FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 874.669
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Douglas Costa.

 

Kakav zvijer.

 

Akselaracija i dribling su nemoguci.

Izgleda mi brze i od Mbappea i Adame sa kojima sam igrao...

 

100k za ovakvog igraca sa onakvim statstima sto se tice pace i driblinga plusa 5 star skill moveas plus top od suta...Bagatela

 Da je skupit 100k lako bi kupovao 

Origin_Steam: hrka11
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Movie, si već imao De Geu? Ja ga sad uzeo umjesto Navasa, ispred njega Ramos i Azpi. S obzirom da ove godine ne siluju toliko driven shot, brijem da neće biti neka ogromna promjena, al kakve je Navas znao golove primati, ne može biti gore 

 

EDIT:

Evo prvog SBC za ikone. Dobije se pick, 5 ponuđenih prime ikona i jednog odabereš. Treba dat 86, 85 i 84 rated team, par TOTW igrača, jednu ikonu i još neke sitnice. Preskupo za riskirat da dobijem Jay Jay Okochu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 14:26 (blowfish_cro).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovo je forum sa najviše kritika na račun Fife, (svakako opravdanih), ali ljudi ne popuštaju i igraju je sve više i više!

Pišite onda o timovima, formacijama, igračima...

Znamo šta je Fifa i kakva je...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Movie, si već imao De Geu? Ja ga sad uzeo umjesto Navasa, ispred njega Ramos i Azpi. S obzirom da ove godine ne siluju toliko driven shot, brijem da neće biti neka ogromna promjena, al kakve je Navas znao golove primati, ne može biti gore 

 

EDIT:

Evo prvog SBC za ikone. Dobije se pick, 5 ponuđenih prime ikona i jednog odabereš. Treba dat 86, 85 i 84 rated team, par TOTW igrača, jednu ikonu i još neke sitnice. Preskupo za riskirat da dobijem Jay Jay Okochu 

 Nisam. Jučer razmišljam da ga uzmem i ipak se odlučim za novi stoperski par sanchez i van dijk. Sada do sljedećeg tjedna skupljam coinse pa ću uzeti ili njega ili walkera. No čini mi se da je bezveze dati 90k za walkera. Sve je to isti vrag samo je pitanje koji ti se igrač više sviđa.

 

Koliko sam skužio biraš jednu od onih pet ponuđenih icona tako da ne trebaš izabrati okochu, no ne izgleda mi kao nešto povoljno bilo koga da izaberem od ponuđenih. Sve zajedno dođe oko 800k coinsa. Prošle godine sam složio dvije icone i to mi je bio bačen novac. Više od pola vremena provedenog u igri nisam ih koristio a isto sam primjetio i kod drugih igrača s frend liste. Ove godine mi neće pasti na pamet slagati bilo što od icona.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 

Koliko sam skužio biraš jednu od onih pet ponuđenih icona tako da ne trebaš izabrati okochu, no ne izgleda mi kao nešto povoljno bilo koga da izaberem od ponuđenih. Sve zajedno dođe oko 800k coinsa. Prošle godine sam složio dvije icone i to mi je bio bačen novac. Više od pola vremena provedenog u igri nisam ih koristio a isto sam primjetio i kod drugih igrača s frend liste. Ove godine mi neće pasti na pamet slagati bilo što od icona.

Ma figurativno govorim. Hoću reći da će, kakve sam ja sreće, izbacit Okochu, Inzaghija i slične pa mogu odabrat bilo što jer sam džabe krečio 

 

Probao sam sad složit ovaj 86 rated squad i imam igrače za to, ostali mi u klubu Busquets, Navas, Rakitić i ekipa pa ne moram sve kupovat. Imam i 5 TOTW igrača. Al opet bi me izašlo preko 500k kad kupim ikonu, sve su sad otišle u nebesa. Vidjet ću kroz mjesec dana do kad traje SBC. Ja sam onaj tip koji se nada da će dobit Maradonu 

 

Možda bi bilo najbolje prodat sve 86+ koje ne koristimo s obzirom da će poskupit.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Ma figurativno govorim. Hoću reći da će, kakve sam ja sreće, izbacit Okochu, Inzaghija i slične pa mogu odabrat bilo što jer sam džabe krečio 

 

Probao sam sad složit ovaj 86 rated squad i imam igrače za to, ostali mi u klubu Busquets, Navas, Rakitić i ekipa pa ne moram sve kupovat. Imam i 5 TOTW igrača. Al opet bi me izašlo preko 500k kad kupim ikonu, sve su sad otišle u nebesa. Vidjet ću kroz mjesec dana do kad traje SBC. Ja sam onaj tip koji se nada da će dobit Maradonu 

 

Možda bi bilo najbolje prodat sve 86+ koje ne koristimo s obzirom da će poskupit.

Prije par dana mi kompa govori da se natovarimo inieste jer je išao po 15k coinsa. Mogao sam ih kupiti 50 komada no rađe sam si uzeo pogbu nego se drketao s toliko kartica jer nisam znao kada će startati sbc s iconama. Par dana kasnije startaju a ode iniesta na preko 40 k coinsa. Mogao sam imati pet pogbi ali jebi ga. Nisam više zagrijan za market...

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Movie, si već imao De Geu? Ja ga sad uzeo umjesto Navasa, ispred njega Ramos i Azpi. S obzirom da ove godine ne siluju toliko driven shot, brijem da neće biti neka ogromna promjena, al kakve je Navas znao golove primati, ne može biti gore 

 

EDIT:

Evo prvog SBC za ikone. Dobije se pick, 5 ponuđenih prime ikona i jednog odabereš. Treba dat 86, 85 i 84 rated team, par TOTW igrača, jednu ikonu i još neke sitnice. Preskupo za riskirat da dobijem Jay Jay Okochu 

 U krivu si , nedobijes random ikonu nego biras između ovih 5 ponudenih sa slike(nesto kao crvene kartice ove godine).

 

Edit:glup sam, nisam skontao da mislis da je previse coinsa za riskirat 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 16:09 (zagid3).
14 godina
offline
FIFA 19

Najveci problem ove fife je sta igraci s paceom 90+ padnu na 50 dok imaju loptu u nogama, znaci dam svojem igracu u for loptu, nigdje nikog oko njega 15 metara, al toliko uspori da ga i najsporiji igrac obrane bez problema stigne... Jos nisam nijednom bio 1 na 1 s golmanom, svaki put me stignu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
blowfish_cro kaže...

Movie, si već imao De Geu? Ja ga sad uzeo umjesto Navasa, ispred njega Ramos i Azpi. S obzirom da ove godine ne siluju toliko driven shot, brijem da neće biti neka ogromna promjena, al kakve je Navas znao golove primati, ne može biti gore 

 

EDIT:

Evo prvog SBC za ikone. Dobije se pick, 5 ponuđenih prime ikona i jednog odabereš. Treba dat 86, 85 i 84 rated team, par TOTW igrača, jednu ikonu i još neke sitnice. Preskupo za riskirat da dobijem Jay Jay Okochu 

 U krivu si , nedobijes random ikonu nego biras između ovih 5 ponudenih sa slike(nesto kao crvene kartice ove godine).

 

Edit:glup sam, nisam skontao da mislis da je previse coinsa za riskirat 

 Znači samo ovih 5 i mogu dobit?

Pa onda tek nema smisla 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

 Znači samo ovih 5 i mogu dobit?

Pa onda tek nema smisla 

 Da, biraš između njih pet kojeg hoćeš.  Sljedeći sbc bit će sljedećih pet prime icona ili neka slična fora. Nije kao prošle godine..

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Mali eksperiment pošto mi se nakupilo 10-ak packova od ovih advanced SBC-a.

 

Importao sam klub u futbin prije i poslije otvaranja packova čisto da vidim koliko otprilike dobiješ vrijednosti u Coinovima iz ovih packova.

 

Tih 10-ak packova je vrijedilo otprilike 300k ( 2 rare mega, 2 mega, itd...)

 

Nakon otvaranja sam opet importao klub u futbin i suma sumarum je :

 

55k od igrača sam dobio.

 

25k od ovih ostalih sranja.

 

 

Znači packovi u vrijednosti od 300k su dali povrat od 80k.

 

Znam da većina već zna da su packovi prevara, ali evo čisto još jednom crno na bijelo od mene.

 

P.S.

Najbolje što sam dobio bili su Bailly, Kova, Di Maria i Werner.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
virusulja kaže...

Mali eksperiment pošto mi se nakupilo 10-ak packova od ovih advanced SBC-a.

 

Importao sam klub u futbin prije i poslije otvaranja packova čisto da vidim koliko otprilike dobiješ vrijednosti u Coinovima iz ovih packova.

 

Tih 10-ak packova je vrijedilo otprilike 300k ( 2 rare mega, 2 mega, itd...)

 

Nakon otvaranja sam opet importao klub u futbin i suma sumarum je :

 

55k od igrača sam dobio.

 

25k od ovih ostalih sranja.

 

 

Znači packovi u vrijednosti od 300k su dali povrat od 80k.

 

Znam da većina već zna da su packovi prevara, ali evo čisto još jednom crno na bijelo od mene.

 

P.S.

Najbolje što sam dobio bili su Bailly, Kova, Di Maria i Werner.

 A što je najjače još si dobroni dobio kakve na dobivam.

Ma čista prevara packovi, barem meni, da sam skupljao coinse imao bi već bar 3 puta jaču ekipu ...

15 godina
offline
FIFA 19

Šteta što ova tragedija nije snimljena od početka. Trči na loptu igrač, trči golman. Odjednom obojca počnu trčati od lopte. Ja uletim i zabijem. Mogu si misliti kako je lik vrištao po sobi a ništa ne može.. No brzo je izjednačio iz klasične akcije centaršut u bunar i gol. U zadnjim minutama fulam prvo prazan gol s nekih 14m a nakon toga u sljedećoj akciji pogodim stativu. Naravno, to nije zabilježeno pa nisam mogao snimiti. Nisu bile neke šanse. No uredno bilježi bezopasan udarac s dvadesetak metara golmanu u ruke.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kad izlazi TOTW ? 

 

Očekujem bolesne kartice Van Dijka, Bailya, Wijnalduma, Gueyea, Sterlinga, bit će igrača iz Premiershipa i to baš ovih najinteresantnijih, tipa Wijnaldum i Gueye možda ne budu skupi a mogli bi bit baš jebeni ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Kad izlazi TOTW ? 

 

Očekujem bolesne kartice Van Dijka, Bailya, Wijnalduma, Gueyea, Sterlinga, bit će igrača iz Premiershipa i to baš ovih najinteresantnijih, tipa Wijnaldum i Gueye možda ne budu skupi a mogli bi bit baš jebeni ...

A otkako ja znam za fut izlaze srijedom. Ne budu skupi? Pa sada smo ušli u period kada je sve skupo i tako će biti negdje do crnog petka. Možeš misliti koliko će koštati recimo van dijk i bailly u siromašnoj ponudi engleskih stopera. Obična kartica van dijka je otišla preko 150k a moguća if će biti duplo. Bailly neće biti ispod 200k

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Iniesta21 kaže...

Kad izlazi TOTW ? 

 

Očekujem bolesne kartice Van Dijka, Bailya, Wijnalduma, Gueyea, Sterlinga, bit će igrača iz Premiershipa i to baš ovih najinteresantnijih, tipa Wijnaldum i Gueye možda ne budu skupi a mogli bi bit baš jebeni ...

A otkako ja znam za fut izlaze srijedom. Ne budu skupi? Pa sada smo ušli u period kada je sve skupo i tako će biti negdje do crnog petka. Možeš misliti koliko će koštati recimo van dijk i bailly u siromašnoj ponudi engleskih stopera. Obična kartica van dijka je otišla preko 150k a moguća if će biti duplo. Bailly neće biti ispod 200k

 

Možda ih izvučemo u packu od WL 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

 

Možda ih izvučemo u packu od WL 

 Vrijeme je...

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Potrosio jedno 150k na draftove...

 

To je toliko lo[e namjesteno da je to ocajno...

 

442 u draft i u WL npr je skroz drugacija postava.

 

Moj stoper sam nigdje nikog pritsnem X da dodam loptu nakon skoka on je nabije u korner a ja primim gol iz kornera.

 

Gadi mi se ova igra da je to nemoguce.

 

Cekam te nagrade od divizija i WL kao da sam kruha gladan.

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Iniesta21 kaže...

Kad izlazi TOTW ? 

 

Očekujem bolesne kartice Van Dijka, Bailya, Wijnalduma, Gueyea, Sterlinga, bit će igrača iz Premiershipa i to baš ovih najinteresantnijih, tipa Wijnaldum i Gueye možda ne budu skupi a mogli bi bit baš jebeni ...

A otkako ja znam za fut izlaze srijedom. Ne budu skupi? Pa sada smo ušli u period kada je sve skupo i tako će biti negdje do crnog petka. Možeš misliti koliko će koštati recimo van dijk i bailly u siromašnoj ponudi engleskih stopera. Obična kartica van dijka je otišla preko 150k a moguća if će biti duplo. Bailly neće biti ispod 200k

 Van dijk mi izgleda kao jebena zvijer na ovoj fifi.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ide Fifa malo na hlađenje kod mene. Što sam jučer doživio je definitivno vrhunac.


Imam 187 ekipu i redovito me maltretira Rashford/Jesus/Lucas ekipa koja samo stišće X do beskonačnosti pa jedan trokut i to je jedan na jedan. Pao za 200 SR, nakon patcha ne mogu 2 pobjede vezati.

 

Prođem Spider-Mana, taman dođe RDR... šta to meni treba.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Bash kaže...

 Van dijk mi izgleda kao jebena zvijer na ovoj fifi.

Jučer mu porasla cijena pa sam ga prodao. Za mene definitivno ne vrijedi te novce.  Max 50k. U ovoj igri stoperi su postali kao i golmani. Jednu tekmu čudo a već sljedeću govno.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Bash kaže...

 Van dijk mi izgleda kao jebena zvijer na ovoj fifi.

Jučer mu porasla cijena pa sam ga prodao. Za mene definitivno ne vrijedi te novce.  Max 50k. U ovoj igri stoperi su postali kao i golmani. Jednu tekmu čudo a već sljedeću govno.

 

Živa istina, na ovoj igri je glupo ulagati u obranu i stopere, kupiš pristojne za do 50-ak coinsa max i to je to, ja imam Sancheza, Baillya i Alderweirelda, jednu tekmu igram protiv lika koji ima Neymara, Mbappea i ekipu i meda mi ne mogu, moji jebeno stoje na terenu, sa Mendyom i Perreirom na bekovima i Fabinhom na DM-u, dobijem 2-0 ko od šale, odmah slj. utakmica imam istu ekipu, lik krene sa centra 2 dodavanja i trokut stisne, fucking Wilson prođe kroz sredinu između moja 2 stopera kao da ih nema, poslije još Shaqiri stisne gol glavom a moji oba stopera oko njega, primim tu utakmicu 4 komada a lik ima Bernarda, Wilson i Shaqiria naprijed.

 

Tako da moj savjet sklepaš obranu bez prevelikih ulaganja i a ulažeš u napad i vezu.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Prije par dana mi kompa govori da se natovarimo inieste jer je išao po 15k coinsa. Mogao sam ih kupiti 50 komada no rađe sam si uzeo pogbu nego se drketao s toliko kartica jer nisam znao kada će startati sbc s iconama. Par dana kasnije startaju a ode iniesta na preko 40 k coinsa. Mogao sam imati pet pogbi ali jebi ga. Nisam više zagrijan za market...

 Vi iskusniji sto se bolje kuzite u ovo valjalo bi da napomenete nekad ove stvari,jer ima nas njubina kojima svaki coins dobro dodje...nemam vremena za igrat stalno tako da ni coinsa ne mogu toliko skupit da kupujem neke strasne igrace.Ovo su extra stvari,ne mrdnes,a zaradis.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

 Znači samo ovih 5 i mogu dobit?

Pa onda tek nema smisla 

 Da, biraš između njih pet kojeg hoćeš.  Sljedeći sbc bit će sljedećih pet prime icona ili neka slična fora. Nije kao prošle godine..

 Ajde ovo me mrvu zainteresiralo iskreno, ako tako mogu doci do Henry-a, mozda si i dam malo truda odigrati.

8 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Ide Fifa malo na hlađenje kod mene. Što sam jučer doživio je definitivno vrhunac.


Imam 187 ekipu i redovito me maltretira Rashford/Jesus/Lucas ekipa koja samo stišće X do beskonačnosti pa jedan trokut i to je jedan na jedan. Pao za 200 SR, nakon patcha ne mogu 2 pobjede vezati.

 

Prođem Spider-Mana, taman dođe RDR... šta to meni treba.

 To i ja stalno pricam uh RDR2 se ceka 8 godina, prvi deo mi je dugo bila najbolja igra koju sam ikad odigrao a sudeci po svemu ovo ce biti luda igra, samo story traje 60 sati a gde je multiplayer.

Sto se tice fife fali mi 30-tak bodova da udjem u diviziju 3 i kako sam dosao jako blizu ulaska sve ekipe koje dobijam za protivnike su tipa kao ova na slici. Uzas znaci. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 10:19 (ruya).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

 To i ja stalno pricam uh RDR2 se ceka 8 godina, prvi deo mi je dugo bila najbolja igra koju sam ikad odigrao a sudeci po svemu ovo ce biti luda igra, samo story traje 60 sati a gde je multiplayer.

Sto se tice fife fali mi 30-tak bodova da udjem u diviziju 3 i kako sam dosao jako blizu ulaska sve ekipe koje dobijam za protivnike su tipa kao ova na slici. Uzas znaci. 

Koliko sam ja skuzio to nista ne znaci...bude utakmica di glatko dobijem te ekipe,a bude ih di pusim od ekipe di se nalaze srebreni i obicni zlatni igraci.

Znaci lika nabusim jucer 5:0 s odlicnom ekipom,dodje vjerovatno neko dite jer cujem na micu da se dernja i skici oko njeg...3 udarca 3 gola,a ja 3 stetive,15 udaraca i nista,lik nije ima 2 rare zlatna igraca.

Nidje veze...a evo s cim ja igram....jednostavno je tako,necu se zivcirat bezveze igram da malo uzivam,4-5 utakmica dnevno i to je to.

Origin_Steam: hrka11
8 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
ruya kaže...

 To i ja stalno pricam uh RDR2 se ceka 8 godina, prvi deo mi je dugo bila najbolja igra koju sam ikad odigrao a sudeci po svemu ovo ce biti luda igra, samo story traje 60 sati a gde je multiplayer.

Sto se tice fife fali mi 30-tak bodova da udjem u diviziju 3 i kako sam dosao jako blizu ulaska sve ekipe koje dobijam za protivnike su tipa kao ova na slici. Uzas znaci. 

Koliko sam ja skuzio to nista ne znaci...bude utakmica di glatko dobijem te ekipe,a bude ih di pusim od ekipe di se nalaze srebreni i obicni zlatni igraci.

Znaci lika nabusim jucer 5:0 s odlicnom ekipom,dodje vjerovatno neko dite jer cujem na micu da se dernja i skici oko njeg...3 udarca 3 gola,a ja 3 stetive,15 udaraca i nista,lik nije ima 2 rare zlatna igraca.

Nidje veze...a evo s cim ja igram....jednostavno je tako,necu se zivcirat bezveze igram da malo uzivam,4-5 utakmica dnevno i to je to.

 Ma to kako kad, nekad znaci nekad ne znaci, ovaj je neki prosecan igrac i nema neki narucit skil ali me dobio 3:0 od toga sa ronaldom mi dao dva gola iz kornera, branim prvu stativu znam sta smera ali ne vredi. Dok sa druge strane njegov kurtoa akrobatski brani, kao da je spajdermen na golu 😂. Tesko je parirati igracima koji imaju slicne ekipe i ako imaju manji skil od tebe to je sigurno. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
6 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...
hrka11 kaže...
ruya kaže...

 To i ja stalno pricam uh RDR2 se ceka 8 godina, prvi deo mi je dugo bila najbolja igra koju sam ikad odigrao a sudeci po svemu ovo ce biti luda igra, samo story traje 60 sati a gde je multiplayer.

Sto se tice fife fali mi 30-tak bodova da udjem u diviziju 3 i kako sam dosao jako blizu ulaska sve ekipe koje dobijam za protivnike su tipa kao ova na slici. Uzas znaci. 

Koliko sam ja skuzio to nista ne znaci...bude utakmica di glatko dobijem te ekipe,a bude ih di pusim od ekipe di se nalaze srebreni i obicni zlatni igraci.

Znaci lika nabusim jucer 5:0 s odlicnom ekipom,dodje vjerovatno neko dite jer cujem na micu da se dernja i skici oko njeg...3 udarca 3 gola,a ja 3 stetive,15 udaraca i nista,lik nije ima 2 rare zlatna igraca.

Nidje veze...a evo s cim ja igram....jednostavno je tako,necu se zivcirat bezveze igram da malo uzivam,4-5 utakmica dnevno i to je to.

 Ma to kako kad, nekad znaci nekad ne znaci, ovaj je neki prosecan igrac i nema neki narucit skil ali me dobio 3:0 od toga sa ronaldom mi dao dva gola iz kornera, branim prvu stativu znam sta smera ali ne vredi. Dok sa druge strane njegov kurtoa akrobatski brani, kao da je spajdermen na golu 😂. Tesko je parirati igracima koji imaju slicne ekipe i ako imaju manji skil od tebe to je sigurno. 

 Tocno to. Imao sam Ronalda na posudbi i teze je fulati sa njime iz kornera nego zabiti. Bez zajebancije.

8 godina
offline
FIFA 19

Ma ja ne znam kako je ovo profeaionalna igra, nigde veze sa vezom. Znaci kad sam losiji pobedim kad sam bolji izgubim. Imam osecaj da se ja nista ne pitam u igri i da pobedi onaj koga igra izabere. Kad izadje free pes mislim da ce ovo govno na delete da mi ne zauzima dzabe prostor na hdd-u. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
movie kaže...

Prije par dana mi kompa govori da se natovarimo inieste jer je išao po 15k coinsa. Mogao sam ih kupiti 50 komada no rađe sam si uzeo pogbu nego se drketao s toliko kartica jer nisam znao kada će startati sbc s iconama. Par dana kasnije startaju a ode iniesta na preko 40 k coinsa. Mogao sam imati pet pogbi ali jebi ga. Nisam više zagrijan za market...

 Vi iskusniji sto se bolje kuzite u ovo valjalo bi da napomenete nekad ove stvari,jer ima nas njubina kojima svaki coins dobro dodje...nemam vremena za igrat stalno tako da ni coinsa ne mogu toliko skupit da kupujem neke strasne igrace.Ovo su extra stvari,ne mrdnes,a zaradis.

 Ah, onda baci oko na UCL MM, prosli puta su igraci iz klubova koji su se trazili isli za 10k na BIN, gledaj eventualno malo duzu investiciju, ne za kolo iduceg tjedna pa probaj to. Ja sam uzeo nekoliko Hitz-eva iz BVB i par Fellainija prije dva tjedna pa cemo vidjeti jesam li pogodio SBCeve koje ce staviti

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice