FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.233
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

Danas dva puta u Draftu ispadam na presmiješan nacin u drugom kolu. Sa napadom Mbappe, Neymar IF i Salah ja ne mogu zabiti gol u 30 udaraca 🤣 sa druge strane, lik me prebije Susom. Naravno u paketima nisam dobio niti board.

 

Sutra drzimo fige jedni drugima za neku ikonu i dobar IF u pickovima. Prvi puta otvaram dva jumbo rare players packa, letit ce CDe od fife kroz prozor ako ne bude barem jedan walkout. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Tko je ono uložio u Naby Keitu?

 

Jel se isplatilo kakve se cijene?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Tko je ono uložio u Naby Keitu?

 

Jel se isplatilo kakve se cijene?

 

 

Ja sam ulagao u njega, kupio ga za 1500-1600 coinsa a prodavao sinoć za 2000, kad ti uzmu ovo od transfera nije neka zarada, jbg kad nit ima SBC za sterlingov bivši klub kako sam očekivao, a niti ljudi ne slažu Sterlinga, kao ni ja, isto sranje kao onaj Flashback Pedro, nemoš sa njima ništa, niti za zamjena ne valjaju ...

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Iz paketa najbolji igrac De Vrij 84, i onda sam sa svim untradable igracima uradio ovaj UCL upgrade i tu izvukao Jesusa. Nista posebno. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Kupio Grizmanna, Mbappea, Umtitia i IF Lalu na RB, jer sam napravio hybrid ekipu sa Spanjolcima.

Spizdio 900 000 coinsa, nakon 5 tekmi Grizmanna poslao na market, uzasno kako mi ne pase taj lik.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Nije lose al nemam ih kam uglaviti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
zvone07 kaže...
Nije lose al nemam ih kam uglaviti.

 Ja sam se nadao tom crnom supku, naravno da sam dobio Zapatu i Donnarummu.

 

edit:

Otvorio 8 paketa od nagrada, u 4 paketa najjaci igrac Danilo Pereira 83 iz Porta.

Koji cirkus.

Bolje da sam uzeo coinse.

 

Edit 2

A jesam sad dobro pazario na marketu, ne kužim niti kako sam imao sreće pokupiti sve igrače na buy now ispod cijene bar 10-20k  :)

Ovaj vikend igram kombinirano :D

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 10:07 (C3c1l).
12 godina
offline
FIFA 19

Vec sam mislio da necu nista dobit, kad ono Pogba i Falcao u istom packu, zadnjem. Odma u ekipu ide. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ne znam kaj da radim. Dal da ga prodam pa da probam sklepat nesto funkcionalnije i sa vise chemistrya. Jel ima ko kak u ideju? Ja mozga vec pola sata, nikak da povezem sta i kako. Jos je na klupi Fabinho. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Ja sam karinu dobio.

 

Ima li sto na marketu da utucem 300k ?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Pa jebem ti sugave kanadjane ajde sto sam bezveze igrao onu WL pa dobio neke dvije budale od 81rating to mogu progutat nekako ali da me jebes u zdrav mozak vec tri dana to ne mogu. Dodam mrtvom kroosu njemu lopta prodje kroz noge dodje lopta do protivnika i on doda tako sto kroosu ode lopta kroz noge. Jebeni immobile promasi tap in sa 4m udaljenosti. Idem blokirat dodavanje sa vrsaljkom lopta mu prodje kroz noge i protivnik izadje 1na1 sa golmanom i zabije gol. Idem blokirati loptu sa 30m lopta prodje kroz struk mog igraca i zabije gol. Frajer me zvizne po nogama sudac ne svira nista onda ja njega zviznem po nogama i ja dobijem zuti karton on mene smjie mlatit ja njega ne. Trcim sa Savicem namjestam se za udarac kad odjednom on se okrene i napravi neki skill i dok je on to napravio neprijatelj se poslozio i ja vise nisam imao prostora za udarac. Protivnik radi neke lose skillove ja samo stojim i cekam kad ce krenut naprijed on krene zabije se u mene i dobije penal. U ove dvije tekme sto sam sada odigrao lopta mi je prosla kroz noge sveukupno 21 put. Svaki put kad procitam protivnika igra uplete svoje prste i mene kazni. Imam nekih 6 nerijesenih za redom jer mi prokleti EA svaku utakmicu mora jebat u zdrav mozak a protivnici su bili prepreprelosi to nema nikakve igre vec samo pokusavaju abusati glitcheve ali ni to ne znaju koliko su losi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ne znam kaj da radim. Dal da ga prodam pa da probam sklepat nesto funkcionalnije i sa vise chemistrya. Jel ima ko kak u ideju? Ja mozga vec pola sata, nikak da povezem sta i kako. Jos je na klupi Fabinho. 

Pogbi moraš naći mjesto jer teško je od njega naći bolju karticu ove godine. Pogba i de bruyne su ove godine čiste petice.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ne znam kaj da radim. Dal da ga prodam pa da probam sklepat nesto funkcionalnije i sa vise chemistrya. Jel ima ko kak u ideju? Ja mozga vec pola sata, nikak da povezem sta i kako. Jos je na klupi Fabinho. 

 https://www.futhead.com/19/squads/412438/

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Ne znam kaj da radim. Dal da ga prodam pa da probam sklepat nesto funkcionalnije i sa vise chemistrya. Jel ima ko kak u ideju? Ja mozga vec pola sata, nikak da povezem sta i kako. Jos je na klupi Fabinho. 

Pogbi moraš naći mjesto jer teško je od njega naći bolju karticu ove godine. Pogba i de bruyne su ove godine čiste petice.

 Da, tak sam si i mislil. Brijem da ce sandro i chiellini morat van. Sanchez, IF Robertson unutra, a na gol, nemam pojma koga. Mozda de geu... Ako ostane coinsa.

 

EDIT: Ovo gore ne izgleda lose sa izbacivanje Casemira. Cak mi se i vise svida da chiellini i sandro ostanu, posto PL nema dobrog LBa. A razlika izmedu valencije i arnolda nema, osim kaj mi VD ima 10 chem onda. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 12:06 (SimeKZ).
14 godina
offline
FIFA 19

Na GO sam u HR i stavio sam fifu na ovaj pc gdje pise poklonjen roditeljima. Znaci igra se vuce 20fps nije igrivo i to bez obzira na graficke postavke. Ova grafa bi to trebala gurat bez pol muke i ostale igre mi rade normalno. Nebitno dali igram online ili off isto je. Jedino prije matcha one training mini igre rade normalno ali cim ude u utakmicu nije normalno koliko je sporo. Pc je stariji ali vidim da neki vrte i na vecim smecima bez problema pa bar da 30fps dobijem dosta mi je. Monitor je 1080p ali kao sto sam reko svejedno koje postavke stavim nece raditi kako treba

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

imam jedan problemčić, pošto igram na PC-u, već godinama koristim tipkovnicu, i danas je jednostavno nemoguće igrati, sve je poblesavilo, ne reagira, ako sprinta neće dodat, ili pucat, ako hoda neče dodat ni pucat, pukne samo ako stoji, itd, sve u .urcu,  dok tipkovnica na laptopu radi normalno. Samo ova spojena zezea. Nije stvar u tipkovnici jer evo pišem sad s nje, i u svim drugim igrama radi. Na netu nisam našao ništa, osim jednog lika s istim problemom u FIFI, on je upalio i ugasio Filterkeys pa mu je proradilo, meni neće ni to. Jel ima tko kakvo rješenje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Svaki put kad procitam protivnika igra uplete svoje prste i mene kazni. 

To i mene jebe jako.

Kad bolje razmisliš uopće se ne isplati čitati igru jer loptu je nemoguće presijeći.

Ako igra odluči, protivnik će krivo dodati ili će loptu presijeći neki igrač s kojim uopće ne upravljam - to mi se dogodilo X puta.

Ono, kad idem zatvarati nekog igrača koji mi ulazi iza obrane i sl. pa niti ne gledam što se događa gore na terenu, a odjednom je moja lopta jer ju je presijekao moj s kojim nisam upravljao.

 

Zato mnogi igraju taj jebeni presing i onda naštelaju da te prati igrač po cijelom terenu, a oni lagano riktaju obranu i pojačavaju sredinu.

I kad smo već kod tog presinga - patch da im uzima staminu ako to rade je besmislen jer njima stamina nestane u 80', a do tada većina već odradi posao i onda se lagano dodavaju tih zadnjih 10 minuta.

Jučer baš igram protiv panja koji tako igra - 80 i neka minuta, njegovi svi igrači na terenu doslovno 0 stamine - uopće nema crte za staminu ispod igrača.

Ja probijam po boku s Neymarom koji je valjda najbrži igrač u ovoj FIFI, a njega stiže Kante s kojim lik uopće ne upravlja - ne da ga stiže, prestiže jebenog Neymara.

Usput, Neymar ima staminu skoro pola jer ne koristim jebeni presing - ali to u ovoj igri nema veze, očito.

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Isplati li se ulagati u ovog njemca Frantza TOTW? Pošto bi uskoro trebao izađu Bundesliga POTM. A sjećam se da kad je bio za Sancha da su to tražili i bio je kaos,

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

 Jel ima tko kakvo rješenje?

 kupi gamepad, bar to nije neka lova danas.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
dr4zh3n kaže...

 Jel ima tko kakvo rješenje?

 kupi gamepad, bar to nije neka lova danas.

 Imam xbox.ov gamepad, ali mi koristi samo za mortal kombat, injustice i takve igra, ne mogu se naučiti FIFU na njega, kad još od fife 2000 udaram na tipkovnicu hebiga 

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Kad bi trebao bundesliga potm?

This time next year we'll be millionaires
5 godina
offline
FIFA 19

Da li nesto da mijenjam u ove dvije ekipe,dobio sam jutros od WL u pikovima Joao Cancela pa ne znam sta da radim sa njim,a odlicna kartica?

Razmisljam da prodam Puyola ikonu i da prije tekme stavim francuza na RB zbog chemistrija pa onda da ubacim Cancela?

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

imam jedan problemčić, pošto igram na PC-u, već godinama koristim tipkovnicu, i danas je jednostavno nemoguće igrati, sve je poblesavilo, ne reagira, ako sprinta neće dodat, ili pucat, ako hoda neče dodat ni pucat, pukne samo ako stoji, itd, sve u .urcu,  dok tipkovnica na laptopu radi normalno. Samo ova spojena zezea. Nije stvar u tipkovnici jer evo pišem sad s nje, i u svim drugim igrama radi. Na netu nisam našao ništa, osim jednog lika s istim problemom u FIFI, on je upalio i ugasio Filterkeys pa mu je proradilo, meni neće ni to. Jel ima tko kakvo rješenje?

 javim se na chat na EA support i lik me pita jesam li dobro rasporedio tipke OMG

15 godina
online
FIFA 19

Gotovo sam sa shoppingom za danas. Sve je puno i ne mogu više staviti niti jednu karticu nigdje. Potrošio preko 700k coinsa i sada mogu mirno na put i pikati po marketu. Imam sve zajedno 14 sati leta i neće mi biti dosadnu cijelu subotu.. Samo da ne bude neugodnih iznenađenja glede futmasa pa ljudi u panici počnu sami sebi rušiti cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 13:05 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Gotovo sam sa shoppingom za danas. Sve je puno i ne mogu više staviti niti jednu karticu nigdje. Potrošio preko 700k coinsa i sada mogu mirno na put i pikati po marketu. Imam sve zajedno 14 sati leta i neće mi biti dosadnu cijelu subotu.. Samo da ne bude neugodnih iznenađenja glede futmasa pa ljudi u panici počnu sami sebi rušiti cijenu.

Daj prijedlog sta kupit da se bar malo okrenem?

 

Ps. sretan put!

Origin_Steam: hrka11
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Koju gomilu untredable igraca imam a nemam coinse, strasno. Ne znam sa coinsima nikako. Kupio sam Sterlinga za 23k, sada vredi 13k. Toliko o mom znanju.  Odbrana i dalje u sastavu Aurier, Otamendi, Stones i Robertson, spremna za novo tamburanje u WL. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
movie kaže...

Gotovo sam sa shoppingom za danas. Sve je puno i ne mogu više staviti niti jednu karticu nigdje. Potrošio preko 700k coinsa i sada mogu mirno na put i pikati po marketu. Imam sve zajedno 14 sati leta i neće mi biti dosadnu cijelu subotu.. Samo da ne bude neugodnih iznenađenja glede futmasa pa ljudi u panici počnu sami sebi rušiti cijenu.

Daj prijedlog sta kupit da se bar malo okrenem?

 

Ps. sretan put!

Uzimao sam rakitića za 43k coinsa a iznenađujuće sam ih sve već prodao po 58k. Potom sokratisa za 32k coinsa a sve prodao po 49k coinsa. Nije mi ekipa jasna. Ima jeftinije a oni kupe po redu bez pretraživanja. Sada se rakitić da naći po 50k a sokratis po 36k pa kome odgovara. Tradicionalno uzimam nacha, saula, rodriga, illaramendia, asensia. Ujutro su bili po dobrim cijenama, kako im se sada kreće cijena, nemam pojma. Hvala, javim se da vidimo kakve sam sreće pri otvaranju packova s druge strane bare.

12 godina
offline
FIFA 19

DR untradable sam uzeo nagrade - Godin, Hamšik, Mandžo.

WL silver 2 (8 pobjeda) - vidi sliku :)

 

Nema niti jednog na marketu pa sam ga stavio s maksimalnom cijenom 2.2 milijuna i ako netko kupi taman za Ronalda imam :)

Sere me u ovoj FIFI za sve prošle što nije.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

DR untradable sam uzeo nagrade - Godin, Hamšik, Mandžo.

WL silver 2 (8 pobjeda) - vidi sliku :)

 

Nema niti jednog na marketu pa sam ga stavio s maksimalnom cijenom 2.2 milijuna i ako netko kupi taman za Ronalda imam :)

Sere me u ovoj FIFI za sve prošle što nije.

 

 

 Sto radis ove godine kad otvaras pakete opisi malo situaciju hocemo i mi nesto dobiti 

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Evo okrenillo se sve kontra mene.

 

4 poraza za redom jedan je mozda i protiv nekog od vas.

Ekipa mu se zove Cro.

 

Uglavnom izasao sam iz igre nakon sto je njegov salah bio 15 metara iza de vrija i stigao loptu.

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice