FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.154
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 18
Stalno sam se pitao koji su to srečkovići koji postanu beta testeri? Sada pročitam da su to uglavnom amerikanci i kanađani i ja se onda čudim zakaj igra izgleda ovako kako izgleda? Zar ne bi bilo logično da uključe u beta testere nogometne zemlje gdje ljudi kuže što je nogomet?

http://www.fifauteam.com/fifa-18-closed-beta/
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Stalno sam se pitao koji su to srečkovići koji postanu beta testeri? Sada pročitam da su to uglavnom amerikanci i kanađani i ja se onda čudim zakaj igra izgleda ovako kako izgleda? Zar ne bi bilo logično da uključe u beta testere nogometne zemlje gdje ljudi kuže što je nogomet?

http://www.fifauteam.com/fifa-18-closed-beta/

 Da se oni pocnu koncentrirat na europu gdje je nogomet zapoceo gdje je najbolji nogomet fifa bi bila sasvim druga igra ali izgleda oni mislie da su amerikanci bolji od nas u tome.

14 godina
offline
FIFA 18

Movie, jel možeš napisati kako startaš Ultimate team svake godine.

 

Kad izbace Web app i to, koji je postupak na početku... Dal skupit 15k i neku silver/bronze ekipu sa gold strikerom i golmanom za igranje, te odigrat draft pa iz toga nekako zaradit, ili odmah napravit jacu ekipu i na divizije. Kada kupiti packove, pošto na početku nema ovih promo paketa, onda najbolje sa fifa pointsima igrati draft i tako osvojiti neke pakete? (SP draft daje za 4 Wina i do 30k vrijednosti paketica; 2x15k pack, ili 25k pack)  a u 25k packu  je oko 4k samo discard, a sve kartice u startu imaju value.

 

Svake godine do sad sam sjeb** start jer sam bio na faksu bez kompa, ali ove godine uzimam za plejku te ju nosim sa sobom pa planiram imat lijep start, vec sad o tom razmisljam 

 

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
nul-3 kaže...

Movie, jel možeš napisati kako startaš Ultimate team svake godine.

 

Kad izbace Web app i to, koji je postupak na početku... Dal skupit 15k i neku silver/bronze ekipu sa gold strikerom i golmanom za igranje, te odigrat draft pa iz toga nekako zaradit, ili odmah napravit jacu ekipu i na divizije. Kada kupiti packove, pošto na početku nema ovih promo paketa, onda najbolje sa fifa pointsima igrati draft i tako osvojiti neke pakete? (SP draft daje za 4 Wina i do 30k vrijednosti paketica; 2x15k pack, ili 25k pack)  a u 25k packu  je oko 4k samo discard, a sve kartice u startu imaju value.

 

Svake godine do sad sam sjeb** start jer sam bio na faksu bez kompa, ali ove godine uzimam za plejku te ju nosim sa sobom pa planiram imat lijep start, vec sad o tom razmisljam 

 

 

 

 Prvo uzmem sve one coinse iz trgovine. To ti je nekih 70k coinsa. Odigram par sezona offline s nikakvom momčadi i s ovih 70k dođem do nekih 120k coinsa. Kupim pointse i otvorim 40 packova. Nikada ne dobijem ništa ali u početku sve kartice imaju bar neku cijenu te bez problema ako baš ništa ne dobiješ dođeš još do 200k coinsa. S tih 300/400k coinsa bacim se na market i derem dok mi se da. Prva dva mjeseca ja ti slabo igram. Ko ovisnik samo visim na marketu i pokušavam što više zgrnuti. Ove godine sam zaradio oko 11 milja coinsa. To je zanemarivo koliko ljudi zarade. Da sam imao hrabrosti i da sam mogao pravilno procijeniti mogao sam zaraditi bar duplo. U hodu sam upropastio oko milju coinsa. U fifi 18 neću više igrati s if karticama. Samo ih kupovati i odmah prodavati čim im skoči cijena.

14 godina
offline
FIFA 18

40 packova?

 

Hocu imati ja te stvari na marketu jer ce mi ovo bit prva godina na plejki, 2014. sam osnovao klub na PCu pa sam do sad to uvijek imao. I šta vrijedi 70k? dresovi??

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

ljudi ali jel morate svaku temu fife trovati sa futom i coinsima?

pa dajte otvorite si posebnu temu za fut,a ne da 90% postova vamo samo spammate sa coinsima...a dosta ljudi to nezanima,nego zele vidjeti stvari sto se ticu gameplaya i ostalih sličnih stvari i novosti vezanih uz fifu

 
5 4 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
nul-3 kaže...

40 packova?

 

Hocu imati ja te stvari na marketu jer ce mi ovo bit prva godina na plejki, 2014. sam osnovao klub na PCu pa sam do sad to uvijek imao. I šta vrijedi 70k? dresovi??

 Movie ulaze " zive " pare u igru ! :)

 Kupi pointse pa otvori tih 40 packova !

 Kune,eure i tako to ....

 Treba imati muda pa igrati sa bronzanim online FUT .  .....

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 13:07 (goust78).
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Mortiis kaže...

ljudi ali jel morate svaku temu fife trovati sa futom i coinsima?

pa dajte otvorite si posebnu temu za fut,a ne da 90% postova vamo samo spammate sa coinsima...a dosta ljudi to nezanima,nego zele vidjeti stvari sto se ticu gameplaya i ostalih sličnih stvari i novosti vezanih uz fifu

Fut ti znaci fifa ultimate team,fut je dio fife koji igra 90% igraca koji kupe fifu tako da mislim da nebi trebali radit nista posebno niti odvajat

14 godina
offline
FIFA 18

Pa jel nije bolje za 70kn odigrat 3 drafta onda, isprobat igraće, zaradit coinse iz tekmi i još otvorit packove.

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Ako pobjedis bar 3 tekme onda bi se moglo isplatiti ...

Draft mislim .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
offline
Re: FIFA 18
nul-3 kaže...

40 packova?

 

Hocu imati ja te stvari na marketu jer ce mi ovo bit prva godina na plejki, 2014. sam osnovao klub na PCu pa sam do sad to uvijek imao. I šta vrijedi 70k? dresovi??

Prilikom pokretanja igre pitat će te imaš li origin acc ili ga želiš krerati. Ti ga već imaš pa upiši id i pass te se logaj. Znači ostaje ti tvoj acc sa svim podacima i bonusima koje si imao do sada. Odeš u katalog, ultimate team i pokupuješ sve coins reward boost. Na priloženoj fotki u samo dva levela imaš 25k coinsa za pobrati. Sve zajedno ih ima nešto preko 70k coinsa svake godine pri pokretanju futa. Prilikom odigravanja tekmi na kraju uz standardnu količinu coinsa dobijat ćeš ovaj bonus dok ga ne iskoristiš. Na fotki imaš dva primjera. 15 puta po tisuću coinsa i dest puta po tisuću coinsa. I tako redom dok ih sve ne pobereš.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Movie ulaze " zive " pare u igru ! :)

 Kupi pointse pa otvori tih 40 packova !

 Kune,eure i tako to ....

 Treba imati muda pa igrati sa bronzanim online FUT .  .....

 Pa gle, ja sam rekao da svake godine na startu kupim pointsa za 40 packova i to mi je poguranac. Nikada ništa ne dobijem u njima ali kako je to početak futa, sve vrijedi pa se da namaknuti neka količuna coinsa za početak trgovanja na marketu.

Kaj to znači treba imati muda? Bojim se smrti pa ne igram s njima? Uvijek igram s onim što mi je drago i što mi je gušt. U fifi 15 sam igrao sa srebrnima koji su od kako ja igram fut bili najbolja srebrna momčad svih vremena. Bar za mene. Kada bih nešto tako opet mogao složiti igrao bih s njima. To je bilo nešto nevjerojatno. Gušt igranja i pobjeđivanja momčadi od nekoliko desetaka milijuna coinsa jer tada su svi bolji igrači bili preko 5 milja coinsa.

Meni je na ovoj fotki ova momčad bila možda i najdraža otkako igram fut.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

 Movie ulaze " zive " pare u igru ! :)

 Kupi pointse pa otvori tih 40 packova !

 Kune,eure i tako to ....

 Treba imati muda pa igrati sa bronzanim online FUT .  .....

 Pa gle, ja sam rekao da svake godine na startu kupim pointsa za 40 packova i to mi je poguranac. Nikada ništa ne dobijem u njima ali kako je to početak futa, sve vrijedi pa se da namaknuti neka količuna coinsa za početak trgovanja na marketu.

Kaj to znači treba imati muda? Bojim se smrti pa ne igram s njima? Uvijek igram s onim što mi je drago i što mi je gušt. U fifi 15 sam igrao sa srebrnima koji su od kako ja igram fut bili najbolja srebrna momčad svih vremena. Bar za mene. Kada bih nešto tako opet mogao složiti igrao bih s njima. To je bilo nešto nevjerojatno. Gušt igranja i pobjeđivanja momčadi od nekoliko desetaka milijuna coinsa jer tada su svi bolji igrači bili preko 5 milja coinsa.

Meni je na ovoj fotki ova momčad bila možda i najdraža otkako igram fut.

Otvoris packove i imas bar ugovore i sl .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 15:38 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Mortiis kaže...

ljudi ali jel morate svaku temu fife trovati sa futom i coinsima?

pa dajte otvorite si posebnu temu za fut,a ne da 90% postova vamo samo spammate sa coinsima...a dosta ljudi to nezanima,nego zele vidjeti stvari sto se ticu gameplaya i ostalih sličnih stvari i novosti vezanih uz fifu

Malo si kontradiktoran? Kažeš da je 90 % postova posvećeno futu i tražiš da 90% forumaša ode na neku drugu temu? Zar ne bi bilo logičnije da preostalih 10% igrača koji ne komentiraju i ne igraju fut pokrenu neku temu koja će isključivo biti vezana za boje kopački, frizure igrača i autentičnost dresova te pokoji mod u igri izuzev futa pošto fut već ima svoju temu unutar fife teme, iako mene ne smeta ako bi netko o tome pisao i na ovoj temi. No kolio vidim nema zainteresiranih. Da nema futa ova tema ne bi došla do 19 stranice kao niti pes tema što je sramota. 

 

Ljudi pišu i govore o onome što ih interesira. Vidim da pes više nikog ne interesira, da drugi modovi u fifi nisu niti približno igrani kao fut. O čemu bi se onda pisalo? Slobodan sam primjetiti da je fut sastavni dio fife i kao takav godinama je najigraniji i najpopularniji mod u igri pa je logično da se o njemu i najviše govori. Stoga se ne može govoriti o spammu jer pisati i komentirati o najpopularnijem modu unutar igre nije spamm. Oprosti ali ja stvarno ne vidim nikakav problem. Čak i pri predstavljanju igre prve informacije koje daju su uglavnom vezane uz fut.

Ove godine svu pažnju su pobrale legende koje će se konačno pojaviti na svim platformama.

14 godina
offline
FIFA 18

Ja sam mislio da quick sellaš stvari za 70k xD

 

Znaci odigras dosta tekmi u startu offline

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
S obzirom na to da ikone dolaze na pc, zanima me misle li sanirati cheatere i prosiriti fut champs sa 25 na 40 kao na ps i xbox. Ako je tko sto popratio na redditu ili ea forumu nek javi da znam hocu li ubosti scorpio ili neku micro atx zvijer ovo ljeto
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
nul-3 kaže...

Ja sam mislio da quick sellaš stvari za 70k xD

 

Znaci odigras dosta tekmi u startu offline

Ne, pobereš sve coins boostove koje onda dobijaš nakon odigrane tekme bilo online ili offline. Ispočetka dok nemam nikakvu momčad i dok se ne priviknem na novi gameplay i fore igram offline. Obično sam do sada odigrao offline do prve divizije te kad je osvojim prestanem igrati i prebacim se na online. Do sada sam sve to uvijek napravio iz prve u nekih tjedan dana. Ne mogu previše igrati tekmi u jednom danu jer je dosadno. Nakon dva tjedna imam konkurentnu momčad za igru. No bolest zvana skupljanje coinsa me skroz uzme svake godine i prva dva mjeseca više trgujem nego što igram. Svake godine kažem, neću više ali..

13 godina
online
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...
S obzirom na to da ikone dolaze na pc, zanima me misle li sanirati cheatere i prosiriti fut champs sa 25 na 40 kao na ps i xbox. Ako je tko sto popratio na redditu ili ea forumu nek javi da znam hocu li ubosti scorpio ili neku micro atx zvijer ovo ljeto

 1. To je skoro nemoguće

2. Ovo isto ne vjerujem. Pa koliko znam jedini razlog zašto je na PC-u 25 tekmi je taj jer ima manje igrača od konzola. Ta brojka će samo padati. Više manje svi koji ozbiljnije igraju fifu su prešli na konzole. Playstation mi je po nekoj logici pametniji odabir od Xbonea. Možda griješim.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
FIFA 18

Dosta o gameplayu, ajmo malo o coinsima

Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Nemoguce za izvesti ili nemoguce da ce oni to napraviti? Sigurno nije nemoguce za izvesti. Prebacili bi se ljudi na pc kad bi se cheateri kaznjavali u stilu blizzarda.
10 godina
offline
FIFA 18

Jedva odigram ovih 25 tekmi a kamoli da mi stave 40 tekmi nikad do kraja ne bi odigrao

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...
Nemoguce za izvesti ili nemoguce da ce oni to napraviti? Sigurno nije nemoguce za izvesti. Prebacili bi se ljudi na pc kad bi se cheateri kaznjavali u stilu blizzarda.

 Gle, ja imam i PC i PS4 verziju igre. Meni je PS4 fifa u svim pogledima svemirski brod za PC fifu. Ako makneš cheatere sa strane opet je sve na strani konzola. Jednostavno na PC više ne mogu igrati jer je sve u kurchu. FIFA je stvorena za konzole. Da likvidiraju sve cheatere ovog svijeta opet bih igrao na PS4. Tko jednom igru proba na konzoli, zaboravlja na PC.

12 godina
offline
Re: FIFA 18

Ti imaš ps4 PRO? Jel fifa ista na ps4 slim i na pro? Ima li razlike? Fps je vjerovatno isti, a grafika?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
jpantalon kaže...
Nemoguce za izvesti ili nemoguce da ce oni to napraviti? Sigurno nije nemoguce za izvesti. Prebacili bi se ljudi na pc kad bi se cheateri kaznjavali u stilu blizzarda.

 Gle, ja imam i PC i PS4 verziju igre. Meni je PS4 fifa u svim pogledima svemirski brod za PC fifu. Ako makneš cheatere sa strane opet je sve na strani konzola. Jednostavno na PC više ne mogu igrati jer je sve u kurchu. FIFA je stvorena za konzole. Da likvidiraju sve cheatere ovog svijeta opet bih igrao na PS4. Tko jednom igru proba na konzoli, zaboravlja na PC.

 Da baciš partiju na pc s 144hz monitorom brzo bi stavio ps4 na njuškalo.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

 Da baciš partiju na pc s 144hz monitorom brzo bi stavio ps4 na njuškalo.

 Sad će ispasti da se hvalim a samo odgovaram na tvoj post. Imam monitor od 5k kuna a samo grafička mi dođe oko 4k kuna što znači da igram fifu u najboljim mogućim uvjetima. Prije toga imao sam najbolji sony crt monitor svih vremena kojeg sam platio debelo preko 5k kn. Ujedno to im je bio i zadnji monitor takve vrste a i dan danas se rado prodaje nostalgičarima. FIFA na PC je prošlost koja se nikada neće vratiti ma kakav ja monitor imao i ma kakvu ja grafičku kupio. FIFA na PC se danas tretira kao beta tester za konzole. Godinama kupujem igru paralerno za PC i za PS4 i još uvijek nisam stavio konzolu na njuškalo već sam odlučio da mi je fifa 17 zadnja fifa koju sam kupio za PC.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
mariclius kaže...

Ti imaš ps4 PRO? Jel fifa ista na ps4 slim i na pro? Ima li razlike? Fps je vjerovatno isti, a grafika?

 Izaša je patch za fifu za PS4 pro i ona sada podržava hdr i 4k. Ajmo reći da su boje zasičenije a grafika da se tako izrazim preciznija. No sumnjam da nezahtjevan korisnik vidi neku bitnu razliku. Da budem iskren ne vidim je niti ja. Kažu da je fps stabilniji što ja opet ne primjećujem. Meni je sve bilo normalno i na običnoj četvorci. Možda će se prava razlika vidjeti ove godine kada je igra razvijana za PS4 pro.

12 godina
offline
FIFA 18

ni na netflixu 1080 i 2160 se nevidi tolika razlika..jedva da ponekad skuzis...i to mi jako jako kvalitetan tv od 65''....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Mortiis kaže...

ni na netflixu 1080 i 2160 se nevidi tolika razlika..jedva da ponekad skuzis...i to mi jako jako kvalitetan tv od 65''....

Nije stvar u tv već u materijalu koji pušta netflix. Razlike bi trebale biti veće što je veći ekran pod uvjetom da je prikazani materijal u dobroj kvaliteti. Meni je 1080p sasvim dovoljne kvalitete i skok na 4k nije takav da bi me fascinirao kao što je to bio prelazak sa sd na full hd. Lijepo je da tehnika napreduje no neki put mi obični korisnici nemamo od toga neke posebne koristi. Mislim da je trenutno takva situacija s 4k. Vidjet ćemo koliko će 4k podići fifu 18 i pes 18 glede grafičkog prikaza. Volim lijepu grafiku ali volim i dobru igru lišenu svih problema i frustracija kojima smo izloženi zadnjih godina...

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Dodjem na novu temu i zamisli opet samo mozes vidit pametovanje od movie-a. Pa da covjece vise napravi svoju temu koja ce se zvat " fifa ps4 by movie" i tamo pisi sam sebi. Vise mi te pun k... , ne mozes ni jednu temu pogledat o fifi a da ti nisi najpametniji i 90 % postova je tvojih. Razmisli ozbiljno o svojoj temi. Ja se odjavljujem sljedecih pola godine, tako da sta god odgovorio ja cu to procitat u 12 mj.
10 godina
offline
FIFA 18

Najbolje bi bilo kad bi oni radili fifu svake 4 godine.Da redovno dolaze updateovi o gameplayu da nakon svake sezone resetiraju FUT i pocinjes ispocetka mozda jedino da ti ostave neki postotak coinsta od toga koliko ti je ostalo i kakve si igrace imao u klubu ali znam da se to nece nikad desit jer je njima lakse i bolje svake godine izbacivat igricu sa malim promijenama u gameplayu i za to naplacivat 50eura nego izbacivat igricu svake 4god i doradjivat gameplay po onome sto ljudi kazu na forumima

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice