FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
zagid3 kaže...

Kakav tjedan za ulozit coinse, a ja nikad manje coinsa...

IF Cazorla, IF Arthur i IF David Lopez bagatela, a svi ce za 2-3 tjedna vrijedit bar 10k vise.

Španjolci IF ili IF iz  Lalige toliko poskupe u roku od dva tjedna da nebude realno. Grimaldo u 10tak dana skocio za 11k. 

 

Matuidi 15k, a toliko kostaju 86 kartice kada trebaju za SBC, znaci nmzs izgubit coinse na njemu i jos mnostvo takvih kartica...

 

 

 Ceka zakaj su te IF kartice tolko posebne jer za te coinse dobis boljeg stopera a da je obican gold ...

 

 Zato jer ce izac SBC ili League SBC i bit ce potrebni. FUT je uz samo igranje i cijela ekonomija... koda pratis dionice.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

S obzirom da sam gubio u casinu a i dobivao cifre od 1500eura , a na fifi sam ubacio kojih 100 eura na packove nisam dobio nikad nijednog dobrog igrača mogu reći da su sanse vece u casinu.

 A u casinu bar mozes nesto i zaradit, jer realno kolko ti vrijedi plavi ronaldo? Ravno pa ništa, ako i prodaš acc to ce biti neka smjesna lova. Meni je samo žao ove klince sto sipaju đeparac na te pizdarije a ovi kreteni daju šansu 1% i jos taj igrac vrijedi 9mj max jer je zadnjih par mj fifa mrtva, a ova ce jos i prije kako su krenuli. Ako to nije iskorištavanje maloljetnika ja neznam šta je. Nije valjda da ih drži na vodi to što ne možeš profitirat od otvaranja paketica. Neznam, po meni bi morali ili stavit +18 i jasno se deklarirati kao gambling involved ili staviti da na primjer u Ultimate packu moraš dobit (2x86+, 3*80+ i ostalo sranje) jer ako ti iskrcas 200+kn na 30 igraca i dobijes 83max nego te grdno okrao. Nije da bi ja kupovao te packove i da jesu takvi al oni koji bi bi barem dobili pristojan izhod za tu cijenu.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
zagid3 kaže...

Kakav tjedan za ulozit coinse, a ja nikad manje coinsa...

IF Cazorla, IF Arthur i IF David Lopez bagatela, a svi ce za 2-3 tjedna vrijedit bar 10k vise.

Španjolci IF ili IF iz  Lalige toliko poskupe u roku od dva tjedna da nebude realno. Grimaldo u 10tak dana skocio za 11k. 

 

Matuidi 15k, a toliko kostaju 86 kartice kada trebaju za SBC, znaci nmzs izgubit coinse na njemu i jos mnostvo takvih kartica...

 

 

 Ceka zakaj su te IF kartice tolko posebne jer za te coinse dobis boljeg stopera a da je obican gold ...

 

 Zato jer ce izac SBC ili League SBC i bit ce potrebni. FUT je uz samo igranje i cijela ekonomija... koda pratis dionice.

 Aha to je ona shema, sastavi momcad od dvije team of the weak kartice i tak to...

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
zagid3 kaže...

Kakav tjedan za ulozit coinse, a ja nikad manje coinsa...

IF Cazorla, IF Arthur i IF David Lopez bagatela, a svi ce za 2-3 tjedna vrijedit bar 10k vise.

Španjolci IF ili IF iz  Lalige toliko poskupe u roku od dva tjedna da nebude realno. Grimaldo u 10tak dana skocio za 11k. 

 

Matuidi 15k, a toliko kostaju 86 kartice kada trebaju za SBC, znaci nmzs izgubit coinse na njemu i jos mnostvo takvih kartica...

 

 

 Ceka zakaj su te IF kartice tolko posebne jer za te coinse dobis boljeg stopera a da je obican gold ...

 

 Zato jer ce izac SBC ili League SBC i bit ce potrebni. FUT je uz samo igranje i cijela ekonomija... koda pratis dionice.

 Nije baš ko dionice, jer po takvom bi postojala nekva logika kojom ce pustati sbc-e, a ne kako se ovim pacjentima u EA-u digne pimpac. :D Jedini slucaj na koji možeš racunat je POTM BPL i BL ostalo nema veze s vezom. Kod EA-a imas osjecaj ko da ti neko uvijek radi iza leđa kako bi ti ograničio zaradu što je vise moguce. Vidli smo sta je bilo za bozic, nisu dovoljno zaradili pa su samo promo pakove šibnuli za sam božic. Možda je i vrijeme da ukinu PC FUT pa da se posvete ostalim konzolama kako spada. Onda se moze zakljuciti kolko je stanje lose kad ja igram na PC-u i ne mislim kupovat konzole, al vidim da ovo vise nema smisla. :D

10 godina
offline
FIFA 19

Pa sami su rekli da im je jedini fokus zaustaviti igrace sto zaradjuju trejdanjem oni u tome vide ogromni problem a ne vide problem u strganom gameplayu i sporim serverima

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 16:22 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19

Dobio Verthongena i IF Arnautovica od vrijednijih igraca. U player picku Arthur i Lindelof. Taman ce biti da zavrsim ekipu i uzmem Dybalu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Pa sami su rekli da im je jedini fokus zaustaviti igrace sto zaradjuju trejdanjem oni u tome vide ogromni problem a ne vide problem u strganom gameplayu i sporim serverima

 Ma ja mislim da su potrosili ogromnu lovu za prava na ligu prvaka i ocekivali su da ce ljudi poludjeti za tim karticama, a sad kad se nije desio bum kakav su ocekivali sad zvlace sto vise mogu. Mislim da sad spasavaju "godinu" jer sigurno nisu dobili CL đabe. A sad vjerojatno razmisljaju ko i svaka velika kompanija da je bitnije ostvarit dobit nego zadržat ili još povecat broj korisnika. Jer od mene novce više vidjet nece to je jasno ko dan, a ustvari takvi ko ja im niti ne trebaju. Šta će oni sa mnom koji im nece placat basnosne cifte za skupinu virtualnih kartica koje vrijede jako malo u igri, a apsolutno ništa van igre ili nakon 9mj.

 

A ovo što su im problem igraci koji trejdaju. Oni također s toga nemaju koristi pa se zato i toga oce rijesiti. Sljedeca fifa ce biti milina za one koji si je misle priustiti, naravno mislim na content ne na gameplay (Ma da gore od ovog je jako teško postici) jer ce ovi panjevi znat sta ocekivat pa ce se na startu i tako postavit.

 

A isto i ovaj njihov official forum. Prije par mj sam napisao thread da postoje puno autobuyera koji kupuju sve fitness iteme koji su jeftiniji od 1300 coinsa pa su mi likovi uklonili post i upozorili me da kao promoviram te programe. Tu mi je postalo jasno ko dan da su to njihovi programi s kojima skidaju jeftine kartice s marketa da se nebi neko opario ili slucajno ustedio koji coin.

 

Sve u svemu tragedija zesca. Jos kad vidim na ultimate packu "less than 1%" za TOTY povraca mi se. Bolje se isplati za te novce otici u lutriju i kupiti cijeli bubanj onih srecki za 5kn pa struži do jutra. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 17:03 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 19

Prvo i osnovno... Ko nema nece ni bacat lovu na paketice, drugo... Toliko SBC, divizija, WL, SBa,sve se moze igrom stec. Ja nisam lipe potrosio osim onih 1050FPa kaj su mi poklonili i imam stvarno mega momcad. Dakle, da se... A nemam vise od 550 tekmi. 

 

Kaj se tice paketica, nitko tebe ne krade. Ko te sili kupovat? Ja ne vidim nikog. Sa druge strane, 1m coinsa je 60e ako hoces prodat nekoj stranici. Vratis ulozeno u igru ako nista drugo. Uostalom ko kupuje igru da vrati ulozeno u nju, apsurd. 

 

Da nema ovih yputubera koji nabijaju na nos i hajpaju te paketice, oni uopce nebi bili ne znam kakav problem... Samo kaj vidis masne kartice kaj oni i ljudi oko njih izvlace pa se polakomis. Sa druge strane on zvizne u igru preko 10,000kn pa mu se.neki kurac i mora otvorit u svim tim silnim jumbo rare players i ultimate packovima. Jos kaj je shema, oni imaju po 3-4 acca, pa je ta brojka jos puno veca kaj se tice love.

 

Tak da samo opusteno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Pa sami su rekli da im je jedini fokus zaustaviti igrace sto zaradjuju trejdanjem oni u tome vide ogromni problem a ne vide problem u strganom gameplayu i sporim serverima

A kako drukčije da zaradim? Od rivalsa i SB nisam dobio do sada karticu vrijednu 10k coinsa? Što mi je preostalo nego pokušati doći do coinsa na marketu. Neka mi još to uzmu i neka se onda jebu. Sam market je čista ekonomija. Kupi jeftino prodaj skupo. Predviđaj što će sutra biti traženo i kupi toga što više za što manje novca. Neki put se zajebeš a neki put pogodiš. I to je draž jednaka igranju. Ne mogu to oduzeti ljudima. Problem koji imaju nema veze s trejdanjem već s time što rijetko tko dobije nešto u packu. Većina onda novce koje je mislila uložiti u fifa pointse ulaže u coinse kod ovih koji su vješti na marketu. To će riješiti jedino tako da ljudima koji troše novce daju nešto u packu a ne zabranama.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 Ma ja mislim da su potrosili ogromnu lovu za prava na ligu prvaka i ocekivali su da ce ljudi poludjeti za tim karticama, a sad kad se nije desio bum kakav su ocekivali sad zvlace sto vise mogu. Mislim da sad spasavaju "godinu" jer sigurno nisu dobili CL đabe. A sad vjerojatno razmisljaju ko i svaka velika kompanija da je bitnije ostvarit dobit nego zadržat ili još povecat broj korisnika. Jer od mene novce više vidjet nece to je jasno ko dan, a ustvari takvi ko ja im niti ne trebaju. Šta će oni sa mnom koji im nece placat basnosne cifte za skupinu virtualnih kartica koje vrijede jako malo u igri, a apsolutno ništa van igre ili nakon 9mj.

 

A ovo što su im problem igraci koji trejdaju. Oni također s toga nemaju koristi pa se zato i toga oce rijesiti. Sljedeca fifa ce biti milina za one koji si je misle priustiti, naravno mislim na content ne na gameplay (Ma da gore od ovog je jako teško postici) jer ce ovi panjevi znat sta ocekivat pa ce se na startu i tako postavit.

 

A isto i ovaj njihov official forum. Prije par mj sam napisao thread da postoje puno autobuyera koji kupuju sve fitness iteme koji su jeftiniji od 1300 coinsa pa su mi likovi uklonili post i upozorili me da kao promoviram te programe. Tu mi je postalo jasno ko dan da su to njihovi programi s kojima skidaju jeftine kartice s marketa da se nebi neko opario ili slucajno ustedio koji coin.

 

Sve u svemu tragedija zesca. Jos kad vidim na ultimate packu "less than 1%" za TOTY povraca mi se. Bolje se isplati za te novce otici u lutriju i kupiti cijeli bubanj onih srecki za 5kn pa struži do jutra. :D

Ne znam na čemu temeljiš podatke o nekakvom bumu koji se nije dogodio, da ekipa nije poludjela, da se spašava što se spasit da itd, itd? Na kraju će opet oboriti rekord u prodaji igre a prošlu su prodali u oko 25 milijuna komada. Čujem da su za Božične praznike srušili vlastiti rekord u prodaji fifa pointsa jer je svaki dobri tata svome sinu kupio nešto pointsa za praznike. Znači nikada do sada se nije dogodilo da je na marketu bilo 10 milijuna kartica. Ovih dana je bilo preko 12 miljuna kartica na marketu. U nepune 2 minute prodali su 100 tisuća onih 100k packova.

 

O kakvim karticama lige prvaka pričaš kada ih nije niti bilo u packovima što je opet pokazatelj da im nije novac na prvom mjestu, bar što se tiče lige prvaka. UCL kartice smo dobijali relativno jeftinim SBC. Netko s više a netko s manje sreće. Jedine kartice lige prvaka i uefa lige u packovima su bile live kartice. Njih dvadesetak. Mogli su ih staviti stotinjak i pojačati interes, ali nisu. Momčad grupne faze lige prvaka bila je i sve ove godine prije. Znači, ništa novog. Na našu žalost, problem je što se neće ništa dogoditi. Njima i dalje sve štima. Ako se ja u pojedinim trenucima ne mogu logirati u igru jer su im serveri preopterećeni, vjeruj mi nemaju oni nikakvih problema.

 

Problema imamo mi jer ćemo i dalje dobijati sranje od igre prilagođeno svim uzrastima i veličinama IQ. Ljudi bilježe jedan od najprofitabilnijih perioda u povijesti gaminga a mi smo tu samo kao kulisa. Ne mogu sa sigurnošću tvrditi ali igrači fife su vjerojatno jedni od najglupljih igrača u ovoj industriji. Samo im izbaci toty i sve se zaboravlja. Kada prođe toty, izbaci novih 12 live kartica i opet svi sretni. I tako u krug.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Neka naprave dobru igru i stabilne servere i necu minute provesti na marketu.

 

Jeli netko gledao one videe #iconcraft ili slicno? i jeli probao?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Eto otkad je izbacio disstrack na EA frajer je poceo dobivati dobre igrace u packovima i sada je dobio toty Marcela. Znaci trebam napraviti disstrack na njih da bi mi dali nesto dobro. EA nece znati sto ih je snaslo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Takvu kurčinu sam dobio u paketima da je to bezobrazno.

8 mega packova i 2 player paketa sa 12 rare igrača. 83 najveći rating

Majku im milu jebem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sad otvaram prvi zlatni pack onaj sa 7 rare untradable i dobijem Godina, a već imam untradable Godina.

Pa jebem ti sreću da ti jebem.

I sad ne mogu dalje otvarat dok ne riješim što ću s tom karticom.

 

Ili Silvu i Casillasa?

Što mislite o Silvi... jel ga tko probao?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

S obzirom da ste svi dobili karinu a ovaj tjedan sam uglavnom otvarao packove u ovom periodu te sam i sam dobijao karinu, odgodit ću otvaranje za sutra ujutro. Mislim da još nisam petkom ujutro otvarao packove. Aj da probam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Bolje Casillas. Dosta jeftiniji a koristan za buduci sbc. Silva sa 2*, fizicki slab i los u odbrani. Ja definitivno radim Casillasa, prodajem Llorisa pa ce Casillas na gol, a ako je visina problem lako cu kupiti novog golmana. Btw, danas otvorio 40 paketa i najbolji igrac Jorginho. Neverovatno. Carvajal vec na 9k mila majko, jos sam i imao srece da ga platim 7k.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 21:00 (TStefan91).
10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam otvorio preko 30 paketa i dobio sam Otamendija i par 84 rating kartice uzas zivi. Napravio sam Cassilasa jer je realitvno jeftin za 91 rating karticu i mislim ga iskoristiti za sbc. Vidim da je izasao Shevhenko bio mi je jako drag igrac pogotovo kad sam u onim starim pesovima uzeo Milan pa radio dar mar sa njime jako puno uspomena. Imam par highrating untradable kartica u klubu i po mojoj nekoj procjeni potrosio bi oko 250k na Shevchenka. U oba dvije momcadi imam problema sa napadacima nikako da nadjem nekoga tko ce mi se svidjeti. Budem sutra uzeo njegovu loan verziju pa ga budem isprobao u WL pa cu javiti dojmove. Sto vi mislite o Shevchenku, jeste igrali sa njime ili protiv njega?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
cicek kaže...

 Ma ja mislim da su potrosili ogromnu lovu za prava na ligu prvaka i ocekivali su da ce ljudi poludjeti za tim karticama, a sad kad se nije desio bum kakav su ocekivali sad zvlace sto vise mogu. Mislim da sad spasavaju "godinu" jer sigurno nisu dobili CL đabe. A sad vjerojatno razmisljaju ko i svaka velika kompanija da je bitnije ostvarit dobit nego zadržat ili još povecat broj korisnika. Jer od mene novce više vidjet nece to je jasno ko dan, a ustvari takvi ko ja im niti ne trebaju. Šta će oni sa mnom koji im nece placat basnosne cifte za skupinu virtualnih kartica koje vrijede jako malo u igri, a apsolutno ništa van igre ili nakon 9mj.

 

A ovo što su im problem igraci koji trejdaju. Oni također s toga nemaju koristi pa se zato i toga oce rijesiti. Sljedeca fifa ce biti milina za one koji si je misle priustiti, naravno mislim na content ne na gameplay (Ma da gore od ovog je jako teško postici) jer ce ovi panjevi znat sta ocekivat pa ce se na startu i tako postavit.

 

A isto i ovaj njihov official forum. Prije par mj sam napisao thread da postoje puno autobuyera koji kupuju sve fitness iteme koji su jeftiniji od 1300 coinsa pa su mi likovi uklonili post i upozorili me da kao promoviram te programe. Tu mi je postalo jasno ko dan da su to njihovi programi s kojima skidaju jeftine kartice s marketa da se nebi neko opario ili slucajno ustedio koji coin.

 

Sve u svemu tragedija zesca. Jos kad vidim na ultimate packu "less than 1%" za TOTY povraca mi se. Bolje se isplati za te novce otici u lutriju i kupiti cijeli bubanj onih srecki za 5kn pa struži do jutra. :D

Ne znam na čemu temeljiš podatke o nekakvom bumu koji se nije dogodio, da ekipa nije poludjela, da se spašava što se spasit da itd, itd? Na kraju će opet oboriti rekord u prodaji igre a prošlu su prodali u oko 25 milijuna komada. Čujem da su za Božične praznike srušili vlastiti rekord u prodaji fifa pointsa jer je svaki dobri tata svome sinu kupio nešto pointsa za praznike. Znači nikada do sada se nije dogodilo da je na marketu bilo 10 milijuna kartica. Ovih dana je bilo preko 12 miljuna kartica na marketu. U nepune 2 minute prodali su 100 tisuća onih 100k packova.

 

O kakvim karticama lige prvaka pričaš kada ih nije niti bilo u packovima što je opet pokazatelj da im nije novac na prvom mjestu, bar što se tiče lige prvaka. UCL kartice smo dobijali relativno jeftinim SBC. Netko s više a netko s manje sreće. Jedine kartice lige prvaka i uefa lige u packovima su bile live kartice. Njih dvadesetak. Mogli su ih staviti stotinjak i pojačati interes, ali nisu. Momčad grupne faze lige prvaka bila je i sve ove godine prije. Znači, ništa novog. Na našu žalost, problem je što se neće ništa dogoditi. Njima i dalje sve štima. Ako se ja u pojedinim trenucima ne mogu logirati u igru jer su im serveri preopterećeni, vjeruj mi nemaju oni nikakvih problema.

 

Problema imamo mi jer ćemo i dalje dobijati sranje od igre prilagođeno svim uzrastima i veličinama IQ. Ljudi bilježe jedan od najprofitabilnijih perioda u povijesti gaminga a mi smo tu samo kao kulisa. Ne mogu sa sigurnošću tvrditi ali igrači fife su vjerojatno jedni od najglupljih igrača u ovoj industriji. Samo im izbaci toty i sve se zaboravlja. Kada prođe toty, izbaci novih 12 live kartica i opet svi sretni. I tako u krug.

 Gle, po njihovom stavu prema igri i igracima sam zakljucio da im neide. Naravno da ce prodat kad nemaju konkurencije. A ovo s osobnim rekordom na fifa pointsima. Pa kako nece srusit rekord kad je ovo prva godina kad su za bozic, znaci nakon "countodwna" pustili samo promo pakove. I ovi zesci ovisnici bi jos izdrzali jedan dan a da ne ispucaju karticu ali su ih onda matirali s dva dana promo pakova ili tri nisam siguran. I gle ja svoje misljenje baziram na PC verziji, ako nesto znam onda znam da market na PC-u nije nikad prosao 600k igraca.

 

Obicnih plavih kartica imas kolko oces, a ove live su naravno bile limitirane jer je to ista fora ko OTW kartice samo sad imaju dvije verzije toga.

 

Najprofitabilniji period je opcenito za gaming industriju i naravno da ce ovi veci iskakat, ali na primjer moje misljenje je da su oni ocekivali puno puno vise nego to što imaju sad. Takoder ove godine su istrpili par udaraca kao ono kad su im serveri riknuli na 8h pa su ko picke sutili i to sto im je igra bila sjebena maksimalno prvih mj dana, vjeruj mi to im niko nije zaboravio, naravno osim onih klinaca koji su vec polako ovisni il ko zna šta. I nemoj zaboravit da su dali free icone na fifi 18, i tamo stavili reklamu za fifu 19. Sve icone su bile ocjena 91, ako okrenes opet ti je 19. Ako se tako aktivno reklamiras u igrici koju po logici nebi niko igrao jer je zastrarjela nesto grdno nije u redu.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 21:41 (cicek).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
Gle, po njihovom stavu prema igri i igracima sam zakljucio da im neide. Naravno da ce prodat kad nemaju konkurencije. A ovo s osobnim rekordom na fifa pointsima. Pa kako nece srusit rekord kad je ovo prva godina kad su za bozic, znaci nakon "countodwna" pustili samo promo pakove. I ovi zesci ovisnici bi jos izdrzali jedan dan a da ne ispucaju karticu ali su ih onda matirali s dva dana promo pakova ili tri nisam siguran. I gle ja svoje misljenje baziram na PC verziji, ako nesto znam onda znam da market na PC-u nije nikad prosao 600k igraca.

Obicnih plavih kartica imas kolko oces, a ove live su naravno bile limitirane jer je to ista fora ko OTW kartice samo sad imaju dvije verzije toga.

 

Najprofitabilniji period je opcenito za gaming industriju i naravno da ce ovi veci iskakat, ali na primjer moje misljenje je da su oni ocekivali puno puno vise nego to što imaju sad. Takoder ove godine su istrpili par udaraca kao ono kad su im serveri riknuli na 8h pa su ko picke sutili i to sto im je igra bila sjebena maksimalno prvih mj dana, vjeruj mi to im niko nije zaboravio, naravno osim onih klinaca koji su vec polako ovisni il ko zna šta. I nemoj zaboravit da su dali free icone na fifi 18, i tamo stavili reklamu za fifu 19. Sve icone su bile ocjena 91, ako okrenes opet ti je 19. Ako se tako aktivno reklamiras u igrici koju po logici nebi niko igrao jer je zastrarjela nesto grdno nije u redu.

 

PC verzija igre ne može se mjeriti s konzolama jer konzole čine 98% prodaje igre. Plavih kartica ima koliko hoćeš jer smo imali hrpu SBC u kojima su se kartice dobijale. Znači market je bio zatrpan karticama. No ako pomnije pogledaš onih bitnih kartica nije bilo koliko hoćeš. Recimo suareza, griezmanna, aguera i slične igrače bilo je samo po dvije stranice i jako dobro su držale cijenu. Znam jer sam trgovao s njima. Ovih nazovimo ih bezveznih i neinteresantnih bilo je koliko hoćeš. Da UCL kartice nisu bile tražene ne bi po izlasku jedan bailly koštao preko 70k a aurier preko 30k coinsa i da ne nabrajam.

 

Ako te pamćenje služi sjetit ćeš se kako nisi mogao doći do njih u prvih mjesec data, da se mnogima dizala maksimalna cijena. Što to znači nego potražnju? S tim karticama je kao i s gold karticama jer to i je taj rang kartice. Desetak posto kartica je traženo i drži cijenu a sve ostalo je smeće koje popunjava market. Baš kao i rare kartice. Na osnovu čega si došao do zaključka da su oni očekivali više? Što više? Rezultate prodaje nemamo a kada budu objavljeni vidjet ćemo u kojoj količini su prodali igru. Kakve su oni udarce istrpili? Pad servera? Jebe im se. Da im se ne jebe davnih dana riješili bi pitanje servera. Igra sjebana u prvih mjesec dana? Što je tu novo? I prošla je bila sjebana do te mjere da se prošle godine pojavio pokret fixfifa pa im to nije smetalo da igru prodaju u rekordnom broju. Ove godine nisam primjetio toliku ogorčenost i neki novi pokret koji bi se borio za bolju igru. Naravno da si rade reklamu za novu igru. Što je tu sporno?

 

Ja sam u fifi 18 ostavio dvije momčadi u kojima ne može igrati niti jedna od tih icona jer imam bolja 22 igrača a vjerujem da većina ima isto kao i ja. Podijelili su klincima icone kao dobar marketinški potez. Nitko nije oštećen a malo tko će od njih imati koristi. Grdno se varaš da fifu 18 nitko ne igra. Ako ništa ea sports je poznat po tome što daju online podršku za fifu po nekoliko godina. Tako još uvijek možeš igrati online fifu 15 ili 16 ili 17 i prije će te spojiti s protivnikom nego u novom pesu. Uz sve probleme oni i dalje imaju ogromnu bazu igrača. Svi ovdje cijelu godinu kenjamo protiv igre a opet ćemo je svi najesen kupiti i sve ispočettka.

12 godina
offline
FIFA 19

Cicek, ne baratas faktima kak treba pa te movie pomete.

 

 

Otvorio 25 paketa. IF William Jose, Sane, Muller, David Silva i jos brdo 84 i 83 rating kartica. Trenutno mi klub broji 722 igraca. Cekam kraj totya da rasprodam to sve pa sa coinsi a kaj bude. Htio bi skupit za UCL Kondogbiu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Haha, odigrajte neku utakmicu, ovo je nerealno kakav gameplay. Jel primetio neko koliko je igra brza nego inace? Ovaj Aubameyang kad god je igrao protiv moje ekipe dao je gol, a ocene mu i nisu nesro. Razmisljao sam da ga kupim i probam, pa ako je bas dobar da Tevez bude rezerva. Mrzim da svaki mec gubim izmenu na pocetku. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Haha, odigrajte neku utakmicu, ovo je nerealno kakav gameplay. Jel primetio neko koliko je igra brza nego inace? Ovaj Aubameyang kad god je igrao protiv moje ekipe dao je gol, a ocene mu i nisu nesro. Razmisljao sam da ga kupim i probam, pa ako je bas dobar da Tevez bude rezerva. Mrzim da svaki mec gubim izmenu na pocetku. 

6-0 sam upravo izgubio. Prvih pola sata dodavanje nisam uspio pogodit, gubio 5-0 do poluvremena. Frajer je bio u najboljem slučaju osrednji igrač. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
cicek kaže...
Gle, po njihovom stavu prema igri i igracima sam zakljucio da im neide. Naravno da ce prodat kad nemaju konkurencije. A ovo s osobnim rekordom na fifa pointsima. Pa kako nece srusit rekord kad je ovo prva godina kad su za bozic, znaci nakon "countodwna" pustili samo promo pakove. I ovi zesci ovisnici bi jos izdrzali jedan dan a da ne ispucaju karticu ali su ih onda matirali s dva dana promo pakova ili tri nisam siguran. I gle ja svoje misljenje baziram na PC verziji, ako nesto znam onda znam da market na PC-u nije nikad prosao 600k igraca.

Obicnih plavih kartica imas kolko oces, a ove live su naravno bile limitirane jer je to ista fora ko OTW kartice samo sad imaju dvije verzije toga.

 

Najprofitabilniji period je opcenito za gaming industriju i naravno da ce ovi veci iskakat, ali na primjer moje misljenje je da su oni ocekivali puno puno vise nego to što imaju sad. Takoder ove godine su istrpili par udaraca kao ono kad su im serveri riknuli na 8h pa su ko picke sutili i to sto im je igra bila sjebena maksimalno prvih mj dana, vjeruj mi to im niko nije zaboravio, naravno osim onih klinaca koji su vec polako ovisni il ko zna šta. I nemoj zaboravit da su dali free icone na fifi 18, i tamo stavili reklamu za fifu 19. Sve icone su bile ocjena 91, ako okrenes opet ti je 19. Ako se tako aktivno reklamiras u igrici koju po logici nebi niko igrao jer je zastrarjela nesto grdno nije u redu.

 

PC verzija igre ne može se mjeriti s konzolama jer konzole čine 98% prodaje igre. Plavih kartica ima koliko hoćeš jer smo imali hrpu SBC u kojima su se kartice dobijale. Znači market je bio zatrpan karticama. No ako pomnije pogledaš onih bitnih kartica nije bilo koliko hoćeš. Recimo suareza, griezmanna, aguera i slične igrače bilo je samo po dvije stranice i jako dobro su držale cijenu. Znam jer sam trgovao s njima. Ovih nazovimo ih bezveznih i neinteresantnih bilo je koliko hoćeš. Da UCL kartice nisu bile tražene ne bi po izlasku jedan bailly koštao preko 70k a aurier preko 30k coinsa i da ne nabrajam.

 

Ako te pamćenje služi sjetit ćeš se kako nisi mogao doći do njih u prvih mjesec data, da se mnogima dizala maksimalna cijena. Što to znači nego potražnju? S tim karticama je kao i s gold karticama jer to i je taj rang kartice. Desetak posto kartica je traženo i drži cijenu a sve ostalo je smeće koje popunjava market. Baš kao i rare kartice. Na osnovu čega si došao do zaključka da su oni očekivali više? Što više? Rezultate prodaje nemamo a kada budu objavljeni vidjet ćemo u kojoj količini su prodali igru. Kakve su oni udarce istrpili? Pad servera? Jebe im se. Da im se ne jebe davnih dana riješili bi pitanje servera. Igra sjebana u prvih mjesec dana? Što je tu novo? I prošla je bila sjebana do te mjere da se prošle godine pojavio pokret fixfifa pa im to nije smetalo da igru prodaju u rekordnom broju. Ove godine nisam primjetio toliku ogorčenost i neki novi pokret koji bi se borio za bolju igru. Naravno da si rade reklamu za novu igru. Što je tu sporno?

 

Ja sam u fifi 18 ostavio dvije momčadi u kojima ne može igrati niti jedna od tih icona jer imam bolja 22 igrača a vjerujem da većina ima isto kao i ja. Podijelili su klincima icone kao dobar marketinški potez. Nitko nije oštećen a malo tko će od njih imati koristi. Grdno se varaš da fifu 18 nitko ne igra. Ako ništa ea sports je poznat po tome što daju online podršku za fifu po nekoliko godina. Tako još uvijek možeš igrati online fifu 15 ili 16 ili 17 i prije će te spojiti s protivnikom nego u novom pesu. Uz sve probleme oni i dalje imaju ogromnu bazu igrača. Svi ovdje cijelu godinu kenjamo protiv igre a opet ćemo je svi najesen kupiti i sve ispočettka.

 A gle kad su vama na konzolama updejtali max price nama nisu i ljudi rade nisu stavljali na market nego prodavali po max price. Nisam rekao da fifu 18 niko ne igra nego da po logici niko nebi igrao ako je prodaja tako dobra jer svi imaju novu. A ako mislis racunati one koji igraju oboje oni opet s tog nemaju nista jer neznam ko je toliko lud da trosi novac na stariju verziju igre. 

 

A.sto se tice faktova, ne baratam cinjenicama o konzolama a nit me iskreno ne interesiraju. Samo iznosim ono sto je moje iskustvo igranja na Pc-u i na tome temeljim svoje zakljucke. I da ne ispadne da cmoljim tu jer nemogu slozit tim dapace imam tim kojeg moze samo icon pojacat tako da sam par puta i dobio nest, a i redovno zavrsavam wl u gold1. 

10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam isto na pc-u ali ne razumijem sto ti zelis reci. Pricas o padu servera i losem gameplayu koda to njih dira njih boli ih k to na nas utjece ne na njih i uopce se ne osjecaju lose zbog toga da se osjecaju onda bi odavno popravili to. Market na pc-u je svake godine sve veci i veci a ako je market veci znaci da ima vise igraca sto znaci da je vece vjerojatnost da ce trositi pare na pointse tako da se oni sigurno osjecaju dobro i misle da rade dobar posao. Njih nije briga za odnos sa nama kupcima da je onda bi otvoreno pricali sa nama i popravljali bi zajedno igricu kao sto vecina firmi za svoju igre rade. Oni jedino sto gledaju u koliko primjeraka se prodala igrica i koliko su ljudi para potrosili na pointse i ako je taj broj veci od prosle godine vjeruj mi da su oni presretni sto smo mi tako glupi jer igramo igru koja nema funkcionalne servere i strgan gameplay.

A fixfifa dogadjaj se ove godine nije desio zato jer prosle godine taj pokret nista nije donio doslovno nikakve promjene nije bilo i zato se ove godine nitko ni ne trudi doprijeti do EA jer znaju da nece nista postici time. Jedina razlika koju sam primjetio ove godine je ta da je dosta ljudi koje poznajem, sa foruma na faceu odustalo igrat igru vec u 12mjesecu i prije. Neki youtuberi su poceli govorit da vise nece igrati fifu19 premda im se cijeli kanal vrti oko fife to nije bio slucaj proslih godina. Ljudi se jesu bunili ali nisu odustajali od igre. Ja bi volio da sto vise ljudi odustane od igre valjda bi tek onda EA reagirala i popravila servere i gameplay. A ovo sto su dijelili ikone u fifi 18 mislim da je to bio cisti marketinski trik napravili su to da ovi sto igraju fifu 18 da se osjecaju dobro da li su osjecaj sa tim nagradama da je EA dobar i da bi ipak trebali kupiti fifu 19 jer su oni tako dobri. Sve je to psiholoska igra kao npr. ti nekoj curi kupis zlatnu ogrlicu i posto si ti tako dobar ona ti da picke a ti ces je zapravo pojebat i onda dati petama vjetra dok ona misli da ti hoces da budete vezi a i kasnije otkrije da ona ogrlica sto si joj poklonio je laznjak

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ja sam isto na pc-u ali ne razumijem sto ti zelis reci. Pricas o padu servera i losem gameplayu koda to njih dira njih boli ih k to na nas utjece ne na njih i uopce se ne osjecaju lose zbog toga da se osjecaju onda bi odavno popravili to. Market na pc-u je svake godine sve veci i veci a ako je market veci znaci da ima vise igraca sto znaci da je vece vjerojatnost da ce trositi pare na pointse tako da se oni sigurno osjecaju dobro i misle da rade dobar posao. Njih nije briga za odnos sa nama kupcima da je onda bi otvoreno pricali sa nama i popravljali bi zajedno igricu kao sto vecina firmi za svoju igre rade. Oni jedino sto gledaju u koliko primjeraka se prodala igrica i koliko su ljudi para potrosili na pointse i ako je taj broj veci od prosle godine vjeruj mi da su oni presretni sto smo mi tako glupi jer igramo igru koja nema funkcionalne servere i strgan gameplay.

A fixfifa dogadjaj se ove godine nije desio zato jer prosle godine taj pokret nista nije donio doslovno nikakve promjene nije bilo i zato se ove godine nitko ni ne trudi doprijeti do EA jer znaju da nece nista postici time. Jedina razlika koju sam primjetio ove godine je ta da je dosta ljudi koje poznajem, sa foruma na faceu odustalo igrat igru vec u 12mjesecu i prije. Neki youtuberi su poceli govorit da vise nece igrati fifu19 premda im se cijeli kanal vrti oko fife to nije bio slucaj proslih godina. Ljudi se jesu bunili ali nisu odustajali od igre. Ja bi volio da sto vise ljudi odustane od igre valjda bi tek onda EA reagirala i popravila servere i gameplay. A ovo sto su dijelili ikone u fifi 18 mislim da je to bio cisti marketinski trik napravili su to da ovi sto igraju fifu 18 da se osjecaju dobro da li su osjecaj sa tim nagradama da je EA dobar i da bi ipak trebali kupiti fifu 19 jer su oni tako dobri. Sve je to psiholoska igra kao npr. ti nekoj curi kupis zlatnu ogrlicu i posto si ti tako dobar ona ti da picke a ti ces je zapravo pojebat i onda dati petama vjetra dok ona misli da ti hoces da budete vezi a i kasnije otkrije da ona ogrlica sto si joj poklonio je laznjak

 

 Pa tocno o tome ja pricam da ih boli ona stvar za korisnike nego gledaju kako ce izmust sto vise novca. 

14 godina
offline
FIFA 19

28 paketa otvorio dobio 2 IF a koja nista nevrijede nekoliko 84 i 83 kartica i jednu 85...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Otvorio sam jos 4x 100k pack, NULA. A tako sam se nadao da ce mi dati nesto 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Otvorio sam jos 4x 100k pack, NULA. A tako sam se nadao da ce mi dati nesto 

 Ja redovno dobivam sranje kartice.

najbolja do sada mi je bila od nagrade koju sam dobio preko SC-a i to rank gold 1.. Kroos kartica od 80k sve ostalo je bilo da max kartice vrijede 5k

Tj lažem, na početku sam kupio pack pa sam dobio IF Simeonea kojeg sam prodao za 25k

 

BTW. ja sam i prije pokusavao igrat fucu na pc-u. imao sam problema ovo je prva Fifa koja meni radi savrseno uz full 21:9 3440x1440 support.. nesto predivno kada na monitoru vidim gotovo cijeli travnjak :)

Uglavnom baza igraca na pcu je isto super u odnosu na prosle godine..

PES jos uvijek muku muci s 21:9 supportom, podrzavaju ingame no cut scene itd.. prebaci na 16:9.

Nadalje ingame kada je na 21:9 i dolazi do promjene latencije mreze u gornjem desnom cosku se prikaze ikona da je signal malo losiji i samim time mijenja iz 16:9 u 21:9 i tak dok god se ta glupa ikona prikazuje..

Dakle FIFA je daaaaleko bolja na PC-u nego li je to konkurencija i to mogu zakljuciti osobno jer zaista igram obje igre.. PES samo tekmu do dvije dnevno i amen...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 8:50 (toxic).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Haha, odigrajte neku utakmicu, ovo je nerealno kakav gameplay. Jel primetio neko koliko je igra brza nego inace? Ovaj Aubameyang kad god je igrao protiv moje ekipe dao je gol, a ocene mu i nisu nesro. Razmisljao sam da ga kupim i probam, pa ako je bas dobar da Tevez bude rezerva. Mrzim da svaki mec gubim izmenu na pocetku. 

 Vezes Teveza na ST i Pavona na RW ,imaju idealan link ,ostalo stavljas sta hoces . :)

10 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Otvorio sam jos 4x 100k pack, NULA. A tako sam se nadao da ce mi dati nesto 

Objasni ti meni kako zaradit tolike coinse lako cu ja za paketice :D

Koliko sam cita prije i plus ovo sada otvorio si pun k...paketica i nista jebli oni mater.

Origin_Steam: hrka11
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice