FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 874.712
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...

 

U odnosu na PES ,Fifa je turbofolk. Onaj tko se zali da je fifa spora, odmah ga treba na Sibir poslat.

 Pa ako pogledaš fifu 18, ovaj demo je ultra spor. Kužim ljude da im ne štima jer su naučili na nešto sasvim drugo. Ipak je to ogromna vojska kojoj se mora udovoljiti. Meni osobno demo je taman pogođene brzine. Ne bi mi valjalo niti da je brži niti da je sporiji. idealno. Šteta ako će to dirati...

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2018 22:04 (movie).
14 godina
offline
FIFA 19

Probao par tekmi, gameplay dosta sporiji i igraci tromiji nego prije, sad se ne cine kao da su na steroidima svi, svida mi se, al poucen iskustvom od prije oni ce to ubrzat do finalne verzije.. inace, jel se moze kako iskljuciti da mi u obrani ne pokazuje na kojeg ce mi sljedeceg igraca prebaciti. Jako me buni to, nemam pojma s kim upravljam kad je neka ubrzana situacija u igri

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
maxy0 kaže...

Probao par tekmi, gameplay dosta sporiji i igraci tromiji nego prije, sad se ne cine kao da su na steroidima svi, svida mi se, al poucen iskustvom od prije oni ce to ubrzat do finalne verzije.. inace, jel se moze kako iskljuciti da mi u obrani ne pokazuje na kojeg ce mi sljedeceg igraca prebaciti. Jako me buni to, nemam pojma s kim upravljam kad je neka ubrzana situacija u igri

 Može. U opcijama ti je to poslije timed finishing pa si iskljući. Meni je to čak ok. Bar znam na koga će mi prebaciti te ima li smisla prebacivati ili ne.

12 godina
offline
FIFA 19

Fifa 18 demo mi je već bio gadljiv zbog brzine, a na nagovor kolege uzeli skupa preko us profila. Nažalost nikada manje nisam igrao nego ove godine. Ovaj fifa 19 demo mi je predobar. Sad je na normal brzini i nadam se da ako ubrzaju da na slow i podešenim sliderima može se pronaći idealna brzina. Ono što sam pljuvao ovih godina, a to je modeli i face igrača sada je extra urađeno. Na 4k tv i ps4 pro izgleda odlično. To neko osvjetljenje terena je pun pogodak. Ja sam i više nego ugodno iznenađen. Imam osjećaj kad igram kao da gledam ligu prvaka. Sad je pitanje kako će to izgledati u finalnoj verziji što se tiče gameplaya. Nadam se da nećemo biti razočarani. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2018 23:14 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Je li imao neko prolem u Fifa 19 demo sa gamepadom? Naime, strelica gore i dole su mi pomjesane, kada pritisnem strelicu gore igrac ide dole, a strelicu dole, igrac ide gore, i ne mogu nikako da igram, dok je na Fifa 18 sve normalno radilo. Ili je to mozda do gamepada ili nesto.

I vaše mišljenje da li valja Logitech gampead F310, mislio sam njega kupiti za Fifu? Hvala unaprijed. Lp

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 1:48 (nedac96).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 19
Da, valja F310, ja ga koristim kao zamjenu za F710 jer imam ponekad problem s RT tipkom na F710.
6 godina
offline
FIFA 19

Nakon par odigranih utakmica - vrlo dobro. Igra je dosta spora što meni odgovara. Fora sa označavanjem igrača na kojeg će se prebaciti kontrola mi se sviđa. Vizualni dio ne treba ni komentirati, vrhunski kao i inače. 

 

Gameplay kao gameplay mi je solidan, no ipak mi se nije dogodila situacija kao što mi se dogodila u PES-u gdje sam osjećao zadovoljstvo što sam dao gol, tako da ove godine ipak naginjem malo više PES-u. 

 

Vidjet ćemo kakav će FIFA biti završni proizvod. Jako je teško odoljeti silnim bling bling efektu koji te obuzme kada upališ igru. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Chemistry kartice vise ne daju toliko veliki boost ko prije

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...

Chemistry kartice vise ne daju toliko veliki boost ko prije

 Trebali su ih skroz izbaciti i ako stavis igraca na krivu poziciju gubi statse tipa vizija, position, composure sto i je realno.

13 godina
offline
FIFA 19

Meni se baš sviđa ovaj "sporiji" gameplay, puno mi više djeluje kao stvarni nogomet. Btw. gdje je najeftinije kupiti fifu19 za pc? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 19
Cd keys, 41 euro.
15 godina
offline
FIFA 19

Ne znam, meni se taj timed finishing uopće nije svidio a kaže ovvy to će revolucionirati igru. Očito sam za mirovinu spreman.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ne znam, meni se taj timed finishing uopće nije svidio a kaže ovvy to će revolucionirati igru. Očito sam za mirovinu spreman.

 

 

 

 Pa i ti bi rekao da ce timed finishing revolucionirati igru da si dobio koju paru od EA

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Pa i ti bi rekao da ce timed finishing revolucionirati igru da si dobio koju paru od EA

 On ne spada u tu grupu jutjubera. Već je bio baniran zbog reklamiranja coinsa. Vidiš koji su plaćenici bili u berlinu, to su manekeni ea sportsa a ne on koji nije bio pozvan.

8 godina
offline
FIFA 19

Zna li se hoce li time finishing biti obavezan u futu i online sezoni, posto ja u ovom demu to jos uopste nisam koristio xd.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 22:14 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Skinuo sam demo ali ne odigrah, jebe me dzojstek, tj. tzv. right stick analog, morat ću preko programa namjestiti kada izadje igra, jer ovako sa mjenjanjem imena u regeditu nije uspjelo.

Ako neko igra na pc sa dzojstekom neka javi da vidim kako je on namjestio

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

probaj sa ovim programom x360ce meni je pomoglo :)

15 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Zna li se hoce li time finishing biti obavezan u futu i online sezoni, posto ja u ovom demu to jos uopste nisam koristio xd.

 Nisam nigdje pročitao ali ne bih se čudio da ne bude opcionalan već obavezan. Ipak je to revolucija a kakva je to revolucija ako je nitko ne koristi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

probaj sa ovim programom x360ce meni je pomoglo :)

 na taj sam mislio ili ds4 windows, doduše nemam ds4 vec maxfire :)

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
ruya kaže...

Zna li se hoce li time finishing biti obavezan u futu i online sezoni, posto ja u ovom demu to jos uopste nisam koristio xd.

 Nisam nigdje pročitao ali ne bih se čudio da ne bude opcionalan već obavezan. Ipak je to revolucija a kakva je to revolucija ako je nitko ne koristi.

 Znas da ga ne moras koristiti jelda? Samo vise ne smijes spammati tipku za pucanje ko budala. Sto meni iskreno tesko ide jer uvijek postoji nesigurnost jel smece prihvatilo komandu ili si odlucio da bi najbolje bilo pustiti loptu da prode.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Znas da ga ne moras koristiti jelda? Samo vise ne smijes spammati tipku za pucanje ko budala. Sto meni iskreno tesko ide jer uvijek postoji nesigurnost jel smece prihvatilo komandu ili si odlucio da bi najbolje bilo pustiti loptu da prode.

Znam, samo nitko nije rekao da u online tekmama neće biti ista stvar kao s tactical defendingom te da ga neću moći isključiti.

Ista stvar, nađem se ui ziceru i prsti sami idu. Tapnem dva puta i ode lopta u 3PM. Jednostavno se zaboraviš a tome doprinosi raspored tipki za driven shot koji je po meni nespretno složen.

13 godina
offline
FIFA 19

Isprobao demo. Dosta dobro na prvu. Šta je da je, opet ima tu novosti koje koliko toliko opravdavaju cijenu. Nakon što sam preskočio 18, možda uzmem 19 na winter saleu ako gameplay ostane ko u demu.

 

Timed finishing mi je nekako nedorečen. Izgleda mi ko da će biti koristan samo za udarce iz daljine. Činjenica da će svaki igrač imati svoj perfect time window mi se baš ne dopada jer volim igrati sa puno različitih ekipa. Kad mi je uključen trainer i vidim "bar" onda je malo lakše pogoditi, ali ne želim to na ekranu. Pošto večinu akcija završavam unutar 16m mislim da će mi više smetati nego koristiti, ako bude obavezan. Ne vidim ama baš nikakav razlog da bude jer za razliku od tactical defendinga to je sasvim druga stvar, ali s EAom se nikad ne zna. Definitivno ne pomaže što po navici ponekad pritisnem shoot dvaputa. L1 + R1 + O za udarac po podu mi je skroz nezgrapna kombinacija. Općenito mi se ne dopada da tako šaltaju kontrole zadnjih par iteracija. 

 

Možda najviše od svega mi se sviđa onaj custom rules mod. Mislim da bi to moglo biti jako zabavno, posebno onaj battle royal. Ne znam hoći li toga biti za online igranje ili samo offline i friendly.  

 

Sve u svemu, očekujem i dalje rekordnu prodaju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Znas da ga ne moras koristiti jelda? Samo vise ne smijes spammati tipku za pucanje ko budala. Sto meni iskreno tesko ide jer uvijek postoji nesigurnost jel smece prihvatilo komandu ili si odlucio da bi najbolje bilo pustiti loptu da prode.

Znam, samo nitko nije rekao da u online tekmama neće biti ista stvar kao s tactical defendingom te da ga neću moći isključiti.

Ista stvar, nađem se ui ziceru i prsti sami idu. Tapnem dva puta i ode lopta u 3PM. Jednostavno se zaboraviš a tome doprinosi raspored tipki za driven shot koji je po meni nespretno složen.

 Ako cemo iskreno, Tactical Defending ne bi trebao koristiti a Legacy defending je bio no-skill-BS i dobro je da ga nema jer je citava pamet toga bila drzati X bez da dobijes grc.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Ako cemo iskreno, Tactical Defending ne bi trebao koristiti a Legacy defending je bio no-skill-BS i dobro je da ga nema jer je citava pamet toga bila drzati X bez da dobijes grc.

Tactical defending je jedna od boljih stvari koja se dogodila fifi u zadnjih desetak godina. Nije usporediva s ovim ali sam je naveo kao opciju koja je ušla u igru i bila pod obavezno kod online igranja. Bojim se da i s ovim tako ne bude. Inače zabijanje gola s timed finishingom je uzbudljivo kao i tvrda stolica. Meni totalno bezveze. Špriher ulijeću u gol bez ikakvog osjećaja zabijanja gola. U mnogim situacijama sam položaj igrača i interakcija s loptom koju će zakucati u gol su smiješno nerealni. Mislio sam par situacija postati pa da vidimo kome je uopće gušt zabiti ovakav gol, ali ajde, nema smisla. I sami ste svi vidjeli.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel neko zna koje bi kontrole mogle bit za driven shot na alternate kontrolama. Sve sam

pokusavo al nista i L2+R2, guglo ali nista. Dakle R1 mi je brzo trcanje, kocka pucanje, krug centarsut, krug klizeci..

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
miikaa77 kaže...

Jel neko zna koje bi kontrole mogle bit za driven shot na alternate kontrolama. Sve sam

pokusavo al nista i L2+R2, guglo ali nista. Dakle R1 mi je brzo trcanje, kocka pucanje, krug centarsut, krug klizeci..

 L1 + R2. Ocito nisi sve pokusavao :)

15 godina
offline
FIFA 19

Gledam ista stvar. Golman skače gore dok mu ti pucaš dolje. Driven shot jest malo nezgrapan na gamepadu ali je jednako ubojit kao i prošle godine. Igrano na legendary ali i dalje najsigurniji udarac ako si u dobroj šansi. Evo o čemu ja pričam. Puknuti loptu sa 17m na ovaj način je u najmanju ruku neprirodno. Potom let lopte i efe koji dobija je kontra zakona fizike. Tako je na pesu bilo prije par godina. Iz prve kada se gleda udarac je gotovo špriher a kada se pogleda izbliza nemoguće je na taj način tako silovito zabiti s te udaljenosti. Piše se da si zabio gol ali ovo je nikakav gušt.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
miikaa77 kaže...

Jel neko zna koje bi kontrole mogle bit za driven shot na alternate kontrolama. Sve sam

pokusavo al nista i L2+R2, guglo ali nista. Dakle R1 mi je brzo trcanje, kocka pucanje, krug centarsut, krug klizeci..

 Postoji in-game helper sa kontrolama, vrlo ga je jednostavno nac. 

 

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Gledam ista stvar. Golman skače gore dok mu ti pucaš dolje. Driven shot jest malo nezgrapan na gamepadu ali je jednako ubojit kao i prošle godine. Igrano na legendary ali i dalje najsigurniji udarac ako si u dobroj šansi. Evo o čemu ja pričam. Puknuti loptu sa 17m na ovaj način je u najmanju ruku neprirodno. Potom let lopte i efe koji dobija je kontra zakona fizike. Tako je na pesu bilo prije par godina. Iz prve kada se gleda udarac je gotovo špriher a kada se pogleda izbliza nemoguće je na taj način tako silovito zabiti s te udaljenosti. Piše se da si zabio gol ali ovo je nikakav gušt.

 

 Jos mu je druga noga prosla kroz loptu sto znaci da je to RL pao bi preko lopte

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Jos mu je druga noga prosla kroz loptu sto znaci da je to RL pao bi preko lopte

 Svaki drugi gol je takav. Obrati pažnju. Gdje je tu gušt? Totalno bezveze je ispao najsvetiji trenutak u nogometu.

 

Fora

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 21:09 (movie).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice