FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 873.227
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

 Do sada to nisu radili. Kada je diego costa promijenio nacionalnost u pola igre sve do tada izašle kartice nisu dirali, samo su izdali novu rare karticu s novom nacionalnošću.

 I ja sam mislio da ce ostati francuz na UEL kartici, no onda sam vidio da je Higuain OTW kartica promjenila klub, tako da je moguce da i ova promjeni nacionalnost kada dobije upgrade.

I jos sam negdje procitao da se nekome promjenila jednom nacija na nekoj vrsti kartice mozda otw ili nesto slicno, nmg sada naci taj post na redditu.

No nadam se da ce ostati francuz.

15 godina
online
Re: FIFA 19
Shivi kaže...

Nabijem na onu stvar fifa web app, to je smece za ne vjerovat.

Svaki put kad me netko nadbida, ne mogu kliknut make bid, tj.izbaci mi crveni error. Odem u squad ili bilo gdje, vratim se opet isto. Zasad mi je jedino rijesenje to da refresham browser, ne znam da li drugi imaju takav problem? Ako nemaju, koji browser koristite? Ja sam trenutno na chromeu...

 

BTW slozim UCL i dobijem Davinson Sancheza 

 Ista stvar i kod mene što se tiče web appa samo što ja za razliku od tebe nisam dobio sancheza već opet neka tri sranja kao i jučer.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...
cicek kaže...

 Sigurno je, a i ovu wl sam iskoristio tako da sam u svakoj tekmi izmjenio barem tri taktike rucno plus napunio sam one defanzivne i napadacke. Tako da sam vise manje probao sve. Veliki dio problema je i u meni jer mi je igra doslovno isisala svo strpljenje koje sam imao za nju, a imao sam mnogo, vjeruj mi. Nikad nisam imao taj stav da je igra kriva kad bi me on razigrao, jer i cilj je da se razigra osoba ili AI svejedno. Ali nakon ovog patcha i te drop deep obrane ja ne kuzim kako to treba igrati a da mi se ne digne svaka dlaka na glavi od komedija koje gleda. Najvise od sveg me smeta to sto vidim da se moji igraci ne ponasaju isto ili barem slicno ko nejgovi. Dok njegovi sjeku lopte, luduju, trce po terenu, moji mi serviraju malaksavu predstavu koja me u konacnici kosta zivaca, a uzela mi je i svu volju za igranjem.

Dodavanja su mi uzasna nakon patcha, neprecizna u pm. Znalo se dogodit da sam promasio prvo dodavanje nakon izvodenja centra. Znaci kad mi je igrac bio sam i necuvan ovaj je loptu dodao da je ne moze stici. Komedije zesce. A da me govorim o iskoristavanju gol sansi koje sam barem 70% promasio, a da nisam komplicirao neznam sta, jednostavni sut unutar 16m mi je isao neobjasnivo po sred gola ili negdje bogu iza nogu. Loptu zagraditi nisam mogao ni da hitlera dignem da napravi bunker oko nje, opet bi dosao bilo koji igrac, alposolutno bilo koji i oduzeo je bez obzira dal se ja gradim ili ne. Napravio sam danas kompletni format kompa, pa nemam vise instaliranu i necu je do sutra intalirat da vidim sta cu dobit u pakovima, nebi me iznenadilo da mi daju sad nekog icona da me navuku natrag skidat to smece.

Ekipa ti je mocna, to si trejdao ili nagrade od WL i slicno?

Gle meni se cini da je puno toga u glavi odnosno pristupu, treba igrat lezerno pa koliko ide ide. Mozda bolje da se spustis malo sa rankom ako neide nego da te igra nervira. Probaj igrat i gradit neku skil igru i poteze. Barem meni tako bude zabavnije nego silovanje neke ping pong pas igre i agresivne obrane. Neznam kakva ti je konekcija i net, dali imas lag jer on sigurno ubije igru i preciznost. Ja hvala bogu od kad sam nabavio novi gamepad na PC-u lag nemam uopce. Na WL i DR mi je konekcija uvijek 4 crtice i cesto prebacuje na 5-tu iako nisam na optici ni u gradu. Iskreno nakon novog patcha meni se cini da mi ide malo lakse nego prije u WL, barem nemoram strahovat od svakog finese udarca iz daljine.

Sto se tice ekipe samo od nagrada DR i Wl se lagano moze skupit 100k coinsa tjedno plus paketi od WL ako imas srece i pomalo nadograđujes. Ja sam mislim samo modrica dobio od skupljih. Na pocetku sam znao jeftino trgovat na relaciji cet-subota jer mi je to bilo jednostavno, sad mi se neda vise. Par igraca sam uspio usput isnajpat i na min buy cijeni zaradio mozda nekih 500k i to je to.

 Vise ne znam dal je lag u vezi, kontroleru ili meni u glavi. Ja koristim PS4 kontroler i do sad mi je sve bilo odlicno ali nakon patcha ko da upravljam traktorom po ledu. Sto se tice internet konekcije, isto tako 4, ako i peta crtica dode odma se i makne, a zuto i crvenu vezu nisam ni vidio na novoj fifi. Netko je tu objavio post da u biti ta konekcija nista ne znaci ako je put do servera ko po staroj cesti preko velebita. Mene nakon patcha samo zivcira to sto sam vec vise put napisao, a to je da se moji i njegovi igraci ne ponasaju jednako. Moj ulazi u tackle tako kako su rekli da ce tacklovi biti 50:50, a njegov ide glavom kroz zid kaj kosta da kosta. Uzme loptu satere mog igraca i krene u kontru, kad ja to ocu najcesce pecnem loptu proc i sprintam na mjestu u leda tog igraca od kojeg sam izbio loptu, a drugog mi nekad ni neda oznacit dok lopta ne promjeni posjed. A za coinse mi je jasno, nije meni do coisa. Da je gameplay u redu bi grindao vise i imao automacki vise coinsa, al ovak sta ce mi coinsi... Trenutno kako mi je igrati nema tog igraca kojeg mogu kupiti da mi pomogne, da velim e sad sam miran sad ce ici lakse. Nikad mi se nije dalo trejdat jer igru kupujem zbog toga jer mi je zabavno igrat s koliko toliko personaliziranom ekipom (iako sve teze vise manje u istom smijeru, ka istim igracima), protiv nekog igraca, al jebiga kad AI drzi glavnu rijec opet i to pada u vodu. SB ni ne diram jer mi to nije zabavno i da neznam kakve nagrade djele tamo nebi igrao jer mi se neda igrat protiv AI, a opet moram kad u 1 od 10 tekmi odigram protiv nekog ko je izgubljen ko i ja ovim novim automatizmom pa se onda zajedno mucimo manualno branit.

A za finese, ovisi sta ti smatras daljinom i s kojim igracem u to nebi ulazio. Jedino tvrdim da su finesi bili jedini razlog da lika koji igra drop dep izvuces van iz 16m i natjeras ga da nesto radi u obrani. (Iako su finesi bili govno i pucali su ovi nadobudni peglaci kartica s neymarom i mbbapeom s okreta i primao sam i ja takve golove. Ali normalni, namjesteni finese na zeleno s 20 metara na blize sam jako rijetko primio jer bi manualno blokirao sut ili sam pomaknuo golmana. Doduse rijetko jer mi to s golmanom isto tako nema smisla.) Prije tog patcha kad sam jos mogao dodati na vise od metar i pol sam znao imati po 30-40 paseva po glavi s ovim glavnim igracima, a sad duplo manje kad je dobar dan.  Al gledao sam sad nedavno starije videe od one gorile ili kako sa lik zove, a vidim da se zove "pro player". Pa kad sam vidio da on dize loptu, nekvi el torado ova, ona pizdarija da si loptu digne na volej sam sebi u protivnickom sestajstercu, a da mu pritom igrac ignorira svaki sudar s branicem. Ako je to fifina pro scena svaka im cast.

intelpro kaže...
The_K kaže...
intelpro kaže...

Moze li pomoc, kako otvorit portove da mogu online friendlies sa frendom ? 

 Moras nazvati svog operatera da ti on otvori

 Ne žele.

 Ne mogu ti oni otvorit. Ti moras sam otvorit portove u postavkama rutera. Treba ti tvoj IP i IP adresa uređaja kojem zelis otvorit portove. Vecinom je princip isti, al nadi si svoj model i tutorial negdje na netu ili yt.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 0:01 (cicek).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

 Do sada to nisu radili. Kada je diego costa promijenio nacionalnost u pola igre sve do tada izašle kartice nisu dirali, samo su izdali novu rare karticu s novom nacionalnošću.

 I ja sam mislio da ce ostati francuz na UEL kartici, no onda sam vidio da je Higuain OTW kartica promjenila klub, tako da je moguce da i ova promjeni nacionalnost kada dobije upgrade.

I jos sam negdje procitao da se nekome promjenila jednom nacija na nekoj vrsti kartice mozda otw ili nesto slicno, nmg sada naci taj post na redditu.

No nadam se da ce ostati francuz.

 https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/aq88fg/rip_ea_confirms_kondogbia_uel_card_will_change/

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 19

Pa ja ne znam jeli njih nije sramota da ama bas svaki event njima se desi neko sranje jeli toliko tesko popraviti igricu i dovest je u igrivo stanje da bi izbjegli svu ovu sramotu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

ovo je nemoguce vise, 4 paketa, u dva komada opet kurcevi Savić. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

nakon tri tjedna zaredom, ovaj tjedan nisam dobio Kantea :( 
možda uleti u WL nagradama

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Eto kao sto sam i rekao.

Batalio sam fifu u potpunosti.

Doslo je druga igra koja mi radi manji stres i samim time nemam vremena vise za ovo..

Do godine drustvo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Eto kao sto sam i rekao.

Batalio sam fifu u potpunosti.

Doslo je druga igra koja mi radi manji stres i samim time nemam vremena vise za ovo..

Do godine drustvo :)

 Pa dobro ti je islo ?! :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 9:04 (goust78).
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Paketici samo alli vrijedan spomena ali red pick sam konacno docekao :)

 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

U Rivalsima nista, iz WL u player picku Dante i neki indijanac, u paketicima najvredniji quick discard inform. Opet uzas. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
guzda22 kaže...

Pozdrav..ajde mi pliz nes samo objasnite..nemam nes previše vremena za fifu ali uspio sam skupit bodove za WL. E sad kad hoću registrirati momčad.. piše mi da ne mogu jer imam training items na igračima.. jel se računaju i ovi chem styles pod to traning items pa zbog toga nemrem momčad registrirati? Hvala na pomoći

 Ne... 

 

Racunaju ti se one kartice koje daju boost od +10. Bilo koja takva kartica se ne smije stavljati na igraca. 

 Ne kuzim onda zakaj mi ne da prijavim momcad 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
toxic kaže...

Eto kao sto sam i rekao.

Batalio sam fifu u potpunosti.

Doslo je druga igra koja mi radi manji stres i samim time nemam vremena vise za ovo..

Do godine drustvo :)

 Pa dobro ti je islo ?! :)

 Pa mislim i predobro no nasao sam si veci gust pa ...

Jednostavno nemam vremena za igrat fifu..

Evo ovaj vikend sam mislio da cu fejlat onda sam odigrao 10 partija 8 pobjeda i 2 poraza i tu sam stao..

Jednostavno nemam cajta vise za to.

I da najbolja kartica mi je bila glik 83.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 9:56 (toxic).
10 godina
offline
FIFA 19

Nisam u tome da pratim sve kao vecina ovde ali vidim sada nesto spominju upgrade kartica...

Ako sam dobro shvatio za par dana ce boost dobit sve vrste kartica određenih igraca?

Oce im onda skocit i cijena tada?

Je li ok sada kupovat neke igrace dok jos nisu dobili update pa ako posle cijena skoci prodavat?

Nezz kako to inace idje.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Nisam u tome da pratim sve kao vecina ovde ali vidim sada nesto spominju upgrade kartica...

Ako sam dobro shvatio za par dana ce boost dobit sve vrste kartica određenih igraca?

Oce im onda skocit i cijena tada?

Je li ok sada kupovat neke igrace dok jos nisu dobili update pa ako posle cijena skoci prodavat?

Nezz kako to inace idje.

Ni za živu glavu.

Sve stare kartice će ostati sa starim vrijednostima.

Samo nove koje će tek izaći će biti pojačane.

 

Isto tako će nekim karticama pasti ocjena, a sve one stare kartice će biti sa starom, većom ocjenom.

Možda možeš u tom smjeru gledati za trgovanje?

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Evo ga... Napokon. I to prime macan. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Evo ga... Napokon. I to prime macan. 

 Dobro je, sad prestani plakati 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

jedan brzinski savjet - koga je bolje uzeti - UCL Live Nacha ili HL Lucas Hernandeza?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

E da, red pickovi su Thiago Silva i sirigu. Pristojno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ni za živu glavu.

Sve stare kartice će ostati sa starim vrijednostima.

Samo nove koje će tek izaći će biti pojačane.

 

Isto tako će nekim karticama pasti ocjena, a sve one stare kartice će biti sa starom, većom ocjenom.

Možda možeš u tom smjeru gledati za trgovanje?

 A nezz nistam pametan...svakako ce izac znaci nove kartice,nema onda razloga da bi moza zaradit na starim jer im moze samo past vrijednost radi novih kartica.

Nezz ni ja...ako imas prijedlog javi.Imam nekih 300k i u karticam od onog jordana nekih 200k kontam skupit za messia nezz ni sam sta da radim.

Nemam toliko vremena da visim na fifi pogotovo marketu da bi mogao znat toliko stvari,ovde ako neki savjet naleti za trade to probam i eto.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

E da, red pickovi su Thiago Silva i sirigu. Pristojno. 

 hahhahha

pristojno kazes? da ti pokazem moje

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

E da, red pickovi su Thiago Silva i sirigu. Pristojno. 

 hahhahha

pristojno kazes? da ti pokazem moje

 Sad sam miran do F20 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
FIFA 19

Najgori gameplay koji je jedna fifa imala ikad. Znači toliko nestrpljivo isčekujem fifu 20 samo da vidim jesu li sposobni napravit nešto gore od ovog.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Da, život nije fer ali koga briga...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Da, život nije fer ali koga briga...

 Jebeno mi je kak ogranice silvere na maksimalno 84 rating... Ali nema sanse da bi elite ili gold ekipi u barem jednom picku garantirali 84+,odnosno 86+ za elite. Ko kak su nekad top 100 u mjesecu imali zagarantiranu ikonu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Otvori paketice i dobio lorisa i crvenog džeku. Vidim da mogu slozit prime owena pa sam stavio ujutro skidat opet ovo smece. Slozio owena paketice cuvam za navecer i zamjenit cu rivalda za ultimate pack jer je ocajan.

Odem odigrat jednu tekmu i opet sranja. Nazalost nemam sve u replayima jer je i njih sramota pokazat kaj se dogada. Neznam imam osjecaj ko da je meni sve usporeno da me jebes. Pa protivnik trci brze od mog najjaceg pasa koji je jos k tome neprecizan ko albanski sniper. A i imam osjecaj ko da ne mogu birat stranu kod suta. Ovaj prvi udarac s lacazetom sam gadao prvi kut otislo je u drugi i goal out. Bez rijeci.

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
cicek kaže...

Otvori paketice i dobio lorisa i crvenog džeku. Vidim da mogu slozit prime owena pa sam stavio ujutro skidat opet ovo smece. Slozio owena paketice cuvam za navecer i zamjenit cu rivalda za ultimate pack jer je ocajan.

Odem odigrat jednu tekmu i opet sranja. Nazalost nemam sve u replayima jer je i njih sramota pokazat kaj se dogada. Neznam imam osjecaj ko da je meni sve usporeno da me jebes. Pa protivnik trci brze od mog najjaceg pasa koji je jos k tome neprecizan ko albanski sniper. A i imam osjecaj ko da ne mogu birat stranu kod suta. Ovaj prvi udarac s lacazetom sam gadao prvi kut otislo je u drugi i goal out. Bez rijeci.

 

To me jebe. Ja dodam svom igraču a njegov igrač počne trčati od ovog koji je dodao pa do onog koji prima loptu i dođe do njega kad i lopta. Kako da igram jebeni nogomet u takvim uvjetima? To jednostavno nije realno. Ili je teren premali ili su igrači preprzi. Kaj je problem složiti da u omjerima terena igrači trče adekvatnom brzinom. Uzmimo da su auba ili bale najbrži. Njima treba recimo 14 sek da pretrče teren. Svi ostali adekvatno svom paceu trebaju trčati ispod toga a ne da svi trče isto te cijeli teren pretrče brže od bolta. Krenimo od jednostavnih i logičnih stvari. Kada to poslože onda mogu dalje.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
cicek kaže...

Otvori paketice i dobio lorisa i crvenog džeku. Vidim da mogu slozit prime owena pa sam stavio ujutro skidat opet ovo smece. Slozio owena paketice cuvam za navecer i zamjenit cu rivalda za ultimate pack jer je ocajan.

Odem odigrat jednu tekmu i opet sranja. Nazalost nemam sve u replayima jer je i njih sramota pokazat kaj se dogada. Neznam imam osjecaj ko da je meni sve usporeno da me jebes. Pa protivnik trci brze od mog najjaceg pasa koji je jos k tome neprecizan ko albanski sniper. A i imam osjecaj ko da ne mogu birat stranu kod suta. Ovaj prvi udarac s lacazetom sam gadao prvi kut otislo je u drugi i goal out. Bez rijeci.

 

To me jebe. Ja dodam svom igraču a njegov igrač počne trčati od ovog koji je dodao pa do onog koji prima loptu i dođe do njega kad i lopta. Kako da igram jebeni nogomet u takvim uvjetima? To jednostavno nije realno. Ili je teren premali ili su igrači preprzi. Kaj je problem složiti da u omjerima terena igrači trče adekvatnom brzinom. Uzmimo da su auba ili bale najbrži. Njima treba recimo 14 sek da pretrče teren. Svi ostali adekvatno svom paceu trebaju trčati ispod toga a ne da svi trče isto te cijeli teren pretrče brže od bolta. Krenimo od jednostavnih i logičnih stvari. Kada to poslože onda mogu dalje.

Bas u tom podrucju gameplaya pes ima veliku prednost jer igrac nije brzi od lopte ne mozes sa jednim igracem drzat cijeli teren

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
cicek kaže...

Otvori paketice i dobio lorisa i crvenog džeku. Vidim da mogu slozit prime owena pa sam stavio ujutro skidat opet ovo smece. Slozio owena paketice cuvam za navecer i zamjenit cu rivalda za ultimate pack jer je ocajan.

Odem odigrat jednu tekmu i opet sranja. Nazalost nemam sve u replayima jer je i njih sramota pokazat kaj se dogada. Neznam imam osjecaj ko da je meni sve usporeno da me jebes. Pa protivnik trci brze od mog najjaceg pasa koji je jos k tome neprecizan ko albanski sniper. A i imam osjecaj ko da ne mogu birat stranu kod suta. Ovaj prvi udarac s lacazetom sam gadao prvi kut otislo je u drugi i goal out. Bez rijeci.

 

To me jebe. Ja dodam svom igraču a njegov igrač počne trčati od ovog koji je dodao pa do onog koji prima loptu i dođe do njega kad i lopta. Kako da igram jebeni nogomet u takvim uvjetima? To jednostavno nije realno. Ili je teren premali ili su igrači preprzi. Kaj je problem složiti da u omjerima terena igrači trče adekvatnom brzinom. Uzmimo da su auba ili bale najbrži. Njima treba recimo 14 sek da pretrče teren. Svi ostali adekvatno svom paceu trebaju trčati ispod toga a ne da svi trče isto te cijeli teren pretrče brže od bolta. Krenimo od jednostavnih i logičnih stvari. Kada to poslože onda mogu dalje.

 Nebi mi bio problem da je identicna situacija, ali ja imam osjecaj ko da igram s bronze ekipom protiv ikona. Svaka, ali bas svaka situacija koja je na 50:50 ja izvuzcem deblji kraj. Opet mi se ovu tekmu dogodilo da sam dodao krivo prvo dodavanje nakon centra. Tocnije pas je bio zmedu normalnog pasa koji sam pritisnuo i dubokog u for.

Auba ne moze pretrcat nikog. Tu tekmu su me skriniar i matheu ili ko vec dostizali bez problema i jos k tome oduzimali loptu ko da me nema. Nema tog chem styla da me matheu dostigne s aubom da ga jebes.

Razumijem ja da igrac trci sporije kad vodi loptu, to logika nalaze da mora sporije trcat jer ne moze samo bezglavo jurit kad pritom mora vodit racuna o lopti. Ali moj sanchez i VVD s shadowom trce normalno, jesu malo brzi zbog tog al ne lovim metke s njima po terenu.

Drugo me jebe to sto se moji igraci ponasaju ko malaksavi stokilasi. Nema eksplozivnosti, nema reakcija, a cak mi i animacija kod suta izgleda usporeno. Dok kod protivnika sasvim druga situacija, ubiti normalna situacija proporcionalna ocjenama i karakteristimama kartice.

 

Rivalda sam dao u figov icon SBC da pokupim ultimate pack za danas, al mogu dobit van 3 icone opet mi nista ne znaci ako mi je igra neigriva.

Ping na jednom serveru mi je 46, a na drugom 58. Tako da nije problem do mene do njih je, a neda mi se kontaktirat vise ea help jer ih mogu samo sterat u kurac kad mi pocnu s svojim spikama, a ti jadni ljudi koji rade na tom helpu nisu nis krivi da se praznim na njima.

 The_K kaže...

Bas u tom podrucju gameplaya pes ima veliku prednost jer igrac nije brzi od lopte ne mozes sa jednim igracem drzat cijeli teren

 Đabe im i to.

12 godina
offline
FIFA 19

Nakon 6mj fife, sad sam prvi puta osjetil kaj znaci da te igra usere. Igram draft. Sklepam ekipu u rangu svih youtubera. OTW Ronaldo, UCL Bale, TOTY De bruyne, Headliner Pogba, Vinicius, KOndogbia, IF Manolas, ALex Sandro, UCL FLorenzi, IF 93 Neymar. Ma cudo ekipa. Naravno da tak nisam startal, jos su tu UCL Dybala i ekipa bili da se chemistry napuni. Najgora karika mi je bio Courtois na gou sa 4 chema. Al reko, ko ga jebe, prema naprijed sam bog. Vezna linija se nakon izmjena sastojala, u formaciji 4-3-1-2, Milinkovic IF, De Bruyne, Pogba i Vinicius. Kako to ide ljudi moji. De Bruyne je nenadjbiv, Pogba se pokazal kao cisti BUG u igri, Vinicius je prica za sebe. prve 3 tekme pomelo protivnike, islo cak i do 6,7 prema nula. Onda dode zanimljivo finale. Protivnik 6 udaraca na gol, 5 golova... njegov Vinicius starta na 3 chema i posrprema sve kaj se da pospremit. Sa druge strane ja preko 15 udaraca, 10 udaraca u okvir postignem 4 gola. Sve ostalo su bile 99% sanse sa igracima koji sve za postizanje golova imaju 90+. Ali nejde, nejde da ga jebes. Gubim tekmu koju sam trebal odavno dobit... ko paketic dolazi rare gold players pack. Matuidi, Sergi Roberto vracaju ulozeno i zaradujem cak malo ostalo je za SBC. 

 

Da toliko igra moze utjecat na ishod jedne jebene tekme, to nije normalno. Brijem da je od tih 5 golova, jedno 3 bilo od precke u gol. Smeh zivi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice