FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.690
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

 ma da, al tri ta informa su ispod 20 000, jedan nešto malo preko..ssve skupa oko 550 milja će izać...složio tri stupca s jumbo rare, rare players i rare mega...i naravno nijedan walkout, najjači igrač Asenjo...imam feeling da su packovi iz sbc-a POTM i ikona dosta jako nerfani

 Za manje novca si mogao kupiti headliners karticu koja će s prvom nadogradnjom prepišati ovu i uvijek je možeš prodati. S razlikom novca koja bi ti ostala mogao si kupiti asenja i sve ostale kartice koje si dobio u packovima. Ne kužim da si se odlučio slagati potm pored ove kartice? Po meni potpuno neisplativo

15 godina
offline
FIFA 19

Počeo sam malo više igrati online jer se dosta dobro osjećam. Skužio sam da mi najviše odgovara 4-1-2-1-2 (2) iako se solidno snalazim i u 4-2-3-1 tako da sam napustio formaciju 4-3-2-1 s kojom sam igrao zadnje dvije fife. Odlučio sam stoga prodati sva krila u klubu tako da nemam više opciju povratka na staro. U prvoj formaciji na CM bi mi dobro došao Prime Ballack a u drugoj mi se nekako svidio prime Socrates na desnom CAM-u. Sada sam u dilemi koju karticu uzeti jer za obje teško mogu skupiti a da ne bih morao prodati neku od kartica koje mi trebaju. Doslovce sam oduševljen Guendouziem i mislim da bi u paru s Ballackom bez problema držao sredinu terena. Tu je još live fabinho. Ne znam što bih bolje mogao od toga složiti. Za koju karticu se odlučim morao bih onda i igrati s tom formacijom. Doslovno se zabavljam u 4-1-2-1-2 formaciji dobijao ili gubio. Baš mi je gušt igrati. I ova druga formacija je moćna s dva odlična CDM i centralnim veznim i Socrates bi im odlično došao. Tu bih onda još dodao SIF Hazarda. E sada, nisam na čisto što odabrati i ima li uopće smisla ulaziti u tako nešto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Ja cijelu ovu Fifu muku mucim , sa igracem koji ce mi igrati na desnom krilu.

Bale, Salah su mi losi.
Sane takoder.

Messi i Neymar,su mi preskupi,Mbappe mi je u spici.

Od boljih jrila probao sam IF Andersona,IF Dembelea ali nisam nasao jos nikog dovoljno dobrog.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ova WL je toliko odvratan mod da mi se povraca od njega toliko ne posten i iritantan, UŽAS. Igrao sam zadnja tri dana u diviziji 2 i tamo su sve bili dobri igraci i ako bude posteno nije mi problem izgubiti ali u WL dolaze mi puno losiji protivnici ali igra ih odrzava na zivotu maksimalno. Zasto ja u div2 mogu likovima zabiti normalno gol a u WL protivnicki golmani postanu spiderman pa na sve skacu ili moji gadjaju stative i precke do iznemoglosti koda radim video za yt crossbar challange. A o sudjenju da ne govorim koliko je odvratno gore nego u rivalsima trcim sa shevom 1na1 i onda me sledja pobere varane i sudac ne svira nista i ja popizdio i ja njega isto oderem sledja i poberem crveni karton mrs u 3pm najradje bi mu nabio taj karton u guzicu. Zasto ova jebena igrica mora biti toliko nepostena zasto ne moze suditi isto meni i protivniku zasto mora postojat jedan favorit jedan miljenik zasto jednom AI sve cisti a drugom zuji okolo zasto oba dva igraca ne igraju u istim uvjetima. Svaki put kad upalim igru ja stalno postavljam pitanje zasto zasto zasto igram ovo smece

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Jos koji tjedan pa cu si kupiti Trezegueta 89, veselim se napadacu koji moze igrat i glavom, a ne samo kao s Mertensom da probam pretrcati.

 

Zanima me jedno trazim savjete i objasnjenje - da mu stavim chem style hunter ili hawk i zasto?

 

Evo mojeg razmisljanja - sa hunter definitivno dobiva na brzini, tako da vise nikako ne moze, a shooing mu vise manje ide sve na 99. S druge strane, sa hawk mu brzina ide na nekih 85-86, shooting opet isto, ali dobiva na jumping +10 (sto je takodjer bitno za igru glavom), strength +5 (takodjer dobro za gradjenje) i agression +10 koji je ionako mali. 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Mislim da je hunter bolja opcija. On ima traits power header, tako da mislim da mu je igra glavom skoro savrsena. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže

 Za manje novca si mogao kupiti headliners karticu koja će s prvom nadogradnjom prepišati ovu i uvijek je možeš prodati. S razlikom novca koja bi ti ostala mogao si kupiti asenja i sve ostale kartice koje si dobio u packovima. Ne kužim da si se odlučio slagati potm pored ove kartice? Po meni potpuno neisplativo

 Je, ali gledao sam review onog Marshalla koji kaze da mu je ova kartica puno bolje legla od headlinera i stavio ga je na drugo mjesto najboljih kartica PL napadača 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Jos koji tjedan pa cu si kupiti Trezegueta 89, veselim se napadacu koji moze igrat i glavom, a ne samo kao s Mertensom da probam pretrcati.

 

Zanima me jedno trazim savjete i objasnjenje - da mu stavim chem style hunter ili hawk i zasto?

 

Evo mojeg razmisljanja - sa hunter definitivno dobiva na brzini, tako da vise nikako ne moze, a shooing mu vise manje ide sve na 99. S druge strane, sa hawk mu brzina ide na nekih 85-86, shooting opet isto, ali dobiva na jumping +10 (sto je takodjer bitno za igru glavom), strength +5 (takodjer dobro za gradjenje) i agression +10 koji je ionako mali. 

 Svaka čast ako ga uspiješ okrenuti lol, pogle mu ocjene za dribling....lik je transporter. Da ga imam, gledao bih kako to popraviti, ali mislim da nema chem kartice koja moze napravit cudo od 58 balancea

11 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Mislim da je hunter bolja opcija. On ima traits power header, tako da mislim da mu je igra glavom skoro savrsena. 

 

dr4zh3n kaže...
acmilan2 kaže...

Jos koji tjedan pa cu si kupiti Trezegueta 89, veselim se napadacu koji moze igrat i glavom, a ne samo kao s Mertensom da probam pretrcati.

 

Zanima me jedno trazim savjete i objasnjenje - da mu stavim chem style hunter ili hawk i zasto?

 

Evo mojeg razmisljanja - sa hunter definitivno dobiva na brzini, tako da vise nikako ne moze, a shooing mu vise manje ide sve na 99. S druge strane, sa hawk mu brzina ide na nekih 85-86, shooting opet isto, ali dobiva na jumping +10 (sto je takodjer bitno za igru glavom), strength +5 (takodjer dobro za gradjenje) i agression +10 koji je ionako mali. 

 Svaka čast ako ga uspiješ okrenuti lol, pogle mu ocjene za dribling....lik je transporter. Da ga imam, gledao bih kako to popraviti, ali mislim da nema chem kartice koja moze napravit cudo od 58 balancea

 A gle, puno manje driblam nego sutiram, vecinoma dolazim na 16 ili manje metara i pogadjam stative, gredu, golmana, obrambenog i od 10 udaraca 7 ih zavrsi u gore navedenom i 3 na srecu udju. Sa Trezeguetom se nadam necem boljem. Gledao sam na YouTubeu neke reiviewse za njega (bas karticu 89 OVR) i kazu da se ne primjeti neka drasticna razliks da hunterom u brzini, trebalo bi isprobati, al mozda prvo jeftiniju karticu.

Kovačić
15 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

 Je, ali gledao sam review onog Marshalla koji kaze da mu je ova kartica puno bolje legla od headlinera i stavio ga je na drugo mjesto najboljih kartica PL napadača 

Nisam rekao da nije bolja ali već nakon prve nadogradnje neće biti. Uz to imat ćeš karticu koj će vrijediti više.

 

 

Nije da se bunim ali malcom dobio motm? Stvarno su izgubljeni svi kriteriji ove godine.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 9:45 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ova WL je toliko odvratan mod da mi se povraca od njega toliko ne posten i iritantan, UŽAS. Igrao sam zadnja tri dana u diviziji 2 i tamo su sve bili dobri igraci i ako bude posteno nije mi problem izgubiti ali u WL dolaze mi puno losiji protivnici ali igra ih odrzava na zivotu maksimalno. Zasto ja u div2 mogu likovima zabiti normalno gol a u WL protivnicki golmani postanu spiderman pa na sve skacu ili moji gadjaju stative i precke do iznemoglosti koda radim video za yt crossbar challange. A o sudjenju da ne govorim koliko je odvratno gore nego u rivalsima trcim sa shevom 1na1 i onda me sledja pobere varane i sudac ne svira nista i ja popizdio i ja njega isto oderem sledja i poberem crveni karton mrs u 3pm najradje bi mu nabio taj karton u guzicu. Zasto ova jebena igrica mora biti toliko nepostena zasto ne moze suditi isto meni i protivniku zasto mora postojat jedan favorit jedan miljenik zasto jednom AI sve cisti a drugom zuji okolo zasto oba dva igraca ne igraju u istim uvjetima. Svaki put kad upalim igru ja stalno postavljam pitanje zasto zasto zasto igram ovo smece

 Zato jer u WL mozes dobit igraca div 6 i div 1. Nema nekog filter osim win rate. Naravno da ce se taj losiji igrac zatvorit i cekat sansu, a ti ces bit dovoljno lud da ides konstantno na silu kroz njega. To je freska koju svi radimo i moramo prestat. 

Ako se on zatvori ti ga ubi dodavanjem, do te mjere da ce nakon prvog gola rage quitat. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Ja sam završio s WL, prodo sve i sad pauza od tog smeća. Nadam se da će im svi serveri izumrijet, i zgrada se zapalit, da mogu da im se poserem u biroe. Majku im jebem u picku!!
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Ova WL je toliko odvratan mod da mi se povraca od njega toliko ne posten i iritantan, UŽAS. Igrao sam zadnja tri dana u diviziji 2 i tamo su sve bili dobri igraci i ako bude posteno nije mi problem izgubiti ali u WL dolaze mi puno losiji protivnici ali igra ih odrzava na zivotu maksimalno. Zasto ja u div2 mogu likovima zabiti normalno gol a u WL protivnicki golmani postanu spiderman pa na sve skacu ili moji gadjaju stative i precke do iznemoglosti koda radim video za yt crossbar challange. A o sudjenju da ne govorim koliko je odvratno gore nego u rivalsima trcim sa shevom 1na1 i onda me sledja pobere varane i sudac ne svira nista i ja popizdio i ja njega isto oderem sledja i poberem crveni karton mrs u 3pm najradje bi mu nabio taj karton u guzicu. Zasto ova jebena igrica mora biti toliko nepostena zasto ne moze suditi isto meni i protivniku zasto mora postojat jedan favorit jedan miljenik zasto jednom AI sve cisti a drugom zuji okolo zasto oba dva igraca ne igraju u istim uvjetima. Svaki put kad upalim igru ja stalno postavljam pitanje zasto zasto zasto igram ovo smece

 Zato jer u WL mozes dobit igraca div 6 i div 1. Nema nekog filter osim win rate. Naravno da ce se taj losiji igrac zatvorit i cekat sansu, a ti ces bit dovoljno lud da ides konstantno na silu kroz njega. To je freska koju svi radimo i moramo prestat. 

Ako se on zatvori ti ga ubi dodavanjem, do te mjere da ce nakon prvog gola rage quitat. 

 

 

 Kako da ga ubijem dodavanjima kad mi odmah na pocetku zabije gol iz kick off-a i onda ga ja moram ganjat i nakon 30,40 min zabijem mu gol za izjednacenje i onda opet popusim gol iz kick offa samo zato jer svaki put kad ja njemu uzmem loptu lopta se vrati njemu i tako 2,3 puta a moj AI nista ne radi za vrijeme kick offa isto tako i golman a imam posebne taktike za kick off koje rade kad igram protiv jacih igraaca ali ne rade kada igram protiv mamlaza jer su udarci sa 30m i dalje pre op. A sto se tice dodavanja nikad ne srljam kao budala jako cesto znam vratiti loptu iza ili prebaciti igru na drugi kraj terena ako vidim da ne ide. U taktici sam stavio odavno possesion jer volim kad mi se igraci otvaraju i prilaze meni tako imam vise opcija za dodati a i ne mogu me toliko silovati ovi sto igraju na presing

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 11:20 (The_K).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Odigrao sam sad tri-cetiri tekme ni sam neznam. Sprobao sam sve sve taktike u custom taktics, od high press do drop back. Sprobao sam sve u napadu, al jebes me da je to sve isto. Jedino sta se z fast build up svi najebu pred protivnicki kazneni prostor i cekaju loptu kad ne dodam odma u napad pa mi ova dva branica maltretiraju neymari, ibrice i slicni. Neznam sta napravit da ih motiviram da lete ko od svakog protivnika kojeg sam susreo u tih 15 utakmica WL sto sam odigrao jucer i danas. Neznam nije mi jasno. Znam da problem nije u meni nego u postavkama, koje ocito neznam slozit. Probao sam se vodit nekom logikom i ne pali.

 

Jasno mi je ko dan da su se sjebali s ovim future starsima(ne financijski, vec su ih napravili pre op) i da je ghuenduzi nerfan do jaja i vise ne moze gurnut obicnog gold zahu. Al dobro bio je dabe i ne mogu ga prodat, sta je tu je.

 

Al nije mi jasno kako svaku tekmu, bez obzira dal lik protiv kojeg igram zna zanat ili ne, uvijek ali uvijek muku mucim s odbijenim loptama. Svaki put se lopte odbiju meni na stetu, pa jebamu pas da takvi pehista jednostavno nemos bit, nije to moguce. Nije mi jasno da u jednom napadu napadac(u ovom slucaju Rivaldo) promasi gol glavom unutar 5m. Sam samcat, nitko ga ne ometa, a cak ni nema golmana na golu da mu obrani i ovaj pukne preko gola. Kad bi onda iz ocaja u slijedecem napadu lazacete pogodio najsavrsenije raslje ikad (doduse pogodio sam zeleno, al ipak) iz skoro pa mrtvog kuta, jer sam iz ocaja pucao kad sam vidio da varane juri na mene da ubije boga u meni i jos po mogucnosti da ja dobijem zuti jer sam mu pao na nogu kad me pokusao ubiti. Nije mi jasno kako prisustvo mog igraca uopce ne smeta njegovom, moze radit finte, skakat boli ga briga, dok s druge strane vidim mog igraca da mi smeta i osjeca i najmanji dodir koji dobije od protivnika i jos mi reakcije djeluju tromije i sporije kad je neko na 1m do mog igraca.

 

I evo sazetak jedne od ovih 4 tekme koje sam odigrao. Zao mi je sto nemogu cijelo gameplay jer se vecina situacija događa u trenucima kojih nema u tim isjeckima.

 Znaci prva situacija: Ronaldo ide u fejkat sut, zakasni i odma se prebaci u uzimanje lopte. Ajde s ovim prolaskom VVD-a se jos i mogu pomirit, makar mislim da je i tu prekasno usao u fintu jer bi prosao i da je samo ravno protrcao pokraj VVD-a jer je pametan isao krivom nogom sjec loptu.

Situacija nummero duo: Socrates ocito ide prekasno u dribling ali svejedno bailly sjebao maksimalno i tackle i tajming. Jesam ja ranije izletavao s igracima ko srne pred auto, al tu su vec zivci bili slabi, al opet svejedno bailly je morao oteti tu loptu i da nisam pritisnuo tackle, jer se socrates doslovno zaletio u mene.

Situacija 3: E sad, ta mi najvise smeta. Kad se ja nadem u takvoj situaciji 9/10 udaraca golman brani, ako treba kurcem loptu posalje u home run.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 11:58 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Udem u jednu tekmu nakon jucer. Gameplay smece, usporeno ne igrivo. Butranego mi zabije skok na korneru. Izbijam loptu sa lalom, lala vanjskim, felsom puca u suprotnu stranu od mojeg drzanja gljivice i zabija autogol. 5-3 izgubim utakmicu koju mi covjek od 12 udaraca 10 upucuje glavom. 

 

Sramota, cista sramota. 

Bravo EA, bravo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 13:13 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

JA ne mogu ovo smece igrat ubit cu nekoga osjecam se raspadnuto a samo sam jednu utakmicu odigrao frajer mi zabio dva gola iz kick offa a ja njemu se dva puta usetao u gol jer drugacije nisam mogao zabiti jer prije ta dva gola ja sam promasio prazan gol sa 2m udaljenost moj igrac je nabio loptu kao debil u nebesa ni sam ne znam kako a tapnuo sam kocku bila je samo jedna crta. Na kraju smo dosli na penale i dva puta sam pogodio stranu i niti jednom moj golman nije uspio obraniti a kada sam pucao drzim gljivu u lijevo i moj pukne u sredini a normalno njegov golman ostao u sredini kad je on trebao pucat penal za pobjedu ja sam izasao znam da je pickasto od mene ali ja mu necu dati pobjedu premda igrica mu zeli dati toliko varanja je u igri bilo. Igra mi nije htjela dati dva cista auta on izbije loptu u aut i onda on dobije aut i tako dva puta. Sudilo mi zaledje zato jer igrac koji je bio na drugom kraju terena je bio u zaledju nema smisla igra jednostavno nema smisla ja sam sve ludji i ludji zbog nje necu vise taj WL palit jebo im pas mater jer cu jednom stvarno puknut i krenut cu radit velika sranja. Da mi jedna igra u 20min moze toliko narusiti psihicko zdravlje ja ne vjerujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

JA ne mogu ovo smece igrat ubit cu nekoga osjecam se raspadnuto a samo sam jednu utakmicu odigrao frajer mi zabio dva gola iz kick offa a ja njemu se dva puta usetao u gol jer drugacije nisam mogao zabiti jer prije ta dva gola ja sam promasio prazan gol sa 2m udaljenost moj igrac je nabio loptu kao debil u nebesa ni sam ne znam kako a tapnuo sam kocku bila je samo jedna crta. Na kraju smo dosli na penale i dva puta sam pogodio stranu i niti jednom moj golman nije uspio obraniti a kada sam pucao drzim gljivu u lijevo i moj pukne u sredini a normalno njegov golman ostao u sredini kad je on trebao pucat penal za pobjedu ja sam izasao znam da je pickasto od mene ali ja mu necu dati pobjedu premda igrica mu zeli dati toliko varanja je u igri bilo. Igra mi nije htjela dati dva cista auta on izbije loptu u aut i onda on dobije aut i tako dva puta. Sudilo mi zaledje zato jer igrac koji je bio na drugom kraju terena je bio u zaledju nema smisla igra jednostavno nema smisla ja sam sve ludji i ludji zbog nje necu vise taj WL palit jebo im pas mater jer cu jednom stvarno puknut i krenut cu radit velika sranja. Da mi jedna igra u 20min moze toliko narusiti psihicko zdravlje ja ne vjerujem.

 Biti u 2. div a toliko kukati na igru,mislim da nema smisla . :)

10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
The_K kaže...

JA ne mogu ovo smece igrat ubit cu nekoga osjecam se raspadnuto a samo sam jednu utakmicu odigrao frajer mi zabio dva gola iz kick offa a ja njemu se dva puta usetao u gol jer drugacije nisam mogao zabiti jer prije ta dva gola ja sam promasio prazan gol sa 2m udaljenost moj igrac je nabio loptu kao debil u nebesa ni sam ne znam kako a tapnuo sam kocku bila je samo jedna crta. Na kraju smo dosli na penale i dva puta sam pogodio stranu i niti jednom moj golman nije uspio obraniti a kada sam pucao drzim gljivu u lijevo i moj pukne u sredini a normalno njegov golman ostao u sredini kad je on trebao pucat penal za pobjedu ja sam izasao znam da je pickasto od mene ali ja mu necu dati pobjedu premda igrica mu zeli dati toliko varanja je u igri bilo. Igra mi nije htjela dati dva cista auta on izbije loptu u aut i onda on dobije aut i tako dva puta. Sudilo mi zaledje zato jer igrac koji je bio na drugom kraju terena je bio u zaledju nema smisla igra jednostavno nema smisla ja sam sve ludji i ludji zbog nje necu vise taj WL palit jebo im pas mater jer cu jednom stvarno puknut i krenut cu radit velika sranja. Da mi jedna igra u 20min moze toliko narusiti psihicko zdravlje ja ne vjerujem.

 Biti u 2. div a toliko kukati na igru,mislim da nema smisla . :)

 Kad citava igrica nema smisla nema smisla sto je mi igramo, igramo je radi zabave a nitko se ne zabavlja zasto onda igramo to smece. Jedini ljudi koji bi trebali igrati ovu igricu su pro igraci jer zaradjuju od toga i fifa youtuberi jer oni isto zaradjuju od toga. Oni se ne zabavljaju ali barem dobivaju pare sta ja dobivam sto vi dobite? Dobijemo slom zivaca eto sto dobijemo. 

Igrao sam ujutro cs izgubio sam dva matcha ali nisam pizdio jer nista nije bilo slomljeno pogodis covjeka mrtav je pogode tebe mrtav si onda upalim fifu i odmah mi tlak skoci jer me jebu u mozak nisam rekao zdrav mozdak jer vise nisam zdrav zbog fife

15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Biti u 2. div a toliko kukati na igru,mislim da nema smisla . :)

Što reći osim priglup komentar pa se ti sada opet ljuti na mene koliko hoćeš. Sranja se događaju od prve pa do desete divizije i svakom normalnom ona smetaju. Igramo da se zabavimo a ne da nas igra frustrira i pravi budale od nas neovisno u kojoj smo diviziji.

12 godina
offline
FIFA 19

Ne mozes u ovo vrijeme igrat jer kontrole jednostavno kasne. Cak kad se cini da ne kasne, one kasne. Delay je nenadjebivo i tocno tih 1s delaya unisti sve, pogotovo u ovakvoj igri. 

Ja bi ono sa lalom sto posto izbio da nema delaya, jer je moja plejka registrirala drzanje gljive u desno, ali to jednostavno nije stiglo do servera.

Subota je najgori dan za WL, tek tamo poslije 23h vrijedi igrat, sve ostalo nema nikakvog smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Koje muke dns ujutro, vise se borim s igrom nego s protivnikom, najgori ulaz u vikend ligu ikad. Ak uspijem doci do gold1 u 20 utakmica ovaj tjedan bit ce uspjeh.

Sve toliko kasni da je neigrivo, stisnem kocku da ubacim moj igrac izgubi loptu i tek onda se registrira kocka, on uklize i dobijem crveni... prekrasno

 

Jedina svjetla tocka dns je da sam Nedveda napravio i da je kartica vrlo vrlo dobra.

Ubacio Nakatu, untradeable i malo tradeable igraca, nisam skoro nista morao kupiti i nakon nagrada imam vise coinsa nego s cime sam poceo.

 

Ako imate Nakatu, Baresia ili nekog takvog u klubu mislim da se isplati upgradeati u Nedveda za 300k coinsa.

 

Edit: Što se tice Ultimate packova, meni osobno su uzas, otvorio sam ih 20+ ove godine i jos walk out nisam vidio. Kakva su vasa iskustva?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 14:21 (zagid3).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Meni koma ide. Uglavnom, ovaj Rakitic je najlosija kartica u FIFI koja postoji s obzirom na rejting. Preko 200 tekmi imam s njim i lik je teski panj. Igrac manje na terenu, tu i tam ima neki pas i nista drugo. Modric je u zadnje vrijeme tolko u kurcu da je to strasno. Ne kuzim jel oni to jebu po karticama ili se meni cini. Od 10 paseva prodje mu 2 mozda. Isto je postao teski panj.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Rakitic mi dode da discardam znaci toliko su usrali tu karticu prije je zabijao sve i radio kako treba sad je doslovno panj nemoze dodat na 2m loptu. Kroos ucl se isto pokvario znaci duge lopte su prije prolazile uvijek savrseno sad nemoze niti on sastaviti dodavanje, doslovno ako nemas par ikona ili ovih nabrijanih kartica nemozes nista. Jedina kartica koja mi je konstantno dobra je ibrahimovic cak i sheva profula precesto prazan gol. Couthino isto tako nekad kao da  je savrsen a nekad boze sacuvaj. Bale mi ima isti problem nekad vidis pace 95 a nekad trci sporo da ga svi stizu jednostavno mi igra nije jasna zasto neradi uvijek jednako. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
offline
FIFA 19

Kažu slika govori 1000 riječi. Trenutna Fifa u jednoj slici.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 15:37 (Black and white).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Biti u 2. div a toliko kukati na igru,mislim da nema smisla . :)

Što reći osim priglup komentar pa se ti sada opet ljuti na mene koliko hoćeš. Sranja se događaju od prve pa do desete divizije i svakom normalnom ona smetaju. Igramo da se zabavimo a ne da nas igra frustrira i pravi budale od nas neovisno u kojoj smo diviziji.

 Ako je neko u 2. div. znaci da mu dobro ide ....

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
WL treba igrat samo nedjeljom, jer do onda svi frikovi odrade svojih 30 tekmi, pa mi n00bovi možemo da igramo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kolki im je button delay to je uzas, fuj. A nece produziti WL jer ih je sramota 3 tjedna za redom produzivat panjine kanadske. Ja se cudim sto mi igraci ne presjecaju lopte ni kad ih ja upravljam, pa normalno da ne presjecaju kad ja pritisnem tackle i ovaj moj skuzi taj tackle tek na pocetku druge tekme. I javim se ovome indijcu na chatu i lik mi nakon salvi klisejeva pocinje ljepiti linkove kako da otvorim portove, tocno mi dode da nekome zube prospem. Preveli su nas zedne preko vode s tom igrom, 70 eura u bunar, ali nikad vise.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Ako je neko u 2. div. znaci da mu dobro ide ....

Čitaj s razumijevanjem. Uglavnom pomaže.

10 godina
offline
Re: FIFA 19

Okanite se sranja,ima pametnijih stvari od gubljenja zivca na to sranje. ;)

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 18:50 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Samo lud covjek se ide drkat sa. WL u popodnevnim satima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice