FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.857
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Uživam u Fifi zadnja 2-3 dana. Ogroman napredak u mojoj igri nakon samo male promjene taktike, prelaska na žičnu konekciju i monitor.

Jučer izdominirao Div 3 (7-1-2, od čega mi je za jedan poraz pukla veza) i prvi put od kako igram sam uvjeren da mogu doći u Div 1. Uz to, gotovo svi imaju bolje ekipe od mene što uspješno neutraliziram u obrani pa mi je još veći gušt. U napadu ionako može svatko zabit svakom 

 Ja sam vec par sezona za redom siguran u 1 diviziji igram na monitoru sad kad predjem na tv videcemo kako ce biti.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Sta da mijenjam u perspektivi? Ima li smisla if Obianga da uzimam ili nekog if CB? Ne igram vise SB samo online div. tako da coinsa nema previse.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Sta da mijenjam u perspektivi? Ima li smisla if Obianga da uzimam ili nekog if CB? Ne igram vise SB samo online div. tako da coinsa nema previse.

 Nemoj se ljutiti ali popizdim na ovakva pitanja. Stari, pa ti igraš i ti najbolje vidiš gdje ti škripi i u obrani i u vezi i u napadu. Nas pet može ti dati pet različitih savjeta i svi možemo biti u pravu. Nikada nisam nikoga pitao kojeg igrača da stavim u momčad. To sam moraš osjetiti. Nekome jednostavno neki igrač ne odgovara dok drugome je ključna figura u momčadi. Igraj i kroz igru sam nadograđuj momčad onako kako ti misliš da je najbolje za tebe.

 

Uzeo sam jeftino otw aubameyanga i sancheza i kompletno si sjebao igru. Jednostavno mi ne odgovaraju. Uzeo sam ih samo iz razloga što se nadam da će kroz tjedan dva nešto odigrati i dobiti nadogradnju pa da ih utopim. Do tada igram s njima i užasno se mučim, dok jedan frend ne može zamisliti svoju momčad bez aubameyanga. Iskreno, meni je za kuac. Možda bi tebi bio sjajan. I to je sva poanta.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...
Sta da mijenjam u perspektivi? Ima li smisla if Obianga da uzimam ili nekog if CB? Ne igram vise SB samo online div. tako da coinsa nema previse.

 Nemoj se ljutiti ali popizdim na ovakva pitanja. Stari, pa ti igraš i ti najbolje vidiš gdje ti škripi i u obrani i u vezi i u napadu. Nas pet može ti dati pet različitih savjeta i svi možemo biti u pravu. Nikada nisam nikoga pitao kojeg igrača da stavim u momčad. To sam moraš osjetiti. Nekome jednostavno neki igrač ne odgovara dok drugome je ključna figura u momčadi. Igraj i kroz igru sam nadograđuj momčad onako kako ti misliš da je najbolje za tebe.

 

Uzeo sam jeftino otw aubameyanga i sancheza i kompletno si sjebao igru. Jednostavno mi ne odgovaraju. Uzeo sam ih samo iz razloga što se nadam da će kroz tjedan dva nešto odigrati i dobiti nadogradnju pa da ih utopim. Do tada igram s njima i užasno se mučim, dok jedan frend ne može zamisliti svoju momčad bez aubameyanga. Iskreno, meni je za kuac. Možda bi tebi bio sjajan. I to je sva poanta.

 Posto volim da guram loptu napamet na brzanca onda bi mi vjerovatno odgovarao :)

 Samo nemam coinsa za ovog Aubu " engleza " !

 A coinsa nemam kao ti ,zato ne mogu da lutam sa kupovinom igraca ,zato i pitam !

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 11:32 (goust78).
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Nova verzija moje momcadi...

 

 

 

Next na listi:

1. LLoris

2. Walker (84)/Valencia

3. Auba (kojeg sanjam već mjesec dana ali nikako skupit para)

4. neki LB - ako imate ideju - a da nisu crne kartice i sl.

 

Nakon toga isključivo crne/special kartice.

 

P.S. ja ih zovem crne kartice :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 12:19 (nadimaknaforumu).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

Nova verzija moje momcadi...

 

 

 

Next na listi:

1. LLoris

2. Walker (84)/Valencia

3. Auba (kojeg sanjam već mjesec dana ali nikako skupit para)

4. neki LB - ako imate ideju - a da nisu crne kartice i sl.

 

Nakon toga isključivo crne/special kartice.

 

P.S. ja ih zovem crne kartice :)

 U kojoj si sad div. ?

 Ja se sinoc vratio u 6. :)

 Sto sam u nizoj div. sve me vise hvata strah od igre ... :)

 

Mislim da ti je pametnije ulagati coinse u napad ,vidis da ljudi kazu da od odbrane nema nista ....

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 12:30 (goust78).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

2 dana sam imao goste pa nisam palio konzolu. Za vikend sam jako malo igrao jer sam je druga opcija bila da uzmem normabellle kako sam igrao/potrošio 100k coinsa na packove i dobio - kako su neki danas napisali 81 rated igrace za koje nikad nisam cuo.

 

tako da sad sam se smirio - 8 divizija sam.

A pazi ovo - bio sam 8 divizija i krenem dobro, 2 pobjede i nakon toga samo porazi :( i zadnja tekma fali mi neriješeno da ostanem u 8 diviziji.. Šta se dogodilo? Zadnju tekmu uđem u Q - dva puta izlazim jer dobijem igrače koji su od 2013/2014 i pretpostavjam da su dobri i izadjem. Dodje neko "October 2017" i msilim si - ajd bolje nego 2014. i udjemu igru a ono ima sve crne kartice... i krenemo igrat - 1:0 u 3 min - primim gol... i do cca 25 min igramo - cura dodje i stisne mi na konzoli da izadje DVD od FIFE - automatski se DC-am.

ne ulazimo sada u to zasto je to napravila - ali mogu razumjeri obzirom na to koliko sam psovao/derao se i sl.

 

i ulogiram se ponovno u igru - kad ono ja opet div.8. Tako da neznam iz kojeg razloga FIFA mi je dala neriješeno tu tekmu... malo cudno... al ispada da je bolje prošlo nego da sam igroa do kraja jer bi izgubio i nebi ni dobio taj 1 bod.

 

Dakle, sad asm 8 divizija i idem prema 7 za vikend ;) Ne igram SB uopce pa necu dobit ni tu nista love.  Prošli vikend sam SB odigrao samo u subotu 4 tekme i nedjelju. Dosao sam do Silver 2 pa sam bar dobio 10k ako se ne varam (mozda sam bio S1) ne sjecam se, znam samo da sam dobio 10k.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 

Uzeo sam jeftino otw aubameyanga i sancheza i kompletno si sjebao igru. Jednostavno mi ne odgovaraju.

 

ajd mi prodaj Aubu za 20k?

 

Pošaljem ti 6-pack heinekena doma.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

2 dana sam imao goste pa nisam palio konzolu. Za vikend sam jako malo igrao jer sam je druga opcija bila da uzmem normabellle kako sam igrao/potrošio 100k coinsa na packove i dobio - kako su neki danas napisali 81 rated igrace za koje nikad nisam cuo.

 

tako da sad sam se smirio - 8 divizija sam.

A pazi ovo - bio sam 8 divizija i krenem dobro, 2 pobjede i nakon toga samo porazi :( i zadnja tekma fali mi neriješeno da ostanem u 8 diviziji.. Šta se dogodilo? Zadnju tekmu uđem u Q - dva puta izlazim jer dobijem igrače koji su od 2013/2014 i pretpostavjam da su dobri i izadjem. Dodje neko "October 2017" i msilim si - ajd bolje nego 2014. i udjemu igru a ono ima sve crne kartice... i krenemo igrat - 1:0 u 3 min - primim gol... i do cca 25 min igramo - cura dodje i stisne mi na konzoli da izadje DVD od FIFE - automatski se DC-am.

ne ulazimo sada u to zasto je to napravila - ali mogu razumjeri obzirom na to koliko sam psovao/derao se i sl.

 

i ulogiram se ponovno u igru - kad ono ja opet div.8. Tako da neznam iz kojeg razloga FIFA mi je dala neriješeno tu tekmu... malo cudno... al ispada da je bolje prošlo nego da sam igroa do kraja jer bi izgubio i nebi ni dobio taj 1 bod.

 

Dakle, sad asm 8 divizija i idem prema 7 za vikend ;) Ne igram SB uopce pa necu dobit ni tu nista love.  Prošli vikend sam SB odigrao samo u subotu 4 tekme i nedjelju. Dosao sam do Silver 2 pa sam bar dobio 10k ako se ne varam (mozda sam bio S1) ne sjecam se, znam samo da sam dobio 10k.

 

 Sa tom ekipom mozes isi do 6-5 lagano !

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Mislim da ti je pametnije ulagati coinse u napad ,vidis da ljudi kazu da od odbrane nema nista ....

 

Ja to igram prvenstveno iz zabave i gušta da se odmorim na sat/dva od svega. I onda mi je zanimljvije igrat sa nekom momcadi koju sam si sam složio koja mi se sviđa u RL. Istina, da je samo tako igrao bi samo sa Mourinhovom momčadi jada ali pošto ipak igram Online seasons onda to malo balansiram. Tako da negdje sam tu između svega... ni sam neznam. Ali hvala na savjetu.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Posto volim da guram loptu napamet na brzanca onda bi mi vjerovatno odgovarao :)

 Samo nemam coinsa za ovog Aubu " engleza " !

 A coinsa nemam kao ti ,zato ne mogu da lutam sa kupovinom igraca ,zato i pitam !

Ja odavno nemam coinsa. Imam samo igrače koje kupujem i prodajem. Imaš market. Probaš traženog igrača kupiti što jeftinije pa ako ti se ne sviđa prodaš ga i tako dok ne naletiš na igrače koji ti odgovaraju. Nije neka nauka.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

 Posto volim da guram loptu napamet na brzanca onda bi mi vjerovatno odgovarao :)

 Samo nemam coinsa za ovog Aubu " engleza " !

 A coinsa nemam kao ti ,zato ne mogu da lutam sa kupovinom igraca ,zato i pitam !

Ja odavno nemam coinsa. Imam samo igrače koje kupujem i prodajem. Imaš market. Probaš traženog igrača kupiti što jeftinije pa ako ti se ne sviđa prodaš ga i tako dok ne naletiš na igrače koji ti odgovaraju. Nije neka nauka.

 Pa nije kad imas brdo coinsa a ja se vrtim na 30-100 k stalno i mukotrpno to skupim.

 Sad jedino da prodam Son-a .

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
13 godina
offline
FIFA 18

Riješim onaj PTG Autumn i dobijem nekog švabu koji ide za 30k. 30k uloženih bačeni u vjetar.

Riješim PTG Spring i dobijem jebenog 76 ovr (Damm) koji ide za 26k. 70k bačenih u vjetar.

 

Jebem ti EA i SBC i sve. 

Ne kužim kaj mi nije dovoljna škola kaj svaki tjedan bacim coinse na Marquee?? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Op, op, nekakvi paketići s baby ikonama garantiranim unutra...

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 15:37 (soft).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Op, op, nekakvi paketići s baby ikonama garantiranim unutra...

???

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
FIFA 18

Prodati baby icone ili ne? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Prodati baby icone ili ne? :)

 

Ne razumijemo te sto zelis reci?? kakve icone? 

13 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
soft kaže...

Prodati baby icone ili ne? :)

 

Ne razumijemo te sto zelis reci?? kakve icone? 

 Dakle, biti će SBC koji kada ga riješiš dobiješ garantiranu ikonu. Osnovnu verziju.

11 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

Riješim onaj PTG Autumn i dobijem nekog švabu koji ide za 30k. 30k uloženih bačeni u vjetar.

Riješim PTG Spring i dobijem jebenog 76 ovr (Damm) koji ide za 26k. 70k bačenih u vjetar.

 

Jebem ti EA i SBC i sve. 

Ne kužim kaj mi nije dovoljna škola kaj svaki tjedan bacim coinse na Marquee?? 

 Evo ja sam sad složio isto to 

 

8 godina
offline
FIFA 18

Nzm sta reci, bas se oseti kad me igra jebe. Svaka lopta koja se odbije ide protivniku, primam glupe golove ja 1 na 1 ne mogu da dam, lose pizicionirani igraci. Ne vredi se nervirati. Moj predlog i ostalim ovde igracima jednostavno kad vidite da ne ide ne igrajte. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

 Dakle, biti će SBC koji kada ga riješiš dobiješ garantiranu ikonu. Osnovnu verziju.

 Koliko će vrijediti taj sbc? Preko pola milijuna coinsa ako ne i debelo više. Opet će biti da više dam za slaganje nego što vrijedi dobitak. Mislim da ću zaobići..

13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
soft kaže...

 Dakle, biti će SBC koji kada ga riješiš dobiješ garantiranu ikonu. Osnovnu verziju.

 Koliko će vrijediti taj sbc? Preko pola milijuna coinsa ako ne i debelo više. Opet će biti da više dam za slaganje nego što vrijedi dobitak. Mislim da ću zaobići..

 83,84 i 85 rated squads.... bagatela.

 

 

Edit: I dobijem Prime Jarija u packu od WL :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 19:34 (soft).
11 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...
movie kaže...
soft kaže...

Može, R9/Maradona :)

 Da, razlika između te dvije kartice i ovih o kojima pričamo je nekoliko milijuna coinsa. Bilo bi čudno da nisu bolje iako neki na netu nisu oduševljeni maradonom zbog desne noge, snage i stamine.

 Istina. No R9 i Maradonu ne planiram kupovat na marketu nego napraviti njihove SBC, tj. jednog od njih dvojice. Maradona je zasad 2.7 mil., nadam se da Ronaldo neće biti preko 3 mil. i onda njega radim. Ukoliko bude, kako neki predviđaju preko 4 mil., onda se vraćam na Maradonu. Maradona i R9 su pojam za nogomet i radije bih imao njih u momčadi, nego tog Aguera i 2-3 extra legende. Vidio sam nešto videa na YT i njihove komentare, no isto tako sam igrao dosta puta protiv tog Maradone i nevjerojatan je.

 

movie kaže...

cjena isplativosti kartice je 4.4 od 10.

Pusti te ocjene YT-bera, svaka kartica iznad 20k je neisplativa :)

 Ja nebi imao ikonu u momcadi da mi ju das za dzabe. Ok, uzeo sam par ikona na loan za WL, ali da ih kupim? Nema sanse. Iz prostog razloga sto takvi tipovi vise ne igraju nogomet i ne zelim ih trpat u svoju momcad. Jednostavno me zivcira vracanje u igru bivsih igraca koji su zavrsili svoje karijere i onda jos forsiranje istih u natjecateljskom gamingu. Radje igram s igracima koje pratim IRL svaki vikend na TV-u.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...
soft kaže...
movie kaže...
soft kaže...

Može, R9/Maradona :)

 Da, razlika između te dvije kartice i ovih o kojima pričamo je nekoliko milijuna coinsa. Bilo bi čudno da nisu bolje iako neki na netu nisu oduševljeni maradonom zbog desne noge, snage i stamine.

 Istina. No R9 i Maradonu ne planiram kupovat na marketu nego napraviti njihove SBC, tj. jednog od njih dvojice. Maradona je zasad 2.7 mil., nadam se da Ronaldo neće biti preko 3 mil. i onda njega radim. Ukoliko bude, kako neki predviđaju preko 4 mil., onda se vraćam na Maradonu. Maradona i R9 su pojam za nogomet i radije bih imao njih u momčadi, nego tog Aguera i 2-3 extra legende. Vidio sam nešto videa na YT i njihove komentare, no isto tako sam igrao dosta puta protiv tog Maradone i nevjerojatan je.

 

movie kaže...

cjena isplativosti kartice je 4.4 od 10.

Pusti te ocjene YT-bera, svaka kartica iznad 20k je neisplativa :)

 Ja nebi imao ikonu u momcadi da mi ju das za dzabe. Ok, uzeo sam par ikona na loan za WL, ali da ih kupim? Nema sanse. Iz prostog razloga sto takvi tipovi vise ne igraju nogomet i ne zelim ih trpat u svoju momcad. Jednostavno me zivcira vracanje u igru bivsih igraca koji su zavrsili svoje karijere i onda jos forsiranje istih u natjecateljskom gamingu. Radje igram s igracima koje pratim IRL svaki vikend na TV-u.

Ja želim igrati s igračima koje sam gledao svaki dan na TVu. Svaka budala ima svoje veselje.

Da je više takvih ko ti, manje bi bilo Alessandrinija, Musa i sl. u igri.

10 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

 Ja nebi imao ikonu u momcadi da mi ju das za dzabe. Ok, uzeo sam par ikona na loan za WL, ali da ih kupim? Nema sanse. Iz prostog razloga sto takvi tipovi vise ne igraju nogomet i ne zelim ih trpat u svoju momcad. Jednostavno me zivcira vracanje u igru bivsih igraca koji su zavrsili svoje karijere i onda jos forsiranje istih u natjecateljskom gamingu. Radje igram s igracima koje pratim IRL svaki vikend na TV-u.

 Slazem se sa tobom te ikone ne bi trebale sto traziti u WL previse su OP i rade stvari koji ljudi nikad ne bi mogli raditi. Mozda bi dopustio jednu ikonu u timu ali ne vise od toga.

12 godina
offline
FIFA 18

Pretuzna je prica da 90% populacije Div1 koristi ultra def taktiku. Pretuzni igraci.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Pretuzna je prica da 90% populacije Div1 koristi ultra def taktiku. Pretuzni igraci.

 Ja svaki put kad sam je koristio popusio sam gol zato igram samo napadacki jer mi tad obrana donekle igra dobro i ne radi budalu od sebe.

 

Svrbi me ovaj Nesta bio mi je jako drag igrac i realtivno je jeftin za slozit. Budem pricekao da zavrsi ovo sa upgradeom jer vidim da su se digle cijene 84+ rating igracima pa cu tad donijet konacnu odluku.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Pretuzna je prica da 90% populacije Div1 koristi ultra def taktiku. Pretuzni igraci.

Cilj opravdava sredstvo, ili tako nekako. Svatko igra kako mu odgovara. Danas igram s likom kvalifikacije. OK, imam bolju momčad ali niti njegova nije za baciti. Tim više što u momčadi ima nekoliko crvenih kartica ratinga 87+. Znači igra lik WL i to dosta uspješno. Krenem s dvije prečke, on s kontrom pa odmah gol. Pa izjednačim ja pa opet kontra pa opet izjednačim, pa opet pogodim prečku a on zabije gol iz situacije da nisam imao niti jednog stopera na 16m. Zašto? Gdje nestadoše? Nemam pojma. Uglavnom ja ofenzivno postavljen on polubunker. O grubosti da ne pričam. Samo sam ležao po travi. Poslije mi šalje poruku kao imam bolju momčad a on me dobio. Ja odigram online par tekmi tjedno a on dere po WL stalno. Svašta. No ja zadovoljan. Lik nije loš a ja bio bolji i izgubio. Nema veze. Nikada neću igrati bunker jer fifu shvaćam kao zabavu a ne kao teretanu.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Pretuzna je prica da 90% populacije Div1 koristi ultra def taktiku. Pretuzni igraci.

Cilj opravdava sredstvo, ili tako nekako. Svatko igra kako mu odgovara. Danas igram s likom kvalifikacije. OK, imam bolju momčad ali niti njegova nije za baciti. Tim više što u momčadi ima nekoliko crvenih kartica ratinga 87+. Znači igra lik WL i to dosta uspješno. Krenem s dvije prečke, on s kontrom pa odmah gol. Pa izjednačim ja pa opet kontra pa opet izjednačim, pa opet pogodim prečku a on zabije gol iz situacije da nisam imao niti jednog stopera na 16m. Zašto? Gdje nestadoše? Nemam pojma. Uglavnom ja ofenzivno postavljen on polubunker. O grubosti da ne pričam. Samo sam ležao po travi. Poslije mi šalje poruku kao imam bolju momčad a on me dobio. Ja odigram online par tekmi tjedno a on dere po WL stalno. Svašta. No ja zadovoljan. Lik nije loš a ja bio bolji i izgubio. Nema veze. Nikada neću igrati bunker jer fifu shvaćam kao zabavu a ne kao teretanu.

 Ma cilj mu opravdava kitu njegovu kad popije 5 komada. Ti su mi najjaci, glume neko taktiziranje, 20min provede u pauzi. Ude u igru, ne zna nista osim nabijat naprijed i igrat ultra def. Do poluvremena gubi 3-0 pa izade van nakon cetvrtog gola. Veci mi je problem sta u DIv1 nailazis na bedeme u sredini sa Vidalom, Naingollanom i ikonama. Onda je vec malo veca drama, al opet. Da toliki utjecaj ima taj ultra def, to mi nema smisla. Jer nemas odgovora na to sa nekom pressing igrom posto se igraci ponasaju kako se ponasaju u ovoj igri. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 18

Evo šime sada odigrao jednu klasičnu tekmu protiv jednog frenda talijana. Znači vodim do 85 minute 2-0. Nema ga nigdje. Prvi put uputi udarac po golu u toj 85 minuti i zabije gol. Uzima pauzu, mijenja formaciju i igrače. Nikada to ne radim ali ajde, sjetim se tebe pa i ja napravim izmjenu i promijenim formaciju. Nakon toga nisam se sasato s loptom. Svaki pokušaj dodavanja krivi, svaki kontakt lik me ubije. Na centru s leđa uše pogbi i doslovce ga pomete i odnese loptu i nikome ništa. Zabije gol. krenem s centra i dodam svom igraču koji hvata loptu u raskoraku i treba mu par sekundi da je smiri. Ne mogu ništa. Uzima je i puca s 25m i od stative zabija treći i pobjeđuje. Ja sam infarkt dobio. Koji kurac se dogodio da 85 minuta nije prišao mom golu a onda u 5 minuta sve poludi i ja primim 3 gola? Gle, stalno igram s njim i bolji sam bar 20%. Meni je ovo neobjašnjivo. Najbolje mi je kada mu i oduzmem loptu moj igrač ju odmah napuca na tribinu? Pa to mi se do danas nikada nije događalo. Što je sada to? Znači napravim tackle i nakon što oduzmem loptu pljusne je na tribinu. Ovo sam danas prvi put vidio i to nekoliko puta.

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice