FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.717
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Interesantno, za razliku od tots engleza koji su imali samo dva golmana, španjolci i imaju tri. Oblak je ponovno unutra nakon što je bio i u community totsu. Zašto oblak može a courtois ne može?

 Pusti to, jesi vidio Weekly Obj. ? Koja nakarada :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

If Alessandrini sa 15 k otisao na 40+ k! Hahaha,neko je mogao da zgrne dobre coinse.

Valja sad u 10 online meceva dati po 2 gola sa MLS igracem . :)

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 21:07 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Pusti to, jesi vidio Weekly Obj. ? Koja nakarada :D 

Ma nek se jebu. Neću se patiti i tražiti po netu tko će mi puštati i ja njmeu. To mi se već gadi. Ne kužim kaj kompliciraju kada se ljudi ionako dogovore? Zamisli što će biti sljedeći tjedan i onaj poslije njega kada dolaze još jače i bolje kartice?

8 godina
offline
FIFA 18

Igrao danas sezonu sa klubovima sto se tice samog gameplay-a daleko je bolje od futa ali dzabe kad nema nikakvu draz. Osvoijo prvu diviziju sa Barselonom samo 2 gola primio al dzabe smorio sam se jer nikakva nagrada te ne ceka. Vratim se u wl i eto 3 stative sam imao cak i jedan gol je od precke, gotovo sve utakmice koje izgubim su u ovom fazonu likovi koriste 90% sansi dok meni treba 5 da dam gol. Polovican ucinak za sad 7-7 ali makar se ne nerviram igram, dam sve od sebe i nek pobedi onaj kog igra odluci 😂 to je ea fer plej. Sorry sto su slike naopacke preko telefona sam. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Ista stvar. Lik dva puta tapne i zabije gol da se moj golman ne pomakne. Samo pogledom isprati loptu. Ja tapnem dva puta i svaki put golman vrškom kopačke izbije loptu ali ne bilo kuda većmu korner. Ja pogodim stativu i lopta ode u 3PM, on pogodi stativu i lopta mu se ponovno vrati na udarac. Evo samo da nam u tom dijelu stave podjednske šanse bilo bi bolje. Ne može sve otići samo na jednu stranu. Nije fer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Opet sinoc uzmem IF Alessandrinija po 4-5 put. Sto meni taj igrac ne pase to je cudo. Nikako sa njim ne znam da igram. Prodao sam ga i igrao sa Velom.Odigrao 6 tekmi, 5 izgubio i sa IF Velom zabio 2 gola u jednoj tekmi. Tesko cu do onog plavca...
Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Interesantno, za razliku od tots engleza koji su imali samo dva golmana, španjolci i imaju tri. Oblak je ponovno unutra nakon što je bio i u community totsu. Zašto oblak može a courtois ne može?

 Budimo realni. Za Courtoisa su glasali nadobudni klinci na futheadu i futbinu koji nisu gledali BPL ove sezone uopce. Na temelju visokih statsa su glasali za njega da BPL ima jos solidnog golmana uz De Geu. Gledajuci po RL-u Courtois je u momcadi koja ce najvjerojatnije zavrsiti peta ove godine i po nicemu se Courtois ove godine nije isticao. Jedan obicni prosjek i ne zasluzuje biti ni blizu TOTS-u. Llorisa i Edersona bi prije stavio nego ovog. Oblak je sasvim druga prica, golman koji je spasavo Atletico u dosta utakmice ove godine, i brani za momcad koja je druga u La ligi ove godine.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

 Budimo realni. Za Courtoisa su glasali nadobudni klinci na futheadu i futbinu koji nisu gledali BPL ove sezone uopce. Na temelju visokih statsa su glasali za njega da BPL ima jos solidnog golmana uz De Geu. Gledajuci po RL-u Courtois je u momcadi koja ce najvjerojatnije zavrsiti peta ove godine i po nicemu se Courtois ove godine nije isticao. Jedan obicni prosjek i ne zasluzuje biti ni blizu TOTS-u. Llorisa i Edersona bi prije stavio nego ovog. Oblak je sasvim druga prica, golman koji je spasavo Atletico u dosta utakmice ove godine, i brani za momcad koja je druga u La ligi ove godine.

To sve što kažeš je istina ali nebitno za moju priču. Englezi imaju u totsu dva golmana a španjolci tri golmana. Prevelik je cjenovni raspon kod engleza. Jedan golman košta 800k coiinsa a drugi oko 70k coinsa. S ovim drugim nemam želju igrati. Rađe igram s hartom. Uvijek do sada igrač koji je bio u community totsu bio je i u totsu lige. Ovo je prvi put da to pravilo ne vrijedi ali za engleze. Za španjolce vrijedi. Osobno, meni je iznenađenje da u totsu nema edersona. Po svim kriterijima lik je trebao biti unutra. Lloris mi je godinama drag golman ali ove godine ederson je bio ispred njega. O ostalim golmanima neću niti govoriti. I sam si nabrojao tri najbolja golmana engleske lige i dva od njih tri su tgrebali biti u totsu. Koja dva, nebitno.

11 godina
offline
FIFA 18

Na to moras racunat kad das ekipi s futbina i futheada da glasaju tko ce bit u TOTS-u. Vecina njih ne glasa onako kako se treba glasat sukladno RL izvedbama igraca, vec gleda cija ce kartica bit korisnija u FUT-u.

 

Razmisljam napravit ovo, kaj velite:

https://www.futbin.com/18/squad/5179002

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

Na to moras racunat kad das ekipi s futbina i futheada da glasaju tko ce bit u TOTS-u. Vecina njih ne glasa onako kako se treba glasat sukladno RL izvedbama igraca, vec gleda cija ce kartica bit korisnija u FUT-u.

 

Razmisljam napravit ovo, kaj velite:

https://www.futbin.com/18/squad/5179002

 Meni se svida. Ja sam sad slozil ovo. 

 

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
offline
FIFA 18

Prva tekma u WL nakon dugo vremena, krene dobro, vodim 3-0, 61minuta - disconnect.

Koji mi je kurac ovo uopce trebao?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Bolesne ekipe ljudi imaju u wl sad, sve se plavi od tots-a i ikona. Vise nema slabe ekipe. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...

Prva tekma u WL nakon dugo vremena, krene dobro, vodim 3-0, 61minuta - disconnect.

Koji mi je kurac ovo uopce trebao?

 Gubim 2-1 40min izbaci protivnika meni pise poraz. Gamad ona jedna sebicna bezobrazna neradnicka pokvarena kad treba pobrat lovu prvi su kad treba napraviti igricu koja ispravno radi nema ih nigdje.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

Na to moras racunat kad das ekipi s futbina i futheada da glasaju tko ce bit u TOTS-u. Vecina njih ne glasa onako kako se treba glasat sukladno RL izvedbama igraca, vec gleda cija ce kartica bit korisnija u FUT-u.

 

Razmisljam napravit ovo, kaj velite:

https://www.futbin.com/18/squad/5179002

 Jebena momčad ali za mene dva preofenzivna stopera koja bi me došla glave. Ti si bolji igrač pa ti možda neće smetati. Inače nema se tu što dodati ili oduzeti. Teško može bolje.

15 godina
offline
FIFA 18

Koji bi ovo vrh bio... Čempions liga u Fifi 

 

https://www.hcl.hr/vijest/fifa-19-champions-league-121149/

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Nekoliko puta sam vec rekao kako su s ikonama unistili igru. Sada to odgovorno tvrdim za ovogodisnji tots.
Salah nadskace piquea i ramosa, Sane zabija desnom u raslje s 25m svaku drugu tekmu i slicna veselja...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...
Nekoliko puta sam vec rekao kako su s ikonama unistili igru. Sada to odgovorno tvrdim za ovogodisnji tots.
Salah nadskace piquea i ramosa, Sane zabija desnom u raslje s 25m svaku drugu tekmu i slicna veselja...

 Od kad imam Blanc - Nesta kombinaciju, puno manje je pogresaka u obrani. A za Salaha i ekipu samo mogu rec' da su broken idioti koje svatko koristi i stvarno je odvratno igrat protiv njih. Messi je smece naspram svih njih kao kartica. Bas je odvratno gldat kako Sane i Salaha siluju sve redom. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
FIFA 18

Nije to samo zbog kartica, citav fut gameplay je sjeban skroz, od samog starta je sranje. Toliki momentum, odbijacina, beskonacno trcanje po krilima golovi u 45,90, 105 i 120 min, kick of glitch, slobodni udarci ma pregrst bagova. Ova igra ne bi smela da vredi vise od 10 € na dan izlaska. Ali sta vredi kad je opet svi igramo iako je tesko sranje. Od kukanja nema nista, sledeca ce biti ista kao i ova ako ne i gora jedino resenje je prestati se nervirati ili jednostavno prestati igrati. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Nije to samo zbog kartica, citav fut gameplay je sjeban skroz, od samog starta je sranje. Toliki momentum, odbijacina, beskonacno trcanje po krilima golovi u 45,90, 105 i 120 min, kick of glitch, slobodni udarci ma pregrst bagova. Ova igra ne bi smela da vredi vise od 10 € na dan izlaska. Ali sta vredi kad je opet svi igramo iako je tesko sranje. Od kukanja nema nista, sledeca ce biti ista kao i ova ako ne i gora jedino resenje je prestati se nervirati ili jednostavno prestati igrati. 

 To mogu za jedno posle podne da poprave ,pitanje zasto  nece ?!

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
15 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...
Nekoliko puta sam vec rekao kako su s ikonama unistili igru. Sada to odgovorno tvrdim za ovogodisnji tots.
Salah nadskace piquea i ramosa, Sane zabija desnom u raslje s 25m svaku drugu tekmu i slicna veselja...

 Salah je i do sada zabijao glavom kao od šale. Imao sam otw salaha i zabijao sam glavom preko najviših stopera bez problema. Nije to nikakvo čudo s tots karticama kada je to i do sada radio.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 To mogu za jedno posle podne da poprave ,pitanje zasto  nece ?!

 Zato što treba pasti puno golova, zato što trebamo svi pobjeđivati, zato što treba pomoći slabijem da ne odustane od igre, zato što su idioti i zato što je to fifa.

7 godina
offline
Re: FIFA 18
Ako se in game prebacim u 4-2-2-2 je li bolje igrati na CAM Son-Sterling a ST Morata i Rooney ili da idem CAM Rooney i Sterling a na ST Son i Morata
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Dobio Saula u untradable onom premium paketu, a nemam ga gdje stavit... nadao sam se Ronaldu pa da prodam zlatnog 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Ako se in game prebacim u 4-2-2-2 je li bolje igrati na CAM Son-Sterling a ST Morata i Rooney ili da idem CAM Rooney i Sterling a na ST Son i Morata

 Odeš na futhead i pogledaš koji igrač na kojoj poziciji daje najviše i ima najbolje statse. Bar je sada to lako. No naravno opet je sve na tebi što ti bolje paše ali bar imaš uvid u mogučnostima igrača na pojedinoj poziciji.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Dobio Saula u untradable onom premium paketu, a nemam ga gdje stavit... nadao sam se Ronaldu pa da prodam zlatnog 

 A jeste likovi u pm... Dobiš u non-guaranteed packu TOTS igrača i opet nije ok. Ja dobio običnog Muriela, 80 rating ili kolko...

12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

 A jeste likovi u pm... Dobiš u non-guaranteed packu TOTS igrača i opet nije ok. Ja dobio običnog Muriela, 80 rating ili kolko...

Pa nisam ljut što sam ga dobio.

Samo kažem da nemam kamo s njim jer ne igram sa Španjolcima.

Ako uleti još koji možda složim neki hibrid, a ako ne onda ide u SBC.

[19xx] 4ntraks
8 godina
offline
FIFA 18

I kakav proektil Rashforda, napokon uzivanje u FIFI ipak je to odlicna igra za razliku od fut moda. Definitivno cu prestati sa futom i nerviranjem jedino mi zao ekipe koju sam mukotrpno sastavljao a da mogu radije bih je poklonio nego da nikom ne koristi.

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Ovakve ja golove dobijem redovito

Ovo mu je bio gol za 3-1, na kraju sam ga dobio 3-4, dosta dobra tekma makar je lik forsao cijelo vrijeme Ćiru i pucao od kuda god je stigao sa njim..

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 12:07 (C3c1l).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Ako se in game prebacim u 4-2-2-2 je li bolje igrati na CAM Son-Sterling a ST Morata i Rooney ili da idem CAM Rooney i Sterling a na ST Son i Morata

 Mislim da kazem u ime svih kad pitam koji kurac ce ti jebeni Morata?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
13 godina
offline
FIFA 18

La Liga TOTS pack.

Moj PC  
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice