FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.227
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Zar nije da moraš s totw karticom zabiti gol u  svakoj od 7 pobjeda? Uvijek je tako bilo do sada jer ovako je prelagano. 

 Tako je i sada.Nezz ni ja sta spominju tj. na sta tocno oni misle.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja sam napravio 3 komada i dobio redom Golovin, Dembele (iz Lyona) i Smolov (valjda se tako zove neki Rus iz ruske lige).

Fora je u tome što sam kad su izbacili te kartice kupio upravo Golovina i Dembelea, jer su bili jeftini, u nadi da ću ih za par mjeseci prodati kad ih upgrejdaju.

Prodao sam ih nedavno i čak nešto sitno zaradio, ali ni približno koliko sam se nadao.

I onda mi danas uvalja iste dvije kartice - namjerno me prca igra.

 

Ja sam jutros pisao supportu da sam jako zabrinut, razocaran, uvrijeđen i povrijeđen sto se desava sa paketima, zadnjih 10 komada nisam dobio Savica i mislim da su me poceli sabotirati..

Garant je neki srbin u supportu!

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Ja sam jutros pisao supportu da sam jako zabrinut, razocaran, uvrijeđen i povrijeđen sto se desava sa paketima, zadnjih 10 komada nisam dobio Savica i mislim da su me poceli sabotirati..

Garant je neki srbin u supportu!

Moram i ja napisat pismo jer nisam dobio walkout ima već 3-4 dana 

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Daj nek mi neko objasni ko se kuzi u ovaj prokleti gameplay.

 

Kako da natjeram/objasnim/postavim igrace da sjeku loptu kad ja ne pritisnem tackle nego samo upravljam njima. Nije mi jasno kako mogu propustati dodavanja na 2mm od njihove noge ili ako treba i maknut se po mogucnosti da lopta prode. Njegovi napadaci koji imaju po 20 tackle, interceptions i ostale obranbene pizdarije meni sjeku uzimaju lopte uz maksimalnu preciznost i s svih kuteva, dok moji igraci drkaju kurac i trckarakaju po terenu. Igram na balanced i napad i obranu, nije do custom tactics jer sam probao sve pizdarije. Najslicnije tom sranju je constant press, ali posto protivnici ne trose staminu ko ludi ocito nije constant pres.

 

Glupo mi je opce igrat kad vidim da igramo slicno i imamo slicne igrace, ali njegovi cjepaju lopte, zalete se u moje igrace precizno i pravovremeno, a znam da ti ljudi protiv kojih igram nemaju pojma o igri samo ih gameplay mazi dok mene bicuje.

Recimo sad zadnju tekmu koju sam igrao imamo oboje onog bozicnog van annholda i oboje smo imali na njemu sentinel. I ovaj je meni lovio s njim lucase, aube i owene, a moj van anhold nije mogao dostic salaha bez speed boosta.

Neznam vise sta se događa na toj idiotskoj igri, al znam da sretnem nekog od tih lumena programera zasarafio bi mu jednu fines u facu da se zgliča.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ulozio sam oko 100k u ove BPL upgrade pack, i nisam dobio nista, a onda uradio ovaj rare electrum player pack iz serie a i dobio Sterlinga TOTW. Vredi oko 160k, da prodam ili ce cena da raste?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 15:09 (TStefan91).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Ne treba 7 pobjeda
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...
Ne treba 7 pobjeda

Da!

 

"Score in 7 separate rivals wins using totw players"

15 godina
offline
FIFA 19

Sve krivo. Prošli tjedan prije tekme prodam igrače spursa a oni dobiju nijemce i poraste im cijena. Ovaj tjedan ne prodajem igrače liverpoola i odigraju za kurac i padne im cijena. Kocka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

I tako sinoć oni dodali Allana SBC, i kako imam hrpu igrača u klubu, idem odmah složiti ovih par klubova koje imam gotove: Milan, Napoli, Roma... i hop. Napokon nešto dobro u packu.

 

Nakon toga sam išao sreću testirati i u SBC Icon packu... dobio baby Rijkarda.

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
soft kaže...

I tako sinoć oni dodali Allana SBC, i kako imam hrpu igrača u klubu, idem odmah složiti ovih par klubova koje imam gotove: Milan, Napoli, Roma... i hop. Napokon nešto dobro u packu.

 

Nakon toga sam išao sreću testirati i u SBC Icon packu... dobio baby Rijkarda.

 Bgti ekipe ...pa da igram 2g mislim da nebi ovo slozio jedino da pare sprzim u igri tada mozda.

Origin_Steam: hrka11
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja ovako igram trenutno. Mislim da do Fife 20 necu promeniti golmana i desnog beka.  Uf da mi je jedan Ronaldo, da i ja imam na racunu preko 100k.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Toliko tih specijalnih kartica, svi imamo dosta jake momcadi u ovoj fazi igre ali sto ce mi takva momcad ako se meni neda igrat igra, gdje me stalno jebu u zdrav mozak. Uopce nemam volje igrat u zadnjih tjedan dana odigrao jednu utakmicu i tu me raspizdili glupostima. Igrao bi sa broncanim igracima samo da je gameplay dobar i zabavan a ne strgan i iritantan. Puno zabavnija su mi bila vremena kad je vecina nas imala samo gold rare kartice sa tu i tamo nekom totw karticom. Sada totw nista ne znaci, svaka dva tjedna izlazi nova boja kartice samo da bi oni uzeli vise para od naivcina dok se igrica ne proglasi mrtvom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Je ko odradio ovaj tjedni zadatak za OTW igraca? Zanima me dal se dobi paket ili igrac i ako je fiksna nagrada da znam dal mi se uopce isplati taknut fifu do cet ili ne.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

Je ko odradio ovaj tjedni zadatak za OTW igraca? Zanima me dal se dobi paket ili igrac i ako je fiksna nagrada da znam dal mi se uopce isplati taknut fifu do cet ili ne.

Ja sam dobio paket i otvarao što valjda znači da igrač nije određen?

Iskren da ti budem, ne sjećam se koji igrač je izašao jer sam ga odmah stavio u OTW SBC.

 

BTW

Jučer nakon što sam pisao supportu i žalio se na manjak walkouta, riješim 2 OTW ALL i dobijem dva walkouta - Felipe Andreson i Jorginho :)

 

Pardon, jedan walkout, Jorginho je samo 84 :(

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 12:42 (Skilledžija).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

Je ko odradio ovaj tjedni zadatak za OTW igraca? Zanima me dal se dobi paket ili igrac i ako je fiksna nagrada da znam dal mi se uopce isplati taknut fifu do cet ili ne.

Ja sam dobio paket i otvarao što valjda znači da igrač nije određen?

Iskren da ti budem, ne sjećam se koji igrač je izašao jer sam ga odmah stavio u OTW SBC.

 

BTW

Jučer nakon što sam pisao supportu i žalio se na manjak walkouta, riješim 2 OTW ALL i dobijem dva walkouta - Felipe Andreson i Jorginho :)

 Mah sad sam odigrao 2 tekme i pun mi ih je kurac vise. Pa nije mi jasno sta moram uradit da aktiviram jebenu obranu. Loptu ne mogu presjeci normalno da je zastopam nego jedino s manual tackle i onda se odbije sljedecemu njegovome igracu. A da ne pricam kako im lopte u for prolaze, samo jebeni gumbic stisnu i evo gol sanse i moje obrane u kurcu. Isto mi nije jasno kak da slozim da mi obrambeni igrac kojeg ja ne upravljam navlaci njegovog napadaca koji trci u for nakon one lopte da dodas igracu i ovaj krene prema golu. Kad ja to napravim likovi mi tuku ovog i nikad skoro ne dode u poziciju da mu dodam a da ne pojede barem tri lakta i da ga neki branic ne drzi za jaja dok ga oce pretrcat. I famozno mi je kako ljudi igraju s fabinhom, vrte se, skacu, picke materine, dok moj fabinho ko da je pred penzijom. Dodavanje s slabom nogom je prezicno unutar 2cm, sve van toga lutrija. Šut opce necu komentirat, a agilnost je nebo i zemlja. Njegov fabinho napravi 2 tacklea za redom zavidnom brzinom a kad ja s svojim fabingom promasim tackle on je spreman za sljedeci nakon 2-3 utakmice.

Također danas u 80 i kusur minuti dodam owenu loptu u for i nije ga mogao ni bog isus dostici kolko je lopta bila precizna i pravovremena i lik mi jebeno promasi cijelu loptu i jos k tome padne da bi ja onda u 90. dobio gol od rivalda i to desnom nogom. Imao sam ga i ja i kad bi ja udarao desnom to bi izgledalo ko da sam udario loptu lopatom a ne nogom.

 

Namjerno sam se spustio u diviziju 3, iako znam da nije do mene to sto mi sve prolazi, al ajde da vidim. I sad pusim tekme samo zato jer ova jebena skripta mi neda pogodit okvir gola, a jos manje igrat normalnu obranu.

 

 

Ja se opce bojim pisat nesto suportu jer cu ovom indijcu skinut sivu s neba i dobit ban zauvijek. xD

 

 

 

11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

Je ko odradio ovaj tjedni zadatak za OTW igraca? Zanima me dal se dobi paket ili igrac i ako je fiksna nagrada da znam dal mi se uopce isplati taknut fifu do cet ili ne.

Ja sam dobio paket i otvarao što valjda znači da igrač nije određen?

Iskren da ti budem, ne sjećam se koji igrač je izašao jer sam ga odmah stavio u OTW SBC.

 

BTW

Jučer nakon što sam pisao supportu i žalio se na manjak walkouta, riješim 2 OTW ALL i dobijem dva walkouta - Felipe Andreson i Jorginho :)

 

Pardon, jedan walkout, Jorginho je samo 84 :(

 Ja dobio otw denisa suareza pa napravio jos jedan sa njim i dobio za promjenu opet DENISA SUAREZA 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Ja dobio otw denisa suareza pa napravio jos jedan sa njim i dobio za promjenu opet DENISA SUAREZA 

Mene su sjebali s ovim karticama jučer jer mi je glupo trpat 88 i 84 kartice dalje za OTW Ronalda.

Ne znam, možda ubacim Jorginha dalje u bubanj ili kupim neku OTW karticu ako ima jeftinih?

Ne stajem dok Kiki ne dođe :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 Ja dobio otw denisa suareza pa napravio jos jedan sa njim i dobio za promjenu opet DENISA SUAREZA 

Mene su sjebali s ovim karticama jučer jer mi je glupo trpat 88 i 84 kartice dalje za OTW Ronalda.

Ne znam, možda ubacim Jorginha dalje u bubanj ili kupim neku OTW karticu ako ima jeftinih?

Ne stajem dok Kiki ne dođe :)

 Haha znam kako ti je.

 

 

Ako imas igraca i coinsa zasto ne. Dobit ces dosta sranja za reciklirat, al valjda jednom moraju dat ronalda pizda im materina.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Mene su sjebali s ovim karticama jučer jer mi je glupo trpat 88 i 84 kartice dalje za OTW Ronalda.

Ne znam, možda ubacim Jorginha dalje u bubanj ili kupim neku OTW karticu ako ima jeftinih?

Ne stajem dok Kiki ne dođe :)

Jeftinije ti je onda kupiti ga... i brže...

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Jeftinije ti je onda kupiti ga... i brže...

Pa imam ga već dugo, ali nije to to.

Želja mi je otkad igram FIFU da ga otvorim, a pošto me ove godine "ide", moram biti ustrajan :)

[19xx] 4ntraks
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Novi rage quit.

Joystick letio 5 metara kad se odbio od poda.Mislim da mi R3 vise ne radi.

Toliko sam se iznervorao zbog toga , sto me protivnicki stoper pojede u ijek kad idem odograt okrenut ledima loptu , dok moji ne moze nikom uzet loptu.

Dosta mi je ovog sranja , dabogda umro svatko tko je sudjelovao u ovom canceru od igre.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Došao novi patch, deveti po redu. Danas na PC a na konzole sljedeći tjedan..

 

Evo, možete baciti pogled kako courtois izvodi slobodnjake u ovoj nogometnoj simulaciji.

 

https://twitter.com/IamFrench_/status/1098207470202355713

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 15:24 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

FIFA 19 Title Update 9 Patch Notes (Version 1.10)

Gameplay

Made the following changes:

  • Further reduced the speed of the goalkeeper when being controlled by manual movement during open play.
  • This change builds further on the change that was made in Title Update 7.

Addressed the following issues:

  • Players were sometimes swapping positions on the pitch without any changes being requested by the controlling player.

FIFA Ultimate Team (FUT)

Addressed the following issues:

  • Sometimes, in a FUT Online Match, a players OVR rating would be displayed in the Player Performance screen incorrectly.
  • This had no impact on gameplay and was a visual issue only.

Online

Addressed the following issues:

  • In Pro Clubs, when playing with your Virtual Pro locked to the CAM position, they would sometimes be treated like a LB in terms of positioning and player rating.
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...
Novi rage quit.

Joystick letio 5 metara kad se odbio od poda.Mislim da mi R3 vise ne radi.

Toliko sam se iznervorao zbog toga , sto me protivnicki stoper pojede u ijek kad idem odograt okrenut ledima loptu , dok moji ne moze nikom uzet loptu.

Dosta mi je ovog sranja , dabogda umro svatko tko je sudjelovao u ovom canceru od igre.

 haha to i mene jebe... najbolje mi je sto kad mi loptu izbije od iza lijepo fino poput duha preleti kroz mog igraca u kontru. Al ja si necu dozvoliti da bacam joystik jer mi se ne isplati radit stetu od 450kn za nesto sto ne mogu koltrolirati. xD

movie kaže...

Došao novi patch, deveti po redu. Danas na PC a na konzole sljedeći tjedan..

 

Evo, možete baciti pogled kako courtois izvodi slobodnjake u ovoj nogometnoj simulaciji.

 

https://twitter.com/IamFrench_/status/1098207470202355713

 Samo mi jos to fali, da primam golove od golmana iz slobodnjaka.

10 godina
offline
FIFA 19

Odigrao sam dvije tekme poslije patcha. Nadam se da je popravljeno to da igraci zamjene mjesta u formaciji jer mi se to random znalo desavati u te dvije tekme to mi se nije desilo. Sporije micanje golmana to me ne raduje jer to znaci da ce manje ljudi micat golmane ako manje ljudi mice golmana to znaci da cu ja manje golova zabijati jer ja dosta golova zabijem tako sto protivnik pomakne golmana u jednu stranu a ja mu zapucam u drugu. Meni je problem zabijati golmanu kojem upravlja AI jer na svaku 1na1 situaciju odreagira kao spiderman ali vidio sam da se dosta ljudi zali na micanje golmana pa uredu sto su makli radi njih. Korneri su mi sada skroz sjebani zbog tih golmana jer ja ne stignem golmana pomaknuti a kad god stavim  dva tri igraca na Ronalda ili Ibru oni me i dalje nadskoce u te dvije tekme primio sa 4 gola iz kornera, neznam kako da to zaustavim. Gameplay je i dalje strgan i razocaran sam sto kick off glitch nije popravljen sto nisu nerfali AI obrani, sto nisu buffali manual obranu i povecali sanse zabijanja golova 1na1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Dobio Aguera u paketu i morao sam ga discardat, vec ga imam u klubu jebomater.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Iz rivalsa i vikend lige jedini vredan pomena Ozil. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

11 paketica niti jedan walkout. Da je barem jedan bio nebi se bunil. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

11 paketica niti jedan walkout. Da je barem jedan bio nebi se bunil. 

 prekini, dobio si prime iconu prosli tjedan 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kakva je kombinacija  Auba i Aguero u napadu? Imam consa taman za Aguera? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice