Fallout 4

poruka: 2.003
|
čitano: 196.071
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Fallout 4

Napokon ga kupio sa season pass-om (iskoristivši akciju 50% na Steamu) i za sada sam zadovoljan, imam tek par sati gameplaya ;)

Ovaj novi patch je donio grafička poboljšanja za Nvidiu 10xx seriju i stvar izgleda brutalno :) 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Fallout 4

sad sam te počeo igrati F4, generalno mi je sve super osim razgovora s ljudima, ne bude mi sinkronizirana slika sa zvukom, dakle samo kada razgovaram sa NPCevima, inače je zvuk dobar. događa se to da mi neki lik nešto priča i u pola rečenice prekine i nastavi pričati sljedeću rečenicu. malo sam guglao i ljudi kažu kako treba uključiti vsync, jel zna netko jel ima neka druga solucija? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Fallout 4

igram igru na steamu, ali smo ju brat i ja skupa kupili preko njegovog računa i on ju sad sharea/dijeli samnom, igrao sam ju neko vrijeme redovito i sve je bilo super osim onog problema koji sam naveo u postu iznad ovog, ali nitko nijje odgovorio, vjerojatno nitko nije imao sličan problem. sad hoću opet igrati i uđem normalno u igru i nakon 1 minutu mi sve prekine i izađe na desktop, ne piše nikakav error, ništa mi ne usporava komp, kao da sam kliknuo na quit, ima li netko sličan problem? ako netko trenutno i ne igra a ima je instaliranu na steamu zamolio bi da proba ući pa da napiše kakva je situacija

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fallout 4

Za ostala pitanja ne mogu pomoći ali budući da je imam instaliranu, pokrenuo sam je, ušao u igru, šetao unaokolo nekih 10ak min i sve radi normalno, ne ruši se igra. 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Dado_ZG78 kaže...

Napokon ga kupio sa season pass-om (iskoristivši akciju 50% na Steamu) i za sada sam zadovoljan, imam tek par sati gameplaya ;)

Ovaj novi patch je donio grafička poboljšanja za Nvidiu 10xx seriju i stvar izgleda brutalno :) 

 

 Ja vrtim 60fps lock na rx570 .nevidim rzloga zasto nebi ti sa 1070. Kod mene je jos hrpa modova natrpana.

xfact
9 godina
offline
Fallout 4

jel može netko brzinski objasnit kako da stavim neke modove, a možda i preporučit neki? htio sam staviti true storm, nešto sa vremenskim uvjetima, i skinem nexus mod manager, al mi nije jasno baš šta bi trebao raditi. kod witchera 3 mi je bilo puno lakše jer je samo trebalo kopirati u folder mods

 

i jesam li ja to krivo shvatio ili bi trebao imat bethesda account da bi koristio modove?

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 10:37 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fallout 4
Cansee kaže...

jel može netko brzinski objasnit kako da stavim neke modove, a možda i preporučit neki? htio sam staviti true storm, nešto sa vremenskim uvjetima, i skinem nexus mod manager, al mi nije jasno baš šta bi trebao raditi. kod witchera 3 mi je bilo puno lakše jer je samo trebalo kopirati u folder mods

 

i jesam li ja to krivo shvatio ili bi trebao imat bethesda account da bi koristio modove?

A nije ti palo na pamet pogledati jedan od milijardu Youtube videa o F4 modovima?

11 godina
offline
Re: Fallout 4
Cansee kaže...

jel može netko brzinski objasnit kako da stavim neke modove, a možda i preporučit neki? htio sam staviti true storm, nešto sa vremenskim uvjetima, i skinem nexus mod manager, al mi nije jasno baš šta bi trebao raditi. kod witchera 3 mi je bilo puno lakše jer je samo trebalo kopirati u folder mods

 

i jesam li ja to krivo shvatio ili bi trebao imat bethesda account da bi koristio modove?

 googlaj nexus mod manager

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
offline
Re: Fallout 4
Cansee kaže...

jel može netko brzinski objasnit kako da stavim neke modove, a možda i preporučit neki?

Na prošloj strancii imaš listu modova koje sam ja stavljo...

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 9:31 (doktor1).
9 godina
offline
Fallout 4

napisao sam taj post dok sam bio na poslu, ne mogu baš previše tamo istraživat to i gledat videa na youtubeu, nadao sam se samo da će netko stavit neki link sa dobrim opisom ili me uputit na neki prijašnji post na ovoj temi. 

 

uglavnom, skužio sam sve što me dosad mučilo, instalirao sam nekoliko modova, za True Storm sam siguran da radi kako treba, odličan je, također sam stavio i Armorsmith Extended i tu sam sigurno stavio sve što treba, pojavi mi se na popisu mododva kad uđem u main menu i odem na Mods i tamo jesu neke 2 datoteke armorsmith ali su jako male, ispod 1 mb, a mod je veći od 200 MB, tako da mi je to sumnjivo, ne znam baš da radi, al mislim da sam sve instalirao kako treba. također sam i instalirao vivid landscape, baš mislim da sam napravio sve kako treba, al mi ga uopće ne prikazuje na popisu modova unutar igrice

dakle moje pitanje za armorsmith, mora li se u igri prikazati u modsu koliko je MB datoteka? mora li pisati 200 mb za taj mod? koliko sam shvatio morao bi moći nositi u isto vrijeme i kacigu i macku, a probam stavit skupa assault gas mask i military helmet i ne mogu

 

a što se tiče onog mog prvog problema, sa nesinkroniziranim razgovorm s likovima, također mi je bio lockpicking užasno brz, ograničio sam FPS na 90 u msi afterburneru, tj. rivia tuneru, i sad sve radi odlično, puno je ugodnije razgovarati s likovima

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 11:39 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4

igra mi je odlična usprkos buggovima kojih ima podosta. igrao sam sve fallout do sada tako da je i ovaj obavezan za prolazak barem jednom. jedino mi se ne sviđaju teksture, nisam skidao ove hd pizdarije ali trenutno mi na ultra ne izgledaju nimalo dobro. kao da igram f3 a ne f4. doduše isti je engine, zar ne? no vidjet ću s modovima još, ima ih hrpetina dobrih za teksture

6 godina
protjeran
offline
Fallout 4

 

fejs mi izbacio da sam ovo postao prije ravno 7 godina na svoj zidic

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Poz,

vjerovatno je vec neko odgovorio na pitanje ali aj

Kako da smanjim radioktivnost ?Vec mi je na pola one helth linije?

Sta da uzimam ,jedem ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...

Poz,

vjerovatno je vec neko odgovorio na pitanje ali aj

Kako da smanjim radioktivnost ?Vec mi je na pola one helth linije?

Sta da uzimam ,jedem ?

možeš konzumirati radX ili radAWAY, jedan te štiti a drugi ti smanjuje trenutnu radioaktivnost nisam siguran ali mislim da ti trenutno treba radaway.

 

također možeš otići kod liječnika i platiti mu da ti skine

 

ne sjećam se sad jel ima još koji način

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Cansee kaže...
goust78 kaže...

Poz,

vjerovatno je vec neko odgovorio na pitanje ali aj

Kako da smanjim radioktivnost ?Vec mi je na pola one helth linije?

Sta da uzimam ,jedem ?

možeš konzumirati radX ili radAWAY, jedan te štiti a drugi ti smanjuje trenutnu radioaktivnost nisam siguran ali mislim da ti trenutno treba radaway.

 

također možeš otići kod liječnika i platiti mu da ti skine

 

ne sjećam se sad jel ima još koji način

 

 

 Hvala .radX sam vidjao ali radAWAY ne ?Gdje ga nabavljam ?

 Ispade da je najbolje ne konzumirati nista radioktovno ?Ni vodu ni meso i sl .?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 13:02 (goust78).
9 godina
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...
Cansee kaže...
goust78 kaže...

Poz,

vjerovatno je vec neko odgovorio na pitanje ali aj

Kako da smanjim radioktivnost ?Vec mi je na pola one helth linije?

Sta da uzimam ,jedem ?

možeš konzumirati radX ili radAWAY, jedan te štiti a drugi ti smanjuje trenutnu radioaktivnost nisam siguran ali mislim da ti trenutno treba radaway.

 

također možeš otići kod liječnika i platiti mu da ti skine

 

ne sjećam se sad jel ima još koji način

 

 

 Hvala .radX sam vidjao ali radAWAY ne ?Gdje ga nabavljam ?

 Ispade da je najbolje ne konzumirati nista radioktovno ?Ni vodu ni meso i sl .?

 

čudno mi je da nisi još naletio na radaway, kolko se sjećam bilo ga je svuda, u first aid kutijama i onim chem coolerima, jel tražiš okolo loot i to? mislim da na svakoj drugoj lokaciji ima barem jedan radaway.

 

ja sam konzumirao sve redom i vodu i meso i razne lijekove, droge, chemove, ovisi što mi je trebalo, igrao sam na jednom stupnju težine nižem od survivala, very hard valjda, pa sam dosta kombinirao. ako ti treba health uzmeš štagod imaš i dobiješ malo radioaktivnosti, i onda poslije radaway i super. redovito sam koristio radX kad sam išao u vodu ili neka radioaktivna mjesta

 

nemoj se bojati konzumirati razne stvari, samo pročitaj kakvo ima djelovanje i koristiš što ti treba, postat ćeš nakon više korištenja tableta, alkohola i takvih stvari ovisan, ali onda odeš kod doktora i to riješiš

 

edit: naravno radaway i sve druge lijekove može kupiti kod raznih trgovaca

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 13:24 (Cansee).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Cansee kaže...
goust78 kaže...
Cansee kaže...
goust78 kaže...

Poz,

vjerovatno je vec neko odgovorio na pitanje ali aj

Kako da smanjim radioktivnost ?Vec mi je na pola one helth linije?

Sta da uzimam ,jedem ?

možeš konzumirati radX ili radAWAY, jedan te štiti a drugi ti smanjuje trenutnu radioaktivnost nisam siguran ali mislim da ti trenutno treba radaway.

 

također možeš otići kod liječnika i platiti mu da ti skine

 

ne sjećam se sad jel ima još koji način

 

 

 Hvala .radX sam vidjao ali radAWAY ne ?Gdje ga nabavljam ?

 Ispade da je najbolje ne konzumirati nista radioktovno ?Ni vodu ni meso i sl .?

 

čudno mi je da nisi još naletio na radaway, kolko se sjećam bilo ga je svuda, u first aid kutijama i onim chem coolerima, jel tražiš okolo loot i to? mislim da na svakoj drugoj lokaciji ima barem jedan radaway.

 

ja sam konzumirao sve redom i vodu i meso i razne lijekove, droge, chemove, ovisi što mi je trebalo, igrao sam na jednom stupnju težine nižem od survivala, very hard valjda, pa sam dosta kombinirao. ako ti treba health uzmeš štagod imaš i dobiješ malo radioaktivnosti, i onda poslije radaway i super. redovito sam koristio radX kad sam išao u vodu ili neka radioaktivna mjesta

 

nemoj se bojati konzumirati razne stvari, samo pročitaj kakvo ima djelovanje i koristiš što ti treba, postat ćeš nakon više korištenja tableta, alkohola i takvih stvari ovisan, ali onda odeš kod doktora i to riješiš

 Hvala druze tako cu i da radim ! Jos mi reci gdje da nadjem doktora ? :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
9 godina
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...
Cansee kaže...
goust78 kaže...
Cansee kaže...
goust78 kaže...

 Hvala druze tako cu i da radim ! Jos mi reci gdje da nadjem doktora ? :)

 u diamond city u bostonu, ne znam točno u kojoj si fazi igre, ali u svakom slučaju možeš vrlo brzo doći do diamond citya, najveće naselje u igri, imaš raznih trgovaca i ima i doktor

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Cansee kaže...
goust78 kaže...
Cansee kaže...
goust78 kaže...
Cansee kaže...
goust78 kaže...

 Hvala druze tako cu i da radim ! Jos mi reci gdje da nadjem doktora ? :)

 u diamond city u bostonu, ne znam točno u kojoj si fazi igre, ali u svakom slučaju možeš vrlo brzo doći do diamond citya, najveće naselje u igri, imaš raznih trgovaca i ima i doktor

 Poceo neki dan,level 7 sam cini mi se.Bio sam u Diamond city . :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Poz,igrao sam normalno par dana ali danas ne mogu vise da udjem u igru. Stoji ovaj pocetni ekran i ne mogu da skrolujem niti da pritisnem Continue niti bilo sta. Ni misem a ni tastaturom.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4

da nisi nekako upalio gamepad u opcijama?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Skullscar1989 kaže...

da nisi nekako upalio gamepad u opcijama?

 Igrao sam fifu 17 ,da nije nekako prebacio na gamepad ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...
Skullscar1989 kaže...

da nisi nekako upalio gamepad u opcijama?

 Igrao sam fifu 17 ,da nije nekako prebacio na gamepad ?

Jednostavno ištekaj gamepad pa probaj. Jadno za ovu igru da sama automatski preferira gamepad...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Paolo Maldini kaže...
goust78 kaže...
Skullscar1989 kaže...

da nisi nekako upalio gamepad u opcijama?

 Igrao sam fifu 17 ,da nije nekako prebacio na gamepad ?

Jednostavno ištekaj gamepad pa probaj. Jadno za ovu igru da sama automatski preferira gamepad...

 Hvala,nje mi palo to na pamet ! :)

 Bio je svo vrijeme ustekan gamepad ali dok nisao odigrao fifu nije prebacivao na njega u Fallout-u .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 10:10 (goust78).
8 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Mogu li kako da " napravim" nuclear cell za pokretanje onih odjela oklopa ili se samo nalaze odnosno kupuju ?

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4

vjerojatno ima neki mod za to. prošao sam glavnu priču u igri i trenutno imam cca 100 cellova uz činjenicu da iz power armora ne izlazim

12 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

ja ga presao 2 puta vec na surival a power armor nisam ni taknuo.. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4

ma power armor mi je super, daje neki badass osjećaj dok sam u njemu. pogotovo kad upalim jetpack pa se rušim na zemlju dok se sve trese oko mene haha

9 godina
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...

Mogu li kako da " napravim" nuclear cell za pokretanje onih odjela oklopa ili se samo nalaze odnosno kupuju ?

 

 nema pravljenja, kupuješ ili pronalaziš, s tim da sam ih ja imao toliko da nisam mogao potrošiti a nisam kupovao, već samo pronalazio

15 godina
offline
Re: Fallout 4
Cansee kaže...
goust78 kaže...

Mogu li kako da " napravim" nuclear cell za pokretanje onih odjela oklopa ili se samo nalaze odnosno kupuju ?

 

 nema pravljenja, kupuješ ili pronalaziš, s tim da sam ih ja imao toliko da nisam mogao potrošiti a nisam kupovao, već samo pronalazio

 Ma ja imam oko 70 komada od čega 60 do kraja punih. Koristio sam Power Armor tek na BoS misijama, u glowing sea i neke teške gdje sam se borio protiv deathclawa.

 

I ne nisam kupovao ni jednoga od tih cellova

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 14:34 (Jack Sparrow).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice