FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Secam se da je na pocetku sezone postojala mogucnost izbora jedne od pet ikona, i znam da je Makelele mogao da se odabere. Krivo mi je sto ga nisam uzeo tada, to mi je idealna ikona za CDM. Rijkaard je poceo da me nervira sa medium medium, nije dovoljno dobar napred a pozadi mi smeta work rate. Inace, odlicno krenuo ovu vikend ligu, bio na 15 pobeda i 8 poraza i onda vezao 6 poraza sinoc uz los gameplay, pa sam ovaj poslednji mec predao nekom liku. Bukvalno nemam nista sto mogu da prodam, ni igraca ni consumables, svi su mi untredable u ekipi a fali mi jos 150k da uradim Crespa, nadam se da ce nagrade biti dobre. Inace, pitao je neko kakav je Baresi. Moj brat je njega dobio u nagradama pre nekih mesec dana i nije odusevljen. Pogotovo sada nije dovoljno dobar, u ovoj fazi igre. Nizak, relativno spor, sporo ubrzava su neke od mana. Dobre strane su defanziva, agilnost i kontrola lopte. Svakako ne bih ga radio da mi igra sada. Ja sam ga uradio da bi smanjio cenu SBC Crespa. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Znaš i sam kako funkcionira vikend liga. Najlakše je na početku. I pretpostavljam da si onda kao ja, nervozan i nestrpljiv i ne igraš više kao što si igrao na početku. 

Ja sjebao za vikend par tekmi čisto zbog toga jer sam bio isfrustriran zbog tekme prije. Završio na 17 i poklonio zadnje dvije pobjede kad mi nije niš značilo. Nadam se da je bio neko tko ne bi dabao 

 

Možda i igraš u krivom terminu, kad su svi gore pa je jako loša konekcija?

Obično igram petkom jednu-dvije popodne i ostalo u subotu i nedjelju ujutro kad se probudim.

Znači igram otprilike između 10-13h subotom i nedjeljom.

Eventualno popodne bacim pokoju, ali to rijetko.

 

A ovo što pišeš za nervozu je istina.

Brzo se iznerviram kad mi se zareda par gluposti i onda srljam i igram k'o budala.

Zato i ALT-TAB-am tako često i gubim bez borbe, a vjerojatno da igram do kraja bih i pobijedio pokoju.

Pogotovo što znam quitat i na neriješenom rezultatu, a jedanput sam quitao i kad sam vodio 2-1 :)

Prošli vikedn sam okrenuo jednu koju sam gubio 0-2 - ne znam koji mi je kurac bio da nisam quitao nego nastavio igrat :)

 Vidiš, ja jako rijetko izlazim. Ove godine valjda nisam ni 10 puta predao i napravio sam već dosta preokreta. Em im ne želim olakšati i dati to zadovoljstvo, em se uvijek možeš vratit i to je onda još veći gušt. Ne izađem ni ako me baš jako jebe, ali onda sam lud i ne uspijem okrenut. Najbitnije je smirit se. Lako je reći, znam, ali točno vidim razliku na sebi. 

Najbolji su mi likovi koji protiv mene izađu, a siguran sam da bi mi mogli barem zapaprit, ako ne i okrenut. Ne treba se predavati :)

12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Najbolji su mi likovi koji protiv mene izađu, a siguran sam da bi mi mogli barem zapaprit, ako ne i okrenut. Ne treba se predavati :)

Ja izlazim kad primim gol u 2 minuti... niti ne znam kakav je protivnik, ali to je već kad su me izlebali ovi prije pa sam puludvilji.

Ali ja moram izlaziti jer je to jedini način da se ne derem i ne razbijam sve oko sebe.

Ovako kad quitam mi je lakše, nervozan jesam, ali barem ne vičem i ne lupam, a žena to cijeni, pogotovo kad ponekad igram kasno navečer dok ona spava.

Prije se žalila na dreku i lupanje, a sad joj je počelo smetati što mi stolica škripi.

U kurac, nikako im zadovoljit... evo jedan savjet dobronamjeran .... nemoje se nikad ženit :P

 

Evo, usput i ekipe s kojima igram, mada sam ih već nekoliko puta prezentirao.

BTW sad sam Kantea uzeo jer sam skužio da mu je cijena pala dok sam radio screnshotove ekipa - možda mi on pomogne da ne gubim toliko partije, a bogami i živce :)

 

 

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Mali savjet za one koji eventualno neznaju nemojte quitat u WL jer se elo skor u tom slucaju ne mjenja, ne racuna se kao poraz a ne dobije si ni onih 400 coinsa za DR.

U slucaju da vidim da je protivnik dosta bolji ili gubim rano 2:0 lijepo sa lastik gumicom povezem gljive i citam knjigu kao smirenje ili odem radit nesto drugo dok tekma ne zavrsi :)

Ima 30-tekmi, uvijek ih gledam sve odradit da dobijem tih 12000 coinsa jer budu skoro pa dovoljni za DR rank 2 u diviziji 5 i 44k novcica.

Sve skupa za odigrat efektivno 20-tekmi tjedno s tim recimo zavrsit u gold3 u WL tjedno se lagano dobije 74k coinsa i paketi od WL sto je po meni super a s tim mislim da se ne isplati natjerivat sa onim smecom od SB.

 

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Kante mene žešće carryja. Taman pomislim, sjebo sam, ide gol za protivnika - izleti Kante od nikud i spašava. Ako je netko realno napravljen u Fifi, onda je to on. Baš je kao u stvarnosti, svugdje ga ima, brz, odlično postavljanje i čitanje igre, trči 90 minuta bez problema... a i dosta je agilan i možeš se lako izvući iz presinga tako da samo zadržiš loptu s njim. Ako ćeš zamijeniti Fabinha, definitivno bi trebao osjetiti razliku. 

Kažem, skupljam za Petita, ali kako mi trenutno Kante igra... ne znam hoću li ga uzeti 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Mali savjet za one koji eventualno neznaju nemojte quitat u WL jer se elo skor u tom slucaju ne mjenja, ne racuna se kao poraz a ne dobije si ni onih 400 coinsa za DR.

U slucaju da vidim da je protivnik dosta bolji ili gubim rano 2:0 lijepo sa lastik gumicom povezem gljive i citam knjigu kao smirenje ili odem radit nesto drugo dok tekma ne zavrsi :)

Ima 30-tekmi, uvijek ih gledam sve odradit da dobijem tih 12000 coinsa jer budu skoro pa dovoljni za DR rank 2 u diviziji 5 i 44k novcica.

Sve skupa za odigrat efektivno 20-tekmi tjedno s tim recimo zavrsit u gold3 u WL tjedno se lagano dobije 74k coinsa i paketi od WL sto je po meni super a s tim mislim da se ne isplati natjerivat sa onim smecom od SB.

 

Čekaj, stani malo... to znači da ako izgubim recimo 5 zaredom da mi smanji rejting i da bih mogao dobiti slabijeg protivnika?

Jer ja gotovo sve što izgubim u WL quitam, a bogami i u rivalsima.

U kurac, mislim da ubuduće ženi više neće smetati škripa stolice HAHAHAHAHAHA

Ili da popijem Normabel prije igranja?

Moram smislit neku šemu da sam tih dok gubim.

Bilo kakav savjet je dobrodošao :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Kante mene žešće carryja. Taman pomislim, sjebo sam, ide gol za protivnika - izleti Kante od nikud i spašava. Ako je netko realno napravljen u Fifi, onda je to on. Baš je kao u stvarnosti, svugdje ga ima, brz, odlično postavljanje i čitanje igre, trči 90 minuta bez problema... a i dosta je agilan i možeš se lako izvući iz presinga tako da samo zadržiš loptu s njim. Ako ćeš zamijeniti Fabinha, definitivno bi trebao osjetiti razliku. 

Kažem, skupljam za Petita, ali kako mi trenutno Kante igra... ne znam hoću li ga uzeti 

Jep, Fabinho leti van.

Sljedeći upgrade mi je Pogba za Myktariana ili ako uleti nešto u packovima tipa De Bruyne ili neka ikona.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ovo je prva godina da igram WL proslih godina sam se valjda strasio nje ili je nije ni bilo, neznam. Ja sam nakon prve dvije WL ove godine doso do takvog zakljucka. Prvu sam jedva skupio 8 pobjeda, drugu kad nisam quitao 14. Mislim da sam na netu procitao slicna iskustva. Pretprosli vikend sam uspio doc do gold2bez quitanja, a inace sam na nekih 1400 bodova u DR.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Ovo je prva godina da igram WL proslih godina sam se valjda strasio nje ili je nije ni bilo, neznam. Ja sam nakon prve dvije WL ove godine doso do takvog zakljucka. Prvu sam jedva skupio 8 pobjeda, drugu kad nisam quitao 14. Mislim da sam na netu procitao slicna iskustva. Pretprosli vikend sam uspio doc do gold2bez quitanja, a inace sam na nekih 1400 bodova u DR.

Ja variram iz dana u dan u DR od 1200-1400 zbog učestalog quitanja :)

 

Aj, baš ću probat iduću vikend ligu odigrat sve do kraja pa ako bude ikakav napredak možda i prestanem s tom navikom.

Jedina dobra stvar kod quitanja je što se vikend liga završi duplo brže :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Kante mene žešće carryja. Taman pomislim, sjebo sam, ide gol za protivnika - izleti Kante od nikud i spašava. Ako je netko realno napravljen u Fifi, onda je to on. Baš je kao u stvarnosti, svugdje ga ima, brz, odlično postavljanje i čitanje igre, trči 90 minuta bez problema... a i dosta je agilan i možeš se lako izvući iz presinga tako da samo zadržiš loptu s njim. Ako ćeš zamijeniti Fabinha, definitivno bi trebao osjetiti razliku. 

Kažem, skupljam za Petita, ali kako mi trenutno Kante igra... ne znam hoću li ga uzeti 

Jep, Fabinho leti van.

Sljedeći upgrade mi je Pogba za Myktariana ili ako uleti nešto u packovima tipa De Bruyne ili neka ikona.

 Meni je Fabinho top, sve skuplja u sredini i bolji mi je od Kantea.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
Deadeye kaže...

Ovo je prva godina da igram WL proslih godina sam se valjda strasio nje ili je nije ni bilo, neznam. Ja sam nakon prve dvije WL ove godine doso do takvog zakljucka. Prvu sam jedva skupio 8 pobjeda, drugu kad nisam quitao 14. Mislim da sam na netu procitao slicna iskustva. Pretprosli vikend sam uspio doc do gold2bez quitanja, a inace sam na nekih 1400 bodova u DR.

Ja variram iz dana u dan u DR od 1200-1400 zbog učestalog quitanja :)

 

Aj, baš ću probat iduću vikend ligu odigrat sve do kraja pa ako bude ikakav napredak možda i prestanem s tom navikom.

Jedina dobra stvar kod quitanja je što se vikend liga završi duplo brže :)

Meni se zapravo ova igra sve vise svida. Lud sam znam ali jbte tocno se osjeti razlika u taktici u igracima i svemu...

Igram toliko bolje od kada sam stavio Radju u centar, postoji neka shema osim samih ocjena kartica...

Radja igra jako slicno kao i u stvarnosti zaista je tak, pratio sam mu kretnje, isto tako sam gledao i Rakitica, cista replika u slobodnom kretanju Rakitica iz Barcelone ako nije tako onda sam ja corav...

 

I da ja prijem Normabele bez obzira na Fifu radi drugih razloga :)

 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Meni je Fabinho top, sve skuplja u sredini i bolji mi je od Kantea.

Nisam ja nezadovoljan Fabinhom, ali iz onoga što sam igrao protiv Kantea mi se čini bolji od njega.

Ustvari, vidjet ću kakav je u narednim danima pa ga lako prodam prije vikend lige i eventualno zaradim na njemu jer će mu cijena skočiti sigurno.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 Meni je Fabinho top, sve skuplja u sredini i bolji mi je od Kantea.

Nisam ja nezadovoljan Fabinhom, ali iz onoga što sam igrao protiv Kantea mi se čini bolji od njega.

Ustvari, vidjet ću kakav je u narednim danima pa ga lako prodam prije vikend lige i eventualno zaradim na njemu jer će mu cijena skočiti sigurno.

 Ma stavi Radju na CDM i mirna bosna... ja sam probao sve i svasta tj ove kartice do 100k coinsa jer za vise nemam love i niti jedan CDM mi nije igrao bolje od Radje jednostavno je tak..

Jbte neumoran je super se oktriva jedina zamjerka mu je mozda first touch ali na njemu u velikoj vecini puta ne moram niti finesu izvodit jednostavno ako dovoljno jako roknem po golu, gol je....

Osim tog first toucha rekao bih da mu je jos jedna mana a to je visina ali zato stavis drugog pokraj njega malo viseg oko 185cm i bok..

12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

 Ma stavi Radju na CDM i mirna bosna... ja sam probao sve i svasta tj ove kartice do 100k coinsa jer za vise nemam love i niti jedan CDM mi nije igrao bolje od Radje jednostavno je tak..

Jbte neumoran je super se oktriva jedina zamjerka mu je mozda first touch ali na njemu u velikoj vecini puta ne moram niti finesu izvodit jednostavno ako dovoljno jako roknem po golu, gol je....

Osim tog first toucha rekao bih da mu je jos jedna mana a to je visina ali zato stavis drugog pokraj njega malo viseg oko 185cm i bok..

Pogledaj gore sam stavio ekipe s kojima igram i u jednoj ga imam.

On mi je obavezan u talijanskoj ekipi već godinama.

Jedne godine sam čak imao TOTY karticu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
toxic kaže...

 Ma stavi Radju na CDM i mirna bosna... ja sam probao sve i svasta tj ove kartice do 100k coinsa jer za vise nemam love i niti jedan CDM mi nije igrao bolje od Radje jednostavno je tak..

Jbte neumoran je super se oktriva jedina zamjerka mu je mozda first touch ali na njemu u velikoj vecini puta ne moram niti finesu izvodit jednostavno ako dovoljno jako roknem po golu, gol je....

Osim tog first toucha rekao bih da mu je jos jedna mana a to je visina ali zato stavis drugog pokraj njega malo viseg oko 185cm i bok..

Pogledaj gore sam stavio ekipe s kojima igram i u jednoj ga imam.

On mi je obavezan u talijanskoj ekipi već godinama.

Jedne godine sam čak imao TOTY karticu.

 Vidio sam.

Isto tako sam primjetio (ovo ne govorim tebi već opcenito) da ako imate dva igraca u sredini slicnih ili istih karakteristika da ce se vrlo vjerovatno krivo pozicionirat i drzat vise manje mjesta pogotovo ako ih stavite da sve ostane po defaultu.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

 Vidio sam.

Isto tako sam primjetio (ovo ne govorim tebi već opcenito) da ako imate dva igraca u sredini slicnih ili istih karakteristika da ce se vrlo vjerovatno krivo pozicionirat i drzat vise manje mjesta pogotovo ako ih stavite da sve ostane po defaultu.

Ja na Khediri imam da ostane u obrani, a Naingolan može trčat po cijelom terenu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
toxic kaže...

 Vidio sam.

Isto tako sam primjetio (ovo ne govorim tebi već opcenito) da ako imate dva igraca u sredini slicnih ili istih karakteristika da ce se vrlo vjerovatno krivo pozicionirat i drzat vise manje mjesta pogotovo ako ih stavite da sve ostane po defaultu.

Ja na Khediri imam da ostane u obrani, a Naingolan može trčat po cijelom terenu.

 Khedira po svojoj prirodi je igrac koji voli isto ici naprijed pa razmisli o tome a ak se ne varam i odlican je u igri glavom pa ti moze pomoc kod nabacaja vise nego radja.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Mali savjet za one koji eventualno neznaju nemojte quitat u WL jer se elo skor u tom slucaju ne mjenja, ne racuna se kao poraz a ne dobije si ni onih 400 coinsa za DR.

U slucaju da vidim da je protivnik dosta bolji ili gubim rano 2:0 lijepo sa lastik gumicom povezem gljive i citam knjigu kao smirenje ili odem radit nesto drugo dok tekma ne zavrsi :)

Ima 30-tekmi, uvijek ih gledam sve odradit da dobijem tih 12000 coinsa jer budu skoro pa dovoljni za DR rank 2 u diviziji 5 i 44k novcica.

Sve skupa za odigrat efektivno 20-tekmi tjedno s tim recimo zavrsit u gold3 u WL tjedno se lagano dobije 74k coinsa i paketi od WL sto je po meni super a s tim mislim da se ne isplati natjerivat sa onim smecom od SB.

 

 Ovo je jedan od boljih osvrta koje sam cuo sto se tice WL i DR.

Recimo ja isto nikad ne prekidam tekmu al cesto skuzim na pocetku da momentum nije na mojoj strani ili da je de gea mamuran. Kad je takva situacija također ostavim kontroler jedino je moja taktika bila da ga nalozim analog na rub stola. :D Ili ako bas imam volje onda testiram taktike i instructions. Po tekmi mozes promjeniti i do 4 taktike sa brojem pauza koje mozes pritisnuti. Ovu wl sam cesto bio u toj situaciji al nisam igrao fifu cijeli tjedan pa sam imao volje prckat po taktici i na kraju me to dovelo do gold1 a poceo sam WL sa 3-6. Jedino mi je zao sto nemogu nikako uskladit Rivalda u ni jednu taktiku da bude barem malo imao utjecaj na igru. :D

12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

 Khedira po svojoj prirodi je igrac koji voli isto ici naprijed pa razmisli o tome a ak se ne varam i odlican je u igri glavom pa ti moze pomoc kod nabacaja vise nego radja.

A što će mi Khedira u napadu pored Ronalda, Icardija, Socratesa i Mertensa :)

A fora je s ovom dvojicom CDM-a da kad krenem s Khedirom u napad onda Naingolan ostane otraga i obratno.

Na Khediri imam zadano da ostane otraga zato jer je spor i ne može se vraćati kao Naingolan i toliko trčati kao on.

Mada, tu i tamo se zalomi da Khedira dođe u napad i zna zabit ponekad.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja ne znam što da radim?

Zapeo sam u 5. diviziji, a u vikend ligi relativno lagano dođem do 8 pobjeda i dalje ne ide da ga jebeš.

Ne mogu se nositi s ekipama koje mi igraju presing i koje divljaju po terenu.

Gdje god dodam na mom igraču je već netko za vratom, a moji kao da ne znaju igrat kad igraju protiv presinga.

Dodavanja ne mogu spojit 2 bez da moji krivo dodaju, a protivnici iz prve od golmana do napadača bez greške.

Ne razmumijem kako to rade i ne znam kako se protiv njih najefikasnije braniti?

 

Kolega iznad je spomenuo novu formaciju... ja igram s Englezima 4-3-3, a s Talijanima 4-2-2-2.

Koje foromacije su dobre protiv presinga i kako da igram protiv takvih tipova?

 

Ista stvar. kada naletim na lika koji nema pojma ali me cijelu tekmu nosi na kari ne mogu ništa. Moji svi samo padaju. Lik recimo sa sterlingom nosi ibru na kari bez beda. Ne mogu protiv takvih igrati i gotovo. To je jebena teretana. Čim dođe lik koji me ne siluje pa da je i bolji imam lijepe šanse dobiti ga kroz igru. No protiv ovih sileđija mi ne ide.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Secam se da je na pocetku sezone postojala mogucnost izbora jedne od pet ikona, i znam da je Makelele mogao da se odabere. Krivo mi je sto ga nisam uzeo tada, to mi je idealna ikona za CDM. Rijkaard je poceo da me nervira sa medium medium, nije dovoljno dobar napred a pozadi mi smeta work rate. Inace, odlicno krenuo ovu vikend ligu, bio na 15 pobeda i 8 poraza i onda vezao 6 poraza sinoc uz los gameplay, pa sam ovaj poslednji mec predao nekom liku. Bukvalno nemam nista sto mogu da prodam, ni igraca ni consumables, svi su mi untredable u ekipi a fali mi jos 150k da uradim Crespa, nadam se da ce nagrade biti dobre. Inace, pitao je neko kakav je Baresi. Moj brat je njega dobio u nagradama pre nekih mesec dana i nije odusevljen. Pogotovo sada nije dovoljno dobar, u ovoj fazi igre. Nizak, relativno spor, sporo ubrzava su neke od mana. Dobre strane su defanziva, agilnost i kontrola lopte. Svakako ne bih ga radio da mi igra sada. Ja sam ga uradio da bi smanjio cenu SBC Crespa. 

 Kad su se to mogle birati ikone? Ja nisam mogao birati nista

12 godina
offline
FIFA 19

Nista se nije moglo birat... Igram od pocetka.

 

Kaj se tice izlaze ja iz igre u prve dvije minute. To ti je jedini razlog zasto ne mozes dalje od 8, jer ne igras i nisi spreman igrat. Po tome se niti ne mozes zalit kako nejde, jer nit ne pokusavas... WL takva... Stresa jer 30 tekmi treba odigrat savrseno da bi nest postigao. Izlazenjem u prve 2min nema smisla, kolko sam puta primio gol u 2min tekme pa do poluvremena vodio 5-6 razlike. Protivnik takoder igra i on smije zabit gol... Ne samo ja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Meni se zapravo ova igra sve vise svida. Lud sam znam ali jbte tocno se osjeti razlika u taktici u igracima i svemu...

Igram toliko bolje od kada sam stavio Radju u centar, postoji neka shema osim samih ocjena kartica...

Radja igra jako slicno kao i u stvarnosti zaista je tak, pratio sam mu kretnje, isto tako sam gledao i Rakitica, cista replika u slobodnom kretanju Rakitica iz Barcelone ako nije tako onda sam ja corav...

 

I da ja prijem Normabele bez obzira na Fifu radi drugih razloga :)

 

 

Ma super je. Svaki put me oduševi kada vidim na centru moja 4 igrača kako češu jaja a ispred njih desetak metara stoji sam protivnik koji potom nasumično izbijenu loptu prima, prođe jednog mog igrača i onda ispadnu sva četvorica pošto stoje u liniji. Točno se vidi logika i taktika. Koji je smisao toga? Jedini smisleno je da je ovu igru radio totalni idiot. Isto tako mi se sviđa kada glavom izbijem, može i nogom, loptu iz svojih 16m i od 100 pokušaja svih 100 završi kod protivnika jer mojih igrača nema nigdje. Valjda je to taktička nedisciplina koja je potrebna kako bi se stvarao pritisak na onog tko se brani. Koji je smisao toga? Obožavam i prekide na sredini terena kada se svi moji igrači maknu od protivničkih i nema šanse da iz prve prebacim na igrača kojeg želim. Logično je s taktičke strane da se maknu svi moji igrači kako bi protivnik lakše organizirao napad. Koji je smisaop toga? Pogledaj raspored svojih igrača u takvim situacijama. O finessama smo sve rekli. Prekrasan dodatak za finesse simulator 2019. Sve u svemu ova igra je uvreda za zdrav razum i baš se osjećam bolje kako je sve manje igram. Ovim tempom potpuno ću se ohladiti od ovog smeća do 6 mjeseca. I da, popijem i ja pokoji normabel. Nije zbog fife ali pretpostavljam da je fifa uzrok zašto ga ponekad popijem. Od 2012 igrati ovo sranje i ostati normalan i zdrav je ravno sedmici na euro jackpotu.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Nista se nije moglo birat... Igram od pocetka.

 

 

Jesi siguran?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 16:25 (movie).
12 godina
offline
FIFA 19

Ne razumijem. Di je moj onda? Jesi i ti biral?

 

Jbt led, ja sam brijo da su podijelili, a ne da je bio 1m coinsa sbc. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 16:39 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Složio neki SBC i u rare mega packu dobio Aguera, a već dugo vremena igram s Aubameyangom koji mi je odličan. Uglavnom, našao sam da mi u zadnje vrijeme najviše odgovara 4-4-1-1 s Mkhitaryanom na CAM-u (vidi sliku). Mkhi je doslovno mašina, ima valjda 150 golova i 150 asistencija. Uvijek se nađe gdje treba.

 

I sad imam problem. Htio bih iskoristiti Aubu i Aguera zajedno, ali ne ide i što god sam probao s dvojicom u napadu mi je katastrofa. U 4-4-2 se baš osjeti da mi fali Mkhitaryan između linija, a ako igram npr. 3-4-1-2 to je totalni debakl. U obrani propuh, Van Dijk i Vertonghen se ne snalaze, stalno mijenjaju pozicije, a rupe po bokovima su strašne, pa mi ispadne da Salah i Sane više igraju obranu nego napad. Ako im kažem da se ne vraćaju, opet ne valja jer je previše propusno. 

 

Ispada da Aguera moram gurnut na klupu ili ga koristiti u drugoj momčadi, jer ne vidim kako da ga iskoristim u kombinaciji s Aubom. Ako stavim petoricu u veznoj liniji ispada da moram Pogbu i Eriksena staviti na CDM (za što bih mogao kazneno odgovarati), ako stavim trojicu CM-a moram igrati bez krila. 

 

Jebemti sve...  Šta da radim, šta, šta... 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Lose sam se izrazio, bio je icon sbc u kome je bilo ponudjeno nekoliko ikona. Evo, nasao sam. https://www.futhead.com/squad-building-challenges/sets/64/prime-icons-set-2/ Nadam se da ce izbaciti Makelelea odvojeno. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ne razumijem. Di je moj onda? Jesi i ti biral?

 

Jbt led, ja sam brijo da su podijelili, a ne da je bio 1m coinsa sbc. 

 Prva dva ili tri icon sbc su bila takva a onda su nastavili ovako kako je sada. Što je bilo bolje? nemam pojma. Možda ono prije..

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Nadam se da će Dembele dobiti novi IF.

 

Dva gola u kupu, zatim gol u prvenstvu sa rekordnim brojem driblinga u ovoj sezoni La Lige.

 

Ako izađe ta nova akrtica će biti fenomenalna s obzirom na sadašnji IF koji je također odličan.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 18:53 (Boixus Nois PS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Q-Tip kaže...

Složio neki SBC i u rare mega packu dobio Aguera, a već dugo vremena igram s Aubameyangom koji mi je odličan. Uglavnom, našao sam da mi u zadnje vrijeme najviše odgovara 4-4-1-1 s Mkhitaryanom na CAM-u (vidi sliku). Mkhi je doslovno mašina, ima valjda 150 golova i 150 asistencija. Uvijek se nađe gdje treba.

 

I sad imam problem. Htio bih iskoristiti Aubu i Aguera zajedno, ali ne ide i što god sam probao s dvojicom u napadu mi je katastrofa. U 4-4-2 se baš osjeti da mi fali Mkhitaryan između linija, a ako igram npr. 3-4-1-2 to je totalni debakl. U obrani propuh, Van Dijk i Vertonghen se ne snalaze, stalno mijenjaju pozicije, a rupe po bokovima su strašne, pa mi ispadne da Salah i Sane više igraju obranu nego napad. Ako im kažem da se ne vraćaju, opet ne valja jer je previše propusno. 

 

Ispada da Aguera moram gurnut na klupu ili ga koristiti u drugoj momčadi, jer ne vidim kako da ga iskoristim u kombinaciji s Aubom. Ako stavim petoricu u veznoj liniji ispada da moram Pogbu i Eriksena staviti na CDM (za što bih mogao kazneno odgovarati), ako stavim trojicu CM-a moram igrati bez krila. 

 

Jebemti sve...  Šta da radim, šta, šta... 

 Prodaj Aguera, Eriksena na mjesto Mikhtaryana i kupit Kantea.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice