F1 2010 - rasprava

poruka: 3.571
|
čitano: 943.634
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

Slinite:

 

Slika1

 

Slika2

 

Izvor VirtualR.net

 

Edit: direktni link više ne radi, al treći je OK (slike na dnu vijesti)

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2010 23:43 (BlackM).
Moj PC  
2 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
BlackM kaže...

Slinite:

 

Slika1

 

Slika2

 

Izvor VirtualR.net

aaaa ne mogu slinit kaže "Sorry, hotlink kills the server" Viče

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
16 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
sk8 4 life kaže...
BlackM kaže...

Slinite:

 

Slika1

 

Slika2

 

Izvor VirtualR.net

aaaa ne mogu slinit kaže "Sorry, hotlink kills the server" Viče

Samo klikni F5 nekoliko puta i pojavit će se slika...

 

Jesu ono in-game fotke, prave fotke ili art fotke? Mokra staza izgleda fakat j*beno!

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

Mislim da su prave in-game fotke, no lako je moguće da su malo dotjerane. Ako zumirate slike vidi se pročitat članak.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
F1 2010 uskoro

Izgleda stvarno odlično,jel se zna kad izlazi?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Fotke su iz igre, kaj ne znate kolko je moćan EGO?

:)

 

A tu je sad kiša i vremenski uvjeti, moći ćemo biti "bahati" u izjavama u toku našeg uspona prema vrhu, ludo

 

Evo i vijest na našem

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Evo još jedan sken iz časopisa - KLIK - Ovdje su art fotke dakle nisu in-game, da ne bi bilo zabune.

 

Nadam se samo da će igrivost biti impresivna kao što grafika.

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Valjda će bit dobro :D

Prodajem USB 2.0 Flash drive 16GB KINGSTON DataTraveler 102 nove, zapakirane s jamstvom 5 godina za 180kn, novi su 270kn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
Ige kaže...

Valjda će bit dobro :D

mora biti očekujem ovo već duže vrijeme u svakom slučaju bolje mora biti od rfactora sa modovima ili f1 ch 99-02

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
15 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
dmanz kaže...
Ige kaže...

Valjda će bit dobro :D

mora biti očekujem ovo već duže vrijeme u svakom slučaju bolje mora biti od rfactora sa modovima ili f1 ch 99-02

ma bit ce dobro ...rade je preko Dirt2 engine-a dakle hardwerski zahtjevi neće bit drugaciji od DiRT 2 i naravno izgledat ce šaroliko Cool... možda ce nas kroz F1 2010 igru vodit neki F1 velikani ko Travis u DiRT 2

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
16 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
sk8 4 life kaže...

ma bit ce dobro ...rade je preko Dirt2 engine-a dakle hardwerski zahtjevi neće bit drugaciji od DiRT 2 i naravno izgledat ce šaroliko Cool... možda ce nas kroz F1 2010 igru vodit neki F1 velikani ko Travis u DiRT 2

1. I DIRT je rađen na EGO engineu pa vidiš šta je bilo s njim. 99% će trebati pila za pokretati na max. iako ne sumnjam da će biti prijateljski nastrojeni i prema slabijim konfiguracijama.

2. Nadam se da neće biti nikakve priče nego da će sve biti kao u svim dosadašnjim F1 igricama (izaberi vozača i igraj).

3. Travis nije velikan  :P

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
14 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
i_rambo_plache kaže...

1. I DIRT je rađen na EGO engineu pa vidiš šta je bilo s njim. 99% će trebati pila za pokretati na max. iako ne sumnjam da će biti prijateljski nastrojeni i prema slabijim konfiguracijama.

2. Nadam se da neće biti nikakve priče nego da će sve biti kao u svim dosadašnjim F1 igricama (izaberi vozača i igraj).

3. Travis nije velikan  :P

Tako je. Kakav crni Travis. Daj mi bolid i sve staze i vozače i peri. Bilo bi jošš super kada bi bila karijera pa da počinješ kao test vozač :D. još davne 2002 je tako bilo na soniju .Došao sam do williamsa i osvojio tri naslova :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
i_rambo_plache kaže...
sk8 4 life kaže...

ma bit ce dobro ...rade je preko Dirt2 engine-a dakle hardwerski zahtjevi neće bit drugaciji od DiRT 2 i naravno izgledat ce šaroliko Cool... možda ce nas kroz F1 2010 igru vodit neki F1 velikani ko Travis u DiRT 2

1. I DIRT je rađen na EGO engineu pa vidiš šta je bilo s njim. 99% će trebati pila za pokretati na max. iako ne sumnjam da će biti prijateljski nastrojeni i prema slabijim konfiguracijama.

2. Nadam se da neće biti nikakve priče nego da će sve biti kao u svim dosadašnjim F1 igricama (izaberi vozača i igraj).

3. Travis nije velikan  :P

wtf. pila...hm pogledaj moju konfiguraciju sve na max na DiRT2 uz v-sync: off sve je išlo bez tranja! prica mi je sporedna stvar iako bi ja radije da vozim kao Robert Kubica Osmijeh nego kao neki novi sa nick name-om.

Travis je za mene velikan možda ne za rally ali za motocross definitivno!!! ...

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
16 godina
offline
F1 2010 uskoro
You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: F1 2010 uskoro

Onda čemo se još načekati,nadam se da nije to točna informacija.

16 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
pirat kaže...

Onda čemo se još načekati,nadam se da nije to točna informacija.

Hmm, prije bi bilo dobro nadati se da je, pošto je igra "visila" Namigiva

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

CM potvrdio. Igra izlazi u 9. mjesecu.

 

Vijest i dva nova ss

 

Valjda nam onda spremaju video za 17. 3.

 

Evo stavio sam i dva ss. Dok je drugi sasvim ok, prvi je užasan, ko da je neko bacio atomsku. Bljuje mi se od ovakve grafike. Nadam se da se bude to dalo jednostavno smanjit.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 18:07 (BlackM).
Moj PC  
8 0 hvala 5
14 godina
odjavljen
offline
F1 2010 uskoro

Grafika je i više nego dobra. Ako bude optimizirana kao DiRT 2 to ce biti odlično. Samo da fiziku jos srede i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

Takodjer mi se prva slika ne sviđa. Nevolim takvu grafika .Mislim ,lijepo to izgleda ali stvrano kao što kaže kolega gore kao da je atomska pala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Ovo bude BOMBA, čemu sumnje uopće, pa to radi Codi, a engine je EGO Cool

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Slike mi se sviđaju, mislim da će igra biti dobra, jedino se nadam da neće upropastiti model oštećenja i sve vezano za to. Svi znamo kako su F1 bolidi krhki i da i mali kontakt može slomiti kotač.

Sjećam se još iz TOCA-e 3 gdje su bile formule, ali su se odbijale ko skočice jedna od druge Neodlučan.

Želio bih da možemo izvoditi onakve spektakularne sudare  Smijeh   s puno krhotina i pravim modelom oštećenja.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: F1 2010 uskoro
crystal6 kaže...

 Svi znamo kako su F1 bolidi krhki i da i mali kontakt može slomiti kotač.

A svi znamo kako je EGO engine i više nego sposoban za to, sjetimo se samo GRID-a.

16 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
Weky kaže...
crystal6 kaže...

 Svi znamo kako su F1 bolidi krhki i da i mali kontakt može slomiti kotač.

A svi znamo kako je EGO engine i više nego sposoban za to, sjetimo se samo GRID-a.

valjda su i na fizici onda poradili, ono kaj su prije pokazali može puno bolje izgledati..

14 godina
odjavljen
offline
RE: F1 2010 uskoro

Ja mislim da ova igra vrlo teško može biti fail. Samo nek fizika bude OK, i eto nam najbolje F1 igre.

15 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
crystal6 kaže...

Svi znamo kako su F1 bolidi krhki i da i mali kontakt može slomiti kotač.

Krhki.... hmm, da, ali su ti materijali vrlo velike čvrstoče i lagani su te nemaju svojstva plastičnosti, zato se, kad dosegnu max čvrstoču, tako raspuknu.

Ak ti se možda čine lako lomljivim, to je samo zbog velikih brzina -> velikih sila.

Simuliranje lomljenja krhkog materijala bi trebalo biti jednostavnije od simuliranja deformiranja plastičnog materijala (auto lim)Neodlučan -mislim samo na vizualizaciju, da nebi bilo zabune

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 20:42 (BlackM).
16 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
Armor kaže...

Ovo bude BOMBA, čemu sumnje uopće, pa to radi Codi, a engine je EGO Cool

Sumnja je tu pošto Codemasters nikad nije radio na sličnom projektu. Ja samo držim fige da će igrica imati pravi simulacijski mod i da neće biti onakvog osvjetljenja (ili da će se barem moći prilagoditi boje).

 

GRID i DIRT 2 su divni i krasni, ali se ne mogu nazvati pravim simulacijama. No EGO engine je izvrstan engine, a Codemasters je obećao i simulacijski mod... Uz to, razvoj igrice će trajati sveukupno godinu i pol, tako da smatram da će igrica stvarno biti bomba.

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
16 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Nadam se da ne bude imala igra onaj iritantni glow efekt. Ne znam kak da to opisem... ono sve ko da sjaji...

 

http://dustygamer.mcmuumio.net/wp-content/uploads/2008/05/grid_chase_09.jpg

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
Zoidberg kaže...

Nadam se da ne bude imala igra onaj iritantni glow efekt. Ne znam kak da to opisem... ono sve ko da sjaji...

 

http://dustygamer.mcmuumio.net/wp-content/uploads/2008/05/grid_chase_09.jpg

bah...to ni ja ne volim to je NFS undercove rje imao takvu graf. i zgadila mi se

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 21:12 (sk8 4 life).
14 godina
protjeran
offline
F1 2010 uskoro

đe je ivo da se obraduje

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

Friške vijesti. Codisi odustali od saftey cara, formacijskog kruga i nažalost laserskog skeniranja staze. Neće biti ni split screena.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice