FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.620
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Jel koristi neko Ibrahimovica?

Složio sam ga sinoć i samo 4-5 utakmica odigrao za sada.

Meni je jedini špic u 4-3-3 formaciji.

Za sada sam zadovoljan jer donosi novu dimenziju u igru.

Jedino mi ide na kurac što ga moram ubacivati na početku svake utakmice, ali jbga, to je mala cijena za Zlatana :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
 Kupio sam Tah-a za 40 k ,sad sta bude ! :)

 Ja sam ga nakupovo za 120k al me zanima sad sta se dogadja kad se objavi taj bundesliga POTM? Jel se tu onda slazu samo njemacke ekipe ili sta?

Kovačić
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...
goust78 kaže...
 Kupio sam Tah-a za 40 k ,sad sta bude ! :)

 Ja sam ga nakupovo za 120k al me zanima sad sta se dogadja kad se objavi taj bundesliga POTM? Jel se tu onda slazu samo njemacke ekipe ili sta?

 Neka neko javi kad treba  poceti prodavati . :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...
zagid3 kaže...

Ako želite u nešto ulozit coinse Tah vam je trenutno 1500-1600coinsa, jedini njemacki CB koji je 83 rated te jedini CB iz bundeslige 83 rated.

Slijedeci tjedan izlazi Bundesliga Potm.

Također Bender RB je 900coinsa imate njega koji je od bekova ocjenjen 82 i onda Alabu i Kimmicha sa 85, i onda su svi losije ocjenjeni od Bendera. 

 Napisao si sad za Taha i kupujem sve sto stignem od Taha po toj cijeni, no sta se dogadja kad izadje (kad uopce izlazi?) POTM? Jel bi mogao malo objasniti?

POTM-player of the month, kao sto trenutno imas skupinu SBC-eva za POTM Van Dijka, tako ce doci slijedeci tjedan POTM iz Bundeslige.

Kada se to dogodi biti ce SBC za odradit u zamjenu za tog igraca, a zahtjevi ce vjerojatno bit određen broj igraca iz bundeslige, određen rating i određen chemistry.

 

A u bundesligi imas malo CB-a koji su dobrog rating 83 i vise,i jos manje bekova (RB,LB) što znaci da ce Tah biti trazen, na poziciji CB ima 10chemistry, a na RB i LB 5chemistrya. 

 

Ukratko moglo bi se dogoditi kao sto je bilo sa Nachom(CB) jer je jedini 83 rated stoper iz Lalige s dobrom nacijom.  

 

10 godina
online
FIFA 19

upalim nakon 2 i pol sata nakon 30min utakmice skuzim da mi je opet formacija sjebana lucas mi igra cdma torreria cam i mkhtariyan ram premda u mojoj formaciji lucas igra ram toreria cdm a mkhtariyan cam odmah alt+f4 uopce mi se neda igrati ovo strgano nedovrseno smece. Igre kad inace nisu zavrsene pise na njima da su early access zasto to kod smeca ne pise?

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 15:21 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

upalim nakon 2 i pol sata nakon 30min utakmice skuzim da mi je opet formacija sjebana lucas mi igra cdma torreria cam i mkhtariyan ram premda u mojoj formaciji lucas igra ram toreria cdm a mkhtariyan cam odmah alt+f4 uopce mi se neda igrati ovo strgano nedovrseno smece. Igre kad inace nisu zavrsene pise na njima da su early access zasto to kod smeca ne pise?

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

8 godina
offline
FIFA 19

Nekim cudom Korejci idu ko blesavi. Stavio sam sve korejce koje imam na market i otisli su za cca 10min. Sta se desava, nemam pojma...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...
The_K kaže...

 

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

 Hvala ti za ovaj post! Lik cmizdri zadnja 3 dana, bio je prestao prije 2-3 tjedan i sad opet place za svaku tekmu.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 

U kojem smislu mislis deflacija nenormalno visokih ocjena? Nisam shvatio na sto ciljas... 

 

 

Ma jedno mislim a drugo pišem, inflacija nabrijanih kartica. Sve ih je više i više.. Nekad su toty kartice bile ocjene 92/94. Danas imamo tri ocjene 99 a ostale 98 i 97 a najgora je ocjene 95 i to samo jedna. Nekada je to bila ponajbolje ocijenjena kartica. Previše je nenormalno nabrijanih kartica, no opet tome je uzrok u startu visoke ocjene rare kartica. Nekada najtraženije kartice nisu imale u startu tako velike ocjene. Sve je sada nabrijano kako bi zarada bila veća. Evo gore vidimo da je u top deset najprodavanijih igri 2018 i fifa 18 i fifa 19. Apsurdna situacija i dokaz da sve što rade, rade ispravno iz perspektive zarade. Nema sumnje da su jako zadovoljni. Evo nam sada kroz sbc i nabrijanih kartica nominiranih igrača. Što još neće sve izmisliti? Mislim, svaka čast ali ode igra u kurac. U prvi plan je došlo sve osim gameplaya koji je izgleda postao bitan još samo malom krugu igrača. Odo ja u širinu...

 Neznam kako tebi ali u doba 14, 15 i 16 bilo je to sve donekle normalnije i zanimljivije, jos pogotovo prije nego se price range uveot u drugom mjesecu 2015. godine.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jucer sam skipao zadnje coinse za onaj sbc francuska liga igraci i izasli s njega buffon i veratti, nije lose, a prekjucer su me inenadili s aubame. Sad nakon tog pack lucka cu prodat sancheza CB i sonalda i tu cu jos 40k ispucat na te league sbc-ove pa mozda cimnem kojeg toty igraca.

 

Je ko od vas napakirao sta vrijedno? :D

 

I jos da ne zaboravim reci nekim cudom ovaj vikend nemam problema s delayom u udarnim terminima tako da mi je ovaj vikend milina :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ja sam sebi slozio malo drugaciju ekipu i moram reci da sam prezadvoljan..

sada jos netoa 86 uzmem i kraj price i eventualno 85 valeria

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Ja sam sebi slozio malo drugaciju ekipu i moram reci da sam prezadvoljan..

sada jos netoa 86 uzmem i kraj price i eventualno 85 valeria

 E da, ovaj tevez sto je duze u igri to mi je vise zao sto ga nisam napravio. :D Dns sam popusio dva gola od njega u zanjim minutama jer ga nisam stigao zatvoriti :D

10 godina
online
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
JohnnyBlaze kaže...
The_K kaže...

 

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

 Hvala ti za ovaj post! Lik cmizdri zadnja 3 dana, bio je prestao prije 2-3 tjedan i sad opet place za svaku tekmu.

 Reci mi majstore sime kako da popravim to da mi lucas ne igra cdm a toreria cam a mkhtariyan ram bez da izgubim 3puta start. Kako da popravim to da se protivniki igraci prestanu zabijat u mene da se izmaknem? da ih pustim da samo prodju? daj mi neko rjesenje za sve sto sam ja rekao. kako da zaustavim da lopta prodje kroz nogu ili glavu mog igraca kako da zaustavim to. kako da zaustavim da griezman prestane preskakivati mog neuera jeli postoji neki gumb da golman digne ruke u zrak. Da igra nema glitcheva i bugova ja ne bi nista ni rekao protiv igre da poprave barem jedan bug barem jedan glitch nesto da poprave sve dok se to ne desi svaki dan cu pisati da je igra strgano nedovrseno smece zato jer je istina sve dok ne poprave igru sve je u rukama kanadjana

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

evo ga opet pa jebo im pas mater opet frajer ne zna radit skilleve opet se zabije u mene a ja stojim mirno ne stiscem standing tackle jer znam da sam najebao ako ga stisnem ali on opet dobije penal ja ne mogu ovo igrat koji ovo kurac zasto ne poprave to jer ja trebam od svakog igraca bjezat da se on slucajno ne bi zaletio u mene smece od igre odvratno

Ista stvar se meni mislim u petak dva puta dogodila ali u rivalsima. Znači samo stanem ispred lika a on radi piruete i zabije se u mene. Drugi puta puca lik iz okrete na prvu i normalno odnese ga inercija i padne na leđa i dobije penal. Neću pretjetivati ali stajao sam bar pola metra od njega. Nikakav kontakt. Gledam jučer ovvya, lik se na prvu dodaje kroz tri protivnička igrača bez greške. Ja svog gledam u lice a igra doda nekom drugom ili krivo. Ja da se dodajem kao on imao bih postotak točnih dodavanja oko 20% a on se nepogrešivo dodaje. Ja ovu igru fakat ne kužim.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
toxic kaže...

Ja sam sebi slozio malo drugaciju ekipu i moram reci da sam prezadvoljan..

sada jos netoa 86 uzmem i kraj price i eventualno 85 valeria

 E da, ovaj tevez sto je duze u igri to mi je vise zao sto ga nisam napravio. :D Dns sam popusio dva gola od njega u zanjim minutama jer ga nisam stigao zatvoriti :D

 dop danas sam ga imao u paru s icarrdijem di je samo icardi trpo sto mi je bilo bezveze.

par puta sam danas slagao ekipu ia na kraju se odlucio na ovo..

Tevez je ovdje zmaj..

Samo sada razmisljam sto mogu poboljsat... kaj mislite da mozda zamjenim mjesta moriju i tevezu? iako...

Meni je ovo sada super je simenone i mori mogu probit a sasvim solidni su u skok igri... mori ima 4 crtice na weak foot.

 

A ljudi ovaj mascherano 80 narancasti je cudo jbte led... a da ne priocam o ova dva bocna koja sam slozio.

Sada samo da vidim kak jos taj napad kaka treba poslozit i ovo vozim dok ne skupim dovoljnu svotu za neku ikonu...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
zagid3 kaže...
JohnnyBlaze kaže...
The_K kaže...

 

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

 Hvala ti za ovaj post! Lik cmizdri zadnja 3 dana, bio je prestao prije 2-3 tjedan i sad opet place za svaku tekmu.

 Reci mi majstore sime kako da popravim to da mi lucas ne igra cdm a toreria cam a mkhtariyan ram bez da izgubim 3puta start. Kako da popravim to da se protivniki igraci prestanu zabijat u mene da se izmaknem? da ih pustim da samo prodju? daj mi neko rjesenje za sve sto sam ja rekao. kako da zaustavim da lopta prodje kroz nogu ili glavu mog igraca kako da zaustavim to. kako da zaustavim da griezman prestane preskakivati mog neuera jeli postoji neki gumb da golman digne ruke u zrak. Da igra nema glitcheva i bugova ja ne bi nista ni rekao protiv igre da poprave barem jedan bug barem jedan glitch nesto da poprave sve dok se to ne desi svaki dan cu pisati da je igra strgano nedovrseno smece zato jer je istina sve dok ne poprave igru sve je u rukama kanadjana

 Ako mijenjas formaciju u toku igre bilo da prelazis u attacking ili mozda defending onda moras prije da podesis gdje ce ti koji igrac biti u tom slucaju.

Mozda nije to ali jbg da probam.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
zagid3 kaže...
JohnnyBlaze kaže...
The_K kaže...

 

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

 Hvala ti za ovaj post! Lik cmizdri zadnja 3 dana, bio je prestao prije 2-3 tjedan i sad opet place za svaku tekmu.

 Reci mi majstore sime kako da popravim to da mi lucas ne igra cdm a toreria cam a mkhtariyan ram bez da izgubim 3puta start. Kako da popravim to da se protivniki igraci prestanu zabijat u mene da se izmaknem? da ih pustim da samo prodju? daj mi neko rjesenje za sve sto sam ja rekao. kako da zaustavim da lopta prodje kroz nogu ili glavu mog igraca kako da zaustavim to. kako da zaustavim da griezman prestane preskakivati mog neuera jeli postoji neki gumb da golman digne ruke u zrak. Da igra nema glitcheva i bugova ja ne bi nista ni rekao protiv igre da poprave barem jedan bug barem jedan glitch nesto da poprave sve dok se to ne desi svaki dan cu pisati da je igra strgano nedovrseno smece zato jer je istina sve dok ne poprave igru sve je u rukama kanadjana

 Kakve ja veze imam s ovim? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
zagid3 kaže...
JohnnyBlaze kaže...
The_K kaže...

 

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

 Hvala ti za ovaj post! Lik cmizdri zadnja 3 dana, bio je prestao prije 2-3 tjedan i sad opet place za svaku tekmu.

 Reci mi majstore sime kako da popravim to da mi lucas ne igra cdm a toreria cam a mkhtariyan ram bez da izgubim 3puta start. Kako da popravim to da se protivniki igraci prestanu zabijat u mene da se izmaknem? da ih pustim da samo prodju? daj mi neko rjesenje za sve sto sam ja rekao. kako da zaustavim da lopta prodje kroz nogu ili glavu mog igraca kako da zaustavim to. kako da zaustavim da griezman prestane preskakivati mog neuera jeli postoji neki gumb da golman digne ruke u zrak. Da igra nema glitcheva i bugova ja ne bi nista ni rekao protiv igre da poprave barem jedan bug barem jedan glitch nesto da poprave sve dok se to ne desi svaki dan cu pisati da je igra strgano nedovrseno smece zato jer je istina sve dok ne poprave igru sve je u rukama kanadjana

 Kakve ja veze imam s ovim? 

 

Ko će znat, tip je puko ko kokica... :)

 

Enivej, opet doso do 14 pobjeda, ovaj put iz 25 tekmi. To je jedna tekma bolje neg prosli vikend. Ja zadovoljan. Mogu primjetit da ekipa opce ne pokusava igrat i dat neki normalni gol, 90% njih se samo namješta na timed finesse drek sa 20 metara. Toliko su ljudi izgleda već izprogramirani na to sranje da sam naletio na par njih koji su mi golmane pomicali u dalji kut nekako prije šuta pa je bilo komično kad mu ga spičim po sredini u prazan gol. Kad bi znao odradit taj timed finesse drek valjda bi bilo i bolje od 14 winova, al rijetko uspijevam. Također, onaj Van Dijk i njegova punđa su u skoro svakoj jebenoj tekmi, fakat je dosadan lik. Mislim da sam danas možda jednu odigrao protiv nekog tipa sa bundesliga ekipom ostalo sve EPL Van Dijk show...

 

Za Vrsaljka zasad 5 pobjeda, valjda će se dat to izgrindat do kraja na vrijeme.

12 godina
offline
FIFA 19

A gle, prosle godine driven, ove godine finess. Ja od kad imam Suarez, Bale, Griezmann i Felipe Anderson 87 IF u napadu je sasvim druga prica. Ako hoces visoko u rankinga moras iskoristavat sve kaj ti igra nudi. Nema tu forsanja nekog lijepog gola. 

Isto tak sam skuzil da od kad imam postavljenu jako ofanzivnu taktiku, doslovno metem po 5-6 razlike. Trenutno sam na 10-3. Nadam se opet barem G1. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

11-1 ovu WL, napredak od prosle 11-2, sad lagano grindat vrsaljka

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
cicek kaže...
toxic kaže...

Ja sam sebi slozio malo drugaciju ekipu i moram reci da sam prezadvoljan..

sada jos netoa 86 uzmem i kraj price i eventualno 85 valeria

 E da, ovaj tevez sto je duze u igri to mi je vise zao sto ga nisam napravio. :D Dns sam popusio dva gola od njega u zanjim minutama jer ga nisam stigao zatvoriti :D

 dop danas sam ga imao u paru s icarrdijem di je samo icardi trpo sto mi je bilo bezveze.

par puta sam danas slagao ekipu ia na kraju se odlucio na ovo..

Tevez je ovdje zmaj..

Samo sada razmisljam sto mogu poboljsat... kaj mislite da mozda zamjenim mjesta moriju i tevezu? iako...

Meni je ovo sada super je simenone i mori mogu probit a sasvim solidni su u skok igri... mori ima 4 crtice na weak foot.

 

A ljudi ovaj mascherano 80 narancasti je cudo jbte led... a da ne priocam o ova dva bocna koja sam slozio.

Sada samo da vidim kak jos taj napad kaka treba poslozit i ovo vozim dok ne skupim dovoljnu svotu za neku ikonu...

 A gle nije ti vazno ko zabiva glavno da se zabiva. Ja sam si napravio rui costu i lik mi se nije nešto na zabivao nit previse asistirao ali on je taj koji daje kljucni pas koji onda vodi ka golu i tog nema u trajnoj statistici pa izgleda lose. Kolko sam ja skuzio ovu igricu 4 crtice wf za shoot je tako tako, ali za dodavanje slabijom nogom je op. Ovaj shevchenko mi zgleda predobro i fer od EA sto ne traze iconu u zamjenu za top napadaca. Ako ti je bitna brzina stavis mu hunter i sprintaj ako ne stavis sniper ili marksman i digne ti agility i balans.

Tako da svakako ti preporucam iconu jer ti daju novu dimenziju postavi cisto iz razloga da mozes kombinirat vise liga bez da mozgas s nacionalnostima, a i zabavnije ce ti biti igrat s pokojom iconom. Jos ako si je napravis pa dobijes i paketice pa se mozda i tamo do smije van koja icona idi ces bolje. :D

15 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

 Napisao si sad za Taha i kupujem sve sto stignem od Taha po toj cijeni, no sta se dogadja kad izadje (kad uopce izlazi?) POTM? Jel bi mogao malo objasniti?

Dogodit će se pun mareket taha klonirane cijene a onda će nestrpljivi počet spuštat cijene i zaradit će kao i uvijek oni srečkovići koji uspiju prodati taha u prvih sat vremena. Ostali će ga prodavati po manjoj cijeni nego što su ga kupili. Volio bih da griješim ali puno puta se do sada dogodilo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 18:41 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Na drugom nalogu sa krs ekipom odigram onih 5 rivalsa i 6 div. 1000 rating ,dosta za mene . :)

Vidim da znam ali nemam cime .

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 18:32 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

Ja vas fakat ne kužim? Čovjek kaže da je igra u kurcu a vi po njemu. Sad bih ja mogao reći nešto u stilu ako ti se ne sviđa njegov komentar, preskoči ga. Inače, od kada on govori o tim stvarima počeo sam ih i ja primjećivati. Događa mi se ista stvar.  Pri zamjeni igrača neki igrači pobrkaju pozicije i igraju onako kako ih nisam ja posložio. Zar to nije sramota i zar to ne bi trebala biti tema rasprave. Jebeš nogomet u kojem meni AI ispremiješa moju momčad mimo moje volje. Igra je izašla prije 4 mjeseca a boluje od takvih stvari da je to sramota.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
acmilan2 kaže...

 Napisao si sad za Taha i kupujem sve sto stignem od Taha po toj cijeni, no sta se dogadja kad izadje (kad uopce izlazi?) POTM? Jel bi mogao malo objasniti?

Dogodit će se pun mareket taha klonirane cijene a onda će nestrpljivi počet spuštat cijene i zaradit će kao i uvijek oni srečkovići koji uspiju prodati taha u prvih sat vremena. Ostali će ga prodavati po manjoj cijeni nego što su ga kupili. Volio bih da griješim ali puno puta se do sada dogodilo.

 A jel se zna tocno kad ce taj SBC izaci? Pa da se pripremim onda, ako cu biti doma.

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Na drugom nalogu sa krs ekipom odigram onih 5 rivalsa i 6 div. 1000 rating ,dosta za mene . :)

Vidim da znam ali nemam cime .

 Da, kak ne... 

 

@movie - lik sve to ponavlja u PES temi. Znamo da je igra broken, razumijemo propuste, al daj nek opusti... 60% postova je njegovo. Ajde, pocelo se o marketu puno vise pa imas kaj i procitat u ovoj temi osim cmizdrenja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jeli neko gleda manchester - tottenham. De Gea ulazi uTotw 100%. Lik je obranija bar 5 zicera.

 
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

@movie - lik sve to ponavlja u PES temi. Znamo da je igra broken, razumijemo propuste, al daj nek opusti... 60% postova je njegovo. Ajde, pocelo se o marketu puno vise pa imas kaj i procitat u ovoj temi osim cmizdrenja. 

 Pa normalno je da cu se zaliti na stvari koje nisu ispravne sve sto pisem je istina sve sto pisem mi se dogodilo i vise puta sam stavio videa, na pes temi sam pisao o prolazenju lopte kroz stopalo i prilozio sam video. Onaj youtuber vizeh svaki tjedan uspije nabaviti 10min broken materijala od fife. Ja sam zelim da se te stvari primjete da se o tim stvarima raspravlja da se ljudi bune tako da bi proizvodjac popravio igru zasto bi sutio o necemu sto je strgano ako je strgano. Ono sto se meni desava svaki dan to se desavalo na glavnom natjeanju od EA i oni nisu i dalje popravili svoju igru tu lezi moja najveca frustracija jer ne mogu reci da nisu vidjeli jer se desilo tocno njima pred nosom. Da se ovakve stvari desvaju u nekoj pucacini ja bi odmah izbrisao igru i igrao bi drugu pucacinu zato jer mogu birati a ovdje ne mogu birati imam dvije strane i sto god da izaberem krivo sam izabrao jer cu se zivcirat jer mi takve stvari jednostavno idu na zivce. Ako vec prodajes proizvod onda ga napravi posteno. Kako epicgames moze svaki put kad su zajebali nesto u fortniteu poprave u roku dan,dva, nesto se ljudima ne svidja odmah to izbauju iz igre, nesto je previse OP izbacuju iz igre i ta stvar se ide redizajnirat i ubacuje se u igru kad se dobro izbalansira. Ja jednostavno ne mogu sutit i pravit se da je sve uredu kad nije jednostavno nije. Volim nogomet i zelim mu sve najbolje, zelim zavrsenu igru bez glitcheva i bugova, fino stabilnu sa balansiranim gameplayem i funkcionalnim serverima. Dns sam jednostavno puko nedovrsena igra me skroz izbacila iz takta kao sto smo vec pisali ova igra izbacuje ono najgore iz nas jer je previse iritantna. Odigrat cu onaj turnir na faceu i onda vise necu ni palit igru, nema smisla igrat jer zasto da se ja mucim kad kanadjanima nije stalo da igra bude zavrsena samo pare pare pare. Jos samo da se ispricam zbog svog nedolicnog ponasanja na forumu dns popodne.

13 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
JohnnyBlaze kaže...

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

Ja vas fakat ne kužim? Čovjek kaže da je igra u kurcu a vi po njemu. Sad bih ja mogao reći nešto u stilu ako ti se ne sviđa njegov komentar, preskoči ga. Inače, od kada on govori o tim stvarima počeo sam ih i ja primjećivati. Događa mi se ista stvar.  Pri zamjeni igrača neki igrači pobrkaju pozicije i igraju onako kako ih nisam ja posložio. Zar to nije sramota i zar to ne bi trebala biti tema rasprave. Jebeš nogomet u kojem meni AI ispremiješa moju momčad mimo moje volje. Igra je izašla prije 4 mjeseca a boluje od takvih stvari da je to sramota.

 Nije problem kad se netko zali nego kad netko konstantno place u vezi svega u fifi. Ako je problem stisnit pauzu i zamjenit par igraca onda ne kuzim zasto uopce igra. Dogadalo se i meni pun k sranja, ali koliko sam skuzio dogada se i protivniku. Nekad me igra nagradi, a nekad ne ulazi nista. Meni likovi udu par puta u 16m na utakmici jer igram drop back sa possesion i gradim igru, ali me zato gadno guze s finesse shotovima. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...
The_K kaže...

upalim nakon 2 i pol sata nakon 30min utakmice skuzim da mi je opet formacija sjebana lucas mi igra cdma torreria cam i mkhtariyan ram premda u mojoj formaciji lucas igra ram toreria cdm a mkhtariyan cam odmah alt+f4 uopce mi se neda igrati ovo strgano nedovrseno smece. Igre kad inace nisu zavrsene pise na njima da su early access zasto to kod smeca ne pise?

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

 

Kolega Johnny, vjeruj mi da bi se dobro zajampurio i uznojio u tekmi protiv kolege The_K.

 

Poznaj dosta igraca fife pa tako i vas dvojicu, te znam sto pisem.

 

Ova "igrica" je trula u samoj srzi i do grla je zagazila u arkadno blato, koje ju je btw. oduvijek i krasilo.

 

Antinogometna zabava za sire mase.

The Commissioner of Football
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice