Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.127.035
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Svaka čast na trudu, odlično je 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Evo par slika stolca u završenoj fazi 

Button box je izgledao puno bolje u mojoj glavi ali nema veze, kad je mrak onda ne izgleda lose

 na stranu izgled, što se tiče funkcionalnosti čini se super.. svaka čast 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Arduino?
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
Arduino?

 
ma kakvi. obični joystick encoder i traka s ledicama 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 21:39 (Prte).
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam jedan ogroman  problem juce sam hteo da kupim American Truck Simulator - Special Transport sa karticom na kojoj imam 5 evra . Visa karica ona moja . Popunio sam sve kako ste mi rekli i nece da prihvati . Inace to kosta 5 evra taj dlc , koliko sam i imao na kartici . Al ne vidim taj dlc .

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A da pokušaš staviti bar još 1€ na karticu?

Tečaj se mijenja skoro svaki dan tako da euro ne vrijedi jednako danas i jučer. 

Ja, igrom slučaja, imam dvije kartice. Jedna mi je "glavna", a druga je uvijek prazna i povezana je s pay palom. Onda kad nešto hoću kupiti biram pay pal kao način plaćanja i onda na zadnjem koraku (kad trebam platiti) pay pal mi automatski preračuna bilo koju valutu u kn. Tad si preko mobilnog bankarstva prebacim s jedne na drugu karticu koliko trebam i nikad nema problema

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Mozda ako ima 5 evra na mojoj kartici ako mi nisu uzeli . Ali tamo mi pise da mi stoji . A na mobilni su mi poslali poruku  pise da je storno po kartici iznos 4,99 eur . Datum 13. 02 . 2019 trgovac stea mgamescom pa neki broj hamburg de raspolozivo 0,00 rsd . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

evo i slika . ali nema taj dlc . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo je slika , al nemam dlc .  Ja nemam pojma sta sam uradio . Dal su mi uzeli pare ili nisu ja nemam vise pojma . :( 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Stari smorio si.. Neće proći jer igra je skuplja od pet eura zbog prebacivanje iz jedne u drugu valutu
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
Stari smorio si.. Neće proći jer igra je skuplja od pet eura zbog prebacivanje iz jedne u drugu valutu

 Komentira mjerodavni.
Ako je ikad itko smorio u ovoj temi, to si ti.
Jesi i dalje na krekiranoj verziji?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Samo krek 😂
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel ima jos neko ovakav problem ili samo ja vec tri dana nemam spoljne poslove u world of truk ? A imalo je sve . i evo slike . Pa bih bio zahvalan da mi neko kaze sta je problem . Unapred hvala .

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

jel ima jos neko ovakav problem ili samo ja vec tri dana nemam spoljne poslove u world of truk ? A imalo je sve . i evo slike . Pa bih bio zahvalan da mi neko kaze sta je problem . Unapred hvala .

 

ista stvar i kod mene već par dana..ali riješenje problema nažalost ne znam

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala na odgovoru .  :) 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Problem je u serverima na kojima se vrti WoT stranica, ne može se ništa napraviti dok se ne otkloni greška. Malo strpljenja i uskoro će ponovno raditi. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima negdje radio koji pušta O.G. West Coast hip hop, tipa nešto Eazy-E, N.W.A., 2Pac itd..?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Vidi možda ima neki piratizirani radio za tvoju piratiziranu igricu... 🙄
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hmmmm... Misliš gusarski?? Ima ATS, ETS ne igram više
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

jel ima jos neko ovakav problem ili samo ja vec tri dana nemam spoljne poslove u world of truk ? A imalo je sve . i evo slike . Pa bih bio zahvalan da mi neko kaze sta je problem . Unapred hvala .

 Ma brate mani se poslova u igri, vec polazi, ako vec nisi, za C1 kategoriju, da bi za dve godine mogao polagati i za ostale kategorije. Nadjes sebi posao kamiondzije i rasturas u stvarnom zivotu.

Evo ti i fotografija pravog kamiona. 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Slaven23 kaže...

 Ma brate mani se poslova u igri, vec polazi, ako vec nisi, za C1 kategoriju, da bi za dve godine mogao polagati i za ostale kategorije. Nadjes sebi posao kamiondzije i rasturas u stvarnom zivotu.

Evo ti i fotografija pravog kamiona. 

 Ma prvo rijesi kod95 i polaze sta oce, ja rijesio C i CE sad ce past i D kat.

Život je jedan al Omega je 2.0
5 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel misli ovaj SCS ikad prijeci na dx11? Ima li kavih naznaka u tom smjeru?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Radi se na tome. 1.35 update će biti prvi korak ka prijelazu na DX11. Neće se dogoditi u jednom updateu, ali slijedeći update je između ostalog vezan i za to.

Moj PC  
5 0 hvala 5
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A koji su benefiti prelaska na dx11?

Vidim da vecina ljudi to trazi ali nikad nisam provjeravao o cemu se tocno radi

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

A koji su benefiti prelaska na dx11?

Vidim da vecina ljudi to trazi ali nikad nisam provjeravao o cemu se tocno radi

 Bolji support za danasnje graficke kartice. Sto znaci bolja stabilnost i veci fps, vjerovatno ima jos nekih boljka, no ove dvije su mi najvaznije 

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Možda da igra koja je iz 2012 ne trza na današnjim modernim i brzim procesorima i grafičkim karticama ? To mene jedino zanima, da nema djelova gdje pada fps zato jer je engine iz prethodnog milenija.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Optimizacija bi bila sigurno puno bolja. S 1080ti Forza Horizon 4 sve na max mi je zakucana na max 75 (vsync) a ETS 2 imam dosta toga kaj nija na max, skaliranje na 200 i pada to na 30 fps. Ovisi to i o modovima, znam ali svejedno pogledajte na kaj liči Forza naspram ETS2. Engine je zastario već i već su odavno trebali to riješiti, 2019. je već za boga miloga, već bude skoro 7 godina od izlaska a love su zaslužili od igre valjda već vagon.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
A kad sam to govorio onda ste srali po meni... Bili trebao sad ja kakat po vama?
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

stara mašina

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Scania ko beba 

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice