Fallout 3

poruka: 852
|
čitano: 171.074
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3

Samo atmosfera je bitna, nju ću moći nanjušiti u 10 min igre čim malo provirim iz vaulta.

Dalje je sve manje bitno.

I nepada mi napamet cviliti ili svršavati na nešto što još nisam zaigrao.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Ormuz kaže...

Samo atmosfera je bitna, nju ću moći nanjušiti u 10 min igre čim malo provirim iz vaulta.

Dalje je sve manje bitno.

I nepada mi napamet cviliti ili svršavati na nešto što još nisam zaigrao.

 imam frenda koji toliko sere po igri samo vidjevši je po trailer-u... ne mogu mu objasniti da jednostavno pričeka igru...
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
reservoir dog kaže...
Ormuz kaže...

Samo atmosfera je bitna, nju ću moći nanjušiti u 10 min igre čim malo provirim iz vaulta.

Dalje je sve manje bitno.

I nepada mi napamet cviliti ili svršavati na nešto što još nisam zaigrao.

 imam frenda koji toliko sere po igri samo vidjevši je po trailer-u... ne mogu mu objasniti da jednostavno pričeka igru...
 igra se bude igrala bilo kak, ipak je to fallout.

normalno nema šanse da bude dobar ko jedinica i dvojka, ali ja ga budem odigral bilo kak, ne očekujem puno od igre, jel već po traileru izgleda ko oblivion s puškama i bezglavo probijanje kroz protivnike...

al to se i očekivalo (barem ja i moji frendovi jesmo). oblivion je precijenjen, f3 bi isto tak mogel završiti, al brijem da bude bolji od obliviona ipak je to sad zamaskirani oblivion 2... nažalost...

EDIT:

a opet, možda i iznenadi igra, nikad se nezna. grafički nije nekaj preludo, možda je zato gameplay na mjestu.
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2008 2:26 (Shai Hulud).
16 godina
offline
Fallout 3

Fallout je bio fenomenalan serijal i mislim da će već upotreba atmosfere, likova i gadgeta/oružja biti dovoljna da igri osigura zvjezdani uspjeh. Ostaje za vidjeti koliko su dobro implementirali sam način igre (u pogledu igrivosti i prebacivanja iz prvog u 3. lice), te koliko je storyline i questing system zabavan Namigiva

Ali bilo kako bilo igrat ću ga sve u 16!

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Evo malo apdejta od IGN sa E3 o Fallout 3. Da se razumijemo - bez obzira na smrad od Obliviona, ja F3 iščekujem i nadam se igrivosti, osobito jer sam ova sranja odavno očekivao, ali ipak ne treba suditi o igri prije isprobavanja. Par citata, ja podebljao neke dijelove po želji.

 

"After all, how else would I have had the chance to go hands-on with one of the most impressive videogames of the year a good four months before it comes out?"

 

"I'll stick behind as a fan on the Elder Scrolls. In fact, Fallout 3 is very much Oblivion in a post-apocalyptic world."

 

"it was obvious that Fallout 3 is a much better looking game than Oblivion was. In fact, there are twice as many objects drawn onscreen when compared to The Elder Scrolls, and both the first- and third-person views show off completely different visual representations (as opposed to Oblivion's quickie-swap method of superimposing a simple character model in front of the first-person camera and calling it "third")."

 

"Some of these items may even include amenities such as alcohol or illegal substances -- but use them too much and you'll become addicted; so while becoming an in-game alcoholic may sound like a funny way of increasing your charisma (which it does), it'll also lower some of your physical attributes. So be wary." Osmijeh

 

"As improved as Fallout 3 is, it still feels like Oblivion in a lot of ways"

 

"the fact that monsters avoid combat if they think they can't win, and the player ability to "surrender" to another NPC during combat by holstering your weapon, the world of Fallout 3 becomes real pretty quickly."

 

"The world map works exactly like Oblivion's, as you can fast travel to places you've already been."

 

"Even the inventory system and interface is taken right out of the last Elder Scrolls"

 

"you can drop a grenade in their pants and turn them into a walking explosives device if you're tricky enough."

 

"To sum up, Fallout 3 looks and feels exactly what you'd expect a hybrid of Fallout 2 and Oblivion to look and feel like."

 

"Even after an hour of play, it's more than evident that it's as deep as the ocean, handles responsively, and brings enough fan-service from Bethesda's two franchises to make it a strong contender for the best RPG of the year."

 

"Fallout 3 is destined for great things."

Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Kvragu. Izbacili su međunožje i oči iz popisa meta.

No more groin shots. Plač

 

Ne znam koliko mi se dopada fraza "Oblivion in a post-apocalyptic world". Ako misle samo na grafiku, dobro. Ako misle na likove i priču, zadavit ću nekog.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

kvragu zvačem hlače od živćanosti kad pročitam ovakve stvari....

 

mislim da će brutalno zaraditi na ovoj igri.... bila ona loša ili ne...

 

zanima me da li još uvijek ima male djece? bilo je super zafitiljit onaj čekić djetetu u međunožje :)

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 3

Hihihi, izgleda zanimljivo, pogotovo ono zadnje oruzje Fat Man--> pljuje mini nuklearku. . .

Necemo  jos puno morati cekati do izlaska naslova pa cemo vidjeti dali je to samo lijepa grafika ili igra donosi i nesto vise?!?

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

da su bar pokazali nekakve dijaloge, trgovanje, nekakve odnose sa ljudima... u traileru je samo borba... :(

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Fallout 3

btw, jel najavljen izlazak?

 

 

 

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

evo za tvoju 100. poruku nagrada- 07.10.2008. Osmijeh

 

a sad da li će održati obećanje, vidjet ćemo.

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2008 14:30 (reservoir dog).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3

howard, producent, igra i objasnjava igru ovdje ---> http://e3.g4tv.com/e32008/videos/26939/Hands_On_Fallout_3.html

15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

kratki preview e3 demo-a i osvrt kak je dijalog u igri izveden:

 

http://www.shacknews.com/featuredarticle.x?id=921

Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2008 21:54 (Shai Hulud).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

I taj film i taj blog ulijevaju više nade.

 

Samo mi se čini da su protivnici malo gluplji nego što treba. Čak je i u starom F.E.A.R.u ekipa bježala i tražila zaklon, pa pucala iz zaklona, a ovdje kreteni stoje i blentavo gledaju u glavnog lika kao da govore "daj još, samo pucaj po meni, to daj, samo daj".

Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 3

....Ne mogu vjerovat!!! - ovo je prvi put još tamo od objave Fallouta 3 da osjećam neki val optimizma...

Pogleda sam trailer na novoj stranici - i stvarno obećava... - mislim se čak i predbilježiti... Izgleda da je bathesda na pravom putu unatoč svemu...

Uf stranica je:

 

http://www.prepareforthefuture.com/

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

I još nešto. Iz prezentacije onog vodećeg gospodina se vidi da on cilja u protivnike koji za pogodak u glavu imaju nekih 15% i manje, ne sjećam se, te on to pogađa od prve kao da je 100%. I to ne jednom tijekom prezentacije.

 

Može biti namještaljka za prezentaciju, a može biti i da je ubo random u onih 15% šanse. Međutim, ako je takav bedasti algoritam da daje veliku mogućnost pogotka unatoč lošim prognozama, e to ne valja...

Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 3

A covjece to je prezentacija, isto kao sto u novom Diablu covjek dodje do skrinje otvori i ispadne mu cjeli armor i oruzje, to ti je samo da pokaze mogucnosti igre i da ljudi vide kako to izgleda kad snajperom razbuca nekome glavu, nemozes to shvacat kao gotovu verziju igre!!!

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
D3ViL kaže...

A covjece to je prezentacija

 
Ma, pretpostavljam, ali ako su mogli namjestiti da pogodi sa 15% šanse, onda su mogli namjestiti i da se vidi na glavi bar 60%, pa onda pogodak, bilo realnije.

Ali, OK, slažem se.
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Faerdhur kaže...
D3ViL kaže...

A covjece to je prezentacija

 
Ma, pretpostavljam, ali ako su mogli namjestiti da pogodi sa 15% šanse, onda su mogli namjestiti i da se vidi na glavi bar 60%, pa onda pogodak, bilo realnije.

Ali, OK, slažem se.
 slažem se sa tobom faerdhur... i ja sam se istu stvar zapitao...
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
15 godina
offline
Fallout 3

Prezentacija traje 15 minuta i trebao bi sad covjek realno masati jer mu je postotak 13% da ce pogoditi a mi gledamo i zjevamo, ili sad samo zbog te prezentacije on mora mjenjati i modificirati igru da bi netko bio zadovoljan jer iznad glave pise 60% kad pogadja od prve, ma daj nemojte biti sitnicavi na tome. . .

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
D3ViL kaže...

Prezentacija traje 15 minuta i trebao bi sad covjek realno masati jer mu je postotak 13% da ce pogoditi a mi gledamo i zjevamo, ili sad samo zbog te prezentacije on mora mjenjati i modificirati igru da bi netko bio zadovoljan jer iznad glave pise 60% kad pogadja od prve, ma daj nemojte biti sitnicavi na tome. . .

 ma znam ja da tražimo dlaku u jajetu, šta kad mi je stalo da ju dobro naprave...ne znam šta da ti kažem... čekam tu igru i ako ne bude dobra bacit ću im nuklearnu na sjedište kompanije, pa će shvatiti Fallout filing :)
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Meni izgleda ok ali samo da ne bude previše FPS a premalo RPG.

Pozdrav iz Kaštela.

i cant wait 4 the weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

dobar trailer. traje 3 minute, savjetujem da pogledate do kraja, ima jako sočnih critical shot-ova :)  (gameplay video počinje negdje na polovici videa):

 

http://www.gametrailers.com/player/36202.html

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 3

Je je sinja sam... je su malo pretjerali sa onim usranim smetnjama, pogotovo na službenom sajtu... dobro aj kužim da je bia nuklearni rat... ali je li mi moraš na psihu bacat atomsku bombu...

 

Ali unatoč svemu tome... čoviče ne mogu virovat da sam posta uživljen u Fallout 3! Nešto totalno neočekivano...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2008 15:47 (J-man).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Fallout 3

Ja isto vjerujem da ce biti dobra igra ,e sad koliko ce biti one morbidne fallout atmosfere ,to cemo vidjeti kad izadje.

Nekako sam stekao dojam da bethesdina igra ima samo kultno ime ,da su napravili nekakav novi postapokalipticni rpg sa minornim utjecajima Fallouta.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 3

Ja sam ful nabrijan. Fallout je bila moja prva PC igra.

Znam sve o tom serijalu i igro sam sve i preso sve milijon put na svaki moguci nacin.

Veoma sam zadovoljan trailerima i Bethesdom, isprva sam se bojao da ce igra biti smece ko Oblivion, ali cini se da ipak nece biti.

Da cini se jedino da je mozda AI malo glupav, al Fallout serijal se nikad nije odlikovao dobrim AIem, pa niti ocekujem dobar AI. Ionako je igra turn based a ne FPS (ako ocete mozete i FPS igrat kolko sam skuzio, no ova igra se igra zbog RPa a ne zbog napucavanja).

 

Jedva cekam! =D

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Psiho246 kaže...

 Ionako je igra turn based a ne FPS (ako ocete mozete i FPS igrat kolko sam skuzio, no ova igra se igra zbog RPa a ne zbog napucavanja).

 

 
Da, igra se zbog RPa, to je najveća istina.

Međutim, pripremi se, Fallout 3 nije turn-based. Ima taj VATS sustav, ali jednostrano. To znači da imaš određenu količinu action pointsa (AP) za potrošiti kao i u starom Falloutu, ali tamo su AP kroz cijeli fajt mjerili korake i akciju obje strane sve do kraja. U novom sustavu VATS služi samo kao bullet-time, dakle kao što si u F.E.A.R.u usporio vrijeme, tako ovdje zaustaviš i ciljaš određene dijelove tijela, a to te košta AP. Kad potrošiš AP vrati se na real-time fajt dok opet ne zaradiš AP Plač Jadno implementirano, ali ajde, bar nešto.

Pregledaj opet video i slušaj što kaže onaj njihov lider dok se igra s time.

I još nešto - nakon što je Blizzard ostao konzervativno pri izometrijskoj izvedbi Diabla 3, jer je to za tu franšizu najbolje, svaka im čast, nama ostaje malo čudan osjećaj da nam je nešto uskraćeno i da smo malkice namagarčeni kod Fallouta 3. Zašto?

Kada smo svi pomislili da u novije doba igre moraju ići third-person ili first-person, pa su tako developeri i razvijali Fallout 3, Blizzard predstavi Diablo 3 i kaže "E, baš ne mora biti tako, već će biti kako naša franšiza zaslužuje!" Mi samo ostajemo zbunjeni pitajući se "Pa, jel nisu ljubitelji Fallouta iz Bethesde mogli ostati čvrsto pri izometriji i turn-based akciji?"

Bez obzira na sve, očekujem da će Fallout 3 poprilično donijeti ozračje koje očekujemo i da ću preorderati igru čim prije. Hvala im, anyway.
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
16 godina
offline
RE: Fallout 3
Faerdhur kaže...
Psiho246 kaže...

 Ionako je igra turn based a ne FPS (ako ocete mozete i FPS igrat kolko sam skuzio, no ova igra se igra zbog RPa a ne zbog napucavanja).

 

 
Da, igra se zbog RPa, to je najveća istina.

Međutim, pripremi se, Fallout 3 nije turn-based. Ima taj VATS sustav, ali jednostrano. To znači da imaš određenu količinu action pointsa (AP) za potrošiti kao i u starom Falloutu, ali tamo su AP kroz cijeli fajt mjerili korake i akciju obje strane sve do kraja. U novom sustavu VATS služi samo kao bullet-time, dakle kao što si u F.E.A.R.u usporio vrijeme, tako ovdje zaustaviš i ciljaš određene dijelove tijela, a to te košta AP. Kad potrošiš AP vrati se na real-time fajt dok opet ne zaradiš AP Plač Jadno implementirano, ali ajde, bar nešto.

Pregledaj opet video i slušaj što kaže onaj njihov lider dok se igra s time.

I još nešto - nakon što je Blizzard ostao konzervativno pri izometrijskoj izvedbi Diabla 3, jer je to za tu franšizu najbolje, svaka im čast, nama ostaje malo čudan osjećaj da nam je nešto uskraćeno i da smo malkice namagarčeni kod Fallouta 3. Zašto?

Kada smo svi pomislili da u novije doba igre moraju ići third-person ili first-person, pa su tako developeri i razvijali Fallout 3, Blizzard predstavi Diablo 3 i kaže "E, baš ne mora biti tako, već će biti kako naša franšiza zaslužuje!" Mi samo ostajemo zbunjeni pitajući se "Pa, jel nisu ljubitelji Fallouta iz Bethesde mogli ostati čvrsto pri izometriji i turn-based akciji?"

Bez obzira na sve, očekujem da će Fallout 3 poprilično donijeti ozračje koje očekujemo i da ću preorderati igru čim prije. Hvala im, anyway.
 Na ovo mogu samo "reci": Plač
Ovo mi je stvarno debilana, jedan od cari Fallouta je bio u APima i turn based borbi...
Brotherhood of Steel - Tactics je bio real time, i nije tolko lose ni ispalo al opet nije to bilo to.
No Bethesda u onom videu pokazuje da oni doista imaju neku viziju, i ja zasad imam povjerenja u njih.
Mene najvise zanima kako su napravili Deathclawa u 3Du. Nadam se da cemo dobiti neki nastavak price o Deathclawima iz dvojke (necu puno pricat jer bi nekima mozda bio spoiler al pravi fanovi znaju :P )
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

gledajte ljudi, igre evoluiraju i mijenjaju se... kad sa jedne strane pogledamo koliki su ogromni svijet napravili, to je ogroman plus... ali zaista ogroman(ali ne i ključan! već smo se složili da je role play glavni)... a sa druge strane imamo neke stvari poput AP koji su nestali... nije ni meni drago, ali ako to moram žrtvovati za ovakav svijet- neka....

 

jer nije mi jasno kako prenijete AP-e u ovakvu igru... područje u Fallout 1 i 2 je bilo heksagonalno podijeljeno, i morao si potrošiti određeni ap da bi prešao u drugo polje... dakle šta sad- krene akcija i bam- odjednom se kamera diže na određenu visinu i počnemo do malo prije prelijepi svijet, gledati starim očima... mislim da bi to  bilo doslovno bez cilja... što vi mislite?

 

kužim neke njihove poteze (jer nemaju iskustva sa radnjom takvih igara) ipak i dalje sam skeptičan... trailer je dobar, ali sve što sam vidio je akcija... di su ti dijalozi? di je taj famozni RP? jer meni su oni za sada pokazali samo da je igra FPS...

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 3

I jos nesto jako vazno Blizzard pravi Diablo, a oni su napravili i Word of Warcraft tako da iza sebe imaju milione ako ne i miliarde, ne ovise od izdavaca i boli ih briga mogu da rade sto hoce i kako hoce pa tako sebi mogu priustiti da kazu mi necemo FPS ili 3rd Person Shooter, dok je u Besthedi malo drugacija situacija, nemozes usporedjivati ta dva developeara jer nije realno!!!

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice