FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 876.197
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Moj IF Sczesny i Felipe Anderson nisu dobili upgrade. Ocito je da kartice koje imamo ne dobivaju nista. Genijalno. 

Nije nitko ništa dobio. Niti je moj auba dobio nadogradnju, niti dijk,  niti fernandinho a niti alisson što nema logike. Znači da će nadogradnje tek stići. Tko zna kaj im je u glavi.

 

Inače, otvorio onih 15 packova i najbolje kaj sam dobio su bili parolo i lugani 82. Ša ja ne mogu vjerovati. Pa je li moguće da ne mogu dobiti karticu vrijednu 2k coinsa u 15 jebenih velikih packova?

 

 

edit: evo Šime došle nadogradnje! Sve mi kartice nadograđene.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 21:14 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Moj IF Sczesny i Felipe Anderson nisu dobili upgrade. Ocito je da kartice koje imamo ne dobivaju nista. Genijalno. 

Nije nitko ništa dobio. Niti je moj auba dobio nadogradnju, niti dijk,  niti fernandinho a niti alisson što nema logike. Znači da će nadogradnje tek stići. Tko zna kaj im je u glavi.

 

Inače, otvorio onih 15 packova i najbolje kaj sam dobio su bili parolo i lugani 82. Ša ja ne mogu vjerovati. Pa je li moguće da ne mogu dobiti karticu vrijednu 2k coinsa u 15 jebenih velikih packova?

 Moj TOTW Alison je dobio upgrade na 88(slika).

 

Uzasan dan dns, nisam trebao ponovo sony upaliti, sve sto sam zaradio flipanjem palo u vodu jer sam zbog laga na bidanju bidao IF i UCL Griezmanna ... 150k u vjetar otislo

nisam uzao Henrya kad sam trebao, 93 Suarez se prodao u najgore moguce vrijeme. Usao u minus danas nakon sto sam bio 100tinjak tisuca zaradio

 

15 godina
online
FIFA 19

Koliko nemam sreće u packovima toliko je imam na marketu. Netko se očito zajebao i nije vidio jedinicu te je mislio da kupuje karticu za 88k što je povoljno pošto je cijena kartice pala na 95k buy now. Ok, kaj da radim. Prije dvije godine i ja sam se zajebao pa kupio Lahma za 450k coinsa a vrijedio je 250k coinsa. Jebeno je to kada ne nosiš naočale a bez njih ne možeš. Ove godine mi se vraća.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

U mom timu crni van dijk skocio sa 86 na 89, anderson sa 87 na 88 a bozicni torreira sa 82 na 86.

Neznam sta da radim mislim da cu prodat kantea i stavit torreiru sada. Oba imaju sa basic-om ocjenu 91.

Vidi se da je kante malo propao sa cijenom, mozda bolje pricekati da se smiri situacija.

 

Fino mi se crveni momcad, al mogo bi fabinha ipak zamjenit sa nekim flashbackom iz epl ako dođe.

Neznam kakva je vjerovatnost za to, ali sam cuo da se pricalo o davidu luizu, on bi mi super sjeo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 23:04 (Deadeye).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

POTM Rashford mi narasao na 88 i 5 star skill...dost dobro...isto tako crveni Robertson na 86...dobri upgradeovi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Maldini u Baby Icon SBC. Odlicno, 88 rating LB, bombica.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Zašto meni nijedan od tih igrača nije?

This time next year we'll be millionaires
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Razmisljam dal da prodam cijelu ekipu baziranu na La ligi, ne vidim previse dobrih investicija da unaprijedim ekipu, eventualno obranu, ali opet ce mi falit bolje strukturiran napad. 

 

Otprilike ekipa

 

Courtois

 

Hernandez, Gimenez(86 kartica), Fernandez, Sergi Roberto

 

Joan Jordan (84 kartica), Vidal, Modric

 

Coutinho, Aspas

 

Griezmann

 

Definitino bi i sredinu trebalo malo sredit, ali opce nemam ideju kak ni kaj. Na raspolaganju imam trenutno oko 200k coinsa. E sad, prodati sve, pa kupiti nes drugo, nadostukati ovo, nemam pojma.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 12:46 (Tkozna).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Zašto meni nijedan od tih igrača nije?

Nadogradnje ne dobijaju rare kartice, samo specijalne tipa MOTM, POTM, IF, SIF itd.

12 godina
offline
FIFA 19

Svaka cast. Tekma u kojoj ja fulam 2 penala, odnosno dva puta mi igrac pukne po sredini ( ocito lag ). Da bi u 93mib od 2min nadoknade... Zakasnjeli pritisak na izbijanjem lopte, napravio tackle i ja popusim penal u 93min, 2min nadoknade. I naravno da izgubim tekmu. 

 

Gadi mi se ovaj patch. Preodvratan je. Jebo im drop back majke usrane. Nikad jacu ekipu nisam imal, nikad manje bolje za igrat. 6 tekmi ja imam vec 2 poraza... Od igraca koji ne zasluzuju uopce bit u WL, kamoli dobit koju tekmu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Svaka cast. Tekma u kojoj ja fulam 2 penala, odnosno dva puta mi igrac pukne po sredini ( ocito lag ). Da bi u 93mib od 2min nadoknade... Zakasnjeli pritisak na izbijanjem lopte, napravio tackle i ja popusim penal u 93min, 2min nadoknade. I naravno da izgubim tekmu. 

 

Gadi mi se ovaj patch. Preodvratan je. Jebo im drop back majke usrane. Nikad jacu ekipu nisam imal, nikad manje bolje za igrat. 6 tekmi ja imam vec 2 poraza... Od igraca koji ne zasluzuju uopce bit u WL, kamoli dobit koju tekmu.

 Ja sam na 13/18 i jebu me sad fino ovi s ea da slucajno ne udem u gold a da ne potrosim barem 3-4 tekme. Cisto da me maknu s elite.

 

Sad mi je lik doletio s 4 icone i toty obranom i svaki put kad bi mu zabio gol bi mi vratio s kick offom i mogu se jebat. Na kraju je utakmicu odlucio njegov neymar s 25m lagani finjak i moj de gea se usro. Al dobro to je normalno da me jebu s tom 14. pobjedom. Bas uvijek najvise sranja vidim u tih par tekmi i moram ispisat krv da pobjedim na neki smjesni gol i onda se nakon te famozne 14. pobjede moze dalje igrat normalno.

 

Jos da velim da sam u tih 5 tekmi, 4 izgubio na fifin racun u 90' ili 120' na neku glupost. Najvise me se dojmila situacija kad sam u 90' vukao korntru i mislim si ocu necu stic prije zvizduka proc centar... I prosao sam ja centar i lik me na nekih 30m od gola pokosio s leda opce bez pardona i pustimo oboje kontrole kad ono kreten sudacki nije nista svirao. I vidi lik da ovaj nista ne svira i ispuca bezveze loptu kad ono njegov igrac sam siba i gol s pol kurca. Poraz samo takav.

A jednu me lik pregazio ko plitak potok. Na poluvremenu me vec vodio 4:1 i u startu drugog poluvremena mi se router restartao tako da nisam dozivio kolinje do kraja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 15:39 (cicek).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Svaka cast. Tekma u kojoj ja fulam 2 penala, odnosno dva puta mi igrac pukne po sredini ( ocito lag ). Da bi u 93mib od 2min nadoknade... Zakasnjeli pritisak na izbijanjem lopte, napravio tackle i ja popusim penal u 93min, 2min nadoknade. I naravno da izgubim tekmu. 

 

Gadi mi se ovaj patch. Preodvratan je. Jebo im drop back majke usrane. Nikad jacu ekipu nisam imal, nikad manje bolje za igrat. 6 tekmi ja imam vec 2 poraza... Od igraca koji ne zasluzuju uopce bit u WL, kamoli dobit koju tekmu.

 Ja sam na 13/18 i jebu me sad fino ovi s ea da slucajno ne udem u gold a da ne potrosim barem 3-4 tekme. Cisto da me maknu s elite.

 

Sad mi je lik doletio s 4 icone i toty obranom i svaki put kad bi mu zabio gol bi mi vratio s kick offom i mogu se jebat. Na kraju je utakmicu odlucio njegov neymar s 25m lagani finjak i moj de gea se usro. Al dobro to je normalno da me jebu s tom 14. pobjedom. Bas uvijek najvise sranja vidim u tih par tekmi i moram ispisat krv da pobjedim na neki smjesni gol i onda se nakon te famozne 14. pobjede moze dalje igrat normalno.

 

Jos da velim da sam u tih 5 tekmi, 4 izgubio na fifin racun u 90' ili 120' na neku glupost. Najvise me se dojmila situacija kad sam u 90' vukao korntru i mislim si ocu necu stic prije zvizduka proc centar... I prosao sam ja centar i lik me na nekih 30m od gola pokosio s leda opce bez pardona i pustimo oboje kontrole kad ono kreten sudacki nije nista svirao. I vidi lik da ovaj nista ne svira i ispuca bezveze loptu kad ono njegov igrac sam siba i gol s pol kurca. Poraz samo takav.

A jednu me lik pregazio ko plitak potok. Na poluvremenu me vec vodio 4:1 i u startu drugog poluvremena mi se router restartao tako da nisam dozivio kolinje do kraja.

 Najbolja stvar kod fife je ta kad je ne igras ne zivciras se i shvatis kako je zivot lijep

12 godina
offline
FIFA 19

Znas kaj je najgore? Kaj sam previse vremena ulupal u igru da bi ju sad napustil. Imam cudo ekipu i ne zelim prestat,jednostavno pizdim Al se u isto vrijeme trazim u svemu tom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Znas kaj je najgore? Kaj sam previse vremena ulupal u igru da bi ju sad napustil. Imam cudo ekipu i ne zelim prestat,jednostavno pizdim Al se u isto vrijeme trazim u svemu tom. 

Boli me kita i za momčad i za kartice. Danas sam ujutro prodao gotovo sve kartice koje nešto vrijede. Ostali mi samo još dijk i fabinho koje nisam niti prodavao jer će im cijena porasti pred tekmu lige prvaka te Hazard na kojeg sam zaboravio pa sam ga prekasno stavio na market. Sada moram čekati sljedeći vikend. Sve ću prodati. Neće mene jedna poluidiotska igra razjebavati i tjerati me da pijem tablete za tlak. Ostat će mi u klubu samo untradeable kartice od kojih ću nešto skrpati pa kada mi se digne odigrati par neobaveznih tekmi. Vidim da igra ide prema fjasku. U četvrtak jedva 5 milja kartica na marketu a u to vrijeme ih je uvijek bilo blizu 10 milja. Jučer kada su krenuli ovi promo packovi i slom marketa opet jedva 6 milja kartica na marketu a u takvo vrijeme je bilo preko 10 milja kartica. Očito pada interes za igrom i to je dobro.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Znas kaj je najgore? Kaj sam previse vremena ulupal u igru da bi ju sad napustil. Imam cudo ekipu i ne zelim prestat,jednostavno pizdim Al se u isto vrijeme trazim u svemu tom. 

Boli me kita i za momčad i za kartice. Danas sam ujutro prodao gotovo sve kartice koje nešto vrijede. Ostali mi samo još dijk i fabinho koje nisam niti prodavao jer će im cijena porasti pred tekmu lige prvaka te Hazard na kojeg sam zaboravio pa sam ga prekasno stavio na market. Sada moram čekati sljedeći vikend. Sve ću prodati. Neće mene jedna poluidiotska igra razjebavati i tjerati me da pijem tablete za tlak. Ostat će mi u klubu samo untradeable kartice od kojih ću nešto skrpati pa kada mi se digne odigrati par neobaveznih tekmi. Vidim da igra ide prema fjasku. U četvrtak jedva 5 milja kartica na marketu a u to vrijeme ih je uvijek bilo blizu 10 milja. Jučer kada su krenuli ovi promo packovi i slom marketa opet jedva 6 milja kartica na marketu a u takvo vrijeme je bilo preko 10 milja kartica. Očito pada interes za igrom i to je dobro.

 Yep najbolje sto se ovoj igrici moze desiti da je ljudi prestanu igrat jer ce valjda jedino tada reagirati sto je tuzno. Ja je nisam igrao par dana jucer kupio Kantea na market crashu, futmas torreira mi dobio upgrade na 86 ali jednostavno nemam volje da igram kad znam da ce me izjebat u mozak

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Znas kaj je najgore? Kaj sam previse vremena ulupal u igru da bi ju sad napustil. Imam cudo ekipu i ne zelim prestat,jednostavno pizdim Al se u isto vrijeme trazim u svemu tom. 

Boli me kita i za momčad i za kartice. Danas sam ujutro prodao gotovo sve kartice koje nešto vrijede. Ostali mi samo još dijk i fabinho koje nisam niti prodavao jer će im cijena porasti pred tekmu lige prvaka te Hazard na kojeg sam zaboravio pa sam ga prekasno stavio na market. Sada moram čekati sljedeći vikend. Sve ću prodati. Neće mene jedna poluidiotska igra razjebavati i tjerati me da pijem tablete za tlak. Ostat će mi u klubu samo untradeable kartice od kojih ću nešto skrpati pa kada mi se digne odigrati par neobaveznih tekmi. Vidim da igra ide prema fjasku. U četvrtak jedva 5 milja kartica na marketu a u to vrijeme ih je uvijek bilo blizu 10 milja. Jučer kada su krenuli ovi promo packovi i slom marketa opet jedva 6 milja kartica na marketu a u takvo vrijeme je bilo preko 10 milja kartica. Očito pada interes za igrom i to je dobro.

 Tebe boli kita, mene ne. Ja imam 750 utakmica i nije me briga jer je vrijeme utroseno. Imma ekipu u kojoj gustam, jedino ne gustam u gameplayu 40% vremena.

 

Courtois, Lala-nesta-ramos-ffs Grimaldo, Grizi-88 Anderson-Mbappe, hristo, Makelelea, kante. 

 

Jebe se tebi kad je tebi fifa market, nit ne igras. Koda radim 5mj i onda kazem, ma ne treba placa, ostavi si. Ma ko ih jebe. Ja igram. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Tebe boli kita, mene ne. Ja imam 750 utakmica i nije me briga jer je vrijeme utroseno. Imma ekipu u kojoj gustam, jedino ne gustam u gameplayu 40% vremena.

 

Courtois, Lala-nesta-ramos-ffs Grimaldo, Grizi-88 Anderson-Mbappe, hristo, Makelelea, kante. 

 

Jebe se tebi kad je tebi fifa market, nit ne igras. Koda radim 5mj i onda kazem, ma ne treba placa, ostavi si. Ma ko ih jebe. Ja igram. 

 Ja imam 890 utakmica ali svejedno mislim da se ne isplati jer su igrice osmisljene za zabavu a dali se ja zabavljam igrajuci fifu? Odgovor je ne. Dali se zivciram igrajuci fifu? U 80% slucajeva da. Jedino bi nastavio igrat igru redovno da mi netko da novce jer ne vidim razlog zasto bi nastavio igrat i zivcirao se. A to sto kolega moive nije igrao to mu ne mozes uzeti za zub jer sam znas da covjek ima problema sa srcem i ako se preforsira moze umrijeti, stvarno mislis da vrijedi umrijeti radi igrice? Prije kad je bio zdraviji i kad je igrica bila donekle normalna, nije bila toliki cancer kao danas igrao je cesto kao i mi ali sad eto ne moze. Neka igra tko hoce ali moj je savjet ako ne dobivas novce od igrice i zivcira te bolje je prestati igrati i naci neku drugu igru ako te igra zabavlja onda igraj

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znao sam da dolazi David Luiz, kako mi upada umesto Varane-a, lagano.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

 Tebe boli kita, mene ne. Ja imam 750 utakmica i nije me briga jer je vrijeme utroseno. Imma ekipu u kojoj gustam, jedino ne gustam u gameplayu 40% vremena.

 

Courtois, Lala-nesta-ramos-ffs Grimaldo, Grizi-88 Anderson-Mbappe, hristo, Makelelea, kante. 

 

Jebe se tebi kad je tebi fifa market, nit ne igras. Koda radim 5mj i onda kazem, ma ne treba placa, ostavi si. Ma ko ih jebe. Ja igram. 

 Ja imam 890 utakmica ali svejedno mislim da se ne isplati jer su igrice osmisljene za zabavu a dali se ja zabavljam igrajuci fifu? Odgovor je ne. Dali se zivciram igrajuci fifu? U 80% slucajeva da. Jedino bi nastavio igrat igru redovno da mi netko da novce jer ne vidim razlog zasto bi nastavio igrat i zivcirao se. A to sto kolega moive nije igrao to mu ne mozes uzeti za zub jer sam znas da covjek ima problema sa srcem i ako se preforsira moze umrijeti, stvarno mislis da vrijedi umrijeti radi igrice? Prije kad je bio zdraviji i kad je igrica bila donekle normalna, nije bila toliki cancer kao danas igrao je cesto kao i mi ali sad eto ne moze. Neka igra tko hoce ali moj je savjet ako ne dobivas novce od igrice i zivcira te bolje je prestati igrati i naci neku drugu igru ako te igra zabavlja onda igraj

 Ja sam na 950 tekmi, 4 prime ikone Raul Nedved Keane Campbell, IF Pogba, FB Dani Alves-Juanfran-Ibra-Sturridge i jos neki, Sterling POTM... 2 mil coinsa sa strane i jos mi se igra, tj. igram samo WL i to me plasira u Div2, Rank3 tokom tjedna

Cekam Prime Henry SBC i tjt, polako igram koliko mi se da.

Content je ova godine odlican samo su serveri i glitchevi problem. Za svakog ima ponesto.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pogledam Davida Luiza na twitteru ima 84 pace, pogledam u igri ima 80, wtf EA?

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Imao sam 3,4 igraca samo, Vidala, Davida Luiza, Dembelea i Rodriga, ukupno sam platio oko 280k pored ta 4 igraca. Cene su otisle u nebo. Kroz paketice sam vratio nekih 30k, jedini vredan pomena Robertson, oko 14k.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Tebe boli kita, mene ne. Ja imam 750 utakmica i nije me briga jer je vrijeme utroseno. Imma ekipu u kojoj gustam, jedino ne gustam u gameplayu 40% vremena.

 

Courtois, Lala-nesta-ramos-ffs Grimaldo, Grizi-88 Anderson-Mbappe, hristo, Makelelea, kante. 

 

Jebe se tebi kad je tebi fifa market, nit ne igras. Koda radim 5mj i onda kazem, ma ne treba placa, ostavi si. Ma ko ih jebe. Ja igram. 

Vidiš kako je to tužno. Ti koji guštaš u svojoj momčadi imaš s njom 750 odigranih tekmi a meni kojem je fifa market imam oko 1000 odigranih tekmi. Nažalost na marketu moram biti jer ne mogao poput tebe dobiti nešto u packu. Imao sam lijepu momčad, niti sada nije loša ali jednostavno nema gušta u jebanju u mozak ma koliko coinsa imao, ma kakve kartice imao... Jednostavno dođe dan kada sam sebi kažeš, hej, jesam budala ali baš tolika nisam. Stoga, nabijem ih na kitu. Prošlu fifu nisam mogao igrati online zbog zdravlja. Niti ovu nisam krenio ali tamo negdje u 11 mjesecu sam se počeo osjećari bolje i igram samo rivalse i prijateljske tekme. Odigram i SB jer mi žao propustiti tjedno 30k coinsa i dva mega rare packa. WL ne igram jer općenito vikendom ne igram fifu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 21:36 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Varane 88k, sta se događa sa marketom. Kupio sam 11 komada pa sta bog da i sreca junacka

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Varane 88k, sta se događa sa marketom. Kupio sam 11 komada pa sta bog da i sreca junacka

Sad je u jednom trenutku SIF Pogba pao na 808k coinsa. Gledam kako odlazi par kartica i bio sam šupak pa ih nisam uzeo. Sada je na bidanju 845k coinsa. Što se to dogodi u 5 minuta, ne znam ali znam da će tijekom noći skočiti na 860k coinsa i opet nisam imao hrabrosti. Prevelik ulog za zaradu od 20k i još moram drhtati. Žao mi što sam jučer uzeo samo par marquinosa po 87k i što nisam uzeo niti jednog DE Geu po 77k coinsa. Marquinosi su istu noć otišli po 102k coinsa. Jučer se moglo jebeno zaraditi.  Zaradio sam ali ne koliko se moglo. Jednostavno ponestalo mi hrabrosti spizditi par milja na desetak kartica.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Koliko coinsa ima odokativno u cashu i u igračima ?

This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Koliko coinsa ima odokativno u cashu i u igračima ?

Mene pitaš?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

Varane 88k, sta se događa sa marketom. Kupio sam 11 komada pa sta bog da i sreca junacka

Sad je u jednom trenutku SIF Pogba pao na 808k coinsa. Gledam kako odlazi par kartica i bio sam šupak pa ih nisam uzeo. Sada je na bidanju 845k coinsa. Što se to dogodi u 5 minuta, ne znam ali znam da će tijekom noći skočiti na 860k coinsa i opet nisam imao hrabrosti. Prevelik ulog za zaradu od 20k i još moram drhtati. Žao mi što sam jučer uzeo samo par marquinosa po 87k i što nisam uzeo niti jednog DE Geu po 77k coinsa. Marquinosi su istu noć otišli po 102k coinsa. Jučer se moglo jebeno zaraditi.  Zaradio sam ali ne koliko se moglo. Jednostavno ponestalo mi hrabrosti spizditi par milja na desetak kartica.

 Ja sam jucer uzeo 91 Griezmana za 710k, mislio sam igrati snjime ali sam ga stavio preko noci na market za 780k (ako prođe prođe taktika) i prodao se. Vidim da je sad 700k na buy now, ali nemam muda uzeti opet.

Stavit cu i nekoliko Varanea nocas za 105k, pa cu vidit sto ce biti. Jednostavno mi je za 88k djelovao prejeftin.

15 godina
online
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 

 Ja sam jucer uzeo 91 Griezmana za 710k, mislio sam igrati snjime ali sam ga stavio preko noci na market za 780k (ako prođe prođe taktika) i prodao se. Vidim da je sad 700k na buy now, ali nemam muda uzeti opet.

Stavit cu i nekoliko Varanea nocas za 105k, pa cu vidit sto ce biti. Jednostavno mi je za 88k djelovao prejeftin.

Sada ti je na bidanju pao na 83k coinsa. Uzeo sam jednog pa da vidim kako će se ponašati preko noći na marketu. Možda ljudi misle da će dobiti nadogradnju pa se rješavaju kartice?

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo kak sam i rekao... Treca tekma u kojoj protivniku sve ulazi sto suta i sve prolazi sto dodaje. Moram potrositi barem 3 utakmice da udem u gold. Al jebes me ako je ovaj bio tako dobar da me razjebe s 7 golova. Jedino sta je radio je preko cijelog terena u for aubamejangu i pucao po golu. Korner, mrtvi kut, tribling + fliper i gol sansa, mrtve picke mile materine, kad mora uci jednostavno mora.

Bonus: Aubame mu je zabio 5 golova a moj owen je dobio man of the match, onda znate kolko je lik dobar bio, da ni s 7 golova ne dobije man of the match igraca.

 

A ja s zelenim timed finishingom s 7m pogodim golmana u mali prst na ruci, prije nego jebeno reagira i lopta odide u kurac. Znaci jebeni golman jos nije napravio animaciju za obranu vec je obranio. Dalje gadam stative vec 3 utakmicu za redom, promasujem prazne golove. Gledam kako golmani lete zrakom i skidaju raslje. Branici mi uzimaju loptu od iza ko da me nema. Kroos dostize aubameyanga? Dokle? Dokle stoko kanadska?

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 22:13 (cicek).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 

 Ja sam jucer uzeo 91 Griezmana za 710k, mislio sam igrati snjime ali sam ga stavio preko noci na market za 780k (ako prođe prođe taktika) i prodao se. Vidim da je sad 700k na buy now, ali nemam muda uzeti opet.

Stavit cu i nekoliko Varanea nocas za 105k, pa cu vidit sto ce biti. Jednostavno mi je za 88k djelovao prejeftin.

Sada ti je na bidanju pao na 83k coinsa. Uzeo sam jednog pa da vidim kako će se ponašati preko noći na marketu. Možda ljudi misle da će dobiti nadogradnju pa se rješavaju kartice?

 Neznam na temelju cega, Real je tuga ove sezone.

Uzeo sad UCL Kimpembea za 330k i SIF Mahreza za 155k. Oboje mi djelovali jeftino, isao sam dns na gut feeling pa cemo vidjeti sto ce biti, ako nista drugo na greskama se uci.

 

Edit- mislim da ljudi prodaju sve i rade baby icon sbc i da ce se opeci vecina i kupiti natrag kartice, a i zabavno je igrati se na marketu

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 22:30 (zagid3).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice