FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.907
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 18

Ja dobio panja Piquea.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Ja dobio panja Piquea.

 oces se zamjeniti za Popa?

13 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Ja dobio panja Piquea.

 Ja ga već imam untradeable, sve se bojim otvoriti paket...

15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

La Liga TOTS pack.

 Pa gdje ti je kraj? Koliko si ti dobio u ovoj fifi ja toliko nisam dobio od 2012 godine kada sam počeo igrati.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Evo moje ekipe. Pokušavam, ali nikako uzeti DKT i kvalificirati se u WL. Nedostaje mi skilla i gotovo mi je nemoguće obraniti se protiv igrača koje imaju skill.

 
 

Igram uglavnom Squad Battles, na Legendary i tu mi nekakav skor da imam 3 od 4 pobjede. Rijeko kad odigram sve utakmice pa sam uvijek na granici Elite3/Gold1. Ako imate neke savjete za bolji uspjeh u DKT, ali uglavnom sam pogledao sve youtube tutoriale i to mi je pomoglo da sa igranja na Professional (što mi je bio vrh u počecima FIFE 18) dođem do Legendary u Squad Battles, dalje ne ide.

Trenutno imam sačuvanih 40-ak packova s kojima čekam Serie A TOTS. Ovdje imam neki plan kako bih želio da posložim ekipu kad se skupi coinsa. Nebi trebalo biti previše problema s tim. Bonaventura i Icardi su trenutno na 50k, Zanettija sam riješio pola SBC-ova, ali ostaje mi onaj teži dio. Jedino mi ostaju Alex Sandro (čija base kartica je na 50k, ali ja gledam ovu bolju) i Milinković Savić koji mi je tu najveća želja (najbolji scenarij bi bio Path To Glory kartica).
 

P.S. slika je tamna jer uzimam SS pomoću AMD Relive sustava kojem je screenshoto key CRTL+SHIFT+E, a kad to stisnem FIFA mi otvara profil managera pa se ostatak zacrni

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 21:16 (Grisha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Nemam više coinsa. U ova dva dana sam zaradio za de geu 91 i sada ga uzeo a za ostatak coinsa pokupovao coca cola dresove. Kada ih sve prodam zaradit ću na njima najmanje 70k coinsa a nisam potrošio 10k. Dresovi koji se cijelo vrijeme prodaju po 4k sada sam uzimao za 300 coinsa. Nemam više coinsa a dresova i dalje ima po smiješnim cijenama. Pa tko hoće laganu zaradu neka ih traži. Bit će malo teže jer ih ja sve imam spremljena pa samo po njima pretražujem te sam u većini slučajeva najbrži. Da imam coinsa sve bi ih pokupovao kako se pojavljuju. OK znam koliko koji vrijedi jer zadnjih mjesec dana samo derem po njima. Stvarno prejednostavan način za zaradu a potpuno  bez ikakvog rizika. Sada ih ne mogu prodati ali već preko noći će ih pola otići a druga polovica ujutro. Uvijek je do sada tako bilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Grisha kaže...

Evo moje ekipe. Pokušavam, ali nikako uzeti DKT i kvalificirati se u WL. Nedostaje mi skilla i gotovo mi je nemoguće obraniti se protiv igrača koje imaju skill.
  

Igram uglavnom Squad Battles, na Legendary i tu mi nekakav skor da imam 3 od 4 pobjede. Rijeko kad odigram sve utakmice pa sam uvijek na granici Elite3/Gold1. Ako imate neke savjete za bolji uspjeh u DKT, ali uglavnom sam pogledao sve youtube tutoriale i to mi je pomoglo da sa igranja na Professional (što mi je bio vrh u počecima FIFE 18) dođem do Legendary u Squad Battles, dalje ne ide.

Trenutno imam sačuvanih 40-ak packova s kojima čekam Serie A TOTS. Ovdje imam neki plan kako bih želio da posložim ekipu kad se skupi coinsa. Nebi trebalo biti previše problema s tim. Bonaventura i Icardi su trenutno na 50k, Zanettija sam riješio pola SBC-ova, ali ostaje mi onaj teži dio. Jedino mi ostaju Alex Sandro (čija base kartica je na 50k, ali ja gledam ovu bolju) i Milinković Savić koji mi je tu najveća želja (najbolji scenarij bi bio Path To Glory kartica).
 

P.S. slika je tamna jer uzimam SS pomoću AMD Relive sustava kojem je screenshoto key CRTL+SHIFT+E, a kad to stisnem FIFA mi otvara profil managera pa se ostatak zacrni

 Jedan jedini razlog zasto si los u DKT je taj da igras SB. Prestani igrat SB, igraj season i uci se protiv igraca. Presaltat se sa SB nacina igranja na DKT i Season je razlika 180 stupnjeva.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Grisha kaže...

Evo moje ekipe. Pokušavam, ali nikako uzeti DKT i kvalificirati se u WL. Nedostaje mi skilla i gotovo mi je nemoguće obraniti se protiv igrača koje imaju skill.
  

Igram uglavnom Squad Battles, na Legendary i tu mi nekakav skor da imam 3 od 4 pobjede. Rijeko kad odigram sve utakmice pa sam uvijek na granici Elite3/Gold1. Ako imate neke savjete za bolji uspjeh u DKT, ali uglavnom sam pogledao sve youtube tutoriale i to mi je pomoglo da sa igranja na Professional (što mi je bio vrh u počecima FIFE 18) dođem do Legendary u Squad Battles, dalje ne ide.

Trenutno imam sačuvanih 40-ak packova s kojima čekam Serie A TOTS. Ovdje imam neki plan kako bih želio da posložim ekipu kad se skupi coinsa. Nebi trebalo biti previše problema s tim. Bonaventura i Icardi su trenutno na 50k, Zanettija sam riješio pola SBC-ova, ali ostaje mi onaj teži dio. Jedino mi ostaju Alex Sandro (čija base kartica je na 50k, ali ja gledam ovu bolju) i Milinković Savić koji mi je tu najveća želja (najbolji scenarij bi bio Path To Glory kartica).
 

P.S. slika je tamna jer uzimam SS pomoću AMD Relive sustava kojem je screenshoto key CRTL+SHIFT+E, a kad to stisnem FIFA mi otvara profil managera pa se ostatak zacrni

 Ja ne bih čuvao packove za talijane jer su oni uvijek najjeftiniji. Otvorio bih packove na englezima ili španjolcima koji više vrijede pa poslije lako s coinsima kupiš jeftinije igrače i više ti ostane. No svatko ima neku ideju pa najbolje da po njoj radi.

 

edit: sada sam ti vidio fotke. Na ključnoj poziciji organizatora igre ti igra igrač s krivom pozicijom a fantazistu si gurnu na zadnjeg veznog kojem statsi nisu najsretniji za tu poziciju. Evo na CDM ti pjanić ima rating 81 a na CAM poziciji ti pjanić ima rating 87. Bernardeschi ti na CAM ima rating 82 i che 2. Jasno je da kada dođeš s takvom postavom pred igrače koji znaju da te dobiju bez problema. Milinković Saviš ti opet po svojem WR bolje odgovara CAM poziciji. Plus mu je 4* lošija noga i skill. Ja osobno bih takvog igrača s takvim udarcem i WR  definitivno rađe imao na CAM poziciji. Samo moje mišljenje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 21:32 (movie).
10 godina
offline
FIFA 18

Eto ja sam dobio u ovom tots packu Adana i nije me odusevio. Slozim si momcad nekako stavim Adana na gol nacho fernandeza u CB i juanfrana na rb. Upalim WL frajer sa Moratom zapuca sa 25m moj Adan zbog nekog razloga napravi korak u stranu i onda se krece bacat prema sredini ali nije bio dovoljno brz i lopta je vec usla u gol ne kuzim golmana ima 92 rating i on zbog nekog razloga se mice iz sredine a da je ostao stajat lopta bi ga napucala. Uglavnom adan ide u sljedeci sbc ispucao je sve kredite kod mene hahaha

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Eto ja sam dobio u ovom tots packu Adana i nije me odusevio. Slozim si momcad nekako stavim Adana na gol nacho fernandeza u CB i juanfrana na rb. Upalim WL frajer sa Moratom zapuca sa 25m moj Adan zbog nekog razloga napravi korak u stranu i onda se krece bacat prema sredini ali nije bio dovoljno brz i lopta je vec usla u gol ne kuzim golmana ima 92 rating i on zbog nekog razloga se mice iz sredine a da je ostao stajat lopta bi ga napucala. Uglavnom adan ide u sljedeci sbc ispucao je sve kredite kod mene hahaha

 Ja sam rekao da su svi golmani u ovoj igri ista kita bez obzira na ocjenu. Brane čuda i pljugaju kao zadnji idioti. Jedini smisao izbora golmana u ovoj igre je osobni afinitet prema nekom liku i količina coinsa. Time nećeš dobiti pouzdanijeg golmana već golmana koji je tebi drag. Koliko puta sam naletio na begovića koji je imao po 18 obrana a moj de gea ne može skupiti pet obrana. Smiješno.

12 godina
offline
FIFA 18

Sad sam slozio i ja kurcevi tots, dobio Busqetsa. 

Jebo ga pas da ga jebo, prodao ga prosli tjedan i sad ga dobio opet.

Sta god drugo da mi je dao dobro bi mi doslo a ja dobio govno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Neću slagati jer bih sigurno dobio karticu s kojom bih mogao obrisati dupe s obzirom da ne igram sa španjolcima. Nepotrebna investicija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

10 pobjeda u wl, 7 izgubio, ostalo mi još 8 utakmica, nema više snage. Dosta mi je, svaki s kojim me spojio je imao 16 plavih i 33 icone. Teska retardacija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

10 pobjeda u wl, 7 izgubio, ostalo mi još 8 utakmica, nema više snage. Dosta mi je, svaki s kojim me spojio je imao 16 plavih i 33 icone. Teska retardacija.

 Koliko su to broken kartice, toliko su 10x vise broken ove PoTM kartice. Kakav mrtvi Zaha mora imat takve ocjene i doslovno nosit po terenu sve. Pun mi je kurac ovih idiota koji imaju Salaha i Sanea naprijed koji doslovno igraju obranu i napad. Da ne pricam kako je glavna fora imati Sterlinga na CDM i nosit Blanca, Pogbu na ledima. Ne razumijem ove idiote u EA kaj ne vide kako je unbalanced igra. Kako ubacuju broken igrace unutra i samo unistavaju igru, pogotovo WL koja je abjuzerska do kraja, veze nema sa skillom. Ja gubim utakmice jer protivIkona Fernandez, Sane, Salah i ostale ekipa igraju obranu bolje nego itko. Pace je takav da su brzi od bilo kojeg pasa i jednostavno je ne igrivo ponekad. Mislio sam ganjat gold 1, ali cu stat na gold 3 i hvala lijepo za ovaj vikend. 

 

Sad vidim SBC Neymar i Mbappe je izaso. Jos jedna poplava broken, pejsi kartica bude u igru. Sto vise tih govnarskih kartica izlazi to je vise igra tesko brokne smece. Kaj su od Salaha slozili to necu ni komentirat... covjek doslovno drzi sprint i vrti gljivicom dok ne dode do gola. To nisam vidio od PES 6 i igranja sa Interom, Milanom, Realom ili Man Utdom. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...
Nikolacurak kaže...
Ako se in game prebacim u 4-2-2-2 je li bolje igrati na CAM Son-Sterling a ST Morata i Rooney ili da idem CAM Rooney i Sterling a na ST Son i Morata

 Mislim da kazem u ime svih kad pitam koji kurac ce ti jebeni Morata?

 

Trenutno nemam coinsa za nista bolje,mogu jedino stavit Jesusa umjesto njega, dok ne skupim za Aguera

 

PSN:nikolacurak
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 Ja sam rekao da su svi golmani u ovoj igri ista kita bez obzira na ocjenu. Brane čuda i pljugaju kao zadnji idioti.

 

Imao sam  IF Čecha i jučer sam shvatio da zbog njega gubim tekme, a držim ga na golu od kada je upao u totw. Jesam li ja jedini ove sezone koji je popio gol dok mi vratar (Čech) izvodi onu animaciju, u kojoj skoči da pokupi loptu i pri tome uđe u gol te ispruži ruke skupa s loptom pri tom sugerirajući da lopta nije prešla crtu, samo što u mom slučaju debil ipak uđe s loptom u gol?

 

Sada je tu Butland i amen.

 

Općenito, nikad više ni jedan igrač luzerskog Arsenala neće kročit na vrata mog kluba. Imao sam ih nekoliko i ne zna se koji mi je više počupao živce. Zadnja opomena mi je SIF Mustafi. Izvukao iz prašine jebenog Smallinga i ta obična kartica razgrče tots napadače, a ja vamo mudrujem s nekakvim Mustafijem kojeg bacaju na terenu kako tko poželi.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 9:08 (TheMaverick).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Koliko su to broken kartice, toliko su 10x vise broken ove PoTM kartice. 

 

Osjećam da si postao jako frustriran, skoro kao sto sam ja bio kad si me prcao da ne znam igrati.

Ja sam se prilagodio, ako vec imam zelju odigrati tekmu/dvije onda izlazim van iz svake tekme gdje osjetim da me lik jebe u glavu :)

I tako dok ne nadem nekoga tko mi odgovara, odnosno, nekog normalnog.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

 Koliko su to broken kartice, toliko su 10x vise broken ove PoTM kartice. 

 

Osjećam da si postao jako frustriran, skoro kao sto sam ja bio kad si me prcao da ne znam igrati.

Ja sam se prilagodio, ako vec imam zelju odigrati tekmu/dvije onda izlazim van iz svake tekme gdje osjetim da me lik jebe u glavu :)

I tako dok ne nadem nekoga tko mi odgovara, odnosno, nekog normalnog.

 

 Ne mogu si to priustit u WL ako ganjam neki rank. 

 

Frustriran sam jer vidim da se igra abjuza sa park the bus, defanzivnom igrom, koja odjednom postaje utra attacking u samo 2 pasa. Razumijes kaj hocu rec'. Gdje ja na moj jedan gol, primam 2 jer mi frajer sa centra krene Salahom kroz Blanca i ekipu. Frustriran sam jer vidim da sam za Elite 3 minimalno a 11-12 tekmi cu izgubit ma kak god ja igro. Nikad jacu ekipu nisam imo od kad igram fifu, al opet si ne mozes pomoc, jer ima ekipe koja iz nekog razloga ima ekipe da se zaledis. Kad vidim da ih 70% ima prime Ronalda dode mi muka jer se Nesta nabacuje sa tim igracem ko igrackom... sa druge strane TOTS Sane je doktor igre za njega. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

 Koliko su to broken kartice, toliko su 10x vise broken ove PoTM kartice. 

 

Osjećam da si postao jako frustriran, skoro kao sto sam ja bio kad si me prcao da ne znam igrati.

Ja sam se prilagodio, ako vec imam zelju odigrati tekmu/dvije onda izlazim van iz svake tekme gdje osjetim da me lik jebe u glavu :)

I tako dok ne nadem nekoga tko mi odgovara, odnosno, nekog normalnog.

 

 Ne mogu si to priustit u WL ako ganjam neki rank. 

 

Frustriran sam jer vidim da se igra abjuza sa park the bus, defanzivnom igrom, koja odjednom postaje utra attacking u samo 2 pasa. Razumijes kaj hocu rec'. Gdje ja na moj jedan gol, primam 2 jer mi frajer sa centra krene Salahom kroz Blanca i ekipu. Frustriran sam jer vidim da sam za Elite 3 minimalno a 11-12 tekmi cu izgubit ma kak god ja igro. Nikad jacu ekipu nisam imo od kad igram fifu, al opet si ne mozes pomoc, jer ima ekipe koja iz nekog razloga ima ekipe da se zaledis. Kad vidim da ih 70% ima prime Ronalda dode mi muka jer se Nesta nabacuje sa tim igracem ko igrackom... sa druge strane TOTS Sane je doktor igre za njega. 

 Eh Sime moj, dok smo svi to naklapali, nismo znali igrati. Sad kad ti to naklapas radi se o "abjuzanju" i sl.

Sime Sime...

12 godina
offline
FIFA 18

kombinacija je sljedeca kod 99% likova u WL.

 

Sredina je 3 icone, rijkaard, blanc, petit (gulit, viera)

 

Napred lw plavi sane, st debeli ronaldo/maradona/larsson (taj je pak brutalniji od debelog i maradone zajedno), rw plavi sterling.

 

To vidim odmah stisnem tab, nemam volje trcati sa 5 igraca za sterlingom po terenu.

 

Obrana nije ni bitna jer ne mozes prismrditi na 40 metara od njegovog gola, tamo stavi Amtu iz dugopolja kao golman igraca.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 12:06 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Jbt., tek sam danas skužio da su pojedinim igračima na futheadu navedene krive brojke po pitanju statsa. Npr., službeno SIF Mooy ima composure 87, a na futheadu 78 i sl. Stoga oprez za slične meni, koji su se slijepo uzdali u futhead.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ekipa u 2. diviziji traži da im pustim gol s MSL igračima - žalosno.

Ako nisu u ovoj igrici u kojoj golovi padaju k'o na traci u stanju dati dva gola, onda neka je niti ne igraju.

Štoviše, ima jako puno likova koji su složili kompletnu MLS ekipu i onda se čude kad ih netko natambura, a oni ne mogu gol zabiti.

Ja imam futmas Alesandrinija i stavio sam zlatnog Giovinca u napad - ostalo neki hibrid s ikonama.

Giovinco je k'o mali Messi, a Alesandrini je priča za sebe - OP kartica bez daljnjega.

 

Onaj TOTS Saul kojeg sam dobio je truba samo takva.

Nije me impresionirao ničim, a u napadu je promašio toliko zicera da mi je tlak dizao svako malo.

U principu mu treba namjestiti 3 mrtvaca da zabije jedan gol - strašno.

Ide momentalno u prvi sljedeći SBC.

 

TOTS panja Piquea sam spojio s Azpilicuetom tako da moram polako pare počet skupljat za De Geu - nema druge :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Skilledžija  jebo ga led i tvoje odgovaranje kad ti poruku posaljem. 

cekao sam te za vikend.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ovo komentiranje za potm kartice ja imam Sanea potm i frajer me podsjeca na Suareza sbc od prosle godine jer jednu utakmicu odigra super moze pogodit muhu zmirecki a drugu utakmicu mi promasi 3,4 mrtvaca. Stalno igra toplo,hladno ali ajde statisticki gledano ima vise dobrih utakmica od losih samo sto je jako iritantno kad kod sto postotnih sansi pogodi korner zastavicu ili samo napucava golmana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Skilledžija  jebo ga led i tvoje odgovaranje kad ti poruku posaljem. 

cekao sam te za vikend.

Nemam ja vremena za poruke :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

Skilledžija  jebo ga led i tvoje odgovaranje kad ti poruku posaljem. 

cekao sam te za vikend.

Nemam ja vremena za poruke :)

 

znaci mogu te obrisati?

12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 

znaci mogu te obrisati?

Može!

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 18

Uletio Isco u LaLiga Tots nakon osvajanja DKTa. Cak se dobro uklapa moram rec.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

Jbt., tek sam danas skužio da su pojedinim igračima na futheadu navedene krive brojke po pitanju statsa. Npr., službeno SIF Mooy ima composure 87, a na futheadu 78 i sl. Stoga oprez za slične meni, koji su se slijepo uzdali u futhead.

Bez brige, sve je ok osim composure koji im je iz nekog razloga kod nekih kartica ostao na vrijednosti rare kartice.

10 godina
offline
FIFA 18

Stvarno ne kuzim kako je taj Gabriel Jesus u svim rukama dobar osim meni. Igram neki turnir sa drzavama preko facea sa Brazilom. Ja sam takve mrtvace promasio sa Jesusom od 5 utakmica on ima 0 golova. Firmino mi je sto puta bolji jest da je malo sporiji ali barem zabije gol kad se nadje u sansi. Taj Jesus mi nikako ne pase.

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice