FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 914.981
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Napokon sam ovaj vikend odigrao i cijeli WC, i više mi nije interesantan. Trenutni skor tamo mi je 10-0.

Nevjerojatno, ali WL je ono što mi je sada najbolji dio fife.

 Ja nikako da dobijem nekog poštenog veznog igrača. Treba mi CM i CDM i da stojim na trepavicama nema šanse da mi uleti.

13 godina
offline
Re: FIFA 18

Osim Matheusa, svi ostali box-to-box vezni igrači su mi nekako loši. Treba pričekati da počne SP pa da krenu lagano nadogradnje kartica.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Znači, kad pri 4-2 u 30. minuti komentator kaže "And they've won this match I think" 

 

Imao sam ih mjutane mjesecima, sad upalim natrag i odmah zažalim 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Znači, kad pri 4-2 u 30. minuti komentator kaže "And they've won this match I think" 

 

Imao sam ih mjutane mjesecima, sad upalim natrag i odmah zažalim 

 

meni je ovo vec druga fifa koju igram sa mjut komentatorima :)

10 godina
offline
FIFA 18

Kakav je ovo update od 3,8 giga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 18

Ja igram isključivo sa španjolskim komentatorima. Vrh! :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ajme kakva je ova igra smece ajme koje smece. Idem igrat onaj DTK da se kvalificiram jer vidim da se mora igrati samo sa jednom nacijom pa mi se cinilo zanimljivo. Dosao sam do finala jedva svaka utakmica mi je muka bila preko 20 suteva sam imao svaku utakmicu i samo po 2 ili 3 gola sam zabijao dok je protivnik uglavnom imao jedan ili dva udarca na gol i to je sve bilo gol. Dodjem u finale napravim prekrsaj na njegov polovici terena negdje oko 30m od njegovog gola i onda kad je izvodio slobodan udarac zbog nekog razloga meni su igraci stajali u zivom zidu da brane njegov gol nekih 5,6 mojih igraca je stajalo u zivom zidu u zaledju frajer izveo slobodni udarac meni nije bilo pola igraca na mojoj polovici on samo protrco po prazno dijelu i zabio gol koji kurac taj bug me podsjeca na ono iz fife 17 kad su svi igraci stajali u jednom sesnaestercu. Ja uspijem nekako povest 2-1 vidno sam bolji od njega imam preko 20 suteva ali uglavnom sve pored gola ode ili lloris obrani i onda frajer sa fekirom u 87min zapuca sa 35m i pogadja raslje i eto rezultata 2-2 ja taman imam priliku za 1 na 1 da zavrsim utakmicu u 90min sudac umjesto da mi pusti da zavrsim akciju on meni svira kraj. Ljut ko pas ulazim u produzetke jer produzetci uopce nisu smjeli postojati da se pita zdrav razum kad ono u 100min frajer protrci sa martialom po kutu udje u sesnaesterac moj neuer rutinski pokupi loptu kad ono zaustavlja se igra sudac svira penal mrs u 3pm samo sam stisnuo alt+f4. Svaka cast EA imao sam namjeru nakon toliko dugo vremena igrat WL ali vi ste mi izbili svu volju svaka vam cast.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ni vikend ligu ne mozes odigrat ako nemas samo jednu naciju u prvih 11 i sub. Kakvi idioti :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Vi jos igrate fifu 😂?

Zezam se, ja nisam igrao ima 10 dana. Bilo mi je i vreme da malo iskuliram sa fifom, bas mi se nekako zgadila. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

uf bas super meni sjela ova restrikcija barem sad nebudem igrao 3 tjedna taman cu se ohladit :D nemislim radit samo jednu naciju

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Složim sada dva icon sbc u WC i dobijem dva puta klosea. Pa plakao bih od muke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Složim sada dva icon sbc u WC i dobijem dva puta klosea. Pa plakao bih od muke.

 Ma pusti ikone igraj sa normalniim igracima te ikone ionako unistavaju igricu i ubijaju zabavu nema smisla radit te sbc-ove

15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Ma pusti ikone igraj sa normalniim igracima te ikone ionako unistavaju igricu i ubijaju zabavu nema smisla radit te sbc-ove

 A kaj da radim s toliko igrača? Treba mi 22 a sve ostalo je višak pa ih stalno utrpavam po raznoraznim sbc. I dalje ne mogu dobiti nikakvog veznog igrača. Imam deset vrhunskih napadača a ne mogu dobiti jednog jebenog postenog veznjaka već mi ga mora igrati firmino

12 godina
offline
FIFA 18

Napravljen Preorder 19... 18 ide u penziju lagano.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Napravljen Preorder 19... 18 ide u penziju lagano.

 Sretno!

15 godina
offline
FIFA 18

nakon tone i tone zivciranja odlucio reci zbogom FIFI upitao se dali je to vrijedno da ja zbog jedne igrice postanem toliko agresivan i ljut,odlucio prodat i fifu i playstation i reci cao amen zbogom cupaj kablove kupio bic i ne zivciram se probajte i vi zabavno je :D

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Ryder007 kaže...

nakon tone i tone zivciranja odlucio reci zbogom FIFI upitao se dali je to vrijedno da ja zbog jedne igrice postanem toliko agresivan i ljut,odlucio prodat i fifu i playstation i reci cao amen zbogom cupaj kablove kupio bic i ne zivciram se probajte i vi zabavno je :D

 Naravno da nema potrebe za takvim postupkom jer PS nije samo za FiFAu... 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Naravno da nema potrebe za takvim postupkom jer PS nije samo za FiFAu... 

Ako ništa ne igra osim fife i ako je odlučio prestati igrati fifu onda je sve ok. Recimo, ja se ne sjećam kada sam pokrenio neku drugu igru osim fife i PS4 mi služi isključivo za fifu. Zadnju igru koju sam kupio, uncharted the lost legacy sam samo jednom pokrenio da vidim kako izgleda i to je to. Koliko vidim polako gubim interes i za fifu. Stoga, razumijem ga.

15 godina
offline
FIFA 18

Evo konačno da i ja dobijem nekog veznjaka. U onom packu s jednim igračem dobijem kantea a nešto poslije toga konačno složim sbc belgija i uzmem de bruynea.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ej ekipa...

Nabavio sam ps4 pro i fifu 1i jucer instalira malo me zajebavalo ali ok je sada...nego sad igramo turnir izmedju sebe,ali nije mi jasno zasto nije povuklo ko na pcu igrace fi jesu u trenutnim klubovima?

Npr.Coutinho mi je i sad u Liverpoolu itd...na pcu mi je to automatdki radilo.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
hrka11 kaže...

Ej ekipa...

Nabavio sam ps4 pro i fifu 1i jucer instalira malo me zajebavalo ali ok je sada...nego sad igramo turnir izmedju sebe,ali nije mi jasno zasto nije povuklo ko na pcu igrace fi jesu u trenutnim klubovima?

Npr.Coutinho mi je i sad u Liverpoolu itd...na pcu mi je to automatdki radilo.

 Ako ti je stvar onakva kakvu si mi opisivao, igra ti se nije cijela skinula. Dok se cijela ne skine nećeš imati ažurirane igrače. Prvi prvom ulasku u igru automatski će ti se to ažurirati. E sada, koliko ti se igre skiunulo na disk? Rekao sam da je sada igra preko 50GB pa pogledaj koliko ti se igre skinulo Ako je preko 50GB onda pri ulasku i bilo koji mod moraju ti se ažurirati transferi. Probaj ući pa izaći iz igre pa ponovno uđi. Ne bi trebalo biti problema. Ako ti igra stoji na 59% kako si mi rekao i kako možeš igrati samo kick off, znači da tio se igra nije cijela skinula i dok se cijela ne skine imat ćeš problem. Ne može ti stajati na 59%. To nekaj nije u redu. Probaj ugasiti PS4 pa ponovno upaliti te nastaviti skidanje igre.

10 godina
offline
Re: FIFA 18

To mi je bio problem sinoc ali ja sam zajeba bio i rijesio sam.Igra je na cdu.Sad je instalirano sve normalno full igra igramo danas turnir na 5 izmedju sebe i igraci nisu updatani,nezz mozda sam i tu nesto pogresno napravio.A znam da je povucen update jer imam ovo prvenstvo za igrat isto bio 5.85 gb update.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: FIFA 18
hrka11 kaže...

To mi je bio problem sinoc ali ja sam zajeba bio i rijesio sam.Igra je na cdu.Sad je instalirano sve normalno full igra igramo danas turnir na 5 izmedju sebe i igraci nisu updatani,nezz mozda sam i tu nesto pogresno napravio.A znam da je povucen update jer imam ovo prvenstvo za igrat isto bio 5.85 gb update.

 Pogle na infu koja ti je verzija igre?

10 godina
offline
Re: FIFA 18

1.14 velicina 52.38gb.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: FIFA 18
hrka11 kaže...

1.14 velicina 52.38gb.

To je ok. Pri ulasku u neki mod igra bi sama trebala ažurirati transfere. Možda da odeš u postavke pa obrišeš te sejvove pa će ti ih ulaskom u igru automatski povući ponovno.

12 godina
offline
FIFA 18

Za one koji planiraju prednarudzbu fizicke verzije, trenutno imate kod ARGENTINA30 u Sancta Domenici gdje vas obicna verzija igre izade 380kn a champions edition 480kn. Mislim da jeftinije od ovoga nejde, nema sanse. Naravno, taj kod vrijedi za cijeli gaming asortiman. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
hrka11 kaže...

1.14 velicina 52.38gb.

To je ok. Pri ulasku u neki mod igra bi sama trebala ažurirati transfere. Možda da odeš u postavke pa obrišeš te sejvove pa će ti ih ulaskom u igru automatski povući ponovno.

 A nezz ni sam...ugasio upalio ponovo povuklo sve ok.Ko ce znat,nov sam na ps4 pa dok to povatam malo. ;)

Origin_Steam: hrka11
8 godina
offline
FIFA 18

Ljudi moji, verovali ili ne ja vec skoro mesec dana nisam usao u fifu, ali bukvalno nisam je ni pokrenuo. Nema frustracija, nisam nervozan i ekstra je taj osecaj. Samo da nema skriptinga i da pravimo rezultate na osnovu svog skila bila bi to dobra igra i pored milion bagova jer ipak je to igra i sve igre su pune istih. Kupicu 19 naravno jer to je vec neka tradicija ali ni blizu necu igrati kao pre tj svaki dan po par sati jer nema svrhe dozivljavati svakodnevno tolike frustracije. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Ljudi moji, verovali ili ne ja vec skoro mesec dana nisam usao u fifu, ali bukvalno nisam je ni pokrenuo. Nema frustracija, nisam nervozan i ekstra je taj osecaj. Samo da nema skriptinga i da pravimo rezultate na osnovu svog skila bila bi to dobra igra i pored milion bagova jer ipak je to igra i sve igre su pune istih. Kupicu 19 naravno jer to je vec neka tradicija ali ni blizu necu igrati kao pre tj svaki dan po par sati jer nema svrhe dozivljavati svakodnevno tolike frustracije. 

 Ja ovaj mjesec nisam odigrao niti jednu tekmu u futu i sasvim mi je ok.

10 godina
offline
FIFA 18

Ja nisam igrao 11 dana fifu ali zato sa frendom udaram po pesu11 na ps2. Cista uzivancija 

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice