FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.279
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Ma ja ne znam kako je ovo profeaionalna igra, nigde veze sa vezom. Znaci kad sam losiji pobedim kad sam bolji izgubim. Imam osecaj da se ja nista ne pitam u igri i da pobedi onaj koga igra izabere. Kad izadje free pes mislim da ce ovo govno na delete da mi ne zauzima dzabe prostor na hdd-u. 

 

Točno to pišem od kad je igra izašla, kao da ti tu nisi nikakav faktor, na kome je red da pobijedi taj će pobijedit, na kome je da izgubi taj će izgubit, nije bitno kako, to će se dogodit ovako ili onako. 

Prošli tjedan sam igrao 2 utakmica, onako promašivao čudesa, ništa nije htjelo u gol, 1 na 1 jedno 5 situacija ali đabe mi, kako god puknem ništa, onda 3. utakmicu krenem igrat, stavim svoju 2. ekipu i u prvih 10 min. zabijem 2 gola sa 25 m, Seri i Wijnaldum, još je Wijnaldumov udarac bio po sredini gola skoro a golman njegov neku čudnu paradu radio i prođe lopta kroz njega. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
hrka11 kaže...
movie kaže...

Prije par dana mi kompa govori da se natovarimo inieste jer je išao po 15k coinsa. Mogao sam ih kupiti 50 komada no rađe sam si uzeo pogbu nego se drketao s toliko kartica jer nisam znao kada će startati sbc s iconama. Par dana kasnije startaju a ode iniesta na preko 40 k coinsa. Mogao sam imati pet pogbi ali jebi ga. Nisam više zagrijan za market...

 Vi iskusniji sto se bolje kuzite u ovo valjalo bi da napomenete nekad ove stvari,jer ima nas njubina kojima svaki coins dobro dodje...nemam vremena za igrat stalno tako da ni coinsa ne mogu toliko skupit da kupujem neke strasne igrace.Ovo su extra stvari,ne mrdnes,a zaradis.

 Ah, onda baci oko na UCL MM, prosli puta su igraci iz klubova koji su se trazili isli za 10k na BIN, gledaj eventualno malo duzu investiciju, ne za kolo iduceg tjedna pa probaj to. Ja sam uzeo nekoliko Hitz-eva iz BVB i par Fellainija prije dva tjedna pa cemo vidjeti jesam li pogodio SBCeve koje ce staviti

 Al išli su po 10k iz Liverpoola i Napolija, koji su bili i u običnim MM (ako se ne varam) 

No da, valjalo bi investirati u UCL MM, pogotovo nešto što bi moglo biti i u regularnom MM. 

15 godina
offline
FIFA 19

Evo nam i messia u sbc kao igrača mjeseca... POTM španjolske lige..

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Evo nam i messia u sbc kao igrača mjeseca... POTM španjolske lige..

 

Gdje si to pročitao?

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Od danas u Kanadi legalna marihuana. Na šta će tek sad ličit igra... Iako mi se onaj custom kick off bez faulova, battle royale i slično (Nikad probao inače) čine kao da je tamo i kokain legalan.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Sad sam igrao protiv tipa koji je napravio 5 crvenih kartona i tada utakmica završava.

Vodio sam 3-0, ali me živo zanima da li bi mi igra dala pobjedu da je slučajno bio neriješen rezultat - pretpostavljam da ne bi?!

Inače, tenkre je već na poluvremenu imao 3 crvena, a jedno 50% krvničkih uklizavanja mu nije niti sudilo za prekršaj, pogotovo u njegovom šesanestercu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kako log out ea account sa fife tj. kako se ulogirat s novim?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ljudi jesam ja nešto zabrijao ili sam ja zbilja nagrade od WL prošli tjedan dobio u srijedu ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobio sam Bernarda Silvu team od the week u packu. Stavim ga na market početna 100k buy now 350k jer vidim da ekipa nudi 200k+, dosta ih ima da su ponudili 349k a meni se nije uspio prodati niti za 100k iako sam mu stavio chemistry i contractse. Ne kužim u čemu je caka. Ima ih za buy now ispod 100k a ekipa baca 300k+ za njega, naravno ne za mog...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Svercaju coibsima. Naravno da ne vrijedi toliko. 

 

Ja se divim ljudima koji ovu igru udaraju na dnevnoj bazi. Nevideno smece od igre. Uzeo si sad kad napokon imam vremena od igrat malo. Bolje da nisam. Tri tekme vodim po dva razlike. 3 tekme gubim od 85 do 90. Moj protivnik u fazi obrane igra 8-1-1. Faza napada svi stignu naprijed, jedino moja obrana ne. Tu sam obolio jednostavno 

Hvala lijepo, doviđenja. Nigdje veze. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znao sam da je neka prevara u pitanju. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sinoć igram protiv lika koji ima 5 puta bolju ekipu od mene, ono francuzi Pogba, Kante, Mbappe i ostali sklepani sa Neymarom i Messiem. 

Znači lik me ubija, gazi doslovno, al ne može gol dat, meni ili stoperi blokiraju u zadnji tren ili golman brani sve, ja do gola doć ne mogu, ali nikako, udarca nemam, onda sudačka nadoknada i ja drkam po lopti sa Mendyom i Fredom kod aut linije kad ono sude mi penal, snimka pokazuje kako je Varane pokupio mog Jesusa u 16 m, a ono nit ja upravljam nit gledan njih dvojicu unutra, niti ovaj, onda penal, ja idem pucat u svoje desno, okrenem tamo gljivicu i bam, kad ono Lacazette pukne u drugu stranu, meni lijevo jer se ovaj sa golmanom bacio tamo gdje sam ja prvi put htio pucat, i pobijedio, hahaha jebem ti igricu, baš se glupo osječaš, ono WTF ?

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

..... 3tekme gubim od 85 do 90...

 Bas ovo sam jucer komentirao sa prijateljima...desilo mi se ne u 3 nego zadnji 10 najmanje utakmica da primam gol izmedju te minutaze 85-90+produzetaka ili gubim ili izjednaceno.Jos ako sam slucajno gol dao prije toga minut,gotovo je,on podje s centra 3 dodavanja i gol,moji se sklanjaju nema logike nikakve.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
offline
FIFA 19

Prosli tjedan uzeo za coinse jedan draft, jucer ga napokon odigrao, 4 pobjede. Vise stativa sam pogodio nego cijeli EPL ove sezone. Sto se desavalo nisu istine. Zadnju tekmu sam dobio 6-3, lik je imao napad Neymar-Ronaldo-Salah. Uputio je 4 suta na gol, 2 sa Ronaldom iz kornera, oba usla, jedan pitaj boga kada i zadnji je pucao sa Neymarom sa 30ak metara, udara nogu jednog igraca, prolazi kroz nogu drugoga, treci moj igrac dize loptu u zrak i lopta prolazi u sporom luku nekih pola metra od glave mojeg golmana dok se ovaj okrece za njom i gleda loptu. Do tog trena smo lik i ja preskakali golove, ovaj je i njemu bio toliko nejasan da ga je pustio na replay. Prestrasno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Ja juce za malo da izbrisem klub u futu ali ipak nisam. Taj fut je droga toliko lose odradjeno na terenu i kazem necu ga vise igrati i opet se vracam istom samo ne znam zasto. Realno svi drugi modovi u fifi su mi bzv, online seasons je bolji gameplay dosta ali je monotono i ne zanimljivo, juce poceo karijeru sa liverpulom e to je odlicno prezentirano imas tacno dojam da je prava premier liga u pitanju ali opet je pitanje koliko je veliki gust igrati protiv kompa, nzm meni i nije. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Važna napomena za danas: UZMITE COINSE!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Važna napomena za danas: UZMITE COINSE!

Što?

Ti uzeo packove pa dobio u pak? :P

 

Ja se brusim na 2 mega i 2 rare players untradable :)

Već dva tjedna nisam dobio ništa vrijedno spomena, mislim čak i bez ograda da sam dva tjedna pa bi danas moglo pasti nešto masno :P

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Važna napomena za danas: UZMITE COINSE!

Što?

Ti uzeo packove pa dobio u pak? :P

 

Ja se brusim na 2 mega i 2 rare players untradable :)

Već dva tjedna nisam dobio ništa vrijedno spomena, mislim čak i bez ograda da sam dva tjedna pa bi danas moglo pasti nešto masno :P

Not today 

 

Bolje golub u ruci... 


11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Važna napomena za danas: UZMITE COINSE!

Što?

Ti uzeo packove pa dobio u pak? :P

 

Ja se brusim na 2 mega i 2 rare players untradable :)

Već dva tjedna nisam dobio ništa vrijedno spomena, mislim čak i bez ograda da sam dva tjedna pa bi danas moglo pasti nešto masno :P

 

Ja ako odaberem coinse, imam za dobiti 100k, ne vjerujem da me moze toliko posrati u paketima.

Plus, zelim si kupiti Modrica :)

16 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Važna napomena za danas: UZMITE COINSE!

Što?

Ti uzeo packove pa dobio u pak? :P

 

Ja se brusim na 2 mega i 2 rare players untradable :)

Već dva tjedna nisam dobio ništa vrijedno spomena, mislim čak i bez ograda da sam dva tjedna pa bi danas moglo pasti nešto masno :P

 

Ja ako odaberem coinse, imam za dobiti 100k, ne vjerujem da me moze toliko posrati u paketima.

Plus, zelim si kupiti Modrica :)

 Topla topla preporuka, čovjek trpa ko nenormalan, šut iz vana i na odbijance mu je odličan, dribling i dodavanja isto super.

 

Mislim da sam par golova i glavom dao, osjećao sam se odvratno ali šta je tu je haha

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Ja ako odaberem coinse, imam za dobiti 100k, ne vjerujem da me moze toliko posrati u paketima.

Plus, zelim si kupiti Modrica :)

Ma jebeš coinse i Modrića.

Samo packovi - D R O G A :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 

Ja ako odaberem coinse, imam za dobiti 100k, ne vjerujem da me moze toliko posrati u paketima.

Plus, zelim si kupiti Modrica :)

Ma jebeš coinse i Modrića.

Samo packovi - D R O G A :)

 

dobio sam IF igraca neki dan u onom promo packu od 4 itema u objectivsima, dao sam 2 gola iz kornera.

unutra onaj ST urugvajac iz spanjolske lige, dres, fitness card i grb.

Gledam i ne vjerujem.

 

otvorio sam jucer za 30k paketa, najjaci igrac rating 79 :)

 

sad necu dobiti nista bar 4 mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 9:44 (C3c1l).
6 godina
offline
Re: FIFA 19
Dodinho kaže...
C3c1l kaže...
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Važna napomena za danas: UZMITE COINSE!

Što?

Ti uzeo packove pa dobio u pak? :P

 

Ja se brusim na 2 mega i 2 rare players untradable :)

Već dva tjedna nisam dobio ništa vrijedno spomena, mislim čak i bez ograda da sam dva tjedna pa bi danas moglo pasti nešto masno :P

 

Ja ako odaberem coinse, imam za dobiti 100k, ne vjerujem da me moze toliko posrati u paketima.

Plus, zelim si kupiti Modrica :)

 Topla topla preporuka, čovjek trpa ko nenormalan, šut iz vana i na odbijance mu je odličan, dribling i dodavanja isto super.

 

Mislim da sam par golova i glavom dao, osjećao sam se odvratno ali šta je tu je haha

 Uff, kad smo kod Modrica, jucer je protivnicki Modric nadskakao mog Goretzku svaki puta kada bi ispucao loptu. Goretzka je 189, Modric 172. Dovoljno sam rekao :P

12 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Uff, kad smo kod Modrica, jucer je protivnicki Modric nadskakao mog Goretzku svaki puta kada bi ispucao loptu. Goretzka je 189, Modric 172. Dovoljno sam rekao :P

Meni je jučer opet Insigne zabio glavom preko moga Vrsaljka pa se ne hvalim time :P

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

I od mene preporuka za Modrića, daleko najbolji igrač kod mene. Brz, okretan, dobar pas, dobar šut, 4* SM, 4* WF... vrijedi svakog coina! 

 

Ja sad skupljam za Suareza, malo mi fali dobrih napadača kod Španjolaca 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

I od mene preporuka za Modrića, daleko najbolji igrač kod mene. Brz, okretan, dobar pas, dobar šut, 4* SM, 4* WF... vrijedi svakog coina! 

 

Ja sad skupljam za Suareza, malo mi fali dobrih napadača kod Španjolaca 

 Koristio ga jucer u Draftu, ni vrit ni mimo iskreno. Ako ga dovedes u situaciju gdje moze pucati, bit ce super ali tesko ces sa njime predriblati protivnike jer su ga smanjili na 3* skill moves. Takoder, mozda je do formacije koju sam koristio 4-4-1-1 ali je cesto bio blize CMovima nego nekoj ST poziciji dok sam napadao unatoc tome sto sam ga postavio kao Target Man-a.

10 godina
offline
FIFA 19

Hybrid Nations-National Pride moze li se rijesit ovo bez loyalty kartica.

Ako sam dobro shvatio loyalty kartice su s kojim si odigrao nekoliko utakmica?

Jos mi je to ostalo za rijesit ali ne mogu to rijesavat s igracima kojim igram.

 

Ocito moze,zanemarite...pisa sam pitanje prije nego sam guglao malo.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 10:19 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 19

@hrka11

 

napravi squad ot tih igraca sto ih stavis u sbc,udji u single player seasons utakmicu,napravi kick off i nakon minut izadji iz tekme,uradi to 10 puta,sve sec zavrsiti za 10min,nalo toga ces dobiti za sve igrace loyalti. 

 

Mene je u zadnjih deset dana usralo samo tako sa advanced sbc. Kada sam sve zavrsio i otvorio sam pekove i dobio Modrica,Koulibalija,SMS i u zadnjem Grizmana. Dali su mi za citavu godinu,sad nece vise nista sigurno :))

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 10:33 (ertz111).
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Uff, kad smo kod Modrica, jucer je protivnicki Modric nadskakao mog Goretzku svaki puta kada bi ispucao loptu. Goretzka je 189, Modric 172. Dovoljno sam rekao :P

Meni je jučer opet Insigne zabio glavom preko moga Vrsaljka pa se ne hvalim time :P

 

Meni ga je sinoc zakucao preko plavog Otamendia :D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice