FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.212
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Baotica kaže...

PES je konačno crkao i više neće na moj hard.....

 

MGloc kaže...

Najbolji pes je bio na PS2 i to su jos neki patcheri iz :Maroka(makdad),OMAWA i WORLD EDITION iz juzne amerike napravili sve do 201...

 

TheMaverick kaže...

 

Kolega, kao prvo procitaj moj komentar ponovo....

 

 

Necemo vise kenjat samo spamamo ovde temu bezeze...slazem se sa svime i nikad nisam reka da je fifa ekstra simulacija ili tako nesto...trenutno mi lezi vise i iskreno draze mi je igrat nego pes...igram je kao casual igrac zaboli me za skor itd...svidja mi se fut slaganje igraca i kako je sve to odradjeno,a sto se tice s ekipom igranja mogu igrat i pes i fifu.Virujem da je cak pes 2019 bolji po gameplayu ali jednostavno mi ne pase to sve skupa,sinoc sam odigra par utakmica lite verzije i mogu ti rec nije lose.

Koliko citam svi se jebu s pecevima,nekim instalacijam itd...a nemam volje za to,dodjem upalim igru odigram 4-5 utakmica i to je to.Nogomet nije jedino sto igram tako da me i ne zanima puno to trenutno.

Smece su obe igre trenutno,svaka radi svojih razloga i to je definitivno.

Nadam se da ce slijedece godine to slozit kako treba da bude jaca kokurencija pa da se dobije postena igrica napokon.

Origin_Steam: hrka11
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

8 paketica iz Division rivals, nista, najbolji igrac Dembele. Onda sam sve te igrace iskoristio i pravio bpl upgrade i najbolji igrac Bernardo Silva. Ovo sto kazu sanse za TOTY manje od 1%, bas bih voleo da vidim koje su sanse stvarno. 0.1 ili 0.000001%.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
DadoZG kaže...
SimeKZ kaže...

Tu su negdje nagrade. Al' nisam mogo stat. Konekcija odlicna, dobar gameplay... mislim da sam imal 12-1-1. Tak nest.

 Ista priča, na 1915 sam ušao u div3.

 

Prekjučer sam bio na 1680.

Sad vjerovatno ekspresno nazad u 4 i čak mislim da je bolje jer svi kažu da je od 3 na gore žešće silovanje. 

Ja sam prekjučer popodne imao 1460 bodova da bi na kraju dana imao 1220 - mislim da sam jednu dobio - većinu sam rage quitao - dobivao identične golove od različitih igrača itd. - klasika.

Jučer kao da je kontroler uzeo netko drugi - mislim da sam jednu izgubio i sa 1220 bodova se opet vratio na 1460 otprilike, što god sam opalio je ulazilo.

Igrao sam preko mjere jučer jer mi je trebalo za gold 1 nagradu pa dok me išlo sam rokao - valjda sam uspio to ostvariti, nisam još provjeravao?

Danas me strah upalit igru jer kako je netko neki dan komentirao da igra radi na parne i neparne datume - danas bi mogla biti katastrofa za mene.

Aj, barem ću u subotu u vikend ligi biti bog i batina :D

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
ruya kaže...
. Sve sto postoji ''fudbalsko'' je u Pesu, Fifa nema veze sa fudbalom na terenu. Uzivaj ti u Fifi, nisam nista lose mislio.

 Probao sam ovaj pes lite,od izbornika,igre,svega izgleda smisno pored fife...upalio jednu utakmicu odigra 20min i to je to delete odma.

A da nema gliceva i sranja u njem nije istina jer prijatelji mi igraju pes i isto laju ko ja radi fife.

A kad vidim man blue sere mi se.

 Ja sam odigrao 30h PES-a.

i jos odigram tekmu dve dnevno..

Daleko je to bar na PC-u od Fife po svemu...

Prekretnica da se posvetim Fifi je bila kada su mi igraci isli po terenu kao da su na ledu + match se trazi dosta dugo i kad se nade onda imam lagove.

Zatim napravis faul s leda sudac svira prednost i kasnije zaboravi dati zuti karton itd... Dosta faula je retardiranije nego na Fifi, komentatore necu niti komentirati s nekim cudnim naglaskom i sto ja znam sta...

Igra zeli biti realna a na kraju dobis obicni shit... 

U FIFI ako nista drugo kada dobis neku karticu ili nesto bas imas taj feeling fuck to je to... tesko se dobivaju ali je osjecaj sjajan kada dobis dobru karticu.. Fifa mi je puno responzivnija itd-- da ne nabrajam..

BTW na PESU kao pocetnik sam svladao onaj cuveni legend ne odmah ali nakon 20-tak utakmica na Fifi dan danas ne mogu pobjedit najjacu tezinu.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja nikako u Div 3. Svako malo dođem na jednu pobjedu do 1900, ali još ni jednom nisam uspio  

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

I ja se sj**o jucer i vratio se u Div3, trebalo mi 1000bodova za bolji rank jucer, i pobjedim 2 i evo me natrag u Div3...a nije mi se dalo gubiti 3 tekme da se vratim u Div4, neznam koji majstor je slagao te nagrade da su u Div4 bolje neg u Div3................... 

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

I ja se sj**o jucer i vratio se u Div3, trebalo mi 1000bodova za bolji rank jucer, i pobjedim 2 i evo me natrag u Div3...a nije mi se dalo gubiti 3 tekme da se vratim u Div4, neznam koji majstor je slagao te nagrade da su u Div4 bolje neg u Div3................... 

 Baš gledam i ne vjerujem...

11 godina
offline
FIFA 19

Jel sad pametnije cekati subotu za otvaranje paketica od DR?

WL nisam upao prosli vikend, pa cu sad tek igrati.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Tu su negdje nagrade. Al' nisam mogo stat. Konekcija odlicna, dobar gameplay... mislim da sam imal 12-1-1. Tak nest.

 Meni bilo suprotno konekcija je bila skroz u kurcu navecer. Odigrao 3tekme pod ogromnim laggom stalno je zapinjalo. Gledao internet 6 puta imao 60Mbit/s upalio CS go poslije fife sve je lijepo radilo nije bilo zapinjanja igra je bila fluidna ma super konekcija. Fora mi je to sto u svim online igrama imam odlicnu konekciju nikad problema nemam jedino u pesu i fifi me jebe lagg ne kuzim kako ne mogu imati funkcionalne servere u 2019 GODINI to je stvarno sramota pogotovo EA koji svake godine zaradi milijarde dolara na fifi a ne moze uzeti bolje servere na koje se zali 70% communitya

10 godina
offline
FIFA 19

Ja cu ove pakete od nagrada cuvati a sto se player picka tice dobio sam Sakhoa i Cazorlu. Ovo je vec drugi crveni Cazorla kojeg imam u timu jedva cekam kad dobijem treceg kad opet izadje in form

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ja cu ove pakete od nagrada cuvati a sto se player picka tice dobio sam Sakhoa i Cazorlu. Ovo je vec drugi crveni Cazorla kojeg imam u timu jedva cekam kad dobijem treceg kad opet izadje in form

 Ja sam dobio pp katastrofa osim Diega lopeza za drugu dvojicu cuo nisam i izabrao sam random :)

Od nagrada koje sam otvorio dobio sam isto kiflu.. lose da boli glava..

sad trebam gledat kako da danas navecer ulozim nofce da zavrsim bolje vikend ligu...

 

11 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

dobio sam Sakhoa i Cazorlu

jebo ih pas, pa i ja sam dobio njih dvoje.

neki dan sam naleto na lika koji je imao crvene Messia, Pogbu, Kantea i jos par brutalnih.. Pa ti vidi, nekog sere jako a nekog nikako..

10 godina
offline
FIFA 19

Koliko cesto izlaze sbcovi novi?

Saul je opt na 9k kontam balea prodat pa sve potrosit na saula i slicne.

Ima li netko jos neki prijedlog?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Koliko cesto izlaze sbcovi novi?

Saul je opt na 9k kontam balea prodat pa sve potrosit na saula i slicne.

Ima li netko jos neki prijedlog?

 Radja je jucer na pcu isao cak 15k coinsa ispod standardne cijene bar na pc-u..

Treba sve to sto je jaaako palo pokupovat i onda za mjesec ili manje kada se vrate cijene na standard prodat.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ja cu ove pakete od nagrada cuvati a sto se player picka tice dobio sam Sakhoa i Cazorlu. Ovo je vec drugi crveni Cazorla kojeg imam u timu jedva cekam kad dobijem treceg kad opet izadje in form

 Uzeo sam Cazorlu i nekog 82 rating cini mi se. Totalno neiskoristive nagrade od WL ( pricam o crvenim karticama ). Bolje da su umjesto player picka dali neki players pack ili nest takvog... Imam preko 20 paketica, sve cuvam za sutra. Jos slozim marquee navecer, to je jos 5 paketica i mozda nekaj uleti. Kolko vidim, ekipa vise dobiva ikone nego TOTY.... EA svake godine uspije iznenadit sa svojim pizdarijama u pickovima :D :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

 Radja je jucer na pcu isao cak 15k coinsa ispod standardne cijene bar na pc-u..

Treba sve to sto je jaaako palo pokupovat i onda za mjesec ili manje kada se vrate cijene na standard prodat.

Sad sam pogledao za ps4 i idje takodjer ispod cijene idje za 22k,a samo 3-4 dana unazat isa za 34k.

Saul se moze uvatit od 8000-8500,a cim izadje neki sbc za rated 85 momcad ic ce on kao i do sada za 12-13k.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 12:22 (hrka11).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
toxic kaže...

 Radja je jucer na pcu isao cak 15k coinsa ispod standardne cijene bar na pc-u..

Treba sve to sto je jaaako palo pokupovat i onda za mjesec ili manje kada se vrate cijene na standard prodat.

Sad sam pogledao za ps4 i idje takodjer ispod cijene idje za 22k,a samo 3-4 dana unazat isa za 34k.

Saul se moze uvatit od 8000-8500,a cim izadje neki sbc za rated 85 momcad ic ce on kao i do sada za 12-13k.

 

 na pcu saula nema ispod 12k

ja imam cca 100k za ulozit i radije bih i ja pokupovao tih par jeftinijih.

Jel se Cuardado isplati uzeti za 4,5k kolko sada ide na pcu.

 

redovna cijena je od 6-7k..

pokupovao sam gabriele jesuse i cuardade po nizim cijenama od opce poznatih pa cu vidjeti sto nise dani :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 12:41 (toxic).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

 na pcu saula nema ispod 12k

ja imam cca 100k za ulozit i radije bih i ja pokupovao tih par jeftinijih.

Jel se Cuardado isplati uzeti za 4,5k kolko sada ide na pcu.

 

redovna cijena je od 6-7k..

 Sa saulom do sada nisam masio dva puta valjda necu ni sada krknio sam 200k u saule i 3 radje sam uzeo za ostatak pa sta bude.

Cuardado koliko vidim na grafu idje sada za 4000-5000 na pcu.Unazat cijena ide od 6-12k.Sad oces ulozit skontaj sam ali onda racunaj da ces cekat dok ne iskoci neki sbc ili nesto.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 12:43 (hrka11).
10 godina
offline
FIFA 19

Eto nova AIDS kompilacija uzasno je sve to sto je najtuznije 90% toga sam dozivio. Evo sad zadnja utakmica odigrao nerijeseno jer je igrica strgana. Onaj TF sam pogodio 4 puta zeleno sva 4 puta promasio protivnik sa Malcolmom iz okreta sa 30m pogodi crveni TF i pogodi raslje i zabije gol igra bas nema smisla samo nam se ruga koliko smo glupi jer sve to dopustamo da nam radi

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 12:42 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Eto nova AIDS kompilacija uzasno je sve to sto je najtuznije 90% toga sam dozivio. Evo sad zadnja utakmica odigrao nerijeseno jer je igrica strgana. Onaj TF sam pogodio 4 puta zeleno sva 4 puta promasio protivnik sa Malcolmom iz okreta sa 30m pogodi crveni TF i pogodi raslje i zabije gol igra bas nema smisla samo nam se ruga koliko smo glupi jer sve to dopustamo da nam radi

 Nisam znao da Grubnic ili ti ga modni macak igra fifu...2:06min.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Jel sad pametnije cekati subotu za otvaranje paketica od DR?

WL nisam upao prosli vikend, pa cu sad tek igrati.

 BUMP

Kovačić
15 godina
online
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

 

Ja sam igrao jedno i drugo cak jedno vrime i usporedno fifu i pes...jedini pes tj. zadnji koji je valjao bar meni je bio tamo 2009 ili 2010 

 

Ja sam se u to vrijeme nakon 1998 i WC ponovno vratio fifi jer je pes u to doba počeo sličiti smeću. Zadnji pes kojeg ja pamtim bio je pes 6. Sve nakon toga dugi niz godina konami se tražio u magli. Današnji pes ne mogu komentirati jer ga nisam igrao osim demoa a to je premalo za bilo kakav komentar. Izgleda da svaka igra ima desetogodišnji period dominacije. Desetak godina bio je dominantan pes, pa sada desetak godina fifa a što će biti sljedećih desetak, vidjet ćemo. Činjenica je da fifa ne izgleda dobro iako ima veliki potencijal počev od financijske moći, licenci, ogromne baze igrača i na kraju same igre koju imam osjećaj namjerno rade ovakvom kako bi svaki debil mogao reći kako zna igrati nogomet. Da ne bi bilo zabune, i sam se ubrajam u takve. Meni nije mrsko izgubiti niti deset za redom ako vidim da je sve stvar u vještini dva igrača koja igraju, ali ako vidim ovakve pizdarije o kojima svakodnevno pišemo onda ova igra nema smisla. Nadam se da će netko to u ea sportsu shvatiti.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sam svoje otvorio sve i vec drugi tjedan za redom gold1 i zarada od prodaje kartica je 1k po ovim -80 rating i mozda koja tisucica na 80+, sve zajedno cca oko 20-25k. Smijesno je sto vec drugi tjedan za redom ni boardovi na jumbo rare players packu, a jos sam i costu napravio pa sam imao sta otvarat. Sve u svemu taj jumbo rare players pack vrijedi kojih 200kn plus minus, a dobijes minimalno 15 igraca ispod 80 rated. Cista pljacka. Neznam kako jos mogu legalno imati "E-everyone" rating kako ih ne sjebu legalno pa da ih natjeraju da priznaju da su kockarski software jer ovo je stravicno. U kockarnici barem imas šansu profitirat, a ovdje i ako dobiješ nešto nisi dobio ništa. :D 

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

S obzirom da sam gubio u casinu a i dobivao cifre od 1500eura , a na fifi sam ubacio kojih 100 eura na packove nisam dobio nikad nijednog dobrog igrača mogu reći da su sanse vece u casinu.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Mozda sad nebi bilo manito uzet untradeable packove vise ih dodje pa mozda neki kurac uleti?

Ali sta onda s igracima posle 

Ja sam danas po prvi put išao tom logikom i uzeo untradeable packove iako se to kosi s mojim shvaćanjem. Pomislio sam možda bude do vikenda još kakav sbc kao ovaj sa silvom i možda dobijm kojeg jačeg igrača koji će mi onda dobro doći. No kakav sam pehista ne budem dobio igrača jačeg od 82. Danas sam napravio izuzetak.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ja sam danas po prvi put išao tom logikom i uzeo untradeable packove iako se to kosi s mojim shvaćanjem. Pomislio sam možda bude do vikenda još kakav sbc kao ovaj sa silvom i možda dobijm kojeg jačeg igrača koji će mi onda dobro doći. No kakav sam pehista ne budem dobio igrača jačeg od 82. Danas sam napravio izuzetak.

Posao sam po te packove i opet kontam necu ako ce uletit uletit ce i u ovim vamo,ove bar mogu prodat igrace ako nista.

Unazat koji dan vidim da to nema veze s nicim kakv je paketic i koliko vridi jer ljudi i u paketicim od 5k i 7k itd dobiju dobre kartice,znaci ako te posere i to je to.

Sad kad razmislim ja sam jebenog plavog Suareza dobio u paketicu od 2 igraca pa sad ti budi pametan,nidje veze.

Opcenito do sada sam bolje igrace dobio svaki put u najlosijim paketicima.

 

Origin_Steam: hrka11
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

od crvenih jedino vrijedno spomena Arnautović, a ostalo untradeable Oblak , IF Lindelof i IF Sakho. S obzirom da imam crvenog TIF Lalu, kojeg nikako nisam mogao ubacit na 10 chem, dao sam šansu ovom panju Sakhou. Iznenadio me. Pace mu je katastrofalan, ali sa sentinelom čovjek postaje fakin živi zid. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Kakav tjedan za ulozit coinse, a ja nikad manje coinsa...

IF Cazorla, IF Arthur i IF David Lopez bagatela, a svi ce za 2-3 tjedna vrijedit bar 10k vise.

Španjolci IF ili IF iz  Lalige toliko poskupe u roku od dva tjedna da nebude realno. Grimaldo u 10tak dana skocio za 11k. 

 

Matuidi 15k, a toliko kostaju 86 kartice kada trebaju za SBC, znaci nmzs izgubit coinse na njemu i jos mnostvo takvih kartica...

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Osvojim draft i dobijem Mega pack i Premium players pack... realno bolje da sam izgubio polufinale.

Dosao do 60 i nest sitno packova, molit se fifa bogovima u subotu.

 

Imao sam od toty kartica Marcela u draftu i sa pozicije LWB je zabio 3 gola u 4 tekme. 

Gledam sad i kosta 1 000 000 coinsa, za vikend mozda i padne ispod toga, razmisljam da ga dovedem da mi igra kao CM.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 15:27 (zagid3).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Kakav tjedan za ulozit coinse, a ja nikad manje coinsa...

IF Cazorla, IF Arthur i IF David Lopez bagatela, a svi ce za 2-3 tjedna vrijedit bar 10k vise.

Španjolci IF ili IF iz  Lalige toliko poskupe u roku od dva tjedna da nebude realno. Grimaldo u 10tak dana skocio za 11k. 

 

Matuidi 15k, a toliko kostaju 86 kartice kada trebaju za SBC, znaci nmzs izgubit coinse na njemu i jos mnostvo takvih kartica...

 

 

 Ceka zakaj su te IF kartice tolko posebne jer za te coinse dobis boljeg stopera a da je obican gold ...

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice