FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.412
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Ova tekma protiv Francuske je bila koda sam je na fifi igrao. Prvi gol primimo auto gol pa onda izjednacimo iz predivne akcije pa potom odmah primimo gol iz penala tad se strasti smire mislis si igram bolje budem okrenuo utakmicu u drugom poluvremenu kad ono k frajer ti pukne smotano dva puta sa dvadesetak metara a tvoj golman umjesto da se pokusa bacit samo je isprati pogledom i baci se na guzicu klasicna fifa. Ali ajde nitko nije ocekivao da ce Hrvatska biti u finalu pa je svejedno to veliki uspijeh i decki su ostavili srce na terenu svaka im cast. Samo ostaje mi taj neki žal jer ipak igrali smo bolje od Francuza ali smo nesretno izgubili. 

 Branim 40 godina i ne bih za golove krivio golmana. Kod pogbinog gola lik sam stoji na 16m. Halo? Takav igrač stoji sam? Dva puta mu se lopta odbija i krasnim udarcem iza igrača nađe put lopti do mreže. Iz perspektive golmana loptu niti ne vidiš dok ne dođe do tebe a tada je kasno. I četvrti gol je bio sličan. Lik ima loptu na nekih 18m a vida stoji dva metra ispred njega bez ideje da ga blokira ili nešto. Lik pukne lijepo, opet iza vide koji u trenutku udarca okreće guzicu. Kada se pokazala kamera iza gola vidi se u kojem trenutku golman vidi loptu i da ništa ne može. Lijep udarac.

 

Kažem, amaterski branim pun kurac godina i uvijek mi je najgora stvar bila kada moj igrač ne stoji u bloku već ustvari pokriva mene bez ideje da uđe u blok igraču koji puca. Pa makni mi se majstore, tada imam veće šanse obraniti kada vidim trenutak udarca a ne izmicanje lopti i slično. Slažem se da su prva dva gola stvarno tragična ali i zadnja dva su posljedica tragičnih reakcija obrambenih igrača. Za mene tu golman nije ništa kriv. Utakmica je odlučena nakon što je sviran penal. Šteta.

 

Samo bih dodao iako nema veze, kod prvog gola evidentno je da prekršaja nije bilo a kod penala kako je netko rekao, pola milijarde će tvrditi da penal nije a drugih pola milijarde da je penal opravdano sviran. U ovakvim utakmicama ne smiješ pogriješiti, moraš zabiti prvu priliku i imati golmana koji ima utakmicu života te dozu sreće bez koje ne ide. Bio je ovo fantastičan mjesec i na kraju njega ja ne bih tražio krivce već uživam u svemu. Današnji dan u Zagrebu je najluđi dan koji sam ja doživio u ovome gradu a vido sam puno toga u ovih 55 godina života. Kako Joško kaže, sport nas je ujedinio u 30 dana a politika razjedinila i bacila na začelje EU. Iz svega treba izvući pouke i krenuti dalje.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Ova tekma protiv Francuske je bila koda sam je na fifi igrao. Prvi gol primimo auto gol pa onda izjednacimo iz predivne akcije pa potom odmah primimo gol iz penala tad se strasti smire mislis si igram bolje budem okrenuo utakmicu u drugom poluvremenu kad ono k frajer ti pukne smotano dva puta sa dvadesetak metara a tvoj golman umjesto da se pokusa bacit samo je isprati pogledom i baci se na guzicu klasicna fifa. Ali ajde nitko nije ocekivao da ce Hrvatska biti u finalu pa je svejedno to veliki uspijeh i decki su ostavili srce na terenu svaka im cast. Samo ostaje mi taj neki žal jer ipak igrali smo bolje od Francuza ali smo nesretno izgubili. 

 Moje videnje...... u prvom poluvremenu Francuska nije imala niti jedan jedini sut prema nasem golu (NITI JEDAN), osim penala i Mandzinog poklona. Medutim, do tog poklona nebi trebalo doci jer nema govora o prekrsaju (100%). Druga situacija s Perisicem, to je vec diskubitalno..... cak je loptu mozda dirao i Matuidi (nakon glave), a jedino Perisic zna je li namjerno ili nije... tesko je reci, u slow motionu nesto malo vise djeluje kao da je namjerno, a u real time-u mi ipak djeluje kao da nije namjerno (usput je i zmirio sto nije nista novo kada ides odnosno pokusavas ici glavom na loptu... eh sad, zmirio u potpunosti ili malo je vec nesto drugo).

 

Zakljucak.... bez ikakve pristranosti, nek je i bio penal ali ukupno gledajuci, ipak smo pokradeni i prva dva gola su preusmjerila utakmicu, nazalost. Krivo mi je posebno zato sto smo totalno dominirali u prvom poluvremenu i unatoc tome dobili dva gola odnosno dobili smo golove kada smo bili bolja momcad, kada smo potpuno dominirali utakmicom (da ne spominjem koliko smo im puta oteli loptu i presjekli itd), da ne spominjem koliko to utjece na psihu kada znas i vidis da si bolji, odes na pauzu, a gubis 2:1. Istina, poslije su se Francizi vratili u igru ali recite mi, tko nebi? Ipak, ne moze se reci da smo mi pali (u drugom), bili smo dobri ali nedovoljno.........

 

BTW za jedan gol je djelomicno kriv i Modric jer je najblize bio lopti, jednostavno nije vidio gdje je lopta.... sekunda poslije i GOL.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2018 3:01 (lovac82).
15 godina
offline
FIFA 18

Da skratimo, puno stvari se poklopilo kako bi mi izgubili ovu utakmicu. Jednostavno takav dan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Nisam upalio igru pa sigurno mj i pol.

Došli neki paketi pa rekao baš da upalim i evo cirkus odmah u prvom :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Nisam upalio igru pa sigurno mj i pol.

Došli neki paketi pa rekao baš da upalim i evo cirkus odmah u prvom :D

 Kako neki? Ja sam dobio samo jedan pack s 30 rare igrača i ona 3 futties igrača. Naravno ona tri igrača dembele, bakayoko i matuidi a od ovih 30 karina.  Standardno. Koliko si ti to dobio packova?

 

edit: Sjetim se da imam još jedan acc pa probam i na njemu i dobijem nešto ali to mi ništa ne treba tako da i ovdje ćorak.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 20:00 (movie).
11 godina
offline
FIFA 18

Bit ce da sam imao pakova koje nisam prije otvorio.. sry

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Kvalificirao sam se za mrtvu WL idem igrat utakmicu imam 70% posjeda preko 20 udaraca izgubim 4:3 na produzetke na pocetku odmah iz kick offa frajer projuri sa hernandezom i ubacuje i zabija sa brazilskim ronaldom koji je bio sam niti jedan moj CB se nije spustio u vlasitit sesnaesterac da bi ga branio ali pazite to je kkick off nije neka kontra gdje mi fale igraci. Ja radim cijelu utakmicu pritisak nikako da zabijem sve mi brani njegov golman i nekako uspijem jedva iz odbijanca zabit gol za 1:1 odmah on iz kick offa sleti po krilu sa hernandezom i ubaci na ronalda i moji izbijaju u korner frajer izvede korner njegov ronaldo opali glavom moj neuer brani ali uletava hernandez i zabija odbijanac pored moja tri obranbena ja opet lud vrsim pritisak i uspijem zabit jedva sa reusom 1na1. Idemo na produzetke frajer opet iz kick offa radi istu stvar leti sa hernandezom po boku ubaci opet se moji obranbeni nisu vratili i puca ronaldo samo sto je neuer obranio i izbio u korner frajer ubaci i onda njegov firminho stopa loptu dva metra od mog gola pazite dva metra od mog gola a niti jedan od mojih 10 igraca ne reagira nit golman i frajer samo zapuca neometeno i zabije za 3:2 ja opet vrsim pritisak i Saneom uspijem zabit gol u drugom produzetku da bi mi protivnik opet iz kick offa projurio sa hernandezom dodao firminu koji je sam i frajer zapuca i zabije gol i ja samo alt+f4 ja nemam zivaca se vise vracat po cetvrti put u igru a zasluzio sam ga vodit barem 15:4 kakve sam sve prilike imao ali moji ne znaju puknut loptu a i postanu retardirani za dodat covjeku pored sebe kad je akcija 2na 1 vec zafitilji loptu u aut a i taj prokleti kick off glitch da ne mogu ga vise popravit kako ih nije sram stavljat to da mi igraci ne mogu uci u sesnaesterac vec stoje oko njega kao da igraju rukomet pa ne smiju prijeci tu liniju..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Evo i sretnije priče, pogotovo za macka. Od kćeri dečko počeo igrati fifu prvi put u životu krajem 3 mjeseca ove godine. Odigrali par tekmi i bez beda ga dobijem, što je normalno. Prebacio sam mu nešto coinsa da si može u startu složiti solidnu momčad. Ima sve bitnije rare engleze. Pogbu, de bruyne itd. Uglavnom pretprošli vikend se prvi put kvalificirao za WL. Igrao znači samo s rare karticama i dobio 12 tekmi. Kaže mi, sljedeći vikend ide na 21 pobjedu. Ok, rekoh mu. Došao je do 18 pobjeda i ostalo mu još 8 tekmi i popizdio nakon nekog glupog poraza i nije htio više igrati.

 

Ovaj tjedan si je kupio po prvi put neke if kartice i tots eriksena. Danas mi javlja kako u 15 tekmi ima 10 pobjeda. Dečko uživa igrati. U par mjeseci je svladao igru. Odigrao je oko 600 tekmi. To je sve kaj je igrao fifu i eto dosta mu za 18 pobjeda a kako ga je krenulo i ovaj vikend ne sumnjam da će uspjeti prebaciti 20. OK, kužim ja da je sada slabija konkurencija nego u desetom mjesecu ali za lika koji je prvi put zaigrao fifu prije 3 mjeseca i igrao samo s rare karticama nije loše. Budem probao ovaj tjedan odigrati s njim par tekmi da vidim kakav je sada i hoće li me natovariti s obzirom da ja nisam igrao igru bar 3 mjeseca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Danas sam nakon jedno tri mjeseca odigrao tri tekme online. Prvu lik odmah povede pa ja okrenem na 2-1 a onda on na 3-2. Drugu opet lik odmah povede pa ja okrenem na 2-1 i na kraju opet 3-2 za protivnika. Obje tekme bolji ali obranu igram tragično. Treću tekmu ja povedem i igramo do neke 60 minute. Lik ne uputi udarac a ja osim tog gola ne mogu zabiti. Lijeva stativa, pa desna, pa golman brani ali neće u gol. I na kraju lik prekine i moje i svoje mučenje, uzme pauzu i čega do isteka i izađe iz tekme. Da je ostao do kraja tko zna, možda bih i tu izgubio. Sve u svemu za sve golove sam sam kriv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 18

Pozdrav, imam nekih poteškoća s fifom, jučer je sve normalno radilo, a danas sve ošlo u krasan k.
Ovak, igram online friendlies malo iz zajebaje, no, međutim, igrači kad mi imaju loptu, dok ne držim šprint, oni hodaju, vuku se doslovno. Zatim, kad idem dodat loptu oni dodaju samo atraktivne paseve,a ja uopće ne stišćem neke tipke itd.
Znači koji jeb*** kur**?!
Kako to popravit, gubim dvije utakmice bezveze.
Molim za pomoć, samo konstruktivni komentari, nemojte me jeb** i ovak sam živčan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

Pozdrav, imam nekih poteškoća s fifom, jučer je sve normalno radilo, a danas sve ošlo u krasan k.
Ovak, igram online friendlies malo iz zajebaje, no, međutim, igrači kad mi imaju loptu, dok ne držim šprint, oni hodaju, vuku se doslovno. Zatim, kad idem dodat loptu oni dodaju samo atraktivne paseve,a ja uopće ne stišćem neke tipke itd.
Znači koji jeb*** kur**?!
Kako to popravit, gubim dvije utakmice bezveze.
Molim za pomoć, samo konstruktivni komentari, nemojte me jeb** i ovak sam živčan...

Očito ti se izjebala neka od tipki L i R.

Vjerojatno se zaglavila?

[19xx] 4ntraks
9 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
playjob kaže...

Pozdrav, imam nekih poteškoća s fifom, jučer je sve normalno radilo, a danas sve ošlo u krasan k.
Ovak, igram online friendlies malo iz zajebaje, no, međutim, igrači kad mi imaju loptu, dok ne držim šprint, oni hodaju, vuku se doslovno. Zatim, kad idem dodat loptu oni dodaju samo atraktivne paseve,a ja uopće ne stišćem neke tipke itd.
Znači koji jeb*** kur**?!
Kako to popravit, gubim dvije utakmice bezveze.
Molim za pomoć, samo konstruktivni komentari, nemojte me jeb** i ovak sam živčan...

Očito ti se izjebala neka od tipki L i R.

Vjerojatno se zaglavila?

 Nije stvarno, može se pritisnut tipka. Neki ingame je problem 100%.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

 Nije stvarno, može se pritisnut tipka. Neki ingame je problem 100%.

Nisam igrao danas tako da ne mogu tvrditi, ali šansa da je ingame problem je po meni 1%, a šansa da je tvoj kontroler, uslijed lupanja o stol, je 99% :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 18

Pogledaj si postavke gamepada u settingsu.

Mozda si prebacio sa custom na neke druge slucajno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Igram onaj seasons da pobijedim 4 tekme i dobijem onu specijalnu karticu ali to je takva muka od tri tekme imam jednu pobijedu jednu nerijesenu i jedan poraz svaka utakmica je muka ja imam preko 60% posjed preko 15 udaraca ovi imaju po 3 udarca iz okreta 3 gola pa im ja moram zabit 4 da pobijedim ovu zadnju sam normalno alt+F4 jer to nije normalno koliko je frajer puta pucao iz okreta samo siluje igricu nigdje nema nogometa a o kick offu da ne pricam koliko je strgan oni ako ne misle to popravit u fifi 19 bolje da stave da se izvodi lopta od golmana a ne od centra jer to stvarno nema smisla da ja igram savrseno obranu tokom cijele igre pa da cim zabijem gol odmah ga primim jer ja nemam se sa cime branit jer svih mojih 10 igraca je ukopano u zemlju i obrnuto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Igram onaj seasons da pobijedim 4 tekme i dobijem onu specijalnu karticu ali to je takva muka od tri tekme imam jednu pobijedu jednu nerijesenu i jedan poraz svaka utakmica je muka ja imam preko 60% posjed preko 15 udaraca ovi imaju po 3 udarca iz okreta 3 gola pa im ja moram zabit 4 da pobijedim ovu zadnju sam normalno alt+F4 jer to nije normalno koliko je frajer puta pucao iz okreta samo siluje igricu nigdje nema nogometa a o kick offu da ne pricam koliko je strgan oni ako ne misle to popravit u fifi 19 bolje da stave da se izvodi lopta od golmana a ne od centra jer to stvarno nema smisla da ja igram savrseno obranu tokom cijele igre pa da cim zabijem gol odmah ga primim jer ja nemam se sa cime branit jer svih mojih 10 igraca je ukopano u zemlju i obrnuto.

 Daj mi reci kakva je kartica u pitanju? Uopće više ne pratim pa nemam pojma. Možda me zainteresira pa probam ako nije kasno. Koliko sam glup jer ne pratim pa sam tek nakon što sam iz zajebancije odigrao ovog LB lukakua, skužio de rossia a lukaku mi uopće ne treba. De Rossi mi je godinama bio drag igrač i želim ga bez obzira što s njim neću odigrati 5 tekmi a sada sam voda. Morat ću u sbc ubaciti neke vrijedne kartice poput icone decoa. A opet kada pogledam večeras market, što je u ovoj igri još vrijedno? Sve je otišlo k vragu. Niti jedna kartica nema neku vrijednost. Prodaju se tots kartice ovrl 92 za 40k coinsa na bidanju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 23:22 (movie).
10 godina
offline
FIFA 18

A pale su cijene specijalnih kartica jer su u packove ubacili sve specijalne kartice koje su izasle tijekom godine osim ovih za svjetsko prvenstvo koliko sam ja skuzio. Dok su nekim gold karticama napumpane cijene zbog onog nation sbc-a

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

znači otvorim jučer neki SBC pack kad unutra TOTS Fabinho i TOTS Hernandez, skoro sam pao sa stolice....ali onda sam vidio da Fabinho ide za fakin 45000 a ovaj drugi za 25000...TOTS! Brzo sam e vratio na stolicu...da je ovo bilo prije dva mjeseca sad bih imao zaradu od skoro 500 000 coinsa, glupa igro

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
dr4zh3n kaže...

znači otvorim jučer neki SBC pack kad unutra TOTS Fabinho i TOTS Hernandez, skoro sam pao sa stolice....ali onda sam vidio da Fabinho ide za fakin 45000 a ovaj drugi za 25000...TOTS! Brzo sam e vratio na stolicu...da je ovo bilo prije dva mjeseca sad bih imao zaradu od skoro 500 000 coinsa, glupa igro

 Šuti, ja otvorim i uglavnom dolaze kartice ovrl 81. Dakle, i na izdisaju igre ne mogu dobiti poštenu karticu u packu.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

danas sam dobio TOTS Jordi Albu, TOTS nekog iz engleske druge lige, TOTS Fabinha, TOTS Hernandeza, TOTS Dele Alija, MOTM Kokea, TOTT Džeku i Artura Vidala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
dr4zh3n kaže...

danas sam dobio TOTS Jordi Albu, TOTS nekog iz engleske druge lige, TOTS Fabinha, TOTS Hernandeza, TOTS Dele Alija, MOTM Kokea, TOTT Džeku i Artura Vidala.

 Što si radio? Ja nisam dobio niti jednog a odigrao sam par ovih sbc. U besplatnim packovima voda.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

samo udarao draft...nisam dosao dalje od dvije pobjede...ali svaki put neka brutalna kartica...pack weight je ogroman ovih dana

15 godina
offline
Re: FIFA 18
dr4zh3n kaže...

samo udarao draft...nisam dosao dalje od dvije pobjede...ali svaki put neka brutalna kartica...pack weight je ogroman ovih dana

 Nisam primjetio. Kod mene standardno kartica 81 pa naniže. Najbolje što sam ovih dana dobio je Piszczek.

8 godina
offline
FIFA 18

Ako hoce ko prijateljsku nek se javi ps4. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
dr4zh3n kaže...

samo udarao draft...nisam dosao dalje od dvije pobjede...ali svaki put neka brutalna kartica...pack weight je ogroman ovih dana

 Nisam primjetio. Kod mene standardno kartica 81 pa naniže. Najbolje što sam ovih dana dobio je Piszczek.

 Ja sam danas potegnul Gomeza 91 TOTS. 68k coinsa, nije lose za 4 pobjede. Draft je sad najzanimljiviji za igrat. Brdo bolesnih kartica i ultra zabavan.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
FIFA 18

Onako, podmuklo smo doveli pojacanje na RB

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam odigrao draft pobijedio sve 4 i dobio sam 94 rating Girouda prvo sam bio sretan jer sam si mislio to mi je najbolja kartica koju sam dobio odem pogledat cijenu kosta samo 45k malo je reci da sam se samo razocarao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Igram ovaj draft i izabarem formaciju sa 3 obranbena eto jer nikad nisam tako igrao pa da je isprobam uglavnom nemojte nikad izabrat tu formaciju uzasna je imao sam tots Pique in form hummelsa i inform nachoa bili su rupe niti jednom nisu presjekli loptu mislis si da kod tri obranbena bar je sredina sigurna kad vec kutevi nisu ali nisu jer meni obranbeni su uvijek stajali na krivom mjestu i takva glupa i spora dodavanja su prolazila protivniku da se zapitas jesu li to stvarno profesionalni nogometasi ili to igraju neki baustelci na zuja turniru. Jedva sam pobijedio dvije utakmice i to samo zato jer sam uspio zabit 5 golova dok su oni meni 3 i 4 trecu sam izgubio jer mu je sudac pomagao cijelo vrijeme su mi bacali messia i hazarda tako da sam uspio zabit samo 3 gola. U packovima sam dobio nekih 7,8k coinsa uzas.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Ja neki dan odigrao 3 tekme i jednog lika izmasakriram u igri i sansama ali dobije me 3:0 jer je 3 puta sutnuo sa preko 25 metara iz mesta i sva 3 puta pogodio a moj ter stegen sa ocenom 90+ nije se ni pomerio. Sve mi se cini da polako zavrsavam svoju fifa online karijeru. Ne verujem da cu uzeti 19ku jer ne vidim smisao da nastavim igrati ovu glupost od igre. Hvala bogu pa ima mnostvo drugih daleko zanimljivijih igara od raspale fife. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

dobio sam sona tots na week challengeu.. pa ta kartica je valjda najbolja u igri, nemoguce kako je op lik, sve ulazi u gol. prva tekma s njim 5 komada dao.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice