FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo me kod buraza i gledamo neki igrači dobili uograde, a neki ne, to mi nije jasno, tipa POTM Auba dobio upgrade, OTW Allison dobio uograde, player pickovi neki dobili, a npr FUTMAS Son nije dobio ništa, dok čitam da ljudima FUTMAS Torreira dobio i to jeben upgrade, na koji sad to način oni dijele tko će dobit a tko ne ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Neznam na temelju cega, Real je tuga ove sezone.

Uzeo sad UCL Kimpembea za 330k i SIF Mahreza za 155k. Oboje mi djelovali jeftino, isao sam dns na gut feeling pa cemo vidjeti sto ce biti, ako nista drugo na greskama se uci.

 

Edit- mislim da ljudi prodaju sve i rade baby icon sbc i da ce se opeci vecina i kupiti natrag kartice, a i zabavno je igrati se na marketu

Nisam ga pratio pa ne znam za koliko ide i je li 330k ok cijena a što se Varanea tiče znaš da kod EA nema logike i da ne može tako nešto proći bez reala i barce. Vidjet ćemo.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Tebe boli kita, mene ne. Ja imam 750 utakmica i nije me briga jer je vrijeme utroseno. Imma ekipu u kojoj gustam, jedino ne gustam u gameplayu 40% vremena.

 

Courtois, Lala-nesta-ramos-ffs Grimaldo, Grizi-88 Anderson-Mbappe, hristo, Makelelea, kante. 

 

Jebe se tebi kad je tebi fifa market, nit ne igras. Koda radim 5mj i onda kazem, ma ne treba placa, ostavi si. Ma ko ih jebe. Ja igram. 

Nekako mi upalo u oko, mislim da imam preko 1100 tekmi odigrano, koji sam ja noob.

 

Nema predaje, smrt marketu i zivila kanada.

 

Jos 22 tekme wl ostale, bit ce silver ko kuca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 5:12 (Deadeye).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Konacno gold nakon 5 potrosenih tekmi na sranja.

 

Ovo je posljednja koju sam morao snimiti jer bi bilo steta da propadne. Nakon te sam uz puno muke i vise manje sretni gol prednosti protiv znatno losijeg protivnika dosao do gold 3 i jos imam 8 tekmi na lageru.

 

Udarac s lucasom je suden kao golaut.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ljudi kak se može reportati neki igrač? Znači lik mi zabi za 2 1 i u cijelom drugom poluvremenu nije prešao svoju polovicu terena nego zadržava loptu i tehnicira. Ovo je prvi takav slučaj od fife 16 da sam naletio

No pain no gain
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

realno ne možeš reportat nekog zato jer igra pederski..nije da cheata..može on igrat kako god hoće, jebiga

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
streamg kaže...

Ljudi kak se može reportati neki igrač? Znači lik mi zabi za 2 1 i u cijelom drugom poluvremenu nije prešao svoju polovicu terena nego zadržava loptu i tehnicira. Ovo je prvi takav slučaj od fife 16 da sam naletio

 zapamtis onaj username i u originu ga nađes kao kad trazis ofrenda i report user, za PC. Ako si na konzoli onda neznam. :D

12 godina
offline
FIFA 19

Ova vikend liga je loša toliko da razmišljam da li uopće da idem na gold ili da pobijedim još jednu za silver 1 i ostavim se pizarije.

Jednu pobijedim, jednu izgubim i tako od jučer.

Prije sam znao povezati 3-4 pobjede, a ovaj vikend jednom ili dvaput dvije i to je to.

Ostale partije koje sam izgubio, kao da sam igrao s brončanim ekipama.

Jednu partiju sa Pogbom promašim 2 tap ina s 7-8m, a drugu zabijem s Ronaldom 5 komada iz pet šuteva - kako god sam opalio, a opalio sam par puta bezveze baš da vidim koliko me može srat i svaki put je ušla - užas jebeni.

 

Primjetio sam da mi opet rade problem ekipe koje igraju presing, što nije bio slučaj od predzadnjeg patcha.

Oni opale presing i onda kao u 80' su umorni, a tada lik već vodi 1 ili 2 razlike i jebe mu se za tih par minuta... malo razvlači igru i zdravo.

 

BTW

Igrao sam danas protiv jednog našeg - ne znam jel na forumu?

Dakle, ekipa mu se zove Penetratori, a njegov nick je Ustaše i kratica kluba mu je ZDS, ono,Hrvatina 1/1.

Jedino što me muči kod njega, nikako da to izbijem iz glave... ima Srbina Jovića u napadu.

PA KAAAAAAK????!!!!!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Hahha tako ja igrao protiv crvene zvezde i delija imao Mandzu u napadu i vrsaljk na beku hahaha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Napravio sam konacno karticu od Davida Luiza. Imao sam neke igrace pa me doso manje od 200k sto mi stvarno izgleda smjesno. Meni se cini kao najbolji CB u igri. 

Pretpostavljam da ce ga kao ibrahimovica imat svaka druga momcad.

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Dečki može pomoć, koja je najbolja taktika za kontru, te formacija? Ovako stoje naprijed

Mertens

Perišić Dybala Callejon
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Potm Rashford je brutalna kartica 19 golova u 9 utakmica WL (jedan contract sam izgubio jer je lik quita prije starta tekme). Nisam ocekivao da ce toliko dobar bit, svakako preporucam barem loan da ga isprobate.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Dakle, kaj sam ja sve fulao ovu tekmu to nije normalno. Samo sam jednom lagano tapnuo a kako lopta ode...

 

 

Onda u 47 minuti opet smijeh. OK, težak položaj tijela ali opet iz te blizine. No više od fulanog me živcira kako se auba kreće kontra logike. Pa nije logično da na petercu trči leđima okrenut golu, valjda trči tako da vidi i loptu i gol a to bi bilo moguće i logično da je trčeči prema golu okrenut lijevim ramenom pa ne bi morao raditi nerealnu piruetu prije pucanja.  Ovako je okrenut kontra i teško je puknuti po golu. No drugo poluvrijeme riješio je Ibro s  tri laka komada.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Napravio sam konacno karticu od Davida Luiza. Imao sam neke igrace pa me doso manje od 200k sto mi stvarno izgleda smjesno. Meni se cini kao najbolji CB u igri. 

Pretpostavljam da ce ga kao ibrahimovica imat svaka druga momcad.

Prvi dan je bio ovrl 88 a sada je gledam 89. Reakciju je imao 80 a sada ima 85. Sada to izgleda dobra kartica. Kaj su mijenjali statse i ocjenu kartice od jučer? Gledao sam iz igre čim je sbc izašao u 19h da ne bude zabune.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Kako postizes da onako duboko ulaze napadaci u protivnickih 16 m?

Ja kako god postavim Auba stoji predaleko od gola iamo ima get behind.?!

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Deadeye kaže...

Napravio sam konacno karticu od Davida Luiza. Imao sam neke igrace pa me doso manje od 200k sto mi stvarno izgleda smjesno. Meni se cini kao najbolji CB u igri. 

Pretpostavljam da ce ga kao ibrahimovica imat svaka druga momcad.

Prvi dan je bio ovrl 88 a sada je gledam 89. Reakciju je imao 80 a sada ima 85. Sada to izgleda dobra kartica. Kaj su mijenjali statse i ocjenu kartice od jučer? Gledao sam iz igre čim je sbc izašao u 19h da ne bude zabune.

Izgleda da su kanađani nes sjebali pa jucer prvo izbacili tog 88. Uz VV Dijka bas mi je trebala jedna malo jaca kartica i sa if robertsonom koji je lijepo skocio na 86 sad je to sasvim pristojna epl obrana.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Izgleda da su kanađani nes sjebali pa jucer prvo izbacili tog 88. Uz VV Dijka bas mi je trebala jedna malo jaca kartica i sa if robertsonom koji je lijepo skocio na 86 sad je to sasvim pristojna epl obrana.

Ja razmišljam da prodam dijka u utorak i poberem 900k i složim luiza za 300k i ostane mi 600k na računu. Ovo sad imam i Luiz bi se lijepo uklopio umjesto Dijka a podebljao bih si stanje računa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 20:39 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Deadeye kaže...

Napravio sam konacno karticu od Davida Luiza. Imao sam neke igrace pa me doso manje od 200k sto mi stvarno izgleda smjesno. Meni se cini kao najbolji CB u igri. 

Pretpostavljam da ce ga kao ibrahimovica imat svaka druga momcad.

Prvi dan je bio ovrl 88 a sada je gledam 89. Reakciju je imao 80 a sada ima 85. Sada to izgleda dobra kartica. Kaj su mijenjali statse i ocjenu kartice od jučer? Gledao sam iz igre čim je sbc izašao u 19h da ne bude zabune.

 Na twitteru je kartica odma bila 89, neznam zasto je u igri bila 88. Svi koji su ga napravili upgradeao im se u 89.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo uzivajte u sazetkima tekme koja mi je skinula 5 godina zivota. Jos neznam kako da poslozim kontrole da mi branici krecu agresivno i da ne izaberu svaki put krivu animaciju.

Ostale su mi jos 4 tekme, a fale mi tri pobjede za gold 1, ali hvala lijepo rade bi sacuvao razum.

 

 

Nego, je neko dobio sta dobro iz ovih prem. liga 81+ uprgejda?

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 21:26 (cicek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Evo, sve posložio. Nisam baš imao traženih kartica pa sam gotovo sve morao kupiti. Malo ciganio na marketu i na kraju me Luiz izašao 253k coinsa. Valjda će se nešto vratiti u packovima. Za sutra imam 4 rare mega packa, jedan mega pack i jedan prime gold player pack. Pa valjda ću konačno nešto dobiti?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 8:25 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Jel moguce da su izbacili tako OP smecarsku karticu u ovakvo stanje sa gameplayom? Svaka mrtva ekipa na koju sam naiso danas je imala tog idiota u ekipi na CDM, to je nesto odvratno za gledat. Jebo im ibrahimovic i david luiz mater svima tamo u EA. Pa jbt led, cak i kad si ucinis gameplay podnosljivim i igras nogomet ti kraj te kurcine od kartice ne mozes prismrdit golu. Malo mi je muka. 3 tekme do kraja imam, al necu ganjat gold 1 jer nema smisla. Izgubio sam dvije tekme za redom od igraca koji su najvjerovatnije gold 1 cak i vise jer im gameplay daje tu mogucnost, makar su po igrackim karakteristikama nikakvi... kad ti covjek u 90min opuca 3 puta po golu i zabije 2 gola, a ti imas 15 udaraca na gol i zabijes jednog... sve je jasno o kakvoj je kvaliteti rijec.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
streamg kaže...

Ljudi kak se može reportati neki igrač? Znači lik mi zabi za 2 1 i u cijelom drugom poluvremenu nije prešao svoju polovicu terena nego zadržava loptu i tehnicira. Ovo je prvi takav slučaj od fife 16 da sam naletio

 Ovaj tvoj komentar me sjetio ovog videa hahahhah. Star video ali i dalje vrijedi samo sto dns vise nije shhh slavlje najiritantnije vec dub

10 godina
offline
FIFA 19

Godin i Umtiti su mi nazat,da mijenjam nekog od njih s Varaneom kad mu je pala cijena sada?

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jutros ustanem u 5 h i hajde da bacim koju prije posla.

Jednu remiziram 1:1 i hajde drugu da igram.

Izadje mi lik sa bronzanim timom i dobijem ga 7:0 .

I onda neko kaze da nije bitan tim.

Oni bronzani se odbijaju od Fabinha,Nainggolan i sl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 19
Ljudi moze li mi netko pomoci dobio sam trajni ban sa transfermarketa pretpostavljam da ce mi to ostati do kraja fife ima li neki nacin da me unbanuju neki glitch bilo sto??
Leo
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
Dzem1234 kaže...
Ljudi moze li mi netko pomoci dobio sam trajni ban sa transfermarketa pretpostavljam da ce mi to ostati do kraja fife ima li neki nacin da me unbanuju neki glitch bilo sto??

 Zasto si dobio ban?

5 godina
offline
Re: FIFA 19
Oke priznajem kupio sam coinse kod jednog lika,prodao 6 informova koji inace kostaju 13k za 50k. Ali opet nije u redu da me odma bannaju.
Leo
12 godina
offline
FIFA 19

Ja bi vam odma poljepil banove na kompletan account. Kad vidim šugavce da otvaraju grupu za to, nije mi dobro.

 

Nece ti odbanat account. Tek na Fifi 20 ces moc koristi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 19
Zahvaljujem😐
Leo
10 godina
online
FIFA 19

Eto slozio sam i ja Davida Luiza u packovima nisam dobio ni board najjaci igrac guedes ovi ostali su imali cak manji rating i od njega. Stvarno je tuga da u mega packu, rare mega packu i prime gold players packu ne mozes dobiti igraca veceg od 82

Moj PC  
4 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice