FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.120
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Kawabunga kaže...
Mene ove godine sere pa sam pokupio iz upgradea TOTY Van Dijka, a iskreno otvorio sam max 10 paketića tih.

 Lijepo je cuti da je nekog od nas posralo

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Kawabunga kaže...
Mene ove godine sere pa sam pokupio iz upgradea TOTY Van Dijka, a iskreno otvorio sam max 10 paketića tih.

 Ajde bas mi je drago, barem neko. :D

 

Ja sam cjelu ekipu ocerupao za te EPL paketice i ajde barem mi je izasao Aubame pa sam donekle zadovoljan, inace neznam kako bih skupio volju za daljnjim igranjem. Prodao sam VVD-a i kantea prije tog svog cirkusa kad im je cijena jos bila visoka, pa ako se desi kakvi market chrash napravim iconu. I jesam si napravio rui costu i dostalo mi je podosta coinsa jer sam imao barem 4-5 high rated untradable igraca pa sam odlucio ostalo ispucat na te EPL upgrade sbce. Kako sam rekao da nije dosao Aubame bila bi apsolutna nula. Al svejedno sam se docepao gold1 na WL, nit sam neznam kako, pa sam sad miran sta se tice fife do cet kad se nadam da cu napakirat nesto da si priustim fitness iteme. :D

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

I ja sam otvorio gomilu paketica, ne racunajuci nagrade sigurno 20ak dnevno. Bukvalno nista nisam dobio. Sto se tice youtubera sigurno imaju vece sanse da dobiju dobrog igraca nego mi. Pa ja gledam Nepenthez dobija 2 puta walkout u onom gold upgrade SBC. Pa ja sam tu jednom dobio Paulinha hteo sam da vristim od srece. Jedino Krasi nista nije dobio.  "cannot believe my eyes". Btw, uvek sam u veznom redu voleo 2 visoka i jaka igraca i jednog niskog i brzog. Sada sam probao da izbacim Torreiru i da ubacim Savica i mnogo bolje igram. Cak imam Ibrahimovica u napadu a i on je relativno spor. Mnogo lakse branim prekide, dobijam vise duela jednostavno. VVD POTM, Campbell, SMS, Rijkaard, Ibrahimovic... Bukvalno zid.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Jel možda ko napravio ovog Silvu sbc? Ako je kakav je? Razmišljam ga slozit posto imam untreadable van dijka toty, otamendija i mahreza a ostalo sve rasprodao pa Napravit ekipu oko njih.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Kawabunga kaže...
Jel možda ko napravio ovog Silvu sbc? Ako je kakav je? Razmišljam ga slozit posto imam untreadable van dijka toty, otamendija i mahreza a ostalo sve rasprodao pa Napravit ekipu oko njih.

 A ono, nisam ga isprobao ali vidio sam ocjene i nisu bas neke. Prije bi ti preporucao kupiti mikija iz arsenala ako trazis klasicnog budget cam, ali ako imas coinsa KDB je najbolji. Ja imam na cam pozicijama if lacasete(odlican i s distance i finiser), kdb i rui costu i decki trpaju sve, posebno kdb i lacazete. Sve ti ovisi o buđetu i koji ti je stil igre. Neznam bas koliko se isplati ozenit s silvom posto je tek sredina 1. mj.

8 godina
offline
FIFA 19

Ja sam se resio zla. 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Slabo idu ovi Tahovi .....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Doslovno sam sve bacio... Jedva sam imal za ovaj fut swap sbc.

 

Kaj se tice YouTube ta, slazem se... Previse tu neceg smrdi. Ja razumijem da su to sve jumbo players pack. Al jebemu mater, ima nas ovdje koji smo sad vec redovni u gold 1 i ne mozemo 84+ dobit... On otvara prvi, pufff prime makelele. 

Ma nema to nikakve veze, sam sebi sam opet isao dokazati pa sam otvorio 3x 125k pack, bas taj jumbo player pack, najjaca kartica Manđo u prvom, drugi Sterling i treci Kompany.

Ima likovi koji su pokupili TOTY u Two Player packu, a ovi sa jubitoa, to sam uvjeren jos od prije 3 godine da im EA gura sve te jake pakete.

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Ja sam se resio zla. 

 

 

Ma mašala!

 

Ja sam se ostavio toga prije nekih 10-ak dana, ma preporodio se, doslovno kao da mi netko vratio moj stari život, opet sve stignem obavit, niti svjestan nisi koliko te to sranje uzme.

Ono WL-e, Rivalsi, SB-i, SBC-i, svaki jebeni dan gubiš finog vremena a još to sve ok da ti živce ne počupa, a ovako svaki jebeni vikend ti sjebe jer te ubije u pojam.

Doslovno se preporodio, tko im jebe mater.

6 godina
offline
FIFA 19

Ekipa, jedva da igram u zadnje vrijeme ali zato svako tolko uskocim odraditi koji SBC jer je ovisnost zajebana stvar.

Dakle u zadnje tri godine, nikada nisam manje igrao, i do sada sam popupio UCL Messia, Dybalu, Godin x2, Varane, Kroosa 3x, Courtois, Lloris, Oblak, Veratti, David Silva, Sanchez x4, WL Hulk i za vikend radim SBC, pokupim Pogbu.

Da ga jebes ako igrica ne pokusava ekipu vratiti u igru sa sve boljim karticama sto manje igras...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Slabo idu ovi Tahovi .....

A zašto bi trenutno trebali ići za više od 2k coinsa?

12 godina
offline
FIFA 19

Da li netko zna što to bombastično najavljuju za 3 dana?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Da li netko zna što to bombastično najavljuju za 3 dana?

 Da, moci ces pogoditi fines sa centra sa Bonucciem.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Da, moci ces pogoditi fines sa centra sa Bonucciem.

Neki dan je bio zadatak odigrati 3 utakmice bez da daš gol s finesom.

U prve tri utakmice što igrao sam odradio taj zadatak, a nisam niti znao da ima takav zadatak.

Ja fines koristim vrlo rijetko jer nikad tako nisam igrao - za razliku od tebe koji si oduvijek rokao s 20 i više metara :P

Meni nema slađe nego kad se ušetam s loptom u protivnički gol.

E da, kad smo kod toga... neki dan sam baš htio poniziti jednog smrada tako da mu se ušetam u gol i jebeni Ronaldo kad je došao na 5m od gola sam opali i zabije.

A baš sam htio ući u gol i poslije mu se rugat s proslavom jer me iživcirao jako lik.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Cisto da osjetimo kak nekoga sere. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...
ruya kaže...

Ja sam se resio zla. 

 

 

Ma mašala!

 

Ja sam se ostavio toga prije nekih 10-ak dana, ma preporodio se, doslovno kao da mi netko vratio moj stari život, opet sve stignem obavit, niti svjestan nisi koliko te to sranje uzme.

Ono WL-e, Rivalsi, SB-i, SBC-i, svaki jebeni dan gubiš finog vremena a još to sve ok da ti živce ne počupa, a ovako svaki jebeni vikend ti sjebe jer te ubije u pojam.

Doslovno se preporodio, tko im jebe mater.

 Ma sve znam, bas to. Voleo sam bas fifu svakodnevno je igrao ali smucili su mi se i to je to. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

 

Ja fines koristim vrlo rijetko jer nikad tako nisam igrao - za razliku od tebe koji si oduvijek rokao s 20 i više metara :P

 

 

Moji vjezbaju od 2010 pucanje izvana na treninzima.

Fines koristim u ekstremnim uvijetima, kad me netko jebe, onda ubacim OTW Anderson ili OTW Mahrez.

Obicno prode oko 20tak sekundi dok ne dovucem loptu do njih i pogodim od nije bitno kuda 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Da li netko zna što to bombastično najavljuju za 3 dana?

 Ako nesto da valja ne promijene ode i meni na uinstal lagano...samo je onda pitanje sta s konzolom,mogla bi na prodaju.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Cisto da osjetimo kak nekoga sere. 

 Ja u tom jumbo rare packu do sada nisam dobio igrača vrijednog 5k coinsa. Obično najvrijednija stvar koju unutra dobijem je rare fitness kartica.

12 godina
offline
FIFA 19

Jucer sam slusal Nepa i lik ima pravo u izjavi da je rare mega pack puno bolji od rare players packa. Kaj ima smisla i logike. 30 kartica, 30 rare, 12 igraca plus consumables. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Jucer sam slusal Nepa i lik ima pravo u izjavi da je rare mega pack puno bolji od rare players packa. Kaj ima smisla i logike. 30 kartica, 30 rare, 12 igraca plus consumables. 

Hoces mene poslusati ako snimim video i izjavim da je najbolji pack 15k jer sam ja tamo dobio Hazarda, Mbappea i Pogbu?

Sime, nema logike, sve je sreca, nije bitno koji je pak.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

Jucer sam slusal Nepa i lik ima pravo u izjavi da je rare mega pack puno bolji od rare players packa. Kaj ima smisla i logike. 30 kartica, 30 rare, 12 igraca plus consumables. 

Hoces mene poslusati ako snimim video i izjavim da je najbolji pack 15k jer sam ja tamo dobio Hazarda, Mbappea i Pogbu?

Sime, nema logike, sve je sreca, nije bitno koji je pak.

 Ne u smislu da je bolji jer ces dobit bolje. Nego bolji u smislu da dobijes vise u 50k packu. To sam mislil. Jer uz 12 igraca koji su sigurno gold i rare, dobijes hrpu consumablesa. To sam mislil. 

 

A to da nema veze koji je pack znam i sam. Prosle godine u ovo vrijeme sam iz onog gold players packa gdje je samo jedan rare dobio Del Piera, tak da pravila nema uopce.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

 

Kaj se tice YouTube ta, slazem se... Previse tu neceg smrdi. Ja razumijem da su to sve jumbo players pack. Al jebemu mater, ima nas ovdje koji smo sad vec redovni u gold 1 i ne mozemo 84+ dobit... On otvara prvi, pufff prime makelele. 

 Slazem se jer je logicni nacin za marketing da ovim "gamechangerima", ili kako ih vec zovu, trpaju ove bolje igrace pa da si ekipa misli vidis ako je on u 3 paketa dobio dobit cu i ja. Al ipak mislim da je to isto ko i ovi automati po kockarnicama sisat ce lovu u ovom slucaju broj paketa dok ne dode do nekve cifre onda ce ti podjelit par dobrih i opet sisat. Tako da si veciniom u minusu ili na nuli. Al jos moras znati da oni te svoje pack openinge editiraju u pm, oni dnevno bacaju minimalno 100eura na packove da bi dobili "kontent". Sad imaju srece da im yt, twitch i ostale platforme za stream to vrate ako ne i troduplo. Al ipak sumnjam da postoji taj famozni "red list", nego jednostavno oni forsiraju otvaranje paketica dok ne izađe nesto van. Kako bi se reklo kaj košta da košta. Pogledaj si par videa di otvaraju samo WL i Rivals paketice i cesto se zna desiti da lik ne dobije ništa a otvori na vise accounta i cesce nego rijede se zna desiti da napikne bolje igrace u nizim rankovima. Također je fora za pogledati "fifa twins" se zovu na yt. Nekva dva brata i igraju RTG bez da sipaju novac u igru, a pack luck im je na nivou. Nisam siguran ako nisu koju stoticu uplatili sad za toty ili da ne sipaju iza kamere, ali oni isto dnevno otvaraju sbc pakete i cesto ne dobe nista ili najjeftiniji wallkout, ali kad ih posere posere ih posteno. E sad da zakljucim ovaj esej. Mislim da je to klasicni slucaj kockarnice gdje kuca uvijek dobiva, a ovi malo vise sretniji su u pozitivnoj nuli, naravno ako ne kupujes fp. Jer ipak ako otvaras paketice s fp ne trosis coinse nit igrace s kluba pa teorecki ne gubis u igri, al gubis na masi novcanika. :D

15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 Slazem se jer je logicni nacin za marketing da ovim "gamechangerima", ili kako ih vec zovu, trpaju ove bolje igrace pa da si ekipa misli vidis ako je on u 3 paketa dobio dobit cu i ja. Al ipak mislim da je to isto ko i ovi automati po kockarnicama sisat ce lovu u ovom slucaju broj paketa dok ne dode do nekve cifre onda ce ti podjelit par dobrih i opet sisat. Tako da si veciniom u minusu ili na nuli. Al jos moras znati da oni te svoje pack openinge editiraju u pm, oni dnevno bacaju minimalno 100eura na packove da bi dobili "kontent". Sad imaju srece da im yt, twitch i ostale platforme za stream to vrate ako ne i troduplo. Al ipak sumnjam da postoji taj famozni "red list", nego jednostavno oni forsiraju otvaranje paketica dok ne izađe nesto van. Kako bi se reklo kaj košta da košta. Pogledaj si par videa di otvaraju samo WL i Rivals paketice i cesto se zna desiti da lik ne dobije ništa a otvori na vise accounta i cesce nego rijede se zna desiti da napikne bolje igrace u nizim rankovima. Također je fora za pogledati "fifa twins" se zovu na yt. Nekva dva brata i igraju RTG bez da sipaju novac u igru, a pack luck im je na nivou. Nisam siguran ako nisu koju stoticu uplatili sad za toty ili da ne sipaju iza kamere, ali oni isto dnevno otvaraju sbc pakete i cesto ne dobe nista ili najjeftiniji wallkout, ali kad ih posere posere ih posteno. E sad da zakljucim ovaj esej. Mislim da je to klasicni slucaj kockarnice gdje kuca uvijek dobiva, a ovi malo vise sretniji su u pozitivnoj nuli, naravno ako ne kupujes fp. Jer ipak ako otvaras paketice s fp ne trosis coinse nit igrace s kluba pa teorecki ne gubis u igri, al gubis na masi novcanika. :D

 Zašto bi danas netko uopće kupovao fifa pointse? Nikada nisam do sada otvarao toliko besplatnih packova kao ove godine a ne igram WL? Otvorim tjedno nekoliko rare mega packova, mega packova, jumbo rare packova i što ti ja znam kojih još packova. Bez problema na SB ubereš tjedno 30k coinssa plus dva rare mega packa. U rivalsima pobereš još i bolje nagrade a ako igraš WL dodatni bonus imaš u vidu packova. Tu je onda marquee sbc pa raznorazni jeftini sbc. Uglavnom, toliko packova poberem da to nije normalno. Druga stvar je što u njima nemam sreće pa smatram da niti to nije normalno. No opet treba biti iskren pa reći koliko god nemam sreće na toj količini otvorenih packova uvijek se solidno zaradi. Uz sve to tu je i market na kojem nije bilo nikada lakše doći do coinsa. Kada se sve zbroji, stvarno ne vidim niti jedan razlog da bi danas netko kupio fifa pointse. Bojim se da nam već sljedeće sezone malo to ne korigiraju. Tako da ove fore tipa gledam castra pa ću ići brzo potrošiti 10 eura i nemaju neku podlogu, bar iz moje perspektive.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
cicek kaže...

 Slazem se jer je logicni nacin za marketing da ovim "gamechangerima", ili kako ih vec zovu, trpaju ove bolje igrace pa da si ekipa misli vidis ako je on u 3 paketa dobio dobit cu i ja. Al ipak mislim da je to isto ko i ovi automati po kockarnicama sisat ce lovu u ovom slucaju broj paketa dok ne dode do nekve cifre onda ce ti podjelit par dobrih i opet sisat. Tako da si veciniom u minusu ili na nuli. Al jos moras znati da oni te svoje pack openinge editiraju u pm, oni dnevno bacaju minimalno 100eura na packove da bi dobili "kontent". Sad imaju srece da im yt, twitch i ostale platforme za stream to vrate ako ne i troduplo. Al ipak sumnjam da postoji taj famozni "red list", nego jednostavno oni forsiraju otvaranje paketica dok ne izađe nesto van. Kako bi se reklo kaj košta da košta. Pogledaj si par videa di otvaraju samo WL i Rivals paketice i cesto se zna desiti da lik ne dobije ništa a otvori na vise accounta i cesce nego rijede se zna desiti da napikne bolje igrace u nizim rankovima. Također je fora za pogledati "fifa twins" se zovu na yt. Nekva dva brata i igraju RTG bez da sipaju novac u igru, a pack luck im je na nivou. Nisam siguran ako nisu koju stoticu uplatili sad za toty ili da ne sipaju iza kamere, ali oni isto dnevno otvaraju sbc pakete i cesto ne dobe nista ili najjeftiniji wallkout, ali kad ih posere posere ih posteno. E sad da zakljucim ovaj esej. Mislim da je to klasicni slucaj kockarnice gdje kuca uvijek dobiva, a ovi malo vise sretniji su u pozitivnoj nuli, naravno ako ne kupujes fp. Jer ipak ako otvaras paketice s fp ne trosis coinse nit igrace s kluba pa teorecki ne gubis u igri, al gubis na masi novcanika. :D

 Zašto bi danas netko uopće kupovao fifa pointse? Nikada nisam do sada otvarao toliko besplatnih packova kao ove godine a ne igram WL? Otvorim tjedno nekoliko rare mega packova, mega packova, jumbo rare packova i što ti ja znam kojih još packova. Bez problema na SB ubereš tjedno 30k coinssa plus dva rare mega packa. U rivalsima pobereš još i bolje nagrade a ako igraš WL dodatni bonus imaš u vidu packova. Tu je onda marquee sbc pa raznorazni jeftini sbc. Uglavnom, toliko packova poberem da to nije normalno. Druga stvar je što u njima nemam sreće pa smatram da niti to nije normalno. No opet treba biti iskren pa reći koliko god nemam sreće na toj količini otvorenih packova uvijek se solidno zaradi. Uz sve to tu je i market na kojem nije bilo nikada lakše doći do coinsa. Kada se sve zbroji, stvarno ne vidim niti jedan razlog da bi danas netko kupio fifa pointse. Bojim se da nam već sljedeće sezone malo to ne korigiraju. Tako da ove fore tipa gledam castra pa ću ići brzo potrošiti 10 eura i nemaju neku podlogu, bar iz moje perspektive.

 Pa da, slazem se s tobom da je lako zaraditi ali za to treba i podosta vremena uloziti u igru. Recimo ja ne igram sb uopce jer mi se neda a i nemam toliko vremena da grindam fifu. Odigram wl, po mogucnosti svih 30 utakmica i kad stignem jos par tekmi u rivalsima da se docepam rank1 i tolko vremena nadem da provjerim nove sbc-e. Recimo ljudi koje ja poznajem da igraju fifu ajmo rec s nasih prostora uopce ne trose novce na fp, a recimo ovi koji su sjevernije vole spiskat koju stoticu kad su promo eventi i slicno. Sve ovisi o tome kak gledas na novce i koji su ti prihodi i na kraju krajeva kolko volis igru na koju trosis. Nije isto 20eura nekome ko mjesecno dobije 3-4k na racun ili nekome ko dobije vise nego duplo. Al na kraju krajeva opet moras imati srece da cimnes taj mali postotak koji predstavljaju bolji igraci u packovima. Svejedno je dal je paketic kupljen ili napravljen/zaraden/dobijen. Uglavnom velika im je reklama za packove kad neko ko ima pola milje pratitelja okrene kojeg velikog walkouta iako mislim da oni direktno ne utjecu na izhod packa nego jednostavno kolicina otvorenih paketica. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

Slabo idu ovi Tahovi .....

A zašto bi trenutno trebali ići za više od 2k coinsa?

 Odose svi po 2300-2400 .Sta cu sad ? :)

12 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
movie kaže...
goust78 kaže...

Slabo idu ovi Tahovi .....

A zašto bi trenutno trebali ići za više od 2k coinsa?

 Odose svi po 2300-2400 .Sta cu sad ? :)

 Prestat bit dosadan i koristit google ?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Odose svi po 2300-2400 .Sta cu sad ? :)

Ništa, ja sam ih pola prodao po 4k coinsa. U futu je prvo pravilo, bez panike. No ako si zadovoljan s 500 coinsa zarade po kartici i to je ok.  Da si ih stavio po 3k, opet bi ti otišli. Nije mi teško preko moba protužiti aukciju svakih sat vremena. Uvijek se netko upeca i kupi bez obzira na cijenu.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/agbb5p/vardy_league_sbc/

 

Oba iz prem league SBC-a mi se sviđaju(nije jos izasao, ali developer iz EA je potvrdio)

Ako želite zaradit kupite silver iz Cardiffa, mislim da ce bit precjenjeni kao silveri iz Nurnbeurga kad izade Prem league SBC.

 

Edit-zaboravit na cardiff vec su 3k silveri i penju se...

 

Kupio Lozana 85 jer mi je djelovao jeftino(50k) i mislio ga prodati u cetvrtak, izađe Dumfries u Concept za Eredevisie Leaguea SBC i evo Lozana na 70k. Btw Dumfries izgleda fenomenalno

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 19:36 (zagid3).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

za EPL SBC potvrđeni Vardy i Doucoure, obojica 86 rated

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice