FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.984
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovo je idiotski, Joe Gomez SBC skuplji od Franca Baresia

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Brončani, pogotovo ovi iz boljih nacija idu za JAKO puno. Prodajte sad dok je hype, po 3k bez beda, a vjerojatno i više.

 Sve broncano ide... samo otvaram bronze packove i coinsi se penju

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uzeo oko 40k na bronzane, i to nisam bio alav, prodavao za 2k. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Jebem ja njima mater u picku sa promo karticama u sred pocetka vikend lige. Naravno da kretnje igraca su u rangu trajekta u panamskom kanalu. Preloše. Dobio prvu teknu jedva 2-1 ... odustajem do nekih 23h, poslije toga bi trebalo bit ok.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Koji klinac? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Pojavljivalo mi se ovo 2,3 puta, neka zastita, pojma nemam. 

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Ovo se meni dogadjalo kad sam snipao igrace na transfer marketu

Kovačić
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Koji klinac? 

 To se dogodi kad previse puta pretrazujes igrace na marketu ili ako ih prebrzo kupujes. Nacin da sprijece botove koji kupuju kartice i konstantno refreshaju searcheve

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ima li smisla napraviti nesto ovakao pa posle preci u 4222 sa Tevezom i Aubom na ST?

Imam sve osim Aube .

Ima li neko slicno rjesenje stim da mi ostane Tevez,Pavon,Auba,Casemiro ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
FIFA 19

Zavrsio sam s ovim govnetom od igre...gol sam primio s 25m,Oblak je samo stajao i gledao u loptu dok se kotrlja 2 na sat po podu.

Delete.

Igraci na sell sve.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 22:24 (hrka11).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Zavrsio sam s ovim govnetom od igre...gol sam primio s 25m,Oblak je samo stajao i gledao u loptu dok se kotrlja 2 na sat po podu.

Delete.

Igraci na sell sve.

 Daj nekom nalog neka nastavi.steta da se baci . :)

15 godina
offline
FIFA 19

Ja ovo ništa ne kužim? Slučajno u klubu imao nekog Pereza none rare zlatnu karticu Deportivo Cali, kaj će mi u klubu i idem pogledati kolimo vrijedi da ga se riješim i vidim ekipa ga bida na 3k coinsa. Pogledam na netu i nema niti jedan za 3500 coina. Odmah ga prodam i idem na bidanje. S obzirom da se otvara masa packova uzmem ih na bidanju dvadesetak od 1400 do 2500 coinsa. Provjeravam prije stavljanja na market i vidim da je najjeftiniji sada 4900 coinsa. Stavim ih sve po 4500 i svi odmah odu. Bacim se nazad na bidanje i poberem desetak komada ali nešto jeftinije. Od 1200 do 1800 coinsa. Odem pogledati koliko je sad najjeftiniji i pun market ih po 1000 coinsa i stoje. Ostalo mi tako desetak kartica s kojima mogu guzicu obrisati ali opet sam lijepo zaradio na prvih dvadesetak.

 

Uopće ne kužim za kaj je ta kartica nekome trebala i zašto po toj cijeni da bi pola sata kasnije bila gotovo bezvrijedna. Isto tako u 19h mogao sam uzeti arthura za 460k coinsa. Vidim stoje, gledam ih i odustanem. Prošle godine sam tako uzeo tri firmina s kojima sam poslije guzicu obrisao. Mislim na one zelene kartice. Reko, neću se zajebati. Gledam sada je arthur već na 630k coinsa. Tko će ga znati. Jednom se sjebeš, drugi put pogoditš i tako u krug. Sve podnosim ali nikako ovakve šugave packove. Ne mogu vjerovati da u 10 packova nisam dobio igrača vrijednog 5k coinsa.

 

edit: evo sada gledam ima ga na marketu po 450 coinsa koliko hoćeš?

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 22:42 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ja ovo ništa ne kužim? Slučajno u klubu imao nekog Pereza none rare zlatnu karticu Deportivo Cali, kaj će mi u klubu i idem pogledati kolimo vrijedi da ga se riješim i vidim ekipa ga bida na 3k coinsa. Pogledam na netu i nema niti jedan za 3500 coina. Odmah ga prodam i idem na bidanje. S obzirom da se otvara masa packova uzmem ih na bidanju dvadesetak od 1400 do 2500 coinsa. Provjeravam prije stavljanja na market i vidim da je najjeftiniji sada 4900 coinsa. Stavim ih sve po 4500 i svi odmah odu. Bacim se nazad na bidanje i poberem desetak komada ali nešto jeftinije. Od 1200 do 1800 coinsa. Odem pogledati koliko je sad najjeftiniji i pun market ih po 1000 coinsa i stoje. Ostalo mi tako desetak kartica s kojima mogu guzicu obrisati ali opet sam lijepo zaradio na prvih dvadesetak.

 

Uopće ne kužim za kaj je ta kartica nekome trebala i zašto po toj cijeni da bi pola sata kasnije bila gotovo bezvrijedna. Isto tako u 19h mogao sam uzeti arthura za 460k coinsa. Vidim stoje, gledam ih i odustanem. Prošle godine sam tako uzeo tri firmina s kojima sam poslije guzicu obrisao. Mislim na one zelene kartice. Reko, neću se zajebati. Gledam sada je arthur već na 630k coinsa. Tko će ga znati. Jednom se sjebeš, drugi put pogoditš i tako u krug. Sve podnosim ali nikako ovakve šugave packove. Ne mogu vjerovati da u 10 packova nisam dobio igrača vrijednog 5k coinsa.

 

edit: evo sada gledam ima ga na marketu po 450 coinsa koliko hoćeš?

Netko pokupuje masu tog igraca, i onda kad izađe neki SBC napravi prvi rješenja na Futbinu/Futheadu/Futwizu i napise "Deportivo Cali keyyyy" i onda likovi ne razmisljaju nego sam kupe tog igrace i on kupi vrhnje.......

 

Tako sam ja gledao Militao za 350k i reko necu strpit cu se jos malo, za pola sata 470k...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 23:05 (zagid3).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Netko pokupuje masu tog igraca, i onda kad izađe neki SBC napravi prvi rješenja na Futbinu/Futheadu/Futwizu i napise "Deportivo Cali keyyyy" i onda likovi ne razmisljaju nego sam kupe tog igrace i on kupi vrhnje.......

 

Tako sam ja gledao Militao za 350k i reko necu strpit cu se jos malo, za pola sata 470k...

 

Ma to sam i ja radio. Iako sam gotovo uvijek imao najjeftinije rješenje slabo je to prolazilo. Opet, gledam, nema danas nekog sbc da bi to prošlo a ljudi su ga uzimali za 10k. Za kakav jebeni sbc i to večeras kada su išli brončani kao mutavi. I tu sam nešto zaradio. Mozak mi nije radio kao tebi pa da otvorim packove već sam na bidanju uzimao rare engleze na krilnim pozicijama. I tu se dalo zaraditi. Nikad mi nije jasna ekipa kada u takvoj masi packova stave počenu cijenu 150 coinsa i buy now 10k. Uvijek nešto prođe  debelo ispod trenutne cijene. Tako da, nije bila loša večer. Jedini kiksevi su mi arthur i alexander. Imao sam ih u ruci i nisam imao hrabrosti. Inače ako ti Militao treba strpi se par dana. Past će oni svi cijenom. Tek su danas izašli a počinje i WL tako da, samo polako... no opet ostaje žal jer se moglo debelo zaraditi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 

Ma to sam i ja radio. Iako sam gotovo uvijek imao najjeftinije rješenje slabo je to prolazilo. Opet, gledam, nema danas nekog sbc da bi to prošlo a ljudi su ga uzimali za 10k. Za kakav jebeni sbc i to večeras kada su išli brončani kao mutavi. I tu sam nešto zaradio. Mozak mi nije radio kao tebi pa da otvorim packove već sam na bidanju uzimao rare engleze na krilnim pozicijama. I tu se dalo zaraditi. Nikad mi nije jasna ekipa kada u takvoj masi packova stave počenu cijenu 150 coinsa i buy now 10k. Uvijek nešto prođe  debelo ispod trenutne cijene. Tako da, nije bila loša večer. Jedini kiksevi su mi arthur i alexander. Imao sam ih u ruci i nisam imao hrabrosti. Inače ako ti Militao treba strpi se par dana. Past će oni svi cijenom. Tek su danas izašli a počinje i WL tako da, samo polako... no opet ostaje žal jer se moglo debelo zaraditi.

Najtuznije je sto su likovi placali bronze kartice 4-5k, a ja u tom sbc-u za pick dobio najjacu karticu Lecomtea.

 

Militao mi se svidjela i ova IF 81 verzija, dobio sam ga prosli tjedan valjda 5 puta(ne pretjerujem) sad je opet ispod 400k, mislim da ce doci i ispod 300k, obicna kartica mu je non rare gold bit ce ga puno u packovima, a tjedan je dug.

 

Uspio sam dosta natuci sa bronze karticama dobar profit za jedan dan, negdje oko 80-100k nisam siguran koliko tocno jer sam snipeao simultanoova dva  IF španjolca 81 ratinga. I zbog toga izgubio motivaciju za WL, mucit se 20gamova za 45k i nista u packovima ili 2h otvarati bronze packove i vise coinsa pokupim...

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nakon dugo vremena igram WL. Nije to za moje slabo srce. 9 od 12 danas, al točno osjećam kakav sad pakao slijedi. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Eto KSI se vratio fifi i to u stilu. Ovih top 10 golova su takav smijeh vrijedi pogledat haahahahhaha

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Najtuznije je sto su likovi placali bronze kartice 4-5k, a ja u tom sbc-u za pick dobio najjacu karticu Lecomtea.

 

 

Ja se kladim da ih je 80% mislilo da će u picku dobiti future karticu, zato su toliko i plaćali.  Inače gledam malo te kartice i nije mi jasno. Recimo sancho. Composure 69 reactions 76. Je li to normalno. Kartica rateda 90 a neki statsi na razini kartice 75. I nije jedini. Ima ih još. Fakat me takve kartice ne interesiraju.

12 godina
offline
FIFA 19

Nikad nisam mislio da ce bronze pack metod ovako dobro funkcionirat. 40k u zadnjih par sati, stvarno super. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

Najtuznije je sto su likovi placali bronze kartice 4-5k, a ja u tom sbc-u za pick dobio najjacu karticu Lecomtea.

 

 

Ja se kladim da ih je 80% mislilo da će u picku dobiti future karticu, zato su toliko i plaćali.  Inače gledam malo te kartice i nije mi jasno. Recimo sancho. Composure 69 reactions 76. Je li to normalno. Kartica rateda 90 a neki statsi na razini kartice 75. I nije jedini. Ima ih još. Fakat me takve kartice ne interesiraju.

 Valjda zato jer je mlad. Al onda koji mu kurac dižeš ostale statse. Ne želim 92 rated klinca koji nikad na toj razini nije igrao, sad ne igra i nitko ne može znati hoće li ikad.


Ajd, ono da mu se dižu statsi kako igraš s njim bih još razumio, al ovo je odvratan potez.

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja prodao 80ak bronze engleza za namanje 500 kako neigram vise nego samo market preko moba imam coinsa uvijek radim icone sbc za shevu mi treba jos samo 88rated klub i eto ga

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Matere ti, kakav sam sad meč imao. Povedem, frajer izjednači. Povedem opet, frajer izjednači. I onda u 52. minuti zabijem za 3-2. PRVO POLUVRIJEME! Frajer je produžio 3 minute, ali očito se igralo dok ne zabijem. 

Drugo poluvrijeme odmah ovaj izjednači, ja dominiram do kraja, ali bezuspješno. Produžeci, frajer odmah zabije za 3-4. Do kraja igra jako sigurno, pokušava zadržavat ali relativno korektno, nije da se samo dodavao u obrani. 

Nadoknada 2 minute, ja zabijem u 124. za 4-4 


Penali, opet frajer vodi i opet mu obranim 2 i dobijem. Bio sam bolji cijelu tekmu, al kolko taj lik nije imao sreće to nisu istine 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 

Ja se kladim da ih je 80% mislilo da će u picku dobiti future karticu, zato su toliko i plaćali.  Inače gledam malo te kartice i nije mi jasno. Recimo sancho. Composure 69 reactions 76. Je li to normalno. Kartica rateda 90 a neki statsi na razini kartice 75. I nije jedini. Ima ih još. Fakat me takve kartice ne interesiraju.

To i ja mislim, nadaju se previse od EA.

 

Meni se od tih kartica sviđaju Bentancur, Aouar, Havertz, TAA, De Ligt, Upamecano, Militao, Mendy, Goudenuzi, ali ne po tim cijenama haha

12 godina
offline
FIFA 19

Nisam nikad kao ove godine imao jake igrače, pogotovo u tako ranoj fazi igre, ali nisam nikad bio razočaraniji istima kao ove godine.

Sve je to isti kurac - Ronaldo je isti kurac kao što sam na početku igranja imao Arnautovića.

Sve što Ronaldo pogodi, to pogodi i Arnautović, a sve što moraju pogodit, promaše obojica - isti jebeni kurac.

Ja još uvijek u ekipi imam Smallinga - doduše plavog Smallinga, ali još uvijek igram s njim mada mogu uzeti nekog boljeg i jačeg po statistikama, ali što će mi kad mi je svejedno tko stoji na toj poziciji jer su svi isti jebo im EA mater.

 

Jučer probam Vardyja ovog 86 iz SBC-a (završio cijele Engleze) - isti kurac kao svaki napadač kojeg sam probao.

Pogodio je finess sa 30m, ali je promašio 2 mrtvaca sa 10m.

Meni to ide strašno na kurac u ovoj igri - što ja bolje organiziram akciju i čim bliže dođem golu, tim više moji promašuju.

A kad pucam Ronaldom iz prve sa 20m to ulazi ili neki finess iz pizde materine - svaka ulazi skoro.

A Ronaldo ide 1 na 1 i kad mu tada stavim finess on puca pored gola ili u golmana tako da ovaj brani.

Pa jebem mu više mater.

 

Igram jučer protiv tipa koji je tek uzeo FIFU - ima pola brončanih u ekipi, posebno naglašavam 2 brončana CB-a.

Znači, ja nisam osjetio značajniju razliku između ta dva brončana i recimo van Dijka ili Ramosa - isti tacklovi, ista ubacivanja, isto presijecanje lopte - strašno.

Dobio sam tog tipa 6-1, ali ne zato jer su mu igrači podbacili već zato jer još nije naučio igrat.

Gol kakav mi je zabio s brončanim je u rangu Neymara i Ronalda - dubinska lopta koja je rasparala cijelu moju obranu i njegov brončani 1 na 1 s golmanom i zabije - nekoliko trenutaka prije moj Ronaldo je takvu priliku promašio.

 

Jedina kartica koja odskače od svih i točno se osjeti da je različita, da se s njom može utjecati na rezultat igre, zato jer zabija kad pucam s njom, je ikona Socrates.

Ovo ostalo je sve isti kurac.

U zadnje vrijeme čak razmišljam da prodam sve te lezileboviće poput Ronalda i Neymara i da utrpam nekoliko ikona u ekipu, ali opet, otkad sam počeo FIFU igrati intenzivno (FIFA 15) uvijek mi je bio san imati Ronalda u ekipi (Neymara sam imao) pa mi je glupo prodati dragu karticu i igrati s nekom koja je OP samo zato jer me igra tjera na to.

 

Poanta priče: ako mislite slagati SBC Vardyja - OK je kartica, brz je, agresivan, ima ga po cijelom terenu i traži loptu - što je dobro, ali promašuje mrtvace kao i sve ostale kartice.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Nisam nikad kao ove godine imao jake igrače, pogotovo u tako ranoj fazi igre, ali nisam nikad bio razočaraniji istima kao ove godine.

Sve je to isti kurac - Ronaldo je isti kurac kao što sam na početku igranja imao Arnautovića.

Sve što Ronaldo pogodi, to pogodi i Arnautović, a sve što moraju pogodit, promaše obojica - isti jebeni kurac.

Ja još uvijek u ekipi imam Smallinga - doduše plavog Smallinga, ali još uvijek igram s njim mada mogu uzeti nekog boljeg i jačeg po statistikama, ali što će mi kad mi je svejedno tko stoji na toj poziciji jer su svi isti jebo im EA mater.

 

Jučer probam Vardyja ovog 86 iz SBC-a (završio cijele Engleze) - isti kurac kao svaki napadač kojeg sam probao.

Pogodio je finess sa 30m, ali je promašio 2 mrtvaca sa 10m.

Meni to ide strašno na kurac u ovoj igri - što ja bolje organiziram akciju i čim bliže dođem golu, tim više moji promašuju.

A kad pucam Ronaldom iz prve sa 20m to ulazi ili neki finess iz pizde materine - svaka ulazi skoro.

A Ronaldo ide 1 na 1 i kad mu tada stavim finess on puca pored gola ili u golmana tako da ovaj brani.

Pa jebem mu više mater.

 

Igram jučer protiv tipa koji je tek uzeo FIFU - ima pola brončanih u ekipi, posebno naglašavam 2 brončana CB-a.

Znači, ja nisam osjetio značajniju razliku između ta dva brončana i recimo van Dijka ili Ramosa - isti tacklovi, ista ubacivanja, isto presijecanje lopte - strašno.

Dobio sam tog tipa 6-1, ali ne zato jer su mu igrači podbacili već zato jer još nije naučio igrat.

Gol kakav mi je zabio s brončanim je u rangu Neymara i Ronalda - dubinska lopta koja je rasparala cijelu moju obranu i njegov brončani 1 na 1 s golmanom i zabije - nekoliko trenutaka prije moj Ronaldo je takvu priliku promašio.

 

Jedina kartica koja odskače od svih i točno se osjeti da je različita, da se s njom može utjecati na rezultat igre, zato jer zabija kad pucam s njom, je ikona Socrates.

Ovo ostalo je sve isti kurac.

U zadnje vrijeme čak razmišljam da prodam sve te lezileboviće poput Ronalda i Neymara i da utrpam nekoliko ikona u ekipu, ali opet, otkad sam počeo FIFU igrati intenzivno (FIFA 15) uvijek mi je bio san imati Ronalda u ekipi (Neymara sam imao) pa mi je glupo prodati dragu karticu i igrati s nekom koja je OP samo zato jer me igra tjera na to.

 

Poanta priče: ako mislite slagati SBC Vardyja - OK je kartica, brz je, agresivan, ima ga po cijelom terenu i traži loptu - što je dobro, ali promašuje mrtvace kao i sve ostale kartice.

 Ja prodao i Ronalda i Messija. Trenutno imam 90 Salaha i IF Aubameyanga i isti mi je kurac što se tiče pucanja, al su ova dvojica puno brži. Osim toga, te viška coinse sam uložio u ostatak momčadi i mogu reći da me trenutno Kante i IF Pogba žešće carryjaju. 

Razumijem da si htio Ronalda, i ja sam. To je neki ultimativni cilj. Al sad kad si ga jednom probao, imao, dokazao si da možeš... mislim da ti je bolje distribuirati te coinse na ostatak ekipe. 

 

EDIT:

A što se tiče Vardyja... Pa šta ti je bilo da nisi uzeo Doucourea? Vardy mi djeluje baš prosječno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 12:31 (blowfish_cro).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

 Valjda zato jer je mlad. Al onda koji mu kurac dižeš ostale statse. Ne želim 92 rated klinca koji nikad na toj razini nije igrao, sad ne igra i nitko ne može znati hoće li ikad.


Ajd, ono da mu se dižu statsi kako igraš s njim bih još razumio, al ovo je odvratan potez.

Pa ne baš. Dali su mu statse kakve bi kao trebao imati po svom potencijalu jednog dana. No ne možeš niti danas dati dečku koji zabija i asistira composure 69. Očito nije preplašen u prilikama i vrlo smireno i racionalno zabija i asistira. Ja se ne sjećam niti jedne kartice koja je imala pojedine statse tako loše a bila tako dobro ocijenjena. Meni osobno je ovo potpuni promašaj i pokušaj mužnje idiota. Vidimo da je plan dosta dobro uspio jer je jučer bilo oko 12 milja kartica na marketu. Daj debilima novu boju kartice i svi sretni i zadovoljni. Jebeš sve ostalo. Ljudi su genijalci. Nešto poput hadezea. Što su nesposobniji i što više kradu to dobijaju više glasova. Ovdje je isto tako. Što je igra gora to više zarađuju. Neke stvari neću nikada shvatiti.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo ja sam cekao taj promo da napravim Rivalda posto mi je svaka druga ikona preskupa, a seva u napadu mi ne treba jer sam prenatrpao klub s untredable napadacima. I tako sam ja jucer rjesio rivalda, dao rui costu za ultimate pack, pazite ultimate pack, najbolji paketic u igri. Uz taj paketic sam imao rare mega pack, 2x rare players pack i 2x rare electrum players pack. Imao sam i nekve prem liga kartice pa su se nasla i par paketica small players pack i small rare players packa. Cca oko 10 paketica sam otvorio. Od tih 10 barem 5 komada onih boljih i na kraju nisam ni board vidio, bio je jedan if 81 koji je otisao za 13k i to je to. :D Najbolje mi je u ultimate packu sto od 30 igraca 20 ih je bilo ispod 80. :D Al dobro sad bar imam rivalda. :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Razumijem da si htio Ronalda, i ja sam. To je neki ultimativni cilj. Al sad kad si ga jednom probao, imao, dokazao si da možeš... mislim da ti je bolje distribuirati te coinse na ostatak ekipe. 

 

EDIT:

A što se tiče Vardyja... Pa šta ti je bilo da nisi uzeo Doucourea? Vardy mi djeluje baš prosječno.

Ronaldo mi je drag igrač i zato ga vjerojatno neću prodati... to je kolega movie svojedobno pisao - mi starci volimo igrati s dragim nam igračima bez obzira kakvi su u igri.

Jer ako ga prodam onda mi igranje više nema smisla.

Jedino da ga upgrejdam s nekom masnom ikonom tipa R9 ili Pele ili nešto slično?

 

Što se Vardyja tiče... trenutno mi je vezni red kod Engleza: Socrates - Fabinho - UEFA Mykhtarian, a plan mi je: Socrates - Kante - Pogba.

Kantea sam skoro jučer kupio, ali nisam jer sam mislio da će mi eventualno trebati coinsi za neku od ovih novih kartica.

Danas je skuplji nego jučer pa ću pričekati par dana da mu padne cijena i vjerojatno ga uzimam.

Zato nisam uzeo Dacurea jer ga nemam kamo staviti, a za Vardyja sam planirao da mi bude supersub u vikend ligi i slično.

Sad sam odigrao 2 vikend lige s njim od prve minute i sad me jebe jer mi se sviđa, tako da će po novome supersub biti Ibra :)

Dobar je Vardy - brz, jak, traži loptu, agilan, ima ga posvuda, a opet uvijek je tamo gdje ga trebam - jako sam zadovoljan trenutno s tom karticom.

Jedino što mi ide na kurac je ono o čemu sam pisao - ako igra tako odluči Vardy promašuje s 5m.

Ali zato iz prve s 20m ubacuje bez problema - to mi se inače gadi i ne volim tako igrat, i sam sebe mrzim zbog toga, ali jebena igra me tjera da tako ponekad igram.

Evo kakav gol Vardy zabija nakon što promaši gol iz izrađenog šuta s 10m.... 

 

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Razumijem da si htio Ronalda, i ja sam. To je neki ultimativni cilj. Al sad kad si ga jednom probao, imao, dokazao si da možeš... mislim da ti je bolje distribuirati te coinse na ostatak ekipe. 

 

EDIT:

A što se tiče Vardyja... Pa šta ti je bilo da nisi uzeo Doucourea? Vardy mi djeluje baš prosječno.

Ronaldo mi je drag igrač i zato ga vjerojatno neću prodati... to je kolega movie svojedobno pisao - mi starci volimo igrati s dragim nam igračima bez obzira kakvi su u igri.

Jer ako ga prodam onda mi igranje više nema smisla.

Jedino da ga upgrejdam s nekom masnom ikonom tipa R9 ili Pele ili nešto slično?

 Jasno, mislim da je svima koji Fifu igraju jer vole nogomet, a ne jer su gejmeri, bitno igrati s igračima koje volimo. Zato meni recimo nije bio takav problem prodat Ronalda koji mi se nikad nije sviđao u stvarnosti, a uzeti Salaha jer sam navijač Liverpoola. Isto tako imam IF Robertsona umijesto Sandra ili Van Dijka umjesto Varanea 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

 Jasno, mislim da je svima koji Fifu igraju jer vole nogomet, a ne jer su gejmeri, bitno igrati s igračima koje volimo. Zato meni recimo nije bio takav problem prodat Ronalda koji mi se nikad nije sviđao u stvarnosti, a uzeti Salaha jer sam navijač Liverpoola. Isto tako imam IF Robertsona umijesto Sandra ili Van Dijka umjesto Varanea 

Ja sam navijač Uniteda pa otud ljubav prema Ronaldu :)

Zato vjerojano još uvijek i imam Smallinga u ekipi, a ne van Dijka :)

 

BTW

Vardy mi se sviđa sve više i više.

Čak nije na full chemu zbog Neymara - na 8 je chemu, ali igra k'o violina.

Sviđa mi se što je nabrijan jako i bez da mu dajem ikakve naredbe on se otvara i traži lopte.

Evo, sad zadnju je zabio het-trick i to sve udarci s 10m i manje - mašala :)

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice