FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.939
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Kakva je kombinacija  Auba i Aguero u napadu? Imam consa taman za Aguera? 

Onom tko ne zna igrati nikakva, onom tko zna igrati odlična. Ne razumijem takva pitanja? Imati dva ponajbolja napadača EPL u momčadi ne može biti loše.  Pitanje je samo što si sposoban učiniti s tim karticama.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

Kakva je kombinacija  Auba i Aguero u napadu? Imam consa taman za Aguera? 

Onom tko ne zna igrati nikakva, onom tko zna igrati odlična. Ne razumijem takva pitanja? Imati dva ponajbolja napadača EPL u momčadi ne može biti loše.  Pitanje je samo što si sposoban učiniti s tim karticama.

 Imao sam kombinaciju Auba+ Lukaku pa mi se nije bas pokazala. Lukaku imam work rate m/m i samo se motao oko centra. 

10 godina
offline
FIFA 19

Jbte messia sam nabavio,odigrao sam 7 utkmica,dao 8 golova.Bar toliko zicera promasio,pa s njim igrat imas osjecaj koda pola sma odradi dok ti drkas po onoj gljivi.

Ko god kaze da nema veze kakav igrac je u ekipi,sere i to dobro,onda je on los.

Ovo mi je sad ekipa,ako ima neko prijedlog neki nek javi.

U in game prebacim na 424 naprid messi i suarez.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

11 paketica niti jedan walkout. Da je barem jedan bio nebi se bunil. 

 prekini, dobio si prime iconu prosli tjedan 

 Strasno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uzeo sam Aguera mada sam razmisljao i o If Arnautovic 86.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 13:48 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uzeo sam tredable pakete iz rivalsa ovaj put, pa je nesto manje paketica bilo. Uglavnom Div3 rank2 + gold2 i top kartica mi je bila quaresma. :D

Neznam kad ce doci vrijeme da konacno dobijem barem nesto iznad 80k, o iconama ni ne razmisljam.

 

Crveni su losi ovaj tjedan pa mi je bilo svejedno, a dobio sam nekog iz primere i onog 85 iz bundeslige.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 15:36 (cicek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Imao sam kombinaciju Auba+ Lukaku pa mi se nije bas pokazala. Lukaku imam work rate m/m i samo se motao oko centra. 

 Tebi se svi napadači motaju svugdje osim u napadau. Nije ti palo na pamet da je problem negdje drugdje a ne u WR?

8 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Imao sam kombinaciju Auba+ Lukaku pa mi se nije bas pokazala. Lukaku imam work rate m/m i samo se motao oko centra. 

 Tebi se svi napadači motaju svugdje osim u napadau. Nije ti palo na pamet da je problem negdje drugdje a ne u WR?

 Ma mekan je trener pa ga igraci ne slusaju i motaju se oko centra...

I am over 9000!!!
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Imao sam kombinaciju Auba+ Lukaku pa mi se nije bas pokazala. Lukaku imam work rate m/m i samo se motao oko centra. 

 Tebi se svi napadači motaju svugdje osim u napadau. Nije ti palo na pamet da je problem negdje drugdje a ne u WR?

 Pa reci gdje grijesim? Stavim mu get behind mislim Lukakuu .FB Tevez mi se isto mota izvan 16 m

Jos da uzmen IF Arnautovica na CAM i dosta je za ovu  FIFU .

 

Aguero ulazi u 16 i samo trpa odbijene lopte .

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 17:12 (goust78).
5 godina
offline
FIFA 19

Moze prijedlog za neko pojacanje momcadi, uskoro cu imat oko 250 - 300k prodajom par igraca iz druge ekipe.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 18:22 (Tkozna).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Tkozna kaže...

Moze prijedlog za neko pojacanje momcadi, uskoro cu imat oko 250 - 300k prodajom par igraca iz druge ekipe.

Ovak nabrzinu na cdm-u ja bi rađe vidio 83 kondogbiu ili 84 if parteya. Na lf/lw se po meni jedino nudi 84 if dembele i 85 otw promes a onda za desno krilo skupit jos malo za bale-a ili u obrani za varane-a.

Tvoj dobar prijatelj bi trebao bit neko poput futhead stranice ako nisi cuo za to.

https://www.futhead.com/19/players/?club=all&league=53&group=lms&level=all&bin_platform=ps

 

Neznam jel sam jedini ali meni se malo kenja kad vidim bilo koju ikonu. Zadnje vrijeme u sredini divizije 5 mi se cini lijepi party, svako malo dobijem ikon mega ekipice.

Zaglavio sam od pocetka igre u div 5, prestao sam se i trudit vise. Inace prije sam igrao rivals s nekim jadnikom krcatim ikonama,

a u 60min kad se otvarala sansa za 1 na 1 nakon sto sam se vratio na 3-3 frajer je bio nervozan pa je quitao izgleda da mu ne preokrenem, ko ce ga znat :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 1:11 (Deadeye).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zaglavio sam sa ovim timom. Ima li kakvo poboljsanje do 100 k u sredini? Arnautovica cu dovesti cim skupim coinse umjesto Dele.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19

JA igram sa la ligom dosta sam ih oproba,imas gore iznad moju trenutnu ekipu.

RW Malcoma ovog plavog po meni bolji mi je od Balea,na njeg ces bacit 200-250k nezz koliko je sada,meni nije bilo razlike s Baleom ili Demebeleom od 1500k igrat tu.

LB-Filipe cudo igrac,kupis sve sto more,sredina mores IF Kondogbiu,Vidal meni osobno je bio odlican,kupit cu ga nazat sigurno,Varanea u obranu,bio mi je Godin prije,ali Varan je nekako brzi,pokretniji.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 7:46 (hrka11).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

JA igram sa la ligom dosta sam ih oproba,imas gore iznad moju trenutnu ekipu.

RW Malcoma ovog plavog po meni bolji mi je od Balea,na njeg ces bacit 200-250k nezz koliko je sada,meni nije bilo razlike s Baleom ili Demebeleom od 1500k igrat tu.

LB-Filipe cudo igrac,kupis sve sto more,sredina mores IF Kondogbiu,Vidal meni osobno je bio odlican,kupit cu ga nazat sigurno,Varanea u obranu,bio mi je Godin prije,ali Varan je nekako brzi,pokretniji.

 Auba+Agure ubijaju na CAM ,treba mi jos ST dobar( Arnautovic 86 mozda ?! ) i KDB ali nikad necu skupiti 300 k za njega . :)

10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Auba+Agure ubijaju na CAM ,treba mi jos ST dobar( Arnautovic 86 mozda ?! ) i KDB ali nikad necu skupiti 300 k za njega . :)

 Ne znam jesam tebi odogovrio ali sam s ovim svojim postom prije mislio na kolegu Tkozna jer koliko vidim i on s la ligom igra.

A prci ga nisam ni ja mislio da cu ikad doc do ovakve ekipe,a kamoli do Messija,ali eto pomalo igras,prodajes,rijesavas SBC-ove koje mores uleti nesto,nesto zaradis prodajom itd...s obzirom koliko vremena provedem igrajuc,a tek na marketu mislio sam da necu bit ni blizu ovog.Evo messija sam nabavio ima 3 dana od tad sam odigrao svega 7-8 utakmica,a za vikend je necu ni upalit.

Samo pomalo skupi se.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 8:09 (hrka11).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Igram u 7. div od pocetka, znaci ni gore ni dole. Odigrao sam mozda 100 tekmi rivalsa. Ljudu u jebenoj 7. div igraju drop back?! Jbg. Aj sto tako igraju ali transformacija u napad je nevjerovatna i nerealna do bola...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Zaglavio sam sa ovim timom. Ima li kakvo poboljsanje do 100 k u sredini? Arnautovica cu dovesti cim skupim coinse umjesto Dele.

 Ja bih prvo kupio Ramosa umjesno Nacha.

goust78 kaže...

Igram u 7. div od pocetka, znaci ni gore ni dole. Odigrao sam mozda 100 tekmi rivalsa. Ljudu u jebenoj 7. div igraju drop back?! Jbg. Aj sto tako igraju ali transformacija u napad je nevjerovatna i nerealna do bola...

SS nakon kornera? ;)

I zašto ne igrati dropback u 60. minuti kad vodiš 3-2? :) Zašto ti imaš trojicu na centru nakon kornera?

 

Ukoliko na poluvremenu vodim, gotovo uvijek u nastavku izaberem povučeniju taktiku.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 10:51 (soft).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
soft kaže...
goust78 kaže...

Zaglavio sam sa ovim timom. Ima li kakvo poboljsanje do 100 k u sredini? Arnautovica cu dovesti cim skupim coinse umjesto Dele.

 Ja bih prvo kupio Ramosa umjesno Nacha.

goust78 kaže...

Igram u 7. div od pocetka, znaci ni gore ni dole. Odigrao sam mozda 100 tekmi rivalsa. Ljudu u jebenoj 7. div igraju drop back?! Jbg. Aj sto tako igraju ali transformacija u napad je nevjerovatna i nerealna do bola...

SS nakon kornera? ;)

I zašto ne igrati dropback u 60. minuti kad vodiš 3-2? :) Zašto ti imaš trojicu na centru nakon kornera?

 

Ukoliko na poluvremenu vodim, gotovo uvijek u nastavku izaberem povučeniju taktiku.

 Nisi dobro shvatio ,ja sam u tom trenutku gubio 2:3 ,do kraja sam jedva izjednacio na 3:3.

Uvalio mi je 2 gola na brzinu i onda je bilo jos 3:1 za njega i u 87 min Auba protrici i lobuje golmana za 3:3 .

Imao je FB toresa i jos neke silvere :)

Na pocetku je bio bolji dosta.

Samo mi ide na zivce sto se brani sa 8-9 igraca a kad on napada onda opet svi u napadu .

10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Nisi dobro shvatio ,ja sam u tom trenutku gubio 2:3 ,do kraja sam jedva izjednacio na 3:3.

Uvalio mi je 2 gola na brzinu i onda je bilo jos 3:1 za njega i u 87 min Auba protrici i lobuje golmana za 3:3 .

Imao je FB toresa i jos neke silvere :)

Na pocetku je bio bolji dosta.

Samo mi ide na zivce sto se brani sa 8-9 igraca a kad on napada onda opet svi u napadu .

Shvatio je on,nego nisi ti njega shvatio sta ti govori.

ps.normalno da ces se povuc u 60-70min ako vodis 1 razlike.

Origin_Steam: hrka11
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
goust78 kaže...

 Nisi dobro shvatio ,ja sam u tom trenutku gubio 2:3 ,do kraja sam jedva izjednacio na 3:3.

Uvalio mi je 2 gola na brzinu i onda je bilo jos 3:1 za njega i u 87 min Auba protrici i lobuje golmana za 3:3 .

Imao je FB toresa i jos neke silvere :)

Na pocetku je bio bolji dosta.

Samo mi ide na zivce sto se brani sa 8-9 igraca a kad on napada onda opet svi u napadu .

Shvatio je on,nego nisi ti njega shvatio sta ti govori.

ps.normalno da ces se povuc u 60-70min ako vodis 1 razlike.

 Ja igram isto do kraja ! :)

12 godina
offline
FIFA 19

Znači, ovo je situacija koja se dogodila u vikend ligi...

Kao riječ je o nekom natjecanju gdje bi trebao pobijediti bolji igrač, ali nažalost obično nije tako jer o pobjedniku ne odlučuju igrači već igra.

Ovo se dogodilo na samom početku utakmice pri rezultatu 0-0 - baš me zanima što bi bilo da sam kojim slučajem vodio 1-0 - vjerojatno bi mi dao crveni karton zbog simuliranja.

BTW nakon ove situacije sam stisnuo ALT+TAB jer za mene više nije imalo smisla dalje nastavljati igranje protiv AI-a.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Znači, ovo je situacija koja se dogodila u vikend ligi...

Kao riječ je o nekom natjecanju gdje bi trebao pobijediti bolji igrač, ali nažalost obično nije tako jer o pobjedniku ne odlučuju igrači već igra.

Ovo se dogodilo na samom početku utakmice pri rezultatu 0-0 - baš me zanima što bi bilo da sam kojim slučajem vodio 1-0 - vjerojatno bi mi dao crveni karton zbog simuliranja.

BTW nakon ove situacije sam stisnuo ALT+TAB jer za mene više nije imalo smisla dalje nastavljati igranje protiv AI-a.

 

 Yep nema smisla ja sam odigrao sada 3 tekme u WL sve tri pobjedio ali gameplay je bio strgan do bola. U prvoj tekmi mi frajer sa Ballotelijem nadskoci Luiza i Taha i zabije gol poslije sam mu zabio 4 gola i dosla 80min ja rekao pustit cu mu dva gola tako da bude 4-3 neka ispadne da sam ga kao jedva pobjedio da ubuduce dobijem lakse protivnike kad ono frajer mi u tih 10min nije mogao zabiti gol moj AI sve je branio, frajer je ubacio loptu na Balotelija i moj luiz ga je nadskocio i izbio loptu bez da sam ja ista stisnuo. Znaci poanta je ta kad sam ja upravljao i namjestio dva igraca na jednog njegovog onda je on zabio a kada ne upravljam onda moj obranbeni njega nadskoci?? Pa kako??? U drugoj tekmi skripta je bila na njegovoj strani do 75min frajer mi je zabio tako neka dva strgana gola jedan iz kick offa a drugi tako sto je puknuo finnese sa dembeleom sa 30m lopta isla po sredini a moj Neuer nije htio dignuti ruke i uhvatiti loptu vec je samo pustio da udje u gol a kako znam da je skripta presla na moju stranu od 75min. Slozio je prvi put lijepu akciju i izasao sa Messiem 1na1 ali prije nego sto je usao u sesnaesterac ja sam mu uklizao sledja sa Alonsom i dobio sam samo zuti karton on izvodi slobodni udarac i ja ubrzo zabijam gol za 3-2. A u trecoj tekmi isti kurac kao i prva zabije neki glup gol na pocetku ja mu utrpam 4 gola idem mu pustiti u 80min a lik mi ne moze zabiti gol moj AI sve brani ili njegovi sve promase. Njegov najveci promasaj je bio taj kad sam ja isao driblati sa Neuerom i on mi uzme loptu i imao je cijeli prazan gol sa 11m udaljenosti i njegov igrac pogadja vanjski dio stative i lopta odlazi u aut.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Znači, ovo je situacija koja se dogodila u vikend ligi...

Kao riječ je o nekom natjecanju gdje bi trebao pobijediti bolji igrač, ali nažalost obično nije tako jer o pobjedniku ne odlučuju igrači već igra.

Ovo se dogodilo na samom početku utakmice pri rezultatu 0-0 - baš me zanima što bi bilo da sam kojim slučajem vodio 1-0 - vjerojatno bi mi dao crveni karton zbog simuliranja.

BTW nakon ove situacije sam stisnuo ALT+TAB jer za mene više nije imalo smisla dalje nastavljati igranje protiv AI-a.

 

Znači meni se ovakve situacije često događaju. Svi na mene krenu kao pušteni s lanca. Od 10 takvih situacija u 8 ne dobijem niti faul a moje remplanje se uvijek svira i nerijetko mi sudac pokaže žuti karton? Baš sam danas ujutro odigrao jednu takvu tekmu. Lik me tukao po cijelom terenu. Ne mogu se dodati, ne mogu primiti loptu, ne mogu ništa. Čim lopta dođe do mog igrača već sam na zemlji. I tako dok mi nije zabio gol a gol mi zabije iz nasumičnog centaršuta na hazarda koji skače više od luiza i ramosa i zabija? Za popizditi.

 

Samo bih dodao na raspravu koju smo vodili neki dan za OTW karticu u tjednom zadatku. Imam 5 golova s IF karticom u 5 pobjeda. Trebaju mi još dva za OTW karticu. Dvije tekme završe 1-1 a gol zabijam SIF Hazardom i naravno da mi se ne računaju kako je netko trvdio neki dan jer lijepo piše zabiti gol u pobjedi. Peti gol mi se priznao kada je Hazard zabio u pobjedi 4-1. Da ga jebeš ne mogu još ova dva gola zabiti s IF karticom u pobjedi jer imam u momčadi samo dvije. Uvijek zabije netko drugi. Čak sam par tekmi izgubio jer sam namještao gol IF kartici. Neće i mogu se jebati. Kada i zabijem ta tekma završi neriješeno i nikome ništa. Toliko o onoj priči da možeš izgubiti 50-1 ali je bitno da zabije IF kartica. Lijepo piše, samo treba čitati s razumijevanjem.

10 godina
offline
FIFA 19

Ova WL je uzas sto se tice gameplaya 5 puta gori od rivalsa. Sad odigrao strasno ocajnu utakmicu sto se tice kvalitete. Zabio sam liku 3 gola odmah u prvih 25min jer jednostavno nema pojma stalno pliva u obrani i prelako stvaram sanse onda dolazi do preokreta on zabija sa ronaldom iz kick offa za 3-1 ja 5min poslije slozim odlicnu akciju izbacio mu marcela i ramosa i poslao loptu na svog lucasa gdje marcelo kasni za njime nekih 7,8metara odjednom gameplay se mjenja i moj lucas umjesto da trci on pocne trcat u mjestu i normalno da ga je marcelo stigao i poceli se ponasat tako svi moji igraci kad god sam izbacio njegovog obranbenog i poslao loptu prema naprijed moji igraci odmah krenu trcat u mjestu tako da ih protivnik stigne i uzme im loptu umjesto da trce normalno i zabiju 1na1. Ja sam se skroz povukao prestao sam napadati jer vidim nema smisla samo cu jos primiti gol i krenem se dodavati na svom dijelu terena njemu je trebalo nekih 5min da odluci me napast jer me lik samo cekao na centru koda ja gubim 3-1 a ne on i tako povremeno isao naprijed ali bez nekog uspijeha jer moji nisu mogli trcat a jos sam i kasnije uspio nekako sloziti akciju 2na1 ali moj Son je dodao prema golu umjesto da je dodao svom igracu nemam pojma zasto je to napravio valjda nije htio imati asistenciju ili mu je mkhtariyan jebao zenu pa je sada ljud na njega nezz. Uspio mi je zabiti jos jedan gol sa ronaldom sa nekih 20-tak metara mom neueru lopta prosla kroz noge. Dodje ta slavna 92min i on dribla sa kanteom na nekih 35m ja mu uzem loptu sa lozanom i njegov kante primi rukama mog lozana i povuce ga nazad i makne ga sa lopte ja gledam kako ovo nije faul mislim si sad sam u kurcu jer su se moji svi obranbeni pomakli naprijed jer su mislili da moj lozano ima loptu ali nema i ja brze bolje mu uklizem sledja pokupim crveni i sva sreca nije znao izvesti slobodnjak i uspio izvuci 3-2 jedva samo zato jer jebena igra hoce da bude napeto hoce da se ja patim. Ne kuzim koja je konjina u EA odlucila da se treba pomagati slabijim igracima i to jos u WL gdje bi se ljudi ko fol trebali natjecati tko je najbolji u svijetu. Kako mozes skuziti tko je najbolji ako svaku utakmicu igrica gura jednog igraca.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Jeli mi moze netko dati neko logicno objasnjenje kako to da igrica koja kosta 60eura moze imati button delay od 3sec? Igrica izgleda koda su zarobili nekog kineza u podrum i dali mu budget od 100 eura i rekli mu napravi nogometnu igricu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 16:54 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Svaki golman na ovoj igri je isti. Svaki. Evo odigrao 10 utakmica, u 5 mi je branio Kepa u 5 Van der Sar, nikakvu razliku nisam video. Znao sam da je greska sto sam spucao toliki novac i golmana. Sad uzivam sa 50k na racunu. Neko je gluplji od EA. Ja.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Zadnja 3 dana mi je gameplay bil ultra brz... Nula button delay sve po PSu je bilo. Nadam se da ce tak bit za WL. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Svaki golman na ovoj igri je isti. Svaki. Evo odigrao 10 utakmica, u 5 mi je branio Kepa u 5 Van der Sar, nikakvu razliku nisam video. Znao sam da je greska sto sam spucao toliki novac i golmana. Sad uzivam sa 50k na racunu. Neko je gluplji od EA. Ja.

Ja to govorim već par godina. Kupovina golmana je samo gušt drage osobe na golu a ne potreba s kojom će ti momčad igrati bolje. To je zadnji igrač u momčadi kojeg kupujem a kupujem ga po onome što je meni drago a ne dobro, jer kako kažeš svi su ista kita samo im je cijena različita.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Zadnja 3 dana mi je gameplay bil ultra brz... Nula button delay sve po PSu je bilo. Nadam se da ce tak bit za WL. 

 Evo ja sam sada odigrao utakmicu i sve kasni. Gledam si net imam 60Mbit/s prije te tekme sam igrao overwatch i CS i tamo mi je sve normalno radilo imao ping 20. Tako da cisto sumnjam da je do mene jer se uz mene jos hrpa ljudi zali na button delay

15 godina
offline
FIFA 19

Složio falcaoa. Prvi zahtjev složim iz kluba i u packu dobijem neko IF smeće taman za drugi zahtijev. Njega složim za nekih 15k coinsa. U dva packa sam dobio oko 20k coinsa tako da je bilo isplativo. Imam sada 89 karticu za đabalaka za neki sbc a mogu malo s njim i igrati. Sumnjam da je loša kartica. Nekada je falcao bio neizostavan dio svake fut momčadi dok je igrao za atletico.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice