Far Cry 2

poruka: 650
|
čitano: 101.983
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far cry 2
16 godina
offline
Far Cry 2

Je ko probal ak igra vredi? Danas poslije posla je planiram igrat pa me zanima ak se opće isplati instaliravat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2

Ja sam probo..

 

Po meni vrijedi zaigrat, ali isto tako mi je Crysis bolji. Far Cry 2 je na gamespotu dobio 8.5, a Crysis vise od 9 ako se dobro sjecam. I otprilike je toliko i losiji Far Cry 2 iako bi ja mozda dao 8 / 10

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
moderator
offline
Far Cry 2

Ja planiram danas, crysis mi nije nes posebno iako vi kazete da je bolji, mozda mi ovo bude vise lezalo.

 

Opaska autoru:

Tema istog imena postoji u istom podforumu. Ovo je peta koja se bavi tom tematikom, ko ce sve te teme pratiti ako zeli da diskutira o FC2.

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

Far Cry 2 ima puno bolju pricu od Crysisa, ako nista drugo, realniju...Al Crysis je po meni daleko bolji, iako ni Far Cry 2 nije los i sigurno mu nebi dao ocjenu ispod 9/10 .Odlicna igra, mala velicina, brzo loadanje, ogromne mape i fenomenalna grafika....

 

Dosta duge spekuliralo da je igra samo neka beta verzija radi velicine i da ima samo 4 misije, al nije....Igra je stvarno velika 3.8GB :) . I sad kada uzmete u obzir da je Ubisoft rekao da ima vise od 50 sati igranja...Morate priznat, to zvuci jako impresivno :)

Asus Maximus Extreme, E8400@ 4GHZ, Zalman 9500, 2 X 1GB Corsair XMS3 @ 1433MHz, XFX 8800GT@ 700/1750/1000 Creative Labs X-Fi Xtreme Music, Chieftec BA-01B-B-B Razer Copperhead & Goliathus
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 2

A od tih 50 sati 25 ode na vozikanje s lokacije na lokaciju. :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Far Cry 2

Meni licno se okruzenje crysisa ne svidja jer me podsjeca na FC1, odnosno dosadilo mi je.

Zato mislim da ce meni FC2 biti igriviji.

 

Sto se tice te velicine, jesi li siguran da je full igra, odnosno jesi dosta igrao?

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

Ovo je sada FC2 tema. Ostale su zaključane.

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

Ja sam igru igrao tek 3 sata i mogu reći da je igra sasvim dobra... na razini Crysisa s tim da ima zaista neka genijalna rješenja. Jedino što me iritira je glupi trag koji ostavlja ručna bomba kada je bacaš... nelogično.

Ali atmosfera i rješenje igre u svim segmentima do sada 10/10.

Da elaboriram: Far Cry 2 je toliko nelinearan i toliko zabavan... i toliko osvježavajuć, da je kupnja ove igre bila pun pogodak. Vidim da se Gamespot žali na to da priča nije kakva je mogla biti i to je totalno bezveze.

Ono gdje je Crysis propustio, tu Far Cry 2 uzima titulu kralja. Grafički je 7/10 Crysisa, ali sveukupnim dojmom gameplaya Crysis je tek 8/10 Far Crya 2.

 

Svakako preporučam igrati!

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2008 11:12 (naxeem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Far Cry 2

Ti imas 3870x2, jel tako?

Daj dojmove kako se igra izvodi, osim testova na netu koji su mi nekako daleki, niko se ovdje nije izjasnio o performansama, sto je bitna stavka (dobr, malo je ljudi i igralo do sad).

Koja reza, koje postavke, koliko FPS? :)))

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
DrNasty kaže...

Ti imas 3870x2, jel tako?

Daj dojmove kako se igra izvodi, osim testova na netu koji su mi nekako daleki, niko se ovdje nije izjasnio o performansama, sto je bitna stavka (dobr, malo je ljudi i igralo do sad).

Koja reza, koje postavke, koliko FPS? :)))

3870X2, da. 1920x1200, 0xAA ide jako fino. Nisam točno gledao FPS, ali brže nego Crysis (8.10 hotfix driveri). Nije 60 FPS i ozbiljno razmišljam o kupnji 4870X2 za multiplayer ... :D Ali vrlo igrivo i vrlo, vrlo zabavno.:) --- nelinearnost i ogromnost ove igre čine me jako nervoznim... Sinoć sam ostao budan do 5 zbog FC2 :)))

Moram napomenuti da je ovo moj dojam s početka igre. Možda kasnije bude lošiji:)
Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2008 11:11 (naxeem).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
Solo761 kaže...

A od tih 50 sati 25 ode na vozikanje s lokacije na lokaciju. :P

 Ne ako sletis s mosta autom odmah u prvoj misiji :DDDD
P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
naxeem kaže...
3870X2, da. 1920x1200, 0xAA ide jako fino. Nisam točno gledao FPS, ali brže nego Crysis (8.10 hotfix driveri). Nije 60 FPS i ozbiljno razmišljam o kupnji 4870X2 za multiplayer ... :D Ali vrlo igrivo i vrlo, vrlo zabavno.:) --- nelinearnost i ogromnost ove igre čine me jako nervoznim... Sinoć sam ostao budan do 5 zbog FC2 :)))

Moram napomenuti da je ovo moj dojam s početka igre. Možda kasnije bude lošiji:)
 Izgledat ces ko Mislav Bago ako budes svaki dan do 5 ujutro ganjao Daleko plakanje 2Belji se
Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
16 godina
offline
Far Cry 2

Evo da i ja podijelim dojmove.Igra je zadnje smece.Te ocijene od 9/10 su najveca glupost koju sam vidio.Igra ima dobru grafiku,ali to je sve sto ima.Gameplay katastrofa,borba s protivnicima katastrofa,upravljanje vozilima 0 bodova.Crysis je za ovu igru remek djelo.Ne kupujte ni u snu,nije vrijedna ni skidanja s torenta.Pozalicete,vjerujte mi. Moja ocijena? 3/10 samo zbog grafike.Ako smatrate da je gledanje u ekran bez da se zabavljate zabava.

 

Kao prvo.Interakcija s okolisem je minimalna,znaci nista nije moguce unistiti,tako da se ova igra uopce ne moze usporedjivati s Crysisom u kojem je sve interaktivno.Ako se pitate zasto imate tako puno slicica u sekundi s najvecim detaljima,to vam je odgovor.Druga stvar,graficki igra uopce nije senzacionalna s obzirom na limit u interaktivnosti.Ako cemo je usporedjivati s necim slicnim,onda bi to prije bio Call of Duty 4 koji prema mom misljenju ima bolju grafiku sa svim detaljima na max.

 

Drugo kakva je to debilana kad pucas u protivnike?Krv lije na hektolitre,a kad umru,padnu kao daske bez ijednog oziljka,a od krvi ni traga?Da ne spominjem da im je AI na razini retardirane amebe.Upravljanje vozilima je kao da vozis frezu.Kad hoces vidjeti svoju lokaciju na mapi moras stisnuti tipku 5,(jel to nije moglo biti rijeseno s mini mapom?!) i lik izvadi mapu preko citavog ekrana i drzi jos jednu glupost u ruci,uredjaj za detekciju dijamanata koji svijetli kad ste u blizini dijamanta.Pa ne pada mi napamet traziti dijamante po ekranu s tom debilanom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2008 12:00 (Romano).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
RE: Far Cry 2
F1-IVO kaže...
 Izgledat ces ko Mislav Bago ako budes svaki dan do 5 ujutro ganjao Daleko plakanje 2Belji se
 Ma nece, naxeem ima LED osvjetljenje :)))

 Jedva cekam da dodjem kuci, zainteresirali ste me.
Naxeem, moze jos jedno pitanje:
Verzija koju si kupio, koliko iznosi GB (koliko DVD-ova)? Ako nije tajna... samo onako, informativno... :)))
Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

Malo sam igrao, tako da ne mogu nesto posteno jos rec. Grafika je super, mapa ogromna.

Inace na 8600 GTS i e4600@3GHz imam 30-ak FPS-a, 1280x1024 sve na high + real trees,fire i physic na very high - tako da sam ja super zadovoljan :)

-The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it -
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
Romano kaže...

Evo da i ja podijelim dojmove.Igra je zadnje smece.Te ocijene od 9/10 su najveca glupost koju sam vidio.Igra ima dobru grafiku,ali to je sve sto ima.Gameplay katastrofa,borba s protivnicima katastrofa,upravljanje vozilima 0 bodova.Crysis je za ovu igru remek djelo.Ne kupujte ni u snu,nije vrijedna ni skidanja s torenta.Pozalicete,vjerujte mi. Moja ocijena? 3/10 samo zbog grafike.Ako smatrate da je gledanje u ekran bez da se zabavljate zabava.

Huh... ja nisam dobio takav dojam. Grafika je lošija nego u Crysisu, ali od gameplaya u ova 3 sata što sam igrao, zaista sam zadovoljan. Imaš ti možda neke konkretne zamjerke?
DrNasty kaže...
F1-IVO kaže...
 Izgledat ces ko Mislav Bago ako budes svaki dan do 5 ujutro ganjao Daleko plakanje 2Belji se
 Ma nece, naxeem ima LED osvjetljenje :)))

 Jedva cekam da dodjem kuci, zainteresirali ste me.
Naxeem, moze jos jedno pitanje:
Verzija koju si kupio, koliko iznosi GB (koliko DVD-ova)? Ako nije tajna... samo onako, informativno... :)))
Nemam LED :(((( - UK verzija na dva DVD-a sa game.co.uk:) - 1 igra, drugi dodatak.
Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
Solo761 kaže...

A od tih 50 sati 25 ode na vozikanje s lokacije na lokaciju. :P

 Meni je igra bas zbog puno hodanja/vozanja/plovljenja super. Redom svi daju negativne komentare za brzi prijelaz kod Obliviona, a sad i u FC2 zbog toga sto ti treba dugo da predjes.
Gentoo user. :')
15 godina
protjeran
offline
Far Cry 2

Koja je konfiguracija za far cry 2 jeli jača od crysisa na najslabije

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2

Far Cry 2 radi puno puno finije na istom racunala od Crysisa

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
Romano kaže...

Evo da i ja podijelim dojmove.Igra je zadnje smece.Te ocijene od 9/10 su najveca glupost koju sam vidio.Igra ima dobru grafiku,ali to je sve sto ima.Gameplay katastrofa,borba s protivnicima katastrofa,upravljanje vozilima 0 bodova.Crysis je za ovu igru remek djelo.Ne kupujte ni u snu,nije vrijedna ni skidanja s torenta.Pozalicete,vjerujte mi. Moja ocijena? 3/10 samo zbog grafike.Ako smatrate da je gledanje u ekran bez da se zabavljate zabava.

 

Kao prvo.Interakcija s okolisem je minimalna,znaci nista nije moguce unistiti,tako da se ova igra uopce ne moze usporedjivati s Crysisom u kojem je sve interaktivno.Ako se pitate zasto imate tako puno slicica u sekundi s najvecim detaljima,to vam je odgovor.Druga stvar,graficki igra uopce nije senzacionalna s obzirom na limit u interaktivnosti.Ako cemo je usporedjivati s necim slicnim,onda bi to prije bio Call of Duty 4 koji prema mom misljenju ima bolju grafiku sa svim detaljima na max.

 

Drugo kakva je to debilana kad pucas u protivnike?Krv lije na hektolitre,a kad umru,padnu kao daske bez ijednog oziljka,a od krvi ni traga?Da ne spominjem da im je AI na razini retardirane amebe.Upravljanje vozilima je kao da vozis frezu.Kad hoces vidjeti svoju lokaciju na mapi moras stisnuti tipku 5,(jel to nije moglo biti rijeseno s mini mapom?!) i lik izvadi mapu preko citavog ekrana i drzi jos jednu glupost u ruci,uredjaj za detekciju dijamanata koji svijetli kad ste u blizini dijamanta.Pa ne pada mi napamet traziti dijamante po ekranu s tom debilanom.

 
Tebi se ili neko iz Ubisofta jako zamjeriu u zivotu ili si jednstavno ljubomoran kaj je igra dobra :) .Mislim, nemoj me sad krivo shvatit, igra nije najbolja na svijetu, i sigurno nije bolja od Crysisa, al jbm ,pa ne moras ju zato pljuvat...Kaj se tica upravljanja vozila, isto je ko i kod Crysisa, ko da vozis frezu :) ,to je istina....AI je isto malo bedast, al zato probaj igrat igru na Hard pa bum te onda pito kak su protivniki glupi :) .Kad te lik potepe s 40 metri udaljenosti sa obicnim pistoljem (dobro, to je vec nerealno, al ono, ocu rec, da su likovi puno pametniji kad je teze) . Uglavnom, malo si ipak previse popljuvo igru
Asus Maximus Extreme, E8400@ 4GHZ, Zalman 9500, 2 X 1GB Corsair XMS3 @ 1433MHz, XFX 8800GT@ 700/1750/1000 Creative Labs X-Fi Xtreme Music, Chieftec BA-01B-B-B Razer Copperhead & Goliathus
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
dainese46 kaže...
Kad te lik potepe s 40 metri udaljenosti sa obicnim pistoljem (dobro, to je vec nerealno, al ono, ocu rec, da su likovi puno pametniji kad je teze) . Uglavnom, malo si ipak previse popljuvo igru
 Što je nerealno? Što znači "potepe"?
Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

evo jučer sam je fino skinuo i igra kao igra je super samo mislim reć da grafika nije onakva kako sam mislio da će bit. imam puno više fps-ova u crysisu. i crysis šta je je ima bolju grafiku.

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

Meni s 8800gt na 1680x1050 2xAA sve very-high ne pada ispod 32-fps.a tocnije stalno stoji..graficki nije kao crysis ali se lakse izvodi..Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 2

Imam E8400, 4Gb RAM-a i HD 4870. Na 1680x1050, 2xAA, sve na very high, DX10 radi u prosjeku na 47FPS-a.

 

Da, bez hotfixa, s njim će porasti performanse, premda ne vidim razlog da ga instaliram budući da igra radi savršeno

...something diabolic
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2008 16:15 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Far Cry 2
Bruno kaže...

Malo sam igrao, tako da ne mogu nesto posteno jos rec. Grafika je super, mapa ogromna.

Inace na 8600 GTS i e4600@3GHz imam 30-ak FPS-a, 1280x1024 sve na high + real trees,fire i physic na very high - tako da sam ja super zadovoljan :)

 Ovo me je jako ohrabrilo, očekivao sam vrlo hardverski zahtijevnu igru, ja imam 9600GT, reci da li ti igra malo trza kod eksplozije ili tako tih stvari kao u crysisu.
AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Far Cry 2

Imam jedno pitanje Romano je popljuvo igru(svatko ima pravo na svoje mišljenje), ali je rekao da nema nikakve interakcije s okolišem, pa ja sam na youtubu vidio da se drveća mogu uništiti, da se bilje savija kada prolaziš pokraj njega i rekli su da će se svaki objekt moći uništiti, pa onda se pitatm kako to Romano kaže da nema interakcije s okolinom?

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Far Cry 2
Dodinho kaže...

Imam jedno pitanje Romano je popljuvo igru(svatko ima pravo na svoje mišljenje), ali je rekao da nema nikakve interakcije s okolišem, pa ja sam na youtubu vidio da se drveća mogu uništiti, da se bilje savija kada prolaziš pokraj njega i rekli su da će se svaki objekt moći uništiti, pa onda se pitatm kako to Romano kaže da nema interakcije s okolinom?

 Uzmes zolju i opalis u drvo,kucu ili sta god i vidjeces interakciju :)To da se biljke savijaju kad prolazim,bas i nisam primjetio
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
Dodinho kaže...
 Ovo me je jako ohrabrilo, očekivao sam vrlo hardverski zahtijevnu igru, ja imam 9600GT, reci da li ti igra malo trza kod eksplozije ili tako tih stvari kao u crysisu.
 Nista mi ne trza. Ispod 27-28 FPS mi nije palo u nijednom dijelu zasada. Stvarno sam iznenaden, super grafika a sve vrlo dobro optimizirano.
-The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it -
16 godina
offline
RE: Far Cry 2
Dodinho kaže...

Imam jedno pitanje Romano je popljuvo igru(svatko ima pravo na svoje mišljenje), ali je rekao da nema nikakve interakcije s okolišem, pa ja sam na youtubu vidio da se drveća mogu uništiti, da se bilje savija kada prolaziš pokraj njega i rekli su da će se svaki objekt moći uništiti, pa onda se pitatm kako to Romano kaže da nema interakcije s okolinom?

 Nemoze se bas svaki objekt unistiti ali ih se dosta moze.
Npr. bila je skupina drvenih kutija u jednoj kuci i pogodio sam ju bazukom. Niti ogrebotine...
Inace sve u svemu igra je zakon i zabavna. Pogotovo zato jer mogu igrati sa KOSOVAROM!!!!!11 iz bivse Yuge!!!! :P
Mislim da se zove Josip i to mi je presmijesno.
Fizika auta u voznji mi se bas ne svidja ali nista strasno. Bolje od DiRTa u svakom slucaju. :P
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

Daleko plakanje 2 instalirano i prvi dojmovi su vrlo pozitivni.Rezolucija 1280x1024,very high,2xAA i sve glatko tece.FPS-ima se ne zamaram.Bitno da nema trzanja kod velike guzve na ekranu.Neznam dal mozda nesto nisam nastimao dobro al nema onog ciljnika na ekranu (mislim da se to zove crosshair jel da?).

EDIT:nasao sam u opcijama crosshair i sad imam ciljnik...jeeeeeee

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2008 18:36 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far cry 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice