FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.771
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Najgori mogući savjet, kupovanje FIFA packova daje puno lošiji povrat od kupovanja direkt Coinsa, jedini je problem što postoji rizik od bana. Naravno da uvik postoji šansa da izvučeš kapitalca, ali čisto racionalno gledano kupovanje packova je prevara za budale.

 

Ne znam koliko su se stvari promijenile od prošle godine, ali ja sam primjerice prošle godine bez problema prodao par milijuna coinsa bez bana. Sve je išlo preko bida, sad ne znam jesu li ove godine počeli i to pratiti.

 

Bitno je da nađeš nekog prodavača koji trguje na veliko i koji ima relativno "sigurnu" metodu.

 

Danas mi je konekcija u WL puno bolja nego jučer i jutros.

10 godina
offline
FIFA 19

Ma kakvi pointsi i coinsi ako imas visak para odi sa drustvom i zapij te novce bar ces se dobro zabaviti  nemoj davati nista toj lopovskoj firmi

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Evo ti vikend liga, jebote vikend liga, i faking odbijanja lopte o nogu mojim stoperima koda su paraplegičari, jebote team pressing i takav nogomet

 Kaj si to polomio 

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
FIFA 19

14 pobjeda, 3 tekme do kraja..  Nje lose protiv kakvih sam ekipa igro. Od tih 13 poraza jedno 8 je bilo u zadnjim minutama..  Al ne zalim se... Slijedeci cetvrtak cu uzeti untredable od division jer se dobije 8 paketa plus gold 3 od WL... Mozda nekaj uleti. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Ja sam na 11 stao...Prosli vikend 13.

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FIFA 19

Dobra je stvar kaj si pumpas division bodove igrajuci WL. Tak da sam sad na dobrih 15k. Laganim održavanjem se lako za drzi Rank I sa par tekmi na dan. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19

Odigrao 8 utakmica od tog 6 winova. Probat doci do gold 3 i dosta. Bas u najgore vrijeme je ta wl bar za mene jer vikendom uvijek imam vise obaveza. Da bar daju da kroz 7 dana odigrat te utakmice i onda dijele nagrade. 

10 godina
offline
FIFA 19

Eto ja odigrao prvu WL da nisam popizdio dosao sam do gold 3 i ostalo mi jos 5 tekmi ali ne namjeravam igrati vise jer znam da ce poslije utakmice biti sve retardirane kakve su mi bile prije dva tjedna. Tajna u mom ne zivciranju je ta cim mi se pocnu desavati gluposti tipa da ja promasim gol sa 5m a protivnik mi zabije finesse sa 25m odmah stisnem alt+tab i idem igrat sljedecu odmah znam po tome da ce me igra cijelu utakmicu jebat u zdrav mozak i ja smatram da ova igrica ne vrijedi mojih zivaca zato odmah izadjem i igram novu tekmu u nadi da ce biti donekle normalna. Tako cu svaku WL igrati doci cu do gold 3 i dalje mi ne treba jer smatram da gold 2 i gold 1 nemaju toliko bolje od nagrade od golda 3 da bi izgubio zivce preko vikenda gdje bi se trebao zapravo odmoriti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...

Odigrao 8 utakmica od tog 6 winova. Probat doci do gold 3 i dosta. Bas u najgore vrijeme je ta wl bar za mene jer vikendom uvijek imam vise obaveza. Da bar daju da kroz 7 dana odigrat te utakmice i onda dijele nagrade. 

 Bila bi to ok ideja da nema divisiona. Ipak je WL za one, ajmo rec... ozbiljnije igrace.

30 tekmi cak i nije previse... 10 razvuceno na neki manje zauzet vikend se odigra brz problema. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Eto ja odigrao prvu WL da nisam popizdio dosao sam do gold 3 i ostalo mi jos 5 tekmi ali ne namjeravam igrati vise jer znam da ce poslije utakmice biti sve retardirane kakve su mi bile prije dva tjedna. Tajna u mom ne zivciranju je ta cim mi se pocnu desavati gluposti tipa da ja promasim gol sa 5m a protivnik mi zabije finesse sa 25m odmah stisnem alt+tab i idem igrat sljedecu odmah znam po tome da ce me igra cijelu utakmicu jebat u zdrav mozak i ja smatram da ova igrica ne vrijedi mojih zivaca zato odmah izadjem i igram novu tekmu u nadi da ce biti donekle normalna. Tako cu svaku WL igrati doci cu do gold 3 i dalje mi ne treba jer smatram da gold 2 i gold 1 nemaju toliko bolje od nagrade od golda 3 da bi izgubio zivce preko vikenda gdje bi se trebao zapravo odmoriti.

 Srusit ces si DNF do te mjere da neces moc normalnu utakmicu odigrat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Cura pravi ručak, reko da odigram koju utakmicu WL, prvu dobijem glatko 4-0, idem igrat 2. vodim 1-0, promašim 2 zicera reko ajde, ponište mi gol kao zbog zaleđa, a ni z od zaleđa već su povukli krivo crtu, iz aviona je vidi, ma stvar viđena već 15 puta na ovoj igri, i to pregrmim.

Još je prvo pol i on me napada, ide on sa Mbappeom na mog IF Bailiya, i prije neg šta dođe do njega doda loptu u sredinu, moj Ederson uredno presječe kad ono sudac sudi penal, inercijski je njegov Mbappe bez lopte naletio na Baileya, i to 2 cm unutar kaznenog prostora, do tad čovjek udarca nije imo na gol, meda ne može niti zna, a ne trebam pričat kakvu ekipu ima, nisam ni čekao da izvede penal, odmah start, van i fala lijepa, dosta za danas, idem gledat jel koja od ovih jebenih treba šta imam na faceu dodala neku novu sliku, nema više nerviranja, nisam ni ja budala u pm.

 

Odradio 14 utakmica u WL, 8 pobjeda imam, dosta, neću više ni igrat.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam u petak igrao WL i 3 sam ALT+TAB rješavao u prvim minutama susreta, a dvije sam dobio - dosta WL za ovaj vikend - i previše :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Gotova prva vikend liga, kako je krenulo jako lose je zavrsilo. U prvih 10 utakmica 9 pobeda, a onda od 20 samo 4 pobede. Sta se meni desavalo danas to je za roman. 3 puta gubim na penale, a onda me 3 puta spoji sa likovima od kojih gubim najmanje po 3 razlike. Dvoumim se da predjem na Italijane, ali onda ne bih mogao da iskoristim neke igraca, Sterlinga, Rasforda, POTM Lukasa... Sa druge strane, kad god igram protiv Italijana lose prodjem, Mertensa cu sanjati u narednim danima. 

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Kakve su ovo sugave cijene igrača?

 

Vi koji radite profit od transfera hoce li se cijene unormaliti kad zavrsi WL?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Talisca da pukne iz svlačionice, zabio bi gol. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Srusit ces si DNF do te mjere da neces moc normalnu utakmicu odigrat.

 Ovo je fifa 19 tu nema normalnih utakmica svaka je ista

10 godina
offline
FIFA 19

Najcudnije je sto sam i ja pod stresom dok gledam tu kompilaciju hahaha 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pozdrav,

dobio sam u paketu od Squad Battles-a Ultimate Scream Verratti-a. 
Zanima me Vaše mišljenje kad je najbolje vreme da ga prodam, da li možda sad odmah ili čekati da da dobije rating boost za par dana ?

Primera radi, juče je takva kartica na PC-u vredela oko 180k, a danas joj je opala vrednost na 140k, pa se bojim da ako budem duže čekao da će mu vrednost sve više padati ili će možda doći do porasta cene kako se noć veštica bude približavala.

Ne secam se baš kakva je bila situacija oko tih kartica prošle godine, da li im je cena skakala zajedno sa ratingom. Hmm

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
kicana kaže...

Pozdrav,

dobio sam u paketu od Squad Battles-a Ultimate Scream Verratti-a. 
Zanima me Vaše mišljenje kad je najbolje vreme da ga prodam, da li možda sad odmah ili čekati da da dobije rating boost za par dana ?

Primera radi, juče je takva kartica na PC-u vredela oko 180k, a danas joj je opala vrednost na 140k, pa se bojim da ako budem duže čekao da će mu vrednost sve više padati ili će možda doći do porasta cene kako se noć veštica bude približavala.

Ne secam se baš kakva je bila situacija oko tih kartica prošle godine, da li im je cena skakala zajedno sa ratingom. Hmm

Tko ti moze reći što će se ove godine dogoditi? Prošle godine im se cijena prepolovila kada se mislilo da će porasti pojavom boosta.  Sjećam se bellerina. Sa 110k coinsa preko noći je pao na 40k coinsa a ja ih kupio nekoliko po 80k i čekao da još porastu cijenom.  Bas kao i muller. Sve što sam do tada na njima zaradio gotovo sam izgubio u jednom danu. Stoga više takve kartice niti ne gledam zbog trgovanja. Definitivno će im danas cijena biti manja zbog otvaranja packova od SB.

6 godina
offline
FIFA 19

Cijena ti je bila najvisa kada su kartice izasle i ponovno ce se podici kada izadu SBCevi vezani uz te kartice, prosle godine im je trebalo nekoliko mjeseci (ako se ne varam, oko nove godine) da daju SBC sa US karticama pa su cijene opet skocile.

Prosle godine je nekom frajeru dopizdila FIFA pa je kakti pokupovao hrpu US Dahuda i quick-sellao ih jer su ljudima generalno postale zamorne kartice.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Provjerite imate li kartice ovih America de Cali i Lincoln City klubova. Opća nestašica na marketu, idu po 10k i 5k.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Nije mi jasno kako sam dobio nagrade za ovaj squad bat. iz 2 paketica i 7k coinsa,a zavrsio sam rank gold 3 ili 2 nisam siguran,ali nagrada je bila neki igrac,2 paketica i 12k coinsa... sinoc sam ugasio 100% kad sam provjerava to sam trebao dobit.

Udjem sada nista od toga.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Nije mi jasno kako sam dobio nagrade za ovaj squad bat. iz 2 paketica i 7k coinsa,a zavrsio sam rank gold 3 ili 2 nisam siguran,ali nagrada je bila neki igrac,2 paketica i 12k coinsa... sinoc sam ugasio 100% kad sam provjerava to sam trebao dobit.

Udjem sada nista od toga.

Bodovi se mijenjaju do zadnjeg časa i ako si bio na granici, možda se ljestvica digla više od onoga što si imao?

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
hrka11 kaže...

Nije mi jasno kako sam dobio nagrade za ovaj squad bat. iz 2 paketica i 7k coinsa,a zavrsio sam rank gold 3 ili 2 nisam siguran,ali nagrada je bila neki igrac,2 paketica i 12k coinsa... sinoc sam ugasio 100% kad sam provjerava to sam trebao dobit.

Udjem sada nista od toga.

Bodovi se mijenjaju do zadnjeg časa i ako si bio na granici, možda se ljestvica digla više od onoga što si imao?

 A mislio sam da se to mijenja samo za division rivals kad igram online protiv drugih,nisam znao da je i na sqad battle ista stvar.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
FIFA 19

Znam da je glupo ali ovo me stvarno potreslo i više mi se uopće ne igra ova igra. Otvorim dva jumbo premium packa i ne dobijem rare igrača. Potom otvorim dva rare mega packa i dobijem u jednom nositelja packa koji vrijedi 800 coinsa a u drugom igrača koji vrijedi 700 coinsa. Pa ne mogu vjerovati. Stavim sve kartice na market po 700 coinsa i nisam prodao niti jednu. Sada ću ih kada aukcija izađe sve obrisati da bar nešto coinsa skupim. Ovo je debakl o kakvom nisam niti sanjao. Evo kako izgledaju moji rare mega packovi iz tjedna u tjedan. Ne bih se čudio da sljedeći put iako je rare pack dobijem običnu zlatnu karticu... Iz ove perspekive, lijepa su vremena bila kada sam ruffiera dobijao..

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 10:03 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

 A mislio sam da se to mijenja samo za division rivals kad igram online protiv drugih,nisam znao da je i na sqad battle ista stvar.

Da, isti je sistem kao na rivals.

Zato, ako ti je bitan rank, oko 23:00 provjeriš situaciju pa ako treba odigraš jednu rundu da osiguraš nagradu.

Recimo, jučer je od 20:00 do 23:00 broj bodova potreban za gold 2 na PC-u narastao za 600.

Mene je zanimala ta nagrada pa sam pratio, a u 23:00 sam imao nekih 1000 bodova više od potrebnog tako da sam bio siguran da neću pasti u niži rank.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Znam da je glupo ali ovo me stvarno potreslo i više mi se uopće ne igra ova igra. Otvorim dva jumbo premium packa i ne dobijem rare igrača. Potom otvorim dva rare mega packa i dobijem u jednom nositelja packa koji vrijedi 800 coinsa a u drugom igrača koji vrijedi 700 coinsa. Pa ne mogu vjerovati. Stavim sve kartice na market po 700 coinsa i nisam prodao niti jednu. Sada ću ih kada aukcija izađe sve obrisati da bar nešto coinsa skupim. Ovo je debakl o kakvom nisam niti sanjao.

Jesi probao dati ženi ili nekom drugom da ti otvori pakete?

Tako sam ja prije par godina davao svim ukućanima da otvaraju.

U principu je isti kurac, ali ono, kao probaš nešto novo, nešto divlje :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Opet gold 3, sve u svemu zadovoljan sam ali previše utakmica sam bio bolji i to drastično bolji a na kraju izgubio. Imao sam po 20 više udaraca, po 5 kornera više, posjed veći ali džabe. Oni uvode Ronalda, Mbappea na posudbama u cca. 75 min i dokrajče me na kontru, i tako bar 3,4 puta. O već opjevanom Mertensu da ne pričam. Sad održavat divison rivals rank 1 i tamo uzet untradeable paketiće i nadat se, posrat će me jednom, mora...

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
movie kaže...

Znam da je glupo ali ovo me stvarno potreslo i više mi se uopće ne igra ova igra. Otvorim dva jumbo premium packa i ne dobijem rare igrača. Potom otvorim dva rare mega packa i dobijem u jednom nositelja packa koji vrijedi 800 coinsa a u drugom igrača koji vrijedi 700 coinsa. Pa ne mogu vjerovati. Stavim sve kartice na market po 700 coinsa i nisam prodao niti jednu. Sada ću ih kada aukcija izađe sve obrisati da bar nešto coinsa skupim. Ovo je debakl o kakvom nisam niti sanjao.

Jesi probao dati ženi ili nekom drugom da ti otvori pakete?

Tako sam ja prije par godina davao svim ukućanima da otvaraju.

U principu je isti kurac, ali ono, kao probaš nešto novo, nešto divlje :)

 I onda par dana kasnije dodes doma, u kuci nova familija, stari prodao sve jer je otvarao packove sa FPima dok nije dobio Ronalda. :P

6 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Opet gold 3, sve u svemu zadovoljan sam ali previše utakmica sam bio bolji i to drastično bolji a na kraju izgubio. Imao sam po 20 više udaraca, po 5 kornera više, posjed veći ali džabe. Oni uvode Ronalda, Mbappea na posudbama u cca. 75 min i dokrajče me na kontru, i tako bar 3,4 puta. O već opjevanom Mertensu da ne pričam. Sad održavat divison rivals rank 1 i tamo uzet untradeable paketiće i nadat se, posrat će me jednom, mora...

 Gle, paketici su fora i sve to ali za 200-400k uspijes uhvatiti Ikonu. Iz onoga sto sam imao prosle godine 90Bergkampa (i kratko Litmanena ali o njemu bolje ne), razlika koju ikone rade je suluda, mozda jedine kartice koje su na razini Ronalda, Neymara, Mbappea i sl. I daju ti mogucnost da povezujes razne lige.

Edit: Zanemari, sad sam bacio oko na cijene ikona, suludo su se digle cijene.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 10:35 (sexytoiletpaper).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice