FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 561.176
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Ima li kakav sbc gdje mogu da iskoristim fazio-a?

Možeš ga iskoristiti u bilo kojem sbc

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Znam to ali ko velim da ga ne potrosim uludo.Ipak je 88 rate.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Nije lose za SBC !

Sad sam oderao ovoga 3:0,da ja imam takav tim bilo bi gulenje na zivo ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 11:37 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Eto najveca greska sto nisam napravio onog rozog jesusa igrao sam 3 puta protiv njega imao je 7 suteva i 6 golova ovaj jedan promasaj to je frajer pucao sa njime sa negdje 35m. Prestrasan napadac Messi i Ronaldo mu nisu do koljena ima statse 85 a igra koda ima 95.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Eto najveca greska sto nisam napravio onog rozog jesusa igrao sam 3 puta protiv njega imao je 7 suteva i 6 golova ovaj jedan promasaj to je frajer pucao sa njime sa negdje 35m. Prestrasan napadac Messi i Ronaldo mu nisu do koljena ima statse 85 a igra koda ima 95.

 Sad sam pobjedio jednog sa Jesusom pink 3:2 ,da mi je 2 gola Jesus !Nezaustavljiv ...

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Eto najveca greska sto nisam napravio onog rozog jesusa igrao sam 3 puta protiv njega imao je 7 suteva i 6 golova ovaj jedan promasaj to je frajer pucao sa njime sa negdje 35m. Prestrasan napadac Messi i Ronaldo mu nisu do koljena ima statse 85 a igra koda ima 95.

 Drag mi Jesus kao nekada Aguero. Znao sam da će doći pink varijanta i odmah sam je složio a onda oko njega posložio brazilce za zajebanciju.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Da li ima sbc do 20 k? Toliko imam. Bpl.

Necu pack vec igraca direktno ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 16:20 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Ja imam Jesusa i na prvu mi je bio bomba, sad svako malo bljesne..

Sada u WL me krenulo fino, 8 pobjeda, 3 izgubljene a gubio sam evo vam slike pa da vidite, parodija.

 

ovu ekipu sam slozio kad sam napravio Jesusa jer sam i Luiza dobio u SBC-u

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=ieb2Hc63nMEGx:FFA17PCC

 

plus jos imam talijane, spanjolce i francuze

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=j21Ngi5VnMEGy:FFA17PCC

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 16:56 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

 

ovu ekipu sam slozio kad sam napravio Jesusa jer sam i Luiza dobio u SBC-u


 

 Odigrao sve ove sbc i nisam dobio igrača vrijednog pažnje. Pa dokle će me ova karma slijediti?

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Poz, da li neko moze da mi napravi SBC za Sona 89?

Imam IF Gameira i 88 Fazia ,treba mi jos 2 if igraca .
Ostalo ce biti BPL igraci .
  Thiago 94 i Keita 86 su kao najeftiniji IF ..

Da li smijem sa drugog,mog, acc da prebacio coinse ?

Ako prebacim imacu oko 80 k !

Ima li neko bolji predlog od ovog mog ?

 

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 7:50 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

Poz, da li neko moze da mi napravi SBC za Sona 89?

Imam IF Gameira i 88 Fazia ,treba mi jos 2 if igraca .
Ostalo ce biti BPL igraci .
  Thiago 94 i Keita 86 su kao najeftiniji IF ..

Da li smijem sa drugog,mog, acc da prebacio coinse ?

Ako prebacim imacu oko 80 k !

Ima li neko bolji predlog od ovog mog ?

 

 

Evo, ovo te sve zajedno dođe 82k coinsa po cijenama u pola devet ujutro dok sam ovo slagao, dok sam thiago dođe 59k coinsa i to sam našao samo jednu karticu po toj cijeni a keitu nisam našao na marketu ispod 39500 coinsa. Možeš sada umjesto reida ubaciti IF shawcrossa ili jagielku koji su cijenom kao i reid a još će ti podići ukupan che. Ovisno koju karticu u trenutku kupnje možeš uzeti najpovoljnije. Isto na RM možeš staviti Mahreza. Iskombiniraj si što će te doći jeftinije. U svakom slučaju kaj god iskombiniraš doći će te puno jeftinije od onoga kaj si ti složio. Vrlo vjerojatno da se još jeftinije složiti ali ne da mi se listati market. Treba potrošiti bar pola sata na marketu snimajući cijene i tražeći najpovoljniju kombinaciju. Ovo sam složio za par minuta

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 8:58 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

Poz, da li neko moze da mi napravi SBC za Sona 89?

Imam IF Gameira i 88 Fazia ,treba mi jos 2 if igraca .
Ostalo ce biti BPL igraci .
  Thiago 94 i Keita 86 su kao najeftiniji IF ..

Da li smijem sa drugog,mog, acc da prebacio coinse ?

Ako prebacim imacu oko 80 k !

Ima li neko bolji predlog od ovog mog ?

 

 

Evo, ovo te sve zajedno dođe 82k coinsa po cijenama u pola devet ujutro dok sam ovo slagao, dok sam thiago dođe 59k coinsa i to sam našao samo jednu karticu po toj cijeni a keitu nisam našao na marketu ispod 39500 coinsa. Možeš sada umjesto reida ubaciti IF shawcrossa ili jagielku koji su cijenom kao i reid a još će ti podići ukupan che. Ovisno koju karticu u trenutku kupnje možeš uzeti najpovoljnije. Isto na RM možeš staviti Mahreza. Iskombiniraj si što će te doći jeftinije. U svakom slučaju kaj god iskombiniraš doći će te puno jeftinije od onoga kaj si ti složio. Vrlo vjerojatno da se još jeftinije složiti ali ne da mi se listati market. Treba potrošiti bar pola sata na marketu snimajući cijene i tražeći najpovoljniju kombinaciju. Ovo sam složio za par minuta

 Hvala ,slozio sam ,konacno neki dobar igrac u klubu ! :)

 Juce me tip razbio 6:2 ,Son dao sve golove za njega .

4321 ,nazad su mu svi ,napred samo Marial,Son i saqiri .

Onako ne moze da se igra bez co-op kamere ili lik gleda radar .jbg !

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Jubilarni 400. poraz. :)

Mojih je jedno cca 300,ostalo je drustvo iz coska napravilo . :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 9:25 (goust78).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Ono kad ti igrace pogodi autizam

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Juce me tip razbio 6:2 ,Son dao sve golove za njega .

4321 ,nazad su mu svi ,napred samo Marial,Son i saqiri .

Onako ne moze da se igra bez co-op kamere ili lik gleda radar .jbg !

 

 Ne znam što lik gleda ali samo okomito ide na gol a ti oko njega plešeš kao balerina. Svaki put ti izađe sam na golmana? Tragičan si bio tu tekmu u obrani. Baš ono katastrofa. U napada predugo čekaš a sve je u timingu. Igrač ti na 16m doda loptu i krene unutra i umjesto da mu vratiš ti okrečeš igru na drugu stranu gdje ti igrač nema šanse primiti loptu. Ljepota je u jednostavnosti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Kako do poboljsam odbranu? Tacno uvjek me predje?
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Kako do poboljsam odbranu? Tacno uvjek me predje?

 Samo igrom...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Sad sam dobio niz dobrih utakmica. Tako mora a sto ti rece ko je bolji bolji je!
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
offline
FIFA 17

Danas sam skupio hrabrosti i odigrao nakon dva mjeseca online 5 tekmi. Dobro sam podnio, pogotovo rezultatski. Srce izdržalo no sada sam konkurentan tamo negdje za 7 div.  Prvu tekmu lik me prebije 11-1, drugu izgubim na penale, treću me opet neki lik prebije 7-0, četvrtu izgubim 3-1 i petu povedem 5-0 i lik izađe. Za danas dosta. Kud sam van svake forme tuda i sve kontra mene. Svako odbijanje, ničija lopta, kiks, smiješna situacija, sve se događa meni. U obrani sam katastrofa. Dok ne pohvatam konce likovi me vozaju za popizditi. Sve nešto plešem oko igrača. Smiješno. Da mi se igra može toliko srozati u dva mjeseca, nevjerojatno. U međuvremenu sam igrao offline i bez problema derao prvu diviziju na najtežem. No koliko to nema veze s online najbolje sam se danas uvjerio. To su dvije različite igre.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 20:42 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 17

Pozdrav ljudi, ako ima netko za kakvu tekmu, dodajte me slobodno na originu IlISelweIII.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17

Nisam dugo igrao i tek sada vidim koliko je ovo smeće od igre. Ima maverick pravo. Ova igra pravi budalu od tebe. Danas idem dva puta sam na golmana i odjednom mi igrač samo stane i ne mogu ga pomaknuti? Lik me čupa s leđa, jedva se održavam na nogama, ne mogu dodati, ništa, i onda me pregazi uzme loptu i pukne s 18 m i lopta doslovno kroz trbuh prođe mome golmanu. Lik ima momčad sa svim crvenim linijama. Nakon tekme ima točnost dodavanja 95%. Samo neke pete i sve prolazi. Infarkt sam dobio. Zabije mi 4 ista gola.

 

Drka po korner liniji i zavrne na 11 m po zemlji. 6 mojih igrača i samo jedan njegov. Svim mojim igračima lopta prolazi kroz noge, u raskoraku i uvijek dođe do njegovog koji stoji sam kao duh. Ne mogu ništa. S druge strane njegov golman čuda brani. Odigram dvije lopta na drugu stativu gdje je moj igrač sam. Prvi put padne preko lopte a drugi put lopta se od njega odbije kao od zida? Gledam i ne vjerujem. I tako cijeli dan. Jesam, lošiji sam u obrani nego inače jer nisam fakat dugo igrao ali ovo što mi se događa je za popizditi..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Izmace mi acc. sa Messi-em za 1 e ,odbidova me tip ,ja plasirao 56 e on 57 e u zadnjoj sekundi !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 8:30 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

Izmace mi acc. sa Messi-em za 1 e ,odbidova me tip ,ja plasirao 56 e on 57 e u zadnjoj sekundi !

 Nisi pazio

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Dobar acc. za malo para. Dodijao mi vise Musa.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Dobar acc. za malo para. Dodijao mi vise Musa.

 Za koji tjedan izlazi nova igra. Uloži to u novu igru, možda te nekaj strese...

6 godina
offline
FIFA 17

To bi kupio citav Origin acc?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Da,i ps4 i EA acc.

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 11:54 (goust78).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Sad opet sve ispocetka?! Ne znam da li cu moci od 0 da krecem?!

bez coinsa ....

Market da pratim mrzi me ...

Od igre slaba valjda ako ne igras wl ili draft .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 11:58 (goust78).
6 godina
offline
FIFA 17

Mislim, ja bi ti preporucio da uzmes radije FIFU 18 ali ako hoces, mogu vidjeti za koliko bi ti bio spreman prodati svoj. Nema Messia ni Ronalda ali ima 94 Alonso, 95 Lahm, hrpa TOTS, IF 86 Martial, 2POTM Son i sl.

Ako ih prodas mozes uzeti Messija i Ronalda. Ako hoces, mogu ti izlistati sve spec. karte u DMu kad se vratim doma. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
sexytoiletpaper kaže...

Mislim, ja bi ti preporucio da uzmes radije FIFU 18 ali ako hoces, mogu vidjeti za koliko bi ti bio spreman prodati svoj. Nema Messia ni Ronalda ali ima 94 Alonso, 95 Lahm, hrpa TOTS, IF 86 Martial, 2POTM Son i sl.

Ako ih prodas mozes uzeti Messija i Ronalda. Ako hoces, mogu ti izlistati sve spec. karte u DMu kad se vratim doma. 

 Prednarucio sam fifu 18 ,standared edit.

 Vidi koliko trazis ? :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 13:26 (goust78).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice