FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 876.470
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Zapocet cu vrlo direktno FIFA 19 nema veze sa nogometom, simulacijom nogometa, niti nogometom u ovom svemiru i vremenu u kojem mi zivimo. 

 

Krenuo sam igrat vrlo optimisticno. Sporiji gameplay, animacije popeglane, cak se cinilo da ce ove godine bit FIFA bez nebuloza. Kaj smo dobili ? Dobili smo smece gore od FIFAe 18.

 

Golmani - Ko je radio animacije za njih, svaka cast. Ko je radio njihov AI je za pod zid. Mislim da sam 70% golova dobio radi njihovih gluposti. Lopta ide po podu on trci ispred nje i nece se sagnut i pokupit ju. Visoka lopta njemu na 3m, on skace u prazno. Takvih situacija u nedogled. Kao da fale animacije programirane za odredene povaljke, izlaske sa gola. Reko bi ocjena 2/5 samo radi animacije. 

 

Igraci - Kakve su to tek pizdarije slozili. Sporiji gameplay se u pocetku cinio ok, dok ekipa nije skuzila kaj je Meta. Visoki presing i samo sprintanje sa jedne na drugu stranu. Ja ne znam koja to ekipa i kakva to fizicka sprema mora bit da to uspijes 90min radit. Prosle godine ti je trebalo 8 igraca u obrani da se obranis. Ove godine lupis 4-2-4, odnosno 4-0-6 jer nemas briga u obrani kad imas AI koji ce doslovno sve odradit za tebe. Kreacija napada ne postoji jer nemas prostora niti vremena radi protivnickog visokog presinga. Zavrsnica unutra 16m se jednostavno ne isplati radit, bolje vrati na 20m i zavini finess shot jer je to 99% gol. Martial mi ima preko 10 golova samo zato jer udem na rub 16m i zavinem na drugu stativu. Sa druge strane isto to pokusas unutar 16m golman ce obranit ili ces cudesno pogodit korner zastavicu jer udarac unutarnjim dijelom stopala osigrava lopti obrnuti felš 

Ublazavanje pacea whoringa mi se isto u pocetku cinilo kao dobrim potezom, dok ne skuzis da zapravo Pace nema veze vise. Vardy ne moze pobjec Stonesu makar je ovaj iza njega 3m, isto tako dueli su na granici kartona... dok u igri nisu niti za faul. 

Dobro je da ne stignem toliko igrat radi faksa, nakupio sam kojih 100 utakmica i to mi je dosta da mi se krene gadit igra... uopce me ne privlaci da ju igram. 

 

Ja stvarno ne znam ko tamo radi, ali ocito nitko ko se bavi nogomet. Youtuberi su nakupina govana krenuvsi od EA kurvi poput MattHD, Castro i ostali koji samo mlataraju pakete, briga njih za gameplay. 

 


Igra je jedno lijepo upakirano govno, koje u 2018 nebi smjelo postojat uopce. Meni nije jasno kako to moze biti eSport sa ogromnim nagradama. Usudim se rec' da je FIFA 14-15 sa onim overhead through ball bila premija za ovo danas. 

 Ma dobra je fifa treba je samo nauciti igrati :p

Sve je to tacno sto kazes al jbg sta mozes kad je tako kako je. Ja kad povedem i kad protivnik napravi pritisak i jak presing ne mogu izneti loptu sa svoje polovine i uvek primim gol, ne znam kako se braniti od tog presinga.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Ljudi koji ne razumiju nogomet i stvarnu logoki nogometa mogu dobro igrati fifu...Ja jednossavno ne vidim ta dovanja koja ne postoje u stvarnom nogometu i zbog toga pusim utakmice.

 

Ali prestao sam se nervirati  i to je ono najvaznije.Igram sada 4222 teski posjed po 60 posto pa kad primim gol drzim loptu do bezsvijesti jer me bk...Kad oni igrajuko roboti sa presingom mogu i ja ovako.

 

Skuzio sam da mi eje puno lakse protiv presinga ako imam 2 CDM-a.

 

Ako igram 4321 ili 433 ne mogu nista.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ono kad ti Insigne nadskoči obranu i zabije glavom pod gredu... I LOVE THIS GAME!!!

 

Njubovi su skužili foru i troše ju maksimalno, a ja protiv toga rješenje praktički nemam.

Dakle, presing od prve minute po cijelom terenu ili stave samo obranu da radi presing pa kad pređeš polovicu nagrne njih 5 na tebe.

I samo na krilo i ubacivanje na glavu.... Insigne, Mertens i ostala minijaturna ekipa su brilijantni skakači koji nadskoče svaku obranu i zakucavaju bez problema.

 

WL sam skužio na 6 pobjeda da se dobije neki players pick pack pa sam se natjerao da do toga dođem.

Trebalo mi je 18 utakmica... doduše, čim bih dobio gol sam stiskao ALT+TAB jer mi se nije dalo natezat s time.

Ako u tom paketu bude kurčina, WL je za mene gotova.

 

A ako nešto ne poduzmu i riješe taj presing i golove glavom, moguće da će i kompletna igra na hlađenje do daljnjeg jer ovo je strašno.

Ovo nije igranje, ovo je jebeno mučenje.

Sve što smo kenjali za FIFU 18 je goli kurac za ovo što se sada događa i način na koji se ova igra igra.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 19

Jedva čekam ove "eSport" turnire. Vreću kokica, upalim stream i gledam najbolju komediju koju ću u životu pogledat.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 19

14-15 omjer, Gold 3

 

Osjećam se kao da sam Normandiju 44-e prošao...

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ono kad ti Insigne nadskoči obranu i zabije glavom pod gredu... I LOVE THIS GAME!!!

 

Njubovi su skužili foru i troše ju maksimalno, a ja protiv toga rješenje praktički nemam.

Dakle, presing od prve minute po cijelom terenu ili stave samo obranu da radi presing pa kad pređeš polovicu nagrne njih 5 na tebe.

I samo na krilo i ubacivanje na glavu.... Insigne, Mertens i ostala minijaturna ekipa su brilijantni skakači koji nadskoče svaku obranu i zakucavaju bez problema.

 

WL sam skužio na 6 pobjeda da se dobije neki players pick pack pa sam se natjerao da do toga dođem.

Trebalo mi je 18 utakmica... doduše, čim bih dobio gol sam stiskao ALT+TAB jer mi se nije dalo natezat s time.

Ako u tom paketu bude kurčina, WL je za mene gotova.

 

A ako nešto ne poduzmu i riješe taj presing i golove glavom, moguće da će i kompletna igra na hlađenje do daljnjeg jer ovo je strašno.

Ovo nije igranje, ovo je jebeno mučenje.

Sve što smo kenjali za FIFU 18 je goli kurac za ovo što se sada događa i način na koji se ova igra igra.

 Ja sam mislio da nikad necu napisati da je fifa 18 bolja od bilo koje fife ali bgm ova je zagrdila, zivi uzas. Prosle godine sam igrao u prvoj diviziji ove godine se natezem u cetvrtoj 😂 ali tako glupe poraze imam, u barem 60% poraza sam bio bolji na terenu al dzabe. Evo bas malopre imao 3 stative sutevi on 4 ja 6 i lik vodi 3:0. Ali ako se planira igrati ova igra treba iskljuciti nerviranje koliko se god moze i jednostavno prihvatiti igru da je takva kakva je. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...
SimeKZ kaže...

Zapocet cu vrlo direktno FIFA 19 nema veze sa nogometom, simulacijom nogometa, niti nogometom u ovom svemiru i vremenu u kojem mi zivimo. 

 

Krenuo sam igrat vrlo optimisticno. Sporiji gameplay, animacije popeglane, cak se cinilo da ce ove godine bit FIFA bez nebuloza. Kaj smo dobili ? Dobili smo smece gore od FIFAe 18.

 

Golmani - Ko je radio animacije za njih, svaka cast. Ko je radio njihov AI je za pod zid. Mislim da sam 70% golova dobio radi njihovih gluposti. Lopta ide po podu on trci ispred nje i nece se sagnut i pokupit ju. Visoka lopta njemu na 3m, on skace u prazno. Takvih situacija u nedogled. Kao da fale animacije programirane za odredene povaljke, izlaske sa gola. Reko bi ocjena 2/5 samo radi animacije. 

 

Igraci - Kakve su to tek pizdarije slozili. Sporiji gameplay se u pocetku cinio ok, dok ekipa nije skuzila kaj je Meta. Visoki presing i samo sprintanje sa jedne na drugu stranu. Ja ne znam koja to ekipa i kakva to fizicka sprema mora bit da to uspijes 90min radit. Prosle godine ti je trebalo 8 igraca u obrani da se obranis. Ove godine lupis 4-2-4, odnosno 4-0-6 jer nemas briga u obrani kad imas AI koji ce doslovno sve odradit za tebe. Kreacija napada ne postoji jer nemas prostora niti vremena radi protivnickog visokog presinga. Zavrsnica unutra 16m se jednostavno ne isplati radit, bolje vrati na 20m i zavini finess shot jer je to 99% gol. Martial mi ima preko 10 golova samo zato jer udem na rub 16m i zavinem na drugu stativu. Sa druge strane isto to pokusas unutar 16m golman ce obranit ili ces cudesno pogodit korner zastavicu jer udarac unutarnjim dijelom stopala osigrava lopti obrnuti felš 

Ublazavanje pacea whoringa mi se isto u pocetku cinilo kao dobrim potezom, dok ne skuzis da zapravo Pace nema veze vise. Vardy ne moze pobjec Stonesu makar je ovaj iza njega 3m, isto tako dueli su na granici kartona... dok u igri nisu niti za faul. 

Dobro je da ne stignem toliko igrat radi faksa, nakupio sam kojih 100 utakmica i to mi je dosta da mi se krene gadit igra... uopce me ne privlaci da ju igram. 

 

Ja stvarno ne znam ko tamo radi, ali ocito nitko ko se bavi nogomet. Youtuberi su nakupina govana krenuvsi od EA kurvi poput MattHD, Castro i ostali koji samo mlataraju pakete, briga njih za gameplay. 

 


Igra je jedno lijepo upakirano govno, koje u 2018 nebi smjelo postojat uopce. Meni nije jasno kako to moze biti eSport sa ogromnim nagradama. Usudim se rec' da je FIFA 14-15 sa onim overhead through ball bila premija za ovo danas. 

 Ma dobra je fifa treba je samo nauciti igrati :p

Sve je to tacno sto kazes al jbg sta mozes kad je tako kako je. Ja kad povedem i kad protivnik napravi pritisak i jak presing ne mogu izneti loptu sa svoje polovine i uvek primim gol, ne znam kako se braniti od tog presinga.

 Ja sam u 18 naucio koristit desnu gljivu kao primarnu za saltanje igraca, naucio sam jockey shit da zatvaram igraca, naucio sam da nema jurcanja jer je takva bila igra. U ovoj fifi nema ucenja, jer protiv pressinga ti ne mozes nista. Kaj da ja radim, kad ja moram svaku loptu ispucat a da dobijem skok mi je 50%. 

Ovo vise nije nogomet jer mozes ti sve znat u ovoj igri, ali ti ona sama ne dopusta kombinatoriku, odnosno, nije ti dopusteno na igras NOGOMET... nego igra sprint na 100m pa ko prvi do lopte njegova. Igra je bila sasvim pristojna prvih tjedan i pol dana kada internet nije bio poplavljen sa taktikom pressinga... nakon toga, svaka mogucnost igranja normalne igre je ne moguca. 

 

Da ne pricam kako je OP iz prve pucat finess... Martial, Vardy, Lakazet... ide od kud hoces.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
offline
FIFA 19

Borim se s ovim jazavcima protiv brutalnih visemilijunskih ekipa u diviziji 5, rank 3, i nekako mi cak i ide. Bez poraza zasad u 10+ tekmi. Nije mi se dalo igrat vise singleplay da skupim neke coinse, neg sam slozio ovo za 20k i odmah krenuo. imam osjecaj da igra malo manje odlucuje ko ce pobjedit, vec da vise presuduje skill.. lavezzi stroj i vezni red odlican zasad, jos kad bi imao costu gore lijevo di bi mi bio kraj 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pa nedo te bog dragi šta je ovo, znači sad sam samo izletio iz stana, uzeo usput mob i ključeve od auta i sjeo na pivu, molio konobaricu da mi da pivu da je sutra dođem platit jer sam zaboravio novčanik, lud lud, pita me ona šta mi se desilo da izledam katastrofalno, a bogme se i osječam tako, nervozan, napet ono čudo, cura ostala kuhat večeru, nisam joj niš reko, samo izletio.

 

Pa pas te jebo šta je ono, pa oni sami namještaju utakmice, oni sami odlučuju da li ću ja neš dobit il izgubit, kad oni započnu divljat ja se mogu jebat.

 

 

Jutros igram sa likom koji nema nikakvu ekipu, par rare kartica ostalo 0 bodova, napadam lika, 20+ udaraca U OKVIR gola, neće pa neće, prvi penal promašim cijeli gol, drugi aj reko po sredini i zabijem, 80 minuta, lik nije imao napada, onda moji započnu nekako divljat, kao da sa pijanim igračima igram, ovaj dođe do 30m i opizdi sa pazi Edinom Višćom i skine mi paučinu sa gola, 90 i neka min, zadnji napad  pogađam prečku, lopta se odbija u pm, njegovom u noge, gura u for opet Edinu jebenom Višči, trči i zvekne ju opet sa 20+ metara i ode uopet uz stativu, gledam i ne vjerujem, da mi je tad bilo izmjerit tlak to bi bilo divljanje teško.

 

Sad igrao sa likom koji ima čudesa, Neymare, Mbapee, Pogbe, pičke materine ali lik ne zna, pojma nema, 2 smislena pasa ne zna povezati, al mogu se jebat, u prostor, Neymarn, bam 30m gol, poslije i Mbappe tako 2, ja se patim znojim, gradim napade, lovim rez konstantno, zabijem za 4-4 u 85-oj minuti, i opet poslije ne mogu izbacit loptu nikako, i opet zadnji napad lopta ide lagano ispred mog golmana, stane kod njegove noge, on ne reagira, lopta ispred njega na pola metra, on stoji mrtav hladan, ovaj ukliže sa Aubameyangom i sruši golmana a lopta u gol, spušim 5-4, kako neću ispizdit jebem ti sve, 6 udaraca na gol imao, ja 19. Ono gledam 3 sekunde kako moj golman stoji i ne reagira, stiščem sve samo da reagira nekako, bilo kako, ali ništa, mogu se jebat i to je to.

 

 

Imam sada 15 pobjeda na WL, još mi 5 utakmica ostalo al nema teoretske šanse da to odigram, nema šanse sa ga više palim večeras. Al ono i skoro svaku pobjedu koji izborim je rovovska bitka koja me izmori totalno, znači svaka utakmica ti skrati život za par dana a ovakve ekstremne i za par godina, gledaš i ne vjeruješ, ne vjeruješ šta ti radi i opčenito ZAŠTO to radi ? 

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Debilizam od igre svaki jebeni put ista stvar das gol odma kick off smece i onda mi majmuncina kimpembe da gol skaricama 39 jebeni 39 shooting ima

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Zapocet cu vrlo direktno FIFA 19 nema veze sa nogometom, simulacijom nogometa, niti nogometom u ovom svemiru i vremenu u kojem mi zivimo. 

 

Krenuo sam igrat vrlo optimisticno. Sporiji gameplay, animacije popeglane, cak se cinilo da ce ove godine bit FIFA bez nebuloza. Kaj smo dobili ? Dobili smo smece gore od FIFAe 18.

 

Golmani - Ko je radio animacije za njih, svaka cast. Ko je radio njihov AI je za pod zid. Mislim da sam 70% golova dobio radi njihovih gluposti. Lopta ide po podu on trci ispred nje i nece se sagnut i pokupit ju. Visoka lopta njemu na 3m, on skace u prazno. Takvih situacija u nedogled. Kao da fale animacije programirane za odredene povaljke, izlaske sa gola. Reko bi ocjena 2/5 samo radi animacije. 

 

Igraci - Kakve su to tek pizdarije slozili. Sporiji gameplay se u pocetku cinio ok, dok ekipa nije skuzila kaj je Meta. Visoki presing i samo sprintanje sa jedne na drugu stranu. Ja ne znam koja to ekipa i kakva to fizicka sprema mora bit da to uspijes 90min radit. Prosle godine ti je trebalo 8 igraca u obrani da se obranis. Ove godine lupis 4-2-4, odnosno 4-0-6 jer nemas briga u obrani kad imas AI koji ce doslovno sve odradit za tebe. Kreacija napada ne postoji jer nemas prostora niti vremena radi protivnickog visokog presinga. Zavrsnica unutra 16m se jednostavno ne isplati radit, bolje vrati na 20m i zavini finess shot jer je to 99% gol. Martial mi ima preko 10 golova samo zato jer udem na rub 16m i zavinem na drugu stativu. Sa druge strane isto to pokusas unutar 16m golman ce obranit ili ces cudesno pogodit korner zastavicu jer udarac unutarnjim dijelom stopala osigrava lopti obrnuti felš 

Ublazavanje pacea whoringa mi se isto u pocetku cinilo kao dobrim potezom, dok ne skuzis da zapravo Pace nema veze vise. Vardy ne moze pobjec Stonesu makar je ovaj iza njega 3m, isto tako dueli su na granici kartona... dok u igri nisu niti za faul. 

Dobro je da ne stignem toliko igrat radi faksa, nakupio sam kojih 100 utakmica i to mi je dosta da mi se krene gadit igra... uopce me ne privlaci da ju igram. 

 

Ja stvarno ne znam ko tamo radi, ali ocito nitko ko se bavi nogomet. Youtuberi su nakupina govana krenuvsi od EA kurvi poput MattHD, Castro i ostali koji samo mlataraju pakete, briga njih za gameplay. 

 


Igra je jedno lijepo upakirano govno, koje u 2018 nebi smjelo postojat uopce. Meni nije jasno kako to moze biti eSport sa ogromnim nagradama. Usudim se rec' da je FIFA 14-15 sa onim overhead through ball bila premija za ovo danas. 

Mijenjaš mišljenje kao ja čarape. Samo nisam gledao jesu li oni isti koji su ti  lajkali prošli post u kojem si hvalio fifu 19 i tvdio da je miljama ispred fife 18 lajkali i ovaj post u kojem tvrdiš suprotno?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 22:34 (movie).
12 godina
offline
FIFA 19

Sve ti pise unutar posta. Promjena misljenja ima svoju tezinu nakon odigranih 100+ utakmica. Isto ko i sama promjena nacina igranja ekipe. Jer u pocetku niie bilo ovakvog abjusanja kakvo je sad.  Igra je bila u pocetku odlična, dok se nije krenulo exploitat sa visokim presingom. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Sve ti pise unutar posta. Promjena misljenja ima svoju tezinu nakon odigranih 100+ utakmica. Isto ko i sama promjena nacina igranja ekipe. Jer u pocetku niie bilo ovakvog abjusanja kakvo je sad.  Igra je bila u pocetku odlična, dok se nije krenulo exploitat sa visokim presingom. 

Već prvu tekmu koju sam odigrao online na PC preko origin accessa bilo je vidljivo da će visoki presing biti in kao nekada L1+trokut. No od toga si se mogao obraniti, od ovog obrane nema. Svi te siluju bez prekršaja svih 90 minuta. Prvi dan bilo je jasno da je ovo teško sranje od igre. Uz sve kritike koje smo imali tijekom godina, mislim da gledajući od fife 12 pa do ove, ova zadnja ubjedljivo je najgora fifa  u tom periodu.

11 godina
offline
FIFA 19

Misljenje se uvijek daje nakon odigrane WL jer tamo upoznas surovu realnost fife :D

Pocelo je, i to jako rano. Prosle godine ona peticija fixfifa je cini mi se krenula nakon 4-5 mjeseci, a sada evo vec ovako rano pocinju youtuberi zazivati ranu smrt igre ukoliko se ne krene patchirat odredjene stvari. Bas puno kritika ove godine.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pa kako će išta bit normalno kad doslovno vidiš da ti sami kroje i utakmice i rezultate, meni fascinantno kad ja gurnem loptu u prostor Jesusu, 5 metara ga izbacim ispred obrane i on ne može doć do gola a da ga Gimenez i Nacho ne stignu, 3 puta mi se to desi, onda u 70-oj minuti ubacim Vardya, dok su ovi još umorni a on svjež, i on uleti u prostor i isti kurac, stignu ga taj čas, sa druge strane meni Sanchez, Bailly i Mendy ne mogu uhvatit Rodriga i Diega Costu, ono usporedi statse i sve pa objasni nekom logikom ?

 

 

Ili koliko puta se dogodi da igram bolje, vodim 2-0, sve ok i onda dođe 70-ta min i gotovo, krah svega, moji više ne mogu loptu iznijet, pošteni pas odigrat, igrače ne kontroliram uopće kako bi trebao nego se ponašaju kao pijani kreteni, gledam i vidim kud to vodi, vidim da ću spušit utakmicu, gledam a ne mogu ništa napravit, samo sjest i plakat.

 

Ovi projektili sa 30 metara su opet neka druga priča, brate samo napuni krug i rokaj, stalno ulazi, redovito po utakmici primam gol iz pm, a nerijetko i 2-3, nije važno s kim pucaš, ako je kompjuter odlučio da ona ulazi onda ona ulazi, brate Hummels volejčine stisne samo tako kad treba.

Kažem u redu mi je da mi tipa Neymar stisne ako ga dobro ne pokrijem i ako se lijepo namjesti, ali nije ok da ga i Buda zabije ako je okrenut leđima prema mom golu sa 20 metara, moj igrač mu na leđima a on sa mjesta izvuče neki šut pod gredu dok moj golman parade u prazno izvodi. Dosta je ekipi da nekako, nije bitno kako, nabavi ta čudesa od igrača, i samo se nekako približe tvom golu i stišču krug, svaka druga uđe a ti se patiš sa napadima ko kreten i đabe ti.

 

Ovo ima sad veze sa svime ali sa nogometom apsolutno nikakve.

 

 

Isto otvarao sad prije posla 12 packova, reko da vidim šta će ispast, znači od elite 1 u SB dobijem 2 rare mega packa i najjači Kagawa i Viviano, onda otvorim ova 2 jumbo premium gold packa od preordera i dobijem DeRosia i Hendersona, u ovih ostalih 7 od SBC-a najjači Wijnaldum, znači opet sve teška kurčina.

 

 

Odigraš skoro 30 utakmica SB-a, završiš u elite 1, počupaju ti živce 18 puta, izbacuju te sa servera, jednu tekmu dobiješ 5-0 a odmah drugu isto na legendaryu te rastavi 2-0, doslovno ping pong kompa na terenu, nemoš se sa loptom sastat, i uz sve to opet završiš u elite 1 i dobiješ tešku kurčinu, daj pazi Kagawa i Viviano, ono wtf, skupa 3k vrijede.

Znači evo mjesec dana igre a meni i dalje najvrijedniji igrač kojeg sam dobio jebeni Sami Khedira za kojeg sam tad dobio 5k.

 

 

Ne znam kako i to nije namješteni ako ja od tolike baze igrača odnosno kartica dobijem već Viviana valjda 10 puta, Kagawu i DeRosia po 5 puta ? 

Vidim još sad u srijedu šta će ispast od WL i brate ako ne bude ništa dobro nek se napuše kurca, ja da im igram preko mjesec dana a da me ovako jebu, i u igri i sa packovima, jest da obožavam nogomet al više volim svoje živce, a da trošim slobodno vrijeme i još se živciram zbog ovog govna e neće moći više.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 7:31 (Iniesta21).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Svatko ima svoga viviana. Ja sam najmanje deset puta do sada dobio jebenog ruffiera? Kako to da nisam bar jednom do sada dobio npr. igrača ratinga 84 kao što su ru recimo walker ili sanchez? Ne, njih ne mogu niti jednom dobiti. No zato je tu svaki ponedjeljak i četvrtak jebeni ruffier. Idem malo kasnije otvarati packove i već znam tko će mi se nasmijati u njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Evo, ja ovu WL odigrao mozda 12 utakmica, dovukao se do S2, jedna pobjeda mi je trebala do S1 ali nije vise bilo zivaca. Nema boga da netko u ovoj fiif proigra obranu. Ili kontre ili exploit finesse suteva sa ruba 16erca. Mozda sa Ronaldom, Mbappeom i slicnom ekipom ali ne sa ovim bedacima sto si ekipa koja nije p2w moze priustiti. Zao mi je svake kune koju sam dao na ovu fifu ali mislim da necu ovo igrati ni priblizno koliko 17 i 18. Ovo sto se desava trenutno ne da je strasno nego nema veze niti sa nogometom niti sa kvalitetnom igrom. Da je kompetentna firma izdala FIFU, sada bi barem imali nekakav Roadmap sto i kako ce mijenjati da bi balansirali igru. I nemojte me krivo shvatiti ali PES nije (po meni, iako sam i prije bio u krivu) kompetentna igra niti izgleda kao stvarni nogomet s obzirom koliko su igraci tromi i generalno cudni.

Sve u svemu, 19ica je imala fenomenalan pocetak i veoma brz krah i sudeci po trenutnom stanju, kraj.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Vidi se koliko kanađani kuze nogomet kad su programirali da sudi zaleđe kad protivnicki igrac napuca svojeg i lopta se odbije meni (koji stojim pored suparnickog golmana).

To je pasivni opsajd i koliko ja znam u svojih 33 godine to se ne sudi?! 

Necu spominjati druge situacije jer ste vise manje sve vec napisali, osim da im jebem milu mater svima redom od programera do jutub maloumnih ekstra mega super plejera koje EA sponzorira.

Ne postoji niti najmanja mogucnost u realnom svijetu da kod 4-1 u 80 i nekoj minuti vec prakticki dobivena tekma zavrsava 4-6 jer eto usao je Ronaldo i Salaha pa pucaju sa 368 metara i sve ulazi pod precku.

Ako nisam onda dobio slom zivaca nikad necu. Namjerno sam pustio da se tekma zavrsi da vidim koliko daleko skripta moze ici.

Ovo je puno puno gore od fife 18 a mislio sam da ne moze gore od toga.

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Odigrao prvu WL ove sezone (30 tekmi) i osigurao narednu o kojoj ću dobro razmisliti prije nego li krenem igrati.

Ako se PES ugasi zbog ovog "proljeva" od igrice, bit će to sramota za gaming industriju. Kakav god PES bio, sa svim svojim manama, opet je biser pokraj ovog izmeta zvanog FIFA 19. FIFA je jedna obična igrica, čije tvorce uopće ne zanima nogomet, a koji su isti iskoristili kao podlogu da naprave igricu za klinje. Samo kada čovjek pogleda obilježja chem. stylova..., nindža, gladiator, zmijurina, bik, munja, itd...Eee po tome čovjek u samom startu može skužiti o čemu se ovdje radi.

 

Jučer prelazim s Inaki Williamsom IF Čecha, koji me odjednom sapliće dok sam bio u punoj brzini i što se događa? Apsolutno ništa jbt. Ta ista tekma je otišla na penale koju sam izgubio, a vodio sam cijelo vrijeme, + što sam brutalno pokraden za penal protiv protivnika koji ima 4 puta skuplju ekipu.

 

Isto tako u jednoj tekmi protivnik me sapliće 2 puta sirovom snagom Sancheza iz Spursa. Prvu put se iživljava na Adurizu koji pada ko drveni Pinokio, jer se sav prosuo na travu i sam sebi zapetljao noge u pletenicu kao mrtvi lutak. Vjerovatno ste primjetili tu genijalnu animaciju ovih majmuna iz EA sportsa koju su izvukli iz svog famoznog frostbite enginea. Isto tako drugi put na Ben Yedderu, kada ga je grmalj sapleo s leđa u trenutku kada sam se s ruba kaznenog trebao sjuriti sam na njegovog vratara. Ni prekršaja, ni kartona ma nikojeg kurca od debilčine zvanog sudija.

 

U jednoj od avantura, protivnik mi je s centra s Lewandovskim kroz sredinu pretrčao cijelu ekipu i zabio gol. AI se lagano razmiče kao da je Mojsije zakucao svoj štap na obali Crvenog mora, a meni "igrica" neda da prebacim na najbližeg igrača kako bi sasjekao istog tog Lewandovskog. Taman kada sam mislio da je ovakvo što prošlost ono kara i izgubio 3-2, a 3. gol primio na navedeni način u 88.min.

 

 

Ovo je samo par kapi u moru i moje iskustvo koje nije malo kada je u pitanju virtualni nogomet.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 9:57 (TheMaverick).
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...

Misljenje se uvijek daje nakon odigrane WL jer tamo upoznas surovu realnost fife :D

Pocelo je, i to jako rano. Prosle godine ona peticija fixfifa je cini mi se krenula nakon 4-5 mjeseci, a sada evo vec ovako rano pocinju youtuberi zazivati ranu smrt igre ukoliko se ne krene patchirat odredjene stvari. Bas puno kritika ove godine.

 Taj Ovvy isto sere kvake. Svaki video mu je "OMG SUPER OP TACTICS" "INSANE ATTACKING TRICK" "UNBEATABLE SKILL MOVE"


Promovira exploitanje svega i svačega (uz naravno ogromno preuvečičavanje, al naravno da se ustali kad to vidi par desetaka tisuća ljudi), a onda cmizdri. 

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ponovno neka luda sreca hahah, dobio nagrade iz squad battlesa nisam se bas nado necem velikom kad ono grizi :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Pitanje,

 

mislite li da ce doc kakav patch ili da prodam igricu?

Nema ovo veze s nicim,nema smisla da lajem bogove i udaram sakom od stol,zena gleda koji mi je k...nisu igre da pizdim,nego da uzivam.

Koji k...je s fifom...vidim vi po 100+ i vise utakmica imate,ja nemam ni 50 ali vidim da je ovo sracka zesca.Dok sam ja stalno visio na fifi ne sicam se da je ovo bas ovako izrazeno bilo ali eto,konta sam da nije bas tako u kurcu,ali sad vidim da je.

Jebeni fliper,pa lote ne moze primit sataru te ko malog majmuna,nebitno ko kakve kartice igra pobjedi onaj za koga igra odluci da ce pobjedit itd...

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

 

Jebeni fliper,pa lote ne moze primit sataru te ko malog majmuna,nebitno ko kakve kartice igra pobjedi onaj za koga igra odluci da ce pobjedit itd...

Vidiš, ja sam nekako dojma da je "momentum" u FIFI 19 manje izražen nego u FIFI 18, ali mi je FIFA 19 puno lošija i mučnija za igranje zbog presinga i ostaloga što vjerujem i većini smeta.

 

Što se patcha tiče... biti će sigurno, ali je pitanje što će fixati???

Presing je bio već problem u FIFI 17 ili 18 - ne sjećam se više točno - pa su pojačali trošenje stamine ako to koristiš pa pretpostavljam da će i ovaj put tako učiniti.

AI autoobranu se nadam se će smanjiti kao i da će nerfati golove glavom.

Ako te tri stvari srede, mogla bi se ova FIFA igrati i uživati.... naravno, ako srede.

 

Meni je još uvijek super to što su servere uveli za online i zbog toga im još uvijek progledavam kroz prste.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
hrka11 kaže...

 

Jebeni fliper,pa lote ne moze primit sataru te ko malog majmuna,nebitno ko kakve kartice igra pobjedi onaj za koga igra odluci da ce pobjedit itd...

Vidiš, ja sam nekako dojma da je "momentum" u FIFI 19 manje izražen nego u FIFI 18, ali mi je FIFA 19 puno lošija i mučnija za igranje zbog presinga i ostaloga što vjerujem i većini smeta.

 

Što se patcha tiče... biti će sigurno, ali je pitanje što će fixati???

Presing je bio već problem u FIFI 17 ili 18 - ne sjećam se više točno - pa su pojačali trošenje stamine ako to koristiš pa pretpostavljam da će i ovaj put tako učiniti.

AI autoobranu se nadam se će smanjiti kao i da će nerfati golove glavom.

Ako te tri stvari srede, mogla bi se ova FIFA igrati i uživati.... naravno, ako srede.

 

Meni je još uvijek super to što su servere uveli za online i zbog toga im još uvijek progledavam kroz prste.

Ma k..je manje izrazen,ja sa losijom ekipom dok sam ja imao odem u one sb i npr.prve 3 izgubim stavim na najjace,onda sa tom istom ekipom dobijem ko iz picke zadnju koja je najteza i tako u krug.

Kad igram online protiv nekog drukcije mi je za igrat,ali bas to sto spominjete taj presing i da se ne mozes izvdojit ako imas jaceg ili brzeg igraca nema smisla.

Nisam tip koji doda na stranu i trci po boku,ubacaj i gol.Volim dodavat i probat kroz sredinu jer ako napravim nesto vece mi je zadovoljstvo kad vidim da sam nesto uradio nego samo trci,ubaci,trci,ubaci,trci,ubaci...ali me jebe ne mores mrdnit,slome te ko picku nisi ni primio loptu eto ih ko muve na govno,to nema logike nikakve.

Onda dodje ekipa s mbapeom,neimarom ne more mi nista 80min nema udarca,ja povedem i on onda u 10min 3 gola mi dadne ili lik s puno losijom ekipom me dobije koda su u mene panjevi svi.

Ok,more on bit bolji od mene 5 puta ne kazem nista,ali kad nema pravog dodavanja on i onda odjednom pocme koda su mu svi ronaldo i messi.Dodavanja ne mores se zgledat glava te zaboli,a moja obrana samo koda bizi u stranu,usporenija i kurcina...

Istina da kod online meceva nema trzanja,prekida veze ni nista.

Mozda se najbolje pomirit s tim i probat uzivat koliko je moguce...a ja nisam bas potrosio nesto vremena na fifi od 2014g tako da i ne mogu znat kad su je usrali da valja.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

Ponovno neka luda sreca hahah, dobio nagrade iz squad battlesa nisam se bas nado necem velikom kad ono grizi :D

 

 

Uvijek mi je bilo drago kad netko nešto dobije, ono mislim si bar netko, al sad kad vidim ovakve stvari osječam se kao da me netko šutnuo u jaja, jebem ti igru mrtvu!

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

Ponovno neka luda sreca hahah, dobio nagrade iz squad battlesa nisam se bas nado necem velikom kad ono grizi :D

 

Bravo, sad mozes pucat sa centra po golu ;)

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

Ponovno neka luda sreca hahah, dobio nagrade iz squad battlesa nisam se bas nado necem velikom kad ono grizi :D

 Pa ja to ne mogu vjerovati. Ja otvorim maloprije 6 packova i dobijem ibru kao najjaču karticu koja vrijedi 5500 coinsa. pa dokle?

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Proffy7 kaže...

Ponovno neka luda sreca hahah, dobio nagrade iz squad battlesa nisam se bas nado necem velikom kad ono grizi :D

 Pa ja to ne mogu vjerovati. Ja otvorim maloprije 6 packova i dobijem ibru kao najjaču karticu koja vrijedi 5500 coinsa. pa dokle?

 

 

Do kraja prijatelju moj, dok ne popizdimo i odjebemo igricu u 3 pm, to je jedini izlaz iz ovoga svega, izlaz iz nerviranja i frustriranja, druge nema, pazi meni u ovih mjesec dana najjača kartica jebeni Khedira, ono odigraš skoro 30 utakmica u SB, dođeš u elite 1 i kao nagrada Viviano i Kagawa, 360 minuta igre SB-a, 6 sati i dobiješ kao nagradu igrače koji skupa vrijede 3k  J E B E N O !!!!

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Do kraja prijatelju moj, dok ne popizdimo i odjebemo igricu u 3 pm, to je jedini izlaz iz ovoga svega, izlaz iz nerviranja i frustriranja, druge nema, pazi meni u ovih mjesec dana najjača kartica jebeni Khedira, ono odigraš skoro 30 utakmica u SB, dođeš u elite 1 i kao nagrada Viviano i Kagawa, 360 minuta igre SB-a, 6 sati i dobiješ kao nagradu igrače koji skupa vrijede 3k  J E B E N O !!!!

 Probat ću ovaj vikend završiti u elite 2 pa dobiti 3 packa. Ne isplati se elite 1 jer u ovom rare mega packu do sada u ova tri tjedna nisam dobio igrača vrijednog 6k coinsa. Današnji ibro od 5500 coinsa mi je najvrijednija kartica koju sam dobio u tom rare mega packu. Dobio sam još nekoliko rare mega packova u sbc i isti vrag. Nula bodova. Jedino štro vrijedi je ovih 30k coinsa što poberem svaki ponedjeljak.

13 godina
odjavljen
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

Ponovno neka luda sreca hahah, dobio nagrade iz squad battlesa nisam se bas nado necem velikom kad ono grizi :D

 
Pa dobro ajde, nisi se nadao nečem velikom pa nešto veliko nisi ni dobio :D

Ja sam odigrao Journey, i išao igrat par utakmica Seasons i par FUT. Potpisujem svaku rečenicu svih isfrustriranih kolega forumaša koji su na ovoj stranici u temi išta napisali, govno od igre :D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice