FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.446
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Ja uopce vise nemam osjecaj veselja kao nekad kad sam ocekivao novi nastavak.

Mogu slobodno reci da me ta igra dosta sjebala, psihicki. 

Kako je uopce ne igram vec mjesecima aktivno kao nekad puno bolje mi je. 

To je prestrasno koju tonu nervoze ta igra moze proizvesti u doslovno 20 minuta.

Odigram tu i tamo sa prijateljima, nasmijemo se cijeloj toj parodiji i fliperu od igre, ugasimo i bok.

Jedino sto me jos vuce je slaganje ekipe i market. Ako budem kupovao 19 onda ce to biti upravo radi marketa.

 Dok sam igrao WL nije mi se mogao dic, sad ne igram 3 mjeseca online karam svaku vecer.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

 Dok sam igrao WL nije mi se mogao dic, sad ne igram 3 mjeseca online karam svaku vecer.

 Konačno neka dobra vijest. Mislim da si pomogao mnogima.

8 godina
offline
FIFA 18

Samo se seksajte, jebo fifu 😀

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Najlepsi gol sto sam dao do sad u pesu. 

 

 

Inace igra je preteska ali svidja mi se to. Kad povedes znas da si u prednosti jer se tesko dolazi do sanse a kamoli do gola. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Izgleda da je netko u EA sportsu skužio da još nisam prednaručio igru pa su mi odmah danas u jednom packu poslali TOTS Salaha kako bi me slomili. Sada kada ionako više nitko ne igra i kada ništa ne vrijedi ali ajde, čovjeka veseli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Najlepsi gol sto sam dao do sad u pesu. 

 

 

Inace igra je preteska ali svidja mi se to. Kad povedes znas da si u prednosti jer se tesko dolazi do sanse a kamoli do gola. 

 Van Dijk krene po loptu pa stane i vraca se nazad. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Najlepsi gol sto sam dao do sad u pesu. 

 

 

Inace igra je preteska ali svidja mi se to. Kad povedes znas da si u prednosti jer se tesko dolazi do sanse a kamoli do gola. 

 Van Dijk krene po loptu pa stane i vraca se nazad. 

 Pa skapirao da ne moze da stigne pa odustao kao u real football 😆

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 18

Da, da... Real 🤣🤣🤣

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

To je igra i ok, greske se desavaju, ali ovde su svedene na minimum dok u fifi malo malo pa 100 puta gora situacija. Ja ovo sve pisem nakon 4 uzastopne godine igranja fife, 90 %  tog vremena sam proveo u diviziji 1,osvajao je, igrao svaku wl bio i u elite, puno puta u gold 1 tako da vrlo dobro znam sta pisem. Ako neko zeli istinski fudbal i da uziva u donekle realnosti to je pes, a ako opet sa druge strane zeli nerealan fudbal na steroidima gde je svaki napad sansa za gol ili cak gol to je fifa. Sve opet zavisi ko sta zeli, do sad sto se tice multiplayer-a fifa je bila daleko bolja od pesa i samo zbog tog sam ostao uz fifu, ali gledajuci ovaj novi pes demo i koliko brzo mi pronalazi protivnika za mene dileme nema sta cu da igram. Nisam fanboy ni jedne igre i dugo igram fifu da bih bio fanboy pesa ali samo iznosim svoje misljenje. Koliko sam zakljucio tebi se bas svidja fifa i ok, nek igra svako ko sta voli logicno. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Pronalazi jer je Demo kojeg svi igraju, kao svaki demo neke popularne igre. 

Ja bi samo reko da se pričeka sa izljevima jer je ista situacija dok se igra Season FIFAe. Gameplay je sporiji, grade se akcije itd. FUT je fun, kompetitivan mod. Gdje su kartice boostane i zato se igra ponaša kako se ponaša. Fifa 19 demo nije vani ti već drobiš o tome kako je bolje. Polako, obje igre se trebaju odigrati da bi se znalo. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kasno sam poceo igrati FUT 18 ( s tim da nisam igrao fifu od 14-ice) i jedino cemu sluze dobri igraci je pogađanje stative i fulavanju stopostotnih prilika. Igra je potpuno skriptirana da slabiji igraci ne odustanu i da klinci peglaju tatine kreditne kartice kako bi otvarali pakete. Prednarucio sam fifu 19 i sad mi je malo zao, ne mogu zamisliti kako je zivcirati se cijele godine a ne samo zadnja sva mjeseca koliko sam ja.

 

P.S. Novi sam, pozdrav svima!

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Pronalazi jer je Demo kojeg svi igraju, kao svaki demo neke popularne igre. 

Ja bi samo reko da se pričeka sa izljevima jer je ista situacija dok se igra Season FIFAe. Gameplay je sporiji, grade se akcije itd. FUT je fun, kompetitivan mod. Gdje su kartice boostane i zato se igra ponaša kako se ponaša. Fifa 19 demo nije vani ti već drobiš o tome kako je bolje. Polako, obje igre se trebaju odigrati da bi se znalo. 

 Pa naravno da drobim jer je to fudbal kakav ocekuje gotovo svaki ljubitelj tog sporta. Zadnje 3 fife nisu nikakve bile sto se tice samog gameplaja, fifa jedino sto ima je sminka, licence i napaljeni kidovi sto sline za njom. Nemam ja sta da vidim fifin demo jer znam da je isto sranje kao i prosla igra. Skripting ce biti prisutan kao i do sad i to je za mene dovoljno. Koncept futa jeste zanimljiv ali ono zbog cega svako normalan bi trebao da igra neku igru je gameplay a to u futu je ravno nuli. I da, nema gameplay to veze sa boostanim karticama, jer je polupan gameplay od orvog dana, tacnije od prvog updatea, seti se samo da dok su bike samo gold kartice u fifi na pocetku sezone da je padalo 5+ golova. Jednostavno gameplay je retardiran i takqv ce i ostati ko zna koliko jos godina. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 12:26 (ruya).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...
SimeKZ kaže...

Pronalazi jer je Demo kojeg svi igraju, kao svaki demo neke popularne igre. 

Ja bi samo reko da se pričeka sa izljevima jer je ista situacija dok se igra Season FIFAe. Gameplay je sporiji, grade se akcije itd. FUT je fun, kompetitivan mod. Gdje su kartice boostane i zato se igra ponaša kako se ponaša. Fifa 19 demo nije vani ti već drobiš o tome kako je bolje. Polako, obje igre se trebaju odigrati da bi se znalo. 

 Pa naravno da drobim jer je to fudbal kakav ocekuje gotovo svaki ljubitelj tog sporta. Zadnje 3 fife nisu nikakve bile sto se tice samog gameplaja, fifa jedino sto ima je sminka, licence i napaljeni kidovi sto sline za njom. Nemam ja sta da vidim fifin demo jer znam da je isto sranje kao i prosla igra. Skripting ce biti prisutan kao i do sad i to je za mene dovoljno. Koncept futa jeste zanimljiv ali ono zbog cega svako normalan bi trebao da igra neku igru je gameplay a to u futu je ravno nuli. I da, nema gameplay to veze sa boostanim karticama, jer je polupan gameplay od orvog dana, tacnije od prvog updatea, seti se samo da dok su bike samo gold kartice u fifi na pocetku sezone da je padalo 5+ golova. Jednostavno gameplay je retardiran i takqv ce i ostati ko zna koliko jos godina. 

 Pada 5+ golova kad doslovno niko nije fokusiran na obranu, svi znaju da je tesko postici skill u obrani i onda se pegla samo napad. Pa to je vidljivo od pocetka FIFAe. Ima igraca u DIV1 koji su u obrani katastrofalni, dok u napadu zna kako igrat i teško ga je counterat. Sve ima svoje, moje utakmice rijetko završe sa 3+ pogodaka. Ako završe to onda pometem sa 5-6 golova razlike i znam primit jednog ili niti jednog. Briga mene kaj ces ti igrat, al ono... pricati o tome kak znas da ce sve bit sranje nema smisla dok se ne odigrat. Odigramo demo, pa onda mozem prdit do mile volje, ovako niti jedan tvoj post nema smisla.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
SimeKZ kaže...

Pronalazi jer je Demo kojeg svi igraju, kao svaki demo neke popularne igre. 

Ja bi samo reko da se pričeka sa izljevima jer je ista situacija dok se igra Season FIFAe. Gameplay je sporiji, grade se akcije itd. FUT je fun, kompetitivan mod. Gdje su kartice boostane i zato se igra ponaša kako se ponaša. Fifa 19 demo nije vani ti već drobiš o tome kako je bolje. Polako, obje igre se trebaju odigrati da bi se znalo. 

 Pa naravno da drobim jer je to fudbal kakav ocekuje gotovo svaki ljubitelj tog sporta. Zadnje 3 fife nisu nikakve bile sto se tice samog gameplaja, fifa jedino sto ima je sminka, licence i napaljeni kidovi sto sline za njom. Nemam ja sta da vidim fifin demo jer znam da je isto sranje kao i prosla igra. Skripting ce biti prisutan kao i do sad i to je za mene dovoljno. Koncept futa jeste zanimljiv ali ono zbog cega svako normalan bi trebao da igra neku igru je gameplay a to u futu je ravno nuli. I da, nema gameplay to veze sa boostanim karticama, jer je polupan gameplay od orvog dana, tacnije od prvog updatea, seti se samo da dok su bike samo gold kartice u fifi na pocetku sezone da je padalo 5+ golova. Jednostavno gameplay je retardiran i takqv ce i ostati ko zna koliko jos godina. 

 Pada 5+ golova kad doslovno niko nije fokusiran na obranu, svi znaju da je tesko postici skill u obrani i onda se pegla samo napad. Pa to je vidljivo od pocetka FIFAe. Ima igraca u DIV1 koji su u obrani katastrofalni, dok u napadu zna kako igrat i teško ga je counterat. Sve ima svoje, moje utakmice rijetko završe sa 3+ pogodaka. Ako završe to onda pometem sa 5-6 golova razlike i znam primit jednog ili niti jednog. Briga mene kaj ces ti igrat, al ono... pricati o tome kak znas da ce sve bit sranje nema smisla dok se ne odigrat. Odigramo demo, pa onda mozem prdit do mile volje, ovako niti jedan tvoj post nema smisla.

 Neka tvoji postovi imaju smisla 😂 ti das 5-6 golova razlike jbt samo me zanima na koliko to utakmica i kome,ako si pro onda izvini jer te nisam prepoznao. Finale u fifi lik primi 5 golova, ma daj sta bajke pises tu, sta hoces da kazes, oni ne znaju igrati odbranu a ti znas? Demo ti apsolutno nece nista pokazati jer nikad nije imao veze sa full verzijom igre, cak ni full verzija kad izadje nema veze sa igrom koju ces igrati celu godinu. A pazi briga i mene naravno sta ces ti da igras ja sam samo izneo moje misljenje o ovom sranju od igre. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 18

Izvrces i pises kako ti pase. Frustrirano pišeš i nema smisla raspravljat.

 

Lik primi 5 komada u finalu i za to je igra kriva. To je onaj način razmišljanja koji veze nema sa igrom. Svi su krivi samo ja nisam. Smiješno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Izvrces i pises kako ti pase. Frustrirano pišeš i nema smisla raspravljat.

 

Lik primi 5 komada u finalu i za to je igra kriva. To je onaj način razmišljanja koji veze nema sa igrom. Svi su krivi samo ja nisam. Smiješno. 

Pa naravno da je igra kriva jer su rezultati u prošlim FIFA-ma bili potpuno drugačiji.

FIFA 17 rezultati na natjecanju: 2-1, 1-0, 3-1, a rezultati natjecanja u FIFI 18: 6-2, 7-5, 6-3, 7-1, 8-7....

 

Evo ti i linkovi da ne misliš da izmišljam:

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/compete/events/fifa-18-global-series-playoffs-amsterdam#knockout-rounds

 

https://www.futnation.com/2017/5/19/15668692/fut-champions-berlin-fifa-17-ultimate-team-championship-recap-day-1-and-how-to-watch-day-2

[19xx] 4ntraks
8 godina
offline
FIFA 18

Ma lupa sime ko otvoren prozor 😀. Igraj ti sta zelis ja samo kazem da je gameplay totalno sjeban i nadam se da cu pronaci alternativu u pesu samo ako bude dobar matchmaking a ako ne pa boze moj ko da moram igrati bilo sta od te dve igre. Toliko kvalitetnih igara ima tako da cu lako naci s'cim cu se zabaviti a ne kidati zivce zbog ciste gluposti. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
ruya kaže...

Ma lupa sime ko otvoren prozor 😀. 

Ja se nadam da on nas svo ovo vrijeme samo trola.

Jer ako nije tako, onda nešto s njim ozbiljno nije u redu :)

 Bgm da 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Pa naravno da je igra kriva jer su rezultati u prošlim FIFA-ma bili potpuno drugačiji.

FIFA 17 rezultati na natjecanju: 2-1, 1-0, 3-1, a rezultati natjecanja u FIFI 18: 6-2, 7-5, 6-3, 7-1, 8-7....

 

 Gledao sam polufinale i finale i to je bilo smiješno kako su golovi padali. Kao kada ja igram. Dva igrača u obrani se sudare i lopta im ode u gol. Pa nemoj me jebati da lik koji igra finale može raditi takve propuste. Da sada ne nabrajam jer svatko može pogledati na netu te tekme ali pola golova je bilo za šaljivi kućni video.

8 godina
offline
FIFA 18

Ma fifa je puna tih situacija gde jednostavno ne mozes nista i ako znas gde ce lopta i protivnik ne vredi. Cela igra je puna bagova i skripte zato mi se i zgadila. Bukvalno pravi debile od njenih igraca. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Begović pobjednik u futtiesu. Zahtjevi jednostavni. Složio ga iz ovih futties kartica što su dolazile. Šteta je ne pobrati ga. Odmah sam prodao tots de geu i uzeo tots dybalu. Tak svejedno u ovoj igri tko je na golu. No čini mi se da begović ne može biti lošija kartica od de gee.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Na 2.55 najbolje obranjen penal ikada.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Je ova fifa svakakva i vjerojatno igra koji ti najvise zivaca moze iscupat, ali da nije tako nebi mi imali o cemu toliko pricat u ovoj temi

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Poslije zadnjeg update-a kao da su otključali pojedine animacije koje se mogu češće vidjeti tijekom igre, te se dešavaju u nekom realnom vremenu tj., gameplay kao da uspori kako bi došle do izražaja. Čak mi je Hart imao jednu paradu, gdje izvadio loptu koja je išla tik uz stativu u gol, gdje se sve odvijalo u laganom slow motion-u. 

 

Mislim da bi u FIFA 19 u samom startu trebali forisirati ovakve stvari u FUT-u, te prilagoditi brzinu gameplaya.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Poceo sam igrat career mode i ovaj cloud sync im je u totalnom k. Spremio sam igru jucer navecer a ono meni nije to spremilo vec moram opet igrat kad sam spremio igru jucer popodne taj cloud sync cekam svaki put 15min da se sve ucita ne kuzim zasto mi ne moze jednostavno igru spremiti na racunalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Posto igram sada career mode jeli ima netko za preporuciti na koliko da stavim slajdere za sto realistican nogomet

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Znači veću skriptu i pokvareniju igru nisam vidio od ovog SB moda. Pa to je strašno što ti igra radi. Fakat mi nije jasno kako ekipa napravi po 150k bodova. Danas mi jednostavno nije dala igrati. Krene tekma, pogodim stativu, pa opet pogodim stativu, pa opet pogodim stativu, pa mi onda zicer brani, pa konačno zabijem, pa opet pogodim stativu i onda oni prvi put pređu centar pred kraj poluvremena i zabiju mi gol. Tekme koje vodim po 9-0 uvijek mi u 90 minuti slože nevjerojatnu akciju kako bi mi zabili gol i sjebali score. Cijelu tekmu mi ne puknu po golu i onda prvi udarac u 90 minuti i gol. Probao sam ovaj tjedan odigrati da vidim koliko mogu skupiti bodova, i upasti među 100 uz ovakvo karanje je bar meni nemoguća misija. Da me igra nije danas tako karala možda bih i uspio. Fakat ovo nema smisla.

 

Evo da ne bude da muljam. Dakle, prvo poluvrijeme 4 stative i drugo sam imao još dvije stative koje mi nije zabilježio. Da budem precizniji, svaki put pogodim mjesto gdje se spajaju stativa i prečka.  Samo da dodam, drugi gol sam zabio u čarobnoj 90 minuti udarcem iz očaja s preko 25m. Statistički su mi sve tekme bile kao u ovom primjeru. Jednostavno mi ne da zabiti. Golman ima svaku tekmu 12+ obrana a oni iz jednog udarca uvijek zabiju. Teško je svaku takvu tekmu igrati jer su svi protivnici 90+ momčadi, pogotovo ako ti igra ne da. Sve tekme igrane na minimum legendary. Na kraju nisam došao niti do 100k bodova. Završim na 98k bodova. Pa na kaj ja vrijeme gubim, fakat sam idiot.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 7:53 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 18

Pozdrav narode. 

Gdje ima das se kupe coinsi za fifu i da li je neko kupovao? Treba mi 100k,sinoc kada sam dosao sa posla klinac mi sve potrosio,nemam s cim da igram :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Znači veću skriptu i pokvareniju igru nisam vidio od ovog SB moda. Pa to je strašno što ti igra radi. Fakat mi nije jasno kako ekipa napravi po 150k bodova. Danas mi jednostavno nije dala igrati. Krene tekma, pogodim stativu, pa opet pogodim stativu, pa opet pogodim stativu, pa mi onda zicer brani, pa konačno zabijem, pa opet pogodim stativu i onda oni prvi put pređu centar pred kraj poluvremena i zabiju mi gol. Tekme koje vodim po 9-0 uvijek mi u 90 minuti slože nevjerojatnu akciju kako bi mi zabili gol i sjebali score. Cijelu tekmu mi ne puknu po golu i onda prvi udarac u 90 minuti i gol. Probao sam ovaj tjedan odigrati da vidim koliko mogu skupiti bodova, i upasti među 100 uz ovakvo karanje je bar meni nemoguća misija. Da me igra nije danas tako karala možda bih i uspio. Fakat ovo nema smisla.

 

Evo da ne bude da muljam. Dakle, prvo poluvrijeme 4 stative i drugo sam imao još dvije stative koje mi nije zabilježio. Da budem precizniji, svaki put pogodim mjesto gdje se spajaju stativa i prečka.  Samo da dodam, drugi gol sam zabio u čarobnoj 90 minuti udarcem iz očaja s preko 25m. Statistički su mi sve tekme bile kao u ovom primjeru. Jednostavno mi ne da zabiti. Golman ima svaku tekmu 12+ obrana a oni iz jednog udarca uvijek zabiju. Teško je svaku takvu tekmu igrati jer su svi protivnici 90+ momčadi, pogotovo ako ti igra ne da. Sve tekme igrane na minimum legendary. Na kraju nisam došao niti do 100k bodova. Završim na 98k bodova. Pa na kaj ja vrijeme gubim, fakat sam idiot.

 Ako ti se igra protiv kompa igraj career mode puno je realniji od SB i jos kad namjestis slidere igra jos dobiva na realizmu. Ne jebe te igra tamo toliko u zdrav mozak zna se desit nekad tekma ali to je rijetkost. Ja sam si uzeo West Ham i slazem si momcad samo sa Hrvatima i zabavno mi je kad dodjem doma budem stavio sliku momcadi. Jos sam u 11mjesecu rekao da se SB ne isplati jer te igra previse jebe u mozak a nagrade su nikakve pa sam to odavno otpilio i cudi me sto ti jos igras taj mod koji nema koristi.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Ako ti se igra protiv kompa igraj career mode puno je realniji od SB i jos kad namjestis slidere igra jos dobiva na realizmu. Ne jebe te igra tamo toliko u zdrav mozak zna se desit nekad tekma ali to je rijetkost. Ja sam si uzeo West Ham i slazem si momcad samo sa Hrvatima i zabavno mi je kad dodjem doma budem stavio sliku momcadi. Jos sam u 11mjesecu rekao da se SB ne isplati jer te igra previse jebe u mozak a nagrade su nikakve pa sam to odavno otpilio i cudi me sto ti jos igras taj mod koji nema koristi.

 Ma ne igra mi se nego sam išao probati koliko mogu natući bodova i koliko mi treba do top 100.  Znači pet dana sam dobio sve protivnike i uvijek sam bio 5k bodova od top 100 i onda zadnji dan me igra toliko počne jebati da nisam imao šanse.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice