FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.424
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FIFA 19

Ja se preporodio od kada manje igram, jucer isao skijat cijeli dan znaci hebes i ps i pc to je bas za smirivanje zivaca. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Jučer Kondogbia 630k a danas 530k. Cijeli tjedan se kretako oko 570k. Zašto je danas toliko pao cijenom? Imaju li neke nove kartice u pripremi? Jesam nešto propustio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja se preporodio od kada manje igram, jucer isao skijat cijeli dan znaci hebes i ps i pc to je bas za smirivanje zivaca. 

  Normalno...na mob sam nezz je li mi sliku ubacilo u prosli komentar...skijanje 3 dana,piva i rostilj,jebes fifu.

Ja koliko sam skonta tu nema veze ni kakve igrace imas ni nista.Dodje mi lik sa 6 ikona i igra ok dobijem ga,zapane me lik sa zlatnim karticam 2 odbijanca ima i dadne mi dva gola,ja se satarem ko konj u petak da dadnem gol,stetive,precke i dzaba.

Jebes ovo,nema veze s nicim.Smisno je cim pocme utakmica vidim na svojim igracima kako se krecu,napadaju uzimaju loptu znam odma da necu izgubit nema sanse,posle 3 utakmice Modric ne zna loptu dodat,haos.

SMECE.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Igram sad već mjesec dana squad battles na težini World cup i ne znam kako me uspijevaju nekada pobijediti 5:0 i to samo zlatni igraci. Doslovce sam bespomoćan sa bilo kakvom taktikom I što je najbolje svaku tekmu imam više prilika ali dzaba. Sve im ulazi od lobova, finesa, korneri itd.. Već sam jedan đojstik bacio u smeće, ne želim i drugi :/

 

Koja je najbolja taktika? Igram trenutno 4 2 3 1 sa Englezima. Namjestio sam da bočni nejdu naprijed i cmd da ostaju. 

No pain no gain
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja mislio da odigram jednu, na kraju odigrao 10. Iznenadjujuce dobra konekcija veceras, mozda ljudi i ne igraju u ovo doba.  Kad god igram smireno, bez nerviranja kad primim gol ide mi mnogo bolje. Evo okrenuo sam lika sa 0:2 na 4:2. Trenutno sam na 14-7, sutra uzimam gold 2 nadam se. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Kako igrati protiv ovog? Kako igrati protiv ovoga u drop back aggresive sranju? Nikako. Ne mozes. Svaki jebeni put sam vodio, svaki put mi je zabio za izjednačenje. Ne znam jeste svjesni koja je muka igrati protiv Ronaldo - Ibra i ostale kompanije. Da bi izgubio na penale, jer ne znam zasto su njegovi igraci prestali glave okretati kad pucaju u stranu. Na 12-5 sam. Svih 5 tekmi sam, izgubio od ekipa tipa ovo ili jos jace. Jer za ono kaj njemu treba 3-4 sanse, on ce pospremit... Ja nek igram pas igru do sutra a njegovih 11 igraca ce stajati u svojig 35m. Gadi mi se ovaj community, nakupina glitchera i low Skill idiota koji samo znaju kopirat kaj nakaze na youtubu kazu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Dosao doma sretan dobro raspolozen rekao idem bacit jednu tekmu. Bilo 2-2 prosjecan nogomet nije bilo toliko gluposti ali uglavnom dominirao sam od 50min kad sam izjednacio odemo na produzetke zabijem lagano gol za 3-2 prebacim na formaciju sa 5 obranbenih kazem idem igrat lijepo kontrolirani nogomet ici cu naprijed tek kad mi se ukaze prilika i ja igrao tako lijepo kontrolirano drzao loptu u svom posjedu kad ono 120min ja sa neurom ubacujem na praznog Alonsa koji je stajao blizu centra  u krugu od 20m nije bilo igraca od njega on je loptu stopao tako sto je glavom nabio prema iza njegov mbappe pokupi loptu ja idem sa sms-om na njega uzmem mu loptu ali se lopta odbije nekako nazad njemu u noge uzmem boatenga i uzmem mu loptu ali se lopta opet nekako odbije do njega i pukne on finese sa 20m i pogodi raslje i izjednaci 3-3 u 122min i ja lagano alt+f4. Igrica je S M E Ć E

 

Edit: E da zaboravio sam reci kako sam negdje u 20min presao golmana sa Fabinhom i promasio prazan gol sa 4m udaljenosti jos sam i tada mislio izaci jer sam gubio 2-0 dok je meni njegov matuidi propucao neura sa 25m

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 1:42 (The_K).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Kako igrati protiv ovog? Kako igrati protiv ovoga u drop back aggresive sranju? Nikako. Ne mozes. Svaki jebeni put sam vodio, svaki put mi je zabio za izjednačenje. Ne znam jeste svjesni koja je muka igrati protiv Ronaldo - Ibra i ostale kompanije. Da bi izgubio na penale, jer ne znam zasto su njegovi igraci prestali glave okretati kad pucaju u stranu. Na 12-5 sam. Svih 5 tekmi sam, izgubio od ekipa tipa ovo ili jos jace. Jer za ono kaj njemu treba 3-4 sanse, on ce pospremit... Ja nek igram pas igru do sutra a njegovih 11 igraca ce stajati u svojig 35m. Gadi mi se ovaj community, nakupina glitchera i low Skill idiota koji samo znaju kopirat kaj nakaze na youtubu kazu. 

 Ronaldo i barem jedna ikona su mi regularna ekipa kad spojim prve tri za redom pobjede. Nakon tog samo jaki decki. I meni nije jasno kako neko moze normalnu pas igru igrat kad ovaj povuce sve u 16 i stoji s jednim igracem na polukrugu od 16m i ceka tvoj sut da ga blokira ili pas na prividno slobosnog igraca, koji je vraga slobodan jer ovaj njegov AI decko istrci na loptu iste sekunde kad ja pocnem punit pas. A o preciznosti i brzini pasa necu ni trosit vrijeme na pisanje. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Jučer Kondogbia 630k a danas 530k. Cijeli tjedan se kretako oko 570k. Zašto je danas toliko pao cijenom? Imaju li neke nove kartice u pripremi? Jesam nešto propustio?

 Mozda su se ljudi uplasili da mu se nacija na toj kartici ne promjeni u Srednjoafricku Republiku? Iako to tako neide

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Prva situacija. Fina lopta u prostor, sve pet. Ali saljem van de geu i ako me ovaj matira kako spada u redu, ali on puca prakticki po sredini gola i barem u 80% situacija lopta nakon obrane nastavi kretnju prema mojem golu. Ne sandrcne ju de gea u korner da sam miran nego se nastavi kotrljati, opet meni na stetu. Ja sam imao oznacenog sancheza i kao sto se vidi nisam ni pokusao zaustavljati vernera nego sam samo trcao prema golu jer sam znao da ako de gea pecne loptu je moram jos i izbivat. Kad ja pucam i golman obrani lopta se obije na normalnoj distanci koja nije opasna po gol ni u jednom trenutku.

 

Druga situacija. Opet sut, al sam u ovoj situaciji imao srece sto se lopta nije opet iskotrljala na gol. I naravno moj headliner marquinhos reagira perfektno, di je sada moj AI?

 

Treca situacija moj gol. Stavio sam video jer sam primjetio da u takvim situacijama lopte ide redovito u gol kad se pogodi zeleno, kod obicnog suta nesto rijede al cesce ulazi nego ne. Bitno je samo da igrac ima power shoot. Na toj utakmici sam ih zabio dva identicna gola s lacazetom.

 

Jos sam u ovoj tekmi pogodio 3 precke kod sah-mat situacije kad je samo trebalo pospremiti loptu u prazan gol iz nekih 6-8 metara.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 9:57 (cicek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Mozda su se ljudi uplasili da mu se nacija na toj kartici ne promjeni u Srednjoafricku Republiku? Iako to tako neide

Da, to sam poslije vidio na twitteru. Valjda neće jer sam onda spušio bar 100k. Kod EA nikada nisi ziher.

10 godina
offline
FIFA 19

Eto frajer ulozio dobru lovu u fifu i onda mu EA uzvrati tako sto mu da ban bez razloga

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ovu WL sto posto da necu zavrsiti jer skoro svaku tekmu ja izlazim ne mogu podnijeti te gluposti ostati miran pa zbog mira u kuci moram izlaziti iz igrice. Znaci zadnju tekmu frajeru sam uzeo 4 puta loptu i jednom je presjekao i svaki put se lopta vratila protivniku tako da mi on moze zabiti gol otisli u produzetke frajer je napokon dobio crveni jer je igrao kao zivotinja povedem i onda dodje kick off iz kojeg sam mu uzeo loptu 3 puta i sva 3 puta se njemu vrati lopta u noge i zabije gol. Ja mu prijetim ne mogu pogoditi okvir gola i onda u 115min frajer opali kontru ubaci loptu i ja skocim sa boatengom udarim loptu ali boateng je udario loptu tako da je ona otisla iza a iza je stajao njegov sane koji je samo pospremio loptu u polu prazan gol odmah alt+f4. Jeli to normalno da me frajer pobjedi a nije mi zabio gol iz ciste akcije nije mi nista pokazao samo jebeno silovanje trcanje ravno i odbijanje lopte eto sto sam ja vidio od svog protivnika i igrica ga je bogato nagradila.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19

Svaki vikend od 14-19 pobjeda i to je to. Za nesto bolje ipak treba imat par ikona i momcad od par mil coinsa. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...

Svaki vikend od 14-19 pobjeda i to je to. Za nesto bolje ipak treba imat par ikona i momcad od par mil coinsa. 

 Momcad je u trenutnoj situaciji nebitna. Sta ce ti miljuni i ikone ako ti input kasni po sec a nekad cak i vise. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Svaki vikend od 14-19 pobjeda i to je to. Za nesto bolje ipak treba imat par ikona i momcad od par mil coinsa. 

 Momcad je u trenutnoj situaciji nebitna. Sta ce ti miljuni i ikone ako ti input kasni po sec a nekad cak i vise. 

 Naravno da ti treba momcad. Pa kak se borit protiv ovih bunkera... Predes neki 60% win rate u WL... I sve je poslije toga nenadjebivo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Svaki vikend od 14-19 pobjeda i to je to. Za nesto bolje ipak treba imat par ikona i momcad od par mil coinsa. 

 Momcad je u trenutnoj situaciji nebitna. Sta ce ti miljuni i ikone ako ti input kasni po sec a nekad cak i vise. 

 Ja nisam imao nikakv lag ni nista otkako sam promjenio net. Prije je bilo i dc-a i kasnile kontrole i sve, al sad sve normalno.

12 godina
offline
FIFA 19

11 pobjeda i još 11 utakmica za odigrat... nekako mi se ne da jer sve što sam izgubio je bila igra protiv kompjutera, a ne protivnika, a kompjuter ja ne mogu pobijediti i možeš se jebat.

Slično što i vi pišete, tacklam, tacklam, tacklam - svaki put odbijanje na njegovog - on mora dati gol i ja mogu tacklat do sutra.

Ako je kompjuter odlučio da će pasti gol, to će se i dogoditi ma što ja radio.

Da mi barem da protivnika koji će me nadigrati i zabiti gol iz akcije pa bi mi bilo lakše jer ovo nema smisla - točno znam kad pada gol jer sam sve fore već prošao više puta i znam sve šeme napamet.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Doveo Kondogbiu(nakon sto je kolega Movie rekao da je pao 100k na marketu) i vratio Pogbu u ekipu (nakon dosta vremena).

Sviđaju mi se kao duo na poziciji cdm-a, oba imaju high attacking work rate ali uvijek jedan ostane iza dok napadam.

Dosta imponiraju visinom i fizickim statsima u vezi.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Zadivljen sam kako mi kod 4-3 za mene u produzetku i potpunoj dominaciji, pukne veza (makar moj router radi i sve normalno štima) i ja dobijem poraz. Umjesto da sam 17-7 ja sam 16-8. Koja komedija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Dam se kladit da sam jucer igrao protiv nekog streamera. Ibra, Ronaldo i ostala prenabrijana stoka sa 90+ u ekipi te silovanje skillova.

Takoder je lik cijelo vrijeme forsirao dizanje lopte u zrak i voleje ili finese sto mu nije prolazilo (preko 15 finese udaraca iz okreta je imao koji nemaju veze sa nogometom). Nije bilo trenutka kada je imao loptu bilo sa stoperom ili napadacem da nije izvodio neki trik i mozes ga jebat. Ili napravis faul ili se odbijes od njega. Zavrsilo je 0:0 i toliko mi se zgadila igra da to nije za vjerovat jer se je ta tekma pretvorila u cisto arkadno smece. Fifa street je simulacija nogometa u usporedbi sa tom tekmom.

Posto je lik forsirao finese, otisao sam na twitch i odgledao tekmu dvije i ostao sam u WTF stanju. I dalje se forsira finese i cude se ko pura dreku kako ne mogu zabit? Da su previse nerfali, da bi to trebalo prolazit, da su sjebali igru, da je prije bilo bolje itd.a u komentarima podrzavaju lika.

 

Isto sta mi ide na onu stvar su 97-99 kartice. Cemu, zasto, da je netko u ne znam kakvoj formi, ne moze toliko skocitit. Uopce nije bitno kojeg igraca imas, gledaju se samo brojevi, ekipa bi forsirala Peru Perica da ima rating 97 makar nisu nikada culi za njega, bio bi legenda jer ima toliki rating i mozes sa njim silovat druge... Imam jednu takvu karticu, Neymara 97, to nije normalno koliko je kartica dobra, ali sam odigrao sa njim samo 3 tekme jer sam sebi idem na zivce kad pocnem gubit pa krenem sa njim silovat loptu dok ju ne uguram u gol. Takoder su neke ikone prenabrijane, al ajd...

 

Koliko sam jucer procitao/cuo u EA nisu prezadovoljni fifom i futom jer su prihodi 25% manji nego prosle godine pa mozda u tom grmu lezi zec sa toliko prenabrijanih kartica, nadaju se valjda brzom money grabu.

Nadam se da ce netko tamo vidjet da ce time samo odbit dio dosadasnjih igraca i da ce se mozda vise fokusirat na gameplay, a ne na super-ultimate-headliner-special-egoinhioughwi kartice...

 

BTW ak cu imat volje i vremena, kasnije uploadam fifa saljivi kucni video

I am over 9000!!!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Ova igra je sve smjesnija nakon sto me couthino izludio stavim boatenga na lw iz MLS a da mi ibra dobije 10chem  znaci silver igrac u prvoj tekmi zbijem 3 komada u iducoj 1 i ukupno 2 asistencije iz nabaca znaci nemogu vjerovati kao da sam stavio neymara na lw a ne silver karticu od 700coinsa. Statsi kartice su banana osim pace a i ball control sto mu je odlicno. Sad ce couthino na market posto mi netreba imam jos UCL Sanea pa ako ovaj prestane radit ubacit cu njega. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Odigrao tri poslije ručka, dobio sve tri - jebena teretana, malo sam se uznojio jebote led usred faking zime.

Prva lagano, a druge je krenula u režiji FIFE - mrtvace na prazan gol 2-3 puta moji zapucali.

Jednu loptu, prazan gol, mome ide lopta na glavu i on opali u gomana koji je stajao desno, a ispred njega žive duše, prazan gol!!!

0-0 na kraju bilo i u produžecima sam ga natrpao jer su mu igrači ostali bez stamine zbog presinga.

 

Treća i zadnja je bila odlična - FIFA se nije miješala ovaj put u igru i borili smo se strašno, toliko da sam gotov, mrtav.

Samo ću reći... Ibra ulazi oko 60' i radi dar-mar, a vidio sam da mnogi to rade pa i sam najebem ponekad zbog istog tog Ibre :)

Treći tjedan zaredom gold 3 - više nego zadovljan - čisto sumnjam da ću večeras pokušavati uhvatit gold 2, ali nikad se ne zna?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Svaki vikend od 14-19 pobjeda i to je to. Za nesto bolje ipak treba imat par ikona i momcad od par mil coinsa. 

 Momcad je u trenutnoj situaciji nebitna. Sta ce ti miljuni i ikone ako ti input kasni po sec a nekad cak i vise. 

 Naravno da ti treba momcad. Pa kak se borit protiv ovih bunkera... Predes neki 60% win rate u WL... I sve je poslije toga nenadjebivo. 

 Trenutno ponasanje mojih igraca je takvo da mi ni 11 roalda nebi pomogli. Ako KDB nemoze tocno dodat, VVD ne moze odgurnut griezmana, a auba nezna za gol ovu wl. 

JohnnyBlaze kaže...
cicek kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Svaki vikend od 14-19 pobjeda i to je to. Za nesto bolje ipak treba imat par ikona i momcad od par mil coinsa. 

 Momcad je u trenutnoj situaciji nebitna. Sta ce ti miljuni i ikone ako ti input kasni po sec a nekad cak i vise. 

 Ja nisam imao nikakv lag ni nista otkako sam promjenio net. Prije je bilo i dc-a i kasnile kontrole i sve, al sad sve normalno.

 Meni je prosla vikend liga bila odlicna cak sam se i cudio kako mogu u subotu popodne igrat bez trzanja, al ovu mi je neigrivo. Znam da nije do interneta jer nemoguce da jedan tjedan radi a drugi 1sec delay. Vidio sam negdje je neko radio istrazivanje o tim serverima od fife i zakljucak je bio da su serveri u redu, ali put do servera iltiga pristupacnost je u banani. Btw koji sad net imas? Optiku? 

13 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Svaki vikend od 14-19 pobjeda i to je to. Za nesto bolje ipak treba imat par ikona i momcad od par mil coinsa. 

 Momcad je u trenutnoj situaciji nebitna. Sta ce ti miljuni i ikone ako ti input kasni po sec a nekad cak i vise. 

 Naravno da ti treba momcad. Pa kak se borit protiv ovih bunkera... Predes neki 60% win rate u WL... I sve je poslije toga nenadjebivo. 

 Trenutno ponasanje mojih igraca je takvo da mi ni 11 roalda nebi pomogli. Ako KDB nemoze tocno dodat, VVD ne moze odgurnut griezmana, a auba nezna za gol ovu wl. 

JohnnyBlaze kaže...
cicek kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Svaki vikend od 14-19 pobjeda i to je to. Za nesto bolje ipak treba imat par ikona i momcad od par mil coinsa. 

 Momcad je u trenutnoj situaciji nebitna. Sta ce ti miljuni i ikone ako ti input kasni po sec a nekad cak i vise. 

 Ja nisam imao nikakv lag ni nista otkako sam promjenio net. Prije je bilo i dc-a i kasnile kontrole i sve, al sad sve normalno.

 Meni je prosla vikend liga bila odlicna cak sam se i cudio kako mogu u subotu popodne igrat bez trzanja, al ovu mi je neigrivo. Znam da nije do interneta jer nemoguce da jedan tjedan radi a drugi 1sec delay. Vidio sam negdje je neko radio istrazivanje o tim serverima od fife i zakljucak je bio da su serveri u redu, ali put do servera iltiga pristupacnost je u banani. Btw koji sad net imas? Optiku? 

 Sad imam optiku. Ping mi je u doti 13-16, a prije na onom obicnom netu od 50-80. Puno je vaznije za fifu da su brze reakcije pa vjerujem da i to igra ulogu.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Danas sam malo igrao , više iz dosade nego iz želje.

 

Idem na lika sa Fabinhom cijelu tekmu njegov igrač prode kroz moga doslovno.

To je to , taj lag za djelic sekunde i to ti sve pokvari.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Aguero ponovno 3 komada, evo ga opet u cetvrtak u paketima :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Aguero ponovno 3 komada, evo ga opet u cetvrtak u paketima :)

Teško, nikada do sada to nisu napravili u ovih 9 godina. Bilo je jednom da je igrač u petak bio MOTM a u srijedu je izašao u TOTW pa su im svi jebali mater. Di Maria je bio u pitanju. Drugog slučaja od 2012 se ne sjećam.

10 godina
offline
FIFA 19

U ovom videu mozete vidjeti kako je samo kick off glitch jak i kako se za vrijeme kick offa najbolesnije stvari desavaju. Frajeru prolazi lopta kroz nogu tako da bi on mogao savrseno dodati bez dodatnog dodira mom igracu kroz noge tako sto bi njegov igrac zapucao iz prve mom drugom igracu kroz noge

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

U ovom videu mozete vidjeti kako je samo kick off glitch jak i kako se za vrijeme kick offa najbolesnije stvari desavaju. Frajeru prolazi lopta kroz nogu tako da bi on mogao savrseno dodati bez dodatnog dodira mom igracu kroz noge tako sto bi njegov igrac zapucao iz prve mom drugom igracu kroz noge

Stisni trokut da se makne meni, ljepše je za gledati. Inače, klasična fifa situacija kada moraš dobiti gol. Mene samo interesira kada će se takva situacija dogoditi da ga i ja poneki put zabijem na isti način? Jedino što je logično je to da konačno prestanemo igrati ovo sranje od igre. Možda bi se tada nekome upalila lampica, samo možda jer oni uopće ne shvaćaju problem jer svaki novi problem rješavaju novom bojom kartica. I to je to...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice