F1 2014 (Codemasters)

poruka: 53
|
čitano: 15.147
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
F1 2014 (Codemasters)

Izašao je prvi trailer za novu f1 2014:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 17:10 (Đapa club).
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)
Đapa club kaže...

Izašao je prvi trailer za novu f1 2014:

 

 

Nisam nešto očaran, pošto je grafika ostala ista, no nadam se da će to nadomjestit sa hrpetinom novih detalja, ali nekako sumnjam.

F1 2015 izlazi početkom sljedeće godine i bude nex-gen igra - LINK

 

سمندری ڈاکو
11 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)

Navodno pegi nije dozvolio da se prikazu sponzori martini i smirnof što me poprilično razočaralo jer je to ono što mi je williams prigrlilo srcu

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)
pirat kaže...
Đapa club kaže...

Izašao je prvi trailer za novu f1 2014:

 

 

Nisam nešto očaran, pošto je grafika ostala ista, no nadam se da će to nadomjestit sa hrpetinom novih detalja, ali nekako sumnjam.

F1 2015 izlazi početkom sljedeće godine i bude nex-gen igra - LINK

 

Hvala na ispravku i odlična vijest.

13 godina
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)

I 2014 ce biti jos jedna u nizu F1 monotonije.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)
Formula One 2014: From 2nd to 22nd - TGS 2014 
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)

Zvuči gotovo nevjerojatno da igre nema nigdje za prednaručiti u HR manje tjedan dana od izlaska.

Možda i bolje kad rade takvu sprdačinu da ju izdaju na kraju sezone i još k tome ne izdaju za najinteresantnije tržište, a to su next-gen konzole.

Veliki sam fan F1 igara, ali bojim što ću dobiti za full price (cca 400 kn), update bolida, transfere i zvuk. I stare konzole mogu puno bolje od onoga što je nudio F1 2013 i protekle inačice u grafičkom smislu.

Bravo Codemasters, bravo Bernie zbog cjeđenja i masne cifre za licencu.

...kradem avatare
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)
briatore kaže...

Zvuči gotovo nevjerojatno da igre nema nigdje za prednaručiti u HR manje tjedan dana od izlaska.

Možda i bolje kad rade takvu sprdačinu da ju izdaju na kraju sezone i još k tome ne izdaju za najinteresantnije tržište, a to su next-gen konzole.

Veliki sam fan F1 igara, ali bojim što ću dobiti za full price (cca 400 kn), update bolida, transfere i zvuk. I stare konzole mogu puno bolje od onoga što je nudio F1 2013 i protekle inačice u grafičkom smislu.

Bravo Codemasters, bravo Bernie zbog cjeđenja i masne cifre za licencu.

Bude dosao next gen, ali tek početkom sljedece godine.

12 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)

Jel igra ko ovu igricu??

Baš me zaboli ljudska glupost..
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)
Božoo kaže...

Jel igra ko ovu igricu??

Ne

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
12 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)
Igrao malo danas na ps3 i mogu reci da je igra ocajna, loading i saving pre dugo traju a za vrijeme utrke zna cesto pasti fps i jako smeta pri voznji, grafika je OK za ps3, tj jedina dobra strana igre
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.10.2014 21:10 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)

Počeo sam igrati jučer prvi puta ovu igru, možete li mi dati nekoliko početničkih savjeta molim?

Baš me zaboli ljudska glupost..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)
Božoo kaže...

Počeo sam igrati jučer prvi puta ovu igru, možete li mi dati nekoliko početničkih savjeta molim?

Igra je sranje, nema razlike od prosle godine osim bolida.

 

Real Raceroom Experience je miljama bolji...

16 godina
online
F1 2014 (Codemasters)

Sve je isto kao i na 2013 (znači i onaj "pogoršani" vozni model u odnosu na 2012 gdje ti sam trza volan i korigira, prilagođeno kontroleru dok je osjećaj na volanu krajnje čudan).

Inače igra je njesra i reskin s novim bolidima, poglupljena i nemaš nikakvu kontrolu nad radom ERS-a. Tj. igra sama sve radi pa tako jedan krug na određenom pravcu postižeš 280km/h da bi idući jedva 255. Nikad neznaš što igra radi, retardacija i frustracija kad braniš poziciju.
Grafiku su sfušali te je i sve na ultra užasno loš pogled u retrovizoru i čini mi se da fali detalja u odnosu na 2 prethodne igre i to sve kako bi dodali neke nove efekte svijetla i čestice bez pada framea na starim konzolama. Žuti filter je opet nešto očitiji.
Samo grebem u more gluposti, a neda mi se. Cijela igra je uglavnom jedan fail bez obzira dal volite vožnje generalno ili F1 kao sport.

Bježite, upozoreni ste 3.5/10 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
9 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)

 Hoće ona verzija što izlazi za par mjeseci za nove konzole i PC biti bolja šta što se tiče same igre i drugačija ili je to samo kozmetičke naravi zato što su nove konzole jače pa će popraviti malo grafiku. Nisam nigdje pročitao kakva je situacija s tom drugom verzijom.

11 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)

Smatram se F1 fanatikom, ali ova igrica je u odnosu na prošlu KATASTROFA!!! A da ne pričam u odnosu na F1 2012. Odvratno, užasno, čekat ću radije next-gen ili F1 2015.

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)

Kako da smanjim osjetljivost gasa(imam volan i papučice),malo stisnem papučicu i odma se zanesem i okrenem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)
DuMe kaže...

Kako da smanjim osjetljivost gasa(imam volan i papučice),malo stisnem papučicu i odma se zanesem i okrenem.

 Imaš opciju "Throttle Saturation" u postavkama volana, no to je većinom do novog handling modela igrice, ovogodišnji bolidi s više okretnog momenta.

 

 

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
11 godina
neaktivan
offline
F1 2014 (Codemasters)

Ljudi dakle trebam pomoč.

Da li vi imate u postavkama bolida opciju za podešavanje mjenjača u 2013 je bilo, ali u ovoj igri nema ili sam ja našao neku igru s greškom.

I da li vi imate kers jer ja imam samo drs.

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)

sjećam se dok sa igrao tu F1 2013 ili koju već...nisu svi bolidi imali KERS

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 16:17 (Mortiis).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2014 (Codemasters)

Neam više KERSa u F1!!

Sada je ERS

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 18:10 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)
Lovac kaže...

...Cijela igra je uglavnom jedan fail bez obzira dal volite vožnje generalno ili F1 kao sport....

Bježite, upozoreni ste 3.5/10 

Slažem se. Probao na PCu, ne da izgleda kao da je dodan novi livery pack, već je i (na kontroleru) vožnja toliko pojednostavljena, kao da voziš po šinama (svi assisti isključeni). ERS se ne može kontrolirati (upoće nisam siguran da li ga ima u igri). Potrošnja guma se osjeti manje nego u prošloj igri, a nisam primjetio da drugi bolidi uopće pate od degradacije guma. Ne kužim, zbilja. Grid Autosport je više simulacija vožnje od ove sramote od "nastavka".

iddqd
11 godina
neaktivan
offline
F1 2014 (Codemasters)

Slažem se sa svim što ste gore napisali od trošenja guma pa do toga da sada bolidi idu ko po tračnicama.

Inače ja sam već jednu sezonu odvozio s Mclarenom, a sad vozim s Mercedesom i bar ja ne vidim neku razliku. Inaće f1 2013 sam vozio većinom na intrmediate težini jer sam morao ići redovito jedan pi stop više od računala, a u ovoj 2014 imam osječaj ko da bi mogao cijelu utrku odvest na istom setu i već sada vozim na proffesional.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)

 Kad si već stigao odvozit sezonu ?? Koliko krugova ti to voziš po GP vikendu ?

11 godina
neaktivan
offline
F1 2014 (Codemasters)

Vozim na 25 posto duljinu utrke i jedno sad u početku 4 utrke po danu. A šta ćeš kad sam doma pa nemam kaj raditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)
hrcfaca kaže...

Slažem se sa svim što ste gore napisali od trošenja guma pa do toga da sada bolidi idu ko po tračnicama.

Inače ja sam već jednu sezonu odvozio s Mclarenom, a sad vozim s Mercedesom i bar ja ne vidim neku razliku. Inaće f1 2013 sam vozio većinom na intrmediate težini jer sam morao ići redovito jedan pi stop više od računala, a u ovoj 2014 imam osječaj ko da bi mogao cijelu utrku odvest na istom setu i već sada vozim na proffesional.

ma odvozio sam jednu 100% utrku u karijeri, kao igrat ću i dalje... moš mislit.
gume su izdržale po pola utrke svaki set, znači ladno 1 pit-stop možeš u utrci radit.

ma sve u svemu užas, eto... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)
TheAnswer023 kaže...
hrcfaca kaže...

Slažem se sa svim što ste gore napisali od trošenja guma pa do toga da sada bolidi idu ko po tračnicama.

Inače ja sam već jednu sezonu odvozio s Mclarenom, a sad vozim s Mercedesom i bar ja ne vidim neku razliku. Inaće f1 2013 sam vozio većinom na intrmediate težini jer sam morao ići redovito jedan pi stop više od računala, a u ovoj 2014 imam osječaj ko da bi mogao cijelu utrku odvest na istom setu i već sada vozim na proffesional.

ma odvozio sam jednu 100% utrku u karijeri, kao igrat ću i dalje... moš mislit.
gume su izdržale po pola utrke svaki set, znači ladno 1 pit-stop možeš u utrci radit.

ma sve u svemu užas, eto... 

 

Da ja vozim za sad samo karijeru i to po 25 posto duljine, a tu se uopče ne osjeti da su gume pri kraju. Mislim ne znam. Prošle godine je meni  malo bilo pre jako naglašeno trošenje guma, ali ovo sada je pak pre slabo. Nikako da naprave nekakvu sredinu.

13 godina
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)

 25% utrke nije uopće prava utrka jel tu nema ni taktiziranja niti je zahtjevno voziti kao 100% trke.

11 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2014 (Codemasters)

Ma znam, ali ja jednostavno nemam toliku koncentraciju voziti sto posto duljinu utrke.

9 godina
neaktivan
offline
F1 2014 (Codemasters)

Regards,

 

why did thei does not work "=" key to accelerate time in qualifying?

 

se sam živo probao sa Shiftom ili CTRL i ništa, a u opcijama nema stavke za promjene te tipke ??

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice