FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.014
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Sad mi je lakše kada znam da su mi šanse 4% za dobiti normalnu karticu između 8000 kartica. Nadam se da će im u cijeloj europi zabraniti prodaju fifa pointsa.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Sad mi je lakše kada znam da su mi šanse 4% za dobiti normalnu karticu između 8000 kartica. Nadam se da će im u cijeloj europi zabraniti prodaju fifa pointsa.

 Jelda  prebolesno ako je istina... 

 

Samo, pazi sad ovo. Posto su izbacili pack weight. Sad cemo imat, u to sam uvjeren, dane, vikende... tjedne u kojima ce se povecati pack weight. Odnosno postotak dobivanja kartice. Zamisli sad dignu za igrace 84+ da bude 15-20%. Dakle, svaki 5 paketic ti je siguran. Ovo ne samo da je potez skidanja zabrana sa leda, nego buduci marketing samo takav. 

Teski biznis, jebali sebe.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Sad mi je lakše kada znam da su mi šanse 4% za dobiti normalnu karticu između 8000 kartica. Nadam se da će im u cijeloj europi zabraniti prodaju fifa pointsa.

 Bez brige, kroz godinu-dvije to ce zazivjeti po cijeloj EU. A onda ce EA ili ici na totalni P2W sa prodajom kartica direktno ili morati napraviti postenu kompetitivnu igru.

Kad smo kod toga, jel EA placa hrvatske poreze na svaku prodaju FPa ili ne?

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

Sad cemo imat, u to sam uvjeren, dane, vikende... tjedne u kojima ce se povecati pack weight. Odnosno postotak dobivanja kartice. Zamisli sad dignu za igrace 84+ da bude 15-20%. Dakle, svaki 5 paketic ti je siguran. 

 I onda se nađe netko pa kaže da sam ja odvjetnik ili glasnogovornik EA sportsa?

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ma ljudi moji, čitav ovaj sustav FUT-a je osmišljen da te zarobi i napravi od tebe zombia ispred ekrana, + što te dodatno izmuzu. Kud ćeš dalje kada sam se sukobio sa suprugom oko hebene igre koja mi je trebala predstavljati ispušni ventil, jer ne pušim i ne pijem, a igra mi je ustvari postala glavna stvar i okupacija po čitav dan, jer ti ustvari čitav dan visiš i razmišljaš o igri, što za gamepadom, tako i preko mobitela na fut companion aplikaciji, jer stalno se nešto događa i ne bi da bilo što propustiš. Hebeno je to za objasniti nekome tko nije u ovome od početka futa i tko ne voli nogomet.

 

Mene je najviše shebala WL jer od pojave iste i prelaska na ps4 isključivo zbog virtualnog nogometa, počeo sam da igram nenormalno mnogo, što je imalo za posljedicu obiteljskog nemira u kući. Koliko god me je wl uvukla u pakao zvani fut, toliko mi je dobro došla da se isčupam iz istog, jer sam konačno shvatio da nema smisla čitava ta strka. Jbt., kao da pišem o alkoholizmu i ovisnošću o drogama, ali jednostavno to je tako bilo i odlučio sam stati fifi u kraj.

 

Sada igram PES koji po meni ima puno bolji i realniji gameplay i gdje ne šizim zbog poraza jer igra pruža satisfakciju i osjećaj nogometa kakav fifa trenutno ne može pružiti. Između ostalog tu je myclub za koji će večina reći "loša kopija futa", ali to je mod u kojem sve što odigraš i osvojiš budeš i propisno nagrađen te se ne opterećuješ i jednostavno uživaš u gameplayu, barem na konzoli. Ako si dobio čunu u jednom velikom otvaranju na sreću, već u sljedećem očekuj 2 crne lopte i vrhunske igrače. Jučer sam skužio da me u 20 tjedana čeka po 3 igrača što je ukupno 60 igrača od kojih će svaki tjedan biti jedan vrhunski zbog toga što sam uzeo DB Edition, tako da nema zime te ostaje samo da se fokusiram na ono što se dešava na terenu. Ono što mi se posebno sviđa je to što ne moraš izbjegavati jednog Modrića zbog IF Mooya, jer taj isti Modrić će ti na terenu pružiti sve ono što je zapisano u njegovim statsima i znat ćeš da igraš s kraljem sredine terena.

 

Dugogodišnji sam igrač fife i uvijek sam bio fifa igrač spletom okolnosti jer nikada nisam posjedovao konzolu do prije 2 godine, te sam mnogo vagao i analizirao što uzeti i mislim da sam na kraju dobro odlučio.

 

Svi znamo za usrane probleme koje ima PES koji su sramota u godini u kojoj živimo, ali ni to me nije spriječilo da ove sezone igram isti, jer svejednom sam s PES-om dobio satisfakciju i mir, iako je po meni ova FIFA najbolja fifa ikada.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 9:29 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

Sad cemo imat, u to sam uvjeren, dane, vikende... tjedne u kojima ce se povecati pack weight. Odnosno postotak dobivanja kartice. Zamisli sad dignu za igrace 84+ da bude 15-20%. Dakle, svaki 5 paketic ti je siguran. 

 I onda se nađe netko pa kaže da sam ja odvjetnik ili glasnogovornik EA sportsa?

 Ako me smatras odvjetnikom EA... Onda ne citas sa razumijevanjem niti sve sta sam napiso... Jer u niti jednom slučaju ovo nije bilo pozitivno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Ako me smatras odvjetnikom EA... Onda ne citas sa razumijevanjem niti sve sta sam napiso... Jer u niti jednom slučaju ovo nije bilo pozitivno. 

Ponijelo me ono kada kažeš da će svaki peti pack biti dobitan, u svakom slučaju zezam se. No da vidimo što kaže matematika. Uzmimo 100 otvorenih packova što je jako mali broj na ove cifre po broju kartica igrača i postotcima koji garantiraju neki dobitak. Ako je šansa 4% za dobijanje 84+ kartice to znači da na 100 packova imamo oko 15% šanse dobiti dvije takve kartice. Nije to nešto, dapače jako je to slabo jer to nije nikakva garancija. Samo šansa. No opet gledano matematički ako je šansa 4%  da u packu dobijemo vrijednu karticu, na 100 otvorenih packova imaš manje od 1% šanse da ne dobiješ niti jednu. Dakle ispada da na 100 packova vrlo vjerojatno dobijamo ziher 1 karticu 84+.

 

Kada bi se dobitak dignuo na 15% kako si rekao, na  recimo 7 otvorenih packova imaš 30% šanse da ne dobiješ niti jednu takvu karticu dok ti se šanse penju na 70% da ćeš dobiti jednu. No sve su ovo male brojke da bi ti netko rekao da će biti baš tako. U stvarnosti se uvijek odigra drukčije od onog što kažu sirove brojke i sve se svodi na puku sreću. Ovi podaci su samo ono što kažu brojke u matematici. U svakom slučaju sumnjam da će dizati dobitak na 15% i znam da opet neću dobiti ništa.

11 godina
offline
FIFA 19

Jos mi se vise gade nakon ovog videa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Pitanje je da li je šansa za sve igrače 84+ tih 4%? Možda je za 90+ još manja. Da li ove posebne kartice (IF, TOTW) imaju još neki negativni modifier na taj %?. Brat bratu, nije mi baš uvjerljivo da imaš istu šansu dobiti Edersona, bezveznog golmana od 84 i ljubičastog Messija sa 99 ocjenom. Vjerojatnije je da nakon što ti igra "pusti " igrača iz te 84+ idu novi % koji određuju hoće li igrač biti recimo 84-87, 87-90, 90-92, crni, bijeli, žuti, plavi, zeleni...

 

Na kraju dana, sreća je i dalje presudan faktor. Da je šansa i 50%, može se dogoditi da movie iz 10 packova ne dobije ni jednog 84+ igrača, a šime dobije 10 komada. Donekle bi se moglo kompenzirati povećanjem šanse nakon svakog "neuspješnog" packa, ali se i tu može postaviti pitanje da li je svaki pack u kojem ne dobiješ barem 84+ igrača loš. Nešto tipa da za svaki pack u kojem ne dobiješ dobrog igrača, šanse ti skaću 2 ili 3 puta. Pa ćeš barem znati da nakon 5-6 packova sigurno dobivaš barem jednom dobrog igrača.

 

Odavno sam se izvukao iz tog FUT ludila pa mi je baš svejedno za kockanje, ali nekima koji su ulupali podosta stvarnog novca u FIFA pointse sigurno nije svejedno kad su vidjeli stvarne brojke. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Evo statistike iz prve ruke. Lik spizido 5000 funti i dobio u packovima protuvrijednost od 9 milja coinsa. Smiješno. Kaže da je za taj iznos kupio od nekoga coinse mogao je dobiti 60 milijuna coinsa. I onda se pitaju zakaj ljudi kupuju coinse?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Evo statistike iz prve ruke. Lik spizido 5000 funti i dobio u packovima protuvrijednost od 9 milja coinsa. Smiješno. Kaže da je za taj iznos kupio od nekoga coinse mogao je dobiti 60 milijuna coinsa. I onda se pitaju zakaj ljudi kupuju coinse?

 

 Mislim da on ima jos jedan video gdje je citav dan otvaral paketice u nije dobio nista... Presmiješno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 19

Što više igram ovaj demo to je igra gluplja. Imam korner, oni izbiju loptu blizu centra. Naravno pogode svog jedinog igrača dok moja tri obrambena stoje na centru u liniji i ne čuvaju ga. Kakvog to ima smisla? Stoje tri u liniji i nikog ne čuvaju. Znači igrač prođe mog jednog i prošao je automatski sva tri. U takvoj situaciji uvijek jedan obrambeni stoji ispred tog jednog napadača a drugi iza. Nema šanse da primi loptu i nema šanse da im pobjegne. Pa to su neke osnove pozicioniranja igrača na terenu. Ovo je čisto sranje.

 

Evo ovaj gol što sam zabio. Kako je moguće da obrambeni koji je prvi na lopti uopće ne skoči a još je smiješnija reakcija neymara koji gleda ne znam gdje i onda odjednom skače ne znam kako i zabija. Odvratan gol bez gušta i emocije. Igrano na legendary da ne bi bilo... Jučer između dvojce obrambenih gurnem lijepu loptu u prostor. Utrčava mbappe i sam ide na gol. Naravno, danilo se okreće i počne trčati zamnom i stigne me do 16m?

 

Kako? Jebeni danilo pacea 75 i mbappe pacea 96. prvi leđima okrenut svom golu a drugi u punom trku licem okrenut prema golu. Ovoga nema niti u james bondu. Ne mislim da pace treba biti prevaga u igri ali brži igrač u boljoj poziciji jednostavno je brži. To je jedino realno i ispravno. Gadi mi se ovakva odvratno nerealna igra. Đaba im grafika, fluidnost pokreta i sve ostalo kada onaj nogometni dio nema veze s nogometom

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19

Faca Neymara kad ga lopta pogodi 

 

 

Evo jedan video gdje se vidi raskoš prezentacije. 

 

 

 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 

Evo ovaj gol što sam zabio. Kako je moguće da obrambeni koji je prvi na lopti uopće ne skoči a još je smiješnija reakcija neymara koji gleda ne znam gdje i onda odjednom skače ne znam kako i zabija.

 No look header 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

Faca Neymara kad ga lopta pogodi 

 

 

Evo jedan video gdje se vidi raskoš prezentacije. 

 

 

 

Ako obratiš pozornost većina tih udaraca nema težinu i realnost. Nema udarca nogom po lopti već noga ide lopti a onda lopta odleti kao iz katapulta ispaljena. Pa prije 5 godina sve je to izgledalo realnije i prirodnije. Ja ovo ne kužim.

14 godina
offline
FIFA 19

pozdrav,

jedno tehničko pitanje.

ako sutra uzmem origin access premiere na mjesec dana i sutra skinem fifa-u ultimate edition, hoću li moći nastaviti igrati kada kasnije kupim key za standard edition?

nemam za potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
tenac kaže...

pozdrav,

jedno tehničko pitanje.

ako sutra uzmem origin access premiere na mjesec dana i sutra skinem fifa-u ultimate edition, hoću li moći nastaviti igrati kada kasnije kupim key za standard edition?

Hoćeš! Nego, zašto bi uzeo premier i platio 15 eura mjesec dana kada možeš igru isprobati za 4 eura 10 sati i igrati mjesec dana sve ostale igre?

 

Obrisao demo, nisam više mogao izdržati gledajući ovo sranje od igre.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Hexfire kaže...

 Da li ove posebne kartice (IF, TOTW) imaju još neki negativni modifier na taj %?.

 Kažu da je šansa za dobivanje takve kartice manja od 1%

14 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
tenac kaže...

pozdrav,

jedno tehničko pitanje.

ako sutra uzmem origin access premiere na mjesec dana i sutra skinem fifa-u ultimate edition, hoću li moći nastaviti igrati kada kasnije kupim key za standard edition?

Hoćeš! Nego, zašto bi uzeo premier i platio 15 eura mjesec dana kada možeš igru isprobati za 4 eura 10 sati i igrati mjesec dana sve ostale igre?

 

Obrisao demo, nisam više mogao izdržati gledajući ovo sranje od igre.

 iz iskustva od prijašnjih godina gdje mi je tih 10 sati bilo premalo, xD

nemam za potpis
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Fifa 19 izlazi vec sutra u 17:00 CEST za origin prime access, a ne 20.09. u 00:00 kako je bilo dogovorno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

pretpostavljam da onda u 17 i web app izlazi?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Izgleda da uvode novi raspored za igranje WL te ćem time vremenski rasteretiti igrače.

 

Kasno za mene pi*ka vam materina.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
tomislavivic kaže...

pretpostavljam da onda u 17 i web app izlazi?

 

 Danas izlazi sigurno, ja mislim da ce biti u 19.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...

Izgleda da uvode novi raspored za igranje WL te ćem time vremenski rasteretiti igrače.

 

Kasno za mene pi*ka vam materina.

 Imas mozda link za to? To je jedna od rijetkih (van ukidanja FPa) stvari koju sam zelio za FIFU 19.

@Movie gle, mos ga jebat ali nema tog igraca koji je brzi sa loptom u nogama nego igrac bez nje. Ako ju gura ispred sebe daleko (desna gljiva) onda da ali ne moze nitko driblati brze nego sto jedan prosjecan igrac moze sprintati.

Van toga, nesto se pocelo raspravljati kako ovaj demo, i mozebitno druge FIFE do sada imaju problema sa ucitavanjem statova igraca. Pogledaj Twitter od EA-a i CoreySA koji bi trebao biti njihov Community Management lider. InceptionX-nešto koji je jedan od kvalitetnijih streamera i igraca tvrdi da je ovo bilo i u ranijim FIFAma ali da je sada tek moguce u Demu replicirati taj problem. Ako je to u pravu, evo nam razloga za BS gameplay iz tekme u tekmu. Kolko EA ima prste u tome a koliko njihove retardacije od koda, pitaj boga.

Edit - Nasao na redditu. WL od sada 30 tekmi! Fala kurcu! Kad sam prve godine igrao na PCu, 25 se cinilo sasvim dovoljno. 40 za konzole je bilo suludo previse prosle godine. 30 ce biti odlicno!

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 8:47 (sexytoiletpaper).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Hvala bogu što su skratili.


Što se tiče matchmakinga i prošlogodišnjeg kukanja kako uvijek zapnete na određenom broju pobjeda ili štogod, evo malog objašnjenja.

 

Everyone starts each weekend fresh at zero form, moving up or down with each win or loss. In football terms, match form of W/L/W/W/W would result in a +3 form. Players with similar form are then paired in matchmaking. The result is that players that are better than average in the Weekend League (which is already a very skilled group of players) will quickly boost their form. The higher their form gets, the more challenging the competition becomes. 

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
TheMaverick kaže...

Izgleda da uvode novi raspored za igranje WL te ćem time vremenski rasteretiti igrače.

 

Kasno za mene pi*ka vam materina.

 Imas mozda link za to? To je jedna od rijetkih (van ukidanja FPa) stvari koju sam zelio za FIFU 19.


 

https://www.easports.com/fifa/news/2018/fifa-19-ultimate-team-pitch-notes-weekend-league

The Commissioner of Football
6 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Hvala bogu što su skratili.


Što se tiče matchmakinga i prošlogodišnjeg kukanja kako uvijek zapnete na određenom broju pobjeda ili štogod, evo malog objašnjenja.

 

Everyone starts each weekend fresh at zero form, moving up or down with each win or loss. In football terms, match form of W/L/W/W/W would result in a +3 form. Players with similar form are then paired in matchmaking. The result is that players that are better than average in the Weekend League (which is already a very skilled group of players) will quickly boost their form. The higher their form gets, the more challenging the competition becomes. 

 

 

 To je ok ali se lako da game-ati. Ako igras u petak kada se otvori, vece su sanse da naletis na nekoga tko bi inace bio Silver/Gold rankovi kada se tuces za Elite mjesta. Istovremeno, ako ti je samo da stignes do ranka koji si 100% da mozes doseci, igras cim kasnije mozes i igras protiv ekipe u tim rankovima jer su ovi vec odigrali hrpu tekmi i zacementirali "formu".

 

U svakom slucaju, nije savrseno ali samo to sto su skratili za 10 tekmi (180-200 minuta) je odlicno.

U savrsenom svijetu, novi Rivals sistem bi bio koristen za competitivno natjecanje a stari divisioni bi ostali za vise casual igranje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 9:07 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

@Movie gle, mos ga jebat ali nema tog igraca koji je brzi sa loptom u nogama nego igrac bez nje. Ako ju gura ispred sebe daleko (desna gljiva) onda da ali ne moze nitko driblati brze nego sto jedan prosjecan igrac moze sprintati.


 Nisi me shvatio. Ako ja gurnem loptu u prostor između dva stopera i moj igrač utrčava u punom trku a jedan od stopera ili bočni koji stoji, okreće se golu, počne trčati i uhvati me za desetak metara, zar to tebi izgleda realno? Znači ja u punom trku a ti stojiš, okrećeš se i počneš ubrzavati, trčati. Gle, nema obrambenog na ovom svijetu koji to stiže. Ja uopće o dribljanju ne pričam već o takvim situacijama u kojima lopta ide u prostor a moj mbappe utrčava i bez beda ga lovi igrač pacea 75 koji uopće nije s njim u trku već je statičan i počne trčati tek kada ga ovaj pretrči. To je suludo nerealno.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

@Movie gle, mos ga jebat ali nema tog igraca koji je brzi sa loptom u nogama nego igrac bez nje. Ako ju gura ispred sebe daleko (desna gljiva) onda da ali ne moze nitko driblati brze nego sto jedan prosjecan igrac moze sprintati.


 Nisi me shvatio. Ako ja gurnem loptu u prostor između dva stopera i moj igrač utrčava u punom trku a jedan od stopera ili bočni koji stoji, okreće se golu, počne trčati i uhvati me za desetak metara, zar to tebi izgleda realno? Znači ja u punom trku a ti stojiš, okrećeš se i počneš ubrzavati, trčati. Gle, nema obrambenog na ovom svijetu koji to stiže. Ja uopće o dribljanju ne pričam već o takvim situacijama u kojima lopta ide u prostor a moj mbappe utrčava i bez beda ga lovi igrač pacea 75 koji uopće nije s njim u trku već je statičan i počne trčati tek kada ga ovaj pretrči. To je suludo nerealno.

 Eh, ovisno isto o poziciji na kojoj se nalaze. Ako si gurnuo kroz sredinu, onda bi bek i dalje trebao stici, tim vise ako su napokon umanjili pretjeran znacaj pacea. Ali sam napisao jos nesto, glede toga da se ponekada statovi ne ucitaju u igru i moguce je da je to razlog zasto se to dogodilo.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice