Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.139.333
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novčanik je spreman, kamion je spreman, vrijeme je da se i Baltik osvoji. Čeka se 29. :D :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

dali se može "prije" platiti DLC pa da stigne  u ETS 2 kada bude dostupan.... ajmo reć da ga preordam...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Kad smo vec na Baltiku - https://www.instant-gaming.com/en/3162-buy-key-steam-euro-truck-simulator-2-beyond-the-baltic-sea/?currency=EUR
Datum treba uzeti kao najranije moguc, ali je zato cijena od 18(13) eur gotovo sigurna ... 

 Oopet si propustio ...  

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

 Oopet si propustio ...  

 

 prijatelju, nisam propustio već sam mislio na Steam ako postoji ta mogućnosti..... hvala na tvojem posprdnom odgovoru

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Službeno nema preorder opcije. Kupnja će bit moguća 29.11 kad SCS releasea novi DLC. Doduše neke reseller stranice nude mogućnost ''preordanja'', ali nisam siguran na koji način to funkcionira, pa se sa tim ne treba puno zamarati.

 

Ništa, kao i svi drugi čekaj 29. i onda kupi. Ako smo čekali toliko, tih para dana će brzo proći. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

 Doduše neke reseller stranice nude mogućnost ''preordanja'', 

 A koje ne, osim Steam (i zasto Steam ne) ?!?

 

Igzy20 kaže...

 ali nisam siguran na koji način to funkcionira, pa se sa tim ne treba puno zamarati.

Pa to je tvoj problem ... 

A odakle im datum 29.11 ?!?

 

Igzy20 kaže...
 Ništa, kao i svi drugi čekaj 29. i onda kupi. Ako smo čekali toliko, tih para dana će brzo proći. 

Zaista, 12.5 eur danas i 18 za par dana, po meni to je 50% vise onda nego danas ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pošto se i na službenom forumu raspravljalo o reseller stranicama, SCS je izdao službeno upozorenje za tu temu. Humble Bundle, Green Man Gaming i još par reseller stranica su (uz Steam, naravno) službeni distributeri igre i sigurne za kupnju.

 

Sve ostalo je siva zona i keyevi su iz upitnih izvora. Za te keyeve nitko ne garantira da ih Steam neće ukloniti i nema garancije da će se dobiti povrat novca u toj situaciji.

 

Naravno, nitko ne brani da se keyevi kupuju na tim stranicama, ali treba biti oprezan i svjestan mogućnosti da key možda nije valjan te da postoji šansa da će ga Steam blokirati.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

Pa sve tu navedeno sada vrijedi od kada postoji Steam, i sve te ostale stranice .

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 7:54 (itomic009).
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kada se može očekivati dostupnost DLC-a? Novčići su spremni ko zapete puške....

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Kada se može očekivati dostupnost DLC-a? Novčići su spremni ko zapete puške....

 .

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U 16:30 počinje SCS stream i vjerujem da nakon 17h već vozimo po Baltiku i Rusiji. :D Sve je spremno, čeka se polazak. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 14:37 (Igzy20).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za Baltik je "minimalistička mašina" spremna.....

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mirno je nešto ovdje, svi se uputili prema Baltiku. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kupio i skinulo se maloprije, sad idem malo u razgledavanje

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam mogao iz Njemačkke uzet bolje pa idem za Slovačku i onda Baltik...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Igramo svi Baltik pa nemamo vremena pisati (komentirati) no meni je na um pala jedna druga stvar. Naime kada će (odnosno dali će ikada) SCS omogućiti kada su upaljena kratka svijetla da na instrumentalnoj ploči svijetli zelena lampica (kao što kada si uključena duga, svjetli plava lampica)......

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Pa da netko pokrene tu temu na njihovom forumu toplo sam uvjeren da bi i poduzeli nešto po tom segmentu.
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jedino nemaju Scanie, Volvo FH Classic i novi Mercedes. Ne znam a sam kojeg propustio ali velika večina ima a mislim da je tako i u stvarnosti kako je i u igri napravljeno. Bilo je prije modova kaj se tiče toga za Scaniju ali više ne rade.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja sam uvjeren da iz SCS-a "škicnu" ovu našu temu tu da bi zaista pronašli dosta dobrih ideja te sugestivinh i nadasve dobronamjernih kritika

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Igramo svi Baltik pa nemamo vremena pisati (komentirati) no meni je na um pala jedna druga stvar. Naime kada će (odnosno dali će ikada) SCS omogućiti kada su upaljena kratka svijetla da na instrumentalnoj ploči svijetli zelena lampica (kao što kada si uključena duga, svjetli plava lampica)......

 Dosta kamiona to nit nema u RL

Život je jedan al Omega je 2.0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moram priznati da mi je granični prijelaz Narva - Ivangorod jedan od najdražih u novom DLC-u. Ovi dvorci mi imaju neku čar baš. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Ja sam uvjeren da iz SCS-a "škicnu" ovu našu temu tu da bi zaista pronašli dosta dobrih ideja te sugestivinh i nadasve dobronamjernih kritika

 

Naravno :D

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Posto sam relativno novi u igri, moze li mi netko objasniti i savjetovati sto je bolje, quick job ili voziti bas svoj kamion?

I po cemu gledate ture, €/km ili nesto drugo? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
turbojc kaže...

Posto sam relativno novi u igri, moze li mi netko objasniti i savjetovati sto je bolje, quick job ili voziti bas svoj kamion?

I po cemu gledate ture, €/km ili nesto drugo? 

 Odradi par quick jobova dok od banke ne dobiješ kredit za prvi kamion. Od tada radi samo poslove preko svoje firme. Ja filtriram poslove Euro/km, pa odaberem jedan od prvih par, ovisno o lokaciji, tj. smjeru u kojem želim voziti.

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja isto gledam po €/km jer koristim economy mod (dosta je teže) pa mi je tako najisplativije. 

A kad igram drugi profil koji je bez modova onda biram teret koji mi se svidi ili koji ide u neki grad u kojem nisam bio. Jer nakon nekog vremena ces imati toliko novaca da ce ti biti svejedno uzeo posao od 30 000€ ili od 15 000€.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

To sam i napravio, a to i radim.
Samo me eto zanimalo koja je razlika/ispatljivost između te dvije opcije.

Btw, je li normalno da kad mi kamion napravi preko 5k km da počne brže gubiti zrak, a da je u perfektnom stanju?

 

Btw, može li mi netko kopirati svoju playlistu radia koju bih trebao prebaciti da mogu slušati radio in game, pošto iz nekog razloga ja svoj nikako ne mogu podesiti... 

Znači da mi netko kopira onaj live_streams?

Optimizam je nedostatak iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 19:18 (turbojc).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nitko da pohvali Baltic a svi se stide da ga pokude ... 
Cini se da Baltic nije ni do kolena Oregon-u ... 

Pa moozda Baltic-u malko i pomogne - Beyond the Baltic Sea - Community Videos

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zašto svi koristite taj mod, zar nije realna već?
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Koji mod?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dva pitanja.

1. Je li netko naručio Baltik s neke treće stranice, npr. Instant Gaming i radi li mu?

2. Kako mogu navigirat putnim računalom u kabini kamiona, koja je defaultna tipka? Konkretno vozio sam DAF kamion, ne znam koji tip točno, i nikako nisam mogao ,,prebacivat stranice" putnog računala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice