hoce . 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sad sam odvozio od Lodza do Dresdena, prek 400 km i nije mi priznalo. E jebi ga tako....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Naravno da hoće ako voziš ispravno. Ti si cijelo vrijeme krivo vozio, znači tvoja je greška. 

 

Voziš recimo iz Njemačke u Belgiju, ali ako uzmeš u Belgiji ponovno za Njemačku neće ti se računati nego moraš uzeti teret u Belgiji (ili otići prazan) do recimo Nizozemske i tamo uzeti teret za Njemačku. Nakon toga u Njemačkoj uzmeš teret za neku drugu državu. Kužiš?

 

Ne računa se ako više puta voziš u ili iz iste države.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Razumeo sam . Hvala puno . :) 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne mogu da resim ovaj event na ets2 ? Probao sam na sve nacine i nece . Opet mi pise 1/10 ne pomera se . :( 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
odabir posla>external contract....odvezeš iz njemačke u englesku (računa se!), iz engleske nešto sitno u francusku (ne računa se!) pa iz francuske u njemačku (računa se!)...onda iz njemačke ideš u (npr.)češku (računa se!), iz češke sitno u poljsku(ne računa se!) pa iz poljske u njemačku (računa se)...
pročitaj nekoliko puta da bolje shvatiš kontekst
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvaka svima snasao sam se  se . :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za promods ljubitelje. Danas je izasao najnoviji update za promods koji podrzava 1.32 ets2 i naravno modificiranje prikolica i svega ostalog... 

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Pozdrav, planiram kupiti igru pa igrati mp. kakva je situacija sa nekim cheaterima ili tipa da se ljudi zabijaju u kamion, smetaju itd.. ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ok ako se to ponekad dogodi, ali ako ce svaki put kada igram tako biti onda cu se samo nervirati.trebam nesto za odmoriti sat-dva u danu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Onda radije igraj singleplayer

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

EU 1 server cak nije ni los. Mislim da bi se tamo dalo odvozit bez da ti se netko zaleti u kamion/prikolicu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Za promods ljubitelje. Danas je izasao najnoviji update za promods koji podrzava 1.32 ets2 i naravno modificiranje prikolica i svega ostalog... 

Samo da upozorim one koji igraju novi online event da ponekad ne šljaka s dodanom mapom. Jučer sam vozio od Liegea do Berlina i na istovaru svaki put izbacivalo grešku. Berlin je drukčiji nego na vanilla mapi pa zato neće, to vjerojatno vrijedi i za druge gradove kojima je lokacija istovara nepoznata wot-u tako da bolje onda igrati taj event bez modova za mape. Inače dao sam dolar za novi Promods da se ne zajebavam s sporim downloadom i serverima i da ih bar jednom počastim za sav trud kroz sve ove godine.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ekipa,trebam pomoć!

Vozio sam na multiplayeru ovaj event novi sto je došao i tokom svake ture me barem dva puta izbaci na početni zaslon moga kompjutera i ponovno vrati u igricu,jednom me čak i skroz izbacilo iz igrice bez da sam ju ja ugasio.Prije ovog zadnjeg novog update-a mi se to nikad nije događalo dok sam igrao.Jel ima netko slične probleme ili mozda zna o cemu je riječ da pomogne.Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Blizu 7500 km vožnje i još jedan event uspješno završen. Sad nastavljam dalje pripremajući se za Baltik i za vožnju po St. Petersburgu. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

kada se očekuje DLC

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Do kraja godine, vjerojatno negdje početkom 12. Naravno, neslužbene informacije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

dok ja završim ovaj event proći će vječnost.... prekoračim brzinu i ne prizna mi se ruta

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne mogu da resim ovaj event u opste . Stigo sam do 5 i dalje nece . Sve sto ste mi rekli da uradim ja sam uradio . I vozio preko 2 hiljade km i nista i 1000 km i opet nece . NIsam nekoliko dana spavao samo da zavrsim  event . POkusacu danas kada se naspavam . Ako nista i to me briga . :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni isto, završio sam 4/10 a već bi kompletirao sve da mi iz nekog samo igri poznatog razloga nije htio priznati ostale vožnje. Sad vidim da su jučer objavili da su maknuli onaj limit od 300 km. Idem voziti pa da vidimo....

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Meni isto, završio sam 4/10 a već bi kompletirao sve da mi iz nekog samo igri poznatog razloga nije htio priznati ostale vožnje. Sad vidim da su jučer objavili da su maknuli onaj limit od 300 km. Idem voziti pa da vidimo....

 koliko sam ja povezao da se prihvati vožnja ne bi smjeli imati niti jednu "grešku" kaznu prebrzne vožnje i tako dalje......

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Cini se da vi zelite voziti 90 km/h u naselju i kroz crveno svjetlo na semaforu i da se to ipak prizna kao validna/ispravna isporuka ... 

Udaljenost od 300+ km je ukinuta samo za zajednički cilj (global goal) ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odvozio event sa dva profila, sve isporuke priznate (osim dvije koje sam ja greškom odvozio). Računajte i na to da ako vozite na Promodsu ili nekoj drugoj mapi i to može biti problem jer se event računa samo na originalnoj mapi i DLC-evima.

 

I da, 300 km je ukinuto samo za community cilj, znači i dalje vrijedi 300 km za ovih 10 vožnji za personal goal. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel treba dlc za ovaj event ili ne treba . Pokusao ponovo da odvezem i nece . Koliko traje ovaj event ? Ja nemam pro mods ni modove u opste . Iznerviran sam . 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Traje dok se ne ispuni cilj, kao što sam već napisao gore. Potrajat će još neko vrijeme jer je velik community goal stavljen sa tim ciljem da event ne traje prekratko. I da, ako se ne varam, mislim da ne treba ni jedan DLC za dovršetak eventa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 21:35 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice