FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.248
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 19

Je li koristite obavezno chemistry styles kartice ili kako za kojeg igraca?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Je li koristite obavezno chemistry styles kartice ili kako za kojeg igraca?

 Da, predlazem ti da odes na futbin.com nađes igraca koji te zanima i desno mozes odabrati koji chem style zelis i vidis kako utjece na statse igraca.

15 godina
offline
FIFA 19

Odigram UCL upgrade i pomazi me sreća, kao i obično...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Odigram UCL upgrade i pomazi me sreća, kao i obično...

 Evo i mojeg UCLa paketa. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
FIFA 19

Jeli netko razumije prekrsaje i penale? Jer meni nije jasno po kojem nacinu se to sudi. Sudac ti dopusti da pregazis igraca sledja ali ti ne dopusta kada istrcis ispred igraca i uzmes mu loptu. O penalima ni da govorim kad mi frajer udje u sesnaesterac molim sve bogove da protivnik ne ide raditi skillove jer ako napravi neki skill i pogrijesi dobit ce penal jer ce se zabiti u mog obranbenog a kad se zabijes u obranbenog igraca zbog nekog razloga dobijes penal radi toga. Ako promasi protivnik loptu i padne odmah je penal premda nema kontakta. Jednom sam dobio penal i crveni karton samo zato jer sam trcao pored igraca i on pukne promasi i padne i dobije penal a ja crveni nema logike kako su to programirali sve mi izgleda random

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

evo sto sam ja pokupio

napravio jedno 15 pakova i ovo je najjace sto je ispalo.

najvise sto sam dobio je bilo Ajax i Benfica, brijem da ih imam 5 iz svake ekipe

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Upravo izvukao UCL Messia, PS4 poceo okretati ventilator ko blesav. Neistine!

Edit: Sad mi je na pamet palo da nemam vise kvalitetne izlike za losu igru.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 23:31 (sexytoiletpaper).
 
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Sviđa mi se ovaj UCL upgrade. Gundogan i Lallana, mislim da prelazim na PL ekipu za iducu wl.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Kako cijenim ovu igru kaj podržava ove 4-0-6 postave sa High pressurom. Pregenijalno je gledat "simulaciju" nogometa kak simulira maraton u tempu od 3min po kilometru. Nesto prekrasno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Jeli netko razumije prekrsaje i penale? Jer meni nije jasno po kojem nacinu se to sudi. Sudac ti dopusti da pregazis igraca sledja ali ti ne dopusta kada istrcis ispred igraca i uzmes mu loptu. O penalima ni da govorim kad mi frajer udje u sesnaesterac molim sve bogove da protivnik ne ide raditi skillove jer ako napravi neki skill i pogrijesi dobit ce penal jer ce se zabiti u mog obranbenog a kad se zabijes u obranbenog igraca zbog nekog razloga dobijes penal radi toga. Ako promasi protivnik loptu i padne odmah je penal premda nema kontakta. Jednom sam dobio penal i crveni karton samo zato jer sam trcao pored igraca i on pukne promasi i padne i dobije penal a ja crveni nema logike kako su to programirali sve mi izgleda random

Hahaha...ma to je smijurija,sto kazes kad podje na njeg da loptu uzme odma penal.

Liku sam sinoc 2 penala obranio .

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
FIFA 19

Lakse je dobit na penal tekmu nego u 90min. Jako velika vecina ekipe ne kuzi da igrac okreće glavu u smjeru di ce pucat. Procitat penal je stvarno lako. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ulreich, Kaderabek, Cilessen, AOC, Milner, Pulisic, Fejsa, Politano, Zoet, Golovin, Corona, Cheryshev, Muslera, Ignatiev. 


Pa lagano vam se najebem mame. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

U 10 UCL upgrade packova dobijem od dobrih igraca samo Sanea, naravno da je duplikat untradeable...

A toliko sam se obradovao kad sam vidio da sjaji EA natpis i da ce bit walkout

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Lakse je dobit na penal tekmu nego u 90min. Jako velika vecina ekipe ne kuzi da igrac okreće glavu u smjeru di ce pucat. Procitat penal je stvarno lako. 

Nije baš uvijek tako. Koliko puta sam otišao u tu stranu a lopta u suprotnu.

 

edit: aj da i mene nešto strese. Dobijem plavog eriksena. Igram s englezima pa sam prvi put ove sezone jako zadovoljan dobijenim. Ustvari to mi je jedina vrijedna kartica koju sam dobio u ovoj fifi. Doduše nije za prodaju ali će koristiti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 10:49 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Lakse je dobit na penal tekmu nego u 90min. Jako velika vecina ekipe ne kuzi da igrac okreće glavu u smjeru di ce pucat. Procitat penal je stvarno lako. 

Nije baš uvijek tako. Koliko puta sam otišao u tu stranu a lopta u suprotnu.

 Ma svi kuže to s okretanjem glave i onda promijene stranu dok je igrač već u zaletu. I ja tako radim i skoro svaki koji mi je pucao penal. 

Finta s okretanjem glave je bila efikasna oko 3 dana.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Lakse je dobit na penal tekmu nego u 90min. Jako velika vecina ekipe ne kuzi da igrac okreće glavu u smjeru di ce pucat. Procitat penal je stvarno lako. 

Nije baš uvijek tako. Koliko puta sam otišao u tu stranu a lopta u suprotnu.

 Ma svi kuže to s okretanjem glave i onda promijene stranu dok je igrač već u zaletu. I ja tako radim i skoro svaki koji mi je pucao penal. 

Finta s okretanjem glave je bila efikasna oko 3 dana.

 Upravo to. Sada je to cisti mind-game izmedu dva igraca.

10 godina
offline
FIFA 19

Koliko je jaca ova UCL kartica od obicne?

Dobio sam lingarda ali ne mogu ga prodavat,a imam lingarda klasicnu zlatnu karticu.

Ne znam je li manito da iskoristim ovu plavu za rijesavanje ovog man un. sbca?

Njega i ozila koji je takodjer untradable sam mislio ovdje iskoristit.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 13:27 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Koliko je jaca ova UCL kartica od obicne?

Dobio sam lingarda ali ne mogu ga prodavat,a imam lingarda klasicnu zlatnu karticu.

Ne znam je li manito da iskoristim ovu plavu za rijesavanje ovog man un. sbca?

Njega i ozila koji je takodjer untradable sam mislio ovdje iskoristit.

 

 Mislis ovaj u MM? Ne rjesavaj to, katastrofa packovi, 1 Premium Gold, 1 Gold Players (12G,1R) i Jumbo Premium Gold (24G,7R, sve kartice).

10 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Mislis ovaj u MM? Ne rjesavaj to, katastrofa packovi, 1 Premium Gold, 1 Gold Players (12G,1R) i Jumbo Premium Gold (24G,7R, sve kartice).

Moja greska,taman sam posao pisat...vidim da su nagrade paketici,ja konta isto ovi igraci iz lige prvaka,nisam ni pogledao odma.

 

Slika u prilogu,sta mi pise preko web app-a.

 

Nasao sam sebi formaciju koja mi pase 41212(2) ne znam sto mi ovo vise pase od obicne 41212 :/

Koda u ovoj formaciji budu agresivniji nego u klasicnoj,nemam pojma.

Zato koji je dobar CM da uzmem za eng ligu?

 

ps.dobio sam lingarda i suareza od plavih.

Sad bi se mogli spanjolci sastavit za drugu ekipu ili rasprodat engleze i sastavit spanjolsku ligu?

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 14:33 (hrka11).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel zna netko koliko se otp pomakne granica za rank 1 po noći do jutra?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Jel zna netko koliko se otp pomakne granica za rank 1 po noći do jutra?

 Negdje 150-200poena/h(za rank 1 div4) pa racunaj koliko sati imas do nagrada. Bar je proslih tjedana tako bilo

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sam dobio Casemira. Nisam odusevljen ali dobro.  E da, mozda sam 5,6 paketa napravio od coinsa koje sam imao. Kako mi je sada egzoticna ekipa ali i dalje chemistry 100. Leno, Beljerin, Sanchez, Boateng, Alaba, Eriksen, Gueye, Casemiro, Son, Gabriel Jesus, Lucas POTM. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Upravo gubio tekmu 4-0 i dobio 6-5. Lagano joystick ostavil sa strane i otisel po svjez zrak. Nadam se da ce 22k poena bit dosta za Rank 1.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Upravo gubio tekmu 4-0 i dobio 6-5. Lagano joystick ostavil sa strane i otisel po svjez zrak. Nadam se da ce 22k poena bit dosta za Rank 1.

 Klasicno fut sranje  ko da si vaterpolo igrao hahah.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 19

Prvi gol sam dobil iz vole ja sa 16m, drugi skarice, treci skarice...  Tu sam bio spreman ugasit plejku. Uspio je 4 komada piknut iz 6 udaraca... Meni je trebalo 17 za 6.

 

Bas pase svjezi zrak :) 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 19

Sto volim kada dobijem klince koji pojma nemaju o fudbalu,nego su pokupovali,Bejla i ostalu trkacku kompaniju. Nista ne znaju,nego samo trce kao muve bez glave i dernjaju se na mikrofon. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Prvi gol sam dobil iz vole ja sa 16m, drugi skarice, treci skarice...  Tu sam bio spreman ugasit plejku. Uspio je 4 komada piknut iz 6 udaraca... Meni je trebalo 17 za 6.

 

Bas pase svjezi zrak :) 

Danas igram s likom, ne mogu reći da nema pojma ali vidno je lošiji od mene. Tri gola mi zabije na način da se s leđa zabije u mog stopera, pokosi ga, digne se, uzme loptu i doda svom samom igraču ispred mog gola i zabije mi. Niti jednom sudac ne svira prekršaj a ne da je očit nego se vidi s mjeseca. Sljedeću tekmu dobijem lika jedva 2-1 a milijun šansi a on meni izjednači iz ovakvog gola. Pogledajte drugu kameru. Ja sam prvi na lopti, moj stoper zamahne da će ispucati loptu i onda nogu povuće unazad da napadač može puknuti krumpir, pogoditi mog stopera u drugu nogu te nevjerojatnim felšom zabiti mi gol. Ja sam 5 puta bio ispred njegovog golmana, gađam stative, golman brani, neće unutra i onda mu u 91 minuti zabijem iz kornera. Žena u uredu, zove me na mob da ima stranke te da se smirim, da ne vrištim. Ljudi se stepavaju tko vrišti, je li nekoga kolju. Bio sam na rubu živčanog sloma i danas sam rekao zadnji pun pokazujem emocije u ovom govnu od igre. Od danas samo osmijeh i gotovo.

 

edit: prodao otw mahreza za 190k. Valjda se nisam zajebao? Prošle godine su obično otw kartice padale cijenom po izlasku totw jer se pojave IF kartice koje sruše cijenu. Nadam se da će pasti cijenom pa da ga ponovno kupim a ako ne padne uzet ću salaha.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 18:40 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Mislis ovaj u MM? Ne rjesavaj to, katastrofa packovi, 1 Premium Gold, 1 Gold Players (12G,1R) i Jumbo Premium Gold (24G,7R, sve kartice).

Ja koji nisam vičan slaganju sbc jer mi se ne da, složio sam ova dva sbc za 11k coinsa. Da ga jebeš ta tri packa vrijede 11k coinsa. E sad, vidjet ćemo hoću li vratiti uloženo. Da dobijem nazad 20k bio bih zadovoljan. No neki dan sam vidio da se može dogoditi da s dva rare mega packa i dva jumbo premium packa teško skrpaš 20k coinsa. Hoću reći, sve je relativno. U dva rare mega packa dobijem igrače koji ne vrijede više od 850 coinsa?

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uletio mi Matuidi iz ovog plavog tro-packa. U prošlom tom sam dobio plavog Džeku. Sad je pitanje ubacit li Matuidia u Serie A ekipu koju koristim ili ga stavit na market, vidim da je 300tinjak tisuća na PC-u...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Evo ovo sam ja dobio u tom 3 player packu

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 22:04 (C3c1l).
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice