FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.282
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19

Ma znam i ja da je tako,komentiram nako opcenito.

Tako je meni neku vecer bilo 3 stetive i precka ne znam da placem ili se smijem.

Mene zanima kako sa jebenim plavim suarezom ne mogu gola dat,pa jebo ga otac...ili ja ne znam napunit dovoljno,stvarno nemam pojma.

Od zadnjih 20 utakmica sam 5 mozda dobio ostatak X ili popusio i to vecinom 1 razlike.

Najzalosnije od toga da u svakoj imam sansu 1na1 sa suarezom bar 3 puta i nista jebo te led opali koda dodajem pizdim radi ovog.

Morat cu ocito ucit pucat 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Ma znam i ja da je tako,komentiram nako opcenito.

Tako je meni neku vecer bilo 3 stetive i precka ne znam da placem ili se smijem.

Mene zanima kako sa jebenim plavim suarezom ne mogu gola dat,pa jebo ga otac...ili ja ne znam napunit dovoljno,stvarno nemam pojma.

Od zadnjih 20 utakmica sam 5 mozda dobio ostatak X ili popusio i to vecinom 1 razlike.

Najzalosnije od toga da u svakoj imam sansu 1na1 sa suarezom bar 3 puta i nista jebo te led opali koda dodajem pizdim radi ovog.

Morat cu ocito ucit pucat 

 Gadaj prvu stati u finess... Nista drugo. To ti je 99% gol. Isto tako obrati paznju da li protivnik aktivno pomice golmana. Drugi protivnik u WL mi je to radio, skuzio sam, kod drugog udarca. Utrpo mu 3 komada na prvu stativu... Prestao je pomicat 🤣🤣

Isto tako, koristi Timed Finishing. To kad majstoriras, nema dalje... Pogotovo ako imas igrace ko Mahrez, Mane, Firmino... To je gajba pa makar zuti TF bio. Jesus je također ubojica. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 13:30 (SimeKZ).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Gadaj prvu stati u finess... Nista drugo. To ti je 99% gol. Isto tako obrati paznju da li protivnik aktivno pomice golmana. Drugi protivnik u WL mi je to radio, skuzio sam, kod drugog udarca. Utrpo mi 3 komada na prvu stativu... Prestao je pomicat 🤣🤣

Isto tako, koristi Timed Finishing. To kad majstoriras, nema dalje... Pogotovo ako imas igrace ko Mahrez, Mane, Firmino... To je gajba pa makar zuti TF bio. Jesus je također ubojica. 

Ma userem ja cesto svojom greskom jer probam neku fintu ili neki kurac to me dosta kosta.

Da igram sto jednostavnije puno bolje bi prolazio vako samo pusim.,ali nema veze stas.

 

levat44 mi je psn pa ako neko na ps4 oce odigrat nek doda,nisam neki ekpsert odma da napomenem :)

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
FIFA 19

Jebem ti strganu igricu izigram mu cijelu obranu dodam jebenom mrtvom ciganskom cuadradu da pospremi loptu sa 2m udaljenosti i onda on pogodi jebenu STATIVU i onda on krene u kontru i zabije mi gol. Alt+F4 odmah i jos sam saku raskrvario jer sam puko po zidu. Jebem ti mrtvu igricu jedan trenutak je dovoljan da me pretvori u ludjaka . Najbolje me islo u nedjelju kad sam odigrao 10-ak utakmica u komadu tad sam popio 4 pive i nisam se zivcirao toliko. Dolazim do zakljucka da bi igrao ovu igru smiren moram se napit i onda doci igrat. A i poslije svake tekme dobijem zelju da se ubijem od alkohola kad vidim sve te nelogicnosti

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 16:29 (The_K).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Jel bi trebalo nešto večeras izaći u vezi tog futmasa ili kako se vec zove...Znam da sam jučer nešto u vezi LP vidio da je odbrojavalo 20 sati pa me zanima što je to?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Izaslo je, igraci su u paketima. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ako ima netko tko nije a planira kupit ovo govno od igre, ili je već ima a do sad nije igrao FUT, ja mu toliko iskreno iz srca savjetujem da niti ne započinje, ali ono baš iskreno i iz srca, ne treba vam da se živcirate oko jebene igre, stvarno vam to ne treba, a živcirat ćete se jer je ovo jedno ogromno sranje koje nema ali nikakve veze sa nogometom.

 

 

Jučer otišao na poslovni put, vratim se danas, usput kupim paket Heinekena i pizzu i reko ajmo malo odmorit, završilo je tako što sam nakon niti sat igranja bacio punu flašu na zid, znači do ludila me dovelo, poslije skupljam staklo, brišem pod i mislim si pa budalo jebena šta ti to treba, šta ?

 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Nakon 6 utakmica dosao sam do zakljucka da onaj patch ne radi primio sam 8 golova u tih 6 utakmica i od tih 8 3 su bila iz kick off-a a njih 5 je bilo finesse udarac sa 20 do 35m bez TF. 2 gola od tih 6 bila su iz okreta finesse udarci sa 30m udaljenosti. Zabio mi ih isti frajer sa Mbapeom i Neymarom. 2 gola su bila i kick off glitch i finesse udarac sa 30m. Znaci samo sam dva normalna gola primio

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Izvukao UCL Dzeku... Aj, nije lose. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

I ja mislim da patch neradi ja sam Griezmanom i dalje zakucam finessu bez problema. I dobio sam nakon 1 0 vodstva kick off gol znaci moji branici bjeze od napadaca i prave rupe. Bas nisu normalni sa tim govnima. Jedino sto sam skuzio kako zavarati momentum znaci ako dobijem 3 tekme za redom na 4. Stavim training kartice i onda mogu protiv momentuma dobit. A imam ih hrpu u clubu al nisam bih nesto koristio. Jedino sto to nepali u wl posto tamo nisu dopustene

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Izvukao UCL Dzeku... Aj, nije lose. 

 Ja jebenog pizzia i dva smeća... potrošio 5k coinsa i dobio nazad 5k coinsa.

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Najbolje vam je sad kupovat ucl kartice na marketu na aukciji. Ja bidam po 20ak komada za 700 coinsa i prodajem po najmanje duplo za buy it now neke i za 4x sad sam roga kupio za 700 a prodao za 3000 recimo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Izvukao UCL Dzeku... Aj, nije lose. 

 Ja jebenog pizzia i dva smeća... potrošio 5k coinsa i dobio nazad 5k coinsa.

 Ma onog 86 Dzeku... ToTGS.

 

Evo kaj znaci jednom uzasnom igracu dvije ikone i Potm Hazard. Znaci mu 5 golova u mojoj mrezi. CRUYFF razbacuje casemira i ekipu, dok Hazard trpa. Jednostavno mu nisam mogao nista. Poveo sam 1-0 ali sve poslije toga kaj je puknuo je gol. Na 5-2 sam trenutno i to je dosta za danas. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

I ja mislim da patch neradi ja sam Griezmanom i dalje zakucam finessu bez problema. I dobio sam nakon 1 0 vodstva kick off gol znaci moji branici bjeze od napadaca i prave rupe. Bas nisu normalni sa tim govnima. Jedino sto sam skuzio kako zavarati momentum znaci ako dobijem 3 tekme za redom na 4. Stavim training kartice i onda mogu protiv momentuma dobit. A imam ih hrpu u clubu al nisam bih nesto koristio. Jedino sto to nepali u wl posto tamo nisu dopustene

 Ma igrica je cisto smece. Da neka pucacina izda patch i napise da je nesto popravila a nije popravila odavno bi propala ovako kad je nogomet i nemaju konkurenciju stalno ce prodavati smece. Imam osjecaj koda u firmi imaju programere pocetnike koda su tek naucili raditi u wordu

10 godina
offline
FIFA 19

Ajme koja sramota ajme kako me je sramota izgubiti od covjeka koji ima tako malo znanje o nogometu ajme koliko je los bio. Frajer je samo pucao iz okreta sa 30m od 10 udaraca zabio je 4 gola. Covjek je bio 0 nista nikakvo znanje nit je kombinirao nit je koristio skill moves nit je koristio TF samo doda Hazardu ili Reusu i okrene se da mu ja ne mogu uzeti niti blokirati loptu i onda je razvali i zabije gol. Pa kako je to normalno pa da u stvarnosti igrac na 30m stalno okrene ledja i onda puca iz okreta pa taj nikad gola zabio nebi. Ne da ga nebi zabio vec ne bi mogao igrat vise nogomet u tom klubu jer bi svi mislili da je sabotirao namjerno. Jebem ti smrdljive kanadjene i njihovu viziju nogometa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

@movie ajde molim te mi odgovori na pp

Hvala

Kovačić
12 godina
offline
FIFA 19

Ja malo kombinirao jutros WL i DR - s englezima WL, a s talijanima DR.

I uleti mi neki u DR sa talijanskom ekipom jadnom - sklepao je to zbog asajmenta.

Zna on da mi iz igre sa svojim jadnicima ne može ništa, a vidim da lik zna igrat - štoviše, bolji je igrač od mene.

Što je on radio?

Iskorištavao je jebene gličeve - samo se namještao da napravim prekršaj u blizini šesnaesterca ili bi pucao s 30m i nadao se korneru.

Jedan gol mi je zabio iz kornera, a drugi iz slobodnog kad je nabacio - isto glavom - ALT+TAB.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Ako ima netko tko nije a planira kupit ovo govno od igre, ili je već ima a do sad nije igrao FUT, ja mu toliko iskreno iz srca savjetujem da niti ne započinje, ali ono baš iskreno i iz srca, ne treba vam da se živcirate oko jebene igre, stvarno vam to ne treba, a živcirat ćete se jer je ovo jedno ogromno sranje koje nema ali nikakve veze sa nogometom.

 

 

Jučer otišao na poslovni put, vratim se danas, usput kupim paket Heinekena i pizzu i reko ajmo malo odmorit, završilo je tako što sam nakon niti sat igranja bacio punu flašu na zid, znači do ludila me dovelo, poslije skupljam staklo, brišem pod i mislim si pa budalo jebena šta ti to treba, šta ?

 I ja sam se nazivcirao kao nikad do sada, ekipa od 4m coinsa mi igra duplo losije od ekipe od 1.1m coinsa.

 

Pun mi je k EA-ove manipulacije sa sliderima, koji vrag skupljam za najbolje igrace kada mi je duplo teze doci do prilike kada igram s njima. Jeba ga ja, sto skuplji igraci to momcad losije igra i teze mi je stvarati prilike. Jebo ti to, smece od igre.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Odigram 5 kom D rivals,tim mozda oko 12 k mi vrijedi .

Sve izgubim.

Prva ,lik sve plave kartice imao je jedno 20 suteva ,rez 2:1 za nega .Druga ili treca lika uvodi lion Grizmana i sve na njega

finese izvan 16m. Zadnju volim 2:0 do kraja gubim 2:3 . U 7 . div. me smjestio . :)

Dobro sam i prosao ...

Izgleda da 4312 ne pije vode ?!

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 14:02 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja okrenem 3 0 na 3 3 lik mi u nadoknadi zabije finesu pod presingom igraca. Iduca vodim 2 0 moji zaborave igrat svaki krumpir se njemu odbije i lik zabije do 2 2 onda opet slider na mojoj strani zabijem za 3 2 promjenim taktiku i bunker igram zadnjih 15min i cudom dobijem jel mu nisam dao da puca doduse 6 zutih kartona sam dobio al drugacije neide. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja okrenem 3 0 na 3 3 lik mi u nadoknadi zabije finesu pod presingom igraca. Iduca vodim 2 0 moji zaborave igrat svaki krumpir se njemu odbije i lik zabije do 2 2 onda opet slider na mojoj strani zabijem za 3 2 promjenim taktiku i bunker igram zadnjih 15min i cudom dobijem jel mu nisam dao da puca doduse 6 zutih kartona sam dobio al drugacije neide. 

 Ovo malo sto namjeravam da igram ima da igram kako mi se igra a rezultat ko jebe .

 

15 godina
online
FIFA 19

Kakva sreća. Sinoć prodam IF Salaha za 445k coinsa. Danas zabije 3 gola i IF kartica padne na 370k coinsa. Uspio sam sinoć prodatim i IF Hazarda. Prezadovoljan. Na kraju na svakoj kartici zaradio po 25k coinsa a već danas bi bio minus.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Samo da vam kazem, 85 i 86 španjolci iz Lalige su dosta jeftini pa ako imate coinsa uzmite ih. Prosli petak sam ulozio 950k u 85-87 rated i najvise sam zaradio na španjolcima iz Lalige. Sa zaradom sam odradio Alves sbc i jos mi je 30k ostalo profita.

12 godina
offline
FIFA 19

Popusio sam tekmu 9-4 maloprije. 9 finess gola. Od ukupno njegovih 12 udaraca. Ja sam imo istu statistiku, samo kaj je moj Scezny imal obranu, njegov Courtois 8.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Samo da vam kazem, 85 i 86 španjolci iz Lalige su dosta jeftini pa ako imate coinsa uzmite ih. Prosli petak sam ulozio 950k u 85-87 rated i najvise sam zaradio na španjolcima iz Lalige. Sa zaradom sam odradio Alves sbc i jos mi je 30k ostalo profita.

 Sad je vrijeme za investicije, pogotovo sad kad izade novi krug promo packova.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
virusulja kaže...
zagid3 kaže...

Samo da vam kazem, 85 i 86 španjolci iz Lalige su dosta jeftini pa ako imate coinsa uzmite ih. Prosli petak sam ulozio 950k u 85-87 rated i najvise sam zaradio na španjolcima iz Lalige. Sa zaradom sam odradio Alves sbc i jos mi je 30k ostalo profita.

 Sad je vrijeme za investicije, pogotovo sad kad izade novi krug promo packova.

 Dosao Kroos SBC i evo vec zarade od 10tak posto nakon poreza

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

TOTW idući tjedan - Salah, Rashford, Torreira, David Luiz, 100 %

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

TOTW idući tjedan - Salah, Rashford, Torreira, David Luiz, 100 %

Za kaj david luiz? Za to što ga je lopta slučajno pogodila u glavu i što su se doma branili s 15 igrača a cijelo prvo poluvrijeme su dva puta prešli centar i zabili slučajni gol za kojeg je kriv sane jer nije pratio igrača a stajao je pored njega. Zato je i izletio drugo poluvrijeme van. Koliko je samo prvo poluvrijeme imao luiz krivih dodavanja na svojih 16m jer zbog pritiska protivnika nisu mogli prdnuti. Igraš doma a protivnik igra kao da je on doma. 12 kornera nasuprot tvom jednom iz kojeg zabiju slučajan gol. Ako je netko zaslužio IF karticu onda je to Hazard za 2 asistencije.

15 godina
online
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Samo da vam kazem, 85 i 86 španjolci iz Lalige su dosta jeftini pa ako imate coinsa uzmite ih. Prosli petak sam ulozio 950k u 85-87 rated i najvise sam zaradio na španjolcima iz Lalige. Sa zaradom sam odradio Alves sbc i jos mi je 30k ostalo profita.

Nisu niti približno jeftini koliko su bili jeftini u četvrtak. Tada sam se natovraio karticama i sva sreća pa je izašao sbc kroos da se počistim. Nije zarada kakvu sam planirao ali ipak je dobra zarada. Bitno je da se što prije očistim od kartica na marketu. Još mi ih je dosta ostalo a to su većinom IF kartice koje trenutno ne trebaju nikome. Valjda će uskoro novi icon sbc.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
dr4zh3n kaže...

TOTW idući tjedan - Salah, Rashford, Torreira, David Luiz, 100 %

Za kaj david luiz? Za to što ga je lopta slučajno pogodila u glavu i što su se doma branili s 15 igrača a cijelo prvo poluvrijeme su dva puta prešli centar i zabili slučajni gol za kojeg je kriv sane jer nije pratio igrača a stajao je pored njega. Zato je i izletio drugo poluvrijeme van. Koliko je samo prvo poluvrijeme imao luiz krivih dodavanja na svojih 16m jer zbog pritiska protivnika nisu mogli prdnuti. Igraš doma a protivnik igra kao da je on doma. 12 kornera nasuprot tvom jednom iz kojeg zabiju slučajan gol. Ako je netko zaslužio IF karticu onda je to Hazard za 2 asistencije.

 misliš da je EA briga za dodavanja? EA logika nije baš najbistrija. Pa Pogba je prošle godije dobio IF za gol iz penala, ili jednu asistenciju, ne sjećam se sad. Statistički, David Luiz - Clean sheet i gol u derbiju + nema još IF 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice